سه شنبه ۲۸ آبانساعت ۰۴:۰۹Nov 2019 19

جدیدترین‌های «ایجاد اشتغال»

ایرنا   ۷ ساعت پیش    
قم- ایرنا - مدیرکل دفتر طرح های ملی وزارت ورزش و جوانان گفت: کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای افراد تحصیل کرده یکی از دغدغه های اصلی دولت تدبیر و امید به شمار می آید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری تهران با تاکید بر لزوم ساماندهی شهرک های صنعتی آنها را تضمین کننده اقتصاد شهر و موجب ایجاد اشتغال و کارآفرینی در سطح استان تهران عنوان کرد.
تیتر20   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۷    
بر اساس آخرین برآوردها در مورد اشتغال ایجاد شده توسط تسهیلات بانک توسعه تعاون، از محل تسهیلات پرداختی این بانک در سال جاری تاکنون 35 هزار فرصت شغلی جدید ایجاد شده است.
سفیر تجارت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عدد اعلامی 31 هزار میلیارد تومان ناشی از افزایش نرخ بنزین، حتما به جای توزیع تام و تمام، باید در بخش های مولد اقتصادی برای ایجاد اشتغال یا خدمات هدفمند بهداشت و درمان، به کار انداخته شود و البته بخشی از آن نیز صرف دهک های پایین درآمدی شود که به درستی شناسایی شده اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۰    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر با تاکید بر لزوم استفاده از فناوری های جدید برای ایجاد اشتغال و توانمند سازی مددجویان تحت حمایت گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان خلاق و استارت آپ ها در مسیر توانمند سازی اقتصادی مددجویان تحت حمایت استفاده خواهد شد.
سینا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۹    
سیناپرس: کارآفرینی صرفا ایجاد اشتغال نیست بلکه یک شیوه ارزش آفرین است که کارآفرینان با استفاده از این شیوه و بکارگیری دو رکن اساسی خلاقیت و نوآوری، اثری هنری یا شگفتی ای تازه خلق می کنند.
بانک ملی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۸:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران در جمع کارکنان استان کرمان بر ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت فناوری اطلاعات برای ارائه خدمات بانکی تأکید کرد و گفت: امروز بانک ملّی ایران به جایگاه مطلوبی در زمینه بانکداری الکترونیک دست یافته و رویکرد الکترونیکی شدن خدمات این بانک همچنان ادامه خواهد داشت. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قصر شیرین و سرپل ذهاب تصویب نهایی ایجاد منطقه آزاد تجاری قصر شیرین را موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در این منطقه عنوان کرد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بازارکار محمد سنجری در نشست خبری به مناسبت آغاز گرامی داشت هفته جهانی کارآفرینی در محل اداره کل کار، رفاه و تعاون اجتماعی اظهار کرد: در حال حاضر اهمیت و ضرورت کارآفرینی بسیار مهم است، کارآفرینی به عنوان موتور توسعه اقتصادی است زیرا در ارتقای بهره وری ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
نادری بابیان اینکه با اجرای گلخانه های جدید سطح گلخانه های شهرستان دشتی به 160 هکتار می رسد، افزود: ایجاد گلخانه نقشی مهم در تولید محصولات کشاورزی و ایجاد اشتغال جوانان در سطح شهرستان خواهد داشت.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
این نوع تورم (انتظاری) مربوط به افزایش قیمت در کالاهای مصرفی است و مربوط به رفتار مصرف کننده است. در شرایطی که هزینه تولید کالاها افزایش نیابد، این منطقی است که تولیدکننده هم قیمت را بالا نبرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سرویس ایران جوان آنلاین: آستان قدس رضوی با راه اندازی 200 واحد دامداری برای محرومان خراسان جنوبی اشتغال پایدار ایجاد می کند. معاون محرومیت زدایی نمایندگی آستان قدس رضوی با اشاره به راه اندازی 200 واحد دامداری به منظور ایجاد اشتغال پایدار برای محرومان استان خراسان جنوبی گفت ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۵:۵۷    
شهردار سبزوار گفت: طرح های اجرایی در ستاد بازآفرینی شهری سبزوار در قالب برنامه اقدام مشترک، در حال اجراست و این اقدامات تاکنون زمینه توسعه به استانداردهای شهری و ایجاد اشتغال و کسب درآمد ساکنان آن ها را نیز فراهم کرده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
