یکشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۴:۴۸Mar 2020 29

جدیدترین‌های «سازمان نظام مهندسی»

 
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۰    
رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد تبدیل تهدید به فرصت را یکی از شاخصه های مهم مدیریتی به ویژه در شرایط شیوع کرونا دانست.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۰    
باشیوع بیماری کرونا و در پی آن کمبود تجهیزات پزشکی بهداشتی ضروری کارگاه های تولید ماسک و تجهیزات راه اندازی شد و رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد از این کارگاه های خیری بازدید کرد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
شمال نیوز : رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با بیان اینکه هیات مدیره استان از زمان شیوع ویروس کرونا درراستای عمل به رسالت اجتماعی خود به نمایندگی از جامعه بزرگ 36هزار نفری مهندسان دراستان ....
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران سال 98 بر سه موضوع اصلی متمرکز بود؛ اصلاح ساختار حقوق دولتی با کمک سازمان نظام مهندسی معدن، معاونت امور معدنی وزارت صمت و کارشناسان برای طراحی نرم افزاری حقوق دولتی برای محاسبه قمیتی پایه برای هر معدن ...
عضو شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور رفع نواقص طرح های بالادستی توسعه شهرها را عاملی برای تاب آوری عنوان کرد و گفت: نظام بیمه کیفیت ساختمان نوساز و نیز تدوین برنامه برای استانداردسازی در راستای توجه به کیفی سازی (توسعه نظام جامع تضمین کیفیت ساختمان) پیگیری می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با اشاره به نبود تناسب بین میزان کار و تعداد مهندسان گفت: یکی از چالش های مدیریتی سازمان های نظام مهندسی موضوع اشتغال است.
اتاق نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر ، به نقل از خبرگزاری مهر، احمد خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با ارسال نامه ای به روسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها، بر حضور مستمر روسا و اعضای هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها در ایام تعطیلات نوروز تاکید کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا- رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان گفت: برای جلوگیری از مراجعه اعضا و ضرورت کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، متقاضیانی که اعتبار پروانه اشتغال به کار مهندسی آن ها در محدوده زمانی اول بهمن 98 تا 30 اردیبهشت 99 پایان می یابد بدون نیاز به تمدید پروانه تا 31 اردیبهشت 99 می ...
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با ارسال نامه ای به روسای سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها، بر حضور مستمر روسا و اعضای هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها در ایام تعطیلات نوروز تاکید کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۷:۵۸    
سازمان نظام مهندسی در اکثر شهرها دارای شعبه است و از این نظر مضیقه ای برای بسیاری از شهرنشینان برای بهره مندی از نظرات مهندسان مشاور وجود ندارد، اما گاه در برخی شهرها ایرادات قانونی، آئین نامه ای یا تفاسیر به رأی مجریان و مسئولان، سبب اخلال در فعالیت این سازمان می شود.
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - تقی نبئی سرپرست سازمان نظام مهندسی معدن ایران طی پیامی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد:
صما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۹    
صما- طی هفته گذشته احمد خرم، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در نامه ای خطاب به روسای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها، تعرفه خدمات مهندسی سال 99 را ابلاغ کرد.
صما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۹    
فرارسیدن نوروز باستانی در طلیعه سال نو و شکوفایی بهار طبیعت خدمت مردم شریف ایران و اعضاءو کارکنان محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۵    
مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در نامه ای به مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، خواستار تشکیل ستاد ویژه پیشگیری از کرونا در سازمان نظام مهندسی استان تهران شد.
اقتصاد آنلاین / صما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان در مکاتبه ای با رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور خواستار تشکیل ستاد ملی مقابله با کرونا در محل سازمان شد و تاکید کرد تا تمامی امکانات سازمان برای این امر اختصاص یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل ملاقات مردمی روزانه رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل به صورت مجازی زنده و تصویری انجام می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
محمدمهدی شهریاری در این پیام که روز دوشنبه نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، اقدام شایسته و درخور قدردانی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، شرکت شروین مهاباد و دیگر واحدهای تولیدی را در کمک به مبارزه با کرونا ستود. ...
تابناک آذربایجان غربی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی مبلغ دو میلیارد و چهل میلیون ریال جهت مقابله با ویروس کرونا به ستاد کنترل و پیشگیری از بحران ویروس کرونا دراستان اهدا نمود.
صما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۲۰:۵۹    
به گفته احمد خرم بیماری کرونا در حال حاضر به عنوان یک بحران در کشور مطرح است و سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز با مشارکت در مدیریت بحران سعی در کاهش ابعاد خسارت های ناشی از آن داشته است.
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - سازمان نظام مهندسی معدن ایران به همت بخش فناوری اطلاعات این سازمان، در راستای مقابله با شیوع کروناویروس در شرایط حال حاضر و با هدف به حداقل رساندن مراجعات حضوری اعضا و ارباب رجوع اقدام به راه اندازی "درگاه خدمت از راه دور" کرد.
صما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۹    
به دنبال شیوع ویروس کرونا و احتمال ابتلای عمومی، پذیرش حضوری در تمامی بخش های ساختمان مرکزی سازمان نظام مهندسی استان تهران متوقف شد.
قم نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از ارائه تمام خدمات این سازمان تا اطلاع ثانوی فقط به صورت غیرحضوری خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۸:۳۶    
رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد روند تسهیل در رفع موانع کسب و کار در حوزه وظایف سازمان نظام مهندسی و حمایت از سرمایه گذاری را خواستار شد.
