دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۹:۴۲Sep 2017 25

کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان (kanoonnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۲    
معلم ناپدید شده و جست وجو در مدرسه عنوان دو اثر از ژان فیلیپ آرو وینیود است که با ترجمه ی نیلوفر اکبری منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۲    
نویسنده و تصویرگر کتاب های کودکان و نوجوانان، قصه و داستان را یکی از بهترین شیوه های پاسخ گویی به پرسش های بچه ها عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۷    
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تشویق و ترغیب بچه ها به خلق آثار هنری را روش مناسبی برای تقویت و پرورش تفکر و اندیشه آن ها دانست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۹    
در میان سه اثر ایرانی راه یافته به فهرست افتخار دفتر بین المللی کتاب برای نسل جوان 2018، نام کتاب زیبا صدایم کن از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز به چشم می خورد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۶    
حقیقت و مردِ دانا اثری از بهرام بیضایی با تصویرگری مرتضی ممیز از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بار دیگر منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۸    
شصت و چهارمین نشست ترویج خواندن با موضوع سیاست گذاری و ترویج خواندن برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۷    
اداره کل آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نظر دارد در آستانه ی هفته ی ملی کودک نشستی علمی با عنوان آموزه های عاشورایی برگزار کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۷    
رییس پارک علم و فن آوری استان گلستان از پیگیری اختصاص اعتبار برای راه اندازی پارک علوم در مجتمع فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گرگان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۷    
قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی طی بخش نامه ای از استانداری ها درخواست کرد در اجرای بهتر برنامه های هفته ی ملی کودک با کانون همکاری لازم را داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۸:۲۴    
کتاب قدرت ذهن به مخاطبان کودک خود کمک می کند تا با حل معماها و چیستان های این کتاب ذهن خود را پرورش دهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۲    
اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شش دیپلم افتخار نوزدهمین مسابقه و نمایشگاه بین المللی نقاشی نوازاگورا بلغارستان در سال 2017 را از آن خود کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۰    
فعالیت های خلاقانه کودکان، میراث ماندگار مربیان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۲    
جدیدترین اثر احمدرضا احمدی با عنوان سه فرشته با بال های طلایی و چشمان آبی رنگ از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۲    
مدیرکل آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از برنامه ریزی برای یکسان سازی مراحل مختلف آموزشی کارکنان و مربیان بر اساس استانداردهای ایزو 10015 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۲    
سومین نشست کمیسیون ثبت طرح و صدور مجوز دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی در مرداد سال 1396 برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۲    
مربی کتاب خانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسفراین در استان خراسان شمالی مدال طلای هشتمین دوره مسابقات جهانی کشتی آبای کارگران را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۲    
محمدرضا کریمی صارمی به عنوان داور سیزدهمین جشنواره بین المللی انیمیشن وارنا 2017 بلغارستان معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۰    
نرگس محمدی جایزه ی سیب طلای بیست و ششمین جشنواره تصویرگری براتیسلاوا 2017 را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۰    
ششمین فروشگاه و نمایشگاه دایمی عرضه ی محصولات فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان بندر ماهشهر در استان خوزستان گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۰    
عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر به عنوان برگزیده دومین جشنواره سراسری نقالی و پرده خوانی غدیر نقالان علوی معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۷    
سیدعلی کاشفی خوانساری در نشست تخصصی قصه و زبان بدن در قصه گویی استان یزد قصه گویی را یک رسانه بیان کرد چراکه با هنر، ادبیات و ارتباطات مرتبط است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۷    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایلام با همکاری انجمن دوست داران محیط زیست برنامه های متنوعی با موضوع محیط زیست برای کودکان برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۲:۴۷    
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: جامع ترین نوع برنامه ریزی برای کودکان و نوجوانان توجه به نیازهای منطقه است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۶    
ده پرنده ی زرد و سبز و آبی عنوان داستانی است از سوسن طاقدیس که به مفاهیم دوستی، همکاری و تاثیرهای کار گروهی می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۰:۴۶    
کارگاه آموزش قوانین ترافیکی در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، در مرکز فرهنگی هنری شماره 2 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رشت، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۵    
علی بوذری، هدی حدادی و حسین شیخ رضایی در سمپوزیوم بین المللی دوسالانه تصویرگری براتیسلاوا درباره ی هنر در برابر تجارت سخن می گویند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۵    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از تمامی فعالان حوزه کودک و نوجوان، برای مشارکت در برنامه ها و نمایشگاه هفته ی ملی و روز جهانی کودک دعوت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۵    
قصه انسان ساز است و تمرینی برای زندگی ؛ این باور به جهان قصه عینیت می بخشد و تاثیر قصه را بر مخاطب چندین برابر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۹:۴۵    
مدیر نظارت بر چاپ و توزیع محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ارایه نوشت افزارهای این مجموعه در بیش از دوهزار نمایشگاه عرضه در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۷    
