یکشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۴۹Apr 2019 21

جدیدترین‌های «سازمان جهاد کشاورزی»

شبستان   ۱ ساعت پیش    
غرفه سازمان جهادکشاورزی استان فارس در بزرگترین نمایشگاه بین المللی کشاورزی کشور غرفه برتر شناخته شد و تندیس و تمبر ویژه این نمایشگاه را از آن خود کرد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: در حال حاضر نزدیک به 4 میلیون و 500 هزار تن انواع محصولات کشاورزی در استان اردبیل تولید می شود که نشان از پتانسیل بالایی این استان در بخش کشاورزی است.
برترین ها / بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان جهادکشاورزی جنوب استان کرمان با اشاره به اعلام سازمان فائو مبنی براینکه وضعیت ایران از حالت زرد به نارنجی تبدیل شده است، اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور طیور و زنبور عسل سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: برداشت عسل بهاره از 690 هزار کلنی زنبور عسل در استان فارس آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان، گفت: صندوق توسعه بخش کشاورزی سقز به عنوان تنها صندوق استان، برای پرداخت تسهیلات به روستائیان بهترین راه افزایش سرمایه گذاری است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با بیان اینکه نقش آفرینی بخش کشاورزی در جهت مقابله با تحریم های ظالمانه و تامین امنیت غذایی در سال رونق تولید مهم و ضروری است، گفت: توکل به خدا،اتکا به توان تولید داخلی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مهمترین راهکارهای عبور از تحریم ها و بحران ها هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: ملخ های صحرایی، فعلا هیچ گونه تهدیدی برای استان اصفهان ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت:باغداران استان اردبیل با سرمازدگی درختان میوه مقابله کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: بیش از 4 هزار هکتار از اراضی پارس آباد به زیر کشت گوجه فرنگی رفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: مبارزه با ملخ صحرایی در سطح 13 هزار و 20 هکتار از زمین های کشاورزی جنوب سیستان و بلوچستان انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس-ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: از اواخر سال گذشته هجوم ملخ های صحرایی به استان آغاز شد که تاکنون اقدام هایی در این زمینه صورت گرفت و اکنون برای مقابله با آن به اعتبار 80 میلیارد ریال نیاز است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۳    
باشگاه خبرنگاران جوان: سازمان جهادکشاورزی استان فارس با صدور اطلاعیه ای به کشاورزان، دامپروران و زنبورداران فعال در این استان درخصوص خطر هجوم ملخ هشداری جدی داد. و تأکید کرد که از مصرف لاشه ملخ های تلف شده به وسیله سم جداً خودداری شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: بارش های پیاپی و رطوبت بالا، شیوع برخی بیماری ها و آفات در بخش کشاورزی استان را افزایش داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: مرحله دوم مبارزه با ملخ های صحرایی با سم پاشی 12هزار هکتار زمین های کشاورزی در این استان آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با بیان اینکه نوبرانه ها به بازار آمده اند، پیش بینی کرد امسال حدود 2400 تن گوجه سبز و چاقاله بادام از باغات استان تولید شود.
سازمان زندانها کشور   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۵    
به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- در دیداری با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، راهکاری های توسعه و تقویت اشتغال زندانیان مطرح گردید. عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های ایلام در دیدار با میری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان به شرحی از عملکرد سنگربانان اصلاح و تربیت و همچنین نحوه ارائه خدمات ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۸    
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با پیش بینی تولید حدود 2400 تن گوجه سبز و چاقاله بادام از باغات استان در سال جاری، گفت: نوبرانه های استان کرمانشاه به بازار آمده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از سمپاشی 22 هزار هکتار زمین آلوده به ملخ در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرحفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: با توجه به عملیات مبارزه با هجوم ملخ های صحرایی در استان های جنوبی کشور، در زمان حاضر هیچگونه تهدیدی برای این استان وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۶    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: با کمک مجتمع مس سرچشمه طرح های رونق تولید در شهربابک با موفقیت اجرا شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره فناوری های نوین سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: سال قبل شیروان در تسهیلات مکانیزاسیون 45 درصد بیشتر از سهم خود را جذب کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، علی باقرزاده همایی ظهر امروز در نشستی خبری، افزود: ریزش ملخ ها در هرمزگان مبحث جدیدی نیست بلکه در سنوات گذشته نیز همچون جاسک، سیریک و بندرلنگه وجود داشت بلکه امسال شدتش بیشتر شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان با بیان اینکه با قدرت با حمله دستجات ملخ های صحرایی مبارزه می کنیم و تاکنون خسارتی وارد نشده است، گفت: احتمال می دهیم تا خردادماه درگیر با حمله ملخ ها باشیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت:افزایش بهره وری منابع وعوامل تولید به ویژه آب از اهداف مهم بخش کشاورزی است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز: با هماهنگی صورت گرفته با مدیر روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان البرز خبر توزیع بیش از 13 هزار تن انواع کودهای کشاورزی شامل: کودهای ازته ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: با توجه به نبود امکان استفاده کامل از باران برای آبیاری کشاورزی، راه اندازی آب بندان ها راهکاری موثر برای استفاده بهتر از منابع آب گیلان است. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کردستان از کشاورزان خواست نسبت به اقدامات پیشگیرانه جهت مبارزه با سرمازدگی تدابیر لازم اتخاذ کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان در نشست خبری ظهر امروز از هجوم دستجات ملخ به بالغ بر 50نقطه در کلیه شهرستانهای استان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: 2386طرح بخش کشاورزی سیستان وبلوچستان تسهیلات دریافت کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین به منظور ورود سامانه سرد و بارشی به استان به کشاورزان هشدار داد. به گزارش ایسنا منطقه قزوین، کمیته هواشناسی و مدیریت راهبردی بخش کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین طی اطلاعیه ای اعلام کرده است ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۲۳    
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: تاکنون عملیات مبارزه با این آفت در سطح یک هزار و 100 هکتار و با همکاری مرکز خدمات طارم سفلی صورت گرفته است و عملیات مبارزه با این ملخ تا سطح 15هزار هکتار از مزارع کشاورزی ادامه خواهد یافت.
