سه شنبه ۱۴ مردادساعت ۱۰:۲۹Aug 2020 4

جدیدترین‌های «نقشه های هواشناسی»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: طبق بررسی آخرین نقشه های هواشناسی در ساعات بعد از ظهر امروز (دوشنبه) افزایش ابر، وزش باد، گرد و خاک، رگبار و رعد و برق در پاره ای نقاط جنوب، جنوب غرب و غرب این استان پیش بینی می شود.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شبنم هادی نژاد عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی غالباً پایدار برای امروز در استان است. وی اظهار داشت: با شکل گیری ناپایداری های موقتی به ویژه از بعد از ظهر و شب در بعضی نقاط افزایش ابر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بررسی نقشه های هواشناسی استان بیانگر جوی ناپایدار بر روی استان در فردا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس پیش بینی نقشه های هواشناسی طی امروز و فردا احتمال وقوع ناپایداری های جوی به صورت رگبار پراکنده باران، رعد و برق و تندباد لحظه ای در ارتفاعات شرقی و بخش هایی از جنوب استان دور از انتظار نیست.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، بررسی آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر هشدار هواشناسی زرد مبنی بر ناپایداری همرفتی از بعدازظهر جمعه 10 مرداد همراه با بارش رگبار، رعد و برق، طوفان لحظه ای و گرد و خاک و کاهش 4 تا 6 درجه ای دما تا پایان روز شنبه 11 مرداد در شهرستان آران و بیدگل است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام اداره کل هواشناسی استان اصفهان نقشه های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً ناپایدار بر روی استان طی دو روز آینده هستند.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان خوزستان با شاره به وزش باد، گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی رطوبت و شرجی در استان خوزستان ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل هواشناسی استان خوزستان با شاره به وزش باد، گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی رطوبت و شرجی در استان خوزستان ادامه دارد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
محمد دادرس در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در رشت ، با بیان اینکه طبق الگوها و نقشه های هواشناسی از امروز دمای هوای استان گیلان در مناطق جلگه ای و کوهستانی آن بین 5 تا 15 درجه سلسیوس کاهش پیدا می کند اظهار داشت: شالیکاران لازم است برای جلوگیری از خسارت به مزارع تمهیدات لازم را به عمل آورند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد طی امروز تا پایان هفته غبار محلی، شرجی و در برخی نقاط نیز مه صبحگاهی از پدیده های غالب در این استان است.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
طی پیش بینی نقشه های هواشناسی امروز (چهارشنبه) در بعضی مناطق شمال غرب، استان های گیلان و مازندران، دامنه های جنوبی البرز واقع در استان قزوین، البرز و در ارتفاعات زاگرس مرکزی در ساعات بعد از ظهر رشد ابر، رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید رخ می دهد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
محمدی گفت: طبق نقشه های هواشناسی و با خروج سامانه پرارتفاع جنب حاره ای از عصر امروز سه شنبه 7 مرداد ماه شاهد افزایش ابرهای همرفتی، رگبار و رعد و برق در اکثر نقاط استان اردبیل خواهیم بود.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد با هشدار نسبت به شرایط جوی امروز و فردا در استان، گفت: برای کاهش خسارت های احتمالی، تمهیدات لازم از سوی مردم و سازمان های امدادی بکار گرفته شود. به گزارش فانوس زاگرس ، ولی بهره مند عنوان کرد: بر اساس بررسی نقشه های هواشناسی در 72 ساعت آینده به [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس نقشه های هواشناسی تا روز چهارشنبه جو نسبتا پایداری در آسمان استان حاکم است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با تداوم وزش باد های جنوبی، گرما و شرجی هوا در روز های آینده ادامه خواهد یافت. به گزارش خلیج فارس؛ زهرا راستگو بیان کرد: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد در روز های آینده در اغلب ساعات با تداوم وزش جریانات مرطوب جنوبی ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - روند افزایشی دمای هوا در مصرف برق شب و روزگذشته تاثیرگذار شد به گونه ای که درساعت 21 و 43 دقیقه میزان مصرف از مرز 58 هزار و یک صد مگاوات عبور کرده و به 58 هزار 183 مگاوات رسید. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۱    
ایسنا/اصفهان رییس اداره هواشناسی کاشان گفت: تفسیر و تحلیل نقشه های هواشناسی بیانگر جوی پایدار همراه با 7 درجه کاهش دما در دشت کاشان طی روزهای آینده در هفته جاری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی غالبا پایدار در منطقه و ماندگاری هوای گرم به همراه افزایش نسبی دما در استان طی 72 ساعت آینده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: نقشه های هواشناسی نشان می دهد فعالیت یک توده هوای گرم تا پایان هفته جاری موجب افزایش دمای هوا در مناطق مختلف این استان می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه کمینه های دما در روزهای پیش رو روند افزایشی خواهد داشت، گفت: با توجه به دمای بالا و رطوبت موجود در جو منطقه، هوای اصفهان شرجی می شود. ...
