سه شنبه ۱۴ مردادساعت ۱۳:۰۶Aug 2020 4

جدیدترین‌های «فرمانده انتظامی»

 
خبرگزاری تسنیم   ۱۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از بازداشت 19 نفر از افرادی خبر داد که در پارک ملت اقدام به تجمع غیرقانونی کرده و پرچم طالبان را به نمایش درآورده بودند.
کانون سبحان   ۲۰ دقیقه پیش    
فرمانده انتظامی کوهدشت از کشف 41 کیلوگرم مواد مخدر هروئین و دستگیری سه نفر متهم در این شهرستان خبر داد.
یافته   ۲۰ دقیقه پیش    
کشف 41 کیلوگرم هروئین در کوهدشت 28 دستگاه موتورسیکلت متخلف توقیف شد چاپ ایمیل فرمانده انتظامی استان از دستگیری 3 نفر قاچاقچی مواد مخدر و کشف 41 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین در شهرستان کوهدشت خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۲۶ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از کشف 136دستگاه استخراج ارز دیجیتال (بیت کوئین) به ارزش تقریبی 13 میلیارد و 600 میلیون ریال از 2 شرکت تولیدی در این شهرستان خبر داد.
کرد پرس   ۲۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ برزو تجاری در گفتگو با خبرنگار کردپرس اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت و کیف قاپی اموال عابران در سطح شهرستان مهاباد موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. ...
فرتاک نیوز   ۳۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ "حسین براری" اظهار داشت: طرح مبارزه با اراذل و اوباش به منظور ارتقاء امنیت توسط پلیس شهرستان کرمانشاه به مرحله اجرا درآمد. به گزارش فرتاک نیوز ...
موج   ۳۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اردستان گفت: حمل قاچاق در جاده ترانزیت این شهرستان یکی از چالش های مهم برای نیروی انتظامی این شهرستان است.
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از پلمب 2 واحد صنفی متخلف در اسفراین خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه، از شناسایی فروشنده مواد افیونی در این شهرستان و کشف 10کیلو مواد مخدر از نوع تریاک خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴۷ دقیقه پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان سلطانیه گفت : این محموله در یک دستگاه اتوبوس مسافربری کشف شده است .
ایرنا   ۵۵ دقیقه پیش    
مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی بوکان گفت: یک محموله از انواع اشیای تاریخی قاچاق شامل 81 قطعه با تلاش ماموران این انتظامی از یک دستگاه خودرو در این شهرستان کشف و ضبط شد.
کبنا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری باندحفاران غیر مجاز دراین شهرستان خبر داد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرسین از دستگیری 2 عامل تیراندازی در این شهرستان و قدرت نمایی در فضای مجازی با تلاش ماموران پلیس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی استان از دستگیری 13 نفر سارق و مالخر حرفه ای با 59 فقره سرقت در استان خبر داد.
موج   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از دستگیری یک سارق کپسول گاز و اعتراف این متهم به 33 فقره سرقت در شهرستان فلاورجان خبر داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرمانده انتظامی سرپل ذهاب گفت: 24 معتاد متجاهر روز گذشته در پی اجرای طرح یک روزه ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده شهر از وجود معتادان در محلات مختلف جمع آوری شد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری یک سارق حرفه ای در شهر کرمانشاه توسط پلیس آگاهی که مرتکب سرقت 200 راس گوسفند شده بود، خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از دستگیری 2 نفر سارق حرفه ای با 9 فقره سرقت کابل و تجهیزات مخابراتی در این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی استان از کشف 11 فقره پرونده جعل و کلاهبرداری در استان به ارزش 2 میلیارد و 203 میلیون و 160 هزار ریال خبر داد.
فرمانده انتظامی گچساران گفت: بیش از 48 میلیارد ریال کالای قاچاق در چهار ماهه امسال در گچساران کشف وضبط شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان گرمه از دستگیری 2 نفر که با جعل عنوان و امضاء قصد سرقت 30 تن میلگرد را داشتند خبر داد.
پلیس   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – هرمزگان - فرمانده انتظامی شهرستان سیریک از کشف 14تن و 400 کیلوگرم برنج قاچاق به ارزش 6میلیارد و 200 میلیون ریال خبر داد.
پلیس   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای و اعتراف وی به 20 فقره انواع سرقت در علی آباد کتول خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: ارتقای سطح فرهنگ ترافیک، ساده ترین و کم هزینه ترین راهکار برای کاهش وقوع تصادفات رانندگی درون و برون شهری است.
پلیس   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها –اردبیل- فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 490 کیلو دل و روده گوسفندی و جگر گاوی فاسد و غیربهداشتی خبر داد.
