چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۲۳:۴۲Aug 2018 15

جدیدترین خبرهای «وزش باد شدید»

باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت:درطول شب و صبح وزش بادشدید همراه باگردوخاک در شمال استان تا شنبه هفته آینده ادامه دارد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۱    
بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۵    
سازمان هواشناسی از بارش باران در استان های گیلان و مازندران طی امروز خبر داد و اعلام کرد: برای برخی نقاط استان های سیستان و بلو چستان، مرکزی، قم و همدان برای امروز و فردا وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۰    
امروز برای استان های گیلان و شرق مازندران بارش پراکنده پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۵    
کرج-ایرنا- مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی 2 روز آینده وزش باد شدید و کاهش دمای هوا در این استان پیش بینی می شود.
روز پلاس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۲    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت:بعد از ظهر امروز و فردا در بخش های شمالی آذربایجان های شرقی و غربی، برخی نقاط اردبیل و دامنه های البرز مرکزی شاهد رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهیم بود، همچنین آسمان تهران طی 3 روز آینده صاف ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۲    
زاهدان - کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید همراه با گردوخاک تا اوایل هفته آینده با شدتی کمتر نسبت به دو روز گذشته در شمال استان ادامه دارد.
پانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۶    
تهران (پانا) - مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از احتمال وزش باد شدید در جنوب استان های سمنان و تهران، شمال اصفهان و برخی نقاط قم و مرکزی طی سه روز آینده خبر داد و افزود بیشترین و کمترین دمای تهران 36 و 26 درجه سانتیگراد خواهد بود. ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۰:۵۰    
فردا و پس فردا بارش باران، گاهی وزش باد در استان های ساحلی خزر و همچنین رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت در شمال استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و برخی نقاط اردبیل پیش بینی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۰۵    
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای از رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۳۰    
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای از رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۲۵    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: وضعیت هوای استان در 24 ساعت آینده صاف، گاهی با وزش تندباد و گردو خاک، در نواحی شرقی با وزش باد شدید و در برخی ساعات با کاهش دید افقی پیش بینی می شود.
میهن صنعت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۸    
طی سه روز آینده باراش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید برای سواحل شمال کشور و پاره ای از مناطق شمال غرب پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۰    
طی سه روز آینده بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید برای سواحل شمالی کشور و پاره ای از مناطق شمال غرب پیش بینی می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۸    
امین حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی در گفتگو با رادیو اینترنتی پایگاه خبری آخرین وضعیت هوا را تشریح کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۳:۵۳    
زاهدان - کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید همراه با گرد و خاک تا بعد از ظهر فردا در شمال استان موجب کاهش دید و کاهش کیفیت هوا می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۳:۴۷    
ایرنا : وزش باد شدید همراه با گرد و خاک میزان غلظت ذرات معلق در هوای زاهدان (مرکز سیستان و بلوچستان) را عصر امروز به 6 برابر حد مجاز رساند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۳:۳۶    
مهر : کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید همراه با گرد و خاک تا بعد از ظهر فردا در شمال استان موجب کاهش دید و کاهش کیفیت هوا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۵    
وزش باد شدید در خراسان جنوبی دید افقی را در برخی مناطق همچون حاجی آباد زیرکوه به یک کیلومتر کاهش داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۲    
کرج-ایرنا- مدیرکل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی 2 روز آینده هوای ناپایدار ، کاهش دما و وزش باد شدید برای این استان پیش بینی می شود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۶    
بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی بیشینه سرعت وزش باد در استان را 90 کیلومتر در ساعت اعلام کرد و گفت: وزش باد شدید و گرد و خاک تا فردا در استان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۰    
رئیس پلیس راه استان سیستان وبلوچستان از وزش باد شدید و طوفان شن در محور های شمالی استان و کاهش دید خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۵    
سرهنگ حسین رضایی گفت: وقوع طوفان و گرد و خاک شدید سبب کاهش دید در بسیاری از محورهای مواصلاتی استان شده است. وی با اشاره به کاهش دید افقی در محور نهبندان به زابل ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۹    
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: وزش باد شدید که از چند روز گذشته در برخی از نقاط این استان آغاز شده است تا پایان هفته جاری ادامه دارد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۰۰    
امروز و فردا (یکشنبه و دوشنبه) در بخش های شرق و جنوب شرق کشور و در شرق خراسان جنوبی نوار شرقی کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان وزش باد شدید پیش بینی می شود که می تواند منجر به خیزش گرد و خاک در این منطقه شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۳۶    
کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی در گفتگو با رادیو اینترنتی پایگاه خبری آخرین وضعیت هوا را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۷:۲۰    
دید افقی در برخی مناطق خراسان جنوبی همچون حاجی آباد زیرکوه و زهان براثر وزش باد شدید کاهش داشته است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۶:۱۰    
خرداد:فردا یکشنبه تمامی زو نهادهای شهرستانهای زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز تعطیل است. وضعیت جوی ادارات شمال سیستان و بلوچستان را به تعطیلی کشاند. ...
روز نو   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۴۳    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: امروز (20 مرداد ماه) در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، کردستان، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز مرکزی ابرناکی، بارش باران و وزش باد و کاهش دما پیش بینی می شود. ...