یکشنبه ۰۵ خردادساعت ۰۹:۳۶May 2019 26

موج رسا (mojerasa.ir)

  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آقایان قرار است راهی را که با صرف 6 سال وقت و هزینه ملت ایران، پایان شوم آن مشخص شده است، باز هم ادامه دهند.
  ۲ ساعت پیش    
دولت وعده های بلندبالای بسیاری به مردم داده که نه تنها به آنها عمل نکرده است بلکه برعکس آنها را کتمان می کند و به نوعی به شعور مردم در این حوزه بی احترامی می کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
یکی از برنامه های دشمن در فضای مجازی ساخت شایعات بی پایه و اساس علیه فرماندهان و سرداران نظامی کشورمان است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
مرتضی قربانی، مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: دشمن در صورت انجام کوچک ترین حماقتی در آب های خلیج فارس، می فهمد که ما او را چه کار خواهیم کرد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
مطابق آمارها بیش از 50درصد جمعیت بیکار کشور را متولدین دهه شصت تشکیل می دهند، برخی از آمارها در فضای مجازی جمعیت فعال کشور (مجموع جمیعت بیکار و شاغل) این دهه را تعداد بیکاران قلمداد کرده اند. ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت نوزدهمین سالگرد پیروزی مقاومت بر رژیم صهیونیستی و آزادی کامل لبنان، (25 می سال2000) به سخنرانی پرداخت. ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان از صادر شدن مجوز ایجاد پایانه صادراتی ریلی در ایستگاه بناب خبرداد و گفت: این موضوع در تسهیل صادرات و ارسال کالاهای صادراتی واحدهای تولیدی به بازار هدف بسیار موثر است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به تشکیل 841 پرونده تخلفاتی در تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: بیشترین پرونده های تشکیل شده در حوزه قاچاق بود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۸۳ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: ماموران امنیتی 3 کارت خوان با گردش مالی ده میلیاردی در دفتر وزیر نفت پیدا کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر استفاده از فرصت شبهای قدر ارزش این شبها را بالاتر از عبادت 1000 ماه عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری زنجان با اشاره به اینکه مصوبه افزایش نرخ کرایه ها به کمیته تطبیق فرمانداری واگذاری شده است گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا پیش از سفر خود به ژاپن، دیروز در کاخ سفید اظهاراتی درباره تنش های اخیر واشنگتن و تهران داشت. ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۹   + ۱۰۴ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دایم ایران در سازمان ملل تصریح کرد: با وجودی که تمایلی به جنگ در منطقه، نه با آمریکا و نه با هر کشوری دیگر نداریم، ولی به شدت در برابر هر گونه تجاوز علیه کشورمان ایستادگی خواهیم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
وزارت صمت با در اختیار داشتن ابزارهایی چون سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده، ستاد تنظیم بازار و معاونت بازرگانی به راحتی می تواند بر مشکلات ناشی از نوسان قیمت در بازار فائق آید ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از اعزام 12 دستگاه ناوگان سنگین این اداره کل به بندر امام خمینی (ره) خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس با تاکید بر لزوم خروج دولت زا بنگاه داری گفت: دولت رغبتی برای واگذاری سهم خود در ایران خودرو و سایپا نشان نمی دهد .
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان و احتکار کنندگان کالا در استان زنجان گفت: در راستای تشدید برخوردها و نظارتها 9 انبار نگهداری احتکار کالاهای اساسی کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: پایین بودن برخی شاخص های فرهنگی در استان زنجان را قبول دارم اما حرکت هایی نویی برای ارتقای این شاخص ها آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: قرار گرفتن استان زنجان در مسیر ترانزیت جاده ای شمال غرب کشور می تواند به عنوان یکی از مهم ترین مولفه های توسعه استان مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان از آزادی 45 زندانی جرائم غیرعمد مالی تا نیمه رمضان در استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاور املاک زنجان با اشاره به وضعیت مسکن و روند ساخت و سازها در زنجان گفت: با افزایش قیمتها قدرت خرید مردم بسیار کاهش یافته و با روند فعلی پیش بینی می شود بازار مسکن امسال در رکود باشد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۴۲ سایت دیگر  
نمیانده ادوار مجلس گفت: محاکمه کردن فردی که فساد آشکاری دارد و توسط آقای رئیسی کنار گذاشته شده کمک می کند که جهت آینده در قوه قضائیه تثبیت شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار زنجان با اشاره به روند اجرایی پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان گفت: این پروژه نیاز به تامین اعتبار سنگینی دارد که در سفر معاون اول رئیس جمهور این موضوع به صورت جدی پیگیری می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
جالب اینکه رئیس جمهور به جای ربیعی، محمد شریعتمداری را برای وزارت رفاه و کار معرفی کرد؛ کسی که در معرض استیضاح و برکناری از سوی مجلس بود!
