یکشنبه ۰۳ تیرساعت ۱۳:۵۳Jun 2018 24
 

جدیدترین خبرهای «شهریه مدارس غیردولتی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۹    
بطحایی با اشاره به شهریه مدارس غیر دولتی گفت: برای نظارت بر شهریه این مدارس سامانه های مخصوصی تدوین شده اند. به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۷    
تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: سامانه شهریه مدارس غیردولتی به گونه ای طراحی و آماده شده است که مدارس به هیچ عنوان امکان اخذ شهریه بالاتر را از اولیا نخواهند داشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۵    
رشت - ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: نرخ شهریه مدارس غیردولتی برای سال تحصیلی 98 - 97 در این استان، حدود 10 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۸    
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه دستورالعمل شهریه مدارس غیردولتی ابلاغ شد گفت: استان گیلان در سال تحصیلی جدید میزبان 32 هزار دانش آموز پایه اول ابتدایی است.
پانا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۳    
تهران (پانا) - تخلف شهریه که همیشه یکی از گلایه های جدی اولیای دانش آموزان از مدیران و موسسان مدارس بوده و است، اکنون با طراحی الگویی جدید از سوی وزارت آموزش و پرورش سخت شده است. ...
هفته نامه نخست   ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۰    
به گزارش نخست نیوز، سال تحصیلی هنوز به نیمه نرسیده است که موضوع ثبت نام در مدارس غیردولتی با ارسال پیامک و نامه نگاری از سوی مسوولان مدرسه به مردم آغاز می شود ...
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۸:۲۵    
چند روز پیش و قبل از ماجرای اذیت و آزار دانش آموزان پسر مجتمع آموزشی معین، دانش آموزان مشغول امتحانات خرداد ماه بودند و مهم ترین موضوع روز هم ماجرای لو رفتن سؤالات امتحانی، شهریه مدارس غیردولتی و آزمون مدارس سمپاد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۰:۵۴    
به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی پزشکی نشده اید، برترین اخبار امروز این سرویس خبری را از نگاه کاربران در ادامه دنبال کنید. نوشیدنی که جگر روزه داران را جلا می دهد ...
خبر ایرانی   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۱۱    
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: شهریه مدارس غیردولتی در سراسر کشور برای سال تحصیلی 97-98 به طور میانگین 13.5 درصد افزایش یافته است.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۳    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از مهر، رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی آموزش و پرورش، میانگین افزایش شهریه در تمامی پایه ها مدارس غیردولتی برای سال تحصیلی آینده را 13.5 درصد اعلام کرد. ...
نسیم   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۲    
زینی وند با اشاره به سازوکار تعیین شهریه میزان شهریه در هر مقطع تحصیلی را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۰    
رئیس سازمان مدارس غیردولتی با اشاره به اینکه میانگین افزایش شهریه مدارس از 11 تا 15 درصد است، گفت: خانواده ها ملزم به پرداخت شهریه مصوب هستند.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۷    
خبرگزاری شبستان:رییس سازمان مراکز و مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش میزان شهریه مدارس غیردولتی به تفکیک مقطع تحصیلی را تشریح کرد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۱    
گروه جامعه رئیس سازمان و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش از افزایش 13.5 درصدی شهریه مدارس غیردولتی خبر داد و گفت: سامانه ای برای سنجش توانمندی های علمی و پرورشی معلمان ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۷    
تهران - ایرنا- رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: شهریه مدارس غیردولتی در سراسر کشور برای سال تحصیلی 97-98 به طور میانگین 13.5 درصد افزایش یافته است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۴    
معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: میانگین افزایش شهریه مدارس غیردولتی در تهران 13 درصد و میانگین کشوری افزایش شهریه نیز 13.5 درصد است.
آنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۸    
رئیس مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ شهریه مدارس غیردولتی به استان ها خبر داد و گفت: امروز شهریه ها به استان ها ابلاغ می شود و فرصتی برای اعتراض و نظرسنجی در اختیار آنها قرار می گیرد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۳    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش درباره افزایش شهریه مدارس غیردولتی گفت: میانگین افزایش شهریه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی جدید در کشور 13.5 درصد است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۰    
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش جزئیات تعیین شهریه مدارس غیردولتی برای سال تحصیلی آینده را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۴    
آموزش و پرورش در هفته گذشته با اخبار متعددی مواجه بود که به برخی از آنها اشاره می شود.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۶    
خبرگزاری فارس: مجتبی زینی وند رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش در حاشیه مرحله دوم انتخابات نمایندگان فرهنگیان در هیأت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۵    
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: حداکثر تا سه شنبه آینده جلسه شورای سیاستگذاری برگزار و شهریه در آن بررسی می شود و به صورت سراسری نرخ شهریه را تا قبل از خردادماه اعلام می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۹    
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی با اشاره به جزئیات تعیین شهریه از اعلام این الگو تا اول خرداد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۲۵    
سمنان- رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی کشور، بابیان اینکه شاخص های تعیین شهریه مدارس غیردولتی تعیین شده است، گفت: شهریه این مدارس افزایش چشم گیری نخواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۸    
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه توسعه کمی و کیفی مدارس غیردولتی در کشور پیگیری می شود، گفت: امسال شهریه مدارس غیردولتی متناسب با هزینه تمام شده و شاخص های موجود محاسبه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۰    
شهریه مدارس غیردولتی تغییر چندانی نسبت به سال گذشته تحصیلی نخواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۷    
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی با بیان اینکه راهکارهای تحقق سند تحول بنیادین در سراسر کشور پیگیری می شود گفت: شهریه مدارس غیردولتی در سال جدید افزایش چشمگیری ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۲۳:۳۰    
بیات تاکید کرد :سامانه شهریه مدارس غیردولتی برای ثبت اطلاعات برنامه های این مدارس جهت تعیین شهریه سال تحصیلی آینده راه اندازی و فعال شده است و در صورتی که موسسان مدارس غیردولتی، تا زمان مقرر اطلاعات لازم را در سامانه شهریه ثبت نکنند، شهریه آنها همان شهریه سال جاری لحاظ می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۸:۲۲    
آموزش و پرورش در آذر با اخباری همچون رفع نقص الگوی شهریه و تلاش برای کاهش گلایه های فرهنگیان همراه بود.