پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۰۷:۲۰Jun 2018 21
 

جدیدترین خبرهای «مدارس»

جام جم   ۲ ساعت پیش    
کودکانی که رنگ خانواده را نمی بینند و مدام به کلاس های آموزشی مختلف پاس داده می شوند. کودکانی که پس از تعطیلی مدارس در کوچه رها می شوند یا زندگی شان به چاردیواری خانه و بازی رایانه ای محدود می شود ...
قم پرس   ۴ ساعت پیش    
حجت الاسلام جعفر طبرسی، معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری حوزه از مازندران بر ضرورت توجه ویژه مدارس علمیه به اجرای برنامه های فرهنگی و قرآنی در ایام تعطیلات تابستان تأکید کرد. ...
حوزه   ۴ ساعت پیش    
حوز/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران بر ضرورت توجه ویژه مدارس علمیه به برگزاری برنامه های فرهنگی و قرآنی در ایام تعطیلات تابستان تأکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
آموزش و پرورش شهر تهران در واکنش. به گزارش روایت معلمان از روزنه های مالی فساد در مدارس جوابیه ای را ارسال کرده است.
شهروند البرز   ۸ ساعت پیش    
معاون اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش وپرورش با اشاره به گسترش فعالیت های قرآنی در مدارس گفت: اکنون حدود 950 هزار دانش آموز کشور حافظ قرآن کریم هستند.
پایگاه خبری صدای نهاوند   ۹ ساعت پیش    
سرهنگ منصور ملکی در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار داشت: با توجه به شروع فصل تابستان و تعطیلی مدارس و نیز حضور بیشتر کودکان در اماکن عمومی، بهتر است والدین در فعالیت های اجتماعی، فرزند خود را همراه در اجتماع حاضر کنند تا ضمن ارائه آموزش های لازم به کودکان، مهارت های خود مراقبتی را فرا بگیرند ...
ستاره   ۹ ساعت پیش    
برخی از مدارس دولتی به بهانه های مختلف با ارائه برنامه های جانبی از خانواده ها پول می گیرند. مدارس غیردولتی هم که دیگر تکلیف شان روشن است. هزینه های غیر قابل باور شماری از این مدارس صدای خیلی ها را در آورده است.
تهران پرس   ۹ ساعت پیش    
ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: تقویت گفتمان دینی در مدارس با هدف رفع شبهه های دانش آموزان ضروری است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: تقویت گفتمان دینی در مدارس با هدف رفع شبهه های دانش آموزان ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: 230 پایگاه تابستانی غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با همکاری یکهزار و 600 مربی در مدارس این استان برپا شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: 4000 دانش آموز در مدارس شهر البرز از طرح آموزشی مراقبت اجتماعی بهره مند می شوند.
قدس آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
بندرعباس مدیرآموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس ازاجرای آزمون اینترنتی متقاضیان مدیریت مدارس برای سال تحصیلی 98-97 در 4حوزه این ناحیه آموزشی خبر داد.
شعار سال   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا روز گذشته از کشف بیش از دو تن انواع مواد مخدر از اطراف مدارس در سال گذشته خبر داد و گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، در راستای اقدامات پیشگیرانه خود در سال گذشته، بیش از 500 مدرسه در سراسر کشور را که در مناطق آلوده قرار داشتند ...
