سه شنبه ۲۳ مهرساعت ۱۰:۲۶Oct 2019 15

جدیدترین‌های «سازمان نظام مهندسی»

ایانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۴    
کارگاه طبخ آبزیان با حضور بانوانی از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان، اداره کل آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۷    
تفاهم نامه همکاری بین سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان این استان امضا شد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گفته غلامرضا خوش گفتار منفرد عضو سازمان نظام مهندسی و مشاور رییس این سازمان، از بعد از حادثه پلاسکو، نهادها و دستگاه های مرتبط با بحث ایمنی ساختمان از جمله شهرداری، آتش نشانی و نظام مهندسی، همکاری ها و پروژه های مشترک فراوانی را به منظور ارتقا سطح ایمنی ساختمان های تجاری قدیمی انجام داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز_ ایرنا_ رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان از شرکت 6 هزار و 400خوزستانی در آزمون ورود به حرفه مهندسی به منظور گرفتن پروانه اشتغال به کار خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۷    
سیدمحسن حمزه لو در دیدار با اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گفت: توسعه صنعت ساختمان استان در گرو استفاده حداکثری از توان و ظرفیت های مهندسان بومی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با بیان این که صنعت ساختمان نوعی اکوسیستم است، گفت: برای موفقیت کل سیستم ، همه اجزاء باید با هم کار کنند.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مراسم افتتاح اولین مرکز خدمات کشاورزی غیر دولتی در استان کرمانشاه با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه، مدیر حراست این سازمان، مدیر هماهنگی ترویج، مسئول امور شهرستانهای سازمان ...
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۰    
اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و بویراحمد با مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان دیدار و گفت و گو کردند. به گزارش بویرنیوز ، اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با مهندس نیک اقبالی دیدار و در خصوص روند همکاری و الزامات مورد نیاز سازمان و مهندسان استان گفت و گو ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۴    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین گفت: بیش از 20 درصد اشتغال کشور در صنعت ساختمان فعال است که لزوم توجه ویژه به این صنعت را می رساند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۰۳    
اسماعیلی گفت: موفق شدیم در حاشیه ماینکس 2019 با یک تیم دولتی روسی مقدمات یک تفاهم نامه را فراهم کنیم. تا براساس آن یک تفاهم نامه بین سازمان نظام مهندسی معدن و تیم تجاری که از وزارت اقتصاد روسیه است، امضاء خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۰:۲۹    
قزوین- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین گفت: کیفیت ساخت و ساز، استفاده از مصالح مرغوب و استاندارد و رعایت اصول فنی باید مهمترین شاخص قیمت گذاری ساختمان ها باشد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در مراسم افتتاح این نمایشگاه، علی فرخ زاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین، کاظم مجابی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان قزوین، قدرت الله مهدیخانی مدیرکل مدیریت بحران استان و علی اصغر حاجی محمدی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین حضور داشتند. ...
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر و سازمان نظام مهندسی معدن ایران تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.
صما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۶    
به مناسبت روز جهانی کودک، جشن بزرگ این روز با عنوان به سوی شهر دوستدار کودک و با شعار آینده را باید ساخت با همکاری شهرداری گرگان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گرگان، سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان و دیگر ارگان های مرتبط در حال برگزاری است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، در راستای کاهش تصدی گری های دولتی و اجرای اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و در جهت اجرایی نمودن توافق نامه مشترک فی ما بین سازمان امور اراضی کشور و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور تفاهم نامه ای فی مابین سازمان جهاد ...
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سازمان نظام مهندسی بندرعباس با تشکیل انجمن مهندسان جهادگر به جامعه خیرین هرمزگان پیوست. به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با حضور در مراسم گشایش این انجمن، کار ارزشمند جامعه مهندسان هرمزگان را تحسین کرد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۳    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با داشتن 35 هزار عضو یکی از ارگان های اثر گذار در حوزه ساخت و ساز استان است. با علی نیا نائب رئیس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران که عضو شورای مرکزی نظام مهندسی کشور هست گفت و گوی انجام دادیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
کرج – ایرنا - اداره امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز در قالب تفاهم نامه ای بخشی از وظایف غیر حاکمیتی خود را به سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان واگذار کرد.
