سه شنبه ۳۰ مهرساعت ۱۲:۰۳Oct 2019 22

پایگاه خبری تحلیلی گرو (garoo.ir)

پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 فروردین 1395 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 فروردین 1396 پایگاه خبری تحلیلی گرو 29 اسفند 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 31 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 خرداد 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 31 تیر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 31 مرداد 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 31 شهریور 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 2 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 3 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 4 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 5 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 6 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 7 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 8 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 9 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 10 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 11 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 12 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 13 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 14 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 15 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 16 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 17 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 18 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 19 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 20 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 21 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 22 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 23 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 24 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 25 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 26 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 27 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 28 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
شرکت کنندگان در مراسم پیاده روی اربعین حسینی از بیش از 500 شهر و ناحیه و روستای عراقی پیاده روی را به سمت شهر کربلا که مرقد مطهر امام حسین(ع) در آنجا قرار دارد، آغاز کرده بودند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب تونس، با خودروی شخصی اش که یک پژو 206 بود، عازم کاخ ریاست جمهوری شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، مهدی ترابی پس از گلزنی مقابل پیکان پیراهن خود را بالا داد که در زیر پیراهنش نوشته شده بود: تنها راه نجات کشور = اطاعت از رهبری
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سرلشکر قاسم سلیمانی در مورد اولین روزهای هجوم داعش به عراقی صحبتی را بیان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارشناس داوری فوتبال می گوید داور بازی پیکان و پرسپولیس می توانست با کمک داور بازی هماهنگی بیشتری داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
لاستیک یکی از مهمترین بخشهای خودرو است که اگر دچار مشکل جدی شود قطعاً رانندگی را با خطر مواجه می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
اگرچه استقلال به یک پیروزی ارزشمند دست یافت و راهی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شد، ولی پس از این برد اتفاقاتی رخ داد که از نظرها دور نماند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه گفت: حضور پرشور و باشکوه آزادی خواهان سراسر دنیا در پیاده روی میلیونی اربعین بار دیگر نشان داد که راه امام حسین(ع) ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
میری از برگزاری دوره آموزشی عکاسی با عنوان طرح امید ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد در شهرستان نهاوند خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت:بارش های پراکنده در انتظار زائران اربعین است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی نهاوند گفت: 3 واحد تولیدی در شهرستان نهاوند با حدود 6 هزار تن تولید بذر گندم بوجاری شده 70 درصد از بذر استان همدان را تولید می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دستگاه قضایی نهاوند در اقدامی قاطع محل فروش مواد مخدر در نهاوند را به نفع دولت مصادره کرد و از مبارزه جدی با توزیع کنندگان مواد مخدر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
“مسلم معین” مسئول فضای مجازی سازمان بسیج گفت: حصر رسانه ای اربعین در سال جاری با جهانی شدن “حب الحسین یجمعنا” به عنوان نخستین کلیدواژه پر تکرار جهان در شبکه های اجتماعی شکسته شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۱:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
#حب_الحسین_یجمعنا دومین کلیدواژه پرتکرار "جهان" در توییتر شد
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اگر ظرفیّتهای کشورهای اسلامی بر روی هم مجتمع بشود و به هم برسند، آن وقت امّت اسلامی نشان خواهد داد که عزّت الهی یعنی چه؛ تمدّن عظیم اسلامی را به جوامع عالَم نشان خواهند داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۱۰۱ سایت دیگر  
