چهارشنبه ۲۶ دیساعت ۱۳:۴۰Jan 2019 16
 

گلستان ما (golestanema.com)

گلستان ما 29 اسفند 1393 گلستان ما 25 اسفند 1394 گلستان ما 30 اسفند 1395 گلستان ما 29 اسفند 1396 گلستان ما 31 فروردین 1397 گلستان ما 31 اردیبهشت 1397 گلستان ما 31 خرداد 1397 گلستان ما 31 تیر 1397 گلستان ما 31 مرداد 1397 گلستان ما 31 شهریور 1397 گلستان ما 30 مهر 1397 گلستان ما 30 آبان 1397 گلستان ما 30 آذر 1397 گلستان ما 1 دی 1397 گلستان ما 2 دی 1397 گلستان ما 3 دی 1397 گلستان ما 4 دی 1397 گلستان ما 5 دی 1397 گلستان ما 6 دی 1397 گلستان ما 7 دی 1397 گلستان ما 8 دی 1397 گلستان ما 9 دی 1397 گلستان ما 10 دی 1397 گلستان ما 11 دی 1397 گلستان ما 12 دی 1397 گلستان ما 13 دی 1397 گلستان ما 14 دی 1397 گلستان ما 15 دی 1397 گلستان ما 16 دی 1397 گلستان ما 17 دی 1397 گلستان ما 18 دی 1397 گلستان ما 19 دی 1397 گلستان ما 20 دی 1397 گلستان ما 21 دی 1397 گلستان ما 22 دی 1397 گلستان ما 23 دی 1397 گلستان ما 24 دی 1397 گلستان ما 25 دی 1397 گلستان ما 26 دی 1397 
  ۴۱ دقیقه پیش    
فریدون شیخی یکی از مهمانداران هواپیمای بوئینگ 707 بود که در حادثه روز دوشنبه جان باخت .
  ۱ ساعت پیش    
حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون پس از مدت ها دست و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت.
  ۱ ساعت پیش    
روز پنج شنبه در اغلب مناطق کشور بارش برف و باران و وزش باد شدید پیش بینی می شود بنابراین در جاده های کوهستانی مناطق مذکور متأثر از این سامانه کولاک برف، کاهش دید و لغزندگی جاده ها را خواهیم داشت.
  ۳ ساعت پیش    
همزمان با سفر رئیس جمهور به استان گلستان و رخدادهای پیرامون آن هشتگ مطالبات گلستان در صدر ترندهای برتر توئیتر کشور قرار گرفت.
  ۳ ساعت پیش    
مسائلی از سوی پنج خبرنگار منتخب مطرح شد نه روحانی را به چالش کشید و نه مرهمی بر زخم های بی شمار مردم گلستان و ایران شد!
  ۳ ساعت پیش    
تلاش و همت مددجو دیروز تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان به ثمر نشست و توانست آرزوی دیرینه خانواده را برآورده و دندان پزشک شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۱:۱۹    
محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خلال سفر هیئت دولت به استان گلستان در حال خروج از ساختمان برنامه و بودجه استانداری گلستان بود که خودروی وی با تعدادی از مردم که مطالباتی را داشتند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۸    
سخنان اخیر نبی هزارجریبی نماینده گرگان و آق قلا و لیست امید در مجلس شورای اسلامی در خصوص باج گرفتن برخی مدیران واکنش های مختلفی را به همراه داشت .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۸    
درحالی برخی دولتمردان با دادن آدرس غلط به مردم، ریشه تمام مشکلات مردم بخصوص تورم های نجومی را در تحریم ها می دانند که اقتصاددان ها معتقدند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۸    
رئیس جمهور گفت: از رسانه ها می خواهم که ناظر خوبی برای قول هایی که ما به مردم داده ایم باشند و هم تذکر بدهند و اگر انتقادی هم وجود دارد بیان کنید رسانه رابط خوبی بین دولت و مردم است و می توانید نظرات ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۸    
نماینده دادستان تهران گفت: در رابطه با دریافت وام برخی از متهمان شرایط دریافت وام به اسم برخی کارتن خواب ها را فراهم می کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۳    
10 سال از فعالیت بی بی سی علیه ایران می گذرد و نوع فعالیت آن بر همه آشکار شده است، در این گزارش به برخی از فراز و فرودهای این شبه رسانه و خبرنگاران ایرانی اش می پردازیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۸    
پرستاری، حرفه ای پویا و حمایت گر است که از قوانین اخلاقی خاصی پیروی می کند و ریشه آن مراقبت از بیمار یعنی مفهومی که در چهار زمینه فعالیت آن(کار عملی؛ آموزش؛ مدیریت و تحقیق) نهفته می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۳    
نماینده دادستان تهران درخصوص تخلفات صورت گرفته در رابطه باارائه تسهیلات از بانک سرمایه به گروههای منتسب به حسین هدایتی گفت:این شخص ازطریق پرداخت رشوه وجوه کلانی از این بانک راتحصیل کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۸    
داستان شهرستان کلاله گفت: در برخی از هنجار های موجود در جامعه، خانواده نقش مهمی در کنترل آسیب های اجتماعی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۳    
نشست خبری حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی با رسانه های استان گلستان ظهر امروز در ساختمان استانداری گلستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۸    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دیدار با خانواده شهید باشقره گفت: پیگیری های لازم را از طریق قوه قضائیه برای صدور حکم دادگاه انجام داده ایم و امیدواریم به زودی مجرمان به سزای اعمالشان خواهند رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۸    
