جمعه ۰۸ اردیبهشتساعت ۰۱:۱۸Apr 2017 28

کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان (kanoonnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۵    
کارگاه آموزش قصه گویی با عنوان مادران قصه گو در مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان زرند در استان کرمان، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۵    
موشن گرافی های تولید شده در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی با موضوع احیای دریاچه ارومیه از شبکه استانی سهند پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۰    
مرکز علوم و رصد و نجوم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران، روز جمعه 15 اردیبهشت 1396 به مناسبت روز جهانی نجوم ویژه برنامه های متنوعی را تدارک دیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۰    
موشه و درخت سیب بار دیگر از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۰    
تعدادی از دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان سمنان طی بازدیدی از مرکز فرهنگی هنری شماره دو کانون پرورش فکری با فعالیت های این نهاد تخصصی در حوزه کودک و نوجوان، آشنا شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۰    
با اجرای طرح کانون مدرسه ، ساخت کاردستی های خلاق به دانش آموزان مدارس شهر ارومیه، آموزش داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۰    
خانه دوست کجاست به قلم عباس کیارستمی و کیومرث پوراحمد بار دیگر به انتشار رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۹    
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: آثار شاخص فرهنگی، هنری و ادبی اعضا و مربیان کانون در پرتال کودک و نوجوان بارگذاری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۳    
نمایش شاد و آهنگین آی قصه، قصه، قصه اردیبهشت 96 از سوی واحد نمایش اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین برای کودکان و نوجوانان این استان، به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۸    
عضو کودک مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوان قشم در استان هرمزگان مقام اول مسابقه استانی جشنواره جابر ابن حیان را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۸    
تدوینگر سینمای ایران گفت: اکران فیلم پایان رویاها فرصتی است تا کودکان و نوجوانان در سینماهای کانون پرورش فکری حضور یابند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۸    
کتاب داستان 3 و 4 با داستان های کوتاه نوزده نویسنده ایرانی و خارجی و تصویرگری دو هنرمند مطرح جهانی به دست مخاطبان نوجوان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۸    
فیلم بلند پایان رویاها با حضور کارگردان، برخی عوامل و هنرمندان در سینما چارسو جشنواره جهانی فیلم فجر برای نخستین بار به نمایش درآمد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۸    
با انجام تعمیرات اساسی خودرو، کتاب خانه سیار روستایی هشترود کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی، فعالیت های خود را از نو از سر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۸    
پایان رویاها ی محمدعلی طالبی در سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر 5 بار به نمایش گذاشته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۸    
عجب اشتباهی! نوشته ی سرور پوریا و با تصویرگری فیروزه گل محمدی بار دیگر به انتشار رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۸    
عقل صورتی یا مدادی که فقط مشق نمی نوشت روز 4 اردیبهشت 1396 ویژه عکاسان و خبرنگاران بر روی صحنه مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۸    
سامان بخشیدن به نظام استخدامی در سطوح مختلف سازمانی کانون پررش فکری کودکان و نوجوانان با استفاده از پشتوانه های قانونی و ایجاد شفافیت در ثبات شغلی بحث مهمی است که در حوزه اشتغال کانون به آن اهمیت می ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۸    
مدیرعامل کانون پرورش فکر کودکان و نوجوانان در سفر به استان بوشهر از برخی مراکز فرهنگی هنری ثابت و سیار کانون بازدید و با کارشناسان، مربیان، کارکنان و نوجوانان عضو این مراکز دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۸    
توسعه مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان باید تا جایی ادامه یابد که تمامی بچه های ایران امکان بهره مندی از خدمات ارزنده آن را داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۲    
مسوولان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) در نشستی مشترک بر اهمیت توجه به تعمیق باورهای دینی در کودکان تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۲    
مجموعه انیمیشن تلویزیونی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان جان جان ها هر پنج شنبه از شبکه دوم سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۲    
کتاب مدرسه ی فرشتگان که داستان پزشکان ایرانی از زمان ساسانیان تاکنون را نقل می کند از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان وارد بازار کتاب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۲    
آثار فاخری که برای کودکان و نوجوانان کشور ساخته می شوند، قابل ستایش هستند و پایان رویاها یکی از بهترین فیلم هایِ سینمای کودک است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۲    
نمایش سلفی با گرگ از تولیدات واحد نمایش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه، در شهرهای مختلف این استان بر روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۳    
