دوشنبه ۰۲ مردادساعت ۰۱:۳۶Jul 2017 24

کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان (kanoonnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۳    
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش بر تاثیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر رشد خلاقیت های کودکان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۵    
شاعر و نویسنده کودک و نوجوان میهمان نشست ادبی خانم شاعر سلام ، کتاب خواندن را یکی از مهم ترین عوامل برای نوشتن داستان و سرودن شعر عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۵    
نتایج تازه ترین نشست کمیسیون ثبت طرح و صدور مجوز دبیرخانه شورای نظارت ساخت، طراحی، توزیع و واردات اسباب بازی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۵    
اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در 10 بخش ملی دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، تندیس و لوح دریافت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۵    
گردهم آیی مشترک مدیران کل ستادی و استانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با سخنرانی فخرالدین دانش آشتیانی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۵    
تو مثل طوطی به نویسندگی و کارگردانی آرین ناصری مهر و امیرحسین انصافی از دوشنبه دوم مرداد به روی صحنه مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۸    
انسان های معلول یا دارای نیازهای ویژه از توانایی های خاصی برخوردارند و مردم باید نگاه احترام آمیز را به آن ها جایگزین ترحم کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۸    
هنرمند برجسته و پیشکسوت عرصه ی تئاتر و سینمای کشور استفاده از خلاقیت در فعالیت هنری را بسیار لذت بخش دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۷    
ابر و یک داستان دیگر عنوان اثری است از جمشید سپاهی که با تصویرگری منوچهر عبدالله زاده بار دیگر وارد بازار کتاب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۷    
جشنواره ملی اسباب بازی در کنار ایجاد حساسیت و توجه به صنعت اسباب بازی، می تواند از نظر کارکردی تاثیر های به سزایی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۰    
نوجوانان عضو مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری خواستار ورود شعر نوجوان به کتاب های درسی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۰    
آذربایجان غربی، کردستان و کرمانشاه در حالی میزبان تریلی نمایش سیار کانون خواهند بود که دست اندرکاران نمایش شکارچی و پرنده این روزها آماده ی سفر به این سه استان اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۰    
پودمان های آموزشی روش های نیازسنجی در سازمان های فرهنگی و تدوین گزارش فعالیت های فرهنگی هنری برای کارشناسان فرهنگی 20 استان کشور، از سوی اداره کل آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۰    
نشست کارگروه تخصصی فعالیت سرود در مراکز فرهنگی هنری با حضور کارشناسان این حوزه در اداره کل آفرینش های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۰    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد خواستار حمایت بیشتر مسولان استان برای کامل کردن پروژه های نیمه تمام و راه اندازی مراکز جدید فرهنگی هنری در این استان شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۲    
برگزیدگان مسابقه پویانمایی کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۶    
کودکی یکی ازمهم ترین زمان ها برای تلفیق اجتماعی معلولان در جامعه است و این مهم در مجموعه کانون در آمیختگی با هنر صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۲    
هیس! ما یک نقشه داریم عنوان اثری از کریس هاگتن نویسنده و تصویرگر شناخته شده ی ایرلندی است که به تازگی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۲    
تولیدکنندگان و عرضه کنندگان حوزه ی اسباب بازی تا روزهای آغازین سومین جشنواره ی ملی اسباب بازی فرصت دارند برای شرکت در این رویداد نام نویسی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۶    
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان درک بالا و ارایه پیشنهادهای بزرگ از سوی اعضای کانون را حاصل توجه به کتاب و کتابخوانی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۶    
بهترین های مسابقه شعرسرایی رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان به عنوان کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۰۷    
خزان برگک عنوان کتابی است به قلم لئوبوسکالیا که از زبان و نگاه یک برگ کوچک به بیان پدیده ی زندگی، مرگ و چرایی آن ها می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۹    
مدیرعامل در دیدار با مربیان، کارشناسان و کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان بر لزوم حرکت رو به جلو با استفاده از قالب های نو و ابداعی در کنار شیوه های سنتی و تجربی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۵۹    
گروه های برتر مسابقه سرود پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۸:۵۸    
استاندار زنجان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را به خاطر توجه به تنوع ذایقه بچه ها در ارایه فعالیت های فرهنگی هنری همواره پیشتاز دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۶:۴۰    
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فعالیت های این مجموعه ی فرهنگی را مکمل نظام آموزش رسمی کشور دانست که بچه ها با انتخاب آگاهانه در آن مشارکت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۰    