نقل نغز گردآفرید اثری از رحمت امینی است که روز دوشنبه 13 مرداد در هجدهمین جشنواره بین المللی آیینی و سنتی به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۳    
فرماندار شهرستان بشرویه در استان خراسان جنوبی برای توسعه فعالیت های علمی به ویژه نجوم در مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قول مساعدت داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۳    
رضا قمرزاده طی حکمی به عنوان دبیر بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۳    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با برخی ناشران چینی برای انتشار مشترک کتاب گفت و گوهای موثری انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۴    
نمایشگاه و فروشگاه عرضه ی محصولات فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در رشت و بخش کوچصفهان این شهرستان، هم زمان با دهه ی امامت و ولایت گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۳:۴۴    
رنگین کمان چهل رنگ عنوان پنجمین مجموعه از دفترهای منقوش به تصاویر ایرانی اسلامی است که در آیینی ویژه و از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۵:۴۸    
نماینده ی ولی فقیه در سیستان و بلوچستان کانون را مقدس ترین و تخصصی ترین مکان برای ارتباط گیری و آموزش کودکان و نوجوانان دانست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۵    
دو فروشگاه عرضه ی محصولات فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم زمان با هفته دولت در شهرهای ساری استان مازندران و صفی آباد خراسان شمالی گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۵    
دو اثر نمایشی پرده خوانی و خیمه شب بازی اعضای مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران به هجدهمین جشنواره ی نمایش های آیینی و سنتی راه یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۹    
عضو نوجوان مرکز علوم و نجوم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان مقام دوم مسابقات نوآوری و ابتکارات نادکاپ دانشگاه صنعتی شریف را به دست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۹    
رضا موزونی نویسنده کرمانشاهی میهمان برنامه دو پنجره با طعم لبخند و خاطره بود که در مجتمع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اراک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۹    
ویژه برنامه ی اگر من فرماندار بودم از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آستانه اشرفیه استان گیلان، هم زمان با هفته دولت، در اتاق کار فرماندار این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۹    
داور ایرانی جشنواره ی بین المللی تصویرگری براتیسلاوا به تشریح شیوه ی انتخاب آثار ایرانی راه یافته و داوری آثار در طول روزهای برگزاری جشنواره پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۹    
نویسنده ی کتاب من نوکر بابا نیستم در نشست ادبی دو پنجره ی استان فارس گفت: گفت وگو باید پیش برنده داستان باشد تا به معرفی مناسب شخصیت ها کمک کند و از خستگی خواننده بابت خواندن سطرهای طولانی بکاهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۹    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای پنجمین سال پیاپی مجموعه ای از 40 عنوان دفتر و نوشت افزار با نمادهای ایرانی اسلامی را رونمایی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۷:۰۲    
کلنگ احداث مرکز علوم و نجوم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فراهان در استان مرکزی با حضور مسوولان استانی و شهرستانی راه اندازی زمین زده شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۷:۰۲    
مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اجرای فعالیت ها و استفاده از شیوه های فرهنگی، هنری و ادبی، زمینه استحکام و تقویت پایه های نظام فرهنگی را فراهم می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۱:۲۷    
هم زمان با هفته ی دولت، بهره برداری از سه کتاب خانه سیار، یک خودروی اداری، کانون زبان و یک فروشگاه عرضه ی محصولات فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان اردبیل آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۱:۲۷    
15 بازی محلی ایرانی و کرمانی با هدف احیای گویش و بازی های محلی، در قالب کنسرت موسیقی به میزبانی مرکز فرهنگی هنری شماره 3 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمان در یخدان مویدی اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۱:۲۷    
در سومین روز از هفته ی دولت سینما کانون شهرستان پاسارگاد در استان فارس با حضور فرماندار، شهردار و اعضای شورای اداری افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۱:۲۷    
هم زمان با هفته دولت در استان چهار محال و بختیاری کلنگ ساخت مرکز فرهنگی هنری کانون پردنجان به زمین زده شد و مرکز آموزشی کانون زبان ایران نیز در شهر فارسان گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۷    
ماه و مرد کشاورز عنوان داستانی مصور به قلم مارگارت مهی نویسنده نامدار نیوزلندی است که در قالب آثار تخیلی برای کودکان نوشته و با ترجمه فریده خرمی منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۱:۲۰    
شورای برنامه ریزی هفته ی ملی و روزجهانی کودک سال 1396 عنوان روزها و محور فعالیت های این هفته را تعیین کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۱:۲۰    
نمایش خروسی که می خواست شب را ببیند به نویسندگی بهرام جلالی پور و کارگردانی سیدآرش شریف زاده از جدیدترین تولیدات اداره کل سینمایی و تئاتر کانون در شهریور و مهر 96 به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۱:۲۰    
نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی عملکرد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را قابل دفاع دانست و بر لزوم توسعه ساختاری و سازمانی این مجموعه تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۵:۵۵    
سومین فروشگاه عرضه محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان جنوبی هم زمان با هفته دولت، در شهرستان زیرکوه راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۴:۲۵    
دومین کتاب خانه سیار روستایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان با حضور اسماعیل میرغضنفری، فرماندار رودبار، در بخش رستم آباد این شهرستان گشایش یافت .