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
حالا طراحی کمی عوض شده است و شاید قرار است با گوشت بالای صدهزار تومان، پراید 50 میلیون تومان و خانه متوسط متری 11 میلیون تومان، فشار از پایین برای گرفتن اختیارات ویژه در بالا ایجاد شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۰:۲۵    
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت:با برنامه ریزی های انجام شده، پویش مردمی " یاشماق " امسال در استان زنجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۵    
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان برضرورت عدم فراموشی چنین حماسه هایی تاکید کرد و گفت: به فرموده مقام معظم رهبری خرمشهرها در پیش است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: دشمنی استکبار جهانی از چهل سال گذشته وجود داشته است و آنها 40 سال است که رجزخوانی می کنند و هیچ گاه موفق نشده اند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: دفاتر کمیته امداد،مراکز نیکوکاری و پایگاههای مستقر در مساجد ،حسینیه ها وبقاع متبرکه در سراسر استان آماده ثبت نام از حامیان طرح اکرام و محسنین هستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
جانباز زنجانی با کمک به آزادسازی زندانیان بار دیگر جلوه ای از ایثار را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رزمندگان استان زنجان در چهار مرحله عملیات بیت المقدس در آزاد سازی خرمشهر خط شکن بودند و توانستند نقش مهمی در این عملیات داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره به طرح کنترل فشار خون گفت: 50 درصد مبتلایان به فشار خون از بیماری خود خبر ندارند .
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۹   + ۴۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: آمریکا و همپیمانان منطقه ایش به دنبال مهار ایران و ایجاد توان بازدارنده در برابر ایران هستند. ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری ایران ترانسفو در نوبت رسیدگی مجلس قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۸:۳۹   + ۸۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی سراسر کشور تاکید کردند: گاهی کارگزاران در حرکت اشتباهی می کنند که در جامعه شکاف بزرگ ایجاد می کند. ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۸:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در سال های گذشته نسبت به برگزاری جلسات برخی شوراهای عالی و همچنین شرکت در جلسه مجمع تشخیص توجهی نداشته است. گزارش تسنیم درباره غیبت روحانی در نهادهای عالی کشور را می خوانید. ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۸:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
تحقیقات یک رسانه آمریکایی نشان می دهد گروهک تروریستی منافقین در تلاش برای فشار به ایران از طریق انتشار اطلاعات غلط، هزاران آگهی در فیسبوک منتشر کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار زنجان با تاکید بر ضرورت ایجاد تشکل صادراتی زنجان گفت: این تشکل در استان زنجان به صورت تخصصی باید در زمینه صادرات فعالیت کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان با اشاره به پروژه اتصال شهرک شماره یک زنجان به شبکه ریلی گفت: این پروژه در صورت اجرای عملیات ریل گذاری تا پایان امسال انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تعداد پنج انبار در زنجان که توسط افراد سودجو اقدام به نگهداری و احتکار کالا کرده بودند، کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زنجان با اشاره به روند تکیمل پروژه های نیمه تمام شهری گفت: پل گلشهر زنجان در خرداد ماه افتتاح می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان گفت: استان زنجان در زمینه تولید ناخالص داخلی دارای بیشتری رشد اقتصادی در کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت و معدن استان زنجان با اشاره به اجرای طرح احیای معادن گفت: هزینه احیای معادن از معدن داران اخذ می شود ولی در حوزه احیا اقدامی انجام نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان پیش بینی برنامه های متنوع بسیج رسانه استان زنجان برای خبرنگاران خبرد داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار زنجان از احتمال رکود سنگین در بازار زمین و مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار زنجان زنجان با اشاره به اینکه واگذاری معادن به مدیران و مسئولان دولتی خلاف قانون است گفت: مدیران و مسئولانی دولتی استانی که قانون را دور زدند به شدت برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: ارتباط با رسانه ها یکی از راه های مقاوم سازی در مقابل طراحی های دشمن محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه افرادی که با گلریزان از زندان آزاد می شوند محکومان مالی غیرعمد هستند گفت: زندانیان جرائم غیر عمد مجرم نیستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی مهمانی لاله ها با حضور خانواده های شاهد و ایثارگر در همه گلزارهای استان زنجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در شب ولادت باسعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) جمعی از شاعران جوان زنجانی با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۷:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