یارانه نقدی 400 هزار نفر از یارانه بگیران غیرنیازمند از بامداد جمعه و همزمان با واریز یارانه نقدی مهرماه قطع شد و مجموع کسانی که یارانه نقدی شان قطع شده به یک میلیون و 100 هزار نفر رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
علاوه بر آداب و نکاتی که درباره پیاده روی اربعین وجود دارد، شب و روز اربعین نیز دارای اعمالی است که یکی از آنها زیارت حرم سیدالشهدا(ع) و 72 شهید کربلاست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، اسماعیل فلاح، خبرنگار صدا وسیما به شایعه پناهنده شدنش در صفحه اینستاگرام خود واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
با وجود اینکه سال ها از خداحافظی مهدوی کیا می گذرد، او همچنان مورد توجه تیم سابقش، هامبورگ است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، یک فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود درتوییتر درباره رنگ آمیزی جت آموزشی یاسین نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی استان همدان گفت: تا آخرین روز بازگشت زائران اربعین حسینی پلیس استان در خدمت مردم خواهد بود و تا امروز 4 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مردم مؤمن و خداجوی شهرستان نهاوند مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی را برگزار کردند و با زائران کربلا هم نوا شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۲    
به گزارش پایگاه خبری گرو ، حجت الاسلام والمسلمین عباس مولوی در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: اربعین تأکید بر زنده نگه داشتن نهضت عاشورا در عصر حاضر است و نمادی از عظمت و وحدت مسلمانان است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۱۰۷ سایت دیگر  
محمد حسین رستمی فردی است که در اولین اعترافات روح الله زم، مکالماتش با مدیر آمدنیوز پخش شد که به شکل مشمئز کننده ای در حال طلب کردن پول برای اخباری است که برای زم ارسال کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
پیشکسوت استقلال به انتقاد از عملکرد کادرفنی، بازیکنان و مدیریت آبی پوشان پرداخت و گفت که این تیم موفق نمی شود چون افراد غیر متخصص در این تیم هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
در شرایطی که وضعیت ترابی برای حضور در دیدار با پیکان نامشخص است، چهار ستاره دیگر پرسپولیس به طور قطعی دیدار این هفته تیم شان را از دست داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۵۳ سایت دیگر  
بررسی ضوابط مالی تنظیم لایحه بودجه 99 جزییات مربوط به سقف افزایش اضافه کار، عیدی و پاداش کارمندان را مشخص کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ستاره فرانسوی منچستر یونایتد در دیداری جنجالی سرمربی رئال مادرید را دبی ملاقات کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس فوتبال ایران می گوید که تیم ملی برابر بحرین از نظر شعور تاکتیکی و روانشناسی نمره صفر گرفته است و بازیکنان روحیه مبارزه جویی نداشتند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ضمن انتقاد از آرایش تیمی سرخپوشان اظهار داشت: مشکلات این تیم به خاطر تاکتیک های کادرفنی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، در عکس منتشر شده گروهی از هنرمندان سیما و سینما در مسیر پیاده روی و کربلا حضور دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
فریبا نادری گفت: من در کربلا به زیارت امامی می رفتم که زیارت آن امام ا ز آرزوهای کودکی من بود. باز هم اگر سعادت داشته باشم با چادر از تهران می روم؛ این ریا نیست بلکه احترام است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی فاز نخست تعریض محور دهفول- برزول- فارسبان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده نهاوند در مجلس گفت: عملیات پیچیده دستگیری یکی از سر شبکه های رسانه ای دشمن توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران دنیا را متحیر کرد و اقتدار و اشرافیت اطلاعاتی این سازمان را به جهانیان نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایستگاه های صلواتی شهرستان نهاوند با تلاش عاشقان و ارادتمندان به ائمه اطهار به صورت شبانه روزی در حال خدمت به زائران بازگشته به کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش نهاوند گفت: 400 میلیون تومان تجهیزات و وسایل ورزشی بین مدارس نهاوند با اولویت مدارس نیمه برخوردار توزیع شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
طراحی و ساخت سانتریفیوژ فوق پیشرفته IR9 که پنجاه برابر ماشینهای فعلی ایران ظرفیت غنی سازی دارد کاملا در ایران صورت گرفته و نمونه اولیه آن تا 4 هفته آینده رونمایی می شود
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سرمربی اسبق استقلال گفت: وینفرد شفر یک مربی بازنشسته بود که آوردند و گذاشتنش سرمربی استقلال. این آقا خیلی راحت بالغ بر یک میلیون دلار از استقلال کاسب شد و حالا هم نشسته و علیه ما حرف می زند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۰   + ۱۲۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، عبدالناصر همتی رئیس بانک مرکزی طی یادداشتی در اینستاگرام خود اعلام کرد: کاهش اتکا به درآمدهای نفتی، متنوع سازی درامدهای ارزی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری گرو ، توسط کاربران شبکه های اجتماعی پویش جهانی شکستن محاصره تبلیغاتی اربعین با هشتگ #حب_الحسین_یجمعنا در توییتر و اینستاگرام اجرا می شود. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده نهاوند در مجلس به خبر دریافت خودرو از سایپا به دلیل حمایت از این شرکت واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: هم زمان با روز اربعین حسینی همایش جاماندگان از پیاده روی اربعین حسینی در شهر نهاوند برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف نهاوند گفت: تاکنون بیش از 80 هزار وعده غذایی در موکب های نهاوند بین زائران اربعین حسینی توزیع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت ورزش همگانی نهاوند گفت: به زودی همایش بزرگ چند هزارنفری پیاده روی خانوادگی در نهاوند برگزار می شود و از شبکه سه به صورت زنده پخش می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ورزش و جوانان نهاوند گفت:همزمان با هفته تربیت بدنی 120 عنوان برنامه فرهنگی ورزشی در نهاوند برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
