دوشنبه ۲۸ آبانساعت ۰۸:۴۵Nov 2018 19

گلستان ما (golestanema.com)

گلستان ما 29 اسفند 1393 گلستان ما 25 اسفند 1394 گلستان ما 30 اسفند 1395 گلستان ما 29 اسفند 1396 گلستان ما 31 فروردین 1397 گلستان ما 31 اردیبهشت 1397 گلستان ما 31 خرداد 1397 گلستان ما 31 تیر 1397 گلستان ما 31 مرداد 1397 گلستان ما 31 شهریور 1397 گلستان ما 30 مهر 1397 گلستان ما 1 آبان 1397 گلستان ما 2 آبان 1397 گلستان ما 3 آبان 1397 گلستان ما 4 آبان 1397 گلستان ما 5 آبان 1397 گلستان ما 6 آبان 1397 گلستان ما 7 آبان 1397 گلستان ما 8 آبان 1397 گلستان ما 9 آبان 1397 گلستان ما 10 آبان 1397 گلستان ما 11 آبان 1397 گلستان ما 12 آبان 1397 گلستان ما 13 آبان 1397 گلستان ما 14 آبان 1397 گلستان ما 15 آبان 1397 گلستان ما 16 آبان 1397 گلستان ما 17 آبان 1397 گلستان ما 18 آبان 1397 گلستان ما 19 آبان 1397 گلستان ما 20 آبان 1397 گلستان ما 21 آبان 1397 گلستان ما 22 آبان 1397 گلستان ما 23 آبان 1397 گلستان ما 24 آبان 1397 گلستان ما 25 آبان 1397 گلستان ما 26 آبان 1397 گلستان ما 27 آبان 1397 
  ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه شهرستان نیشابور با بیان اینکه صلح تحمیلی بدتر از جنگ تحمیلی است که در آن امریکا ما را تسلیم خواسته های خود کند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
یادواره 55 شهید مسجد محله امام حسن عسکری (ع) علی آباد کتول برگزار شد و شهدا برای چهاردهمین بار در این مسجد میزبان مردم شهید پرور این شهرستان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۰۳    
افراد را به هم معرفی می کند؛ اگر لازم باشد از کمک و راهنمایی و حمایت هم دریغ ندارد. این طوری است که تابه حال بانی 110 ازدواج بوده و زوج هایی که او به خانه بخت فرستاده -تا جایی که خبر دارد- همگی موفق ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۳۸    
فرماندار گالیکش با اشاره به اولویت ارائه خدمات به روستاییان اظهار داشت: تأمین آرد مرغوب و باکیفیت برای خبازی ها و نانوایی های شهرستان به ویژه مناطق روستایی در دستور کار دستگاه های ذی ربط قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۲۳    
متاسفانه غله منطقه 2 کشوربه مرکزیت مازندران 45 نیروی حفاظت فیزیکی غله استان گلستان را با تنزل خدمتی مواجه کرده و قرار است آنها را که بالای 15 سال سابقه خدمتی و دو تن نیز در مرز بازنشستگی قرار دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۰۸    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تأکید بر قصد و تمایل خود به ادامه فعالیت دولت کنونی تا پایان دوره، تلاش کرد تا مسئولیت راه اندازی انتخابات زودهنگام را بر گردن شریک ائتلافی خود بیاندازد!
