چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۰۵Oct 2019 16

موج رسا (mojerasa.ir)

موج رسا 29 اسفند 1394 موج رسا 7 بهمن 1395 موج رسا 31 اردیبهشت 1398 موج رسا 1 خرداد 1398 موج رسا 1 تیر 1398 موج رسا 2 مرداد 1398 موج رسا 1 شهریور 1398 موج رسا 1 مهر 1398 موج رسا 2 مهر 1398 موج رسا 3 مهر 1398 موج رسا 4 مهر 1398 موج رسا 5 مهر 1398 موج رسا 6 مهر 1398 موج رسا 7 مهر 1398 موج رسا 8 مهر 1398 موج رسا 9 مهر 1398 موج رسا 10 مهر 1398 موج رسا 11 مهر 1398 موج رسا 12 مهر 1398 موج رسا 13 مهر 1398 موج رسا 14 مهر 1398 موج رسا 15 مهر 1398 موج رسا 16 مهر 1398 موج رسا 17 مهر 1398 موج رسا 18 مهر 1398 موج رسا 19 مهر 1398 موج رسا 20 مهر 1398 موج رسا 21 مهر 1398 موج رسا 22 مهر 1398 موج رسا 23 مهر 1398 
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
متاسفانه مردم بعضا دچار مشکل و قربانی برخی اهمال کاری های مسئولان هستند. از این جهت بیشتر از اینکه رئیس جمهور خود را قربانی کند مملکت نیازمند مدیریت درست است تا مردم قربانی روند مضمحل کنند و مشکل ...
  ۲۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
خلاً قوانین حمایتی از مادران و زنان خانه دار همچنان احساس می شود. سه سال پیش سیاست های کلی خانواده از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شد که به دلیل تعلل مجلس و دولت، هنوز تصویب و اجرا نشده است.
  ۲۳ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
در چند دهه گذشته شمار زیادی از مجرمین اقتصادی و امنیتی در آن سوی مرزها به دام سربازان گمنام امام زمان(عج) افتاده و به کشور بازگردانده شدند. در ادامه به برخی از مشهورترین آنها می پردازیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
تیم اطلاع رسانی دولت، مهم ترین بخش بسته تصویری درباره ماجرای دختر آبی را حذف و سپس منتشر کرد
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به اقدامات تامینی مورد نیاز برای جلوگیری از به کار گیری کودکان در جمع آوری زباله توسط شرکت مجری جمع آوری زباله ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۴    
فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به مقابله با توزیع مواد مخدر در استان زنجان گفت: امسال در حوزه مبارزه با مواد مخدر 15 باند تهیه و توزیع کننده مواد مخدر در زنجان متلاشی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۵    
معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه ستاد هماهنگی مبارزه با مواد به منظور مقابله با جنگ خاموش دشمن ایجاد شده است گفت: باید در این جنگ در برابر دشمن هوشیارانه عمل کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون هنری و سینمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت:50 هنرمند خوشنویسی استان زنجان در مسابقه بداهه نویسی اربعین حضور دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
در ساعات گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد که تنها 117 بلیت سالن محل برگزاری کنسرت رضا گلزار در لس آنجلس فروش رفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنان وزیر بهداشت درخصوص گرانی برخی اقلام دارویی نشان می دهد که این اقدام برای حمایت از تولید داخل صورت گرفته و این داروها تحت پوشش بیمه قرار دارند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال از شکست این تیم برابر اوکراین ناراحت است اما او از رسیدن به رکورد 700 گل خوشحال است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
یک فعال حقوق حیوانات از یک آزمایشگاهی نزدیک هامبورگ در آلمان تصاویری تهیه کرده که نشان می دهد میمون ها ، سگ ها و گربه ها به اسم آزمایش در حال نوعی شکنجه شدن هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان گفت: در حال حاضر در مجموع 238 پروژه از سوی بسیج سازندگی استان اجرایی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۵    
معاون پیشگیری بهزیستی استان زنجان از پذیرش 180 معتاد در مرکز تبصره 2 ماده 16 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاورین املاک زنجان گفت: در آینده نزدیک قولنامه ها و قراردادهای مسکن در زنجان به صورت پرینت ارائه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۲۳۸ سایت دیگر  