کودکان باید علاقه مندی به محیط زیست و حفاظت از آن را در کودکی فرا بگیرند و در ذهن شان نهادینه شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۵    
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ادامه دور دوم سفرهای استانی خود طی روزهای 30 و 31 فروردین 96 به استان بوشهر سفر می کند
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۱    
مجموعه ای از سه انیمیشین کوتاه ایرانی به شیوه ی کنسرت سینمایی در هفتمین جشنواره ری کنتره دُسود (Recontres du Sud) فرانسه به نمایش در آمد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۱    
سفر مرغ باهوش اثری از کمال القلش با موضوع عدالت خواهی است که برای کودکان شش تا 9 سال بازنشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۱    
فیلم پایان رویاها ی محمدعلی طالبی از هر لحاظ، شاعرانه و دوست داشتنی است و حرفی برای گفتن دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۰    
برنامه ریزی برای بیش از 950 مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال 96 بر اساس برنامه پنج سال نخست چشم انداز 10 ساله تدوین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۹    
پنجمین جلد از مجموعه ی جزیره بی تربیت ها نوشته ی شهرام شفیعی وارد بازار کتاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۹    
معاون توسعه ی امور علمی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: کانون به عنوان یک سازمان تخصصی در حوزه ی کودک و نوجوان، عهده دار بخش مهمی از تربیت و پرورش کودکان و نوجوانان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۸    
جامعه نیازمند توسعه و تحقق عدالت فرهنگی است و چنان چه بخواهیم محرومیت زدایی فرهنگی داشته باشیم، باید فعالیت های کانون را گسترش دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۹    
با قول مساعد حسین فروزان برای اختصاص خودرو، کودکان روستایی منطقه آزاد تجاری ماکو، صاحب کتاب خانه سیار می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۴    
فیلم پایان رویاها ساخته محمدعلی طالبی به بخش مسابقه بین الملل سی و پنجمین جشنواره ی جهانی فیلم فجر راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۵    
جنگ ، موضوع اصلی رمان تپش است. این اثر به قلم رفیع افتخار و برای گروه سنی نوجوان نوشته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۲۰:۳۰    
اعضای کودک و نوجوان کانون پرورش فکری بار دیگر با خلق آثار ادبی و هنری در سومین دوره جایزه محیط زیستی سپیدار شرکت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۲۰:۳۰    
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جریان بازدید وزیر آموزش و پرورش از کانون برای کمک و همکاری در زمینه تحول نظام آموزشی کشور اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۲۰:۳۰    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، یک پشتوانه ی تخصصی بسیار قوی برای اجرای تحول در آموزش و پرورش است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۲    
نمایشگاهی از آثار خوش نویسی و نقاشی خط ربابه حسین پور مربی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران در برلین آلمان برای علاقه مندان برپا شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۲    
جفد و دارکوب نوشته ی برایان وایلداسمیت، اثری ادبی آموزشی است که به بخشی از رفتارها و مهارت های اجتماعی می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۲    
مرکز فرهنگی هنری شماره 1 کانون پرورش فکری تبریز ویژه برنامه بیایید با کتاب ها رشد کنیم را با حضور کودکان و نوجوانان برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۲    
مرگ سیاه دل نوشته ی کورنلیا فونکه با ترجمه شقایق قندهاری چندی پیش منتشر و رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۲    
در آستانه نوروز 96 کودکان و نوجوانان عضو مرکز فرهنگی هنری کانون کیان در استان چهارمحال و بختیاری با یکی دیگر از آیین های سنتی و ملی سرزمین شان آشنا شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۵    
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ورود به حوزه فعالیت های علمی در مراکز فرهنگی هنری را از مهم ترین دغدغه های این معاونت در سال جدید عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۲    
ضروری است که نویسندگان و تصویرگران کانون به عنوان سخنران طی نشست هایی در نمایشگاه بین المللی کتاب بولونیا به معرفی آثار خود بپردازند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۲    
گوسفندی که می خواست بزرگ باشد، خیلی بزرگ نوشته ی ژوزف تئوبالد اثری مناسب گروه سنی خردسال بار دیگر تجدید چاپ شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۹    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قصد دارد تعداد مراکز فرهنگی هنری خود را در چشم اندازی 10 ساله به 1500 مرکز برساند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۰۸:۴۸    
اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد در قالب دو تیم رباتیک در دوازدهمین دوره از مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران(Iran open 2017) شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۰۸:۴۸    
حکم انتصاب مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۹    
عمق بخشی به محتوا ، توسعه عرضه محصولات و گستره سطح پوشش و پایدارسازی فعالیت ها و مخاطبان سه اولویت اصلی برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال 96 است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۳:۵۷    
