پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۱:۱۳Oct 2019 17

جدیدترین‌های «سازمان جهاد کشاورزی»

ایرنا   ۲۵ دقیقه پیش    
شهرکرد- ایرنا- مدیر امورباغبانی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از تولید یکهزار و 500 تن محصولات گیاهی دارویی در سال زراعی جاری در این استان خبر داد.
ایرنا   ۳۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس سازمان جهادکشاورزی همدان گفت: 202 هکتار گلخانه در قالب مجتمع های گلخانه ای آماده واگذاری به کشاورزان این استان است.
خبرگزاری برنا   ۴۵ دقیقه پیش    
جلسه تشکیل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان رودان با حضور مهندس شهرزاد، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان برگزارشد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: برای نخستین بار خسارت آفت سن گندم در محصولات گندم و جو این استان در سال جاری به طور تقریبی به صفر رسیده است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند-ایرنا-رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: توسعه کشت گلخانه ای تنها راه ادامه حیات کشاورزی در استان با توجه به خشکسالی های 20 ساله است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: کشت دانه های روغنی کلزار نیار مبرم کشور برای جلوگیری از واردات روغن است و لازم کشت آن توسعه پیدا کند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - به گفته مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان از سطح 200 هکتار باغ های بارور پسته جنوب کرمان افزون بر 240 تن محصول برداشت شد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
قزوین- مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: از ابتدای طرح خرید حمایتی گوجه فرنگی از کشاورزان تاکنون سه هزار و 335 تن محصول از کشاورزان این استان خریداری شده است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر باغبانی سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: برداشت مرکبات از سطح 2 هزار و 500 هکتار از باغات این استان آغاز شد.
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت:308 هزار هکتار از زمین های کشاورزی زنجان زیر کشت گندم می رود.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: در حال حاضر کردستان تامین کننده گوشت قرمز و سفید برای استان های همجوار است و باید از این صنعت حمنایت شود.
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با تأکید بر توسعه کشت کلزا در بخش کشاورزی، گفت: کشت دانه های روغنی نیار کشور به واردات روغن خوراکی را برطرف می کند.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساری - معاون سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: 11 هزار هکتار از اراضی کلزا استان براثر سیل دچار آسیب و خسارت شده است.
ایانا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی در محل سامانه 111 حاضر و به سوالات مردم پاسخ می دهد.
ایانا   ۲ ساعت پیش    
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: به منظور تسریع در خرید حمایتی محصول گوجه فرنگی از کشاورزان لازم است تا کارخانه های صنایع تبدیلی استان مشارکت بیشتری داشته باشند و سازمان تعاون روستایی را در خرید بیشتر این محصول یاری کنند.
جماران   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بیش از 50 هزار تن تخم مرغ تولیدی این استان مازاد بر مصرف است. سعادت علی نیا افزود: استان خراسان رضوی پس از تهران رتبه دوم تولید تخم مرغ کشور را دارد. ...
جماران   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: هم اکنون هفت هزار و 450 هکتار باغ در این استان زیر کشت آلو است که از این میزان پنج هزار و 600 هکتار بارور می باشد. ...
ایانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عباس کشاورز در جلسه ای که به منظور بررسی ضریب نفوذ ارقام بذر دیم در اراضی زراعی مناطق دیم واقع در حوضه ابریز دریاچه ارومیه در سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی برگزار شد، با اشاره به همکاری بیشتر بین تحقیقات و بخش زراعت برای معرفی و کشت ارقام جدید پر بازده در مزارع دیم ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: یک هزار و 800 نفر از زنان روستایی این استان عضو صندوق های خرد محلات زنان روستایی هستند.
جماران   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با تخصیص این مبلغ می توان گفت امسال کمبودی اعتبار برای اجرای سامانه های نوین آبیاری نداریم. ...
جماران   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پیش بینی می شود کار برداشت انار که چند روزی است در این استان آغاز شده تا پایان آبان ماه آتی از سطح هفت هزار و 700 هکتاری باغهای این محصول ادامه داشته باشد. ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: سالانه بیش از 63 هزار تن سیب درختی از پنج هزار هکتار از اراضی این استان برداشت می شود.