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۰۸    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش سقف و کف دریافتی فرهنگیان را اعلام و جزئیاتی از تسهیلات بانکی به آنها را ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۳۳    
هدف من بابت شرکت در تمامی برنامه ها فقط و فقط بالابردن نام شهرم کردکوی بوده است، به طوری که حتی در تمامی این مسابقات نام کردکوی را بر روی پیراهنم درج کردم و تمامی مهمانان و شرکت کنندگان در این مسابقه ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۷    
قدرت موشکی ایران اکنون یکی از دستاورد های بزرگ جمهوری اسلامی در عرصه فناوری های نظامی و قدرت دفاعی کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۲    
دانشجوی مخترع دانشگاه منابع طبیعی درباره اختراعش گفت: بنده در این اختراع روی ضایعات پوستی ماهی خاویاری(فیل ماهی) کار کردم و توانستم از پوست آن ژلاتین استخراج کنم که ژلاتین استخراج شده از آن نیز 84 ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۲    
کی از یادداشت های من در این دفتر مربوط می شود به روز زن. آن روز منتظر بودم ایشان به من تبریک بگوید. تا شب این انتظار طول کشید و از تبریک خبری نشد. با ناراحتی رفتم سراغ دفترم که...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۳۲    
فرماندار گالیکش گفت: ورزش همگانی مایه نشاط و کاهش بسیاری از آسیب ها از قبیل مصرف دخانیات می شود و در این خصوص، جاده سلامت نقش خوبی به عنوان زیرساخت در این زمینه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۷    
در حالی که استان مازندران با 2.5 میلیون تن تولید سالانه مرکبات، رتبه نخست تولید در کشور و رتبه هفتم دنیا را به خود اختصاص داده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۶:۳۷    
رئیس پلیس راهور گلستان از عدم تمدید مجوز ترافیکی برای مدارس و مراکز آموزشی در خیابان های گرگانپارس و کوی ویلای گرگان خبر داد و گفت: تمرکز این مراکز در این دو خیابان باید از بین برود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۵۷    
دستور رئیس جمهور برای برخورد مالیاتی با سوداگران منجر به ارائه پیشنهاد سازمان مالیاتی برای اخذ مالیات از فعالیت های سوداگری بازار سکه،ارز و خودرو شد اما، اینکار در معاونت اقتصادی رئیس جمهور متوقف است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۲    
دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین گفت: تاکنون سفرا و کاردارهای 11 کشور برای شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۰۷    
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، گفت: ممکن است کلاهبردارانی در پوشش های مختلف به بهانه ارائه بسته های حمایتی نسبت به اخذ اطلاعات شخصی و مالی شهروندان اقدام کنند که شهروندان باید هوشیاری لازم را داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۲    
فرمانده منطقه انتظامی گالیکش از کشف 70 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۰۱    
با وجود آنکه عنوان شده بود شهرداری گرگان در مدت 6 ماه 49درصد عملکرد داشته در جلسه امروز صحن شورای شهر این آمار 23 درصد عنوان شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۰۱    
مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: هنگامی که دانشجویان فارغ التحصیل می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۰۱    
پیروز حناچی، شهردار جدید معرفی شده توسط شورای شهر تهران، در معرفی برنامه های خود برای پایتخت، از لزوم استفاده از متخصصان خارجی برای اداره شهر تهران سخن گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۵    
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد کشورش ظرف دو روز آینده مشخص خواهد کرد که چه کسی جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد سعودی را کشته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۰    
دکتر نور بخش انسانی دلسوز وخیر بود با این ماجرای تلخ انتظار می رود این بار نام او سبب خیر شود و مدیران را وادارد به کار جهادی و ساختن دور برگردان های استاندارد در جاده های گلستان .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۰    
سخنگوی قوه قضائیه در جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس آخرین وضعیت پرونده های حسین فریدون، مهدی جهانگیری و جواد لاریجانی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۰    
آیین تشییع پیکر رمضانعلی برزگر خاندوزی جانباز 50 درصد هشت سال دوران دفاع مقدس علی آباد کتول با حضور مردم شهید پرور این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۵    
رئیس سازمان بسیج گفت: در هفته بسیج، هزار و صد و پنجاه پروژه محرومیت زدایی افتتاح می شود و سه هزار واحد کوچک و خرد اقتصاد مقاومتی در حوزه خانگی نیز آغاز به کار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۵    
