یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۵:۳۶Dec 2018 16

جدیدترین‌های «شهریه مدارس غیردولتی»

همشهری   ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۴    
شهریه مدارس غیردولتی از موضوعاتی است که هر ساله حاشیه های زیادی را برای آموزش و پرورش به وجود می آورد؛ موضوع پرداستانی که همواره منتقدان آن را به عنوان پاشنه آشیل این وزارتخانه می دانند و از ناتوانی آموزش و پرورش در نظارت دقیق بر شهریه های این مدارس سخن می گویند ...
پانا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۸    
تهران (پانا) - مدیرکل مراکز و مدارس غیردولتی از افزایش شهریه مدارس متوسطه اول مجری طرح ایران مهارت یا استفاده کنندگان از سامانه های مهارتی مجازی در سال آینده خبر داد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۷    
هر ساله و با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی، مساله شهریه مدارس غیردولتی و رقم هایی که بعضی از این مدارس به شکل نجومی درخواست می کنند تبدیل به موضوع روز می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۵    
مدیرکل مدارس غیردولتی گفت: هنستان های غیردولتی در سال تحصیلی آینده با 51 درصد ظرفیت صندلی خالی در هنرستان های فنی غیردولتی و 57 درصد صندلی خالی در هنرستان های کاردانش مواجه است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۶:۱۳    
تهران-ایرنا-رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی با بیان اینکه در مدت زمان ثبت نام بیشترین شکایات مربوط به شهریه بوده است، گفت: بر اساس آخرین آمار 600 میلیون تومان استرداد شهریه در مدارس شهر تهران داشته ایم.
ملیت   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۵:۳۰    
رئیس سازمان مدارس غیردولتی گفت: ما به هیچ وجه اجازه افزایش شهریه بیشتر از آنچه مصوب کرده ایم نمی دهیم و با موسسین توافق کرده ایم بر دستورالعمل الگوی شهریه پایبند بمانیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۳    
رئیس سازمان مدارس غیردولتی با اشاره به اینکه با توجه به نوسانات اقتصادی و افزایش هزینه مدارس برخی از آنها درخواست افزایش شهریه داشتند, گفت: تا پایان برنامه ششم توسعه 15 درصد دانش آموزان باید تحت پوشش مدارس غیردولتی باشند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۶    
رئیس سازمان مراکز و مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش درباره تاثیر نوسانات اقتصادی و افزایش اجاره بهای مدارس غیردولتی بر عملکرد و هزینه های مدارس غیردولتی عنوان کرد: نوسانات از حیث برنامه های آموزشی و پرورشی اثرگذار نیست، اما از حیث هزینه حتما موسسان با مشکلات جدی مواجه اند؛ اما طبق الگوی شهریه ...
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۵:۵۵    
رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی استان زنجان گفت: الگوی تعیین شهریه مدارس توسط وزارتخانه تدوین شده است. علی بیات در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۰:۳۹    
شهریه مدارس غیردولتی از جمله موضوعات و چالش های خانواده ها در فصل ثبت نام مدارس است و اغلب آنها از دریافت شهریه های بالا و غیرمتعارف گلایه دارند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۶:۰۴    
به گزارش خبرآنلاین؛ فرامرز نیک سرشت در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، با اشاره به اینکه نباید ضعف ها و عدم توجه لازم به آموزش و پرورش در کشور را در قالب مدارس غیردولتی توجیه کرد، افزود: اینکه عده ای از افراد جامعه با پرداخت مبالغ بیشتر از سهم بیشتری از خدمات عمومی بهره مند شوند با روح قانون اساسی ...
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۹:۱۶    
رئیس آموزش و پرورش رفسنجان گفت : آنچه که باعث می شود تفاوتی در شهریه مدارس غیردولتی دیده بشود خدمات ویژه ای است که ارائه می دهند .
