پنجشنبه ۲۴ آبانساعت ۰۸:۰۰Nov 2018 15

ندای گیلان (nedayegilan.ir)

ندای گیلان 30 تیر 1397 ندای گیلان 1 مرداد 1397 ندای گیلان 31 شهریور 1397 ندای گیلان 30 مهر 1397 ندای گیلان 1 آبان 1397 ندای گیلان 2 آبان 1397 ندای گیلان 3 آبان 1397 ندای گیلان 4 آبان 1397 ندای گیلان 5 آبان 1397 ندای گیلان 6 آبان 1397 ندای گیلان 7 آبان 1397 ندای گیلان 11 آبان 1397 ندای گیلان 12 آبان 1397 ندای گیلان 13 آبان 1397 ندای گیلان 14 آبان 1397 ندای گیلان 15 آبان 1397 ندای گیلان 16 آبان 1397 ندای گیلان 18 آبان 1397 ندای گیلان 19 آبان 1397 ندای گیلان 20 آبان 1397 ندای گیلان 21 آبان 1397 ندای گیلان 22 آبان 1397 ندای گیلان 23 آبان 1397 
  ۱۰ ساعت پیش    
آرایشگری در شهر مرزی آستارا برای اصلاح موی سر آقایان به جای قیچی از آتش استفاده می کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل اوقاف گیلان گفت: امروزه وقف در کشور ما به یک سرمایه عظیم اجتماعی تبدیل شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
در نشست شورای گفتگو تجار و بازرگانان منطقه آزاد انزلی با رضا مسرور، راهکارهای توسعه مبادلات تجاری با کشورهای همسایه و افزایش حمل و نقل کالا ازکریدور چین-آکتائو_ انزلی مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۰ ساعت پیش    
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه مجموع سود سال مالی 96 نزدیک به 25 تا 30 درصد نسبت به سال 95 افزایش خواهد یافت، گفت: تلاش می کنیم دی ماه سود سهام عدالت مشمولان را واریز کنیم.
  ۱۰ ساعت پیش    
به همت تیم های نظارتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، یک مرکز غیر مجاز زیبایی در رشت شناسایی و با همکاری سازمان تعزیرات حکومتی استان گیلان پلمپ شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۴۹    
نماینده ولی فقیه در گیلان قانونگذاری و نظارت را دو مسؤولیت بزرگ نمایندگان مردم در مجلس عنوان کرد و گفت: نمایندگان مجلس مطالبه گر برطرف کردن دردهای مردم از مسؤولان باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۳۴    
مدیر پزشکی انتقال خون گیلان با تاکید بر این که برای تامین خون های مورد نیاز بیماران به همه گروه های خونی نیازمندیم، گفت: در زمان حاضر به گروه های خونی O منفی و A مثبت نیاز مبرم داریم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۹    
مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه ها در حوزه شهردار رشت با صدور جوابیه ای توضیحاتی درباره گزارش خبری پایگاه خبری خبر راست ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۹    
معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان گفت: پایه های توسعه کشور به صنعت برق بستگی دارد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۴    
شهردار منطقه یک رشت از عملیات اجرایی احداث دیوار حفاظتی رودخانه زرجوب در محدوده پل توحید درساحل مسیر جاده پیربازار-بعد از فخب خبر داد
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۴    
رهبر معظم انقلاب در دیدار مدال آوران و قهرمانان کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازی های پاراآسیایی اندونزی فرمودند: پرچم داری یک بانوی چادری برای کاروان ایران یک قدرت نمایی فرهنگی بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۹    
استاندار گیلان با اشاره به اینکه توانمندسازی مددجویان با پرداخت تسهیلات و ایجاد درآمد پایدار منجر به کاهش تعداد افراد تحت پوشش می شود گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۹    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان گفت: بیست و شش هزار تن گوشت قرمز در گیلان تولید می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۹    
بر اساس حکم صادره از سوی شعبه چهارم دادگاه حقوقی شهرستان رشت، بنای غیرمجاز حاشیه تالاب انزلی قلع و قمع شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۸    
علی بهارمست تاکید کرد: متاسفانه وضعیت اقتصادی به گونه ای است که تنها نیم درصد درآمد در مناطق داشتیم و این رقم به 150 میلیون تومان هم نمی رسد و وضعیت اقتصادی کشور این موضوع را تشدید می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۳    
عضو شورای شهر رشت گفت: شورای رشت از وظیفه اصلی خود یعنی نظارت، فاصله گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۳    
عضو شورای شهر رشت گفت: تخلف یک راننده به پای مدیریت شهری گذاشته نشود
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۵    