صما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۹    
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در نامه ای به پیروز حناچی شهردار تهران، خواستار تعطیلی کارگاه های ساختمانی در سطح کلان شهر تهران شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۲۳:۴۰    
رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه گفت: نزدیک به 45 درصد از ترکیب اعضای مراکز چند منظوره خدمات غیر دولتی کشاورزی مستقر هم بانوان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه وبویراحمد از ارائه تخفیفات خدمات مهندسی به پرستاران خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد اجرای تعرفه های سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد تا پایان اردیبهشت 99 به تعویق افتاد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۲۲:۲۷    
این جلسه با حضور جافر مدیرعامل اتحادیه مرغداران، تخله معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی و سمیعی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان برگزار شد ...
صما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۶:۵۹    
احمد خرم، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در نامه ای خطاب به روسای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها، تعرفه خدمات مهندسی سال 99 را ابلاغ کرد.
ایانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
با همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان دوره های آموزشی پرورش جلبک، زالو، ماهیان زینتی و کروکودیل جهت استفاده از ظرفیت های ناشناخته در این حوزه های اقتصادی در بخش شیلات برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: شهرداری و سازمان نظام مهندسی به ترتیب 60 و 40 درصد در خدمات خود برای اجرای طرح مسکن ملی در این استان تخفیف ارائه می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - سازمان نظام مهندسی کردستان سه میلیارد ریال برای خرید کیت های حفاظت فردی ، ماسک ، دستکش، لوازم بهداشتی، شوینده و ضدعفونی اختصاص داده است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، حسین قراباغی عصر سه شنبه در جلسه مشترک مرکز مطالعات شورای شهر و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان همدان با محوریت انعقاد تفاهم نامه با بیان اینکه خدمات ارزنده نظام مهندسی بر کسی پوشیده نیست ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان -نایب رئیس شورای شهر همدان تاکید کرد: تفاهمنامه مرکز مطالعات شورای شهر و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان همدان در حد یک کاغذ باقی نماند و برنامه ها به صورت عملی و جدی تر پیگیری شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان - رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای شهر همدان خواستار همکاری سازمان نظام مهندسی استان همدان برای به نتیجه رساندن اجرای طرح موزه میدان امام (ره) همدان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
خدمات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم تا اطلاع بعدی فقط به صورت غیرحضوری ارائه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان با اشاره به اقدامات این سازمان برای کاهش مراجعات حضوری در پی شیوع ویروس کرونا، گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان در صورت ادامه روند مراجعات حضوری، ازدحام جمعیت در سازمان و رعایت نکردن نکات پیشگیری از شیوع بیماری ...
مفاخر گفت: در یک بازه ای دانشگاه ها فقط آموزش محور شدند و البته در آن برهه نیازهای کشور با این شیوه برطرف می شد اما در این شرایط برخی دانشجویان به مدرک گرایی گرایش پیدا کردند.
ایانا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: در جهت دستیابی به مهندسی شدن فرایندهای تولید مزارع پرورشی، مدیریت شیلات با کارشناسان شیلات سازمان نظام مهندسی کشاورزی قرارداد همکاری منعقد کرد.
صما   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۹    
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: علیرغم اینکه شهرداری ها خود مجری مبحث دوم مقررات ملی هستند، اما به دلیل فشار بعضی از اعضای شورای اسلامی شهرها اجرای این مهم را با چالش جدی رو به رو ساخته اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۷:۳۹    
رشت- ایرنا- سیستم نیروگاه انرژی خورشیدی (فتوولتائیک ) با ظرفیت پنج کیلو وات طی تفاهم نامه ای مابین این سازمان و شرکت توزیع نیروی برق گیلان احداث و با حضور جمعی از اعضای هیات مدیره سازمان و نمایندگان شرکت توزیع برق استان به بهره برداری رسید.
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - تقی نبئی سرپرست سازمان نظام مهندسی معدن ایران در پیامی فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت علی (ع) را تبریک گفت.
صما   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۴:۵۹    
رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران گفت: یک هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان زمانی می تواند در پایان دوره هیئت مدیره ادعا کند کارنامه مثبتی داشته است که در ارتقای جایگاه مهندسان تحول ایجاد کرده باشد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۲۳:۴۸    
قزوین (پانا) - تست کرونا علی فرخزاد معاون عمرانی استاندار قزوین مثبت اعلام شد. حسین بی نیاز مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین با تأیید این خبر گفت که فرخزاد به این ویروس مبتلا شده است. ...
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۲    
اعضا و کارفرمایان می توانند از طریق گفتمان آنلاین با پرسنل سازمان ارتباط داشته باشند و سوالات و درخواستهای خود را مطرح نمایند. فضای گفتمان الکترونیکی به صورت متنی و گفتاری برای کاربران مهیاست تا بتوانند به صورت دوطرفه به پرسش و پاسخ بپردازند.
صما   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۴    
نایب رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام با انتقاد از صوری کاری و امضا فروشی در اغلب استان های کشور گفت: متاسفانه این معضل مبتلابه همه استان ها است و مشکلات زیادی را ایجاد کرده است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مجتمع شیمیائی آبیک جلسه ای با حضور مدیر مجتمع ، مسئول امور مالی ، مسئول امور اداری ، مسئول حراست مجتمع و کارشناس سازمان نظام مهندسی استان البرز بمنظور تعیین تکلیف لوله کشی شوفاژ ساختمان اداری مجتمع شیمیائی آبیک از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۰    
اولین دوره تربیت مدرسان انرژی با همکاری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان با نظارت کلی دفتر مقررات ملی ساختمان، در این هفته آغاز شد.
صما   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۹    
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان با اشاره به اولویت های این سازمان در سال جدید گفت: اولویت های سازمان نظام مهندسی در سال 99در دو بخش قابل پیگیری است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۰    
عضو شورای مرکزی و رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: صنعت ساخت و ساز و مسکن حدود دو ماه است که از رکود معاملات خارج شده است.