در نخستین روز از برگزاری پنجاه و چهارمین نمایشگاه کتاب بولونیا، کشورهای ترکیه و ایتالیا ضمن رایزنی با نماینده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، چند عنوان کتاب را برای بررسی و خریداری انتخاب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۷    
دوتا سیب شیرین مجموعه شعری است از خاتون حسنی که با تصویرگری امیر علایی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۲:۱۲    
اسفندیار ضیائی حلیمه جانی با حکم مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سرپرستی کانون استان گیلان را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۶:۵۹    
نوروزها و بادبادک ها اثر ثمین باغچه بان بار دیگر از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به انتشار رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۶:۵۹    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قصد دارد تعداد استفاده کنندگان از تولیدات و خدمات کانون را در برنامه پنج ساله با استفاده از فن آوری مستندسازی کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۰    
مدیرعامل کانون در آستانه سال 1396 در پیام نوروزی خود گفت که در سال پیش رو، همچون گذشته با عمقی بیشتر، عرصه ای پهناورتر و روندی پایدارتر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۰    
انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دو عنوان کتاب مادر مادر است اثر ماندگار شانکار و مادر نوشته ی لیوباورونکوا را وارد بازار نشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۷    
به تازگی مجموعه شعر کلیدکلید، دسته کلید سروده اکرم کشایی با تصویرگری حدیثه قربان از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۷    
داور بخش دینی دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران، گفت: مشکلات فیلم ها در بخش دینی مربوط به فیلم نامه و ایده بود که هنوز به نقطه ایده آل نرسیدیم اما در بخش تکنیک به رشد رسیدیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۷    
نخستین کتاب خانه سیار شهری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر با مشارکت سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بندر بوشهر گشایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۷    
طی حکمی از سوی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان محسن حموله به عنوان رییس دبیرخانه شورای نظارت بر ساخت، طراحی، واردات و توزیع اسباب بازی منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۴۲    
با امضای تفاهم نامه ای میان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و آموزش و پرورش، طرح کیف های کتاب رسانی در منطقه عشایری شهرستان کلات استان خراسان رضوی اجرایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۰    
پنجاه و نهمین نشست ترویج خواندن با موضوع سفرنامه و ترویج خواندن در کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۰    
داور بخش بین الملل دهمین جشنواره پویانمایی تهران، گفت: مهم ترین ویژگی آثار ایرانی نسبت به دیگر آثار در بیان و چگونگی نقل داستان بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۰    
نمایش آش سنگ سوار بر تریلی سیار نمایش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به جنوب کشور سفر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۰    
با اعلام نتیجه ی مسابقه بین المللی نقاشی سرزمین مادری کشور بلاروس 2016 اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موفق به کسب نشان یا دیپلم افتخار از این دوره از مسابقه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۶:۴۶    
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از اضافه شدن بندی در لایحه برنامه ششم توسعه کشور برای حمایت از برنامه های کانون در حوزه توسعه فرهنگ مطالعه و پژوهش خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۵    
یک کارگردان نمایش و طراح عروسک درباره آثار ایرانی دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران، گفت: قدرت تفکر این جوانان عالی است اما نیازمند گذر زمان و پختگی برای بروز خلاقیت هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۵    
محمدعلی شامانی معتقد است: با انتخاب آثار خوب در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران، جریان خوبی در صنعت انیمیشن ایران دیده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۰    
جلسه بررسی فیلم بلند در مسیر باران به کارگردانی حامد کاتبی پنج شنبه 19 اسفند در جشنواره پویانمایی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۰    
با اعلام هیات داوران آثار 15 تصویرگر ایرانی به مسابقه ی بین المللی تصویرگری براتیسلاوا 2017 ارسال می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۰    
داور بخش بین الملل دهمین جشنواره پویانمایی تهران، گفت: انتظار این میزان بالای تولید انیمیشن در ایران را نداشتم و آثار ایرانی از سطح تصورم بالاتر بودند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۸    
نشست معرفی آثار پویانمایی مرکز آفرینش های هنری آستان قدس رضوی در آخرین روز از برگزاری دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران با حضور مهدی سیم ریز ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۰۳:۲۴    
