چهارشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۰:۴۹Oct 2019 23

جدیدترین‌های «رئیس جهاد دانشگاهی»

ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر اظهار کرد: با توجه به مشکل استانداردسازی برای کالاهای وارد شده از گمرکات استان، ایجاد و راه اندازی دفتر استانداردسازی ضرورت داشت که با همکاری مجموعه جهاددانشگاهی صنعتی شریف و انعقاد تفاهم نامه با اداره کل استاندارد بوشهر این کار را انجام دادیم.
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: برای حضور و رقابت در بازارهای جهانی، صنایع استان باید به یافته های پژوهشی و تحقیقاتی دانشگاه ها توجه و از آنها استفاده کنند.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قرارداد تأمین زمین جهت اجرای دو طرح دانش بنیان، بین رئیس جهاد دانشگاهی و مدیرعامل شرکت شهرک های استان کهگیلویه و بویراحمد، امضا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
در یک صد و پنجاه و یکمین جلسه هیات امنای جهاد دانشگاهی که دقایقی پیش در دفتر مرکزی این نهاد به پایان رسید، حمیدرضا طیبی با کسب 9 رأی از مجموع 9 رأی مأخوذه، برای سه سال دیگر به عنوان رییس جهاددانشگاهی انتخاب شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این دو طرح دانش بنیان با حجم سرمایه گذاری 7.5 میلیارد تومان تا 16 ماه آینده در گچساران توسط جهاد دانشگاهی استان به بهره برداری می رسند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۵    
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه بزرگترین شبکه آموزش های تخصصی کشور و همچنین بزرگترین شبکه پژوهش های کاربردی مربوط به جهاد دانشگاهی است، گفت: این سازمان تلاش می کند دانشجویان را با مزیت های هر منطقه آشنا کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز با بیان اینکه مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی البرز تنها مرکز دارای رشته های هنر در استان است، گفت: در طرح نوسازی مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی البرز، 15 کلاس درس و کارگاه به این مرکز اضافه شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز با بیان اینکه مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی البرز تنها مرکز دارای رشته های هنر در استان است، گفت: در طرح نوسازی مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی البرز، 15 کلاس درس و کارگاه به این مرکز اضافه شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
با حضور رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری در فرمانداری شهرستان کوهرنگ و دیدار با فرماندار این شهرستان زمینه های همکاری این دو مجموعه بررسی شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: در صورت تأمین منابع مالی مورد نیاز برای راه اندازی مرکز خدمات تخصصی تولیدات گیاهی در بسطام شهرستان شاهرود، این مرکز به زودی تکمیل می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی بوشهر به عنوان مدیر و مجری طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان بوشهر منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با بیان اینکه بیش از 10 فرآورده از عناب در این مجتمع تحقیقاتی به صورت پایلوت تولید شده است، گفت: اکنون آبنبات فراسودمند زرشک، چیپس فراسودمند عناب در مراحل ثبت اختراع قرار دارند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی مازندران گفت: هدف و برنامه ای که از سوی جهاد دانشگاهی تنظیم شد کمک به افزایش تولید ناخالص داخلی است.
سینا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سیناپرس: اختتامیه سومین دوره ام بی ای سلامت(Healthcare MBA) با حضور مدیرکل دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، رئیس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، معاون آموزشی و معاون پژوهشی این واحد برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۵    
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل به عنوان مدیر و مجری طرح ملی " توسعه مشاغل خانگی" در استان اردبیل منصوب شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، با اشاره به ظرفیت بی نظیر گیلان در رویش گیاهان دارویی، گفت: گیلان می تواند قطب گیاهان دارویی کشور باشد لذا جهاددانشگاهی پژوهشکده گیاهان دارویی را در گیلان تاسیس کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی کشور، خواستار احیای تالاب انزلی با محوریت پژهشکده محیط زیست جهاددانشگاهی شد و گفت: با توجه به اعتبارات پژوهشکده محیط زیست جهاددانشگاهی و دانش، تحقیقات و فناوری موجود در این مرکز برنامه های لازم برای احیای تالاب انزلی وجود دارد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار گیلان در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی کشور گفت: جهاد دانشگاهی با توجه به سوابق و توانمندی هایی که دارد در حوزه پسماند، تالاب انزلی ،چای و برنج نقش آفرینی پژوهشی داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی کشور در بندرانزلی گفت : 31 طرح از هزار طرح تحقیقاتی جهاد دانشگاهی در خصوص تکنولوژی های نوین است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی کشور از آمادگی جهاددانشگاهی در امر نظارت بر حسن اجرا و انتقال تکنولوژی زباله سوز رشت خبر داد و گفت: استان ها اقدام به خرید موردی زباله سوز بدون دریافت امتیاز انتقال تکنولوژی آن می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۷    
اختتامیه گردهمایی معاونان آموزشی جهاددانشگاهی با حضور دکتر حمیدرضا طیبی، رئیس جهاددانشگاهی امروز در بندرانزلی برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۳    
رئیس جهاددانشگاهی با بیان اینکه این نهاد تاکنون بالغ بر 10 هزار پروژه فناورانه، علمی و پژوهشی را به ثمر رسانده که تماما مرتبط بر نیازهای کشور بوده است، گفت: موضوعی را در پروژه ها انتخاب می کنیم که مبتنی بر نیاز کشور باشد و منجربه راهکار عملی یا تولید فناوری های مورد نیاز آینده شود.
