یکشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۲:۳۵Dec 2019 8

جدیدترین‌های «امور عمرانی»

خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران در خصوص ازون تپه و زمان اتمام گازرسانی به این منطقه گفت: طبق آخرین اعلام اداره گاز عملیات اجرایی انتقال گاز به این منطقه تا 15 دی ماه به اتمام می رسد و انشعابات واگذار شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا تدوین طرح های پژوهشی و فناورانه در حوزه های اقتصادی و اجتماعی را به منظور توسعه این شهرستان خواستار شد.
شفقنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- در جلسه ستاد مدیریت بحران استان کرمان برلزوم آمادگی همه جانبه برای مبارزه گسترده با ملخ صحرایی تاکید شد. آیت اللهی موسوی بر تامین اعتبار و همکاری همه نهادها برای مقابله با آفت ملخ ها در ماه های پیش رو ، تاکید کرد. ...
کرد پرس   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، آیدین رحمانی در جلسه ای که پیرامون مسائل مدیریت شهری در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه تشکیل شده بود، اظهار کرد باید نگاه درآمدزایی به ساخت و سازهای غیر مجاز تغییر کرده و شهرداری ها به سمت ایجاد در آمد های پایدار، برنامه ریزی و حرکت کنند . ...
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان از وعده های عمل نشده مدیریت راه آهن شمال شرق (1) انتقاد کرد و گفت: وعده های داده شده برای راه اندازی آسانسور و پله برقی راه آهن سمنان و شاهرود در اسرع وقت عملی شود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون امور عمرانی استانداری کرمان با بیان اینکه سال گذشته در زمینه مقابله با هجوم ملخ صحرایی موفق عمل کردیم گفت: باید در میزان واگذاری اعتبارات تخصصی به جهادکشاورزی کمک کنیم و از کمک بخش خصوصی در زمینه تامین سموم و ماشین آلات نیز باید بهره برد.
دیار میرزا   ۶ ساعت پیش    
با صدور حکمی از سوی استاندار گیلان، حمید رضایی به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
اراک- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی بر ضرورت انجام موافقت اصولی به منظور احداث و ایجاد مجتمع های گردشگری در جوار محورهای مواصلاتی استان تاکید کرد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: باید واحدهای تجاری کوچک و بزرگ برای تردد معلولان مناسب سازی شود.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان با بیان این مطلب که سال گذشته در زمینه مقابله با هجوم ملخ های صحرایی موفق عمل کردیم، اظهار کرد: باید در میزان اعتبارات تخصیصی به جهادکشاورزی کمک کنیم و همچنین از کمک بخش خصوصی در خصوص تامین سم و ماشین آلات نیز نهایت استفاده را بکنیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: دستگاه های اجرایی استان اردبیل در استعلام طرح ها همه جوانب را بررسی کنند.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سمنان – معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با تأکید بر تسریع در روند اجرای پروژه ایجاد آسانسور و پله برقی در ایستگاه راه آهن سمنان و شاهرود گفت: راه اندازی این پروژه در دستور کار است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش    
پردیس- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: نماز جمعه تجلی گاه وحدت مردم و سنگری برای رفع مشکلات است.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: مردم از وعده های عمل نشده راه آهن شمال شرق(1) در رابطه با افتتاح و راه اندازی پله برقی ایستگاه های راه آهن سمنان و شاهرود خسته شده اند.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با همراهی مدیرکل تامین اجتماعی استان تهران ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۵    
معاون امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: برای 44 مصوبه سفر رییس جمهوری به استان، 148پروژه تعریف شده که با توجه به ابلاغ اعتبارات، 36 پروژه هنوز شروع نشده و 14پروژه هم همچنان بدون مناقصه روی زمین مانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار کردستان گفت: ساماندهی وانت بارها و دستفروش ها باید به عنوان یک اولویت مهم در استان مورد توجه قرار گیرد و راهکارهای ارائه شود که این تهدید به فرصت تبدیل شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار شیروان گفت: در دولت تدبیر و امید خدمات ارزنده ای در حوزه برق انجام شده که در مدت سه سال اخیر، اتوماسیون شبکه های توزیع برق در 104 نقطه شهرستان بهینه سازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: مدیران در جذب اعتبارات کاهش گرد و غبار نباید زمان را از دست بدهند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت- ایرنا-مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان گفت: حضور حداکثری مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تضمین کننده امنیت ملی و اقتدار کشور است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار ساوه گفت: به دلیل گرانی نرخ عوارض در آزادراه ساوه همدان، بیشتر خودروها به ویژه وسایط نقلیه سنگین از اتوبان تردد نکرده و ترجیح می دهند که از محور قدیم تردد کنند ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۳:۰۱    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: پروژه های مسکن مهر باید دغدغه همه مسئولان اجرایی خوزستان باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۴    
ساوه _ ایرنا _ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی گفت: افزون بر 48 درصد تلفات جاده ای استان در محورهای مواصلاتی شهرستان های ساوه و زرندیه اتفاق می افتد و این مناطق از لحاظ مرگ و میر ناشی از سوانح جاده ای در وضعیت قرمز قرار دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه تاکید کرد که بنگاه های کوچک اقتصادی استان به منظور توسعه و افزایش اشتغالزایی از طرح یارانه دستمزد استفاده کنند.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۱۰    
تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی و رئیس هیأت بازرسی استانداری تهران با حضور در ستاد ، از روند ثبت نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بازدیدکردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی با اشاره به آمار بالای مرگ و میرهای جاده ای در محورهای مواصلاتی شهرستان های ساوه و زرندیه گفت: نباید آمار بالای تلفات جاده ای و سوانح رانندگی در این محورها به امری عادی بدل شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران پیش از ظهر امروز از شهرداری فرون آباد بازدید نمود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۳    
ایسنا/همدان معاون امور عمرانی استاندار همدان از اجرای فاز یک راه آهن ملایر-همدان خبرداد و گفت: فاز یک راه آهن ملایر-همدان به طول 6 کیلومتر در حال اجراست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۱    
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: استقبال کاندیداها و نامزدها برای نام نویسی در مجلس یازدهم مشارکت موثر مردم را در پای صندوق های رای را در دوم اسفند رقم می زند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۰    
معاون هماهنگی امور عمرانی عنوان کرد: 158 گلزار شهدا با دو هزار و 983 مزار در استان وجود دارد که 52 گلزار نیاز به بازسازی دارند و اعتبارات لازم در این حوزه در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۹    
تهران-ایرنا- معاون امور عمرانی استاندار تهران گفت: غافلگیری مسئولان در پی بارش باران و برف پذیرفته نیست و شهرداری ها، دهیاری ها و فرمانداری ها و بخشداری های استان باید تمام امکانات و ظرفیت ها را برای مشکلات احتمالی به کار بگیرند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار همدان روز شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی همدان گفت: انتخاب مدیران بر اساس شایسته سالاری صورت می گیرد و هیچ مدیری به صرف فقط مولفه بومی بودن انتخاب نمی شود. ...
بازدید مجید نظری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری از مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۳    
تهران- ایرنا- فرماندار و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران در هفتمین روز نام نویسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس از ساختمان شماره 2 فرمانداری تهران و روند ثبت نام داوطلبان بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: طرح رزرو صندلی اتوبوس شهرداری تهران غیر کارشناسی و غیرقانونی است.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به ضرورت نظارت شهرداری ها بر پروژه های عمرانی از بازبینی وضعیت سیستم گرمایشی تالارهای پذیرایی و اماکن عمومی استان تهران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به بازدیدهای سرزده از شهرداری های استان تهران گفت: شرایط پیشرفت پروژه های عمرانی استان تهران رضایت بخش نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: از هنرمندان بومی خواستاریم در هر رشته ای که فعالیت دارند، به معرفی برندهای استان بپردازند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار شیروان روز شنبه در حاشیه آیین تجلیل از ورزشکاران معلول و جانباز شیروان به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این درحالی است که هم اکنون معلولان و جانبازان این شهرستان از سالن ورزشی مجزا محروم هستند. ...
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در راستای طرح نهالکاری مشارکتی در قالب اجرای طرح ملی نهال کاری برای ایرانی سرسبز همراه با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در عرصه های منابع طبیعی در بخش مرکزی شهرستان ساری نهالی غرس کرد.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات مجمع مشورتی بانوان مدیران شهرستان فردیس به ریاست سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری تهران گفت: در خصوص طرح ملی مسکن، اقدامات لازم انجام شده است و تا پایان آذر، ثبت نام اولیه آن انجام می شود.
قم نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: تاکنون نامهربانی های زیادی با حوزه های منابع طبیعی شده و توسعه بی رویه شهرنشینی و برنامه نداشتن در اجرای برخی پروژه ها موجب تخریب منابع طبیعی شده است که جبران این تخریب ها باید دنبال شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی شهرداری بیرجند گفت:عملیات اجرایی پارک خطی نشاط شرقی بیرجند به اتمام رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: تغییر نگرش مچ گیری به پیشگیری توسط پلیس راه یکی از ضرورت های مهم کاهش سوانح رانندگی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه – ایرنا – معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: آب، خاک و هوای سالم میراث ارزشمند ما برای نسل های آینده است که باید از آنها به بهترین شکل ممکن حراست و حفاظت کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۲:۲۸    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: به تأخیر افتادن بهره برداری از طرح های عمرانی، شیرینی حاصل از بهره برداری آن را از مردم خواهد گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار: عملیات اتصال فردوس به راه آهن سراسری باید تسریع یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۸:۱۹    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: بسیاری از شهرک های صنعتی و معادن خراسان جنوبی به زیرساخت هایی چون برق نیاز دارند که اگر تامین نشود سرمایه گذار در این استان سرمایه گذاری نخواهد کرد.