جمعه ۰۴ فروردینساعت ۱۹:۰۲Mar 2017 24

کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان (kanoonnews.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۲:۱۲    
اسفندیار ضیائی حلیمه جانی با حکم مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سرپرستی کانون استان گیلان را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۶:۵۹    
نوروزها و بادبادک ها اثر ثمین باغچه بان بار دیگر از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به انتشار رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۶:۵۹    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قصد دارد تعداد استفاده کنندگان از تولیدات و خدمات کانون را در برنامه پنج ساله با استفاده از فن آوری مستندسازی کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۰    
مدیرعامل کانون در آستانه سال 1396 در پیام نوروزی خود گفت که در سال پیش رو، همچون گذشته با عمقی بیشتر، عرصه ای پهناورتر و روندی پایدارتر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۰    
انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دو عنوان کتاب مادر مادر است اثر ماندگار شانکار و مادر نوشته ی لیوباورونکوا را وارد بازار نشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۷    
به تازگی مجموعه شعر کلیدکلید، دسته کلید سروده اکرم کشایی با تصویرگری حدیثه قربان از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۷    
داور بخش دینی دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران، گفت: مشکلات فیلم ها در بخش دینی مربوط به فیلم نامه و ایده بود که هنوز به نقطه ایده آل نرسیدیم اما در بخش تکنیک به رشد رسیدیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۷    
نخستین کتاب خانه سیار شهری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر با مشارکت سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بندر بوشهر گشایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۷    
طی حکمی از سوی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان محسن حموله به عنوان رییس دبیرخانه شورای نظارت بر ساخت، طراحی، واردات و توزیع اسباب بازی منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۴۲    
با امضای تفاهم نامه ای میان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و آموزش و پرورش، طرح کیف های کتاب رسانی در منطقه عشایری شهرستان کلات استان خراسان رضوی اجرایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۰    
پنجاه و نهمین نشست ترویج خواندن با موضوع سفرنامه و ترویج خواندن در کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۰    
داور بخش بین الملل دهمین جشنواره پویانمایی تهران، گفت: مهم ترین ویژگی آثار ایرانی نسبت به دیگر آثار در بیان و چگونگی نقل داستان بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۰    
نمایش آش سنگ سوار بر تریلی سیار نمایش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به جنوب کشور سفر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۰    
با اعلام نتیجه ی مسابقه بین المللی نقاشی سرزمین مادری کشور بلاروس 2016 اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موفق به کسب نشان یا دیپلم افتخار از این دوره از مسابقه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۶:۴۶    
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از اضافه شدن بندی در لایحه برنامه ششم توسعه کشور برای حمایت از برنامه های کانون در حوزه توسعه فرهنگ مطالعه و پژوهش خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۵    
یک کارگردان نمایش و طراح عروسک درباره آثار ایرانی دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران، گفت: قدرت تفکر این جوانان عالی است اما نیازمند گذر زمان و پختگی برای بروز خلاقیت هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۵    
محمدعلی شامانی معتقد است: با انتخاب آثار خوب در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران، جریان خوبی در صنعت انیمیشن ایران دیده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۰    
جلسه بررسی فیلم بلند در مسیر باران به کارگردانی حامد کاتبی پنج شنبه 19 اسفند در جشنواره پویانمایی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۰    
با اعلام هیات داوران آثار 15 تصویرگر ایرانی به مسابقه ی بین المللی تصویرگری براتیسلاوا 2017 ارسال می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۰    
داور بخش بین الملل دهمین جشنواره پویانمایی تهران، گفت: انتظار این میزان بالای تولید انیمیشن در ایران را نداشتم و آثار ایرانی از سطح تصورم بالاتر بودند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۸    
نشست معرفی آثار پویانمایی مرکز آفرینش های هنری آستان قدس رضوی در آخرین روز از برگزاری دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران با حضور مهدی سیم ریز ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۰۳:۲۴    
جایزه ویژه آسیفا ایران در مراسم پایانی دهمین جشنواره دوسالانه بین المللی پویانمایی تهران به مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به مدیریت محمدمهدی طباطبایی نژاد اهدا شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۰۳:۲۴    
هیات داوران بخش بین الملل دهمین جشنواره پویانمایی، شش تندیس طلا به برگزیدگان این بخش اهدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۰۳:۲۴    