تجارت امروز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۹:۰۰    
تشویق دانشجویان به فعالیت های اجتماعی
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۰    
گروه دانشگاه - رئیس جهاددانشگاهی در گردهمایی اعضای شعب سازمان دانشجویان این نهاد گفت: مسابقات مناظره فعالیت خوبی بود که توسط سازمان دانشجویان آغاز شد و باید توسعه پیدا کند. مطلوب است که از همه جناح های سیاسی با دیدگاه های مختلف برای حضور در مناظره ها دعوت به عمل آید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی با تاکید بر لزوم تشویق دانشجویان به فعالیت های اجتماعی از سوی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی گفت: تمام فعالیت های فرهنگی دانشگاه ها باید ذیل شعب سازمان دانشجویان در دانشگاه ها قرار گیرد اما این موضوع محقق نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۸    
رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان، از اجرای طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین گفت: جهاد دانشگاهی به وجود آمد تا سرعت فعالیت های علمی و فرهنگی دانشگاه ها را افزایش دهد و موتور پیشران این عرصه باشد، خوشبختانه جهاد دانشگاهی در طول این سال ها دهه به دهه رشد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: توسعه گردشگری استان اردبیل با جذب گردشگران سلامت محقق می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس جهاددانشگاهی کشور، چیا سهراب نژاد رئیس جهاد دانشگاهی کردستان در سمت خود ابقا شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: با حمایت استاندار اردبیل فناوری تولید نشاسته پلیمری که در صنعت نفت کاربرد دارد در انحصار جهاد دانشگاهی استان اردبیل قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی البرز، احمدرضا ابراهیمی پور را به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی جهاددانشگاهی استان البرز منصوب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس جهاد دانشگاهی گفت: جذب نیروی انسانی جوان، توانمند، مؤمن و ارزشی برای اجرای پروژه ها یکی از اولویت های جهاددانشگاهی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۲۵    
رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان گفت: با توجه به کثرت شاعران آیینی در سطح ملی در استان، می توان زنجان را مهد شعر آیینی عنوان کرد.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و رئیس جهاد دانشگاهی در نشست مشترک ، راه های گسترش همکاری فناورانه دو مجموعه را بررسی کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: در حال حاضر انتقال دانش فنی پژوهشگاه رویان به مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی اردبیل منجر به رفع دغدغه های استانی در این حوزه شده است.
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان گفت: طرح توانمند سازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در استان زنجان اجرا شده است.
برترین ها / گام خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۷:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی در گفت وگو با خبرگزاری فارس درباره امتیاز فرزندان هیات علمی در دانشگاه، اظهار داشت: خودم در جهاد دانشگاهی از این امکان استفاده کردم اما شخصا معتقدم که قانون خوبی نیست. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی ایلام از عزم این نهاد برای همراهی با زائران عتبات و خادمان این رویداد فرهنگی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار: امسال می خواهیم بیش از 80 هزار فرصت شغلی جدید در بخش مشاغل خانگی ایجاد شود
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جهاد دانشگاهی گفت: در حال حاضر مجموعه جهاد دانشگاهی مورد توجه و اعتماد مسئولان نظام است و اکنون طرح های خوبی در این مجموعه در حال انجام است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خطاب به مدیران بیان کرد: شما به ما اعتماد کنید، ما اعتماد شما را با کار خوب پاسخ می دهیم.
سینا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سیناپرس: رئیس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: بحث سالمندی به عنوان یکی از 5 ابرچالش های جامعه در 20 سال آینده است بنابراین اگر از همین امروز به فکر نباشیم، مساله سالمندی نیز مانند سایر چالش ها، بدون راه حل مناسب باقی می ماند.
مرآت   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان گفت: آمادگی داریم تا تمام ظرفیت های این مجموعه را برای توسعه و ترویج فرهنگ وقف به کار گیریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۵:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی از پایه گذاری دو شرکت ملی و بین المللی در زمینه انرژی، دامداری و کشاورزی با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۴    
سمنان- رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان بابیان اینکه بیش از 100 عنوان دوره آموزش شغلی در این نهاد برگزارشده است، گفت: توسعه دوره های مهارت افزایی یک راهبرد اساسی درزمینهٔ اشتغال است.