تحلیل بازار / شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۵۴ سایت دیگر  
بررسی نقشه های هواشناسی نشانگر آن است که در هفته جاری، دمای هوا روندی صعودی دارد به طوری که در برخی نقاط دما از 50 درجه نیز بالاتر خواهد رفت که همین موضوع احتمال افزایشی شدن مصرف برق را بیشتر و در کنار آن ضرورت توجه به راهکارهای مدیریت مصرف برق را بیش از پیش نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۶:۱۶    
براساس نقشه های هواشناسی جوی پایدار در استان حاکم شده ولی از روز سه شنبه در برخی نواحی مرکزی و جنوبی استان رگبار باران پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۴:۵۵    
گچساران - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد رگبار و باران برای این استان تا 72 ساعت آینده پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۶:۱۲    
تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی نشان دهنده تداوم جوی نسبتاً ناپایدار طی امروز در غالب مناطق استان است و آسمان استان در اکثر ساعات کمی تا نیمه ابری خواهد بود.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های هواشناسی و پیرو هشدار سطح زرد شماره 28 مرکز پیش بینی استان، با فعالیت سامانه ناپایدار تا روز یکشنبه هفته آینده آسمان استان در بیشتر ساعات نیمه ابری تا ابری بوده و وزش باد خزری موجب حاکمیت هوای خنک (بویژه در مناطق مرکزی و جنوبی استان) و کاهش 8 تا 12 درجه سلسیوس می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۹    
ایسنا/اصفهان رییس اداره هواشناسی شهرستان کاشان گفت: تفسیر و تحلیل نقشه های هواشناسی بیانگر استقرار جوی پایدار همراه با افزایش دما در چهار روز نخستین مرداد در دشت کاشان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: طبق پایش نقشه های هواشناسی دمای هوای این استان در هفته آینده بین سه تا چهار درجه سانتی گراد گرم تر از هفته جاری باشد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۰۹    
کارشناس پیش بینی آب و هوای استان اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً پایدار در دو روز آینده در سطح استان است، بر این اساس در این مدت در اکثر مناطق آسمان صاف تا قسمتی ابری در بعدازظهر و شب گاهی وزش باد پیش بینی می شود، در نیمه شرقی گاهی وزش باد نسبتاً شدید خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گیلان از وزش باد، رعدوبرق و بارندگی از اواخر وقت امشب در گیلان خبر داد و گفت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت توده هوای ناپایدار از اواخر وقت امشب تا روز پنج شنبه در منطقه است.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم رگبارهای تابستانه در نوار شمالی کشور خبر داد و گفت: امروز (31 تیر) در استان های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و سواحل غربی دریای خزر این شرایط جوی پیش بینی می شود. ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: طبق داده های هواشناسی، 10 شهر استان خوزستان دمای 51 و بالاتر را تجربه کردند. محمد سبزه زاری اظهار کرد: بر اساس نقشه های هواشناسی روند وقوع دماهای 50 درجه سانتی گراد و بالاتر تا سه شنبه در استان ادامه خواهد داشت. ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
شبنم هادی نژاد عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه نقشه های هواشناسی نشان دهنده وجود جریانات جنوبی در منطقه است، اظهار داشت: بنابراین وزش باد جنوبی به ویژه در ارتفاعات و دامنه ها تداوم استقرار هوای گرم امروز فردا (دوشنبه و سه شنبه) پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۵    
کارشناس هواشناسی: آخرین اطلاعات و نقشه های هواشناسی نشان می دهد که در بیشتر مناطق کشور جوی نسبتاً آرام و پایدار حاکم است.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
گیل خبر/ روابط عمومی شرکت توزیع برق استان گیلان در اطلاعیه ای اعلام کرد: نقشه های هواشناسی نشانگر آن است که موج گرمای شدیدی که از ابتدای هفته وارد کشور شده ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
محمد دادرس امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره بروز ناپایداری هوای طی روزهای آینده اظهار کرد: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده شکل گیری ناپایداری های موقتی طی امروز در منطقه است. ...