بنای جدید آستان امام زاده محمد یمانی لنگرود با حضور مدیر کل اوقاف گیلان و فرماندار لنگرود افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۰    
مدیرکل اوقاف گیلان گفت: در سال جاری 35 وقف جدید با ارزش 21 میلیارد تومان در گیلان ثبت شده که بیانگر روحیه دینی مردم این خطه و نشان دهنده ظرفیت خیران گیلانی برای رفع نیازهای استان گیلان و شهر رشت است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۵۵    
40 نفر از دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به زیارت مرقد مطهر امام هشتم شیعیان اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۵۵    
با صدور حکمی از سوی رییس کمیته امداد کشور، عباس اهرابی به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد گیلان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۰    
با صدور حکمی از سوی استاندار گیلان معاون فرماندار شفت منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان از سهم 30 میلیارد تومانی تسهیلات برای بندر آستارا در بحث رونق تولید خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۹    
رئیس شورای شهر رشت گفت: مسئولان ارشد استان گیلان به کمک مدیریت شهری بیایند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۴    
عضو شورای شهر رشت عنوان کرد:برای نخستین بار شورای رشت در انتخاب شهردار مستقل عمل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۴    
رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر رشت گفت: شهرداری بر عملکرد شرکت های حفار نظارت بیشتری داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۹    
عضو شورای شهر رشت تاکید کرد:اقدام های شوراهای پنجم به مردم گزارش شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۹    
مدیرعامل برق گیلان در نشست با معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: تامین نقدینگی از نیازهای ضروری صنعت برق است .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، از برگزاری چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان با حضور بیش از 400 ناشر استانی و کشوری، از 26 آبان لغایت یکم آذرماه در رشت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۴    
نخستین نشست تخصصی کارگاهی و هم اندیشی امور مشترکین آب و فاضلاب روستایی شهرستان رشت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۴    
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان از شناسایی و دستگیری عامل تهدید به انتشار تصاویر خصوصی خانم 28 ساله در تلگرام، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۴    
با راه اندازی جایگاه عرضه بنزین و نفتگاز ارغوان درشهرستان رودسر شمارجایگاههای استان گیلان به یکصد و هشتاد و پنج باب رسید .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۹    
نماینده ولی فقیه در گیلان به تاثیرگذاری سیره شهدای روحانی در جامعه اشاره کرد و گفت: زندگینامه شهدای روحانی برای نسل جوان بازخوانی و اطلاع رسانی شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزئیات جدیدی از توزیع بسته های حمایتی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۴    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: این منطقه در موقعیتی استراتژیک در حاشیه دریای خزر قرار گرفته است که می تواند پل ارتباطی بین کشورهای اقیانوس هند و آسیای جنوب شرقی با کشور های حوزه خزر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۹    
نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اخبار کذب در فضای مجازی بیشتر گسترش پیدا می کنند و باید اهرم های قانونی برای کنترل این اخبار کذب در نظر گرفته شود .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۴    
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر رشت بر ساماندهی نیروهای حجمی و یکسان سازی حقوق پرسنل شهرداری اقداماتی در راستای عدالت شغلی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۹    
رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای شهر رشت بر لزوم توجه به سیما و منظر شهر در اجرای ماده 110 و دیوار گذاری زمین های رها شده تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۴    