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۶    
زنجان - ایرنا - هرگونه تغییر در نرخ کالا، خدمات، مدارس و مهدهای کودک تا 10 درصد در ستاد تنظیم بازار قابل اجرا خواهد بود، این درحالی است که شهریه مدارس غیردولتی و تیزهوشان استان زنجان اسفند سال گذشته با سه تا 11 درصد افزایش برای سال تحصیلی جدید تعیین شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۴    
زنجان - ایرنا - هرگونه تغییر در نرخ کالا، خدمات، مدارس و مهدهای کودک تا 10 درصد در ستاد تنظیم بازار قابل اجرا خواهد بود، این درحالی است که شهریه مدارس غیردولتی و تیزهوشان استان زنجان اسفند سال گذشته با سه تا 11 درصد افزایش برای سال تحصیلی جدید تعیین شد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۴    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه اخذ هرگونه شهریه که مطابقتی با سامانه اعلام شهریه مدارس غیردولتی نداشته باشد، خلاف قانون است، گفت: بازرسان آموزش و پرورش با این تخلف به صورت جدی برخورد می کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۲    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس راه اندازی سامانه اعلام شهریه مدارس غیردولتی را گامی مهم در جهت عملی کردن حذف شهریه های نجومی برشمرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۶    
صبح امروز، وزیرآموزش وپرورش از سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی بازدید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۲:۰۶    
بعد از دیدن لیست اوقات فراغت مدارس غیردولتی و البته برنامه ریزی های مسئولان برای اوقات فراغت دانش آموزان روستایی می توان تا حدی به این نتیجه رسید که پرداخت هزینه های گزاف شهریه مدارس غیردولتی توسط خانواده ها نمی تواند تنها بر پایه چشم و هم چشمی و مواردی از این قبیل باشد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۰    
آموزش و پرورش در هفته گذشته با اخباری همچون تغییرات در روند کنکور سال آینده همراه بود.
پانا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۲    
تهران (پانا) - معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مراکز و مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی از آغاز پایلوت طرح رتبه بندی مدارس غیردولتی از سال آینده خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۲۲    
مدیرکل نظارت بر اجرای احکام تعزیرات گفت: این سازمان بر روند اخذ شهریه مدارس غیردولتی نظارت و پرونده های متخلف را بررسی می کند.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۶:۴۸    
استقلال در نگه داشتن ابراهیمی ضعیف عمل کرد/هراس از آینده بدون کار/ تهران خنک می شود/دستگیری بیش از 9 هزار عامل مواد مخدر/ شهریه مدارس غیردولتی خلاء قانونی ندارد و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در 19 تیر را تشکیل می دهد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۴    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان اینکه در شهریه مدارس غیردولتی خلاء قانونی وجود ندارد گفت: مشکل فرهنگی داریم و خانواده ها حاضر به شکایت نیستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۰۲:۲۵    
شهریه مدارس غیردولتی در کشور برای سال تحصیلی 97-98 در تمام مقاطع به طور متوسط بین 13 تا 15 درصد افزایش یافته است. ( منبع )
افق تازه   ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۶:۵۸    
درحالیکه وزیر آموزش و پروروش وعده عدم افزایش شهریه های مدارس را داده بود، مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: شهریه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی 97-98 بین 13 تا 23 درصد در همه مقاطع افزایش یافت.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۳:۱۲    
یزد - ایرنا- مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: شهریه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی 97-98 بین 13 تا 15 درصد در همه مقاطع افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۳:۰۷    
یزد - ایرنا- مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: شهریه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی 97-98 بین 13 تا 15 درصد در همه مقاطع افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۰۲:۲۹    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش گفت:مجلس به طور دقیق بر دریافت شهریه مدارس غیردولتی نظارت می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۴    
عضو کمیسیون آموزش مجلس خواستار آن شد که آموزش و پرورش به صورت غیرمستقیم و با حضور در میان مردم از وضعیت اخذ شهریه مدارس غیردولتی مطلع شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۹    
بطحایی با اشاره به شهریه مدارس غیر دولتی گفت: برای نظارت بر شهریه این مدارس سامانه های مخصوصی تدوین شده اند. به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۷    
تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: سامانه شهریه مدارس غیردولتی به گونه ای طراحی و آماده شده است که مدارس به هیچ عنوان امکان اخذ شهریه بالاتر را از اولیا نخواهند داشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۵    
رشت - ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: نرخ شهریه مدارس غیردولتی برای سال تحصیلی 98 - 97 در این استان، حدود 10 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۸    
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه دستورالعمل شهریه مدارس غیردولتی ابلاغ شد گفت: استان گیلان در سال تحصیلی جدید میزبان 32 هزار دانش آموز پایه اول ابتدایی است.
