جمعه ۰۲ اسفندساعت ۱۵:۰۷Feb 2020 21

جدیدترین‌های «رئیس جهاد دانشگاهی»

ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/لرستان رئیس جهاد دانشگاهی لرستان با اشاره به اجرای سه مرحله طرح های نظرسنجی این نهاد در استان، گفت: برنده اصلی انتخابات مجلس شورای اسلامی مردم هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۳    
رئیس جهاد دانشگاهی استان یزد با تاکید بر اینکه توجه صرف به عناوینی از جمله پایتختی کتاب و پایتختی شهرهای پایدار تاثیر خاصی در پیشرفت یزد ندارد گفت: کسب عنوان پایتختی کتاب جهان نیازمند تقویت فرهنگ مطالعه در یزد است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی اظهار کرد: شناخت ابعاد و ویژگی های مختلف حوزه سالمندی نیازمند واکاوی و بررسی های علمی است که در این مسیر این واحد به واسطه رسالت و مأموریت سازمانی خود در جهت ارتقای کیفیت زندگی و ترویج فرهنگ خودمراقبتی سالمندان ...
وزارت نفت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
1398/11/29 سه شنبه دکل حفاری 72 فتح که به دست متخصصان جهاددانشگاهی ساخته شده روز سه شنبه (29 بهمن ماه) با حضور بیژن زنگنه، مسعود کرباسیان، مدیرعامل شرکت ملی نفت، حمیدرضا طیبی، رئیس جهاددانشگاهی و سید عبدالله موسوی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: صاحب طراحی دانش دکل های کوچک حفاری سنگین تا 3 هزار اسب بخار هستیم.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- آیین افتتاح و راه اندازی دکل حفاری 72 فتح ساخت جهاد دانشگاهی امروز 29 بهمن ماه، با حضور وزیر نفت و رئیس جهاد دانشگاهی کشور در اهواز برگزار شد. تاریخ انتشار: 14:43 - 29 بهمن 1398 - کد خبر: 597651
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس جهاددانشگاهی با اشاره به تحویل2 فروند دکل حفاری ساخته شده توسط این مجموعه دانشگاهی، گفت: از شرکت ملی حفاری ایران انتظار داریم تا نسبت به پرداخت مطالباتمان اقدام کند.
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی از بومی سازی بخش قابل ملاحظه ای از دانش تولید دکل در این مجموعه خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، دکل حفاری 72 فتح که به دست متخصصان جهاد دانشگاهی ساخته شده صبح امروز با حضور بیژن زنگنه، مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت، حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی و سید عبدالله موسوی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در سایت شماره یک شرکت ملی حفاری ایران در اهواز رونمایی شد. ...
سلام نو / تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، با حضور وزیر نفت از دکل 72 فتح ساخت جهاد دانشگاهی رونمایی شد. بیژن زنگنه امروز، 29 بهمن ماه در روز دوم سفر خود به خوزستان دکل 72 فتح ساخت جهاد دانشگاهی را رونمایی کرد. به گزارش ایسنا، این دکل در سایت بازسازی شماره یک شرکت ملی حفاری ایران مستقر شده است. ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۲    
در نشستی با حضور مهندس احمد محمدی مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و دکتر حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور آخرین وضعیت طرح ها پروژه های فی مابین مورد بررسی قرار گرفت.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
با انعقاد قرارداد همکاری بین جهاددانشگاهی اردبیل و اداره کل ورزش و جوانان استان، اجرای مرحله دوم طرح سرباز مهارت در اردبیل آغاز شد. رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل 29 بهمن ماه در مراسم امضای این قرارداد گفت: با توجه به همکاری های آموزشی بین این نهاد با اداره کل ورزش و جوانان ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