دادستان مرکز استان از احضار مدیرکل راه و شهرسازی گلستان برای ادای توضیحات در خصوص سانحه رانندگی منجر به فوت نوربخش و تاج الدین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۵    
دانشگاه علوم پزشکی گلستان با ارائه توجیه غیرقابل قبول در خصوص مرگ جوان 35 ساله به دلیل عدم فعال بودن بخش آنژیوگرافی و اتاق عمل مرکز فوق تخصصی جراحی قلب سلیم بیمارستان صیاد شیرازی گرگان از پذیرش ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۵    
در روزگار بی تفاوتی در حوزه فرهنگ و کتابخوانی، سیدعلی کریمیان مردی از سرزمین جرجان زمین توانست رتبه برتر کشوری ترویج کتاب و کتابخوانی را کسب کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۸:۲۴    
مسئول تبلیغات لشکر 25 کربلا در دفاع مقدس گفت : ایمان و لطف الهی و اطاعت از ولایت بود که رزمندگان ما را در مقابل دشمن تا دندان مسلح بعثی پیروز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۷:۴۹    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر از برپایی جلسه نقد و بررسی کتاب گردان قاطر چی ها در این شهرستان خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۷:۳۴    
شاید قابل تصور نباشد جوانانی همچون جوانان شهرستان گلوگاه با گذشتن از جان خود، برق را به خانه های ما آورده و روشنایی را به ما ارزانی می دارند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۰:۰۴    
سخنگوی وزارت کشور با اشاره به مشمولیت معاون سیاسی وزارت کشور در قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: وزیر کشور ضمن قدردانی از زحمات جبارزاده معاون سیاسی وزارت کشور در حکمی مدیرکل سیاسی این وزارتخانه را ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۳:۵۴    
نخستین دانشجوی دکتری شیلات دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر به عنوان نخستین دانشجو در دانشگاه های شرق استان گلستان با دفاع از پایان نامه خود فارغ التحصیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۳:۲۹    
به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی گفتگویی با تنها عرضه کننده کتابهای مذهبی و تاریخی شهرستان آزادشهر انجام شد که در این گفتگو وی مطالب قابل تاملی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۲:۵۹    
فرمانده پایگاه دریابانی قشم از شناسایی و انهدام 5 هزار متر خط لوله انتقال سوخت قاچاق در روستای صلخ جزیره خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۹    
مسئول امورروحانیون ومساجد اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان از برگزاری همایش "نقش علماء و اندیشمندان در وحدت امت اسلامی" در گرگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۲:۰۹    
در بازدید از نانوایی های سطح شهرستان کلاله، 7 پرونده با جریمه 15 میلیون ریال تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۲:۰۹    
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار رئیس جمهور عراق تاکید کردند: عراقِ عزیز، قوی، مستقل و پیشرفته برای ایران بسیار مفید است و ما در کنار برادران عراقی خود خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۰:۱۳    
عید بزرگ بیعت امروز با حضور خیل عظیم مردم دارالمومنین گرگان برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۰:۰۳    
با احتساب هزینه های زندگی یک خانوار 4نفره کارگری که حدود سه میلیون و 800هزار تومان می شود، حقوق فعلی کارگران پاسخگوی تنها 30درصد هزینه های خانوار است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۰:۰۳    
شهردار گرگان از نصب المان و تصاویر شهدا در خیابان پنجم آذر گرگان به مناسبت روز ملی گرگان خبر داد و گفت: ویژه برنامه های گرامیداشت روز ملی گرگان همزمان با سالروز این واقعه تاریخی در گرگان اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۹:۵۸    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: تعطیلی مرکز قلب سلیم بیمارستان صیاد شیرازی گرگان صحت ندارد و مرکز آموزشی درمانی شهید صیاد شیرازی گرگان قادر است تا سطحی از خدمات آنژیوگرافی را به بیماران ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۹:۰۷    
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی در رابطه با قتل خاشقجی گفت: این مسئله در افکار عمومی دنیا بازتاب گسترده ای داشت و در رسانه های داخلی و خارجی خیلی به این موضوع پرداختند تا در نهایت رژیم سعودی با این ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۸:۰۷    
در چندماه اخیر به رغم افزایش میزان دشمنی آمریکا و هم چنین بدعهدی های اعضای باقی مانده در برجام، مسئولین دستگاه دیپلماسی کشور بعضا مواضعی داشته اند که پیام های خطرناکی را به طرف غربی مخابره می کند!
