دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۰۴:۰۳Aug 2018 20

جدیدترین خبرهای «سیستان و بلوچستان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
طوفان و گرد و خاک ، سه شنبه وارد سیستان و بلوچستان می شود.
ایران آنلاین   ۳ ساعت پیش    
پویش نذر آب فرصتی بود تا گروهی از جوانان همراه با امدادگران هلال احمر در گوشه ای از کشور به کمک مردمانی بروند که سهم شان از این روزگار گویا چیزی جز فقر و طوفان شن و ماسه نیست ...
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
شهرستان خاش قطب تولید سبزی در سیستان و بلوچستان است اما وجود دلالان خرید و فروش این محصولات، عرصه را بر فعالیت سبزی کاران خاشی تنگ کرده و سود حاصل از تلاش چند ماهه کشاورزان تقریبا هیچ است.
روزنامه جوان آنلاین   ۴ ساعت پیش    
روستا های بی آب و علفی که در آن ها قایق وجود دارد! اگر در روستا های منطقه سیستان و بلوچستان با چنین صحنه ای مواجه شدید، تعجب نکنید! این روستا ها تا یک دهه قبل آنچنان سیراب بوده که ماهیگیری یکی از مشاغل رایج مردم منطقه بوده است، اما با سدسازی های افغانستان روی رود هیرمند ...
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان وبلوچستان گفت: حدود 700یخچال.300 اجاق گاز. 400ماشین لباس شویی انواع برند های داخلی وخارجی از یک انبار شناسایی و کشف شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز با بیان اینکه البرز در طرح نذر آب یکی از استان های پشتیبان است گفت: در قالب این طرح تاکنون 28 هزار آب معدنی و 31 هزار قوطی کنسرو ماهی و لوبیا از البرز به سیستان و بلوچستان ارسال شده است.
تهران پرس   ۶ ساعت پیش    
زاهدان - ایرنا - رئیس اداره سنجش و ارزشیابی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: 6 هزار و 509 سرباز این استان در 60 حوزه آزمونی و 73 حرفه مهارتی به رقابت پرداختند.
تهران پرس   ۶ ساعت پیش    
زاهدان - رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد با سرعت 86 کیلومتر بر ساعت میزان غلظت ذرات معلق در هوای زابل را به بیش از 10 برابر حد مجاز رساند.
تهران پرس   ۶ ساعت پیش    
زاهدان - سازمان اطلاعات سپاه سلمان سیستان وبلوچستان طی بیانیه ای از تشکیل تیم های ویژه و تخصصی شناسایی و مبارزه با محتکران بازار خبر داد.
کیهان   ۶ ساعت پیش    
احتکار برنج زاهدان- خبرنگار کیهان: جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف دو انبار بزرگ احتکار برنج در شهر زابل خبر داد و گفت: در این رابطه دو متهم نیز دستگیر شدند. ...
روزنامه اطلاعات   ۷ ساعت پیش    
زاهدان – خبرنگار اطلاعات:نخستین جشنواره ملی موسیقی روایی کمالان با حضور هنرمندان کشوری و سیستان و بلوچستان از 9 تا 11 شهریور به میزبانی چابهار برگزار می شود. ...
پایداری ملی وابسته   ۷ ساعت پیش    
رییس پژوهشکده تالاب بین المللی هامون با بیان اینکه این مهاجرت همچنین مشکلات دیگری را در شهرها ایجاد خواهد کرد، ادامه داد: تاریخچه این مردم در حال از بین رفتن است ...
کیهان   ۷ ساعت پیش    
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان از دستگیری متهم به قتل جوان 35 ساله در کمتر از 3 روز در شهرستان خاش خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۹ ساعت پیش    
از جمله استان های بزرگی که در دو دهه اخیر اسیر مشکلات زیست محیطی شده و بحران آب، امان میلیون ها شهروند این استان را بریده است، باید به استان پهناور سیستان و بلوچستان اشاره کرد که در بیشتر مناطق به ویژه بخش های مرکزی با کمبود شدید آب رو به روست ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
زاهدان - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کشت ذرت در بیش از 2 هزار و 400 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان آغاز شد.
تهران پرس   ۹ ساعت پیش    
زاهدان - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کشت ذرت در بیش از 2 هزار و 400 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان آغاز شد.
تهران پرس   ۹ ساعت پیش    
زاهدان - مدیر کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: 11 انبار مشکوک به احتکار کالا از ابتدای مرداد تاکنون در این استان شناسایی و برای رسیدگی به آنها پرونده تشکیل شده است.
تهران پرس   ۱۰ ساعت پیش    
زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: 90 هزار لیتر نفت کوره قاچاق از یک کارگاه تولیدی در شهرستان زابل واقع در شمال این استان کشف شد.
تهران پرس   ۱۰ ساعت پیش    
زاهدان - مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: 57 موقوفه جدید از ابتدای امسال تاکنون در این استان به ثبت رسیده است.
وانا   ۱۰ ساعت پیش    
معاون سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به ارائه خدماتی در کنار طرح نذر آب در استان سیستان و بلوچستان گفت: ارائه خدمات درمانی، آموزشی، توزیع بسته های غذایی و ست های بهداشتی از جمله این اقدامات بودند.
تهران پرس   ۱۰ ساعت پیش    
زاهدان - سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان ابعاد جدیدی از پرونده فساد مالی و اداری در شهرداری زابل را منتشر کردند.
جنوب ایران   ۱۰ ساعت پیش    
با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) دو باند کلان مواد مخدر در استانهای هرمزگان و سیستان و بلوچستان متلاشی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۵۰    
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: کمبودی در زمینه تامین کتب درسی در سیستان و بلوچستان وجود ندارد و در حال حاضر جز کتب جدبد التالیف همه کتاب ها به استان رسیده است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۴۸    
زاهدان - ایرنا - مدیر کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: 11 انبار مشکوک به احتکار کالا از ابتدای مرداد تاکنون در این استان شناسایی و برای رسیدگی به آنها پرونده تشکیل شده است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۴۸    
زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: 90 هزار لیتر نفت کوره قاچاق از یک کارگاه تولیدی در شهرستان زابل واقع در شمال این استان کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۴۷    
رئیس کارگروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: طوفان با سرعت 100 کیلومتر بر ساعت سیستان را فرا می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۲۲    
سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان ابعاد جدیدی از پرونده فساد مالی و اداری در شهرداری زابل را منتشر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۹    
شهرستان خاش مرکز کشت سبزی و صیفی جات استان سیستان و بلوچستان است و روستای عباس آباد شهرستان خاش یکی از فعالترین روستاها در این زمینه است. عکس: مصباح ایرندگانی 16:07 - 1397/05/28
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۵    
اقتصاد ایران: دبیر کل جمعیت هلال احمر از استقرار تیم های درمانی داوطلب در 19 شهرستان استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۳    
چابهار - ایرنا - رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کارآموزان و افراد جویای کار با فراگیری 38 مهارت فنی و حرفه ای (برادران 13 مهارت و خواهران 25 مهارت) در این مرکز می توانند سریعا جذب بازار کار شوند و یا اینکه خود کارآفرینی موفق باشند.