دکل 72 فتح ساخت جهاد دانشگاهی، دقایقی پیش با حضور وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و رئیس جهاد دانشگاهی رونمایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز با اشاره به آغاز مناظرات دانشجویی در البرز، گفت: هدف غایی شرکت کنندگان نباید برنده شدن باشد بلکه می تواند یکی از اهداف باشد، هدف اصلی تمرین گفت و گو است تا در نهایت بتوانیم در شکل فراتر و بزرگ تر آن را اجرا کنیم.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی و مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با یکدیگر دیدار و در خصوص راه کار های توسعه تعامل دو مجموعه با هدف حمایت از تولید داخل، گفت وگو کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس جهاددانشگاهی واحد استان به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه ی زهرا(س) و گرامیداشت روز زن، با سه نفر از مدیران زن استان دیدار کرد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین با حضور مسئولان این دو دستگاه در سالن جلسات جهاد دانشگاهی قزوین منعقد شد. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۱:۰۲    
رئیس جهاددانشگاهی در آیین اعطای نخستین جایزه ملی طراحی بسته بندی در صنایع فرهنگی گفت: یکی از مواردی که می تواند به حل مشکلات حوزه اقتصاد فرهنگ کمک کند، بهره گیری از سندیکا ها و صنوف صنایع فرهنگی به منظور ارائه راه حل از سوی خود آنهاست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۰    
ایسنا/اصفهان رئیس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان به مناسبت درگذشت داریوش (مصطفی) اسماعیلی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی و نخستین مدیر خبرگزاری ایسنای اصفهان پیام تسلیتی را صادر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم یکی از ملزومات رشد علمی کشور را تبدیل این علوم تولید شده به فن و محصول و برنامه افزایش استفلال کشور و رفاه مردم دانست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۷:۲۶    
ایسنا/فارس رئیس جهاد دانشگاهی فارس با بیان اینکه برای گرامیداشت سردار دل ها نباید تنها به برگزاری مراسم های سوم، هفتم، چهلم و یا حتی سالگرد اکتفا کنیم، گفت: باید فرهنگ سلیمانی را واکاوی کنیم و بدانیم که این فرهنگ حاصل فرهنگ انقلابی است که چهار دهه از عمر پر برکت آن می گذارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از آغاز اجرای طرح فناورانه طراحی و ساخت واحد پایلوت تولید نشاسته صنعتی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر عنوان کرد: در بحث های فرهنگی، آموزشی خصوصا آموزش پزشکی و حوزه آموزش های پزشکی و تخصصی مرکز آموزش های تخصصی جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد معتبر آماده ارائه خدمت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی می گوید: در برخی مناقصات، طرف خارجی کم تر از ایرانی قیمت می دهد؛ پیگیر که می شویم می بینیم طرف خارجی برخی از مشخصات فنی را عمداً ندیده و در اجرای پروژه، مناقصه گذار و پیمانکار با امضای مکمل ها قیمت را افزایش می دهند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس جهاددانشگاهی فارس به راه اندازی شعبه استانی پارک ملی صنایع نرم و فرهنگی در این مجموعه اشاره و بیان کرد: از آنجا که این مهم با استقبال پارک علم و فناوری استان روبرو شده، هماهنگی های لازم را انجام داده ایم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس از تأسیس 2 مرکز درمان ناباروری و یک مرکز سرطان شناسی در سال آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی فارس گفت: متاسفانه بسیاری از مدیران هنوز ظرفیت های جهاد را نمی شناسند تا از آن استفاده کنند.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۱    
رئیس جهاد دانشگاهی علامه طباطبائی از کسب و کارهای خانگی شهرقدس بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با اشاره به افتتاح نمایندگی دفتر خون بند ناف در جهاددانشگاهی قائنات گفت: امیدواریم با این اقدام، گامی در جهت بالا بردن سطح سلامت مردم شهرستان برداریم .