سید نظام الدین موسوی در پاسخ به ادعای روز گذشته محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه مبنی بر تحریف سخنانش در خبرگزاری فارس، توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه فرانسه در واکنش به بازداشت مدیر کانال تلگرامی ضد انقلاب آمدنیوز گفت او در این کشور وضعیت پناهندگی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سبک زندگی غلط مبتنی بر رژیم تغذیه نامناسب، مصرف مدام آب یخ، کم تحرکی و استرس از جمله دلایل اصلی ابتلا به دیابت است؛ در این مطلب به یک روش ساده برای "کاهش قند خون بیماران دیابتی" اشاره شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
قاضی بازنشسته ماجرای قتل پدرش را روایت کرد و گفت: اعتقادی به قصاص ندارم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
خدمت خالصانه و ناب جوانان نهاوندی در ایستگاه صلواتی سیدالشهدا این شهرستان جلوه های نابی از عشق و ارادت به ائمه اطهار را به نمایش گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، کانال تلگرامی افسران اولین تصویر از مسیح علینژاد بعد از شنیدن خبر دستگیری روح الله زم توسّط سازمان اطلاعات سپاه منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال ایران نتوانست طلسم ناکامی در خاک بحرین را بکشند و بار دیگر در این کشور تن به شکست داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، احمدزاده سرمربی ملوان انزلی که در مسیر برگشت از سفر باربری خود قرار داشت، در جاده تصادف کرد و به تریلی وی آسیب وارد شد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۷۴ سایت دیگر  
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بیانیه ای درباره اقدامات و انتشار تصویر غیر اخلاقی توسط برخی از بازیکنان صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۴۴ سایت دیگر  
داور دیدار استقلال تهران و فجر شهید سپاسی شیراز تغییر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان گفت: به هیچ عنوان با کیانوش رستمی مماشات نخواهیم کرد و او باید در چارچوب قانون به کارش ادامه ده
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
بازیکن سابق استقلال در خصوص علاقه اش به مجری گری می گوید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی مراسم تعزیه خوانی به مدت چهار شب در پارک مرکزی شهر نهاوند برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت امنای آستان شاهزاده محمد (ع) نهاوند گفت: به مناسبت ایام اربعین حسینی دومین اردوی جهادی و ویزیت و داروی رایگان در آستان مقدس شاهزاده محمد (ع) شهرستان نهاوند برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۰    
ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی شهرستان نهاوند اعلام کرد: کلیه فعالیت های زودهنگام انتخاباتی در سطح شهرستان مورد رصد اطلاعاتی و مستندسازی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
بارها به دوستان برانداز در رسانه های مخالف مشفقانه نصیحت کردم اما به جای تامل و تفکر به نصیحتم شرایط را برای فحاشی به من فراهم کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان اصفهان در خصوص کلاهبرداری های اینترنتی تحت عنوان برنامه رژیم غذایی در قالب ارسال لینک فیشینگ به شهروندان هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران معتقد است بحث تغییر سرمربی در حال حاضر برای باشگاه پرسپولیس سَم است و همه باید از کالدرون حمایت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
طبق نتایج مطالعه جدید، مواد غذایی حاوی میزان زیاد فروکتوز نظیر مواد غذایی فرآوری شده و نوشیدنی های قندی شیرین می توانند به توانایی کبد در چربی سوزی مناسب آسیب برسانند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، بدون شرح...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش نهاوند گفت: امسال 66 آموزشگاه نهاوند به عنوان مدارس مجری طرح مروج سلامت برگزیده و تمام آنها موفق به کسب ستاره شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان نهاوند گفت: برخلاف تصاویر منتشرشده در فضای مجازی تأسیسات احداث سد گرین هیچ آسیب و تخریبی به تالاب فصلی روستای وراینه وارد نمی کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان همدان اظهار داشت: شعله های پیک نیک چادر یک زنبوردار در نهاوند را به آتش کشید و موجب مرگ او شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند گفت: از این پس قیمت گوشت قرمز به صورت هفتگی توسط فرمانداری با نظارت و همکاری اداره صمت و اتحادیه مربوطه تعیین و اعلام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
پس از به دام افتادن روح الله زم توسط نیروهای امنیتی سپاه پاسداران، وی خطاب به آنها می گوید: قطعا شما از سپاه هستید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
هشت سال پیش آنچه پیش بینی می شد تحولات عظیمی بود برای تکه تکه کردن سوریه، اما حالا ارتش اسد، ارتش عربی سوریه نیست بلکه ارتش سوریه است!