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد از جمع آوری حدود 400 میلیارد تومان زکات در سال گذشته خبر داد. پیمان فلسفی در حاشیه اولین گردهمایی مسئولان حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان ها و سازمان های تابعه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت ...
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
ملخ های مهاجم صحرایی در تالاب جازموریان دیده شدند که خطری جدی برای دشت جازموریان است. به گزارش ایسنا، رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: تا کنون بیش از 11 هزار هکتار از مراتع استان علیه ملخ صحرایی سمپاشی شده است و مقابله با خطرات این ملخ مهاجم همچنان ادامه دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
شیراز – ایرنا- مدیر حفط نباتات سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: ملخ های صحرایی که به برخی مناطق این استان هجوم آورده اند هنوز به اراضی کشاورزی وارد نشده و مبارزه با آنها در اراضی منابع طبیعی در حال انجام است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مجری طرح گیاهان دارویی وزارت جهادکشاورزی، از حمایت ویژه از توسعه کشت گیاهان دارویی در استان زنجان خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حسین زینلی در دیدار با رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: در راستای ثبات قیمت مرغ و تعادل آن، توزیع 35 تن گوشت مرغ به صورت روزانه در استان ادامه می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان با اشاره به اینکه دو هواپیمای سمپاش برای کنترل ملخ ها به جنوب کرمان آورده شده گفت: دو باند فرودگاهی در منطقه وجود دارد که در صورت نیاز و گستردگی هجوم ملخ ها با هواپیمای سمپاش برای کنترل شرایط اقدام می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - سازمان جهاد کشاورزی مازندران اعلام کرد بر اساس پیش بینی هواشناسی و با توجه به بارش شدید باران و برودت هوا ، کشاورزان از انجام نشاکاری برنج تا روز سه شنبه هفته جاری خودداری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: دور دوم مبارزه با پوره های ملخ صحرایی براساس جدول زمانبندی ابلاغ و از روز گذشته در9 کانون آلوده این استان آغاز شده است.
عصر تبریز   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی میزان تولید گندم استان در سال زراعی جاری را 950 هزار تن پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: مبارزه با آفت ملخ در 120 هکتار از زمینهای کشاورزی شهرستان فریمان انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: براثر سیل اخیر باغ های استان در سطح 5 هزار هکتار دچار خسارت جدی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: طرح توسعه 500 هکتاری کاشت گیاهان دارویی در استان زنجان اجرا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
ملخ های مهاجم صحرایی در تالاب جازموریان دیده شدند که خطری جدی برای دشت جازموریان است . رییس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: تا کنون 13 هزار هکتار از مراتع استان علیه ملخ صحرایی سمپاشی شده است و مقابله با خطرات این ملخ مهاجم همچنان ادامه دارد. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، جلسه کمک به سیل زدگان روز چهارشنبه در تاریخ 1398/1/28در محل سازمان جهاد کشاورزی با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی و مدیران توابع سازمان جهاد کشاورزی استان پیرامون جمع آوری کمک به سیل زدگان بحث و تبادل نظر گردید و مقرر شد دستگاه های تابعه ...
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: عملیات مبارزه با ملخ مراکشی در سطح 1100 هکتار از مزارع کشاورزی استان انجام شده است. به گزارش خلیج فارس به نقل ازایسنا؛ یوسف درخشان با اشاره به این که عملیات مبارزه با این ملخ تا سطح 15 هزار هکتار از مزارع کشاورزی انجام خواهد گرفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: سیل اخیر به سه هزار و 500 هکتار از اراضی دره شهر آسیب جدی وارد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 126 هزار تن انواع میوه گرمسیری سال گذشته از سطح باغات این استان برداشت و روانه بازار مصرف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان جهادکشاورزی استان فارس به کشاورزان، دامپروران و زنبورداران فعال در این استان درخصوص خطر هجوم ملخ هشداری جدی داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به آغاز عملیات سم پاشی علیه هجوم ملخ ها گفت: حدود 12 هزار هکتار اراضی استان بوشهر علیه هجوم ملخ ها سم پاشی می شود.