پلیس   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها – شرق استان تهران - فرمانده انتظامی استان از کشف 228 هزار و 420 بطری دوغ فاسد در شهرستان فیروزکوه خبر داد.
زریان   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان_ فرمانده انتظامی شهرستان بوکان از کشف 81 قطعه عتیقه در این شهرستان خبر داد.
پلیس   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مرکزی- فرمانده انتظامی استان از کشف 11 هزار عدد عینک طبی قاچاق به ارزش 14 میلیارد ریال در شهرستان کمیجان خبر داد.
حوزه   ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
حوزه/ فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان، ضارب مأمور پلیس و قاتل شهروند قمی ظرف مدت 24 ساعت شناسایی و دستگیر شد.
پلیس   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها-خراسان رضوی - فرمانده انتظامی داورزن از تصادف کامیون حمل سوخت با کامیون حامل بار جو در محورهای این شهرستان خبر داد.
گروه استان ها - فرمانده انتظامی شهرستان نظنز ضمن هشدار به اجاره دادن سوله به افراد سودجو گفت: 172 دستگاه ماینر غیرمجاز در نطنز با تلاش ماموران کشف و ضبط شد.
پلیس   ۳ ساعت پیش    
گروه استان ها-کرمان- فرمانده انتظامی بم از کشف167کیلو و 100گرم تریاک خبر داد.
پلیس   ۳ ساعت پیش    
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامی رستم از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف 94 راس گوسفند قاچاق خبر داد.
پلیس   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- یزد- فرمانده انتظامی استان از کشف 95 کیلو حشیش و 5 کیلو تریاک در بازرسی از یک دستگاه خودرو سواری خبر داد.
پلیس   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها– آذربایجان شرقی - جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 140 دستگاه ماینر قاچاق به ارزش 40 میلیارد ریال در شهرستان جلفا خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان سلطانیه از کشف 148 طاقه پارچه قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از سرکشی و بازدید 19 واحد صنفی رسته قهوه خانه داران و پلمب 8 واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای و سابقه دار با اعتراف به 31 فقره سرقت از اماکن خصوصی و معابرعمومی، در ارومیه خبر داد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی فرمانده انتظامی سربیشه از شناسایی و دستگیری اعضای باند پنج نفره جعل اسکناس در این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف عتیقه جات مربوط به هزاره قبل از میلاد و دستگیری 5 قاچاقچی در این رابطه خبر داد.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری موبایل قاپ حرفه‫ای با 45 فقره سرقت در شهرستان شهریار خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار محسن خانچرلی، دراین باره اظهار کرد: درپی وقوع چند فقره سرقت در شهرستان شهریار، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت ...
فرمانده انتظامی یزد گفت: در سه عملیات جداگانه 401 کیلوگرم مواد مخدر شامل 389 کیلوگرم تریاک و بقیه حشیش است از همین تعداد خودروهای عبوری در استان کشف و 6 متهم دستگیر شدند.سرتیپ عباسعلی بهدانی فرد افزود: متهمان قصد انتقال موادمخدر کشف شده را از جنوب کشور به تهران داشتند ...
فرمانده انتظامی البرز، از کشف 40 تن محصولات پتروشیمی قاچاق به ارزش 20 میلیارد ریال در آزادراه کرج-قزوین خبر داد.
فرمانده انتظامی پاکدشت از کشف 14 هزار ماسک غیر بهداشتی در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با هوشیاری و تلاش شبانه روزی ماموران پلیس امنیت عمومی استان، زندانی فراری کمتر از 10 روز در شهرستان رباط کریم دستگیر شد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه از دستگیری 3 نفر اعضای یک باند سرقت و کشف 12 فقره سرقت خبر داد.
عباس آزاد بخت در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار کرد: با توجه به اینکه محصول گردو تا پایان شهریور در نهاوند قابل رسیدن و برداشت نیست و مشاهده شده عده ای از افراد و معتادین در روزهای اخیر اقدام به سرقت گردو از باغات نهاوند و خرید و فروش آن در سطح شهر می نمایند ...
سرهنگ احمد ساکیدر گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، گفت: ماموران پاسگاه دهفول شهرستان نهاوند با همکاری کارکنان اداره صمت در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان یک دستگاه خودروی ایسوزو حامل مرغ زنده قاچاق را توقیف کردند. ...
برترین ها / صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۳:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری عامل تولید و پخش محتوای مبتذل در شبکه اجتماعی اینستاگرام خبر داد. سرهنگ قاسم جانعلی پور در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری عوامل نزاع دسته جمعی در یکی از روستا های شهرستان خبر داد.