سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۰۴:۵۳Apr 2020 7

موج رسا (mojerasa.ir)

 
  ۳ ساعت پیش   + ۶۸ سایت دیگر  
هیات واگذاری شرکت های دولتی واگذاری قطعی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در سال 1399 را تصویب کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی عراق از شلیک 5 موشک به یک شرکت آمریکایی در بصره خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
برخی مقامات سیاسی سابق آمریکا و دیگر کشورهای جهان با انتشار نامه ای از دونالد ترامپ خواسته اند تا بخشی از تحریم ها علیه ایران را تسهیل کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش موج رسا; دادستان از آرامستان زنجان بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات روند کفن و دفن بیماران و هزینه ها اخذ شده از خانواده های اموات کرونایی قرار گرفت. ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دادستان در حاشیه بازدید از آرامستان جدید و محل تدفین اموات کرونایی در خصوص اخذ هزینه ها و نحوه کفن و دفن اموات کرونایی توضیحات کاملی را ارائه دادند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان گفت: تصمیمات جدیدی از سوی ستاد کرونای استان زنجان بر اساس ستاد ملی کرونا، اجرایی می شود
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
منابع عراقی از توافق گروه های شیعه در این کشور بر سر جایگزینی رئیس سرویس اطلاعات به جای عدنان الزرفی برای به دست گرفتن پست نخست وزیری خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
محققان آلمانی و چینی با توجه به ساختار پروتئاز ویروس کرونا دارویی ساخته اند که به این ویروس اجازه تکثیر نمی دهد. این دارو روی موش ها آزمایش شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: بازدید مجازی از موزه شهدای استان زنجان برای علاقه مندان فراهم شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف استان زنجان گفت: از ابتدای طرح ابلاغیه عدم فعالیت واحدهای عرضه کننده اقلام غیرضرور تا به امروز 400 واحد صنفی در سطح استان پلمب شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
صنایع دستی استان زنجان همچون سایر صنایع در سال گذشته با فراز و فرودهای بسیاری مواجه بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به اقدمات بهزیستی استان زنجان گفت: هیچ بیمار مشکوک به کرونا تا به امروز در مراکز شبانه روزی بهزیستی مشاهده نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۱:۵۳    
مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان گفت: شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 670 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۸    
مدیرکل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع کرونا در واحدهای تولیدی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار زنجان با اشاره به افزایش تولید مواد ضدعفونی کننده در استان، گفت: 100 درصد نیاز اقلام بهداشتی مراکز بهداشتی تامین شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشارهبه اقدامات سپاه و بسیج در مقابله با کرونا گفت: بیش از 2700 گروه جهادی در راستای مقابله با کرونا فعالیت دارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سپاه انصار المهدی استان زنجان(عج) رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه را در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا در شهرک صنعتی روی زنجان برگزار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۳    
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و عرضه کنندگان صنایع دستی استان زنجان گفت: تعطیلی ها و عدم فعالیت زیان های قابل توجهی به بخش کثیری از فروشندگان جوازدار تحت پوشش اتحادیه ها وارد کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
در بحبوحه شیوع ویروس کرونا، سازمان پلیس بین الملل به کشورهای عضو خود درباره افزایش حملات باج افزاری مجرمان سایبری به سازمان های کلیدی هشدار داده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
اطلاعات گوگل نشان می دهد در ایتالیا فعالیت های خرده فروشی و تفریحی 95 درصد و در اسپانیا تردد مردم به پارک ها 92 درصد کمتر شده است. عبورو مرور در لندن نیز 80 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
سامانه کشوری تلفن گویا 1569 جهت اطلاع رسانی کرونا توسط اتاق فکر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایران راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان گفت: 20 عنوان کتاب در استان زنجان در حوزه دفاع مقدس به چاپ رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای زنجان از نصب بیش از 310 کنتور هوشمند به منظور کنترل برداشت آب از چاه های کشاورزی و صنعتی در استان زنجان خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۸    
مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان گفت: شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 654 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: فردا رزمایش دفاع بیولوژیک در زنجان با همکاری سپاهیان و بسیجیان استان زنجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
182 منتحب مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری از انتخاب شعار جهش تولید برای سال نود و نه تقدیر و تشکر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