یارانه نقدی 45500 تومانی فردا چهارشنبه 26 دی ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۳    
مردم استان گلستان این روزها میزبان رئیس جمهور و برخی اعضای هیئت دولت هستند و از آن ها می خواهند که فکری برای رفع مشکلات بیکاری جوانان و وضعیت معیشتی مردم کنند و به قول های خود عمل کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۸    
آئین کلنگ زنی استخر سرپوشیده شهرستان کردکوی با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در شهرک فرهنگیان کردکوی به زمین زده شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۳    
امام جمعه آزادشهر در مراسم متمرکز افتتاح و شروع عملیات اجرایی پروژه های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان که در آزادشهر برگزار شد گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۳    
همزمان با حضور معاون پارلمانی ریاست جمهور، سیلوی گندم کارخانه تولیدی آرد نیک شهرستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۳    
مراسم متمرکز افتتاح و شروع عملیات اجرایی پروژه های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان با حضور علی اصغر مونسان معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۸    
آئین کلنگ زنی مجتمع گردشگری شموشک گلستان با حضور معاونین سازمان میراث فرهنگی کشور در کردکوی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۳    
معاونان سازمان میراث فرهنگی کشور به همراه مسئولان شهرستانی در خلال مراسم کلنگ زنی مجتمع گردشگری شموشک گلستان از هتل سه ستاره عمارت سفید گلستان بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۸    
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: با توجه به شرایط مساعد توسعه گردشگری در استان گلستان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۸    
فرماندار کلاله با بیان اینکه مسکن مهرنشانی کلاله نیازمند مساعدت دولت هستند، از وزیر نیرو به عنوان نماینده دولت در شرق گلستان خواستار رفع مشکلات این شهرستان شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۸    
حسینعلی امیری معاون رییس جمهور به نمایندگی از وی ظهر دوشنبه به بندرگز سفر کرد و مورد استقبال فرماندار و مسوولان اجرایی شهرستان قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۳    
فرماندار مراوه تپه در حضور وزیر نیرو خواستار رسیدگی و حل مشکل طرح کوچ 6 روستای این شهرستان شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۳    
کارشناس سیاسی استان گلستان با بیان اینکه اشرافی گری مسئولان تهدید نظام است، بر نقش موثر جوانان با تشکیل بسیج سایبری برای صدور انقلاب تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۸    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی حادثه تلخ سقوط هواپیمای حامل کارکنان نیروی هوایی ارتش را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۸    
آذری جهرمی در توییتر اعلام کرد پرتاب ماهواره پیام امیرکبیر موفق نبوده و این ماهواره در مدار قرار نگرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۳    
بیش از یکسال است که در مورد این تخلف آشکار قاضی محترم پرونده در بین اداره کل دادگستری و اداره شهرستان و شعب آن در حال رفت و آمد هستم و در این مدت بنا را بر پیگیری از طرق معمول اداری و قضایی آن ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۸    
مرکز اورژانس152 تختخوابی و تروما بیمارستان 5آذر دقایقی پیش با حضور رئیس جمهور افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۳    
حسن روحانی، رئیس جمهور برای دومین بار به گلستان رفته و این در حالی است که هنوز پروژه های سفر قبلی اجرایی نشده یا مطالبات مردم در تکمیل پروژه های زیرساختی برجای خود باقی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۳    
صنعت پتروشیمی استان گلستان در طول 12 سال با نگاه سلیقه ای مسئولان مورد بی مهری قرار گرفته است و عزمی جدی طلبد که این مطالبه همگانی سهامداران مورد توجه دولت تدبیرو امید قراربگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۲۱    
هنگام صحبت های بهزادیان رئیس خانه احزاب در خصوص اینکه چرا گلستان در سطح کشور وزیر و مسئول ندارد ، عبدالرضا رحمانی فضلی که در جمع چهار نفره جایگاه نشسته بود لبخندی به محمدرضا صالحی که ردیف جلو نشسته ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۰۶    
شرط بندی در فوتبال موضوع جدیدی نیست و سال ها است که این پدیده بین هوادارن یا حتی برخی کسانی که لزوما هوادار فوتبال نیستند، وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۳۰    
حجت الاسلام روحانی طی مراسمی در حوزه علمیه امام خمینی (ره) گرگان با طلاب و روحانینون استان گلستان دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۰۵    
