چهارشنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۰۸:۵۰Apr 2019 24

جدیدترین‌های «کهگیلویه»

خبرگزاری فارس   ۱۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول اکیپ اعزامی دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد به مناطق سیل زده خوزستان گفت: با اعزام تیم دامپزشکی استان در مناطق سیل زده خوزستان تا کنون دو هزار و 500 راس بر علیه بیماریهای دامی واکسینه شدند.
گران شدن گوشت سبب شده تا شاهد افزایش سرقت احشام عشایر کهگیلویه و بویراحمد باشیم.
ریواس جنوب   ۷ ساعت پیش    
استخدام ها و به کارگیری های خاص و منحصر به فرد دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد دیگر شهرت عام و خاص پیدا کرده است اما با وجود حجم انتقادات و حتی ورود دستگاه قضا، گویا آقایان متولی، دست بردار نیستند و در آخرین مورد ...
کبنا نیوز   ۷ ساعت پیش    
در سال گذشته بیش از 100 دستگاه آسانسور در ادارات و ساختمان های شخصی توسط کارشناسان اداره کل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد مورد بازرسی قرار گرفتند.
کبنا نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حداقل به همراهی دکتر موسی خادمی استاندار فقط در عکس نگاه می کردید و نظر می دادید که در زمان این انسان مؤمن و خدوم و مردمی و امثال آقای نیک اقبالی خدمات ارزنده ای در استان کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفت ولی بعدی ها که با بده و بستان های درون مجلس آمده بودند تا جایگاه استانداری را در کارنامه ...
فانوس زاگرس   ۹ ساعت پیش    
بیانیه گام دوم،چماقی بر سر موحد و سید قدرت حجت الاسلام موحد و سید قدرت الله حسینی دو چهره سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد هستند که مصر بوده در انتخابات مجلس یازدهم بعنوان کاندیدا حضور برسانند. از نظر عده ای شانس پیروزی این دو نماینده اصولگرای سابق مجلس بیش از دیگر گزینه های [...]
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا- دختران و پسران گچسارانی در مسابقات تنیس انتخابی رقابت های کشوری در کهگیلویه و بویراحمد چهار عنوان قهرمانی و نائب قهرمانی کسب کردند.
کبنا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی فدراسیون شمشیربازی کشور، محسن رحیمی سرپرست هیئت شمشیر بازی استان کهگیلویه و بویراحمد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- اخم ها و تشرها، تاکید و اصرار علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه وبویراحمد بر نظم و انضباط سازمانی، مسئولیت پذیری ، تعهد و مدیریت جهادی وی به هیچ وجه نباید به معنای بی مهری نسبت به مجموعه مدیران خدوم و پای کار این استان قلمداد شود.
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سیل اخیر کهگیلویه و بویراحمد قریب به 6 میلیارد و پانصد میلیون تومان به ابنیه تاریخی و مراکز گردشگری استان خسارت زد. رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد به “ بویرنیوز” گفت: سیل اخیر استان بالغ بر 6 میلیارد و 500 میلیون تومان خسارت به مراکز گردشگری وارد کرد. ...
ریواس جنوب   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۰    
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، پرچم روابط عمومی این دستگاه مهم را به یک “جلیلی” دیگر داد تا سه مسئول قبلی این واحد در دولت تدبیر و امید از یک طایفه باشند؛ عملکرد خوب “رزاقی” در اطلاع رسانی این نهاد، داریوش دیودیده را مجاب کرده است که در مسئولیتی بالاتر از وی استفاده کند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حال که شرکت گاز بعد از سالها لطف و همکاری فراتر از وظیفه و علی رغم بارها مهلت های داده شده از طرف شرکت گاز و همچنین زمان های تنفس و مشخص شده از طرف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید جهت کمک به این واحد تولیدی و اخطارهای مکرر، اقدامی کوچک جهت وصول مطالبات خود انجام داده است ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۴    
افشاریان افزود: آقای علوی به خوبی سکان ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد را به دست گرفته است و موفقیت های زیادی هم در این مدت برای ورزش استان به ارمغان آورده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سرمایه گذاری هر چه بیشتر در ورزش همگانی این استان یک ضرورت است و باید مورد توجه جدی تر قرار گیرد.
