شنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۹:۵۲Mar 2020 28

جدیدترین‌های «سازمان امداد و نجات»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 15 هزار و 275 نفر در 20 استان متاثر از سیل و آبگرفتگی خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: 20 استان کشور در معرض جاری شدن سیل یا درگیر سیل هستند. استان کرمان بیشترین درگیری با سیل را دارد و روستاهای این استان همچنان گرفتار در محاصره سیلاب هستند و امدادرسانی هوایی و زمینی به سیل زدگان در حال انجام است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از توزیع اقلام زیستی بین سیل زده های شهرستان رودبار جنوب خبر داد و گفت: این بسته ها شامل مواد غذایی 72 ساعته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با بیان اینکه توزیع اقلام امدادی تا رفع نیاز مردم سیل زده ادامه دارد گفت: این اقلام تا امشب بین تمام سیل زدگان کرمان توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات حمعیت هلال احمر کشور بنا به دستور رئیس جمعیت هلال احمر کشور از مناطق سیل زده جنوب استان کرمان بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
سلیمی رئیس سازمان امدادونجات هلال احمر کشور از روستا های گرفتار سیلاب ناشی از باز شدن دریچه های سد میناب بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات روستائیان قرار گرفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست جمعیت هلال احمر به رئیس سازمان امدادونجات ماموریت داد تا با حضور در استان های بوشهر و کرمان وضعیت آسیب دیدگان ناشی از سیل را بررسی و اقدامات لازم را برای بهبود وضعیت موجود پیگیری کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۹    
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشوراعلام کرد: 6244 نفر در راستای طرح غربالگری کووید 19 به نظام سلامت ارجاع داده شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات با اشاره به فعالیت امدادگران در 19 استان متاثر از سیل گفت: در 48 ساعت گذشته به 9 هزار و 757 نفر امدادرسانی شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۰۵    
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از امداد رسانی به 520 نفر در پی حوادث جوی 24 ساعته گذشته خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به گرفتار شدن 15 نفر در منطقه برکه چوپان در مسیر رودخانه گفت با توجه به به ناهموار بودن مسیر و طغیان رودخانه و عدم دسترسی زمینی به این افراد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از شناسایی 8026 نفر با علائم مشکوک به کرونا در مبادی 19 استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی امدادگران و نجاتگران این جمعیت به متاثرین حوادث جوی در 10 شهر و روستا و چهار محور کوهستانی در 13 استان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات با بیان اینکه 13 استان متاثر از حوادث جوی هستند، گفت: تا به این لحظه امدادرسانی به 350 نفر انجام شده و 12 نفر نیز به مناطق امن منتقل شده اند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ایلنا: مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، درباره غربالگری موارد مشکوک به کرونا ویروس در خروجی 13 استان کشور گفت: ما مواردی که مشکوک هستند را علامت دار می کنیم و سپس به نیروهای وزارت بهداشت که در کنارمان هستند، ارجاع می دهیم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست جمعیت هلال احمر در اولین روز سال جدید با حضور در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امدادونجات شرایط مدیریت بحران های پیش روی را بررسی و با تعدادی از استان ها بصورت ویدئو کنفرانس گفتگو کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: تیم های پایش و بازرسی سلامت جمعیت هلال احمر با مجهز شدن به دستگاه تب سنج و امکانات اولیه در ورودی و خروجی شهرها، ترمینال ها، ایستگاه های قطار و فرودگاه های سراسر کشور استقرار یافته اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به ارزیابی صورت گرفته و هماهنگی انجام شده با کشیک امداد استان آذربایجان غربی براساس اعلام گروه های ارزیاب اعزامی هلال احمر به منطقه زلزله زده حوالی فیرورق، خوی در این استان زلزله 4 ...
خیبرآنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۱:۲۶    
علی اصغر پیوندی که به همراه چند مدیر دیگر جمعیت هلال احمر به اتهام مفاسد اقتصادی توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت و پرونده آنها در دادسرای جرائم اقتصادی در حال رسیدگی است، همشهری حسن روحانی و اهل سرخه در استان سمنان است
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از توزیع چهار هزار و 918 دستگاه چادر، 484 تخته پتو، چهار هزار و 23 شعله والوور و چهار هزار و 398 بسته غذایی یک ماهه و 72 ساعته میان متاثران از زلزله آذربایجان غربی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات اسکان اضطراری به 75 هزار و 463 نفر از متاثرین انواع حوادث در فصل زمستان از سوی نیروهای امدادرسان هلال احمر در سراسر کشور خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز :در حالی که اخیرا از یک طرف سیل برخی مناطق کشور را فرا گرفته و گوشه ای دیگر از کشور نیز درگیر زلزله است همچنین کشور با مشکل جدی ویروس کرونا نیز درگیر است اما بزرگترین سازمان امداد و نجات کشور بعد از بازداشت ریاست این سازمان به اتهام تخلف های مالی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال با اشاره به انجام 271 مأموریت امدادی در 72 ساعت گذشته، گفت: در این مدت امدادگران به 6 هزار و 506 نفر امدادرسانی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 6 هزار و 506 نفر از مسافران زمستانی متاثر از حوادث اقلیمی و حوادث رانندگی و ترافیکی در سراسر کشور خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۲۳:۲۵    
[حسام خراسانی] کولاک و باران در چند روز گذشته، آخر هفته پرحادثه ای را در سراسر کشور رقم زد. هفت استان کشور درگیر هوای نامساعد زمستانی شد. در این حوادث اورژانس، جمعیت هلال احمر، پلیس راهور و راهداری به کمک مردم مانده در برف و بهمن شتافتند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از توزیع پنج هزار دستگاه چادر اسکان اضطراری بین خانوارهای زلزله زده استان آذربایجان غربی خبر داد و گفت: کمبودی در ارتباط با اقلام امدادی وجود ندارد.
