دوشنبه ۰۱ مردادساعت ۱۰:۴۱Jul 2018 23

جدیدترین خبرهای «قاچاقچیان»

خبرگزاری تابناک   ۱ دقیقه پیش    
د و باند معروف قاچاق شیشه د ر تهران د ستگیر شد ند . به گزارش قانون، د ر پی د ریافت گزارش های مختلف د رخصوص توزیع و فروش مخد ر شیشه د ر محد ود ه شهر ری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۲    
سرپرست یگان حفاظت میراث فرهنگی مازندران گفت: 14 باند قاچاق اشیاء عتیقه در استان منهدم و 200 دستگاه فلزیاب از قاچاقچیان کشف شده است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۸    
رئیس اتحادیه توزیع گوشت گوسفندی با اشاره به اینکه ما قدرت برخورد قاطع با قاچاقچیان دام را نداریم و تنها می توانیم کف بازار را رصد کنیم، گفت: اگر مسئولان با این معضل بزرگ قاطعانه برخورد نکنند، طی هفته های آینده قیمت ها بازهم افزایش خواهند یافت.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۷    
گرگان – ایرنا – مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان گفت: امسال با تشکیل 211پرونده قاچاق کالا در استان، جریمه نقدی قاچاقچیان بیش از 8 میلیارد ریال درآمد روانه خزانه کشور کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۴    
گرگان – ایرنا – مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان گفت: امسال با تشکیل 211پرونده قاچاق کالا در استان، جریمه نقدی قاچاقچیان بیش از 8 میلیارد ریال درآمد روانه خزانه کشور کرد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۵    
دبیر کل انجمن کارفرمایی صنعت پتروشیمی گفت: پتروشیمی ها ارزی را خارج از سامانه نیما نفروخته اند بلکه دلالان با توجه به نوسان قیمت دلار از طریق بورس کالا اقدام به قاچاق آن به کشورهای همسایه می کنند که حتی بازار صادراتی ایران را نیز خراب کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۴    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری 2 قاچاقچی معروف شیشه در پایتخت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۰    
بر اساس گزارش مسئولان سازمان جهاد کشاورزی برخی استان های مرزی، قاچاق دام در مرزهای شرقی کشور به ویژه استان سیستان و بلوچستان به یک شغل پردرآمد تبدیل شده است.
فرارو   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۴    
درسال 95 به دنبال اجرای طرح برخورد با خرده فروشان موادمخدر در یک پارک جنگلی در پایتخت مأموران پلیس که به دنبال دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر بودند ناگهان با شلیک گلوله یک نوجوان 16 ساله را هدف قرار دادند که با وجود تلاش های کادر پزشکی، وحید به کام مرگ فرو رفت. ...
تدبیر   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۷    
درسال 95 به دنبال اجرای طرح برخورد با خرده فروشان موادمخدر در یک پارک جنگلی در پایتخت مأموران پلیس که به دنبال دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر بودند ناگهان با شلیک گلوله یک نوجوان 16 ساله را هدف قرار دادند که با وجود تلاش های کادر پزشکی، وحید به کام مرگ فرو رفت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۸:۵۱    
ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به کشف 286 کیلوگرم ماده مخدر مرفین از قاچاقچیان در این شهرستان گفت: در قالب این پرونده سه نفر قاچاقچی دستگیر شدند.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۸:۲۱    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز تسلیت به مناسبت شهادت یازده تن از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مریوان گفت: نمایندگان مدعی و مدافع قاچاقچیان کوله بر کجا هستند. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۷:۴۱    
پلیس لس آنجلس با دستگیری 36 قاچاقچی در شهر کامپتن کالیفرنیا، دو دختر نوجوان را نجات دادند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۵:۰۵    
اقتصاد ایران: بازپرس شعبه پنجم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از بازداشت یک تبعه پاکستانی از سرکردگان باندهای کلان موادمخدر و توقیف 50 میلیارد ریال وجه نقد از حساب های قاچاقچیان مواد مخدر در استان کرمان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۴:۵۵    
قاچاقچیان تلفن همراه و تبلت در شیراز محکوم به پرداخت هفت میلیارد ریال جریمه نقدی شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۴:۳۷    
اقتصاد ایران: اگرچه طرح ریجستری با رصد واردکننده اصلی و مصرف کننده نهایی قاچاقچیان را از حضور در بازار موبایل ناامید کرده اما عدم نظارت بر طول زنجیره تامین، به سودجویی در قیمت ها دامن زده است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۴:۳۱    
کرمان - ایرنا - بازپرس شعبه پنجم دادسرای عمومی و انقلاب کرمان از بازداشت یک تبعه پاکستانی از سرکردگان باندهای کلان موادمخدر و توقیف 50 میلیارد ریال وجه نقد از حساب های قاچاقچیان مواد مخدر توسط سربازان گمنان امام زمان(عج)در این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۵    
بیرجند- رئیس دادگاه کیفری خراسان جنوبی با بیان اینکه قاچاقچیان مواد مخدر خائن ترین افراد به مملکت هستند، گفت: قانون مبارزه با مواد مخدر دارای ضعف است.