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:مذکوری گفت: براساس نقشه های هواشناسی افزایش دمای 2 درجه ای در این استان در هفته جاری، 2.5 درجه در هفته آینده و همزمان با نیمه دوم مرداد ماه این افزایش به سه درجه می رسد
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های هواشناسی تا عصر سه شنبه (31 تیرماه) شرایط جوی پایدار و آسمان استان صاف در بعدازظهرها با وزش باد پیش بینی می شود و دمای شمال استان به 40 درجه می رسد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق به افزایش بیش از یک درجه ای دمای هوای کشور در هفته جاری اشاره کرد وگفت: نقشه های هواشناسی نشانگر آن است که موج گرمای شدید وارد ایران شده که در این شرایط به همکاری بیشتر مشترکان برق نیاز است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به افزایش بیش از یک درجه ای دمای هوای کشور در هفته جاری گفت: نقشه های هواشناسی نشانگر آن است که موج گرمای شدید وارد ایران شده است که همین موضوع باعث افزایش بیش از یک درجه ای دمای هوا در این هفته خواهد شد که در این شرایط نیازمند همکاری بیشتر مشترکان برق هستیم.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به افزایش بیش از یک درجه ای دمای هوای کشور در هفته جاری گفت: نقشه های هواشناسی نشانگر آن است که موج گرمای شدید وارد ایران شده است که به همین موضوع باعث افزایش بیش از یک درجه ای دمای هوا در این هفته خواهد شد و حتی دما در برخی نقاط کشور به بیش از 50 درجه افزایش خواهد یافت که ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی نشان می دهد از امروز (شنبه 28 تیر) تا سه شنبه هفته جاری با توجه به تقویت پرارتفاع جنب حاره ای بر روی کشور جوی پایدار و تابستانه توام با افزایش دما در غالب مناطق استان حاکم خواهد گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز– مدیرکل هواشناسی استان خوزستان با تأکید بر تقویت جریانات جوی جنوبی افزایش رطوبت و شرجی در استان، گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی افزایش دمای هوا برای استان خوزستان پیش بینی می شود.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۴    
هواشناسی گیلان اعلام کرد بر اساس الگوهای حاکم بر نقشه های هواشناسی شاهد روند افزایش محسوس دمای هوا تا سه شنبه هفته جاری در استان گیلان خواهیم بود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی امروز در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، شمال کردستان، شمال زنجان، ارتفاعات و دامنه های زاگرس در استان های فارس، کهکیلویه و بویر احمر، چهارمحال بختیاری، شرق لرستان، غرب و جنوب اصفهان، شمال مرکزی و جنوب همدان افزایش ابر، بارش پراکنده ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های هواشناسی از امروز (پنجشنبه 26 تیر 99) تا اواسط هفته آینده آسمان استان صاف تا قسمتی ابری خواهد بود. هر چند در بعدازظهر و عصرها (بویژه در عصر جمعه 27 تیر 99) در برخی مناطق افزایش ابر و بارش خفیف باران انتظار می رود اما جو استان عمدتاً پایدار پیش بینی می شود.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۴:۳۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، بررسی آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر هشدار هواشناسی زرد مبنی بر ناپایداری جوی به سبب وزش باد شدید و اختلال در تردد محورهای مواصلاتی به علت گرد و غبار و کاهش میدان دید و همچنین بارش پراکنده و رگباری و رعد و برق در شهرستان آران و بیدگل از بعدازظهر ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
نصف جهان: کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان علت بارش های پراکنده در روزهای تابستانی را افزایش ابر و رطوبت جو دانست و گفت: روز پنج شنبه بارش های پراکنده در مناطق شمالی و غربی پیش بینی می شود و حتی احتمال بارش در کلانشهر اصفهان نیز وجود دارد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها امروز در استان های واقع در شمال غرب، سواحل شمالی، دامنه های جنوبی رشته کوه البرز، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در نیمه جنوبی کرمان، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان و برخی از نقاط هرمزگان، بارش باران ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بارش های تابستانه همچنان در برخی نقاط کشور تا پایان هفته ادامه دارد. صادق ضیاییان، اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها امروز (24 تیرماه) در استان های واقع در شمال غرب، سواحل شمالی، برخی نقاط شمال شرق ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش های تابستانی در برخی از استان های کشور خبر داد و گفت: این شرایط تا پایان هفته ادامه دارد. ...