ریواس جنوب   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۰    
مزارعی هیچ کاری که نکرده باشد، یک مطالبه عمومی را در مبارزه با فساد و رانت بار دیگر زنده کرد؛ فارغ از نقدهایی که بر رفتار او در این مطالبه گری وارد است، دو چالش و مصداق برای نقض رویکردهای او وجود دارد که لازم به پاسخگویی است.
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- شهردار یاسوج گفت: 4 اکیپ لکه گیری و آسفالت معابر در سطح شهر یاسوج فعال شده است. به گزارش بویرنیوز ، نستهن مقدم در جمع خبرنگاران، افزود: نهضت آسفالت بر اساس لیست بندی شروع شده و مناطق مختلف معابر در این طرح پوشش داده می شوند. ...
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش بویرنیوز ، معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز به همراه شهردار یاسوج و مدیرکل آموزش و پرورش استان از ساخت وسازهای مسیر آبشار یاسوج بازدید کردند. ...
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای تنظیم بازار و متعادل سازی گوشت گوسفندی هرگونه خروج دام زنده سبک و سنگین و یا لاشه از استان ممنوع است. به گزارش بویرنیوز ، علی محمد احمدی بعدازظهر سه شنبه در نشست کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شرکت گاز ناحیه کهگیلویه بدهی گاز کارخانه آجر دهدشت را از سال 94 و در قالب 42قبض صادره دانست و گفت: تاکنون تنها 9 قبض به ارزش 450 میلیون تومان از گازبهای این واحد تولیدی پرداخت شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۸:۴۷    
نشست انجمن روایتگری کهگیلویه و بویراحمد با هدف نشر و بسط ارزش های دفاع مقدس در یاسوج برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- دبیر کارگروه مبارزه با زمین خواری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی دستگاه های اجرایی این استان در بروز پدیده زمین خواری و تسهیل شرایط برای انجام آن از سوی افراد سودجو نقش دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۰    
امسال120 هزارتن گندم و جو در کهگیلویه و بویراحمد برداشت می شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
برای جلوگیری از قاچاق کالاهای اساسی شامل گندم، آرد، جو و سایر محصولات مقرر شد ادارات جهاد کشاورزی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی پیش بینی لازم برای پیش خرید محصولات و کالاهای اساسی از کشاورزان را انجام دهد.
ریواس جنوب   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۱۰    
چراغ تنها واحد فعال صنعتی کهگیلویه با عدم همکاری دو مدیر کهگیلویه ای در آستانه خاموش شدن است تا فردی که همه چیزش را برای تولید آجر در دهدشت گذاشته است، برای بدهی قبض گازش در این شرایط سخت اقتصادی، راهی جز پایین کشیدن “کرکره” تولید نداشته باشد؛ موضوعی که با واکنش شدید معاون استاندار مواجه شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که تاکنون هیچ کدام از مدیران استان برای نامزدی در انتخابات مجلس استعفا نداده اند.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه این استان در زمینه راهسازی نیازمند حمایت ویژه دولت است، گفت: به دلیل بارش های سیل آسای نیمه اول فرودین ماه امسال 192 دستگاه پل و یک هزار و 600 کیلومتر از راه های استان خسارت دیدند.
