سه شنبه ۳۰ مهرساعت ۱۲:۰۱Oct 2019 22

ایران آنلاین (ion.ir)

مهمترین خبرهای ایران آنلاین بر روی ایمیل شما

ایران آنلاین 29 اسفند 1394 ایران آنلاین 30 اسفند 1395 ایران آنلاین 29 اسفند 1396 ایران آنلاین 29 اسفند 1397 ایران آنلاین 31 فروردین 1398 ایران آنلاین 31 اردیبهشت 1398 ایران آنلاین 1 خرداد 1398 ایران آنلاین 31 تیر 1398 ایران آنلاین 31 مرداد 1398 ایران آنلاین 31 شهریور 1398 ایران آنلاین 1 مهر 1398 ایران آنلاین 2 مهر 1398 ایران آنلاین 3 مهر 1398 ایران آنلاین 4 مهر 1398 ایران آنلاین 5 مهر 1398 ایران آنلاین 6 مهر 1398 ایران آنلاین 7 مهر 1398 ایران آنلاین 8 مهر 1398 ایران آنلاین 9 مهر 1398 ایران آنلاین 10 مهر 1398 ایران آنلاین 11 مهر 1398 ایران آنلاین 12 مهر 1398 ایران آنلاین 13 مهر 1398 ایران آنلاین 14 مهر 1398 ایران آنلاین 15 مهر 1398 ایران آنلاین 16 مهر 1398 ایران آنلاین 17 مهر 1398 ایران آنلاین 18 مهر 1398 ایران آنلاین 19 مهر 1398 ایران آنلاین 20 مهر 1398 ایران آنلاین 21 مهر 1398 ایران آنلاین 22 مهر 1398 ایران آنلاین 23 مهر 1398 ایران آنلاین 24 مهر 1398 ایران آنلاین 25 مهر 1398 ایران آنلاین 26 مهر 1398 ایران آنلاین 27 مهر 1398 ایران آنلاین 28 مهر 1398 ایران آنلاین 29 مهر 1398 ایران آنلاین 30 مهر 1398 
  ۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
پلیس فدرال استرالیا اعلام کرد: یک مرد تاجر تبعه استرالیا که به اتهام نقض قوانین تحریم کره شمالی دستگیر شده، بزودی با محاکمه قضایی روبه رو خواهد شد که حکم وی دستکم 10 سال حبس خواهد بود ...
  ۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهادکشاورزی گفت: گوشت کیلویی 2 دلار کجاست؟ هر کس فکر می کند گوشت دو دلاری وجود دارد برود وارد کند و اینجا کیلویی 35 هزار تومان بفروشد، محدودیتی وجود ندارد.
  ۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
پرافتخارترین تنیسور دنیا دلیل عدم حضورش در مراسم ازدواج رقیب اسپانیایی اش را توضیح داد.
  ۶ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس پلیس پایتخت از شناسایی 154 داروخانه متخلف خبر داد و گفت: متأسفانه افرادی در این داروخانه ها شناسایی شدند که با این افراد همکاری هایی داشتند که پرونده آن ها از طریق دستگاه قضایی و وزارت بهداشت در ...
  ۹ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
بالاخره بعد از مدت ها تلاش و پیگیری مخاطبان و همت مدیر شبکه پویا، با دستور مرتضی میرباقری معاونت سیما، قرار است از فردا اول آبان پخش آگهی بازرگانی در شبکه پویا ممنوع شود.
  ۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به برنامه ریزی دولت برای ایجاد 988 هزار فرصت شغلی، گفت: در این رابطه 1800 میلیارد تومان بودجه عمومی و 7700 میلیارد تومان تسهیلات بانکی پرداخت شده است.
  ۱۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
بشار اسد امروز، سه شنبه از خطوط مقدم جنگ در شهرک الهبیط در حومه ادلب بازدید کرد.
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رهبر مخالفان ونزوئلا که تاکنون با حمایت های آمریکا در براندازی دولت کاراکاس ناکام مانده، درصدد جلب کمک و حمایت روسیه و چین برای دستیابی به هدف خود برآمده است.
  ۱۸ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع عراق از صدور دستورات لازم برای بازگرداندن بیش از 10 هزار سرباز خبر داد، کمیساریای حقوق بشر این کشور نیز اعلام کرد ...
  ۱۸ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده 9 متهم اقتصادی مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی موحد در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی آغاز شد.