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۷:۳۰    
مهم ترین دستاورد اعتراض صنفی و مدنی معلمان می توانست ریشه یابی مشکلات و نابرابری های اجتماعی و اقتصادی حوزه آموزش و پرورش باشد اما متاسفانه بی اعتنایی دولت و مجلس به انتظارات و توقعات معلمان باعث شد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۶:۵۵    
در هفته های اخیر دو فیلم از دو فیلمساز به اکران درآمد که در ژانر کمدی جای می گیرند. هردو کارگردان شناخته شده هستند و بازیگران فیلم شان نیز در دایره استارهای سینما تعریف می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۶:۳۰    
سالیانه حوادث متعددی در جاده های گلستان بخصوص تقاطع های استان که استاندار گلستان از عبارت تقاطع های مرگ استفاده کرد، رخ می دهد و جان بسیاری از انسان ها را می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۹    
دولت جناب آقای حسن روحانی در اولین گزارش رسمی خود از دلایل بروز معضلات عدیده اقتصادی در سال 97 به هر علت درست و غلطی اشاره کرد، الا یک مورد، یعنی سوء مدیریت .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۹    
بامداد پنجشنبه به دلیل غیرفعال بودن بیمارستان قلب سلیم گرگان واقع در محوطه بیمارستان صیاد شیرازی گرگان جوان 35 ساله جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۴    
نمایندگان مجلس در گفت وگو با رسانه های مختلف با اعتراض به ارائه ترجمه غلط از CFT از سوی وزارت امور خارجه، با تأکید براینکه ایرادات وارده از سوی شورای نگهبان باید در صحن علنی بررسی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۹    
فرمانده انتظامی استان گلستان از شناسایی و دستگیری کلاهبردار 120 میلیارد ریالی در شهرستان گرگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۴    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: جنگ اقتصادی نیز از شیطنت های دشمنان علیه کشور ما است که با تدابیر مقام معظم رهبری و گرد آمدن همه در زیر پرچم اسلام از این برهه نیز عبور خواهیم کرد و این یک بصیرت ولایی و همت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۹    
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان طی اطلاعیه ای ازکلیه سرمایه گذاران بخش خصوصی که تمایل به احداث تیرپارک بصورت موردی و یا زنجیره ای را دارند دعوت به عمل آورد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۹    
تصادف و فوت مدیرعامل و معاون سازمان تامین اجتماعی در گرگان باعث شده مباحث مختلفی درباره علت وقوع حادثه، دلیل عدم حضور پلیس برای اسکورت کاروان وزیر و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۴    
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر30 گرگان گفت: رژیم بعث در هنگام وقوع جنگ تحمیلی٬ پنجمین نیروی زمینی قدرتمند دنیا را در اختیار داشت و از طراحان قوی و عناصر مختلف برای آغاز یک جنگ و تهاجم گسترده برخوردار ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۵۴    
معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: امسال دوازدهمین دوره جشنواره اقوام ایران در گلستان، از 29 آبان تا 2 آذر ماه در گرگان و از 3 تا 7 آذر ماه در گنبد برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۸    
مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در مراسمی با حضور معاون توسعه و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و معاون استاندار گلستان معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۳    
اعضای ستاد تنظیم بازار در جلسات خود بر تنظیم بازار و کاهش قیمت تاکید دارند، در حالی که خود ایشان نیز می دانند در عمل چنین کاهشی قابل اجرا نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۸    
در روزگارِ نه چندان دورِ گذشته، تصور اینکه وارداتِ کت و شلوار های خارجی، تولید داخلیِ موجود در بازار کشور را گرفتار کند، سخت و دشوار بود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۸    
کوهی با ارتفاع بیش از 1350 متر در شرق استان گلستان واقع در شهرستان گالیکش است که از منظره ای چشم نواز و هوایی دلپذیر و طبیعتی زیبا برخوردار بوده و از طرف شرق٬ جنوب شرقی و جنوب به گالیکش مشرف است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۱    
دولت در بخشنامه بودجه 98 اعلام کرده، حقوق کارگران در سال آینده متوسط 20 درصد افزایش یابد.این در حالی است که پیشنهاد و تعیین و تصویب حقوق کارگران با شورای عالی کار است، نه دولت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۹:۳۶    
