پنجشنبه ۲۴ آبانساعت ۰۷:۳۹Nov 2018 15

ایران آنلاین (ion.ir)

مهمترین خبرهای ایران آنلاین بر روی ایمیل شما

ایران آنلاین 29 اسفند 1394 ایران آنلاین 30 اسفند 1395 ایران آنلاین 29 اسفند 1396 ایران آنلاین 31 فروردین 1397 ایران آنلاین 31 اردیبهشت 1397 ایران آنلاین 31 خرداد 1397 ایران آنلاین 31 تیر 1397 ایران آنلاین 31 مرداد 1397 ایران آنلاین 31 شهریور 1397 ایران آنلاین 30 مهر 1397 ایران آنلاین 1 آبان 1397 ایران آنلاین 2 آبان 1397 ایران آنلاین 3 آبان 1397 ایران آنلاین 4 آبان 1397 ایران آنلاین 5 آبان 1397 ایران آنلاین 6 آبان 1397 ایران آنلاین 7 آبان 1397 ایران آنلاین 8 آبان 1397 ایران آنلاین 9 آبان 1397 ایران آنلاین 10 آبان 1397 ایران آنلاین 11 آبان 1397 ایران آنلاین 12 آبان 1397 ایران آنلاین 13 آبان 1397 ایران آنلاین 14 آبان 1397 ایران آنلاین 15 آبان 1397 ایران آنلاین 16 آبان 1397 ایران آنلاین 17 آبان 1397 ایران آنلاین 18 آبان 1397 ایران آنلاین 19 آبان 1397 ایران آنلاین 20 آبان 1397 ایران آنلاین 21 آبان 1397 ایران آنلاین 22 آبان 1397 ایران آنلاین 23 آبان 1397 ایران آنلاین 24 آبان 1397 
  ۷ ساعت پیش    
حدود هفت ماه از اتمام طرح پیش فروش سکه می گذرد. از نیمه بهمن ماه سال گذشته تا 16 اردیبهشت ماه امسال بانک مرکزی با هدف کاهش التهابات در بازار ارز و طلا ...
  ۷ ساعت پیش    
تحریم این روزها به اولویت و ابزار برتر دیپلماسی امریکا تبدیل شده است؛ با روی کار آمدن دونالد ترامپ در رأس کاخ سفید ...
  ۷ ساعت پیش    
نهادهای مختلف اروپایی از اندیشکده ها و مؤسسات تجاری گرفته تا دولت های اروپایی و نهادهای وابسته به اروپا بعد از برجام بنا را بر گشایش سیاسی و اقتصادی با ایران گذاشتند تا به وعده های داده شده در برجام ...
  ۷ ساعت پیش    
یک: خودمان را آماده می کنیم برای جلسه رونمایی ازکتابی که تازه منتشر شده است. خانم نویسنده از قبل میهمان هایش را دعوت کرده و حدود 20 نفر میهمان دارد. میهمان ویژه جلسه مترجمی صاحبنام است.
  ۷ ساعت پیش    
به اکوسیستم یا زیست بوم استارتاپی معمولاً از زوایای مختلفی نگاه شده است. چه از منظر تحلیل های اقتصادی (به عنوان مثال تأثیر آن در اشتغال زایی و کاستن از نرخ بیکاری) ...
  ۷ ساعت پیش    
جهان عرب در دو دهه اخیر درگیر تحولاتی شده که به طور غیرمستقیم بر تعامل این کشورها با مسأله فلسطین به عنوان مسأله اول جهان عرب تأثیر گذاشته و آن را از اولویت سیاست خارجی آنها خارج کرده است.