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۴    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی از اختصاص اعتبار 50 میلیون تومانی برای تجهیز سالن آمفی تئاتر مرکز فرهنگی هنری کانون بجستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۴    
استاندار سیستان و بلوچستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و فعالیت های آن را زیباترین جایگاه رسیدن به تفکر و مهرورزی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۴    
مهلت ارسال مقاله به بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تا 10 شهریور تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۴    
تکه زمینی به اندازه پوست گاو عنوان نمایشی است که بر روی تریلی نمایش سیار کانون از هشتم تا بیست و هشتم شهریور در سه استان کشور به اجرا در می آید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۴    
کتاب های منتخب برای کودکان با نیازهای ویژه در کتابخانه تخصصی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نمایش در آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۴    
هدا حدادی به نمایندگی از ایران مقاله ی خود با موضوع هنر علیه تجارت را در بیست و نهمین جشنواره ی تصویرگری براتیسلاوا ارایه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۹:۵۱    
مدیرعامل در مراسم معارفه ی مدیرکل جدید نظارت بر انتشارات کانون بر لزوم رعایت تناسب در دسته بندی های موضوعی، گروه سنی، قالب ها و... در تولید کتاب و نشریات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۴:۱۳    
دومین نشست شورای برنامه ریزی هفته ملی کودک با نمایندگان وزارت خانه ها و سازمان های عضو این شورا و نهادهای تخصصی حوزه کودک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۴:۱۳    
نمایش نقل نغز گردآفرید از مجموعه نمایش های کتاب، تئاتر، مدرسه به کارگردانی رحمت امینی تا پایان مهر برای مخاطبان کودک و نوجوان و در پایگاه های تابستانی مدارس تهران اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۴:۱۳    
طی حکمی از سوی مدیرعامل، رضا موزونی به عنوان مدیرکل نظارت بر انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۲۰:۲۰    
نسخه چینی کتاب های خمره و مربای شیرین در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب پکن رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۲۰:۲۰    
کتاب ذرت ها اثری تصویری است که به مخاطبان شیوه ی ساخت عروسک ها و مجسمه هایی با پوست ذرت را آموزش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۰:۳۵    
وزیر جدید دادگستری، نخستین کتاب خانه سیار روستایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سرخه استان سمنان را افتتاح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۰:۰۵    
مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایلام در یک دوره هشت ساعته با پیشینه و کارکرد قصه گویی، آشنا شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۱    
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر لزوم هماهنگی و داشتن یگانگی رویه در اجرای به موقع بخشنامه ها و دستورکارهای ابلاغی در سراسر کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۱    
رامونا و پدرش از مجموعه داستان های رامونا با ترجمه ی نورا حق پرست از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۱    
نویسنده کودک و نوجوان در نشست ادبی دو پنجره کانون در استان البرز بر ضرورت خلق آثار متناسب با شرایط زندگی امروز کودکان و نوجوانان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۳:۱۱    
دو تجربه از خواندن نشستی بود که به صورت تخصصی به بررسی کتابخانه های کودک در دو کشور کانادا و افغانستان پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۲:۴۰    
انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با 100 عنوان کتاب در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب پکن سال 2017 حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۱:۳۶    
مرکز آموزش علمی کاربردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از علاقه مندان به تحصیل در دوره ی کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) رشته ی تربیت مربی فرهنگی ثبت نام می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۴:۴۶    
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر ضرورت شناسایی نقش ها از سوی عناصر سازمان تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۴:۴۶    
نماینده ی سازمان ملل متحد از منطقه ی حاشیه نشین اسکان در شهر یزد بازدید و از فعالیت کتاب خانه ی سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مناطق محروم قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۴:۴۶    