شصت و دومین نشست ترویج خواندن با موضوع شعر نوجوان امروز برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۰    
مدیرعامل در سفر خود به استان زنجان در آیین آغاز به کار دو کتاب خانه سیار روستایی و یک فروشگاه عرضه ی محصولات فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۴    
شماری از خبرنگاران رسانه های جمعی کشور به دعوت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به استان چهار محال و بختیاری سفر کردند تا از نزدیک در جریان فعالیت های مراکز کانون به ویژه در روستاها قرار بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۴    
در حاشیه نشست تخصصی - آموزشی مسوولان ستادی و استانی حراست کانون سراسر کشور برنامه های شورای نظارت بر ساخت، طراحی، واردات و توزیع اسباب بازی تشریح شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۷:۱۵    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان برنامه ها و فعالیت های کانون پرورش فکری بر اساس نیاز کودکان و نوجوانان امروزی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۹    
مدیرعامل در آیین آغازین نشست آموزشی - تخصصی مسوولین حراست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به بیان مفاهیم سند چشم انداز 10 ساله و نقش حراست در اجرای در آن پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۹    
جدیدترین رمان جمال الدین اکرمی درباره ی مشکلات یک نوجوان مهاجر در کاناداست. این اثر پیش تر برنده ی جایزه دوم نخستین جشنواره ی رمان کودک و نوجوان پرنده ی آبی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۶:۲۲    
هدی حدادی معتقد است افزایش میزان کتاب خوانی باعث کاهش آسیب های اجتماعی می شود و جامعه امروز نیازمند کتاب محور شدن جریانات اجتماعی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۲    
شاعر و نویسنده کودک و نوجوان دنیای کودک و نوجوان را جهانی آکنده از شور و شعور و تحرک دانست که با جذابیت های ویژه ای در هاله ای ناشناخته پیچیده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۳    
ویژه برنامه های جشن کتاب خوانی هم زمان با روز ادبیات کودک و نوجوان با حضور نویسندگان صاحب نام این حوزه در کانون استان های چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی و اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۳    
عقل صورتی یا مدادی که فقط مشق نمی نوشت به کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر بار دیگر بر روی صحنه مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۳    
مدیرعامل کانون در سفر خود به استان زنجان به تشریح چگونگی بهره گیری از قالب های نو و ابداعی در کنار شیوه های قدیمی و سنتی فعالیت های فرهنگی هنری در مراکز خواهد پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۳    
جدیدترین محصول واحد تولیدات رایانه ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در قالب یک بازی با نام دهقان و حکمران به زودی وارد بازار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۳    
برگزیدگان مسابقه کشوری داستان نویسی رضوی کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۶:۴۹    
تاثیر ادبیات بر روی کودکان و نوجوانان، اهمیت ترویج کتاب خوانی در خانه و مدرسه و لزوم توزیع مناسب تر محصولات فرهنگی در کشور مساله ای بود که تعدادی از نویسندگان و شاعران مطرح کشور در روز ملی ادبیات ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۶:۴۹    
جشن کتاب خوانی با حضور احمد اکبرپور و الهام مزارعی نویسندگان ادبیات کودک و نوجوان و اعضای کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان فارس در مجتمع فرهنگی هنری کانون، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۶:۴۹    
نشست ادبی دوپنجره در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رشت استان گیلان، با حضور حسین تولایی، شاعر مجموعه ی شعر پشت صحنه دلم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۹    
فروشگاه های محصولات فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روز هجدهم تیر میزبان نویسندگان و شاعران حوزه ی کودک و نوجوان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۷    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تابستان امسال میزبان اتاق تجربه ی رمان کودک و نوجوان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۶    
کانون زبان ایران نیاز مراکز خود به مدرس زبان های خارجی را با برگزاری آزمونی سراسری تامین می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۵    
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: با قلم و کلمه مهربان باشیم و درهای جهان شخصی مان را به روی ادبیات و هنر بگشاییم و هر روز تشنه تر از روز قبل در طلب چشمه ی حیات باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۵    
از این طرف نگاه کن اثر علی خدایی داستانی تخیلی است که به ادراک بصری و شیوه ی تفکر مخاطبان خود کمک شایانی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۵    
وزیر آموزش و پرورش بر استفاده از ظرفیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اجرای سند تحول در دوره ابتدایی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۱    
نخستین نشست ادبی دوپنجره در سال 96 طی آیین ویژه ای با حضور جعفر توزنده جانی نویسنده صاحب نام حوزه کودک و نوجوان در کانون پرورش فکری بجنورد در استان خراسان شمالی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۱    