  ۷ ساعت پیش    
دوسال پیش زندگی در تهران واقعاً برای من سخت شده بود. راحت اگر بخواهم بگویم دیگر حوصله و اعصابم بوق و ترافیک و ناهنجاری های تهران را برنمی تابید و تهران داشت شخصیتم را به یک آدم عصبی و پرخاشگر تبدیل ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مسعود نیلی از دستیاری ویژه رئیس جمهوری در امور اقتصادی استعفا داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۱    
می گوید یک شبه سلطان سکه شدم و به اینجا رسیدم. برای خودم اسم و رسمی دارم کسی نیست که در صنف ما من را نشناسد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۷    
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به برنامه ها، اولویت ها و سیاستگذاری های جدید اوقاف و امور خیریه کشور گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۶    
رویترز به نقل از دو مقام عراقی خبر داد این کشور با ایران برای مبادله اقلام غذایی عراقی در برابر تامین گاز و نیرو موافقت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۰    
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت نهایی خودروها شنبه و یکشنبه هفته آینده (26 و 27 آبان) و با در نظر گرفتن همه جوانب کار از جمله قیمت های تمام شده خودروسازان و در نظر گرفتن حق و حقوق ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۳۴    
فشن شو گربه ها در پایتخت در حالی قرار است برگزار شود که پلیس اماکن ادعای مسئولان برگزاری این مراسم را مبنی بر داشتن مجوز رد و عنوان کرده که از برگزاری چنین مراسمی ممانعت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۳۴    
بر خلاف روز گذشته بیشتر سهم ها امروز با کاهش قیمت روبرو شده اند، ارزش معاملات بورس به رقم 545 میلیارد تومان رسید و ارزش معاملات فرابورس رقم 355 میلیارد تومان را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۵    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران با اشاره به اینکه اگر در تحریم نفتی درست عمل کنیم این تهدید به فرصتی بزرگ تبدیل می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۰۷    
طبق پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی و تائید رئیس جمهور، علی طیب نیا به عضویت شورای پول و اعتبار درآمد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۵۸    
در پی فشارهای وارده در 24 ساعت گذشته در موضوع جنجالی بخشنامه الزام اخذ رضایت نامه از پدر و همسر برای بانوان کوهنورد در مشهد، هیات کوهنوردی مشهد از موضع خود کوتاه آمد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۵۲    
سه معاون وزیر نفت که مشمول قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان هستند، اختیارات خود را به معاونان یا قائم مقام خود واگذار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۹    
وزیر ورزش و جوانان با رئیس کمیته ملی المپیک جلسه ای ویژه برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۸    
وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال را نهادی غیردولتی، دارای شخصیت حقوقی و اساسنامه مستقل دانسته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۱۹    
امیرقلعه نویی سرمربی سپاهان معتقد است که نگاه به پرسپولیس با نگاه به استقلال در آخرین دوره حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به هیچ وجه یکی نبوده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۱۳    
سید شروین اسبقیان، مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز (چهارشنبه) در محل فدراسیون کشتی حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۱۰    
یک نماینده مجلس گفت: ماه های اخیر تلاشهای بسیاری برای برقراری این تعادل و ثبات در بخشهای مختلف صورت گرفته اما بخشی از این تلاشها بیشتر در مقام حرف باقی مانده و معیشت و زندگی مردم از آن نصیبی نبرده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۱    
ممنوعیت ورود گردشگران و مسافران به جزیره هرمز شایعه بوده و همچنان رفت وآمد مسافران به هرمز بدون توقف یا جلوگیری، در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۱    
آیت الله مکارم شیرازی گفتند: امیدواریم دولت بیشتر به فکر مردم بوده و با مسئله حضور زنان در ورزشگاه سر مردم را با این مطالب بند نکند و به واقعیت ها فکر کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۱    
تیم داوری بازی دو تیم پرسپولیس و پیکان از هفته نهم لیگ برتر مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۱    
علی خاکسار ، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان از ورود 11 هزار و 322 نفر گردشگر خارجی طی 7 ماهه امسال به استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۴۸    
رهبر معظم انقلاب اسلامی اعتماد به نفس ورزشکارانِ جانباز و معلول به ویژه بانوان ورزشکار را در دفاع از ارزشهای دینی و ملی خود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۴۵    
در پایان رقابتهای جام جهانی پاراآلپاین که در امارات برگزار شد، نمایندگان کشورمان با کسب 5 مدال در مارپیچ کوچک به کار خود پایان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۴۵    
در حال حاضر تصرف اراضی حاشیه تالاب انزلی به دغدغه اصلی یگان حفاظت محیط زیست استان گیلان تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۴۲    