تلنگر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام کرد: 7 نفر از هموطنان بر اثر وقوع سیل در استان های ایلام، لرستان و کرمانشاه جان خود را از دست دادند و یک نفر نیزدر شهرستان دهلران مفقود شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 691 نفر در سیلاب لرستان خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از امدادرسانی به 50 نفر در سیل و آبگرفتگی خوزستان خبر داد.
فانوس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات امدادی به 15 هزار و 792 نفر از زلزله زدگان استان آذربایجان غربی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات از آمادگی کامل و امدادرسانی در 7 استان کشور خبر داد و گفت: نگرانی در مورد شهر پلدختر با توجه به کاهش بارش ها، کاملا رفع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات امدادی به 15 هزار و 792 نفر از زلزله زدگان استان آذربایجان غربی خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۳    
سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: نیروهای امداد و نجات از 48 ساعت قبل در استان لرستان با 50 نیروی عملیاتی و تجهیزات کامل مستقر هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۳    
تهران- ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام کرد: 7 نفر از هموطنان بر اثر وقوع سیل در استان های ایلام، لرستان و کرمانشاه جان خود را از دست دادند و یک نفر نیزدر شهرستان دهلران مفقود شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات از تمهیدات ویژه جمعیت هلال احمر برای سیلاب احتمالی در لرستان خبر داد و گفت: روز شنبه هشدارهای لازم مبنی وقوع سیلاب و برف و کولاک در استان های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، خوزستان و لرستان به اطلاع هلال احمر رسید.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان امداد و نجات آخرین وضعیت زلزله زدگان در استان آذربایجان غربی را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان امداد و نجات از آمادگی کامل این سازمان برای امداد رسانی در حوادث احتمالی طبیعی در 5 استان کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش کامل نیروهای امدادی هلال احمر در استان های ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان خبر داد و اعلام کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون سازمان امداد و نجات هلال احمر با بیان اینکه آمادگی های لازم برای مقابله با سیل وجود دارد، از تجهیز اردوگاه هایی با قابلیت اسکان 4400 نفر در استان لرستان و همچنین استقرار نیروهای امدادی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ارایه خدمات اسکان و تغذیه اضطراری به 14 هزار و 428 نفر از زلزله زدگان قطور و خوی در استان آذربایجان غربی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از شناسایی نقاط آسیب پذیر 5 استان چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، خوزستان و لرستان در برابر هر گونه سیل احتمالی خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، حامد سجادی با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون چهار هزار و 230 تخته پتو و یک هزار و 50 بسته مواد غذایی 72 ساعته و سایر اقلام ضروری به این مناطق ارسال شده تا در اختیار زلزله زدگان قرار گیرد . ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۷    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با تاکید بر ادامه امدادرسانی به مناطق زلزله زده استان آذربایجان غربی، گفت: تا ساعت امروز دوشنبه پنجم اسفندماه دو هزار و 504 دستگاه چادر و چهار هزار و 230 تخته پتو برای متاثران از شعب چالدران، پلدشت، شوط، ماکو و مرکز استان بارگیری و به منطقه قطور ارسال شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اسکان اضطراری یکهزار و 600 نفر از زلزله زده گان منطقه قطور خوی در استان آذربایجان غربی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از توزیع 242 دستگاه چادر امدادی و 224 تخته پتو در میان زلزله زدگان منطقه قطور خوی در استان آذربایجان غربی خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۱:۴۸    
رییس سازمان امداد و نجات از قطع سیستم های ارتباطی در منطقه زلزله زده آذربایجان غربی خبرداد.
افق تازه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وقوع وقوع زلزله 5.7 ریشتری در تبریزبه دنبال وقوع وقوع زلزله 5.7 ریشتری در استان آذربایجان غربی، سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام تیم های ارزیاب به مناطق متاثر از زلزله خبر داد.