بخشی از آیین پایانی دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران علاوه بر معرفی برگزیدگان این رویداد هنری به تجلیل از علی اکبر صادقی از پیشکسوتان هنر انیمیشن ایران اختصاص یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۰۳:۲۴    
دبیر دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران دو جایزه ویژه خود را به آثار خانه انیمیشن از ایران و پیرهبرت کارگردان صاحب نام سینمای انیمیشن از کانادا اهدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۸:۵۵    
نشست بررسی انیمیشن سینمایی رهایی از بهشت به کارگردانی علی نوری اسکویی با اجرای شیوا مقانلو در سومین روز دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۸:۵۵    
نشست تخصصی طراحی سبک بصری در پویانمایی با حضور حسین صافی، کاریکاتوریست و انیماتور، رضا ریاحی انیماتور، مهدی علی بیگی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
کارگردان فیلم خمره آثار خارجی جشنواره پویانمایی را متنوع دانست و گفت: به عنوان یکی از اعضای داوران بخش بین الملل، امسال با ده ها فیلم مواجه شده ام که از گوناگونی زیادی برخوردار هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
مریم شیرزاد، برگزاری جشنواره پویانمایی تهران را قدمی در جهت بقا و ارتقای سینمای انیمیشن ایران، معرفی کرد و گفت: جشنواره ها همیشه می توانند در حوزه خود ثمربخش باشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
آثار پویانمایی مرکز آفرینش های هنری آستان قدس رضوی در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران معرفی می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
میکائیل آلدوشین داور بین المللی از کشور روسیه در دهمین دوره جشنواره بین المللی پویانمایی، آثار انیمیشن ایران را موفق معرفی کرد و گفت: از دیدن انیمیشن ایرانی ها شگفت زده شدم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
آثار انیمیشن سیمونه ماسی و امیر مهران با عنوان دو فیلم ساز از یک نسل در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران روی پرده می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
سارا خلیلی عضو هیأت داوران بخش دانشجویی دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران، زمان آثار را مناسب معرفی کرد و گفت: امسال با آثاری مواجه بودیم که از ضرب آهنگ و زمان خوبی برخوردار بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
جلسه بررسی پایان نامه ها در جشنواره پویانمایی تهران با حضور محمدعلی صفورا، استاد دانشکده تربیت مدرس برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
بهرام عظیمی کارگردان، کارتونیست و انیماتوریست به هنرجویان انیمیشن، توصیه کرد: انیمیشن های موفق دنیا را تماشا کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
کارگردان انیمیشن مدل مست ، کیفیت بالای آثار دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران را مطلوب دانست و گفت: کیفیت آثار هنرمندان مستقل چشم گیر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۴    
داور جشنواره بین المللی پویانمایی تهران گفت: سال های گذشته در جشنواره مهمان خارجی نداشتیم اما امسال علاوه بر آثار ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۸    
یک مدرس جلوه های بصری از کشور تایوان ضمن حضور در دهمین دوره جشنواره پویانمایی، جایگاه انیمیشن ایران را در دنیا حائز اهمیت معرفی کرد و گفت: با دیدن تعدادی از انیمیشن های ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۸    
جلسه نقد و بررسی سه انیمیشن بدو رستم بدو ، وقت خوابه و حوض نقاشی در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
کتابچه راهنما و جدول نمایش دهمین جشنواره دوسالانه بین المللی پویانمایی تهران منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
دوبلور باسابقه آثار انیمیشن گفت: این همه داستان های زیبا در ادبیات کهن ایرانی در اختیار داریم، از حماسه های شاهنامه گرفته تا قصه های کلیله و دمنه و.. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با 12 انیمیشن کوتاه در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران حضور دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
داوری بخش های سیفژ و بین الملل دهمین جشنواره دوسالانه بین المللی پویانمایی تهران روز 16 اسفند به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
امیرکاظمی با دو انیمیشن کوتاه فرار و مای در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران حضور دارد. او طراحی کارشناسی طراحی صنعتی از دانشگاه هنرهای زیبا و کارشناسی ارشد انیمیشن از دانشگاه تربیت مدرس دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
کارگردان اپرای عروسکی حافظ، ظرفیت متون کهن ایران را برای انیمیشن مناسب ارزیابی کرد و گفت: قصه و افسانه های کهن زیادی در ایران وجود دارد که می توان از آن ها در سینمای انیمیشن بهره گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
دو کارگردان که از کشور اتریش در دهمین دوره جشنواره بین المللی پویانمایی تهران شرکت کرده اند، کیفیت آثار انیمیشن ایران و تعامل بیشتر دو کشور را مطلوب برشمردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
مجید کاشانی، داور بخش گرافیک متحرک دهمین جشنواره پویانمایی گفت: موشن گرافیک رسانه به نسبت جدیدی در کشور ما است که در حال فراگیر شدن است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
نشست بررسی انیمیشن سینمایی فهرست مقدس به کارگردانی محمدامین همدانی در دومین روز دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران، 16 اسفند در سالن کنفرانس مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