نمایش بچه های زمین سلام با حمایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از سوی نوجوانان دارای نیازهای ویژه (فراگیر) در قائم شهر به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۲    
نمایش گلدان خالی بر گرفته از داستانی به همین نام از روز 17 تیر در قالب طرح کتاب، تئاتر، مدرسه در مراکز کانون استان تهران اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۲    
موزه کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت 18 تیر روز ملی ادبیات کودک و نوجوان بخشی از آثار تصویرگری کتاب های کانون را به نمایش می گذارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۲    
هم زمان با روز ملی ادبیات کودک و نوجوان 15 نویسنده و شاعر در شهرهای مختلف کشور با مخاطبان خود دیدار و گفت وگو می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۹:۱۰    
فیلم بلند سینمایی پایان رویاها به کارگردانی محمدعلی طالبی موفق به دریافت دیپلم افتخار سیفژ و جایزه ی عشقی بزرگ برای جهانیان شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۹:۱۰    
رویاها در یک روز به کارگردانی صادق جوادی دیپلم افتخار بهترین فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان را دریافت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۱۸    
پایان رویاها نامزد دریافت سه جایزه از سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۱۸    
رویاها در یک روز نامزد بهترین فیلم بخش کوتاه و نیمه بلند پویانمایی سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۵:۰۶    
چهارصد عضو کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان به تماشای فیلم پایان رویاها در جشنواره ی فیلم های کودکان و نوجوان اصفهان نشستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۲:۲۸    
جشن ها و ویژه برنامه های روز ملی ادبیات کودک و نوجوان از 18 تا 28 تیر در مراکز مختلف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حالی اجرا خواهد شد که برای نخستین بار نویسندگان کودک و نوجوان با مخاطبان خود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۰:۵۷    
اولین نشست اعضای کارگروه ویژه برنامه ریزی هفته ی ملی و روز جهانی کودک در سال 1396 با حضور نمایندگان سازمان ها در دفتر مدیرعامل کانون برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۰:۲۷    
مهمان های ناخوانده در حالی موضوع اصلی پوستر روز ملی ادبیات کودک و نوجوان سال 1396 قرار گرفته که این کتاب امسال به عنوان میراث فرهنگی ناملموس ثبت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۹:۴۶    
بهترین های مسابقه کشوری کاردستی کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۴    
آیین تجلیل از برگزیدگان استانی پانزدهمین جشنواره رضوی چهارم مردادماه در شهرک مس سرچشمه استان کرمان، برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۴    
کتاب برش ها و شکل ها از جدیدترین تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که سعی دارد با استفاده از شکل های هندسی فرم های جدیدی را خلق و به تخیل کودکان کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۳۲    
با اکران عمومی فیلم پایان رویاها در سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، مخاطبان و کارشناسان ضمن استقبال از کارگردانی و مضمون این اثر به تاثیرات کانون پرورش فکری بر سینمای حرفه ای ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۳۲    
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آستانه برگزاری نخستین نشست دو پنجره در سال 1396 هم نشینی و همسایگی پدیدآورندگان ادبیات و مخاطبان نوجوان را در این ویژه برنامه اتفاق کم نظیری دانست که ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۰۲    
بخش نشریه نگاری کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام، برگزیدگان خود را شناخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۴:۵۰    
پوستر طراحی شده کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام از یک اثر کاردستی نوجوان قزوینی اقتباس شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۱:۴۸    
پویانمایی بزغاله های ابری ساخته ی حمید کریمیان برگرفته از کتابی به همین نام یکی از آثار به نمایش گذاشته شده در سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۱:۴۸    
تخم مرغ شانسی و چهار داستان دیگر اثری از سپیده خلیلی است که از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان باز تشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۶    
تازه ترین فیلم های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفتمین بازار فیلم اسلامی، عرضه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۶    
تریلی سیار نمایش کانون هم زمان با سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان به شهرهای این استان سفر می کند تا کودکان و نوجوانان این استان هفته ای فرهنگی را پیش رو داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۶    
مدیرعامل کانون پرورش فکری از اکران فیلم های مناسب کودک و نوجوان در سینماهای کانون با همراهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان و دست اندرکاران این حوزه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۵:۵۴    
اعضای مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصفهان برای شرکت در جشنواره و دیدن فیلم های سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۵:۵۴    
امام جمعه شهرستان رودسر فعالیت های علمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را مهم توصیف کرد و علم نجوم را یکی از راه های تقویت باورهای دینی در مخاطبان دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۷    
