چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۰۲Oct 2019 16

جدیدترین‌های «هواشناسی»

خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: تا اوایل هفته آینده شرایط پایدار جوی در سطح استان تداوم داشته و آسمانی غالباً صاف، در برخی مناطق همراه با وزش باد ملایم پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۳۷    
آسمان استان در 24 ساعت آینده صاف تا کمی ابری در برخی نقاط به ویژه نواحی شمالی همراه با افزایش ابر پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت که افزایش آلاینده ها برای 2 روز آینده این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۱    
رئیس سازمان پیش بینی هواشناسی اذربایجان غربی از بارش باران از هفته آینده خبر داد.
دیار جنوب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تاریخ ایجاد در 23 مهر 1398 کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر تداوم شرایط ناپایداری جوی در این استان است. محمدرضا انصاری روز سه شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران برای تعطیلات پایان هفته پیش رو و اربعین حسینی برای استان آسمان آفتابی پیش بینی کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۴    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: هفته آینده سامانه بارشی که همه کشور را تحت تأثیر قرار می دهد، وارد کشور شده و تمام مناطق کشور را تحت تأثیر قرار خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از یکشنبه 28 مهرماه دمای هوا در نوار شمالی کشور بین 4 تا 6 درجه کاهش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۰    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت:بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً پایدار طی 3 روز آینده بر روی استان است.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۵    
آیین کلنگ زنی ایستگاه هواشناسی شهرستان دشتی عملیات اجرایی احداث ایستگاه هواشناسی شهرستان دشتی با حضور فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان محلی آغاز شد. ...
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۵    
نقش هواشناسی در طرح سفرهای ارزان قیمت برنامه ریزی شده (ساب) مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان غربی در راستای نقش هواشناسی در طرح سفرهای ارزان قیمت برنامه ریزی شده(ساب)با مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان دیدار و گفتگو کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - سرپرست اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: با پیگیری های انجام شده، شهرستان خرمدره پس از سه سال در رده مناطق اقلیم یک (سردسیر) قرار گرفت و بهای گاز این شهرستان از این پس با تعرفه اقلیم یک محاسبه می شود.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: در سال زراعی که گذشت خراسان جنوبی با 138.5 میلی متر بارندگی چهارمین استان کم باران کشور بود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۰    
سازمان هواشناسی کشور با صدور بولتن هواشناسی ویژه ایام پیاده روی اربعین، آسمان شهرهای زیارتی کربلا و نجف را برای امروز صاف و نیمه ابری پیش بینی کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به بارش های 24 ساعت گذشته در سطح استان، گفت: طی 3 روز آینده شاهد جوی نسبتاً پایدار بر روی استان خواهیم بود که در بیشتر مناطق جوی صاف، گاهی وزش باد نسبتاً شدید و افزایش ابر پیش بینی می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۵    
"آبادان" در استان خوزستان و "کوسه" در استان خراسان شمالی به عنوان گرم ترین و سردترین ایستگاه های هواشناسی کشور در 24 ساعت گذشته به ثبت رسیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۸    
شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از پیش بینی بارش های پراکنده در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: آسمان شهر کربلا صاف گاهی همراه با افزایش ابر پیش بینی می شود و بیشینه و کمینه دمای این شهر 38 و 22 درجه سانتیگراد خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۹    
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: تا اواسط وقت فردا جریانات جنوبی سبب افزایش رطوبت و شرجی در مناطق ساحلی، جنوبی و بعضا مرکزی خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ساخت ایستگاه هواشناسی شهرستان دشتی در خورموج مرکز این شهرستان آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: آسمان شهرهای نجف،کربلا و کاظمین طی دو روز آینده صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
دشتی- فرماندار دشتی گفت: عملیات اجرایی ایستگاه هواشناسی با اعتبار بالغ بر 12 میلیارد ریال در این شهرستان آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: امروز برای مناطق شرقی اصفهان بارش های پراکنده پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- عملیات اجرایی ایستگاه هواشناسی شهرستان دشتی روز سه شنبه در آیینی با حضور مدیر کل هواشناسی استان بوشهر آغاز شد.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بهرام چاره خواه در گفت و گو با خبرنگار کُردپرس، افزود: بر اساس بررسی نقشه ها و مدل های پیش یابی، از امروز تا شنبه هفته آینده آسمان استان نسبتا آرام و پایدار است. ...
