یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۵:۴۸Oct 2018 21

جدیدترین خبرهای «هواشناسی»

سازمان هواشناسی   ۱۵ دقیقه پیش    
استان قم در خودکارسازی ایستگاه های هواشناسی پیشرو است مدیر هواشناسی استان قم در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از پیشرو بودن استان قم در خودکارسازی ایستگاه های هواشناسی خبر داد. ...
شوشان   ۱۶ دقیقه پیش    
مدیرکل هواشناسی خوزستان از افزایش ابر و رعد و برق همراه با وزش باد و گرد و غبار محلی خبر داد.
روزنامه راه مردم   ۲۶ دقیقه پیش    
رییس سازمان هواشناسی کشور سنجش های این سازمان را مطابق با استاندارهای جهانی دانست و سیاسی کاری در اعلام آمار هواشناسی را تکذیب کرد.
ایرنا   ۳۸ دقیقه پیش    
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری پراکنده باران همراه با رعد و برق برای روز سه شنبه هفته جاری در این استان پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۴۹ دقیقه پیش    
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: طی 3 روز آینده رگبار های پراکنده، رعدوبرق و تندباد موقتی در ارتفاعات مرکزی و نیمه جنوبی استان دور از انتظار نیست.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی در مرزهای غربی کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی بارندگی ماه های آینده را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در مجموع امسال سال خوبی داریم.
گلونی   ۱ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی ، رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: آلودگی هوا در راه است. آلایندگی خودروهای دیزلی را جدی بگیریم. در تهران بیش از 70 درصد آلودگی هوا ناشی از خودروهاست. یادش بخیر. همین چند سال پیش مردم و رسانه ها رئیس سازمان محیط زیست را به میخ می کشیدند که چرا هوا آلوده است؟ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از احتمال رگبار باران همراه با رعد و برق برای 48 ساعت آینده در استان خبرداد.
اقتصاد ایران آنلاین   ۱ ساعت پیش    
هواشناسی با پیش بینی اینکه بعد از 24 الی 36 ساعت از ورود این سامانه به کشور با بارندگی شدیدی در سواحل خزر آغاز می شود، اعلام کرد: این موج بارندگی به سمت نواحی غرب و جنوب غرب و همچنین شمال غرب گسترش یافته به طوری که در استان خوزستان ابتدا به صورت طوفان شدید خاک و بعدا بارندگی نمایان می شود.
ایران آنلاین   ۱ ساعت پیش    
در حالیکه چند روز بیشتر به اربعین حسینی نمانده و زائران حسینی از مرزهای خوزستان و ایلام در حال عزیمت به عراق هستند پیش بینی های هواشناسی حاکی از بارش های سیل آسا در این استان هاست .
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
معاون هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری گفت: امروز و فردا بعد از ظهر وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک چهارمحال و بختیاری را فرا می گیرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کرج-ایرنا- مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که بارش پراکنده و افزایش ابر برای 2 روز آینده این استان پیش بینی می شود.
میزان   ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- گزارش کارشناس هواشناسی از حال و هوای آسمان کشور در چند روز آینده را مشاهده می کنید.
شوشان   ۱ ساعت پیش    
کیامرث حاجی زاده گفت: ملاک مدیریت بحران برای تعطیلی روزهای الوده پیش بینی هواشناسی است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
بندرعباس- ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان در واکنش به پیام منتشره در فضای مجازی که بزرگترین ناهنجاری بارشی دهه اخیر جنوب کشور در راه است ، گفت: این خبر شایعه است و مردم نباید به خبرهای جعلی توجه کنند.
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش    
فارس : مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از احتمال ریزش تگرگ در شمال غرب کشور خبر داد و گفت: احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیرها و رودخانه ها وجود دارد.
شهر فردا   ۲ ساعت پیش    
رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان از افزایش 320 درصدی روزهای طوفانی سیستان در سال 97 خبرداد.
گام نیوز   ۲ ساعت پیش    
سازمان هواشناسی کشور برای امروز و فردا در 7 استان کشور، رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی، آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها پیش بینی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
یک مقام مسئول گفت: با توجه به بارش باران، رعد و برق و وزش باد در نوار غربی کشور، کشاورزان هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: شرایط جوی در نقاط مختلف این استان در 2 روز آینده ناپایدار است و بر اساس نقشه های پیش یابی هوا رگبار، رعد و برق و وزش باد در ساعات عصر در این منطقه رخ می دهد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: سامانه بارشی جدیدی از امروز وارد جو استان می شود.
بهداشت نیوز   ۲ ساعت پیش    
مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از احتمال ریزش تگرگ در شمال غرب کشور خبر داد و گفت: احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیرها و رودخانه ها وجود دارد.
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش    
ایرنا نوشت : معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: برای روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری افزایش ابر و وقوع رگبارهای پراکنده استان را فرا می گیرد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از عصر امروز سامانه جدید بارشی وارد این استان می شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: هواشناسی از احتمال بارش های شدید پاییزه خبرداده و باید امکانات مقابله با حوادث غیرمترقبه به صورت اثربخش و مطلوب در استان پیش بینی شود.
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه بر اساس آیین نامه جدید قانون هوای پاک، سازمان هواشناسی باید 96 ساعت قبل از وقوع پایداری هوا این پدیده را اعلام کند، گفت: بررسی شناورسازی ساعت فعالیت صنوف در دستور کار وزارت صنعت و معدن است.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: یک سامانه بارشی جدید وارد چهارمحال و بختیاری می شود.
جماران   ۲ ساعت پیش    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان ایلام گفت: زائران با توجه به ورود سامانه بارشی به آسمان استان ایلام و آبگرفتگی معابر و کاهش دما لباس گرم به همراه داشته باشند. ...
پول نیوز   ۶ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی گفت: طی امروز و فردا در استان های شمال غرب و جنوب غرب کشور احتمال آب گرفتگی معابر وجود دارد.