اوقات فراغت به مفهوم پرداختن به اموری که برایمان لذت بخش اند و نه به معنای بیکاری، برای کودکان و نوجوانان بسیار قابل تامل است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۷    
اجرای نمایش پرنده و فیل به کارگردانی حمید کیانیان در حالی تا 25 تیر ادامه دارد که در نخستین روز از اجرای این نمایش جمعی از هنرمندان از حضور افراد کم توان در عرصه ی تئاتر حرفه ای استقبال کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۷    
با رونمایی از نخستین مجموعه لوح فشرده ی فیلم های برگزیده کودک و نوجوان، مخاطبان می توانند به تماشای فیلم های خانه ی دوست کجاست؟ ، دونده و باشو، غریبه ی کوچک بنشینند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۷    
پایان رویاها اثر جدید محمدعلی طالبی آذر امسال در استرالیا با چهار فیلم دیگر در بخش بهترین فیلم بلند سینمایی آسیا پاسیفیک سال 2017 به رقابت می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۷    
علاقه مندان و مدعوین حاضر در سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان از 11 تا 15 تیرمی توانند به تماشای آثار راه یافته ی کانون به بخش های مختلف این جشنواره بنشینند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۹:۳۶    
سورنا نوشته ی ابراهیم حسن بیگی به مرحله ی پایانی جشنواره قلم زرین راه پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۹:۰۶    
تفکر موضوع اصلی انیمیشن من، پنجره و گربه ساخته ی فاطمه گودرزی است که در سی امین جشنواره ی بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان به نمایش در خواهد آمد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۵    
هم زمان با آغاز فعالیت های تابستانی در مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فعالیت سینما کانون در 5 شهر استان فارس آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۵    
کتابخانه ی مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میزبان علاقه مندان کتاب های ورزشی حوزه کودکان و نوجوانان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۹    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با تولید آثار و محصولات فرهنگی برای کودکان و نوجوانان می تواند اساس تفکر آینده سازان کشور را بر پایه اعتقادات دینی استوار سازد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۵    
کتاب، تئاتر، مدرسه، نسل نو عنوان کتابی است که به شرح فعالیت های سال گذشته ی اداره کل سینمایی و تئاتر کانون پرورش فکری در حوزه ی نمایش می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۵    
تریلی تئاتر سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اجرای دو نمایش، فعالیت تابستانی خود را روز 4 تیر آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۱    
مریم کشکولی نیا انیماتور و کارگردان به عنوان داور بخش فیلم کوتاه در چهل و یکمین جشنواره ی انیمیشن انسی فرانسه حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۱    
فیلم پایان رویاها به کارگردانی محمدعلی طالبی و فیلم کوتاه پویانمایی رویاها در یک روز به کارگردانی صادق جوادی به بخش بین الملل سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان راه یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۱    
اعضا و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم گام با اقشار مختلف مردم در سراسر کشور در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۲    
مسئولان بخش شهمیرزاد استان سمنان حمایت همه جانبه ی خود را از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۲    
هم زمان با آغاز فعالیت های تابستانی مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان، 7سالن سینمای کودک در استان لرستان تجهیز و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۲    
مرکز سرگرمی های سازنده ی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به تازگی لباس های محلی چند استان را برای عروسک های دارا و سارا تولید و عرضه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۸    
قندیل کوچک اثری از غسان کنفانی نویسنده ی شهید فلسطینی با ترجمه ی غلامرضا امامی برای کودکان منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۸    
امام جمعه و فرماندار شهرستان سیمرغ در استان مازندران آمادگی خود برای حمایت از برنامه ها و فعالیت های مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۰:۳۳    
ماکت مسجدالاقصی و قبه الصخره از سوی مرکز سرگرمی های سازنده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید و عرضه شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۰:۳۳    
کارگردان انیمیشن راه یافته به سی امین جشنواره ی بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان گفت: رویاها در یک روز اثری تلفیقی و نیمه مستند است که به رویاها و کابوس های خردسالان می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۴    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین با برپایی غرفه و اجرای نمایش ویژه کودکان و نوجوانان، با دوازدهمین نمایشگاه کتاب و علوم قرآنی این استان همکاری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۴۷    
ویژه برنامه نذر کتاب در ایام شهادت حضرت علی(ع) و لیالی قدر در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ماکو استان آذربایجان غربی، برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...