پانا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۳    
تهران (پانا) - تخلف شهریه که همیشه یکی از گلایه های جدی اولیای دانش آموزان از مدیران و موسسان مدارس بوده و است، اکنون با طراحی الگویی جدید از سوی وزارت آموزش و پرورش سخت شده است. ...
هفته نامه نخست   ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۰    
به گزارش نخست نیوز، سال تحصیلی هنوز به نیمه نرسیده است که موضوع ثبت نام در مدارس غیردولتی با ارسال پیامک و نامه نگاری از سوی مسوولان مدرسه به مردم آغاز می شود ...
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۸:۲۵    
چند روز پیش و قبل از ماجرای اذیت و آزار دانش آموزان پسر مجتمع آموزشی معین، دانش آموزان مشغول امتحانات خرداد ماه بودند و مهم ترین موضوع روز هم ماجرای لو رفتن سؤالات امتحانی، شهریه مدارس غیردولتی و آزمون مدارس سمپاد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۰:۵۴    
به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی پزشکی نشده اید، برترین اخبار امروز این سرویس خبری را از نگاه کاربران در ادامه دنبال کنید. نوشیدنی که جگر روزه داران را جلا می دهد ...
خبر ایرانی   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۱۱    
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: شهریه مدارس غیردولتی در سراسر کشور برای سال تحصیلی 97-98 به طور میانگین 13.5 درصد افزایش یافته است.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۳    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از مهر، رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی آموزش و پرورش، میانگین افزایش شهریه در تمامی پایه ها مدارس غیردولتی برای سال تحصیلی آینده را 13.5 درصد اعلام کرد. ...
نسیم   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۲    
زینی وند با اشاره به سازوکار تعیین شهریه میزان شهریه در هر مقطع تحصیلی را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۰    
رئیس سازمان مدارس غیردولتی با اشاره به اینکه میانگین افزایش شهریه مدارس از 11 تا 15 درصد است، گفت: خانواده ها ملزم به پرداخت شهریه مصوب هستند.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۷    
خبرگزاری شبستان:رییس سازمان مراکز و مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش میزان شهریه مدارس غیردولتی به تفکیک مقطع تحصیلی را تشریح کرد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۱    
گروه جامعه رئیس سازمان و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش از افزایش 13.5 درصدی شهریه مدارس غیردولتی خبر داد و گفت: سامانه ای برای سنجش توانمندی های علمی و پرورشی معلمان ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۷    
تهران - ایرنا- رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: شهریه مدارس غیردولتی در سراسر کشور برای سال تحصیلی 97-98 به طور میانگین 13.5 درصد افزایش یافته است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۴    
معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: میانگین افزایش شهریه مدارس غیردولتی در تهران 13 درصد و میانگین کشوری افزایش شهریه نیز 13.5 درصد است.
آنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۸    
رئیس مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ شهریه مدارس غیردولتی به استان ها خبر داد و گفت: امروز شهریه ها به استان ها ابلاغ می شود و فرصتی برای اعتراض و نظرسنجی در اختیار آنها قرار می گیرد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۳    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش درباره افزایش شهریه مدارس غیردولتی گفت: میانگین افزایش شهریه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی جدید در کشور 13.5 درصد است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۰    
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش جزئیات تعیین شهریه مدارس غیردولتی برای سال تحصیلی آینده را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۴    
آموزش و پرورش در هفته گذشته با اخبار متعددی مواجه بود که به برخی از آنها اشاره می شود.