ایلدرم اظهار داشت: یکی از صیادان اهل انزلی امروز یک ماهی زرد پر مولد به طول 60 سانت و به وزن 6 کیلوگرم در یکی از آب بندان های استیجاری تالاب بین المللی انزلی صید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۹    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: اجرای برنامه های وحدت آفرین میان اهل تسنن و تشیع، نماد بارزی از ماهیت دینی انقلاب اسلامی ایران را به نمایش می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۴    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان گفت: ایجاد شهرک صنعتی بین المللی در مرز آستارا و جمهوری آذربایجان پیگیری می شود .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۴    
استاندار گیلان بر ضرورت تبیین ضوابط و مقررات و تعیین نقشه راه برای سرمایه گذاران تأکید کرد و گفت:اجرای طرح های سرمایه گذاری بخش خصوصی با دقت رصد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۹    
مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با اشاره به حمایت ها و کمک های ویژه استاندار گیلان در خصوص وضعیت تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۹    
سخنگوی سازمان غذا و دارو از بازنگری در فهرست کالاها و اقدامات آسیب رسان سلامت و همچنین نامه نگاری وزیر بهداشت جهت ممنوع شدن تبلیغ این اقلام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۴    
نخستین جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان رشت در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان رشت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۹    
رئیس جمهوری آمریکا پس از گذشت دو سال از تشکیل دولت، نتوانسته ثبات در اعضای کابینه خود ایجاد کند و به رغم اخراج وزیر دادگستری، هنوز اخباری مبنی بر تداوم ترمیم کابینه ترامپ از گوشه و کنار شنیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۴    
فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: توجه به حفظ امنیت و پیشگیری از آسیب های وارده به زیر ساخت ها یک اصل مهم در پدافند غیر عامل است که مورد تاکید قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۴    
مدیرکل هواشناسی استان گیلان گفت: با نفوذ سامانه هوای سرد و بارشی از اواخر وقت امروز دمای هوای گیلان 5 تا 10 درجه کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره نگرانی مردم بابت تحویل خودروهای ثبت نامی و قیمت تمام شده آنها گفت: خودروسازان موظفند تعهدات خود را اجرا کنند و باید به قرارداد خود با مشتری پایبند بمانند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۲:۴۷    
مدیرکل اوقاف گیلان بیان کرد: بزرگترین سرمایه انقلاب اسلامی جوانان و نوجوانان قرآنی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۲:۳۲    
استاندار گیلان گفت: وزارت علوم مسئول آموزش عالی است و باید از شأن دانشگاه ها دفاع کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۲:۱۷    
کسب دو مدال طلا، یک مدال نقره، چهار مدال برنز، قهرمانی تیم ملی مردان و در مجموع نائب قهرمانی ایران در کاراته جهان ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۵:۵۳    
استاندار گیلان بر ضرورت استفاده بهتر از فضاهای موجود کتابخانه ها تأکید و تصریح کرد: کتابداران به ترویج فرهنگ مطالعه با ابزارهای نوین بپردازند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۵:۵۳    
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۵:۳۸    
استاندار گیلان تغییر رویکرد فکری در حوزه اشتغال را نیاز امروز جامعه خواند و گفت: باید مهارت آموزی و تخصص گرایی برای افراد جویای کار و صاحبان صنایع یک اصل شناخته شود و تنها اخذ مدرک و گواهی ملاک گزینش ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۰    
معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: برداشت بی رویه و خارج از ضابطه از بستر رودخانه های گیلان مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۰    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران کنگره شهدای استان قزوین فرمودند: اگر روحیه جهادوشهادت گسترش یابد گرایش به شرق و غرب رخت برخواهد بست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: ثبت جنگل های هیرکانی در فهرست میراث جهانی یونسکو صنعت گردشگری گیلان را به ویژه در بخش گردشگری خارجی متحول می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۰    
نماینده ولی فقیه در گیلان به رسالت بزرگ چهار ضلع امام جماعت، هیات امنا، مردم و پایگاه های مقاومت در مساجد اشاره کرد و گفت: مسجد بهترین شرایط مکانی مشروع برای ترویج دین است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۲۳    