  ۱۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
28 نفر از افرادی که سعی در فروش سئوالات کنکور را داشتند شناسایی و دستگیر شدند.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: کمبود برخی از داروهای خارجی به صورت مقطعی در استان زنجان وجود دارد.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به انتقادها از مهاجم برزیلی این تیم گفت که با 550 هزار دلار نمی توان مهاجمی بهتر از جونیور جذب کرد.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان صالح آباد گفت: برخی محرومیت ها و کمبودها در شهرستان صالح آباد موجب شده حدود 300 دانش آموز در 18 کلاس درس کانکسی مشغول تحصیل باشند.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا، اولین بار پس از شکست مذاکرات نمایندگان هسته ای کشورش و کره شمالی در استکهلم، از رابطه خوب خود با رهبر کره شمالی خبر داد و گفت: اگر من رئیس جمهوری نبودم ...
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: مهم ترین ماموریت آموزش و پرورش این است که یادگیری را تقویت و ساماندهی کند. فرزندان ما دائما در محیط های متنوع قرار می گیرند و باید نقش های مختلفی را به عنوات یک فرزند، دوست ...
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
اردوغان در روز پایان توافق آتش بس با آمریکا مهمان پوتین است.
  ۳۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
پس از آنکه نهاد مسئول برگزاری انتخابات در بولیوی با اعلام نتایج جدید شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری، خبر از پیروزی اوو مورالس در دور اول این انتخابات داد ...
  ۳۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد از رشد 36 درصدی میزان صادرات کالاهای صنعتی طی 6 ماهه اول سال 98 نسبت به دوره مشابه در سال گذشته در این شهرستان خبر داد.
  ۳۰ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه از صدور حکم برای زیباحالت منفرد معروف به جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی خبر داد.
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
روز گذشته پسری 9 ساله به جرم قتل پنج نفر از بستگان خود دستگیر شد، این درحالی است که او حتی مفهوم این اتهام را نمی فهمد!
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش و پرورش گفت: هم اکنون منتظر اعلام نظر هیئت تطبیق مصوبات دولت در مجلس هستیم که اگر مغایرتی اعلام نکنند تا دو ماه آینده جذب و استخدام نیروهای حق التدریس انجام می شود.
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
در آستانه اکران عمومی فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع در آبان ماه پوستر جدید این فیلم سینمایی رونمایی و منتشر شد.
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
درحالی که شرکت ملی پالایش و پخش اعلام کرده که بنزین سوپر در کشور تولید و به لحاظ محدودیت های ذخیره سازی و انتقال، توزیع می شود ...
  ۴۸ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مشترک عربستان سعودی با طرح ادعاهای بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران گفت که این کشور با تمام افتخار در برابر ان چه تهدیدات ایران و بازوهای آن در منطقه می خواند، مقابله می کند. ...
  ۴۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
دانش آموزی که با آوردن یک اسلحه به کلاس قصد خودکشی در مقابل همکلاسی هایش را داشت، با اقدام به موقع معلم ورزش ناکام ماند.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
حمله تروریستی در بورکینافاسو 9 قربانی برجای گذاشت .
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز بعدازظهر در جنوب کشور از جمله جنوب کرمان، جنوب فارس و نقاطی از هرمزگان رشد ابر همراه با رعد و برق و رگبار پراکنده گاهی با رعد و برق پیش بینی شده است.
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران با اعلام "وضعیت غیرقابل قبول بیمه هنرمندان" نامه ای سرگشاده خطاب به وزیر ارشاد نوشتند.
  ۵۷ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
دختر 18 ساله دزفولی در کانال آبیاری گاومیش آباد تسلیم سرنوشت مرگباری شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کتاب دولت و انقلاب در ایران نوشته حسین بشیریه اخیرا توسط محمود رافع به فارسی ترجمه و به همت نشر مانیا هنر روانه بازار نشر شده است، این کتاب ...
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
پیروزی لیبرال ها باعث صعود دلار کانادا و عقب نشینی دلار آمریکا شد.نتایج اولیه انتخابات کانادا نشان می دهد که لیبرال ها به رهبری جاستین ترودو ...
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
در راستای بررسی وضعیت سلامتی ایثارگران تاکنون برای بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر از ایثارگران پرونده سلامت تشکیل شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قهرمان پنج دوره مسابقات جهانی ووشو گفت: کسب مدال طلا در کشور چین به عنوان مهد ووشو دنیا بسیار شیرین است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران با بیان اینکه من از زمانی که عضو شورای شهرستان ری شدم، متوجه محرومیت شدید در ری شده بودم گفت ...