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: کشت جو در سطح 32 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان قزوین آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان با اشاره به کشت دوم محصولات در اراضی این استان گفت: در اراضی شالیزاری استان گیلان محصولات مختلفی ازجمله کلزا و بیش از 90 هزار تن راتون تولید می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۲    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: در این استان 24 هزار و 500 هکتارسطح کشت پنبه وجود دارد که از این سطح سالانه 56 هزار تن پنبه تولید می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۵    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: باتوجه به اینکه در زمینه ایجاد کسب و کار جایگاه استان خراسان رضوی در بین سایر استان ها رتبه 27 را دارد، این نشان می دهد حوزه کسب و کار رها شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: در استان اصفهان سالانه بیش از 104 هزار تن تخم مرغ تولید می شود که 60 هزارتن آن به مصرف استان می رسد و 40 هزار تن آن از استان خارج می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۴    
گرگان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان با بیان این که برای واردات و تأمین گاوهای دو منظوره جلسات متعددی را برگزار کرده ایم، گفت: پروفرمای این طرح آماده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: 80 درصد بهره برداران بخش کشاورزی این استان خرده مالک هستند لذا وظیفه داریم این قشر را به درستی راهنمایی کنیم تا برای اجرای طرح های توسعه ای با مشکل مواجه نشویم.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نرگس عظیمی مدیر طیور و زنبورعسل سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه اظهار داشت: با هدف افزایش تولید گوشت سفید در استان برنامه افزایش جوجه ریزی در دستور کار مدیریت طیور استان قرار گرفت و در این راستا نرخ رشد جوجه ریزی استان افزایش یافته است. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از افزایش 2 برابری محصول گیلاس در این استان خبرداد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای تغییر الگوی کشت و با توجه به ارزش اقتصادی بالا و نیاز آبی کم گل محمدی و سازگاری به اقلیم منطقه توسعه باغات گل محمدی در دستور کار سازمان جهاد کشاورزی استان قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵    
معاون مدیر آب و خاک سازمان جهادکشاورزی همدان با اشاره به اینکه بیش از 90 درصد از اراضی مستعد استان زیر پوشش سیستم آبیاری نوین قرار گرفته، گفت: 132 هزار و 420 هکتار سیستم آبیاری بارانی، نه هزار و 812 هکتار آبیاری قطره ای و موضعی و 8 هزار و 853 هکتار سیستم آبیاری کم فشار در استان همدان اجرا شده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: امسال بر اساس برآوردها، پیش بینی می شود سه هزار و 853 تن گلابی از سطح باغات استان برداشت شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : نرخ خرید حمایتی سیب صنعتی (درجه3) برای حمایت از باغداران کشور به همت استاندارآذربایجان غربی و با پیگیری های سازمان جهاد کشاورزی استان، در کمیسیون تنظیم بازار کشور 800 تومان تصویب و اجرای آن به زودی توسط سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور آغاز خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: هزار بهره بردار با آغاز فصل برداشت انار، کار برداشت این میوه از انارستان های خود را آغاز کردند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان از صدور 17 پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری 378 میلیارد ریال در 6 ماه نخست سال 98 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۳    
رئیس سازمان جهادکشاورزی گلستان با بیان اینکه گلستان یکی از قطب های تامین امنیت غذایی کشور به شمار می رود، گفت: امسال 50 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح افزایش تولید گوشت قرمز در استان گلستان اختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: نوغانداران استان رتبه اول را در بهره وری پیله تر کسب کردند.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با اشاره به اهمیت کشت روی پُشته گفت: این نوع کشت که در طرح ملی "گندم بنیان" استفاده شده است، می تواند به حفظ مواد آلی خاک در خوزستان کمک کند.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان بر لزوم رعایت اصول به زراعی به منظور مدیریت ریسک در مزارع تاکید کرد.
مازند اصناف   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: 40 هزار تن پرتقال تامسون برای تنظیم بازار شب عید در استان خریداری و ذخیره سازی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از تولید 11 هزار تن هویج در مزارع این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: قیمت مرغ کیلویی 12900 تومان است و با توجه به هزینه های جانبی نهایت هر کیلو به مبلغ 13500 تومان به مصرف کننده می رسد. قیمت بیشتر از این مبلغ تخلف صنفی است و برخورد و کنترل آن در حوزه وظایف سازمان صنعت، معدن و تجارت قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان در نشست شورای معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان که در محل این سازمان برگزار شد گفت: در راستای افزایش خوداتکایی کشور به روغن و براساس برنامه وزارت جهادکشاورزی پیش بینی می شود در سال زراعی جاری 6000 هکتار از اراضی کشاورزی سیستان وبلوچستان به ...
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: 203هزار راس دام اصیل کشور در استان تهران وجود دارد که استان تهران با داشتن 18درصد از این تعداد، رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: نمایشگاه صنعت دام و طیور از 30 مهرماه تا 3 آبان ماه امسال در استان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیش بینی می شود امسال بیش از 53 هزار تن لیمو ترش از باغات استان برداشت شود.
تجارت امروز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: بخش دولتی همواره به منظور تعدیل بازار و با توجه به قیمت تمام شده مرغ زنده و تقاضای مصرف کننده، اقدام به توزیع مرغ منجمد می کند لذا قیمت مرغ زنده در این استان از میانگین کشوری کمتر است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۷    
زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 6 هزار هکتار از زمین های کشاورزی این استان در راستای افزایش خودکفایی کشور امسال به کشت کلزا اختصاص یافته است.