مجمع مشورتی اصلاح طلبان شرق گلستان در پی مصوبه منع به کارگیری بازنشستگان مجلس شورای اسلامی و لازم به اجرا شدن آن ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۶    
عیسی اسفندیاری فعال محیط زیست علی آباد کتول در نامه ای سرگشاده خطاب به اسدالله قره خانی نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۷:۵۰    
طرح استانی شدن حوزه های انتخابیه انتخابات مجلس برای کشور ایران با این تنوع قومی و مذهبی و نیز پراکندگی جمعیتی در مرکز و پیرامون بزرگترین تهدید علیه امنیت ملی خواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۳    
جسد زنی در محدوده زمین های کشاورزی محور علی آباد کتول- فاضل آباد کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۲۸    
متأسفانه جاده های غرب استان گلستان دارای دوربرگردن های نامناسب است که همه ساله تعداد زیادی تصادف در این نقاط رخ می دهد که همراه شاهد جان باختن و مجروحیت بسیاری از هم وطنانمان می شویم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۶:۰۸    
نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گفت: آمریکا به جایی رسیده که مانند شیر پیر فقط زوزه می کشد و هیچ قدرتی ندارد.و حتی جرات تغییر حداقلی را هم به نفع خود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۸    
ائمه جمعه گلستان با تأکید بر اینکه حادثه تصادف رئیس سازمان تأمین اجتماعی و معاونان وی اخطاری بزرگ برای استاندار گلستان و دیگر مسئولان بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۷    
رئیس پلیس راه گلستان گفت: راننده سواری به علت عدم رعایت حق تقدم، راننده تانکر به دلیل عدم توجه کافی به جلو و مسئولان راه برای قصور در احداث دوربرگردان ایمن، مقصران حادثه تصادف دیروز گرگان شناخته شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۷    
وزیر سابق تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: متاسفانه با وجود این همه مدیران پاکدست چرا باید اینقدر سیاه نمایی کنند و فردی مانند دکتر نوربخش با تخصصی که داشت می توانست با 200 یا 300 میلیون مبه صورت آزاد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۲    
امام جمعه موقت گرگان مرحوم نوربخش را انسانی خدوم، درستکار، دست پاک و ... دانست و گفت: این پزشک دلسوز هفته ای یک روز وقتش را برای ویزیت بیماران به طور رایگان صرف می کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۷    
رئیس پلیس راهور ناجا گفت :اداره راهداری در حد مقدورات اقداماتی را انجام داده اما این کافی نیست و گلستان یکی از استانهایی است که تقاطع های همسطح در جاده اصلی زیاد دارد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۲    
وزیرکار تعاون و رفاه اجتماعی گفت: ما تعیین کننده زمان مرگ خود نیستیم و اگر پیمانه عمر انسان پر شود هیچ کس جلوی آن را نمی گیرد و دیروز تمام برنامه ها بهم خورد که ما در تقاطع حضور پیدا کنیم و مطمعنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۲    
استاندار گلستان گفت: بیشتر جاده های استان ما در تقاطع مرگ قرار دارد ودر اولین شورای ترافیک تمام تقاطعها خطرناک را در سفر اخوندی وزیر سابق راه به وی نشان دادیم که این نقاط باید اصلاح شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۲    
مراسم ادای احترام و وداع با پیکر دکتر نوربخش و دکتر تاج الدین رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور و معاون پارلمانی وی با حضور شریعتمداری وزیر کار و ربیعی وزیر سابق کار در گرگان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان ضایعه درگذشت مدیرعامل و معاون سازمان تأمین اجتماعی کشور را در جریان سانحه رانندگی حین بازدید از پروژه های محوری استان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۲    
استاندار گلستان با بیان این که در شورای ترافیک خطرناک بودن تقاطع های جاده ای گلستان تاکید شده بود، گفت: میزبان خوبی نبودیم و این حادثه دردناک را به خانواده آن ها تسیلت می گویم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۲    
مراسم ادای احترام و وداع با پیکر دکتر نوربخش و دکتر تاج الدین رئیس و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی کشور با حضور شریعتمداری وزیر کار و ربیعی وزیر سابق کار در گرگان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۳۰    
بخشدار بخش پیشکمر شهرستان کلاله گفت: گاز رسانی به روستاهای طرح کوچ و بحرانی بخش توسط پیمانکار اداره گاز شهرستان در حال اجرا است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۴۰    