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مربیان تیم های لیگ برتری بازیکنان برتر و شاخص هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال را برگزیدند تا آنها در تیم منتخب هفته قرار بگیرند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
زلزله 6 ریشتر سواحل ساموآ در اقیانوس آرام را تکان داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
سود سهام عدالت در سال مالی 1397 نسبت به سال مالی قبلش حدود 50 تومان افزایش داشته است؛ به این ترتیب مشمولان سهام عدالت که یک میلیون تومان سهام دارند حدود 220 تا 230 هزار تومان سود خواهند گرفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
گروه آلمانی شیلر به سرپرستی کریستوفر فون دیلن که سال 96، میزبان حدود 24هزار مخاطب در ایران بود، آبان امسال با اجرای قطعات آلبوم جدید صبح دم در تالار وزارت کشور دو شب روی صحنه خواهد رفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اعلام کرد: از نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال بلیت فروشی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و تیم ملی به این باشگاه ها و فدراسیون فوتبال واگذار خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد که از آغاز سال جاری میلادی تاکنون 913 نفر در یمن بر اثر ابتلا به بیماری وبا جان خود را از دست دادند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از معلولیت های سازمان بهزیستی کشور جزئیات طرح غربالگری چشم کودکان امسال را تشریح کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع ترکیه اعلام کرد که 63 کشور جهان را در جریان روند عملیات موسوم به "چشمه صلح" در مناطق شمالی سوریه قرار داده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
قاتل شهید حجت اله دشتبانی در عملیات پیچیده پلیسی دستگیر شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ناو غرق شده ژاپنی پس از 77 سال پیدا شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: بر اساس شاخص فعلی تعداد پرستار به تخت، حدود 100 هزار کمبود پرستار در کشور داریم.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
دفتر رسانه ای نهاد ریاست جمهوری لبنان در واکنش به شایعات درباره درگذشت رئیس جمهوری این کشور بیانیه صادر کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن وابسته به انصارالله اعلام کرد که نیروهای ائتلاف متجاوز عربی تحت امر عربستان طی 12 ساعت گذشته با بیش از 30 حمله استان های مختلف یمن را مورد هدف قرار داده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک راننده لودر در محور جاده سقز به بوکان در استان آذر بایجان غربی بر اثر حادثه شغلی جان خود را از دست داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵۵ سایت دیگر  
ابراهیم آبادی که در بیمارستان بستری است وضعیت جسمی وخیمی دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
مراسم تاج گذاری امپراتور جدید ژاپن در کاخ امپراتوری این کشور در توکیو برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تروریست های داعش به دو ایست امنیتی در استان صلاح الدین حمله کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا اظهار کرد، دونالد ترامپ درصورت لزوم آماده است علیه ترکیه به دلیل اقداماتش در سوریه "اعمال زور" کرده و از "قدرت نظامی" استفاده کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
اعتدال و توسعه همچنان می تواند خودش را در جمع اصلاح طلبان تعریف کند/ اگر بنا باشد که جریان رادیکال اصول گرا سر کار بیاید که انحصارطلبی در اعماق جامعه نفوذ بکند باز هم از دولتی مثل دولت آقای روحانی ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
به گفته رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی، مرغ در مراکز عرضه سطح شهر معادل 13 هزار و 400 تومان به فروش می رسد؛ درحالیکه نرخ مصوب این محصول 12 هزار و 900 تومان است.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ترکیه برای ممانعت از درگیری رایزنی های محرمانه با سوریه را آغاز کرده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۶۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: کارهای مقدماتی ورود به مرحله ثبت نام پروژه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن انجام شده و به زودی نام نویسی از متقاضیان آغاز می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نتایج رسمی انتخابات نشان داد که نخست وزیر کانادا در راس قدرت باقی خواهد ماند اما این بار با یک دولت اقلیت که نیازمند حمایت یک حزب چپ گرای کوچک تر است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
کرملین اعلام کرد، روسیه درباره عملیات نظامی ترکیه در شمال شرق سوریه با بشار اسد دائما در تماس است.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
پسر عصبانی که در یک دوئل عشقی مرتکب قتل شده بود پس از 6 ساعت قدم زدن در خیابان های تهران خود را به پلیس معرفی کرد.