یوسفی پور از اختصاص 16 میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال پایدار دام سبک به خراسان جنوبی خبر داد و گفت: تسهیلات اعطایی به متقاضیان اشتتغال پایدار دام سبک بسته به ضریب محرومیت بین 50 تا 100 میلیون تومان توزیع می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر رشت گفت: برگزاری جشنواره ها با هدف ایجاد اشتغال و حمایت از جوانان و زنان کارآفرین در رشت در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اشرف بروجردی با توصیه به جوانان کشور که به دنبال شغل های دولتی نبوده و به فکر کارآفرینی باشند، گفت: البته دولت ها نیز باید زیرساخت ها را برای پیشرفت و اشتغال جوانان فراهم کنند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شکی نیست که ایجاد اشتغال با سرمایه گذاری ممکن است، اما چطور باید افراد را به سرمایه گذاری ترغیب کرد؟ تولیدکنندگان می گویند رفع مشکلات ساختاری تاثیر بیشتری نسبت به مواردی مانند دادن زمین مجانی یا وام ارزان دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۳:۱۶    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه گفت: در راستای ایجاد اشتغال و تولید پایدار، توسعه باغات یکی از اولویت ها است.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۰    
گیلان استانی گردشگر پذیر است و به دلیل برخورداری از طبیعت غنی و میراث فرهنگی و تاریخی سالانه بیش از 5 میلیون گردشگر را از سراسر کشور به خود جذب می کند و همیشه مورد استقبال گردشگران خارجی و داخلی زیادی است ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۶    
آیت الله عابدینی گفت: با افزایش قیمت بنزین مبالغ بسیاری در اختیار دولت قرار می گیرد که دولت باید از این فرصت در ایجاد اشتغال حقیقی برای مردم استفاده کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از اولین نمایشگاه کارآفرینی و حمایت از تولیدات خانگی به همراه صنایع دستی در هفته وحدت و هفته جهانی کارآفرینی خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۴    
بختیاری با بیان برای فراهم کردن استغال در بشاگرد باید طرح توسعه شهرستان ارائه شود، گفت: زمینه ایجاد شغل برای مددجویان فراهم می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دلق پوش با بیان اینکه در حوزه اشتغال فراگیر 68 درصد جذب اعتبار داشتیم گفت: بانک ها در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال باید بیش از پیش فعال باشند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از میان اشتغال های ایجاد شده تنها 38 درصد کد بیمه دریافت کردند و بقیه فاقد کد بیمه تامین اجتماعی هستند که این موضوع نگران کننده است و بایستی برای آن فکری کرد.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ سعیدرضا جندقیان بیدگلی، معاون امور دهیاری های سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور بعدازظهر امروز در جمع دهیاران شهرستان اسدآباد با بیان اینکه37 هزار و 100 دهیاری در سطح کشور وجود دارد، اظهار کرد: بعداز انقلاب و تأسیس دهیاری ها روند توسعه روستاها رو به رشد بوده است . ...
روز پلاس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تناقض سخنان روحانی در ایجاد اشتغال را مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-استاندار زنجان با بیان این که بومی گزینی از اولویت های ایجاد اشتغال در استان است، گفت: قولنامه ای بودن زمین ها چندین سال است که به یک مشکل عمده برای مردم تبدیل شده بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: کسانی که در مقابل تحریم ها ایستاده و در زمینه تولید و ایجاد اشتغال سرمایه گذاری می کنند، در واقع سرداران مبارزه با هجمه های اقتصادی دشمن هستند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۶    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: بهتر نیست که آقای روحانی به جای فرافکنی بگویند در ایجاد اشتغال و حل مشکلات اقتصادی، برای ازدواج جوانان که یکی از دغدغه های اصلی جامعه امروز است و برای رشد علمی و کاهش نرخ تورم و بسیاری از این موارد چه کردند؟
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان استاندار زنجان با بیان این که بومی گزینی از اولویت های ایجاد اشتغال در استان است، افزود: زنجانی ها تا پایان امسال سه جشن اشتغال می گیرند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۸    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: بهتر نیست که آقای روحانی به جای فرافکنی بگویند در ایجاد اشتغال و حل مشکلات اقتصادی، برای ازدواج جوانان که یکی از دغدغه های اصلی جامعه امروز است و برای رشد علمی و کاهش نرخ تورم و بسیاری از این موارد چه کردند؟
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیران و کارشناسان خراسان شمالی بر این باورند که شهرستان مرزی راز و جرگلان با توجه به مزیت های که در بخش کشاورزی، نوغانداری و اسب اصیل ترکمن دارد، در صورت توسعه این بخش ها علاوه بر اشتغالزایی، روند مهاجرت روستاییان به شهرهای بزرگ به ویژه تهران را متوقف می کند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