محمد اسلامی در نامه ای به وزیر کشور، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، رییس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان و مدیران کل راه و شهرسازی سراسر کشور، ویرایش سوم مبحث هشتم مقررات ملی ساختمان را برای اجرا، ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران صنایع معدنی را مقاوم ترین صنعت کشور در برابر تحریم ها توصیف کرد و همچنین از برنامه ریزی برای اکتشاف 300 هزار کیلومترمربع در سال جاری خبر داد که بخشی از آن شروع شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
هشتمین همایش و نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی و هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مهندسی مواد و متالورژی امروز 15 مهرماه در مصلای تهران با حضور داریوش اسماعیلی، رئیس سازمان نظام مهندسی ایران، خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو آغاز به کار کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان استاندارد استان تهران:گشت های مشترک با سازمان نظام مهندسی، نظارت بر تولید ومصرف مصالح ساختمانی تشدید می شود
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تولید تا مصرف مصالح ساختمانی از صفر تا صد با همکاری سازمان نظام مهندسی زیر ذره بین اداره کل استاندارد استان تهران قرار می گیرد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۵    
شرایط نابسامان بازار مسکن موجب شده است تا کارشناسان از شکل گیری یکی از عمیق ترین دوره های رکود در این حوزه طی 30سال گذشته خبر داده و راهکار خروج از این بن بست را کاهش قیمت و بهبود ساخت وساز با استفاده از فناوری جدید قلمداد کنند ...
رشت 20   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تشکیلات صنفی با توجه به تخصص اعضا که قالبا در درون خود آموزش دیده اند میتواند بالانس مناسبی از درک تقاضا بازار کار و ارائه کیفی ترین خدمت در قالب یک پیکره واحد در برابر پیگیری مطالبات اعضای خود داشته باشد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری اداره کل استاندارد تهران و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برای بهبود وضعیت ساخت وساز منعقد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
این کارگاه آموزشی به همت شیلات هرمزگان و با همکاری شرکت تک ژن تنها تولید کننده پربیوتیک بومی با نام تک سل ،پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان و سازمان نظام مهندسی کشاورزی برگزار شد
سازه نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۵    
کارگاه آموزشی تخصصی گزارش نویسی حرفه ای با رویکرد حقوقی در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۹:۵۴    
بجنورد- ایرنا- رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان شمالی گفت: تنها کمتر از 20 درصد سموم کشاورزی با نسخه گیاه پزشکی خریداری می شود این در حالی است که 67 فروشگاه توزیع کننده سموم و 12 کلینیک گیاه پزشکی در استان وجود دارد.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان گفت: ساختمان های هوشمند تنها راه حل صرفه جویی در مصرف انرژی است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، غلامحسین عسگری در نشست خبری بیست و دومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان در اصفهان اظهار کرد: ساختمان های هوشمند تنها راه حل صرفه جویی در مصرف انرژی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان گفت: بیست و دومین دوره نمایشگاه تخصصی جامع صنعت ساختمان در مکان فعلی برگزاری نمایشگاه های استان از 18 تا 21 مهرماه 1398 برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۴    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان با بیان اینکه ایراد طرح مسکن مهر به زیرساخت های آن برمی گردد، گفت: معدل کشوری و استانی کیفیت مسکن مهر قابل قبول و بین 14 و 15 است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۶    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان با بیان اینکه مصرف انرژی های فسیلی از نظر ایجاد آلودگی زیست محیطی آسیب زا و منابع این نوع انرژی ها نیز رو به اتمام است، گفت: از این رو نمی توان به استفاده از انرژی های فسیلی ادامه داد، بنابراین باید به سمت هوشمندسازی ساختمان حرکت کنیم.