  ۲ ساعت پیش    
با آغاز مهرماه سال 57 روزهای بحران زایی برای مطبوعات شروع شد.ارتشبد اویسی فرماندار نظامی تهران تصمیم داشت با شیوه های قهرآمیز مانع انتشار خبرها و گزارش های مربوط به اعتصاب ها و تظاهرات در روزنامه ها ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
پیش بینی های صندوق بین المللی پول و بانک جهانی، بیش از یک سال است که نسبت به رکود اقتصادی در جهان هشدار می دهند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس کل بیمه مرکزی ایران از طراحی مدلی برای پوشش بیمه ای حساب های بانکی در مقابل حملات سایبری و فیشینگ خبر داد و گفت: به نظر می رسد تا آخر امسال ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
تصویب نکردن لوایح سی اف تی و پالرمو کمک بزرگی به ترامپ است / احتمالا زمینه تصویب اف ای تی اف در مجمع بوجود آید
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد، کشورش "تعهد طولانی مدتی" در قبال نیروهای امنیتی افغانستان دارد در حالی که در خصوص دفاع از شبه نظامیان کرد سوریه در برابر ترکیه تعهدی ندارد.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
6 کارشناس پزشکی قانونی و اسلحه شناسی نظر نهایی خود را در پرونده محمد علی نجفی به دادگاه ارائه کردند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مرد افغانستانی که پس از قتل همسرش در کابل با پدرش به ایران فرار کرده بود، با پیگیری های پلیس اینترپل از سوی کارآگاهان جنایی تهران بازداشت شدند.
  ۲ ساعت پیش    
یک شهاب سنگ به وزن 364 کیلوگرم که در فرانسه به حراج گذاشته شده بود، به قیمت پیش بینی شده به فروش نرسید.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در دو ماه گذشته در خلال یک دوره کم آبی شدید در زیمبابوه حداقل 55 فیل در پارک میلی هوانگی به دلیل گرسنگی تلف شده اند.
  ۲ ساعت پیش    
روبسپیر که از رهبران پوپولیست انقلاب فرانسه بود، همواره با این پرسش دست به گریبان بود که براستی هدف انقلاب ما چیست؟ این پرسش عمیق تر از آن بود که خود او نیز متوجه آن باشد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصلاح بودجه سال 1399 و کاهش وابستگی بزرگ ترین سند مالی کشور به نفت الزامی است که دولت را در مسیر اصلاحات ساختاری قرارداده است ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
موضوع ساماندهی مجوزها و خدمات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یکی ازبرنامه های اجرایی و جدی این وزارتخانه است ...
  ۴ ساعت پیش    
جوان 25 ساله اهوازی مشغول خواندن روزنامه است که تیتر پیدا شدن جنازه تکه تکه شده دختری در کارون نگاهش را جلب می کند ...
  ۴ ساعت پیش    
نقاشی معروف به قهوه خانه ای دو جنبه قابل توجه دارد. یکی این که تنها بازمانده میراث نقاشی سنتی مکتب زند و قاجار است که از پیچ وخم زمانه گذشته و تا به امروز دوام آورده و حرکتش پیوسته بوده است ...
  ۴ ساعت پیش    
نشان دهخدا یکی از جشنواره هایی است که با هدف تشویق تألیف آثار شاخص در حوزه علوم انسانی از سوی انتشارات علمی-فرهنگی برگزار می شود ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
انیمیشن آخرین داستان در فهرست 32 اثر رقابت کننده در شاخه بهترین انیمیشن آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار قرار گرفته است ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی/ رفت و برگشت علی لاریجانی به بلگراد تبدیل به یک حاشیه سیاسی شده است. او که با یک پرواز عادی برای شرکت در اجلاس بین المجالس جهانی راهی صربستان شده بود ...
  ۴ ساعت پیش    
نقالی در ایران یک هنر دیرپا است و در قرون و اعصار گذشته آثار متعددی در قالب داستان های بلند ویژه نقالی به رشته تحریر درآمده و به دست ما رسیده است.
  ۴ ساعت پیش    
اینکه دولت توانست نرخ ارز و تورم را کنترل کند، یعنی شرایط رو به بهبود است فردای برگزاری بیست و یکمین جلسه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان که در آن تصمیم گیران این جریان سیاسی بر ضرورت اتخاذ روشی ...
  ۴ ساعت پیش    
گروه سیاسی/ اگر انتخابات بزرگ و باشکوه داشته باشیم، افراد مؤثر انتخاب می شوند. این پاسخ سخنگوی دولت به پرسش های خبرنگاران بود که در نشست خبری روز گذشته ...
  ۴ ساعت پیش    
نقاشی یک نقاش مشهور قهوه خانه که با بیتی از شاهنامه مزین شده است. چنگ نوازی هم گوشه تابلوی نقاشی چنگ میزند و گوشه دیگر تابلو دستان رستم بلند است تا خنجرش را بر سینه سهراب فرو کند ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
میهن دوستی(patriotism) یک حس غریزی در عموم انسان هاست که در هر دوره تاریخ و هر محدوده جغرافیایی وجود داشته و تنها مختص ایران نیست ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه سیاسی/ سخنگوی وزارت امور خارجه ایران هشدار داد چنانچه ایران به اف ای تی اف نپیوندد، دچار خودتحریمی می شود ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در شماره دیروز خود و در واکنش به مواضع اخیر رئیس جمهوری، آنها را ماحصل اتاق فکر های دولت خواند که به جای تدبیر درباره معیشت مردم به دنبال جنگ روانی با ملت هستند ...