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات سپاه در ضرب شستی اطلاعاتی و طی یک عملیات پیچیده، روح الله زم از مهره های سازمان جاسوسی موساد و دستگاه اطلاعاتی فرانسه را دستگیر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری گرو ، بر اساس رصد ها از فضای مجازی کاربران شبکه های اجتماعی با کلید واژه #بازهم_سپاه موجی از قدر دانی و ارج نهادن به اقتدار همه جانبه سپاه را به راه انداخته اند. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۸   + ۶۹ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای از گرفتار شدن روح الله زم سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب آمدنیوز در یک عملیات اطلاعاتی هوشمندانه توسط سازمان اطلاعات سپاه و دستگیری وی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
سپاه پاسداران ازگرفتارشدن روح الله زم ، سرشبکه سایت ضدانقلاب آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، کانال تلگرامی دلنوشته های یک عراقی تصویری از یک خدمتگذار واقعی را متشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دو پسر جوان با خالکوبی های یک شکل در زندان پیمان رفاقت بستند تا بعد از آزادی باز به دنیای تبهکاران برگردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۳۶ سایت دیگر  
حکم بی گناهی متهم مرگ مرموز دختر نقاش در رودخانه عباس آباد در دیوان پذیرفته نشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
دندان پزشکان همیشه استفاده از خمیر دندان را توصیه می کنند، در حالی که متخصصان طب سنتی بر استفاده از نمک به جای خمیردندان تاکید دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
پسر دانشجو با شلیک گلوله تفنگ شکاری عمه مطلقه اش را کشت و دختر عمه دیگرش را تا یک قدمی پرتگاه مرگ کشاند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شهردار نهاوند گفت: در آستانه اربعین حسینی شهرستان نهاوند پذیرای زائران است و در بلوار کربلای این شهرستان پرچم مزین به نام مبارک امام حسین (ع) به اهتزاز درآمد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
دادستان نهاوند از اجرای دستورالعمل طرح هر مسجد یک حقوقدان در شهرستان نهاوند خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند از اختصاص 2 میلیارد تومان اعتبار برای راه اندازی اورژانس و بلوک زایمانی بیمارستان آیت الله علیمرادیان نهاوند خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
برداشت گردوی باکیفیت به دو روش دستی و مکانیزه از باغ های شهرستان نهاوند انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند از آماده باش مراکز درمانی این شهرستان به صورت 24 ساعته و فعالیت 3 داروخانه جهت ارائه خدمت به زائران اربعین حسینی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، یک فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود در توییتر درباره گاف جدید آمدنیوز در مورد ورود بانوان به ورزشگاه آزادی نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، تصاویر منتشر نشده از محل اصابت موشک به نفتکش ایرانی سابیتی که در دریای سرخ مورد حمله قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
ناسا در تصویر روز خود عکسی از فضانورد این سازمان منتشر کرده که 176 روز در ایستگاه فضایی بین المللی زندگی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، نمای نزدیک از یک اسب آبی در بوتسوانا را می بینید./عکس: Mediadrumimages
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
در این مطلب با علل بروز عفونت های دندانی و روش های درمان آن از طریق طب سنتی آشنا می شوید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
حدیث امام باقر (ع) درباره زیارت امام حسین (ع) را در اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، با نزدیک شدن به اربعین حسینی، زائران حرم اباعبدلله الحسین (ع) از کشورهای مختلف جهان و شهرهای مختلف عراق به سمت حرم سومین امام شیعیان در حرکتند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی نهاوند گفت: برداشت میوه مرغوب "به" از باغات این شهرستان آغاز شد که پیش بینی می شود باغداران نهاوند امسال بیش از 520 تن برداشت داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول موکب سیدالشهدا(ع) نهاوند گفت: به منظور پذیرایی از زائرین اربعین حسینی 300 قلک حاوی کمک های نقدی بانوان به موکب سیدالشهدا(ع) اهدا شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور فرمانده سپاه استان همدان فرمانده جدید سپاه ناحیه نهاوند معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، حجم بالای بار یک نیسان در سنندج را می بینید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، تصادف یک دستگاه تریلی با خودرو سمند در 2 کیلومتری جاده نیشابور - سبزوار هفت مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
یک مستندساز اهل رامسر از مفقود شدن سنگ تاریخی مزار یاران میرزاکوچک خان در جواهرده رامسر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس فوتبال گفت: پیروزی 14 بر صفر مقابل کامبوج نباید باعث غرور تیم ملی شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
کریستیانو رونالدو بار دیگر موفق به گلزنی در رقابت های ملی شد، تا تعداد گل های ملی اش به عدد 94 برسد.
مشاهده نتایج بیشتر...