سپاه پاسداران ازگرفتارشدن روح الله زم ، سرشبکه سایت ضدانقلاب آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه خبرداد. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه زنجان با اشاره به طرح اقتصاد مقاومتی طرح فرایند تولید خوراک دام از زباله در زنجان گفت: تولید خوراک دام از زباله در دانشگاه زنجان انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تاریخ شفاهی و دانشنامه حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان گفت: تاکنون 8 جلد کتاب تاریخ شفاهی فرماندهان و رزمندگان استان زنجان به چاپ رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت:تا کنون 36 هزار و 461 نفر از استان زنجان برای شرکت در راهپیمایی اربعین از مرزهای کشور خارج شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بهبود دامی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به میزان متوسط گوشت قرمز در استان زنجان گفت: به طور متوسط سالانه در استان زنجان 15 تن گوشت قرمز مصرف می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه چاقو فروشان و چاقو سازان استان زنجان گفت: افزایش بهای تمام شده صادرات مس خام را ناممکن کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره نوسازی مدارس استان زنجان از فرصت سه ساله استاندار زنجان برای حذف مدارس غیر دولتی فاقد استحکام بنا از چرخه آموزشی آموزش و پرورش استان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
پسر دانشجو با شلیک گلوله تفنگ شکاری عمه مطلقه اش را کشت و دختر عمه دیگرش را تا یک قدمی پرتگاه مرگ کشاند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
دندان پزشکان همیشه استفاده از خمیر دندان را توصیه می کنند، در حالی که متخصصان طب سنتی بر استفاده از نمک به جای خمیردندان تاکید دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۳۶ سایت دیگر  
حکم بی گناهی متهم مرگ مرموز دختر نقاش در رودخانه عباس آباد در دیوان پذیرفته نشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
به تعبیر مقام معظم رهبری (در دیدار فرماندهان سپاه) امریکا هر قدر بیشتر هزینه می کند بیشتر شکست می خورد و رئیس جمهور امریکا امروز به این منطق رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
دو پسر جوان با خالکوبی های یک شکل در زندان پیمان رفاقت بستند تا بعد از آزادی باز به دنیای تبهکاران برگردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
امت سازیِ حق لوازم خودش را دارد؛ بیت می خواهد، بلد امن می خواهد، امام می خواهد، رسول می خواهد، امت مسلمه می خواهد، مناسک می خواهد، تمایل قلوب به امام می خواهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
وکیل حسین فریدون از انجام مقدمات اجرای حکم 5 سال حبس موکلش خبر داد و گفت: فریدون به زودی روانه زندان می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به تعداد خانه های روستایی استان گفت: امسال 110 خانه روستایی در استان زنجان به لوازم ورزشی تجهیز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: 10 هزار و 167 مسافر توسط حمل و نقل استان زنجان برای شرکت در مراسم اربعین جابه جا شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان با اشاره به تامین میزان اشتغال استان توسط واحدهای صنعتی گفت: 85 درصد از اشتغال استان زنجان توسط واحدهای صنعتی کوچک ایجاد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به موضوع نهادینه شدن فرهنگ تفکیک زباله از مبدا گفت: شهر داری به دنبال تحقق شدن این امر در سطح شهر زنجان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل اداره نوسازی مدارس استان زنجان از حذف بخاری نفتی مدارسی که تا تیر ماه به گاز شهری مجهز شده اند خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
"نه آب شرب داریم نه گاز،برق کشی هم با دردسرهای بسیار انجام شده است، سردی و سختی زمستان را با بخاری هیزمی سر می کنیم و گرمای تابستان را تحمل".