  ۴ ساعت پیش    
گروه سیاسی/ وزیر خارجه ایران ضمن تأکید بر اینکه تهران از هر ابتکار عملی برای پایان جنگ یمن استقبال می کند، از تمایل خود برای سفر به ریاض در صورت فراهم بودن شرایط آن خبر داد ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
این روزها خیلی از افراد راهی بورس تهران می شوند، به شوق کسب سود بیش از حساب بانکی شان. اما آیا همه آنها موفق هستند.برای آنکه ماجرای موفقیت در بورس تهران را بشنوید، باید کمی حوصله کنید ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی / با برگزاری سیزدهمین جلسه ستاد تهیه و تدوین بودجه، آخرین تکه های پازل نخستین بودجه دو سالانه کشور تکمیل شد ...
  ۴ ساعت پیش    
. هُوان کل زاده 1952 استاد امریکایی رشته تاریخ در دانشگاه میشیگان و نویسنده کتاب ها و مقاله های پُرشماری درباره جهان اسلام است ...
  ۴ ساعت پیش    
قسمت دوم فیلم تریلر فانتزی مالفیسنت با فروش 36 میلیون دلار در سه روز پایانی هفته پرسودترین فیلم این هفته امریکای شمالی شناخته شد و ردپای آن به طور محسوس به تمامی جهان هم گسترش یافت تا پس از دو هفته ...
  ۴ ساعت پیش    
سیدمحمد بهشتی ازجمله معدود فعالان فرهنگی و هنری فعلی ایران است که با غیوری خاصی دغدغه ایران دارد. دغدغه او درباره ایران هم یک پا در نگاه توسعه گرایانه او به آینده و یک پا دراحیا و به یادآوردن پیشینه ...
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وقتی حرف از نقالی می شود اولین چیزی که به ذهن می آید یک مرشد مرد است که با صدایی پرطمطراق یا حماسه رستم و سهراب می خواند یا به مدح خاندان اهل بیت می پردازد ...
  ۴ ساعت پیش    
گروه ورزش / پرونده هفته هفتم رقابت های لیگ برتر دیروز با برگزاری 5 بازی باقی مانده، بسته شد. نساجی و تراکتور در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار گلی به همراه نداشت اما ...
  ۴ ساعت پیش    
تأثیرهای تصمیم دونالد ترامپ برای خروج از شمال سوریه و پشت کردن به کردهای این کشور، هر روز بیش از روز قبل بر سیاست های کلی این کشور در خاورمیانه آشکار می شود ...
  ۴ ساعت پیش    
این که ترانه چه راه دور و ناهمواری را طی کرده است تا به امروز برسد در حوصله این صفحه نمی گنجد. به دشواری و دقت و بی هیچ توجهی به جغرافیا از امیدهای ترانه امروز -که قطعاً اندکی از آنها فرصت معرفی پیدا ...
  ۴ ساعت پیش    
پوپولیست ها منجی های مدرن هستند. چهره های نوظهور، کم سابقه، کمترشناخته شده و با دیکته های نانوشته که رگ خواب جامعه خود را خوب می شناسند. پوپولیست ها می دانند جامعه دقیقاً از چه چیزهایی رنج می برد ...
  ۴ ساعت پیش    
خطر بازگشت پوپولیسم در ایران بیشتر است یا لمپنیسم؟ این پرسش و فرضیه در نگاه اول ممکن است از اساس اشتباه به نظر بیاید ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معافیت 80 دلاری واردات تلفن همراه مسافری لغو شد. این خبری بود که هفته گذشته از سوی مهرداد جمال ارونقی معاون فنی گمرک ایران اعلام شد ...
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
پذیرایی تمام قد مراسم دفاع پایان نامه خود را به ما بسپارید. این، عنوان یکی از آگهی هایی است که در یکی از سایت های خدمات مجالس به چشم می خورد ...
  ۴ ساعت پیش    
از 10 سال قبل هم پیش بینی می شد که پیکار اصلی و جدید اقتصادی جهان، بین امریکا و چین به وقوع پیوندد. ولی امروز که این گمانه زنی همچنان صحیح و این رقابت برقرار نشان می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
انجمن خودروسازان ایران و انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو در نشستی مشترک نسبت به اظهارات رییس کل بانک مرکزی مبنی بر فشل خواندن صنعت خودروی کشور، واکنش نشان دادند.
مشاهده نتایج بیشتر...