عصر زاگرس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه به استان سفر می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۰    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در جشنواره شهید رجایی و انتخاب دستگاه های برتر به همه فرصت داده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آنطور که مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد می گوید دستگاه های دولتی این استان بیشترین نقش را در میزان زمین خواری ها و تسهیل شرایط برای زمین خواران دارند و اراضی باارزش اطراف شهرها عمدتا در دست زمین خواران است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه به استان سفر می کنند.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی خوزستان گفت: عملیات ایمن سازی دام های سبک و سنگین در برابر بیماری های شایع در مناطق سیل زده استان با مشارکت تیمهای استان های معین انجام شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: وب سایت های برخی دستگاه های اجرایی تعطیل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست کارگروه مبارزه با زمین خواری استان کهگیلویه و بویراحمد در حالی برگزار شد که این نشست حاشیه های فراوانی داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۱    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیل به 1050 کیلومتر از راه های این استان خسارت وارد کرد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۱    
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: جوانگرایی باید سیاست نظام قرار گیرد. جوانگرایی به معنای کنار زدن تجربه ها نیست. بلکه باید کادرسازی کنند. اصولگرایان در خصوص جوان گرایی و کادرسازی ضعیف عمل کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
کنسرت مهربانی هنرمندان موسیقی کهگیلویه وبویراحمد و جمعی از هنرمندان قشقایی فارس برای کمک به سیل زدگان غرب کشور برگزار شد.
راک نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۳۹    
به گزارش راک نیوز از مرکز استان بوشهر ؛ مسعود شیرافکن بخشدار بندرریگ گناوه استعفا کرد. همچنین حسن اسماعیلی مشاور اجرایی استاندار بوشهر و فرماندار سابق شهرستان های دیلم و عسلویه نیز استعفای خود را با هدف کاندیداتوری در دشتستان اعلام کرده است. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مصطفی کنارکوهی سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیمهای دامپزشکی استان های خوزستان ، بوشهر، فارس، هرمزگان، تهران،مرکزی، کهگیلویه و بویراحمد و کرمان در راستای امدادرسانی به دامداران تاکنون 16 هزار و 200 راس دام سبک ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
گیلان و مردمانش فصل بهار امسال از بارش هایی با همان میزان در برخی استان های کشور که منجر به سیل شد، به سلامت عبور کردند اما همچنان بیم هایی در مورد آسیب های ناشی از سیلاب برای واحدهای مسکونی حاشیه رودخانه ها در گیلان وجود دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- جانشین دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال 97 ،چهار باند قاچاق کالا در این استان متلاشی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- با وجود اینکه بسیاری از استان ها از جمله کهگیلویه و بویراحمد در سال زراعی جاری جایگاه کشوری خوبی در زمینه حجم بارش ها دارند اما همچنان در مدیریت منابع آبی نیازمند برنامه ریزی و اقدام های جدی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۰    
دبیر کمیسیون مبارزه قاچاق کالا و ارز کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای جلوگیری از قاچاق کالاهای اساسی شامل گندم، جو، آرد و سایر محصولات اقدامات لازم انجام شده است.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- کهگیلویه و بویراحمد- برخورد یک دستگاه خودروی پژو 405 با یک دستگاه خودروی پژو پارس در محور یاسوج –شیراز حوالی روستای گنجگون 2 کشته و 2 مجروح برجای گذاشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۴۶    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعزیرات حکومتی در زمینه اعمال قانون و مقررات برای قاچاق کالا قاطعانه عمل کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه های ارتباط جمعی، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ظرفیت مناسبی برای پیشگیری از معضل اعتیاد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۴۱    
دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی، نظارت و مبارزه با قاچاق کالا و ارز کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته یک هزار و 916 پرونده برای قاچاقچیان کالا و ارز این استان تشکیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۳۸    
دبیر کارگروه مبارزه با زمین خواری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه های دولتی هم در زمین خواری و هم در تسهیل شرایط لازم برای زمین خواری بیشترین سهم را دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۳۰    
میانگین بارش های کهگیلویه و بویراحمد در سالزراعی جاری به رقم 877.6 میلیمتر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۲۰    
دهدشت با دمای 2 و 6 دهم درجه سانتیگراد سردترین نقطه کهگیلویه و بویراحمد در 24 ساعت گذشته بود.