آئین رونمایی از دو کتاب آماده سازی استوری برد و آموزه های خیال با حضور ناصر گل محمدی، احمد سفلایی و جمعی از انیمیشن سازان، برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
اولین جلسه نشست بررسی پایان نامه ها در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی با حضور دکتر محمدعلی صفورا، استاد دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
استودیو چپ چین در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران به عنوان مهمان ویژه در نشستی تخصصی درباره آثارش گفت وگو خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۱:۰۴    
نشست مشترک آموزشی استودیو اتریشی LWZ و استودیو هورخش در رابطه با ساخت موزیک ویدیو سه شنبه 17 اسفند در حاشیه دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۸:۳۶    
جلسه نقد و بررسی دو فیلم پیشخدمت و درخت پرتغالی در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۸:۳۶    
در سومین روز از برگزاری دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران هم زمان با هفدهم اسفند آثار انیمیشن در 40 سانس روی پرده می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۸    
نمایش فیلم های دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران در 32 سالن کانون 31 استان کشور با استقبال خوبی مواجه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۸    
مراسم رونمایی از رمان مصور (گرافیک نوول) جمشید طلوع 2 از مجموعه گرافیک نوول های انیمیشن آخرین داستان با حضور محمد چرمشیر، نمایشنامه نویس و اشکان رهگذر، نویسنده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۶    
بررسی آثار بخش مسابقه بین الملل جشنواره پویانمایی تهران با پنج داور ایرانی و خارجی آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۶    
کارنما (کاتالوگ) معرفی آثار دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۳    
در دومین روز از برگزاری دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران هم زمان با شانزدهم اسفند آثار انیمیشن روی پرده می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۳    
هم زمان با دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران، نشریه روزانه این رویداد هنری با عنوان پویانامه هر روز از 15 اسفند منتشر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۱    
سایه ای که نور شد به بخش مسابقه رسمی بیستمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان مونترال راه یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۵    
با آغاز دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران، 91 فیلم در بخش مسابقه اصلی بین الملل و 29 فیلم در بخش دانشجویی بین الملل انتخاب شده اند تا با یکدیگر رقابت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۳    
تعدادی از انیمیشن های مطرح جهان در بخش وقت اضافه دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران روی پرده می روند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۳    
هفت فیلم در بخش فیلم های ارزش های انقلاب اسلامی، موفق به حضور در بخش مسابقه دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۳    
در بخش ویژه قاب های روان دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران 9 فیلم متفاوت از سینمای انیمیشن به نمایش در می آید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۷    
وزیر آموزش و پرورش معتقد است کتاب خوانی و قصه گویی باید اصل قرار گیرد نه فرع و موضوع های درسی به صورت قصه و بازی برای بچه ها بیان شود تا لذت درس خواندن و تربیت شدن را احساس کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۹    
سرپرست دفتر فن آوری اطلاعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان راه اندازی پرتال کودک را بستر مناسبی برای افزایش ارتباط ها، اشتراک گذاری تجربه ها و تعامل بیشتر مربیان مراکز با یکدیگر و مخاطبان دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۹    
معاون توسعه و مدیریت منابع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: روابط عمومی کانون در انعکاس رویدادهای فرهنگی کانون به ویژه جشنواره بین المللی قصه گویی و در حوزه عرضه محصولات فرهنگی کانون خوش ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۹    
نمایشگاه سبک بصری و طراحی مفهومی برای انیمیشن هم زمان با دهمین دوره جشنواره بین المللی پویانمایی تهران برپا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۸:۳۴    
رمان غریبه و دریا از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کتاب سال جشنواره ی شهید غنی پور شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۱    
برنامه های جنبی دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران در بخش های متنوع برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۱    
از بین 100 اثر گرافیک متحرک رسیده به دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران 69 اثر برای شرکت در بخش مسابقه گرافیک متحرک پذیرفته شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۲    
غلامحسین کریمی دونا، عضو هیأت انتخاب دهمین جشنواره پویانمایی گفت: آثار رسیده به جشنواره دهم از لحاظ تکنیک پیشرفت زیادی داشتند و کارهای خوبی به این جشنواره ارایه شده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۲    
