سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۱۰:۲۰Apr 2020 7

جدیدترین‌های «غرب کشور»

 
خبرگزاری مهر   ۱۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: 220 هزار نفر در 17 پایگاه پایش و 60 ایستگاه پایش ارتش تاکنون پایش شده اند.
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۳:۲۰    
مدیرکل راه آهن منطقه شمال غرب کشور گفت: با پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته به منظور استمرار بارگیری محموله کنسانتره سنگ آهن از مبدا ایستگاه سلطانیه زنجان به مقصد سنگان در خراسان رضوی، عملیات بارگیری این محموله در ابتدای سال جاری محقق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۲    
خط تولید مواد ضدعفونی کننده و شوینده های بهداشتی ارتش در شمال غرب کشور در مراغه راه اندازی شد.
به گزارش سلام نو، به نقل از پایگاه خبری المعلومه، پس از خروج نیروهای آمریکایی از پایگاه هوایی "الحبانیه" واقع در استان الانبار، سرلشکر سمیر زکی، فرمانده نیروی هوایی ارتش عراق در گفت وگوی مطبوعاتی خود، خاطرنشان کرد: پایگاه هوایی "الحبانیه" برای اجرای عملیات نظامی در منطقه غرب عراق آمادگی دارد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نزاجا گفت: 32 هزار خودرو در قالب رزمایش پدافند بیولوژیک در 17 پایگاه پایش و 60 ایستگاه پایش ارتش در منطقه شمال غرب کشور رفع آلودگی شده اند.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن منطقه شمال غرب کشور گفت: با پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته به منظور استمرار بارگیری محموله کنسانتره سنگ آهن از مبدا ایستگاه سلطانیه زنجان به مقصد سنگان در خراسان رضوی، عملیات بارگیری این محموله در ابتدای سال جاری محقق شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی از شمال غرب کشور از آغاز بارش های شدید، رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز تا یکشنبه هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
خط تولید مواد ضدعفونی کننده و شوینده های بهداشتی ارتش در شمال غرب کشور در مراغه راه اندازی شد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان از آغاز عملیات اجرایی توسعه اپرون و تاکسیوی موازی فرودگاه اهواز در سال جاری خبر داد. سید مهدی رزاز در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی با اعلام این خبر عنوان کرد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه نجف اشرف در غرب کشور از برپایی 6 بیمارستان صحرایی به منظور مقابله با ویروس کرونا توسط سپاه در نقاط مختلف کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: بزرگترین سایت موزه شمال غرب کشور تیر ماه امسال در اردبیل افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
عملیات دفاع بیولوژیکی غرب کشور با عنوان شهدای مدافع سلامت با هدف ضد عفونی شهر همدان با حضور چهار یگان از کرمانشاه، همدان، ایلام و گروه 23 جنگ نوین بروجرد آغاز شد، در مراسم افتتاح مراسم فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه، امام جمعه همدان، فرمانده سپاه ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۶۶ سایت دیگر  
وزارت کشور با تاکید بر اینکه تشکیل هیچ استان جدیدی در دستور کار دولت و وزارت کشور قرار ندارد، اعلام کرد که منتشرکنندگان اخبار کذب در زمینه تقسیمات کشوری، تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر جدید حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: کرمانشاه می تواند پایلوت اعزام هوایی زوار غرب کشور به اماکن زیارتی سوریه باشد، لذا پیگیری این موضوع را در برنامه داریم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عملیات سراسری دفاع بیولوژیکی با حضور سردار عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف در غرب کشور و جمعی از مسئولان استانی در همدان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهرها و مناطق آلوده به کرونا در غرب کشور به همت سپاه و بسیج و یاری سایر نهادهای مسوول، ضدعفونی و گندزدایی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- عملیات دفاع بیولوژیکی قرارگاه نجف نیروی زمینی سپاه در غرب کشور با محوریت سه استان همدان، ایلام و کرمانشاه با حضور یگان های مختلف نیروی زمینی امروز /یکشنبه/ با رمز یا امام رضا(ع) برای مبارزه بیولوژیکی با ویروس کرونا آغاز شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۶    