دوقطبی کاذبی که وی با اسلام رحمانی که در مقابل آن قطعا اسلام خشونت طلب وجود دارد ایجاد کرده است و در همه سخنان وی این دوقطبی آشکار است و تکنیکی است که وی سعی می کند مخاطب خود را با آن به سخنان خود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۵۹    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:با توجه به شرایط فعلی اقتصادی، باید میزان یارانه نقدی سه برابر افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۳۴    
شهروند ساکن روستای پلی علیا گفت: جاده ما بعد از برف چند روز پیش، یخ زده و رفت و آمد مردم را با سختی مواجه کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۴    
عملکرد وزاری جدید دولت نشان می دهد که این وزرا در طی 80 روز پس گرفتن رای اعتماد از مجلس موفقیت آمیز نبوده و در بر همان پاشنه قبلی می چرخد، گویی هیچ تغییر و تحولی در دولت صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۸:۳۴    
فرماندار گالیکش گفت: سنسورهای اعلام حریق برای اولین بار در کشور، در پارک ملی گلستان نصب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۸:۰۴    
قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل با تشریح چرایی سفر تعدادی از مسئولان آموزش وپرورش به چین و سوئد با هزینه های یونیسف، توضیحاتی درباره شائبه ارتباط این سفرها با سند 2030 ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۲۹    
همزمان با سفر رئیس جمهور به استان گلستان، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی صبح امروز از حوزه آبخیز اوغان شهرستان گالیکش بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۹    
از امشب دور سوم مرحله گروهی مسابقات جام ملت های آسیا 2019 با دو بازی آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۴    
همزمان با سفر رئیس جمهور با استان گلستان تعدادی از پروژه های فرودگاه گرگان با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح و کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۹    
آیین افتتاح مجتمع آبرسانی به 16 روستای مراوه تپه و پروژه آبرسانی به روستای آق امام با حضور اعضای هیات دولت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۴    
جلسه توسعه ، برگزیدگان و افتتاح همزمان پروژه های زیربنایی و اقتصادی استان گلستان با حضور رئیس جمهور در سالن همایش های جامعه المصطفی العالمیه گرگان برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۴    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما حق نداریم مشکلات کشور نظیر بیکاری و مشکلات اقتصادی را کتمان کنیم اما می دانیم این مشکلات به لطف الهی برطرف می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۴    
مدیرکل دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات و امورحقوقی استانداری گلستان گفت: سامانه 111 سامد (سامانه ارتباط مردمی دولت) ویژه سفر رئیس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید برای دریافت مطالبات و نظرات مردم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۴    
نشست بانوان فعال سیاسی، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی آق قلا با نماینده ویژه ریاست جمهوری در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۴    
نماینده ویژه ریاست جمهوری گفت: کسانی که اختلافات قومی و مذهبی را دامن میزنند ، عناصر خدمتگزار دشمن هستند و به ملت خیانت میکنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۳    
دیدار صمیمی نماینده ویژه ریاست جمهور در امور اقوام و مذاهب و اقلیت های دینی و مذهبی کشور با حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی و حاج عبدالرزاق آخوند رهبر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۳    
محمد موسوی خویینی ها از چهره های سرشناس اصلاح طلب در مصاحبه ای افشاگری بی سابقه ای را علیه اقدامات رادیکال مرحوم هاشمی رفسنجانی بیان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۳    
صبح امروز رئیس جمهور کشورمان مهمان گنبدی ها بود و با مردم گلستان به ویژه شرق استان در ورزشگاه تختی گنبدکاووس دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۳    
هواپیمای بوئینگ 707 باری نیروی هوایی ارتش در حال انتقال محموله گوشتی از قرقیزستان به ایران بود که بعلت اشتباه خلبان در صفادشت، حوالی شهریار دچار سانحه شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۳    
نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: مشکلاتی که به خصوص این روزها به ویژه در مسائل اقتصادی، گرانی و بیکاری چیزهایی است که مردم بسیار خوب ما را نگران کرده و انتظار همه مردم این است که با تلاش هیئت دولت این ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۸    