حوزه   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۵۶    
حوزه/ طرح جامع تربیتی تعیین کننده چارچوب اولیه برای رشد تربیتی است و اگر مدیران، اساتید و معاونان تهذیب به راهکارهایی رسیدند که می توان اخلاق و تربیت طلاب را در مدارس علمیه رشد داد، ارائه دهند وبه معاونت تهذیب کمک کنند.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۵۳    
حوزه/معاونان تهذیب برای اجرای طرح جامع تربیتی در مدارس علمیه، لازم است اطلاعات دقیق تری از این برنامه داشته باشند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۴۱    
بجنورد- استاندار خراسان شمالی گفت: سرانه مدرسه در استان، 48 صدم درصد مترمربع از میانگین کشوری عقب است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۳۳    
تبریز-ایرنا- فرماندار شهرستان هریس با بیان اینکه دو نوبتی بودن مدارس این منطقه از مشکلات آموزش و پرورش است، خواستار تک نوبتی شدن مدارس در سال تحصیلی جدید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۳۰    
استاندار آذربایجان شرقی قدرت فضای مجازی را در آموزش و حتی تربیت دانش آموزان مورد تاکید قرار داد و گفت: مدارس برای فضای مجازی و یا تولید محتوا در این فضا برنامه ای ندارند ولی باید به فعالیت ها در این فضا جهت دهیم که این نیازمند مهارت آموزی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۲۹    
در بیستمین جشنواره خیران مدرسه ساز خزل ، 300 میلیون تومان برای ساخت و ساز و تجهیز مدارس این بخش جمع آوری شد .
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۲۴    
با تصمیم کارگروه تنظیم بازار، توزیع شیر مدارس در سال تحصیلی جدید آغاز خواهد شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۱۹    
ایلنا: مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور با اشاره به فرمان رهبری در خصوص حق تحصیل فرزندان مهاجرین در ایران گفت: ما در رابطه با مهاجرانی که به صورت غیرقانونی وارد کشور شدند تمام تلاش خود را کردیم که پذیرای آن ها باشیم و امروز 102 هزار نفر از فرزندان مهاجران غیرقانونی در مدارس ثبت نام ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۰۹    
نصف جهان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان اصفهان گفت: در طرحی ویژه، اطراف مدارس کشور و به ویژه استان اصفهان از مواد مخدر پاکسازی شد و در مجموع، دو تن انواع مواد مخدر در این فضاها کشف شد. ...
رسا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۵۸    
مدیرکل امور اجتماعی و موسسات خیریه سازمان اوقاف با اشاره به اینکه بیش از 145 میلیارد ریال از درآمد موقوفات در سال 96 صرف اجرای نیات مدارس علوم دینی کشور شده است، گفت: اجرای نیت موقوفات مرتبط با مدارس علوم دینی بر عهده حوزه علمیه هر استان است.
شفا آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۴۴    
تعطیلات تابستانی یکی از ابداعات معلمی به نام "هوراس مان" بود که در سال 1837 پیشنهاد تعطیل شدن مدارس و مراکز آموزشی در فصل تابستان را مطرح کرد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۴۰    
مدیر کل نوسازی مدارس استان فارس از ساخت نخستین مدرسه سبز در شیراز خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۴۰    
با تصمیم کارگروه تنظیم بازار، طرح توزیع شیر در مدارس با دو سال وقفه از 15 مهر ماه 97 مجدداً اجرا می شود.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۱۵    
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اهمیت و ارتباط مستقیم معاونت آموزشی حوزه با طلاب؛ گفت: آموزش پیش نیاز تعلیم یک طلبه در مدارس علمیه است.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۱۳    
خبرگزاری شبستان: در پی تشکیل جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی شهر تهران مجوز فعالیت واحد آموزشی دوره اول متوسطه غیردولتی غرب تهران لغو شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۰۹    
اقتصادنیوز: رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پررورش شهر تهران گفت: در پی تشکیل جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی شهر تهران، مجوز فعالیت دوره اول متوسطه مجتمع آموزشی غیردولتی غرب تهران(معین) لغو شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۰۹    
شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی شهر تهران اعلام کرد که موضوع مدرسه دوره اول متوسطه غیردولتی معین منطقه 2 تهران در جلسه شماره 870 شورای نظارت بر مدارس و مراکزغیردولتی شهر تهران مورخ 97/3/22 مطرح و بر اساس مصوبه آن شورا، مجوز تاسیس موسسه لغو و مدرسه فوق الذکر تعطیل اعلام شد . ...