در حالی که معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی از آغاز به کار کمیته سقف اجاره بهای مسکن با هدف ضابطه مند شدن نرخ اجاره خبر داده ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۷:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان ما سر و صدای زیادی می کنند، می خواهند ما را تحت فشارها قرار دهند، اما با افتخار می گویم که انقلاب اسلامی در حال حاضر بسیار توانمند تر از گذشته است. ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۷:۵۶   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: حسین هدایتی به جرم اخلال در نظام اقتصادی به 20 سال حبس و رد مال معادل 488 میلیارد تومان به نفع بانک سرمایه و به تحمل 74 ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم شد. ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار طارم با اشاره به اینکه تولید سالانه 40 تا 45 هزار تن و فعالیت 32 واحد فرآوری زیتون در شهرستان طارم گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با تاکید بر مقابله با معضل اعتیاد در استان زنجان گفت: در مقابله با شیوع اعتیاد با اقدامات موثری انجام شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با اشاره به افزایش 12 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان زنجان گفت: 361 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان زنجان کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منطقه ای وزیر کشور گفت: مجوزها را به قد و تیپ و جیب ندهیم بلکه مجوزها به نام و نام خانوادگی نیز بر اساس اهلیت و صلاحیت ارائه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: به منظور علمی کردن فعالیت های صنعتی در استان زنجان،کلینیک مدیریت و صنعت در استان تشکیل می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان گفت: آزادی خرمشهر صرفا آزادی خاک و بخشی از سرزمین نبود بلکه نقطه عطفی در تاریخ نظام جمهوری اسلامی بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان از نصب و تحویل آبگرمکن های خورشیدی به تعداد 50 دستگاه در روستاهای چای قشلاق(14دستگاه) و تات قشلاق(36 دستگاه)شهرستان ماهنشان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۰   + ۴۲ سایت دیگر  
مهدی گلشنی، عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مقام معظم رهبری بر تشکیل جلسات شورا با یکی از نواب رییس (یکی از رؤسای دو قوه دیگر) تأکید کرده اند؛ اما متأسفانه این اجرا نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۵    
استاندار زنجان دقایقی پیش با حضور در دفتر موج رسا با خبرنگاران این رسانه به گفت وگو نشست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
طرح شناورسازی تسهیلات خرید مسکن به عنوان طرح جدید از سوی بانک مسکن هنوز بعد از چندین ماه پشت در های بسته شورای پول و اعتبار مانده است. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران فرمودند: من راجع به زبان فارسی حقیقتاً نگرانم زیرا در جریان عمومی، زبان فارسی در حال فرسایش است. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی چند روز قبل با هشدار نسبت به عدم استعفای دو شغله های زیر مجموعه های وزارتخانه متبوع خود اعلام کرد که در صورت مقاومت در برابر استعفا عزل و به مراجع ذیصلاح معرفی خواهند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار زنجان با تاکید بر ایجاد اشتغال و رونق تولید گفت: دستگاه ها را ملزم به ارائه نقشه راه در خصوص رونق تولید کرده ایم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف بیش از 20 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری یک قاچاقچی سابقه دار در یک عملیات پلیسی خبرداد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و مالی در استان گفت: تعداد زندانیان مهریه تا پایان هفته در استان زنجان صفر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع)، کریم اهلبیت، پایتخت شور و شعور حسینی غرق در شادی و نور است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
خداوند متعال ماه رمضان را برای بندگان خود میدان مسابقه قرار داد. پس عده ای در آن ماه با اطاعت و عبادت به سعادت و خشنودی الهی از یکدیگر سبقت خواهند گرفت و گروهی از روی بی توجهی و سهل انگاری خسارت و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه زنجان با اشاره به ورود دلالان در حوزه مواد غذایی گفت: در حال حاضر دلالان سود بیشتری از محصولات کشاورزی می برند که دولت باید برای حذف دلالان در این حوزه اقدام کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: همزمان با روزهای سوم،چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه سال جاری 450 کانون فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان برنامه برگزار می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان با اشاره به اینکه مدرسه صادراتی در 5 استان به صورت پایلوت راه اندازی می شود گفت: ایجاد این مدرسه در زنجان هنوز قطعی نشده ولی در حال رایزنی هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زنجان گفت:با توجه به طرح تفصیلی شهر زنجان، کوی فاطمیه نمی تواند به شهر زنجان متصل شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه زنجان با اشاره به عدم مدیریت بارشهای امسال گفت: تمام هنر وزارت نیرو نگه داشتن آب بالای سطح زمین است .