رئیس جمهور از پرتاب 2 ماهواره کاملا بومی به فضا خبرداد و گفت: ماهواره پیام نخستین ماهواره بلند عملیاتی است که توسط ماهواره بر ساخت ایثارگران و اندیشمندان جوانان این دیار و دانشگاهیان امیر کبیر ساخته ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۳    
رئیس جمهور گفت: در سفر دوروزه خود در گلستان ضمن بررسی مصوبات سفر گذشته طرح هایی را برای توسعه گلستان مصوب خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۸    
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان از طریق فرودگاه کلاله وارد استان گلستان شد تا دومین سفر استانی خود را به این خطه شمالی انجام دهد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۸    
هواپیمای حامل رئیس جمهور و تعدادی از اعضای هیئت دولت برای انجام سفر دو روزه در استان گلستان دقایقی پیش وارد فرودگاه کلاله شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۱:۲۳    
در 9 ماهه سال جاری 391 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان خانه دار شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۲:۵۷    
اقای اسلامی ! به والله مسئولید ! نزد امام و شهدا ، نزد مردم شما مسئولید ، اگر بخواهید سفارشی عمل کنید ! عالم محضر خداست و خداوند به تمام اعمال شما آگاه هست ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۲:۳۷    
نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت : در برخی از اقدامات انجام شده بویژه مناسب سازی اراضی کشاورزی، فراتر از پیش بینی ها هستیم و این موضوع رضایت مردم را به دنبال داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۱:۱۷    
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گلستان گفت: 25 درصد صادرات مرغ کشور از استان گلستان اتفاق می افتد و بهره وری به ما در این حوزه به شدت افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۷    
عضو مجمع بسیج مهندسین عمرانی و معماری گلستان از اعزام 165 هزار نفر در قالب اردوهای جهادی طی هفت سال اخیر به مناطق محروم استان خبرداد و گفت: 52 خانه عالم ، یک مصلی 34 خانه بهداشت و 80 خانه محروم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۰:۰۷    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در خصوص آخرین جزئیات کلیپ کودک آزاری منتشر شده در فضای مجازی گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۲    
پاسخ این نماینده مجلس توپ را در میدان مردم انداختن بود؛ در حالیکه در مورد این ماجرا باید تکذیبی صورت میگرفت تا چنین شایعه ای که باعث وهن دین می شود از ریشه خشک شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۸:۴۲    
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته گلستان با بیان اینکه زنان هویت خود را در انقلاب اسلامی کسب کردند، گفت: 43 هزار دانشجوی دختر در دانشگاه های گلستان تحصیل می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۲    
رئیس ستاد اجرایی چله انقلاب اسلامی در آزادشهر گفت:گروه تبلیغی شهید شفیعی با محوریت نشاط معنوی، در سطح مدارس و مراکز دینی شهرستان آزادشهر مشغول به فعالیت شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۷:۵۷    
هرچند که اگر هر یک از این اتفاقات در ایران می افتاد چنان رسانه های غربی از آزادی بیان دم می زدند که گویی تنها آزادی در ایران اهمیت دارد نه کشورهای غربی.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۷:۵۷    
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: اکنون 100 سالن ورزشی مختص دانش آموزان در داخل و خارج از مدارس در استان فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۷:۱۲    
عضو هئیت علمی دانشگاه گلستان از رشد دو برابری شاخص های علمی در این استان خبر داد و گفت: 73 هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در استان تحصیل می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۷:۰۷    
کاربران توییترفارسی در سالگرد تحقیر تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس با هشتگ #مدافعان_خلیج_فارس از مدافعان وطن تقدیر کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۷:۰۷    
سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: در بودجه هزینه های جاری معادل 320 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده و دستمزدها 20 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۲    
در طول سال های گذشته تصادفات و حوادث زیادی که منجر به فوت و جراحت بسیاری از هم وطنان عزیزمان شده است در این محور اتفاق افتاده و متاسفانه روند این اتفاقات ناگوار همچنان در این مسیر ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۷    
رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: بسیج مانند یک اقیانوس است که نه تنها در مسائل فرهنگی و قرآنی بلکه در هر حوزه که انقلاب اسلامی نیاز دارد می تواند حل کننده مسائل و مشکلات باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۷    