رزمایش سراسری دفاع بیولوژیکی با حضور سردار عظیمی، فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف در غرب کشور و مسئولان استانی در همدان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۰۱    
فرماندار همدان گفت : عملیات سراسری دفاع بیولوژیک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی غرب کشور با نام " شهدای مدافع حرم" فردا در همدان اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۶:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: ارتش برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در 17 نقطه شمال غرب کشور ایستگاه های ضدعفونی و کنترل و پایش برپا کرده است که به صورت مستمر فعالیت دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۱    
فرماندار همدان از آغاز عملیات سراسری دفاع بیولوژیک و پاکسازی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی غرب کشور بنام شهدای مدافع حرم در طرح امام رضا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از اجرای عملیات دفاع بیولوژیکی غرب کشور با حضور چهار یگان در همدان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش منطقه غرب کشور گفت: مراکز و ایستگاه های سرپایی پایش و غربالگری کرونا در بیش از 300 نقطه استان های متخلف کشور فعال است و افراد با مراجعه به این مراکز می توانند از وضعیت سلامت یا بیماری خود مطلع شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مقام مسئول وزارت راه جزئیات 3 زلزله دیروز در اصفهان با بزرگی 4.3 ریشتر، ارکیش ترکیه با بزرگی 4.7 و زرآباد آذربایجان غربی با برزگی 4.2 ریشتر را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی: پیش بینی می شود روز دوشنبه یک سامانه بارشی جدید از شمال غرب کشور وارد شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ماشین سازان کیمیا صدر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
این حادثه ساعت 17 امروز در این جاده اتفاق افتاد و علت آن خستگی، خواب آلودگی و سرعت زیاد راننده اعلام شد. جاده های یزد در مسیر شمال به جنوب و شرق به غرب کشور قرار دارد، روزانه حدود 400 هزار دستگاه انواع خودرو سبک و سنگین در جاده های استان تردد می کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- رزمایش مقابله ارتش منطقه غرب کشور با ویروس کرونا امروز جمعه با شعار لبیک یا خامنه ای در سطح شهر ایوان آغاز شد.
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۶    
جمعه 99/1/15 ، همدان , (اخبار رسمی) : مشکل عمده و اصلی چاپخانه ها در این بود که مشتری حتما باید حضوری به دفتر چاپخانه مراجعه کند اما می توان در مرزهای بین فناوری اطلاعات و خرید فروش مرسوم عادی سهمی داشت.
تحلیل بازار / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: تداوم تولید پایدار و بی وقفه نفت و توسعه ظرفیت های اقتصادی کشور، همگام با مدافعان سلامت استان های نفت خیز جنوب و جنوب غرب کشور به ویژه استان خوزستان در امر مقابله با ویروس کرونا در قالب مسئولیت های اجتماعی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۷:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه از روز دوشنبه سامانه بارشی تازه از شمال غرب وارد کشور می شود، گفت: روزهای 19 و 20 فروردین کاهش دما در سواحل شمالی و شمال غرب کشور بین 8 تا 10 درجه پیش بینی می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: ایثارگری ها و رشادت های حاج میرزا سلگی ، آن فرمانده ارشد دلاور بر هیچکس پوشیده نیست و اقدامات ایشان در تنگه مرصاد، منطقه چهار زبر و ارتفاعات غرب کشور برگ زرینی به تاریخ دفاع مقدس افزود.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از احتمال پدیده گرد و خاک و کاهش دید افقی در برخی مناطق غرب و شمال غرب و جنوب غرب به کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۳۷    
رزمایش یگان های جنگ نوین قرارگاه نجف اشرف غرب کشور به منظور آغاز عملیات دفاع بیولوژیکی و مقابله با ویروس کرونا در ایلام، صبح امروز با عنوان شهدای سلامت در ایلام برگزار شد.
تحلیل بازار / پانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی برای امروز (13 فروردین ماه) هشدار داد.