محسن حیدری از افزایش یک درجه ای دمای هوای سیستان و بلوچستان در هر دهه خبر داد و پدیده های هواشناسی و اقلیم شناسی نظیر خشکسالی و توفان های گردوغباری را در رشد آسیب های اجتماعی در این استان اثرگذار خواند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۶    
سازمان هواشناسی کشور در بولتن کشاورزی سومین هفته سال زراعی 99-98 توصیه های مختلفی به کشاورزان سراسر کشور کرده که توجه به آن ها ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت که آسمان استان تا پایان هفته جاری، آفتابی و در طول روز همراه با افزایش دماست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر تداوم شرایط ناپایداری جوی در این استان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مطابق اعلام ستاد اربعین تاکنون 2.8 میلیون زائر از کشور خارج شده اند، از خروج زوار غیرمجاز جلوگیری شده و محدودیت های ترافیکی از شنبه اعمال می شود، آخرین اخبار اربعین را در مهر بخوانید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۷    
مدیرکل هواشناسی استان مرکزی گفت: در پاییز سال 98 میانگین دمای استان مرکزی نیم تا 1.5 درجه بالاتر از نرمال و در واقع هوا گرمتر از حد نرمال این فصل است، اما نکته مهم برای کشاورزان این است که از نیمه آبانماه به بعد دمای استان به صفر و کمتر از صفر می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۶    
هواشناسی بوشهر از ادامه ناپایداری های همرفتی به صورت رگبار، تندباد و رعدوبرق تا پایان هفته خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بیشینه دمای امروز مشهد 22 درجه سلسیوس پیش بینی شده که نسبت به روز گذشته سه درجه افزایش دارد و در روز شنبه هفته آینده به 26 درجه می رسد. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره هواشناسی آمل گفت: پیش بینی هوا به صورت فصلی خواهد بود و از دو پارامتر، دما و بارش استفاده می شود، که دما و بارش مناسبی را در سه ماه آینده پیش بینی می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به استقرار سامانه های پرفشار در منطقه دمای هوا در استان از روز گذشته کاهشی بوده و امشب یک تا دو درجه دمای هوا کاهش پیدا می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی هواشناسی حاکی از ثابت ماندن دما طی امروز و فردا دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۵    
کارشناس هواشناسی استان یزد ، از کاهش دمای هوا و ورزش باد از عصر امروز در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی جدید هفته آینده وارد استان شده و برخی نقاط را در بر می گیرد.
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وقوع پدیده گردوخاک طی امروز و فردا در شهرهای کربلا و کاظمین اعلام کرد آسمان مهران فردا نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و گردوخاک پیش بینی می شود.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
در پی فعالیت سامانه ضعیف بارشی در آسمان استان، دمای هوای کمینه و بیشینه برخی از نقاط همدان بین سه تا پنج درجه سانتی گراد کاهش یافت. کارشناس اداره کل هواشناسی همدان با اعلام این خبر گفت: سامانه بارشی که از دیروز وارد استان شده بود، پس از بارش پراکنده باران در برخی از نقاط استان ...
گفتارنو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حمیده حبیبی، رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه آسمان استان صاف تا کمی ابری است گفت: امروز وزش باد را در برخی مناطق استان داریم. وی افزود: امروز شدت وزش باد در شرق استان کاسته می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اداره هواشناسی خوزستان گفت: تا اواسط وقت فردا رطوبت و شرجی در استان ماندگار است.
باریش نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۰    
براساس پیش بینی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی جو آرام و پایداری در اکثر مناطق استان حاکم است و این روند تا اواخر هفته جاری ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی پیش بینی کرد دمای هوا تا پایان هفته در بیشتر استان ها افزایش یابد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
خرداد؛ سازمان هواشناسی کشور از بارش باران طی امروز و فردا در 8 استان خبر داد و اعلام کرد: روز شنبه سامانه بارشی جدید وارد کشور می شود. به گزارش تسنیم، در بعدازظهر و اوایل امشب در برخی مناطق فارس، بوشهر، ارتفاعات هرمزگان، ارتفاعات اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی در استان های لرستان ...
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در بعد از ظهر و اوایل امشب (23 مهر ماه) در برخی نقاط استان های فارس، بوشهر، ارتفاعات هرمزگان، ارتفاعات اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی در استان های لرستان ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، امین حسین نقشینه روز سه شنبه افزود: از بعدازظهر امروز و اوایل امشب برای نقاطی از فارس، بوشهر، ارتفاعات هرمزگان، ارتفاعات اصفهان ، ارتفاعات زاگرس مرکزی در استان های لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد ...
گلستان 24   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۴    
اداره کل هواشناسی استان گلستان، دمای امروز سه شنبه بیست و سوم مهر ماه استان گلستان را به شرح ذیل پیش بینی کرده است.
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
: آسمان امروز شهرستان های آبادان و خرمشهر صاف و آفتابی است. به گزارش ، بنا براعلام سازمان هوا شناسی در 24 ساعت گذشته بیشترین دما 41، و کمترین 24 و دمای کنونی 30 درجه است. همچنین رطوبت فعلی 30 درصد گزارش شده است. ...