اسامی 10 فیلم شرکت کننده در بخش جشنواره جشنواره ها 1 دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۲    
چهار انیمیشن بلند سینمایی در دهمین جشنواره دوسالانه بین المللی پویانمایی تهران روی پرده می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۲    
نشست های تخصصی دهمین جشنواره دوسالانه بین المللی پویانمایی تهران با پنج موضوع مختلف برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۶    
مهوش افشاری دوبلور پیش کسوت و گوینده شخصیت های مشهور انیمیشن گفت: باید با دید تازه به انیمیشن ایران نگاه کرد و در صورتی که به فعالان این عرصه توجه بیش تری شود، آثار ارزش مندی را شاهد خواهیم بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۶    
نمایش آش سنگ به کارگردانی زهرا مریدی برای کودکان و نوجوانان یزد و خراسان جنوبی به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۴    
آثار برتر پویانمایی جهان در بخش جشنواره جشنواره ها در دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران نمایش داده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۴    
اسامی 12 فیلم دینی راه یافته به بخش مسابقه دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۴    
کارگاه آموزشی فیلم نامه نویسی از ایده تا طرح به عنوان یکی از برنامه های جنبی دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۴    
برنامه های نمایش فیلم های دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران آماده شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۴    
32 سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور در قالب طرح کانون نمایش و پیش از شروع دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران تجهیز شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۰    
نشست خبری دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۰    
سعادت رحیم زاده، عضو هیأت انتخاب جشنواره پویانمایی گفت: تعداد آثار رسیده در بخش ملی بسیار بالا بود و دهمین دوره برگزاری این رویداد به عنوان نقطه عطف این جشنواره از نظر میزان استقبال متقاضیان نسبت به ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۴    
رویای کاغذی کاری از رضا فقیهی در دوازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اسکی شهیر ترکیه به نمایش در می آید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۰    
هم زمان با سفر مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بندرعباس، نشست کارگروه کودک و نوجوان استانداری هرمزگان با حضور علیرضا حاجیان زاده برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۰    
دیدار با اعضای نوجوان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بندرعباس یکی از برنامه های سفر علیرضا حاجیان زاده به استان هرمزگان بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۱    
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: موفقیت های کانون مرهون تلاش های مربیان، کارشناسان و مدیران توانمند و متعهد است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۲    
مرضیه برومند پیشرفت جوانان را در عرصه انیمیشن قابل تحسین دانست و گفت: باید به جوانان در این عرصه اعتماد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۲    
عضو هیأت انتخاب دهمین جشنواره پویانمایی تهران گفت: دانشجویان، آثار استانداری به این جشنواره ارایه داده اند که بسیار چشم گیر است. به نظر می رسد آثار دانشجویی حتی در بخش بین الملل نیز می توانند بدرخشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۲    
برنامه های دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران در نشستی رسانه ای با حضور مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تشریح می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۲    
کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آزمون دوره های آموزش غیرحضوری راهنمای سفیران سلامت و محیط زیست و دولت سبز شرکت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۲    
هیأت داوران بخش گرافیک متحرک مسابقه ی ایران دهمین جشنواره دوسالانه بین المللی پویانمایی تهران معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۱    
امکان تماشای فیلم قصه گویی های نوزدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای علاقه مندان به این هنر در پرتال کودک فراهم شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۲    
چهاردهمین دوره مسابقات ورزشی کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجونان هم زمان با دهه مبارک فجر برگزار و برترین های این دوره معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۲    
اعضای داوری دو بخش دینی و ارزش های انقلاب اسلامی مسابقه ی ایران دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۲    
سه گانه ی سیاه دل کورنلیا فونکه نویسنده مشهور آلمانی باعث ایجاد انگیزه ی خواندن در بین مخاطبان می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۲    
وحید نصیریان عضو هیأت انتخاب دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران گفت: از کیفیت خوب انیمیشن های مستقل رسیده به جشنواره لذت بردم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۲    
قصه گوها با خلق لحظه های ناب و بهره گیری از قابلیت های وجودی زبان اندام و ابزار توانمندی چون لحن و کلام می توانند به ذهن شنونده کمک کنند تا مخاطب حوادث و شخصیت های قصه را با تمام وجود درک کند و در ...
مشاهده نتایج بیشتر...