فاش نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره حرکت دانشگاه علمی کاربردی، از علی قائدیان، جهادگر دانشگاهی فارس که در حوادث آبان ماه مصدوم شده بود، قدردانی و تجلیل شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی نشست خبری رئیس جهاد دانشگاهی استان در خصوص گزارش برنامه های کمیته دانشجویی ستاد بزرگداشت دهه فجر و نیز دستاوردهای این نهاد انقلابی در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با خبرگزاری ها و مطبوعات استان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: تعارض منافع یکی از ریشه های فساد و تضعیف شاخص های رفاهی است که مشکلات ناشی از تعارض منافع، باعث ایجاد مشکلات زیادی در جامعه شده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۵    
رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی از راه اندازی 2 مرکز نوآوری در این استان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: برای اولین بار در شمال غرب کشور، درمانگاه تخصصی دیابت و ترمیم زخم پای دیابتی در ارومیه راه اندازی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۷:۴۹    
رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: بزرگترین و مجهزترین مرکز جامع زخم شمال غرب کشور در ارومیه راه اندازی شده که بزودی با قابلیت درمان زخم های بیماری های مختلف مانند زخم دیابت، سوختگی و سوانح افتتاح می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۰۷    
ایسنا/اردبیل رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: برای داشتن جامعه ای پیشرو، باید عمل گرایی را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: در توسعه کشور براساس اقتصاد مقیاس، نیاز به چند رقیب داخلی داریم؛ اما رقابت اصلی برای به دست آوردن بازارهای جهانی و در سطح بین المللی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سمنان – رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان از انعقاد تفاهم نامه ای با اداره ورزش و جوانان استان خبر داد و گفت: در این راستا دوره مهارت آموزی ویژه کارکنان نیروهای مسلح استان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان از انعقاد تفاهم نامه ای در قالب قرارداد آموزشی طرح سرباز ماهر بین اداره کل ورزش و جوانان استان و جهاددانشگاهی خبر داد و گفت: در طرح سرباز ماهر 550 نفر از سربازان نظام وظیفه مهارت های زندگی و شغلی را می آموزند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: جهاددانشگاهی در راستای تحقق شعار سال، ظرفیت های استان را را شناسایی و به آن ورود کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی با ورود به حوزه گیاهان دارویی استراتژیک با هدف حضور فعال در تجاری سازی تحقیقات کاربردی و بازاریابی و عرضه گیاهان دارویی؛ زنجیره ای از فرآورده های فراسودمند را وارد بازار داخل و خارج از کشور کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال وبختیاری گفت: در حال حاضر 8 کانون فضای مجازی ، کارآفرینی ، محیط زیست، گردشگری، آسیب های اجتماعی، حقوق، فرهنگی-ورزشی و ادبی-هنری با بیش از 400 عضو از دانشجویان دانشگاه های استان، در جهاد دانشگاهی استان مشغول به فعالیت هستند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۶    
ایسنا/قم رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم با بیان اینکه نباید دستاوردهای انقلاب را در حدجاده سازی و... تقلیل دهیم بیان کرد: استقلال و آزادی از مهمترین دستاوردهای انقلاب است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۴۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان گفت: امسال در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان همدان که در فرمانداری تشکیل شد، مسئولیت کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر شهرستان همدان به جهاد دانشگاهی محول شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: در مجموع 330 رویداد شاخص و وزین فرهنگی به مناسبت بزرگداشت دهه فجر در دانشگاههای آذربایجان غربی اجرا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جهاد دانشگاهی با اشاره به اجرای طرح اشتغال خانگی در 24 استان کشور از اجرای این طرح به ظرفیت یک هزار و 660 نفر در استان تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۰    
ایسنا/فارس رئیس جهاددانشگاهی فارس خروجی مرکز نوآوری و شکوفایی را ورود شرکت های دانش بنیان و بازار کار برشمرد و گفت: مشکلاتی در طی این دو مسیر وجو دارد که از جمله آنها نبود سیستمی برای به روز کردن ثبت شرکت و تسهیلات ارائه شده برای ورود به بازار کار است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی با اشاره به افتتاح مزرعه نژادهای ممتاز گاو گفت: می توانیم در زمینه تولید اسپرم و رسیدن به یک نژاد گاو اصیل ایرانی با همکاری سازمان اوقاف نیز فعالیت خود را گسترش دهیم.
سایت قنوت   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه ستاد عالی اقامه نماز در دانشگاه ها با حضور حجت الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور، دکتر نمکی وزیر بهداشت، دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: مهارت آموزی و توانمندسازی یک هزار و سه نفر در قالب طرح سرباز ماهر در اردبیل انجام شد.