رییس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری فردی که در پوشش سایت های معتبر تبلیغاتی با درج آگهی فروش گوشی موبایل، از شهروندان کلاهبرداری می کرد، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۲۳    
محمد صادق حسنی جوریابی نماینده مردم شهرستان رشت، در پی کسب مدال برنز توسط سارا بهمنیار در مسابقات جهانی اسپانیا پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۰۸    
رییس شورای شهر رشت از حمایت از کودکان استثنایی در راستای اجرای اولین برنامه خدمت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۲    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی گیلان گفت: 2 نفر از عوامل حفاری غیر مجاز اشیاء عتیقه در رحیم آباد شهرستان رودسر دستگیر شدند .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۱    
غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم شهرستان رشت، در پی کسب مدال برنز توسط سارا بهمنیار در مسابقات جهانی اسپانیا پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۱    
هومن روایی رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت از تجهیز 4 دستگاه کامیون سازمان عمران شهرداری رشت به مجهزترین نمک پاش های روز دنیا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۴    
روابط عمومی گاز گیلان با آغاز فصل سرما و بجهت تنویر افکار عمومی در خصوص محاسبه گازبها اطلاعیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۳    
در پی کسب مدال برنز توسط سارا بهمنیار در وزن 50- کیلوگرم در مسابقات جهانی کاراته که در اسپانیا در حال برگزاریست، رضا رسولی، رییس هیأت کاراته استان گیلان پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۳    
دومین تور دوچرخه سواری جایزه بزرگ قهرمانی کشور "جام کاسپین" با حضور چهره های مطرح و مدال آور این رشته ورزشی و اعضای تیم ملی از 25 آبان برای دومین سال در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی برگزار ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۶    
مدیر دفتر منطقه ای آیسسکو در ایران، پیشرانی کشور را در نوآوری، نانوتکنولوژی و بایوتکنولوژی دارای جایگاه ویژه در کشورهای عضو آیسسکو دانست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۰    
استاندار گیلان کسب مدال برنز توسط سارا بهمنیار در بیست وچهارمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۰    
سرهنگ علی رمضانی، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری مامور قلابی در این شهرستان خبر داد و افزود: متهم برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۰    
رئیس بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل منطقه هشت خط انتقال گاز ایران گفت: طول خط انتقال گاز کشور، 34 هزار و 885 کیلومتر و هرگونه ساخت و ساز در حریم آن به دلیل احتمال خطر انفجار، ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۰    
مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی گیلان از آغاز تجهیز دو هزار هکتار از باغ های استان به سامانه نوین آبیاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۰    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: امریکا به این نتیجه رسیده که امکان رساندن صادرات به صفر امکان پذیر نیست و قول هایی که عربستان مبنی بر توان مدیریت بازار به آمریکا داده، امکانپذیر نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۴۰    
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از وزش باد گاهی شدید، بارندگی و کاهش دما در استان از اواخر وقت فردا (یکشنبه) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۴۰    
رئیس جمهور گفت: دولت اولین بسته حمایت غذایی را در آبان به افرادی در فشار بیشتری هستند و جزو افرادی هستند که مشکلات بیشتری دارند، پرداخت می کند و این روند در چند نوبت ادامه پیدا خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۴۰    
طی نیمه نخست امسال، 27 مرکز متخلف درمانی در استان گیلان پلمپ و 36 مرکز به کمیسیون ماده 11 معرفی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۰:۴۰    
رحمانی فضلی از بررسی شرایط اقتصادی و نقش استان ها برای استمرار و ارتقاء شرایط بهبود کسب و کار و معیشت مردم در نشست مشترک استانداران سراسر کشور و تیم اقتصادی دولت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۴:۵۲    
مجری طرح ساختمانی معاونت طرح وتوسعه شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان از پایان فونداسیون خط چهار مداره مختلط 230 و 63 کیلو ولت غرب رشت-انزلی-پره سر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۴:۰۷    