جایزه ویژه آسیفا ایران در مراسم پایانی دهمین جشنواره دوسالانه بین المللی پویانمایی تهران به مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به مدیریت محمدمهدی طباطبایی نژاد اهدا شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۰۳:۲۴    
هیات داوران بخش بین الملل دهمین جشنواره پویانمایی، شش تندیس طلا به برگزیدگان این بخش اهدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۰۳:۲۴    
بخشی از آیین پایانی دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران علاوه بر معرفی برگزیدگان این رویداد هنری به تجلیل از علی اکبر صادقی از پیشکسوتان هنر انیمیشن ایران اختصاص یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۰۳:۲۴    
دبیر دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران دو جایزه ویژه خود را به آثار خانه انیمیشن از ایران و پیرهبرت کارگردان صاحب نام سینمای انیمیشن از کانادا اهدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۸:۵۵    
نشست بررسی انیمیشن سینمایی رهایی از بهشت به کارگردانی علی نوری اسکویی با اجرای شیوا مقانلو در سومین روز دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۸:۵۵    
نشست تخصصی طراحی سبک بصری در پویانمایی با حضور حسین صافی، کاریکاتوریست و انیماتور، رضا ریاحی انیماتور، مهدی علی بیگی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
کارگردان فیلم خمره آثار خارجی جشنواره پویانمایی را متنوع دانست و گفت: به عنوان یکی از اعضای داوران بخش بین الملل، امسال با ده ها فیلم مواجه شده ام که از گوناگونی زیادی برخوردار هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
مریم شیرزاد، برگزاری جشنواره پویانمایی تهران را قدمی در جهت بقا و ارتقای سینمای انیمیشن ایران، معرفی کرد و گفت: جشنواره ها همیشه می توانند در حوزه خود ثمربخش باشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
آثار پویانمایی مرکز آفرینش های هنری آستان قدس رضوی در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران معرفی می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
میکائیل آلدوشین داور بین المللی از کشور روسیه در دهمین دوره جشنواره بین المللی پویانمایی، آثار انیمیشن ایران را موفق معرفی کرد و گفت: از دیدن انیمیشن ایرانی ها شگفت زده شدم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
آثار انیمیشن سیمونه ماسی و امیر مهران با عنوان دو فیلم ساز از یک نسل در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران روی پرده می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
سارا خلیلی عضو هیأت داوران بخش دانشجویی دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران، زمان آثار را مناسب معرفی کرد و گفت: امسال با آثاری مواجه بودیم که از ضرب آهنگ و زمان خوبی برخوردار بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
جلسه بررسی پایان نامه ها در جشنواره پویانمایی تهران با حضور محمدعلی صفورا، استاد دانشکده تربیت مدرس برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
بهرام عظیمی کارگردان، کارتونیست و انیماتوریست به هنرجویان انیمیشن، توصیه کرد: انیمیشن های موفق دنیا را تماشا کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
کارگردان انیمیشن مدل مست ، کیفیت بالای آثار دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران را مطلوب دانست و گفت: کیفیت آثار هنرمندان مستقل چشم گیر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
داور جشنواره بین المللی پویانمایی تهران گفت: سال های گذشته در جشنواره مهمان خارجی نداشتیم اما امسال علاوه بر آثار ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۸    
یک مدرس جلوه های بصری از کشور تایوان ضمن حضور در دهمین دوره جشنواره پویانمایی، جایگاه انیمیشن ایران را در دنیا حائز اهمیت معرفی کرد و گفت: با دیدن تعدادی از انیمیشن های ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۸    
جلسه نقد و بررسی سه انیمیشن بدو رستم بدو ، وقت خوابه و حوض نقاشی در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با 12 انیمیشن کوتاه در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران حضور دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
داوری بخش های سیفژ و بین الملل دهمین جشنواره دوسالانه بین المللی پویانمایی تهران روز 16 اسفند به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
امیرکاظمی با دو انیمیشن کوتاه فرار و مای در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران حضور دارد. او طراحی کارشناسی طراحی صنعتی از دانشگاه هنرهای زیبا و کارشناسی ارشد انیمیشن از دانشگاه تربیت مدرس دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
دو کارگردان که از کشور اتریش در دهمین دوره جشنواره بین المللی پویانمایی تهران شرکت کرده اند، کیفیت آثار انیمیشن ایران و تعامل بیشتر دو کشور را مطلوب برشمردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
آئین رونمایی از دو کتاب آماده سازی استوری برد و آموزه های خیال با حضور ناصر گل محمدی، احمد سفلایی و جمعی از انیمیشن سازان، برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
اولین جلسه نشست بررسی پایان نامه ها در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی با حضور دکتر محمدعلی صفورا، استاد دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
استودیو چپ چین در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران به عنوان مهمان ویژه در نشستی تخصصی درباره آثارش گفت وگو خواهد کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...