سه شنبه ۲۴ مهرساعت ۰۷:۳۷Oct 2018 16

جدیدترین خبرهای «کهگیلویه»

باشگاه خبرنگاران   ۶ دقیقه پیش    
17 میلیارد و ششصد میلیون تومان تسهیلات اشتغال روستایی توسط صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد.
خبر آنلاین   ۳۰ دقیقه پیش    
ایران نوشت: داماد جوان که برای انتقام جویی از مادرزنش به طور ناشناس در تلگرام برایش مزاحمت ایجاد می کرد از سوی پلیس فتای استان کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۳۷ دقیقه پیش    
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در 6 ماه اول سال جاری 176 فقره تصادف ویژه (بالای 5 مصدوم) در مجموع 1096 مصدوم به این مرکز گزارش شده است.
آوای رودکوف   ۷ ساعت پیش    
پایگاه خبری آوای رودکوف :طی حکمی از سوی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده جدید سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد. به گزارش مهر، بر اساس این حکم، سرهنگ "حمید خرم دل" که سابقه جانشینی فرمانده سپاه امام صادق(ع) بوشهر را در پرونده کاری خود دارد، جایگزین سردار "یدالله بوعلی" شد. ...
کبنا نیوز   ۸ ساعت پیش    
عرفان پسری نابینا که از 3 سالگی به مدرسه می رود و تلاش می کند تا مستقل باشد و نابینا بودن او مانعی در راه رسیدن به رؤیایش یعنی نویسندگی نبوده است، او در 7 سالگی تمام دروس دبستان را می آموزد و برای نوشتن اولین کتاب خود دست به قلم می برد ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
در هنگامه ای که مردم برای برگشتن به الگوها و الگوهای سالم گذشته نیاز به فرهنگ سازی دارند وظیفه رسانه هاست تا دمی فتیله بازی های سیاسی را در مطبوعات و رسانه ها پایین بیاورند و به فکر سالم سازی سفره های مردم استان باشند.
عصر زاگرس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۰:۳۶    
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان کهگیلویه روز دوشنبه 23 مهرماه با موضوع فرهنگ نماز جمعه ب و با حضور فرماندار کهگیلویه، رئیس دادگستری ،امام جمعه و جمعی از مدیران شهرستان برگزار شد.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۰:۳۱    
فانوس زاگرس؛ پس از اخطارهای مکرر رئیس دستگاه قضایی به برخی مسئولان و مدیر کل در خصوص برخی موارد که دادستانی با عنوان مدعی العموم ، آن ها را بازخواست خواهد نمود و پس از مهلت یک ماهه رئیس دادگستری استان به مدیر کل ورزش و جوانان ، دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل [...]
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۰    
یاسوج- ایرنا- رئیس واحد تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: المپیاد ورزشی درون مدرسه ای از 26 مهر امسال و با شرکت 56 هزار دانش آموز در این استان آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۹    
یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال 41 هزار و 434 تن گندم سیلویی و بذری مازاد بر مصرف کشاورزان استان خریداری شد که نسبت به سال گذشته 40 درصد کاهش داشته است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: این موارد بصورت دقیق به مراجع ذی صلاح گزارش و برای جبران خسارت های وارده پیگیری جدی می شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۵    
جعفر نیکبخت فرماندار کهگیلویه در این نشست به جایگاه نماز جمعه در مبانی اسلام پرداخت و اظهار کرد: از تریبون نماز جمعه برخی از شهرها بر علیه دولت خیلی تند صحبت می شود و این و تقابل مستقیم با دولت ها است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۱    
14 تن شیرابه گیاهان دارویی شامل آنغوزه، باریجه در کهگیلویه و بویراحمد برداشت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۰    
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد بر رفع نقص طرح هایی که از استاندارد پایینی برخوردارند تاکید کرد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۵    
کاکاوند با اشاره به استقرار دو ایستگاه فرودگاهی استان گفت: هر نوع نشست و برخواست هواپیما در داخل استان با اطلاعات هواشناسی انجام می گیرد و برای پیش بینی ها از تصاویر ماهواره ای که هر 15 دقیقه یکبار به روز می شوند، هواپیمای تهران-یاسوج قبل از پرواز اطلاعات هواشناسی را از مرکز استان دریافت کرده بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۲    
کهگیلویه و بویراحمد میدان میوه و تره بار ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۵    
کهگیلویه و بویراحمد میدان میوه و تره بار ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۵    
همایش سه ساله های حسینی همزمان با سراسر کشور در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
ریواس جنوب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۹    
نشست هفته پست و پست چی در کهگیلویه و بویراحمد که فرصتی برای بیان مشکلات این قشر خدوم جامعه بود با کلیپی که از کرمان کپی شد و متنی که آقای مدیرکل از اینترنت کپی کرد و برای استاندار شرح وظایف پست را روخوانی کرد بدون دستاورد مشخصی پایان یافت.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۳    
معاونت حقوقی و وصول مطالبات بانک مهر اقتصاد، در نشست روسای دوایر اداره امورشعب استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تکریم مشتریان اولویت اول بانک مهر اقتصاد به عنوان یک بانک ارزشی است و الحمدالله تاکنون در این راستا خدمات مناسب و فراگیری به مشتریان و عموم مردم ارائه کرده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۵    
یاسوج - ایرنا - فرماندار کهگیلویه با اشاره به اینکه در تریبون های نماز جمعه برخی از شهرهای شهرستان امامان جمعه از دولت انتقاد شدید می کنند گفت: بهتر است نماز جمعه مکانی برای وحدت باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۵    
یاسوج- معاون عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: شهرداری یاسوج نسبت به رفع نواقص پارک بانوان این شهر اقدام کند.
ریواس جنوب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۴    
در حکمی از سوی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فرمانده جدید سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۰    
رئیس گروه بازار برق شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: کهگیلویه و بویراحمد با دارا بودن منابع عظیم گاز و نفت فاقد نیروگاه های گازی است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۸    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: کتاب احمد بوستانی از معلمان این استان با نام یاسوج و دگرگونی های آن قبل از انقلاب اسلامی با محوریت های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی چاپ و منتشر شد.
ریواس جنوب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۹    
شورای فنی استان کهگیلویه و بویراحمد با تأیید کیفیت اجرای دو پروژه در دست احداث تصفیه خانه آب شرب یاسوج و فاضلاب سی سخت از شرکت آب و فاضلاب شهری این استان تقدیر کرد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۹    
سید محمدتقی علوی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت ها در بخش مردان و در 2 رده سنی نوجوانان و جوانان برگزار می شود. وی افزود: نخستین بار است که شهر یاسوج و هیأت تنیس روی میز کهگیلویه و بویراحمد میزبانی رقابت های قهرمانی کشور را بر عهده می گیرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۴    
یاسوج- رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلاش، شجاعت و شهامت نیروی انتظامی آرامش را برای جامعه به همراه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۳    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل هواشناسی کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد که این استان همچنان جزو پنج استان با بحران شدید خشکسالی در کشور است و حتی اثرات منفی و خسارات های ناشی از بروز این پدیده در آن بسیار بیشتر از چهار استان دیگر است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۸    
مدیرکل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بعلت بالا بودن میانگین بارشها در استان اثرات تخریبی خشکسالی در این استان بیشتر از سایر استانهای کشور بوده است.