صما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۶    
دبیر گروه تخصصی ترافیک سازمان نظام مهندسی ساختمان خواستار تصویب پیش نویس مبحث23 مقررات ملی از سوی وزارت راه و شهرسازی شد و گفت: آیین نامه طرح های شهری مصوب سال 74 از سوی شورای عالی معماری و شهرسازی بسیار قدیمی است و به طور دقیق به ارتباط ترافیک با ساختمان سازی ورود نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور 3 هزار و 524 نفر در قم در روزهای پنجشنبه و جمعه 18 و 19 مهرماه خبر داد.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - نشست رئیس، اعضای شورای مرکزی و رئیسان استانی سازمان نظام مهندسی معدن کشور با وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون معدنی وی، روز دوشنبه برگزار شد.
ماین نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۰:۱۷   + ۳۹ سایت دیگر  
گروه معادن - جلسه دیدار اعضای شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی معدن ایران و روسای سازمان نظام مهندسی معدن استان های مختلف کشور با معاون اول رییس جمهور شامگاه دوشنبه برگزار شد.
فرمانداری نجف آباد   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۲۰:۳۷    
آقای مهندس عسگری و هیات همراه با معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان دیدار کردند . در این دیدار آقای مهندس راعی با تقدیر از فعالیت های قانون مدارانه نظام مهندسی ساختمان استان در راستای گسترش ایمنی بناهای ساختمانی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حاجی آباد - رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: کشاورزی در شهرستان حاجی آباد باید به سمت علمی شدن حرکت کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی قم گفت: ایجاد و مدیریت گلخانه بهترین فرصت برای اشتغال فارغ التحصیلان رشته های کشاورزی در استان است و در این رابطه حمایت های لازم از علاقه مندان به گلخانه داری به عمل می آید.
ایران جیب   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۷:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
دبیر سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با تأکید براینکه قطعاً استفاده از تکنولوژی های نوین در حوزه ساخت و ساز باعث ایجاد اشتغال و ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم گفت: حق عضویت مصوب اعضای سازمان در سال 1398 مبلغ 144 هزار تومان است و رقم 744 هزار تومان حق عضویت سالانه به همراه مبلغی به عنوان ورودیه است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن کشور با اشاره به تشکیل شورای مشورتی بخش معدن و صنایع معدنی از اجرای طرح هوشمندسازی نظام مهندسی معدن خبر داد. *** 3 اقدام مهم نظام مهندسی معدن ...
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۵    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی درگذشت مهندس امین پناهی را تسلیت گفت. به گزارش بویرنیوز، در متن پیام مهندس احمدرضا خورشیدی آمده است: به نام خداوند بخشاینده و بزرگ الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ...
گفتگو نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تاریخچه آزمون نظام مهندسی آزمون نظام مهندسی چه هدفی را دنبال می کند و دلیل برگزاری آن چیست؟ تاسیس سازمان نظام مهندسی در جهت تحقق قانون نظام مهندسی در سال 1374 به صورت رسمی تصویب شد ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۲    
کسب و کار نیوز - معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که سازمان نظام مهندسی پس از 24 سال نیاز به اصلاحاتی دارد گفت: در آینده سامانه ای راه اندازی می کنیم که مهندسین با کمترین بروکراسی اداری مسائل خود را حل و فصل کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که سازمان نظام مهندسی پس از 24 سال نیاز به اصلاحاتی دارد گفت: در آینده سامانه ای راه اندازی می کنیم که مهندسین با کمترین بروکراسی اداری مسائل خود را حل و فصل کنند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: اکنون 2 قرار داد بزرگ سرمایه گذاری به ارزش 90میلیارد ریال در بخش معدن آماده انعقاد شده است.به گزارش مردم سالاری، رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران ظهر سه شنبه در نشستی خبری به مناسبت برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی در تهران به خبرنگاران توضیح داد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: به گفته رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران، حجم عظیم نقدینگی موجود در کشور که حرکت آن به هر سو مخرب خواهد بود، بهتر است به سمت بخش معدن کشور و جذب سرمایه گذار برای معدن و صنایع معدنی هدایت شود.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه تولید- رئیس سازمان نظام مهندسی معدن از انعقاد دو قرارداد بزرگ معدنی برای جذب سرمایه گذاری 9 میلیارد تومانی خبر داد. به گزارش خبرنگار جهان اقتصاد ...