همه گیری جهانی کرونا باعث شده تقاضا برای اقلام پیشگیری از ابتلای به این ویروس و نیز تجهیزات تست و مهار و درمان آن، به شدت بالا برود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: میزان ورودی خودروها به استان زنجان با کاهش 66.42 درصدی در سال جاری مواجه است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان زنجان با اشاره به اعمال قانون 120 خودروی غیربومی در استان زنجان گفت: 45 خودروی غیربومی نیز در استان زنجان به پارکینگ منتقل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با اشاره به شعار سال، گفت: برای تحقق جهش تولید دولت سرمایه و بازار شرکت های دانش بنیان را تامین کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: تا کنون 993 گروه جهادی در استان زنجان به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا فعالیت کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
دولت محلی برلین به اقدام واشنگتن مبنی بر توقیف ماسک های سفارش داده شده به یک شرکت آمریکایی اعتراض و این اقدام را دزدی مدرن توصیف کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۳   + ۳۹ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به اجرای سیستم غربالگری ملی در تهران گفت: پیوستن به مجموعه غربالگری ملی توسط تیم بهداشت و درمان مشکلات آماری شهر تهران برطرف می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۳   + ۱۵۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز(شنبه 16 فروردین 99) اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ 13 ارز افزایش و قیمت 23 واحد پولی دیگر کاهش یافت. نرخ دلار و 10 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول شورای هیئات مذهبی استان زنجان با اشاره به فعالیت های هیئات مذهبی زنجان، گفت: بیش از 10 هزار بسته معیشتی توسط هیئات مذهبی در بین نیازمندان توزیع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
بازی ویژه تلفن همراه تکاور تولید شده توسط مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار زنجان با تاکید براینکه مراکز 16 ساعته از بیماران سرپایی تست کرونا را انجام می دهند گفت: در حال حاضر 3 مرکز تست کرونا در استان زنجان فعالیت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
سید یاسر جبرائیلی کارشناس اقتصاد سیاسی در یادداشتی با عنوان تاملی در تکذیبیه سازمان برنامه و بودجه درباره همکاری با IMF پیرامون اصلاح ساختاری بودجه به موضوع همکاری با IMF پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۲:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی آورد؛ بانک مرکزی آماده استفاده گسترده از عملیات بازار باز برای کمک به دولت در مواجهه با مشکلات و کمک به رشد اقتصاد است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۲:۵۳   + ۱۱۳ سایت دیگر  
182 منتحب مجلس در نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری از انتخاب شعار جهش تولید برای سال نود و نه تقدیر و تشکر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۲:۵۳   + ۵۵ سایت دیگر  
در مدت 40 روز اخیر تعدادی از سیاسیون و مقامات ایرانی به ویروس کرونا مبتلا شدند که برجسته ترین آن ها علی لاریجانی رئیس قوه مقننه است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۲:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم در یادداشتی با عنوان ما و جهان پساکرونا ، تاثیرات ژئوپلتیکی شیوع کرونا بر نظم آیندۀ جهانی را بررسی کرد
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
هرچقدر که از شیوع کرونا در اروپا و آمریکا زمان می گذرد ماهیت واقعی غرب بیشتر مشخص می شود؛ کشورهای غربی که در رسانه ها امپراتوری بزرگی به راه انداخته بودند این روزها با بحران های انسانیت، اقتصادی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان زنجان با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای عدم حضور مردم در فروشگاه ها، گفت: اکنون 30 درصد از کالا های مورد نیاز مردم به صورت آنلاین در زنجان عرضه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۱:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
کشورهای عضو اتحادیه اروپا که سالها برای منافع همدیگر هزینه کرده اند و از طرف دیگر برای شکست دادن و حفظ برتری خود بر جوامع شرقی متحد شده بودند امروز محموله های اهدایی کشورها را از یکدیگر به سرقت می ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با تاکید بر رسیدگی به نیازمندان گفت: کمک به نیازمندان با حفظ آبرو مورد توجه جدی قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
در شرایطی که برخی فعالان شبکه های اجتماعی عمر هشتگ ها را تمام شده می دانستند اما کاربران شبکه اجتماعی توییتر با استفاده از دو هشتگ توانستند مسئولان ایالات مختلف در آمریکا را پای کار آورده و با انعکاس ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل اقتصادی بر ضرورت تصویب قوانینی برای حل مشکلات فضای کسب و کارها تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: فعالیت بسیج در زمینه احتکار و کشفیات ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی کننده نتایج مطلوبی داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۲:۰۸   + ۳۱ سایت دیگر  