هنرمندان صنایع دستی 16 استان برای شرکت در دومین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین به میزبانی شهرستان گنبدکاووس اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۶    
بیست و ششمین دوره هفته کتاب با شعار حال خوش خواندن در پایتخت کتاب کشور ، کاشان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۳    
جک دورسی، مدیر ارشد اجرایی توییتر به تازگی اعلام کرده که احتمالا در آینده ای نزدیک گزینه ویرایش به پلت فرم توییتر اضافه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۰    
معاون امدادونجات هلال احمر استان تهران از نجات 70 خودروی گرفتار در برف و کولاک در محور هراز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۲۷    
علی جلیلوند تهیه کننده فیلم سینمایی بدون تاریخ، بدون امضا به تشریح روند تبلیغاتی این فیلم در عرصه بین الملل پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۲۷    
با توجه به موقعیت جغرافیایی گیلان، این استان یکی از قطب های پرورش بوقلمون در کشور به حساب می آید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۲۴    
لادن اسلامیان ، رئیس انجمن ارتودنسی ایران گفت: 40 درصد از مردم ایران مبتلا به اختلالات فکی هستند که این مسئله با اختلالات نژادی ارتباط دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۲۴    
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: متاسفم که برخی از همکاران ما برخی اعمال جراحی زیبایی نامتعارف را انجام می دهند که ملاک قانونی، علمی و اخلاقی برای آنها وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۲۴    
یکهزار و100 راس آهو دردشت حفاظت شده سهرین وفیله خاصه استان زنجان زیست می کنند .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۲۱    
سومین همایش بین المللی باستان شناسی و حفاظت در امتداد راه ابریشم با حضور پژوهشگران باستان شناسی از داخل و خارج کشور در کاروانسرای یام مرند آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۸    
دادستانی بحرین 'علی راشد العشیری' نماینده سابق جمعیت الوفاق ( مخالف رژیم ) در مجلس این کشور را به بهانه تشویق مردم به مشارکت نکردن در انتخابات پارلمانی در شبکه اجتماعی توییتر، بازداشت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۸    
قناتی در روستای بخش رستاق شهرستان داراب فارس کشف شد که سفال های یافته شده در مسیر آن، گویای قدمت 2 هزار ساله آن است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۵    
یک کشاورز و محقق خوزستانی امسال موفق شد با استفاده از شیوه آبیاری قطره ای و به صورت خشکه کاری کشت برنج را در شهرستان باغملک با موفقیت انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۵    
رابرت دنیرو بازیگر 75 ساله آمریکایی که چندی پیش هدف بمب فرستاده شده توسط حامی ترامپ قرار گرفته بود، قصد ندارد حمله به ترامپ را متوقف کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۲    
اصغر سلیمی، نماینده مردم درمجلس دهم با بیان اینکه ارزانی عمل های جراحی در کشورمان مزیتی برای حضور توریست های خارجی در حوزه گردشگری سلامت تلقی می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۲    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه گفت: متاسفانه در حوزه نوسازی ناوگان اتوبوسرانی اتفاق جدیدی رخ نداده و روز به روز نه تنها اتوبوس های جدید وارد ناوگان نمی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۹    
مرورگر شما از این فرمت پشتیبانی نمی کند کلمات کلیدی سخنان رییس جمهوری در جلسه هیات دولت
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۶    
دفتر هماهنگی امور کمک های بشری سازمان ملل متحد (OCHA) اعلام کرد که به دلیل فعالیت داعش در ننگرهار بین 40 تا 50 مدرسه در این ولایت تعطیل شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۰    
یک کارشناس و فعال محیط زیست گفت: تالاب بین المللی شادگان در جنوب استان خوزستان با وسعتی معادل 400 هزار هکتار بزرگترین تالاب ساحلی کشور محسوب می شود و دارای تنوع بی نظیری از پرندگان بومی و مهاجر است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۷    
مایک پنس ، معاون دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در حاشیه نشست اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا (آسه آن) اعلام کرد واشنگتن از مناقشات تجاری ایجاد شده با چین عقب نشینی نمی کند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۴    
کادرفنی تیم ملی بسکتبال استرالیا ترکیب 12 نفره خود برای دیدار با ایران را اعلام کرد که تقریبا ترکیب این تیم در مسابقات کاپ آسیا لبنان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۴    
دانشگاه سوربن فرانسه که یکی از معروف ترین دانشگاه های جهان است، دانشجوی دکترای دانشگاه بیرجند در رشته زمین شناسی را برای کار مطالعاتی در خصوص موضوع پایان نامه اش پذیرش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۱    
نخستین مدرسه طبیعت کشور در مشهد پلمب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۸    
معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: سازمان لیگ در اهدا کاپ قهرمانی سوپرجام بسیار عجله داشت و به نظر می رسد آنها یک جام به پرسپولیس بدهکار بودند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۶    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان ثلاث باباجانی اعلام کرد : پیاز های زعفرانی که به صورت رایگان در میان کشاورزان این شهرستان توزیع شده بود به بار نشسته و برداشت محصول زعفران آغاز شده است .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۳    
با صیدهای کف روبی که در خلیج فارس و به خصوص اطراف جزیره هنگام صورت می گیرد دلفین ها روزبه روز به سمت اقیانوس و آب های آزاد رفته و تا یکی دو سال دیگر دلفینی به این نقطه نمی آید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۳    
مراسم افتتاحیه بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با تجدید بیعت با شهدای هشت سال دفاع مقدس در دارالسلام شهر کاشان (چهارمین پایتخت کتاب ایران) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۳    
درآینده توالت های مجهز به هوش مصنوعی ساخته می شوند که می توانند پسماند انسان را به سرعت تحلیل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۰    
13 آبان به روز استحکام جمهوری اسلامی تبدیل شد / راه انتخابی آمریکایی ها غلط است و حتماً شکست می خورند/ جوان ها باید مدیریت ها را برعهده بگیرند/ جنسیت نباید مانع شایسته سالاری شود
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۰    
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید هنوز هیچ بازیکنی درخواستی مبنی بر جدایی از این تیم در نیم فصل نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۷    
فیس بوک و اینستاگرام تصمیم دارند با کمک هوش مصنوعی دلالان مواد مخدر در پلتفرم های خود را ردیابی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۷    
فرمانده پلیس راه البرز اعلام کرد: محدودیت ترافیکی روز جمعه 25 آبان ماه جاری در جاده کرج - چالوس اعمال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۴    
در جریان دستگیری 3 آدم ربا گروگان 10 ساله در کمتر از 3 ساعت، دراستان فارس آزاد شد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۴    
جلسه هیات دولت امروز چهارشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۴    
نتایج یک مطالعه اخیر در آمریکا نشان دهنده روند نگران کننده ای در "موارد ابتلا به حمله قلبی" طی دهه های اخیر است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۱    
سرمربی تیم ملی امید می گوید به خاطر تعطیلی ایران و اروپا حضورش در تمرین تیم ملی امید به تاخیر افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۸    
سید عباس صالحی در پیامی به بیست و ششمین دوره هفته کتاب که توسط نیکنام حسینی پور مدیرعامل موسسه خانه کتاب در دبستان طالبیان مقدم شهر کاشان قرائت شد، آمده است: معجزه آخرین پیامبر ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۵    
ثبت نام در تکمیل ظرفیت آبان ماه رشته های گروه علوم پزشکی برای داوطلبان متقاضی تا امروز چهارشنبه 23 آبان ماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۵    
محققان دانشگاه شیراز پس از 5 سال تلاش، انسولین نوترکیب انسانی تولید کردند. دکتر رضا یوسفی افزود: تولید این دارو در مرحله آزمایشگاهی موفقیت آمیز بوده است و برای تجاری سازی و قرار دادن این نوع انسولین ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۲    
یک حساب رسمی گوگل در توییتر توسط باند کلاهبرداری cryptocurrency هک شد. این گروه تلاش کردند تا مردم را متقاعد کنند بیت کوین را از حساب های جعلی بخرند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۹    
در راستای اجرای سند تحول بنیادین آموزش وپرورش، ابلاغ شیوه نامه تأمین و استقرار روحانی در مدارس و مراکز آموزشی و تربیتی صورت گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۹    
یکی از افسران سابق سیا و تحلیلگر اطلاعاتی سی.ان.ان مدعی شده که دولت آمریکا به لاپوشانی قتل روزنامه نگار مخالف دولت سعودی کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۳    
امیدهای ایران امروز (چهارشنبه) با حضور زلاتکو کرنچار سرمربی خود را پیگیری کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۳    
گروه راز و نیاز به سرپرستی و خوانندگی سالار عقیلی در سالگرد زلزله کرمانشاه به دیدار مردم سر پل ذهاب رفت و به منظور همدلی و همراهی با خانواده های داغدیده کنسرتی در سالن احراز سرپل ذهاب اجرا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۰    
مرکز سنجش آموزش و پرورش برنامه امتحانات نهایی کلیه رشته های تحصیلی دوره های متوسطه (نظری، فنی و حرفه ای) و پیش دانشگاهی و پایه دوازدهم دوره دوم متوسطه دی ماه سال تحصیلی 98-1397 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۰    
50 نفر در یک پارتی مختلط شبانه درشهرستان مراغه دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۷    
تمرین امروز(چهارشنبه) استقلال در سالن مجموعه ورزشی صنایع دفاع برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۴    
دبیر کمیته عالی پروژه ها و میراث جام جهانی 2022 قطر با انتقاد از خبرگزاری فرانسه نقل قول منتشر شده از سوی او درباره مشارکت ایران در برگزاری جام جهانی 2022 را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۱    