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: آخرین وضعیت ساماندهی گلزارها و مزارهای شهدا نشان می دهد که در مجموع 451 مزار و گلزار شهید در زنجان نیازمند ساماندهی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۸۴ سایت دیگر  
افزایش مصرف برق در ایران به تبع نزدیک شدن به فصل گرما و استفاده از وسایل سرمایشی، دغدغه گذر از فصل تابستان بدون خاموشی برنامه ریزی شده را باز هم پررنگ کرده و مسوولان وزارت نیرو به دنبال راهکارهایی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا بامداد دوشنبه در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز درباره تنشهای اخیر در خاورمیانه گفت که من کسی نیستم که وارد جنگ شود. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل هوآوی اعلام کرد مدت هاست برای محدودیت های آمریکا آماده شده ایم و در برابر فشارها تسلیم نخواهیم شد. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
زولبیا و بامیه از شیرینی های پرطرفدار در ایام ماه مبارک رمضان بوده و در این ماه تقاضای مصرف این شرینی افزایش یافته و موجب رونق بیشتر کارگاههای شیرینی پزها می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان از رشد 10 درصدی مراجعین سالمند به مراکز درمانی تامین اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادنی سپاه استان زنجان با اشاره به تلاش قرارگاه پیشرفت و آبادانی در جهت خدمت رسانی و محرومیت زدایی در سطح استان زنجان گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۶:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
افزایش بیش از 50 درصدی تولید کلزا در زنجان گامی به سوی خودکفایی در تولید دانه ها روغنی بوده و بستر مناسبی برای تحقق اقتصاد مقاومتی در حوزه کشاورزی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به برگزاری جشن گلریزان گفت: 170 محکوم جرایم غیر عمد و مالی استان زنجان چشم انتظار کمک های مردمی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره به کاهش رشد جمعیت استان زنجان گفت: رشد جمعیت استان زنجان رو به کاهش است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زنجان با اشاره به آخرین وضعیت پروژه سبزه میدان گفت: اگر ما به این نتیجه برسیم که به روش EPC این پروژه را اجرا خواهیم کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: مراسم های 14 و 15 خرداد و راهپیمایی روز قدس همچون هشتم و یازدهم ماه محرم زنجانی ها باید در کشور الگو شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با تاکید بر اینکه جلسه راهبردی جمعیت جای تحلیل جمعیت نیست گفت: در این جلسه تصمیمات راهبرد ی تعریف شده در حوزه جمعیت باید بررسی شده و ماموریت دستگاه ها مشخص شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۳۴ سایت دیگر  
حضور یک ماشین سیار آنتن دهی موبایل در جوار روستای مرجان این سوال را مطرح کرده که نصب یک دکل مخابراتی سیار در نزدیکی روستای مرجان چه ارتباطی با وزیر ارتباطات دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: امیر سرتیپ امیر حاتمی،وزیر دفاع در مراسم روز قدس زنجان سخنرانی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به افزایش بیماریهای غیرواگیر گفت: 44 درصد افراد از سکته مغزی و قلبی می میرند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا زنجان از شناسایی موبایل فروشی که با دسترسی به تصاویرشخصی و خصوصی مشتریان اقدام به اخاذی می کرد؛ خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
انتخاب فاطمه معتمدآریا به عنوان رئیس انجمن صنفی بازیگران واکنش کاربران را به همراه داشت، او پیشتر گفته بود هر جا رفته انقلاب اسلامی او را متوقف کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام صدیقی استاد اخلاق گفت: مرحوم آیت الله بهجت بسیار متواضع بود و هیچ وقت آن ژِست مرجعیت و مدرّسی و چهره مشهور را در چهره اش نمی دیدیم، همیشه آدم احساس می کرد مجذوب است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
آشنایی با ساختار و مکانیزم رفتار سازمان اطلاعات سپاه، یکی از علاقه مندی های همیشگی نهادهای اطلاعاتی خارج از کشور بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه گروهی نقاشی در زنجان با حضور هنرمندان و مسئولان زنجانی در زنجان گشایش می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات در مقابل جنگ احتمالی با ایران ایستاد و گفت: "ترامپ در آستانه راه اندازی جنگی بسیار احمقانه و پر هزینه با ایران است و باید آن را متوقف کند." ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۲۵   + ۴۰ سایت دیگر  
پرسنل نظامی ونزوئلا با شرکت در رژه وفاداری به رئیس جمهور این کشور، آمادگی خود برای دفاع از میهنشان را به رخ کشیدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۲۵   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه این شورا با نفسِ استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی مخالفتی ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۲۵   + ۱۳۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ و هنر بویژه در مقطع حساس کشور اظهارداشت: مهم ترین نیاز امروز جامعه ...
مشاهده نتایج بیشتر...