رئیس جمهور و به همراه برخی اعضای هیئت دولت فردا در سفری 2 روزه به استان گلستان سفر می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۷    
رئیس سازمان بسیج اساتید گلستان گفت: پیوند امت با امام رمز پیروزی 40 ساله انقلاب اسلامی در همه لحظه های عمر بابرکت این انقلاب بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۷    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از افتتاح و آغار عملیات اجرایی 7 پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در دومین سفر هیئت دولت به استان گلستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۲    
به نظر نگارنده دکتر روحانی رئیس جمهور برای توسعه استان باید این ده قدم را بردارد تا فضا برای قدم های بزرگتر بعدی ایجاد شود .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۲    
فرشته روح افزا، معاون سابق شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی با اظهار اینکه سلبریتی ها بلد نیستند زندگی سالمی داشته باشند بیان کرد: اکثر سلبریتی ها زندگی های موفقی ندارند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۷    
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با بیان اینکه مدارس استان برای استقبال رئیس جمهور تعطیل نمی شوند، گفت: پروژه های آموزسی به ارزش 20 میلیارد تومان پروژه در استان گلستان با حضور ایشان به بهره برداری می رسد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۷    
نزدیک به دو سال از انتخاب مجدد روحانی به عنوان رئیس جمهور می گذرد اما هزینه های ستاد وی در فاضل آباد که مبلغ 5/5 میلیون تومان است هنوز پرداخت نشده است .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۲    
میزان عیدی پایان سال تمام کارکنان تحت پوشش قانون کار حداقل 2 میلیون و 222 هزار تومان و حداکثر عیدی نیز 3 میلیون و 333 هزار و 800 تومان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۲    
نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال احداث بیمارستان شهرستان گالیکش کلنگ زنی شده و در سفر این هفته رئیس جمهور، 50 میلیارد تومان برای ساخت و بهره برداری از آن تخصیص می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۲    
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کردکوی بمناسبت روز پرستار از پرستاران بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) شهرستان کردکوی قدردانی کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۷    
دبیر انجمن مدیریت دانشگاه پیام نور گرگان گفت: برای اولین بار در سطح دانشگاه این انجمن اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی چهره شناسی و زبان بدن کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۷    
دبیرکارگروه اقتصادی مجلس گفت: دولتمردان در مقابل یاوه گویی و تهدیدهای پوچ آمریکا که ناشی از محاسبات و استراتیژی ضعیف آنها نسبت به ایران و مردم آن است، بایستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۲    
زباله های شهرستان بندرگز از یک ماه پیش تا کنون به سایت پسماند منتقل نشده و مشکلاتی برای مردم این شهر ایجاد کرده است .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۷    
شهرداری کردکوی بمناسبت روز پرستار با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از امید دانشیار پرستار بیمارستان 5 آذر شهرستان کردکوی تجلیل کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۲    
در راستای استقبال مردم شهرستان کلاله از رئیس جمهور، فرماندار کلاله با انتشار پیام مشترک خود با امام جمعه شهرستان و نشست با دهیاران این شهرستان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۱:۳۵    
روز پرستار یادآور ایثار و فداکاری و خلق صحنه های زیبای خدمت به هم نوع است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۱:۰۰    
فرمانده سپاه شهرستان بندرگز حضور خانواده علیژاده و عملکردانقلابی آنان تشکر کرد و بیان داشت : شما با این کاروان فرهنگی نشان دادید وقتی پای خط قرمز ولایت و اصل نظام در میان است ثابت کردند می شود از ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۱:۰۰    
همایش دختران انقلابی با حضور کاروان فرهنگی خانواده مسیح علینژاد در بندرگز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۰:۴۰    
خواهر مسیح علینژاد در بندر گز گفت: شکر خدا می کنیم که راه دفاع و ترویج فرهنگ اسلامی را برایمان حتی در دل جبهه مخالف انقلاب هموار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۲    
پس از انتشار گزارشی با عنوان “مدرسه محروم حسینی شریفی محله عباس آباد کردکوی را دریابید” امید شهریاری رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی جوابیه ای را به این پایگاه خبری ارسال کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۰:۳۲    
اولین برف زمستانی دهستان نیلکوه شهرستان گالیکش را سفیدپوش کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...