استانداری گلستان اعلام کرد: مراسم وداع با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاون پارلمانی این سازمان فردا صبح ساعت 8:30 برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۵    
یادواره 43 شهید کوی اوزینه شهرستان گرگان در مسجد جامع این محل برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۰    
معاون فرماندار کردکوی از جریمه یک پرونده از سوی اداره تعزیرات حکومتی به مبلغ 170 میلیون ریالی دخانیات خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۰    
فرمانده سپاه نینوا گلستان یک از مولفه های بزرگ قدرت نرم ما را شهدای عزیز معرفی کرد و متذکر شد :نباید مراسمات و یادواره های شهدا تبدیل به مراسمات ختم شود بلکه مراسمات شهدا را باید مراسم فتوحات انقلاب ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۰۵    
239 واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی خراسان شمالی وجود دارد که با التهابات بازار ارز، 22 درصد از این واحدها راکد شده اند و مابقی تولید کننده ها استان نیز با حداقل ظرفیت فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۲۵    
من در راه هدفم که استقرار حاکمیت الله در جهان است و برای پاسداری از اسلام و قرآن و وطن و ناموس می جنگم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۱۵    
بنابر اعلام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارمندان و کارگرانی که زیر 3 میلیون تومان حقوق دارند، به طور متوسط 200 هزار تومان یارانه حمایتی می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۱۰    
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: از اول هفته تا کنون شاهد کاهش 15 درصدی قیمت طلا و سکه هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۰    
تصادف خودروی حامل سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و معاون پارلمانی این سازمان در یکی از بریدگی های غرب گرگان دچار حادثه و متاسفانه سبب فوت مدیرعامل سازمان و معاون وی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۵۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار گلستان ضایعه درگذشت مدیرعامل و معاون سازمان تأمین اجتماعی کشور را در جریان سانحه رانندگی حین بازدید از پروژه های محوری استان را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۰    
سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و معاون پارلمانی این سازمان بر اثر تصادف در سفر به گرگان درگذشتند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۰    
جمعی از بانوان طلبه شهرستان علی آباد کتول در ایام پیاده روی اربعین حسینی به کشور عراق رفتند تا زکات علمی و فرهنگی خود را در اجتماع بزرگ مسلمانان جهان پرداخت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۰    
سرهنگ علی عبدی رئیس پلیس راه استان گلستان گفت: باید زوایای مختلف تصادف خودروی رئیس سازمان تامین اجتماعی بررسی شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۲۵    
رئیس اورژانس و فوریت های پزشکی استان گلستان گفت: وضعیت خلیل حنیف مدیرکل استانهای وزارت کار، تعاون و راه اجتماعی مساعد و رو به بهبودی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۰۵    
در پی انتشار تصاویری از اعمال منافی عفت در فضای مجازی از یک فرد سابقه دار در شهرستان شوشتر، فرماندهی انتظامی این شهرستان از دستگیری 3 متهم این پرونده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۳۵    
مدیرکل امور روستایی استانداری گلستان از توجه بیشتر استانداری در تخصیص اعتبارات به مراوه تپه خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۳۵    
پاییز در استان گلستان خود به تنهایی یک جاذبه دیدنی است. بسیاری از پارک های جنگلی و خیابان های شهر، حتی خانه های مردم تغییر رنگ می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۰۵    
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عمده تلاش ترامپ در آمریکا امروز این است که مشکلات اقتصادی این کشور را حل کند و باید توجه داشت چه ابرقدرتی است که مشکلات درونی اقتصاد آن را فلج کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۳۵    
فرماندار کلاله گفت: هفته وحدت فرصتیارزشمند برای تقویت وحدت و نمایش انسجام ملت است و همه باید در تقویت انسجام کمک کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۰    
بازار بورس و ارز پس از بازگشت تحریم ها نه تنها دچار التهابات هیجانی نشد بلکه روند منطقی و عقلانی را در پی گرفت، گو اینکه سخنان ترامپ و خط و نشان هایش نتوانست بر اقتصاد ایران اثر منفی بگذارد.
مشاهده نتایج بیشتر...