کودکان عضو کتاب خانه پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک رشت در کارگاه آموزشی پرورش و نگهداری کرم ابریشم شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۴:۴۶    
معاون آموزشی و پرورشی وزیر معتقد است چنا ن چه کودکان قرآن را در قالب هنر بیاموزند در بزرگ سالی می توانند هنر خود را جهت دار کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۴:۴۶    
در نشست طراحان و تولیدکنندگان اسباب بازی، برگزیدگانِ جوایز دوره های گذشته جشنواره ملی اسباب بازی، به توافق اولیه با سرمایه گذاران رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۰۵    
آخرین نشست از سلسله نشست های تخصصی سومین جشنواره ی ملی اسباب بازی با حضور ایده پردازان و طراحان همراه با تولیدکنندگان و حامیان مالی مختلف در حوزه ی اسباب بازی اختصاص داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۵    
کودکان نمی توانند معطل تولید شوند، به همین سبب والدین و مربیان خود باید اقدام به طراحی و خلق بازی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۵    
سومین جشنواره ملی اسباب بازی نه تنها فضایی برای آشنایی والدین و کودکان با اسباب بازی های استاندارد شد، بلکه توانست فرصتی برای عرضه تولیدات زنان سرپرست خانوار شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۵    
در مراسم پایانی سومین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری، صندوق کارآفرینی امید، جوایزی را به صورت وام کم بهره به برگزیدگان و تقدیر شدگان اهدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۱:۳۷    
سومین جشنواره ی ملی اسباب بازی با معرفی برترین ها در بخش های ایده بازار ، مجوز تولید و طرح های ثبت شده روز 28 مرداد به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۱:۳۷    
مدیرعامل کانون از عموم دست اندرکاران صنعت اسباب بازی خواست که برای رشد این حوزه ابتدا خانواده ها و افکار عمومی را با ضرورت ها و تاثیرات اسباب بازی آشنا سازند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۱:۳۷    
سومین جشنواره ملی اسباب بازی درحالی به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شده که از اهداف مهم آن علاوه بر ترویج و آشنایی خانواده ها با محصولات استاندارد در حوزه اسباب بازی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۱:۳۷    
دبیر سومین جشنواره ملی اسباب بازی گفت: درحالی که شمار غرفه های جشنواره رشد 30 درصدی داشت، بی آن که محدودیتی برای واردکنندگان ایجاد کنیم، تولید کنندگان برای بیش از 90 درصد غرفه ها ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۱:۳۷    
هیات داوران سومین جشنواره ملی اسباب بازی در پایان این رویداد با انتشار بیانیه ای تاکید کرد در حوزه ی هنر-صنعت اسباب بازی، فرصت خلق ایده های بکر و ناب، فرصت ایجاد اشتغال، فرصت یافتن بازارهای ملی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۸:۱۶    
غرفه ی خراسان در محله ی اسباب بازی ها ی سومین جشنواره ی ملی اسباب بازی با نمایش و ارایه داستان اسب چوبی این بازی قدیمی را برای کودکان امروز معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۸:۱۶    
در چهارمین روز از سومین جشنواره ملی اسباب بازی نشستی با عنوان اسباب بازی در بستر فرهنگ با حضور کارشناسان و اساتید برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۱    
شصت و سومین نشست ترویج کتابخوانی در کتابخانه ی تخصصی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۱    
سردار موسی زاد، نابغه ی 10 ساله ی هوا و فضا می گوید تلاش کردم به یک جایی که می خواهم برسم. اگر یک نقطه ای را برای خودمان به عنوان هدف در نظر بگیریم و تلاش کنیم حتما به آن می رسیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۹    
یک روان شناس گفت: بازی و اسباب بازی نقش بسیار زیادی در تقویت و پرورش شخصیت کودک دارد و از این رو والدین نباید به این موضوع به شکل وقت گذرانی کودک شان نگاه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۹    
مدیرعامل موسسه ی مهارت افزا از برگزاری دوره های ایده تا محصول برای مخاطبان نوجوان در دانشگاه صنعتی شریف خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۹    
بازی، کار کودکان و اسباب بازی وسیله ی کار آن ها است. این دیدگاه یک آسیب شناس گفتار و زبان است که در سومین جشنواره ملی اسباب بازی بیان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۹    
برترین اسباب بازی ها و سرگرمی های ایرانی بعد از ظهر روز شنبه 28 مرداد در مراسم پایانی سومین جشنواره ی ملی اسباب بازی در تهران معرفی و تقدیر می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۹    
استفاده ی مداوم از صفحه های نمایشی تبلت ها و بازی های کامپیوتری باعث ایجاد نقص توجه در کودکان می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۲:۱۶    
نشست بررسی راهکارهای تولید اسباب بازی با رویکرد اقتصادی با سخنرانی تولیدکنندگان حوزه ی اسباب بازی برگزار شد ...
مشاهده نتایج بیشتر...