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اصناف استان زنجان گفت: حمایت های لازم از واحدهای تولید چادر انجام و مجوزهای لازم برای فعالیت این قشر ارائه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۵    
در جلسه ای با حضور استاندار و روسای دانشگاه های استان، انتصاب دبیر 4 کارگروه آپفن انجام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: توجه به احداث اقامتگاه های بوم گردی باعث تقویت وضعیت اقتصادی روستائیان می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس اعلام کرد: نزدیک به 250 هزار مسئول باید اموال و دارایی هایشان را روشن و شفاف اعلام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره خانه سینما با تأکید بر لزوم بازنگری در ترکیب اعضای صنوف سینمایی به منظور شناسایی اعضای واقعی تأکید کرد کمیته تطبیق به دنبال حذف خدمات بیمه اعضای خانه سینما نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ارتش سوریه تجهیزات نظامی بزرگ خود را برای ورود به شهر منبج در اطراف این شهر در شمال حلب مستقر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرنگار ارشد رسانه دولتی انگلیس در حوزه خاورمیانه، حمله ترکیه به مناطق کردنشین سوریه را کاملاً به نفع ایران ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه اربعین اباعبدالله (ع) شاهد بزرگترین سانسور رسانه ای هستیم که دلیل این امر بر اساس نظر برخی از کارشناسان اتحاد جهان شیعه و نمایش و انعکاس قدرت شیعیان و جمهوری اسلامی ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان با اشاره به اینکه شان دانشگاه شان تمیمی سازی است گفت: مدیران باید توان استفاده از ظرفیت دانشگاه را داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
در آستانه انتخابات مجلس یازدهم، بار دیگر نظارت شورای نگهبان بر روند انتخابات و تایید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی، به موضوع روز فضای سیاسی کشور تبدیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
با کلید خوردن 3 پرونده قضایی نتانیاهو و شمارش معکوس برای اعلام حکم نهایی آنها و بن بست سیاسی موجود همگی نشان می دهند نتانیاهو به پایان عمر سیاسی اش نزدیک می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
زیارت اربعین حسینی به اندازه ای دارای شأن و منزلت است که امام جعفر صادق علیه السلام این عمل را به عنوان یکی از نشانه های شیعه مطرح کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای استان زنجان با اشاره به برداشت بی رویه از آبهای زیر زمینی در استان زنجان گفت: در حال حاضر میزان مصرف آبهای زیر زمینی در استان زنجان یک میلیارد و 300 میلیون متر مکعب است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۲:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
مروری بر رسانه های جریان اصلاحات نشان می دهد آن ها در دهه های 80 و 90، دو سیاست کاملاً متفاوت را نسبت به حضور بانوان در استادیوم، اتخاذ کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای آموزش استان زنجان با حضور استاندار زنجان و معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان برگزار و مباحث مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه زنجان با اشاره به اینکه طرح گاو شیری یکی از نیاز های استان است، گفت: نقشه و طرح توجیهی آماده شده است، برای اجرای طرح منتظر بودجه هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۰    
استاندار زنجان گفت: در وضعیت کنونی کشور هر چیزی که مسئله مسئولین باشد تا حدودی قابل حل است ولی هر مشکلی که حل نمی شود به دلیل این است که آن مشکل مسئله مسئولان نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به سیستم های ارزشیابی درونی دانشگاه علوم پزشکی، گفت: طبق سیستم های ارزشیابی درونی دانشگاه علوم پزشکی مردم از خدمات ارائه شده در بیمارستان امام حسین (ع) رضایت 85 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۰    
مسیر راهپیمایی مذهبی-سیاسی اربعین، محل رویش است؛ رویش انسان هایی که سربازی تمدن اسلامی و اسلام برایشان کمال افتخار و اوج اقتدار است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: تا 19 مهر ماه سال جاری در مجموع 9 هزار و 388 مسافر از دو مرز خسروی و مهران جا به جا شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به توقیف 258 دستگاه خودروی قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر گفت: امروز 130 کیلوگرم انواع مخدر کشف شده در زنجان امحا شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۱   + ۷۱ سایت دیگر  