در شرایطی که رئیس جمهور مدعی بود اشتغال مردم نباید آسیب ببیند و دولت 1340000 شغل خاص طی سه سال ایجاد کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مشاور عالی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گلستان با اشاره به اختصاص اعتبار 3000 میلیاردی دولت برای ایجاد اشتغال گفت: دانشگاه علمی کاربردی برای اشتغال دانشجویان از آنان حمایت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: رونق بخش مسکن و ایجاد تحرک و پویایی در این حوزه از مهمترین راهکارها برای ایجاد اشتغال است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۰:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عملکرد ضعیف برخی بانک ها در پرداخت تسهیلات برای ایجاد اشتغال پایدار روستایی استاندار تهران با اشاره به عملکرد ضعیف برخی بانک ها در پرداخت تسهیلات برای ایجاد اشتغال پایدار روستایی در سطح استان تهران، گفت: در ارزیابی انجام شده غیر از بانک توسعه تعاون سایر بانک ها عملکرد ضعیفی داشتند ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
موسوی از ایجاد بازارچه دائمی ویژه بانوان با هدف ایجاد اشتغال پایدار در اهواز خبر داد و گفت: این بازارچه دارای 28 باب مغازه به مساحت یک هزار و 530 متر و زیربنای 341 مترمربع است.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ابتکار، از آنجایی که ایجاد اشتغال یکی از وظایف دولت در قانون اساسی اعلام شده است بنابراین انتظار می رود که دولت راهی برای اشتغال زایی در پیش بگیرد تا مشکلات موجود به حداقل برسد. این در حالی است که روحانی، رئیس جمهوری می گوید اگر کسی بیکار باشد مقصر خودش است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال وبختیاری داشتن مهارت در ایجاد اشتغال مهم دانست و گفت: بیش از 80 درصد جویندگان کار در استان فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند.
ماین نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه اکتشاف و زمین شناسی - رئیس جمهور با اشاره به نقش معادن در ایجاد اشتغال گفت: اکتشافات خوبی شده در زمینه معدن در کشور، وقتی اکتشاف می کنیم باید بلافاصله به مردم واگذار کنیم که هم اشتغال ایجاد شود و هم ثروت ملی را بالا ببرد.
دولت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مرکز تخصصی صنایع دستی سیستانی ها شهرستان گرگان توسط معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افتتاح شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت میراث فرهنگی ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: یکی از اهداف مهم این دانشگاه ایجاد اشتغال همزمان با تحصیل پس از توانمندکردن دانشجویان است که ما نام این طرح را پویش گذاشته ایم. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ناجی یکی از بهترین راه ها برای اینکه حفظ کرامت انسانی افراد حفظ شود را توجه به ایجاد شغل پایدار برای همه دانست و گفت: هرکسی باید بتواند با حداقل کاری معاش خود را تامین کند تا آزادگی خود را از دست ندهد و این کاری ارزشمند است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل دفتر مناطق نمونه و زیر ساخت های گردشگری کشور با اشاره به ظرفیت بالای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در صنعت گردشگری ایران، گفت: یک هزار و 168 منطقه نمونه گردشگری در کشور ثبت و 3500 فرصت شغلی در مناطق فعال ایجاد شده است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آنچه در ادامه مشاهده می کنید تناقض سخنان حسن روحانی درباره ایجاد اشتغال در سالهای 95 و 98 است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس می گوید بهره برداری گسترده از میدان جدید نفتی نام آوران به عنوان دومین میدان نفتی کشور به لحاظ بزرگی، علاوه بر اشتغالزایی برای بیکاران، در بعد اصلاح وضعیت معیشتی نیز ظرفیت قابل توجهی دارد. ...
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ تناقضی بین سخنان آقای روحانی در خصوص اشتغال وجود دارد، طوری که در جایی از سخنانشان در خرداد 92 گفته اند که با یک حرکت صحیح در یک مساله اقتصادی و اجتماعی ما می توانیم بیکاری را حل کنیم. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیکشهر گفت: با وجود جاذبه های گردشگری و منحصربفرد این شهرستان تبدیل خانه باغ ها به اقامتگاه بومگردی فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال پایدار در روستاهاست. ...