بر اساس نتایج پیمایش انجام شده، اکثر مردم ایران علاقه خود را به توافق هسته ای از دست داده اند اما هم چنان معتقدند این کشور نباید به توسعه تسلیحات هسته ای بپردازد و باید در مسیر توسعه برنامه صلح آمیز ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۳۸    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان گفت: شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 620 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل منطقه گفت: تحرکات جدید آمریکا در عراق ناشی از احساس خطر و ترس این کشور از اخراج از منطقه است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۷   + ۶۲ سایت دیگر  
سردارشریف با تشریح جدیدترین اقدامات و خدمات سپاه در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا گفت: در روزهای آینده از دستاوردهای جدید بهداشتی درمانی سپاه برای رویارویی با کرونا رونمایی خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
یحیی آل اسحاق، وزیر اسبق بازرگانی گفت: دولت حدود 100 هزار میلیارد تومان از بودجه کشور را برای مقابله با خسارتهای اقتصادی ناشی از بیماری کرونا اختصاص داده که 5هزار میلیارد برای بیمه بیکاری ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار زنجان در مورد کنترل ورودی های شهر زنجان گفت: ورود ها به شدت کنترل می شود از ورود افراد ناقل بیماری جلوگیری شده و افرادی که ناقل بیماری باشند به مراکز درمانی منتقل می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش زنجان با اشاره به تعطیلی مدارس در اسفند ماه گفت: 50 درصد از هزینه سرویس مدارس باید پرداخت شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: بارش باران و تگرگ طی دو روز گذشته در استان زنجان، خسارتی بر جای نگذاشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: خدمات لازم به جانبازان به ویژه جانبازان شیمیایی و والدین شهدا که دارای مشکلات ریوی و تنفسی هستند، ارائه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای زنجان با اشاره به اینکه عملیات انسداد چاه های غیرمجاز از تعطیلات عید ادامه خواهد داشت گفت: 180 چاه غیرمجاز مسدود شده و 70 مورد را از در برنامه داریم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد نیروهای مسلح رژیم صهیونیستی به دنبال شرکت در جلسه ای که در آن یک افسر مبتلا به ویروس کرونا حضور داشت، تصمیم گرفت خود را در قرنطینه قرار دهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۱:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
جک اندرو بازیگر مجموعه فیلم های جنگ ستارگان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در 76 سالگی جان باخت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۱:۰۷   + ۵۴ سایت دیگر  
علی لاریجانی در گفت و گو با سرپرست جمعیت هلال احمر و استانداران آذربایجان غربی، کردستان و گیلان تاکید کرد ستادهای حمایت از بیکارشدگان کرونا تشکیل شود .
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در امور اجتماعی و مشارکت های مردمی با اشاره به تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان گفت: شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 601 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۰۷   + ۳۹ سایت دیگر  
سردار نقدی همچنین گفت: سخن گفتن از عمر 25 ساله رژیم صهیونیستی و کم و زیاد کردن آن، برداشت کاملا غلط از فرمایشات رهبری و نوعی روحیه دادن به این رژیم است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۳۷    
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، انتشار مطبوعات در کشور و به تبع آن در زنجان متوقف شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: غربالگری روزانه در مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی افراد دارای اختلال سوء مصرف مواد به صورت روزانه انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خواهران بسیج دانشجویی زنجان در جبهه مقابله کرونا از بسته بندی اقلام بهداشتی تا آموزش چهره به چهره پای کار آمدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۱:۰۷    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به ثبت موارد مثبت جدید کرونا ویروس در زنجان، گفت: شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 582 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش موج رسا; آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان، حقیقی استاندار زنجان، عسگری فرماندار زنجان و قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با حضور در محل استودیو سلامت مرکز همایش های بین ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
سردار وحید مجید، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا از غلبه فعالان انقلابی در فضای مجازی و رسانه ای بر دشمن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار طارم با اشاره به محدودیت کامل تردد خودروها در محور زنجان و طارم گفت: امروز و فردا تردد خودروها در محور زنجان و طارم ممنوع شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد زنجان با اشاره به قیمت پایین محصولات ایرانی در بازار های جهانی، گفت: قیمت پایین محصولات ایرانی امکان امکان افزایش صادرات محصولات ایرانی را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۷    