برترین ها / خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۰۴   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی امروز از آغاز بارش ها در استان های قزوین، البرز و تهران خبر داد. بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز با ورود سامانه بارشی از شمال غرب کشور در این مناطق، غرب ...
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۱:۰۲    
چهارشنبه 99/1/13 ، همدان , (اخبار رسمی) : یکی از دغدغه های اصلی مدیران هر شرکت، چاپ محصولات تبلیغاتی است. تبلیغات، امروزه امر بسیار مهمی تلقی شده و همچنین به عنوان یکی از موثرترین روش های معرفی کسب و کار شناخته می شود، پس مهم است که برای تبلیغات چه شرکتی را انتخاب کرده و چگونه تبلیغ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۳۱    
عملیات بهداشتی بیولوژیکی قرارگاه نجف نیروی زمینی سپاه در غرب کشور با محوریت سه استان ایلام، کرمانشاه و همدان امروز با حضور یگان های مختلفی از این قرارگاه در شهر ایلام برای مبارزه بیولوژیکی با ویروس کرونا انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۴۹    
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی، گفت: روز چهارشنبه 13 فروردین در شمال غرب و غرب کشور همچنین دامنه های زاگرس در جنوب غرب و دامنه های جنوبی البرز در استان های قزوین، تهران و البرز بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - ایلام - عملیات بهداشتی بیولوژیکی قرارگاه نجف نیروی زمینی سپاه در غرب کشور با محوریت سه استان ایلام، کرمانشاه و همدان امروز سه شنبه دوازدهم فروردین ماه با حضور یگان های مختلفی از این قرارگاه در شهر ایلام با رمز یا امام رضا(ع) برای مبارزه بیولوژیکی با ویروس کرونا انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - عملیات بهداشتی بیولوژیکی قرارگاه نجف نیروی زمینی سپاه در غرب کشور با محوریت سه استان ایلام، کرمانشاه و همدان امروز سه شنبه دوازدهم فروردین ماه با حضور یگان های مختلفی از این قرارگاه در شهر ایلام با رمز یا امام رضا(ع) برای مبارزه بیولوژیکی با ویروس کرونا آغاز شد.
تحلیل بازار / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش بارن، برف، تگرگ و وزش باد شدید طی امروز تا یکشنبه آینده در 26 استان خبر و نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- ارومیه- با تصویب قانون اعمال محدودیت برای تردد خودروهای سواری و وانت بارها تا 15 فروردین سال جاری توسط کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونای کشور، ورود خودروهای سواری به صورت شبانه روز در محورهای مواصلاتی نقده به ارومیه پیرانشهر، اشنویه ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرمانده قرارگاه منطقه ای و ارشد ارتش در جنوب غرب کشور گفت: نقاهتگاه 150 تختخوابی قرارگاه زیستی ارتش در اهواز که به تیم پزشکی و سایر امکانات درمانی و یک ایستگاه پذیرش بیماران کرونایی مجهز است، فعالیت خود را در اهواز آغاز کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۰    
فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور اقدامات این قرارگاه در مقابله با کرونا را تشریح کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سال 98 با سیل شروع شد، سیل هایی که خبر از مرگ و ویرانی می دادند. اما در شمال غرب کشور داستان این سیل ها فرق داشت، بسیاری به آن به عنوان شرط لازم برای احیای دریاچه ای در خطر نابودی نگاه می کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون هماهنگ کننده قرارگاه ارتش غرب کشور گفت: 27 هزار و 200 مورد تب سنجی و ضد عفونی خودرویی توسط نیروهای ارتش غرب کشور در ایستگاه های ایست و بازرسی ایوان و شباب انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سامانه بارشی که از بعد از ظهر شنبه وارد شمال غرب کشور شده است هم چنان به صورت متناوب تا اوایل وقت روز سه شنبه به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه فردا در شرق و غرب کشور بارش ها ادامه دارد، گفت: روز سه شنبه 12 فروردین سامانه بارشی به تدریج از کشور خارج می شود و از روز چهارشنبه 13 فروردین سامانه بارشی تازه ای وارد کشور خواهد شد.