دادگستری کل استان اصفهان   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۳:۳۷    
به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان: محمدرضا توکلی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نجف آباد ضمن اعلام این خبر بیان داشت: با توجه به تأکید ریاست کل دادگستری استان در راستای مقابله با جرایم مواد مخدر ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- بازپرس شعبه پنجم دادسرای عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از بازداشت تبعه پاکستانی یکی از سرکردگان باند های کلان موادمخدر و توقیف 50 میلیارد ریال وجه نقد از حساب های قاچاقچیان مواد مخدر توسط سربازان گمنان امام زمان (عج) در استان کرمان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۲    
قاچاقچیان خودرو که وزیر صنعت، معدن و تجارت آن را باند فساد زنجیره ای نامیده از نیمه اول 96 در حال وارد کردن غیرقانونی خودرو به کشور بوده اند و حالا پس از جنجال های به وجود آمده یک نفر از آنها از بدنه وزارت صمت بازداشت شده است.
پلیس   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۵    
گروه استان ها _ اصفهان _ رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی از کمک مجلس به نیروی انتظامی در سرعت بخشیدن به طرح های مبارزه با قاچاق کالا خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۸:۵۱    
وزیر جوان کابینه دوازدهم در تلاش است تا بتواند بازار تلفن همراه را از حاشیه دور نگه دارد و تا این زمان موفق شده اقدامات مثبتی انجام دهد اما این اقدامات هنوز تاثیر آنچنانی بر بازار موبایل نداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۶:۴۰    
در حال حاضر قاچاقچیان به طور عمده محموله های خود را در انبارهای غیرمجاز و مکان هایی همانند خانه ها، سوله ها و غیره نگهداری می کنند. به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۲:۱۲    
سیگار های قاچاق بین 50 تا صددرصد و سیگار های داخلی بیش از 120 درصد و در برخی موارد سیگار های پرفروش تا 250 درصد افزایش قیمت یافته است. مصرف کنندگان سیگار به مزاح می گویند: انصاف قاچاقچیان از شرکت دخانیات به مراتب بیشتر است و ما مجبوریم که قاچاقچیان را ترجیح دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۸    
مشهد- ایرنا- فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: در جریان درگیری مرزداران هنگ تایباد با قاچاقچیان مسلح در شرق این استان مقادیری هرویین کشف و ضبط شد.
تابش کوثر   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸    
افرادی که از بندری در جنوب کشور کولرهای گازی بدون ثبت گمرگی را به تهران قاچاق می کردند، در حوالی بهشت زهرا شناسایی و دستگیر شدند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۱:۲۴    
سرهنگ علی اصغر خرم روی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: قاچاقچیان قصد داشتند، محموله مذکور را از ساحل به خشکی منتقل کنند که با هشیاری ماموران و در حین انتقال در نوار ساحلی غافلگیر و مواد مخدر از یک دستگاه خودروی پژو کشف شد. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۰:۱۲    
سردار بخشعلی کامرانی صالح روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه یک مادر و فرزند با بارگیری محموله مواد افیونی از استان های مرکزی قصد انتقال آن به شهر همدان را داشتند اضافه کرد ...
تیک   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۰    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در 2 عملیات ضربتی و غافلگیرانه یگان های عملیاتی این استان، 2 تن و 64 کیلوگرم موادمخدر کشف و 6 قاچاقچی دستگیر شدند. ...