گروه جهادی شهید یدالله ندرلو مسجد باب الحوائج زنجان به منظور مقابله با شیوع بیماری کرونا اقدام به ضد عفونی معابر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: به منظور جلوگیری از تردد غیرضروری مردم به صورت دو روز متوالی، محورهای زنجان – تهم - چورزق و زنجان – طارم مسدود شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: 12 فروردین به عنوان سرآغازی برای نظام جمهوری اسلامی و حیات واقعی این نظام است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
نیروهای حشد شعبی و ارتش عراق به منظور پاکسازی نینوا و صلاح الدین از بقایای داعش، عملیات بهار پیروزی های بزرگ را کلید زدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۱:۲۲   + ۶۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد ملی مقابله با کرونا، نسخه کاغذی نشریات تا پایان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی چاپ نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۱:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
آیین رونمایی از تولید انبوه نسل دوم کیت تشخیص کرونا ساخته شده توسط متخصصین صنعت دفاعی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش موج رسا; اجرای نماهنگ در یکی از خیابان های تهران را به مناسبت میلاد امام حسین(ع) که باعث غافلگیری مردم شد را ببینید. Your browser does not support HTML5 video. ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان گفت: شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 562 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به کنترل و نظارت مستمر بر صنوف از پلمب 58 واحد صنفی متخلف و اخطار و تعهد از 12 واحد دیگر خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: از ابتدای آغاز طرح پایش سلامت و غربالگری در خصوص کرونا، در این استان نیروهای داوطلب، جوانان و پرسنل 82 هزار و 87 نفر را تب سنجی کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
اسنادی توسط آژانس امنیت ملی آمریکا منتشر شده است که جزئیات دقیقی از مرکز جاسوسی پزشکی این کشور را افشا نموده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۲۱   + ۶۰ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی خطاب به وزیر بهداشت گفت: رویکرد جدید ضد فساد شما در وزارت بهداشت قابل تقدیر است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: برای تحقق جهش تولید به عنوان شعار سال باید پیوند مطلوبی بین صنعت و رسانه ایجاد شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه تعیین قیمت خرید تضمینی گندم به هیچ عنوان با تورم موجود جامعه همخوانی ندارد گفت: متاسفانه تعیین قیمت گندم یکطرفه و به نفع دولت انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سردار سلیمانی گفت: جشنواره خدمت در راستای پاسداشت خدمات ارزنده کادر درمانی و امدادی کشورمان که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند و ثبت فداکاری آنان در قالب های ادبی و هنری آغازبه کار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حاج ولی الله کلامی از جهادگران دوران دفاع مقدس است که امروز هم برای مقابله با بیماری کرونا به ماسک دوزی اقدام می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با اشاره به اینکه طرح فاصله گذاری با قاطعیت تمام در استان زنجان اجرا می شود گفت: تا به امروز با اجرای این طرح بیش از 50 خودرو غیربومی به پارکینگ منتقل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول موسسه معبر آسمانی با اشاره به توزیع 2000 هزاز بسته بهداشتی در بین نیازمندان، از توزیع 700 بسته معیشتی در بین نیازمندان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: تخفیفات جدید دفن اموات در آرامستان زنجان به زودی از سوی شورا به فرمانداری اعلام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۰:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
یکی از شاگردان آیت الله وحید خراسانی با اشاره به نقش دعا و اذکار برای رهایی از گرفتاری ها، به توصیه های این مرجع تقلید برای ایمن بودن از کرونا در این ایام اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به فضیلت های ماه شعبان گفت: فضیلت لیله القدر در ماه شعبان وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
صحیفه سجادیه پس از قرآن و نهج البلاغه بزرگ ترین گنجینه حقایق و معارف الهی است و به همین دلیل به آن زبور آل محمد(ص) و یا انجیل اهل بیت(ع) می گویند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی دوچرخه سواری برگزاری تمام رویدادهای خود تا پایان ماه ژوئن را لغو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۰۶    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به ابتلای 22 بیمار کرونایی جدید گفت: شمار مبتلایان کرونا ویروس در زنجان به 540 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بسته های حمایتی بین اقشار کم درآمد توسط بسیجیان و سپاه در زنجان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی بازار و اصناف عرضه کننده کالاهای غیرضرور در زنجان تعطیل هستند که همه اصنافی که کالاهای اساسی عرضه می کنند فعال بوده و بدون هیچ مشکلی فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تحقق جهش تولید نیازمند لوازمی است که مهم ترین این لوازم رفع موانع تولید و اصلاح نظام بانکی کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: فاصله گرفتن از رودخانه ها و مسیل ها و پرهیز از سفرهای غیر ضروری توصیه مدیریت بحران استان به مردم است.
مشاهده نتایج بیشتر...