امیرحسام شجاعی، بازیگر سینما از پیگیری شکایت خود از علی دایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۱    
سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا به تشریح محدودیت های ترافیکی تا جمعه 25 آبان ماه پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۲    
موج جدید حمله ها به محمدجواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان شروع شد؛ این بار بر سر اظهارات او درباره پولشویی گسترده در ایران در گفت وگو با خبرآنلاین ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۲    
وکیل بین المللی ورزش گفت: دلیل نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای جلوگیری از دخالت در اداره فدراسیون فوتبال کشورمان اطلاعات غلطی است که به آنها داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۹    
حراج موزه دورهمی که قرار بود 25 آبان برگزار شود، بنا به درخواست برخی مهمانان برای ارسال هدایای خود و به منظور برپایی هرچه باشکوه تر آن به زمان دیگری موکول شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۳    
ابراهیم داروغه زاده درباره واکنشی که به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس به دلیل مستهجن دانستن فیلم های کمدی داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۴    
سرپرست سابق تیم ملی والیبال ایران گفت: تنها مشکل پایان دادن به قرارداد کولاکوویج این است که دیگر کلام و صحبت مسئولان در عرصه جهانی آن اعتبار قبلی را نخواهد داشت و این مسائل می تواند به اعتبار والیبال ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۴    
محبوب ترین سرویس پخش موسیقی در جهان (اسپاتیفای) به طور رسمی در خاورمیانه و شمال افریقا راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۴    
پیرو انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آبان ماه رشته های گروه علوم پزشکی و از آنجایی که برخی از داوطلبان علاقه مندی خود را به پذیرش در رشته های بدون آزمون گروه غیرپزشکی اعلام کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۶    
مردی در زنجان به دلایل نامعلومی دختر نوجوانش را مورد ضرب وشتم قرارداد وزانویش را با دریل سوراخ کرد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۳    
درگیری لفظی بین ملی پوش وزنه برداری و سرمربی تیم ملی به خاطر پاره شدن پرده گوش براری به اینستاگرام کشیده شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۳    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت:در چارچوب دیدگاه و کارکردی که رئیس جمهور و دولت دوازهم دارند، بار ها تکرار شده است که به دنبال فضایی امن در دانشگاه ها هستیم و نه فضای امنیتی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۰    
جوان معتادی که چند روز پیش به خاطر نرفتن به کمپ ترک اعتیاد اقدام به ارتکاب جنایت کرده بود ، دستگیر شد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۷    
دکتر مهدی شادنوش، رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، گفت: در راستای حفاظت مالی از بیماران قیمت داروهای بیماران پیوند کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۴    
خبرگزاری رویترز گزارش داد: رئیس دمکرات آتی کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا در نظر دارد تا در مورد تاثیر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بر عملکرد پلیس فدرال و وزارت دادگستری این کشور، تحقیق کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۴    
جام قهرمانی سوپرجام فصل 97-96 در مراسمی در سازمان لیگ فوتبال ایران به باشگاه پرسپولیس اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۸    
تظاهرات ساکنان استان المهره در شرق یمن که هفته هاست در اعتراض به توسعه طلبی های عربستان سعودی و همسویی دولت مستعفی یمن با آن، آغاز شده، امروز به خشونت کشیده شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۸    
ویلایی که در مدت اخیر مورد بحث قرار گرفته، تنها ویلای فشم و لواسان نیست که در مناطق سبز و کوهستانی بالادست تهران ساخته شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۵    
دکتر فرزانه شکیبافر، متخصص تغذیه با اشاره به اینکه افراد 30 به بالا باید سالانه چکاپ قندخون را انجام دهند تا بتوانند اقدامات پیشگیرانه را به موقع در خود مدنظر قرار دهند، گفت: چاقی ، اضافه وزن ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۵    
صهیونیست ها که برای خاموش کردن صدای فلسطینیان از میدان نبرد، شبکه القصی را هدف قرار داده بودند، اکنون کمتر از 48 ساعت در مقابل پاسخ کوبنده مقاومت مجبور به پذیرش آتش بس شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۲    
حضرت آیت الله خامنه ای خطاب به مدال آوران ایران در بازی های پاراآسیایی فرمودند: همه ما به ویژه جوانان باید از قهرمانی جانبازان و معلولان درس بگیریم و از ظرفیت های پنهان خود استفاده کنیم تا بتوانیم به ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۰    
نایب رییس اول فدراسیون فوتبال گفت: هیات رییسه فدراسیون فوتبال پس از تصمیم وزیر ورزش و جوانان صادقانه و خاضعانه اقدام خود را انجام خواهند داد.
مشاهده نتایج بیشتر...