علی مقصودی معاون خدمات شهری شهرداری رشت از تدوین طرح جامع ساماندهی دستفروشان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۴:۰۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با خروج نیروهای بازنشسته و جایگزینی نیروهای جدید، تا سال آینده تمامی معلمان حق التدریسی کشور جذب آموزش و پرورش می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۴:۰۷    
رهبر انقلاب از مدیران صداوسیما خواستند که زندگی اشرافی و تجملاتیِ پوچ و بیهوده را تخریب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۲    
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه قیمت مرغ در استان تا هفته آینده کاهش پیدا می کند گفت: حباب افزایش قیمت مرغ در گیلان مقطعی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۷    
سخنگوی شورای عالی اکران گفت: مقایسه وضعیت اجتماعی و فرهنگی ایران با دنیا کاملاً اشتباه است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۹:۳۲    
پیرو انتشار اظهارنظری منسوب به رییس پلیس فتا درباره طرح وزارت ارتباطات برای فیلترینگ هوشمند اینستاگرام، رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۹:۳۲    
نمایندگان استان گیلان نسبت به عملکرد دانشگاه آزاد اعتراض دارند و مُصرّ به تحقیق و تفحص از این دانشگاه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۸:۳۲    
کریستین داگیو که در رینگ بوکس ضربه سنگینی از ناحیه سر خورده و به کما رفته بود درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۸:۳۲    
مصرف این میوه پس از صرف غذا به هضم و جذب مواد غذایی کمک کرده و رگه های فیبری یا آوندهای چوبی آن ملین بوده و رفع کننده یبوست و التیام دهنده همورویید (بواسیر) است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۸:۱۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: تنها راه خلاصی از داعش و نجات جامعه بشری از شّر این اندیشه شیطانی، قطع واقعی و کامل حمایت ها از همه گروه ها و گروهک های تروریستی و خشکاندن ریشه های آنان است
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۸:۱۷    
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در بیانیه ای برای هفتاد و سومین نشست عمومی مجمع عمومی سازمان ملل متحد بر پایبندی ایران به تعهداتش ذیل برجام تأکید کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۰۹:۵۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: فرآوری حرفه ای و کشت مکانیزه بادام با توجه به اقلیم مناسب آستانه اشرفیه می تواند اقتصاد گیلان را متحول کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۹    
فرماندار شهرستان رشت بیان کرد: نخستین معیار در ارزیابی عملکرد مدیران و دستگاه های اجرایی شهرستان ، میزان پیگیری و اجرای موفق سیاست های اقتصاد مقاومتی در شهرستان خواهد بود
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۰۹:۰۹    
فرماندار آستارا گفت: امسال 75 میلیارد و 700 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزا در قالب 195 طرح فراگیر و روستایی توسط بانک های عامل به متقاضیان کار در این شهرستان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۰۹:۰۹    
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل گفت: علیرغم اینکه برخی از مدیران و مسئولان مدعی هستند که اعتبارات لازم جهت اتصال راه مواصلاتی تخصیص پیداکرده اما همچنان برخی از معابر مسدود هستند و این حق مردم است که از ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۴    
گزارش ها حاکی از آن است که دموکرات ها اکثریت کرسی های مجلس نمایندگان آمریکا را از آن خود کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۴    
مدیر منطقه پنج شهرداری رشت از اجرای مرمت مکانیزه و روکش آسفالت جاده لاکان از شهرک لاکان شهر تا دهکده گیل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ما در لبه پرتگاه بودیم و باید سیاست های ارزی را اعمال می کردیم، گفت: ترامپ بسیار کوچک تر از آن است که ملت و مردم بزرگوار ایران را متوقف کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۴    
استاندار گیلان با بیان اینکه بابت خرید برگ سبز چای، دولت باید 126 میلیارد تومان به چایکاران پرداخت می کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۹:۲۱    
انتخاب شهردار رشت به مرحله فینال رسید و عبدالهی شهردار رشت شد.
مشاهده نتایج بیشتر...