مدیرکل مبارزه با پولشویی سازمان مالیاتی گفت: بانک مرکزی متعهد است که اطلاعات حساب هایی با گردش مالی بالای 5 میلیارد تومان را در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دهد. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اگر مسئله آذرآب در این روزها حل شود نکته ی دیگری که شاید مهم تر از مسئله سهامدار و مدیریت شرکت باشد مطرح می شود و آن اینکه دولت چه میزان به توانایی های داخلی اعتماد دارد و چه میزان حاضر است بر آن ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 60 هزار نخ سیگار و 172 کیلوگرم شکلات خارجی قاچاق توسط ماموران پلیس آگاهی استان به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت: تا کنون 34 هزار و 204 نفر در سامانه سماح برای شرکت در راهپیمایی اربعین ثبت نام کرده اند که این آمار دو برابر سال گذشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با اشاره به تمدید خرید تضمینی گندم تا پایان مهرماه گفت: خرید گندم در حال حاضر تنها در یک سیلو در زنجان انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رسانه های خبری از فرار تعدادی از زنان داعشی از بازداشتگاه های اردوگاه الهول در شمال شرق سوریه خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تراز آب دریای خزر هرسال منفی است و نوسانات آن با سرعت بیش از 100 برابر اقیانوس ها رخ می دهد، این مسئله مدیریت منابع آبی در نوار ساحلی را پیچیده کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
کریستیانو رونالدو مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال با گلی که در دیدار این تیم مقابل لوکزامبورگ به ثمر رساند یک گام دیگر به رکورد آقای گلی علی دایی نزدیک شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت:همچنین افرادی که در پاسخ به بحران خسارت دیده و فوت کنند نشان فداکار خدمت را دریافت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دموکرات های امریکایی در صدد استیضاح ترامپ هستند و رئیس جمهور امریکا نیز با حمله به آنها فضای سیاسی داخلی این کشور را به شدت متشنج و شبیه به یک جنگل واقعی کرده است. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۵    
با نزدیک تر شدن به ایام اربعین حسینی تعداد بیشتری از زائران پیاده اباعبدالله الحسین(ع) سفر خود را به کشور عراق با عبور از پایانه مرزی مهران در استان ایلام آغاز می کنند. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش موج رسا; #حب_الحسین_یجمعنا آوای زیبای زائران اربعین انتهای پیام/
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش موج رسا; اولین روایت داستانی گروه اختصاصی متنا از راهپیمائی اربعین انتهای پیام/
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۲۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش موج رسا; روایتی متفاوت از استقبال زائران افغانستانی در مرز دوغارون انتهای پیام/
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
درخواست کودک آذری از امام حسین (ع) #روایت_اربعین #حب_الحسین_یجمعنا
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه استان زنجان با اشاره به مراسم اربعین حسینی گفت: امام حسین(ع) متعلق به تمام انسانیت است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۰:۳۲    
مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت: خروج از کشور و شرکت در مراسم اربعین نیازمند ثبت نام در سامانه سماح است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان از سردتر شدن هوای استان زنجان طی چند روز آینده خبر داد و گفت: با پدیده بارش باران مواجه خواهیم شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۱:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی از ساخت مستندی در دولت درباره دختر آبی و فشار بر سازمان صداوسیما برای پخش آن پیش از بازی ایران-کامبوج خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۶    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه راهپیمایی اربعین حسینی باعث هم افزایی هسته های مقاومت است، گفت: این هم افزایی به سمتی می ورد که مکتب امام حضور خودش را در جهان نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۶    
مدیر امور منابع آب شرکت آب منطقه ای شهرستان زنجان با اشاره به افزایش نظارت بر منابع آب استان در دشت ها گفت: افزایش فعالیت گشتها در دشتها عرضه برای حفاران غیرمجاز تنگ شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
با حضور خبرنگاران زن زنجانی، مسابقات تیراندازی (سیمولاتور) در زنجان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۶    
رئیس شورای شهر زنجان با بیان اینکه جمع آورزی زباله در زنجان از نظر بهداشتی مناسب نیست گفت: جمع آوری پسماند در زنجان به شکل حاضر اعتراض همشهریان را به دنبال دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بعد از گذشت 18 روز از شروع سال تحصیلی و بازگشایی مدارس هنوز هستند دانش آموزانیکه در انتظار کتاب درسی را به سرمی برند و قربانی کوتاهی مسئولان می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
قدم به قدم این زائران عطر و بوی کربلا دارد، فرقی نمی کند بر کدام خاک قدم برداشته و از کدام مرز راهی شده ای، از هرکجا که آغاز کرده ای تا کربلایی شدن تنها یک یا حسین(ع) فاصله است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۸:۱۶   + ۶۵ سایت دیگر  
بهروز کمالوندی با اشاره به نگرانی اروپایی ها و آمریکا درباره کاهش تعهدات ایران گفت: غربی ها به خوبی می دانند ذخایر غنی سازی ایران و تعداد ماشین ها در حال افزایش است و این مسائل سبب بر هم خوردن برنامه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۸:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
بازی فردای تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج که در مرحله مقدماتی جام جهانی قطر و جام ملت های آسیا برگزار می شود، نکات قابل توجهی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: منطقه گاوازنگ زنجان به عنوان سکونتگاه غیر رسمی تعریف نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار زنجان گفت: در حال حاضر بخش های مهم مصلی خاتم الانبیای زنجان به بهره برداری رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان زنجان نیاز به ساخت 19 مدرسه به جای مدارس کانکسی در زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۰   + ۱۲۱ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری فرمودند: هر جوان نخبه پاره تن ایران عزیز ماست و برای رفع مشکلات نخبگان باید سند راهبردی امور نخبگان را کاملاً جدی اجرا و پیگیری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
این روزها خبرهای متعددی از میراث فرهنگی زنجان در جریان است که می توان به شناسایی سنگ مزار شاهزاده قجری تا تغییر ساعات کاری موزه های زنجان اشاره کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
پستچی زنجانی گفت: تقدیرها،لبخند و خوشحالی مردم موجب انرژی مضاعف پستچی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: نیروهای انتظامی را حافظان مرزهای جغرافیایی و اخلاقی جامعه محسوب می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گوجه کاران زنجانی امسال با بی تدبیری مسئولان نقره داغ شدند و زمین ماندن گوجه فرنگی ها را به برداشت آن ترجیح می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
آمارهای یک سایت آمریکایی نشان می دهد شمار دانشجویان انگلیسی که برای تأمین شهریه های دانشگاه یا مخارج خود به نوع خاصی از روابط جنسی متوسل شده اند 36 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اگر قصد رفتن به سفر اربعین را دارید لازم است نکات مهمی را در مورد مسیر سفر، میزان هزینه ها، وضعیت اسکان، غذا و بهداشت و درمان در طول سفر و ... بدانید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۰   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور مهمترین مسائل کنکوری و پذیرش دانشجو را اعلام کرد و از برنامه ریزی برای حذف آزمون متمرکز دکتری و سرنوشت تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان گفت:109 دستگاه کامیون و کامیونت از استان زنجان به کشور عراق اعزام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۸:۴۱    
در جلسه علنی و رسمی شورای شهر زنجان موضوع برون سپاری امور حفظ و نگهداری فضای سبز و مشکلات حفاریهای سطح شهر زنجان مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: پرچم مبارزه با فساد در دوران جدید ریاست قوه قضاییه بالاتر رفته است .
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه امسال 60 هزار تن آسفالت ریزی انجام شده است، گفت: 40 هزار تن آسفالت ریزی تا یک ماه دیگر باید انجام شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بی تدبیری دولت در خصوص صادرات محصولات کشاورزی و غفلت وزارت خارجه در جذب بازارهای کشورهای همسایه باعث شده تا این ظرفیت عظیم به همین سادگی از دست برود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان نیروی انتظامی را مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی دانست و به مسئولان قضایی استان توصیه کرد که پشتیبان پلیس باشند.
مشاهده نتایج بیشتر...