پنجشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۰:۲۸Apr 2018 19

پایگاه خبری تحلیلی گرو (garoo.ir)

پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 فروردین 1395 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 فروردین 1396 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 2 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 3 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 4 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 5 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 6 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 7 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 8 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 9 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 10 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 11 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 12 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 13 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 14 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 15 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 16 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 17 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 24 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 25 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 26 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 27 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 28 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 29 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 30 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۱:۴۷    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نهاوند گفت: اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نهاوند هیچ مسئولیتی در جاده آورزمان ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۱:۴۷    
فرمانده انتظامی نهاوند گفت: ماموران انتظامی این شهرستان سارق 75 قطعه عتیقه را شناسایی و دستگیر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۱:۴۷    
رئیس شورای شهر فیروزان گفت: مردم گلایه دارند که چرا با گذشت یک سال از افتتاح راه آهن فیروزان اسمی از آن در اینترنت و فضای مجازی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۱:۴۷    
یک میلیون و 800 هزار تن انواع محمولات پارسال از شهرستان نهاوند به سایر مناطق مختلف کشور ارسال شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۱:۴۷    
مدیر آموزش و پرورش نهاوند گفت: در حال حاضر سه طرح آموزشی و فرهنگی با 30 میلیارد ریال اعتبار توسط خیران مدرسه ساز این شهرستان در دست اجرا است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۱:۱۷    
یکی از دلایل بروز آکنه صورت بالا بودن قند خون است که افراد می توانند با مصرف یک نوشیدنی گیاهی مطبوع، قند خون خود را کنترل و از ابتلا به دیابت در امان بمانند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۱:۱۷    
برخی منابع صهیونیستی و بی بی سی فارسی با انتشار عکسی از میدان آزادی و فرودگاه مهرآباد، آن را یک پایگاه هوایی ایران در سوریه معرفی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۱:۱۷    
رئیس اداره بحران و مخاطرات جهاد کشاورزی استان همدان گفت: از 9 شهرستان استان همدان هشت شهرستان دچار خسارت سرمازدگی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۴۹    
وزیر بهداشت مدتی است که در جلسات هیئت دولت شرکت نمی کند؛ اخباری مبنی بر استعفای وی از مقام وزارت در فضای مجازی منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۴۹    
بالاخره پرونده قتل مرد جوانی که در منطقه شیان تهران زندگی می کرد با دستگیری دو متهم اصلی ماجرا به مرحله دیگری از رسیدگی وارد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۴۹    
مناطق اشغالی در جنوب پایتخت با محله سیده زینب (س) کمتر از دو کیلومتر فاصله دارد و همین مسئله باعث شده نیروهای جبهه مقاومت عزم خود را برای پاکسازی این منطقه جزم کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۴۹    
به تازگی یک هنرپیشه فیلم های مستهجن دیگر افشا کرده است که حدود 24 سال پیش، و زمانی که همسر دوم ترامپ باردار بوده است، با وی رابطه داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۴۹    
تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم لوکوموتیو تاشکند به مساوی رسید و صعود کرد تا در مرحله یک هشتم نهایی حریف استقلال شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۴۹    
الجزیره امارات در دیدار مقابل الاهلی عربستان مغلوب شد تا به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شود و حریف پرسپولیس ایران شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۴۹    
هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال در حالی که مشکل مالی با آبی پوشان ندارد، برای تمدید قراردادش تنها یک درخواست کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۴۹    
اضطراب بیش از آن چه فکر کنید می تواند بر بدن انسان تاثیرگذار باشد و موجب یبوست، نفخ، اسهال، گرفتگی های عضلانی، و دیگر مشکلات گوارشی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۵۰    
کودک هنگامی که مشاهده می کند، تمام اعضای خانواده مشغول مطالعه هستند بیشتر به درس خواندن اشتیاق پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۵۰    
پدر و پسری که در تهران آدم خواری کرده اند هولناک ترین پرونده را رقم زدند و بقیه جسد خورده شده هنوز پیدا نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۵۰    
خانه مکانی امن و به دور از خطرات و آلودگی های محیط بیرون به نظر می رسد که ما توانایی زیادی در کنترل آلودگی های محیط بیرون را نداریم اما لازم است به وسایلی که در خانه ی خود استفاده می کنیم توجه داشته ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۵۰    
رئیس فدراسیون فوتبال به دلیل تخلف حضور مسعود شجاعی در تیم ملی فوتبال به دادگاه احضار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۵۰    
طرح جدید پیراهن تیم ملی فوتبال واکنش طنز کاربران را در فضای مجازی به دنبال داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۱:۵۱    
بخشنامه دستمزد 97 به انضمام دستورالعمل های اجرایی در مورد کارگران مزدی و دائم، کارگاه های دارای طرح طبقه بندی مشاغل و جدول احتساب مزد سنوات ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۱:۵۱    
حال محمدسعید دهقان اناری سرباز وظیفه شناس کرمانی بسیار وخیم بوده و نیازمند دعای خیر مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۱:۵۱    
این روزها در کنار میوه های عادی می شود رد و نشان میوه های عجیب و غریبی را پیدا کرد که چند سالی است در قفسه خرید فروشگاه ها جاخوش کرده اند محصولاتی که غالبا هویتی استوایی دارند
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۱:۵۱    
حضور ژاوی هرناندز ستاره سرشناس اسپانیایی تیم السد قطر در تهران برای دیدار با پرسپولیس اولین حضور ستاره های دنیای توپ گرد در کشورمان نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۱:۵۱    
مرکز تحقیق و توسعه "بارزه" در شمال دمشق، یکی از اهداف ائتلاف آمریکایی بود که پس از حملات بامداد روز شنبه به کلی تخریب شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۱:۵۱    
تصاویر ماهواره ای نشان می دهد یا آمریکا درباره تعداد موشک های کروز شلیک شده به سمت اهداف خود داستان سرایی کرده یا اینکه اهداف بیشتری مورد حمله قرار گرفته که این حملات با شکست رو به رو شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۰:۲۱    
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: بنده صریحاً اعلام می کنم رئیس جمهور آمریکا، رئیس جمهور فرانسه و نخست وزیر انگلیس جنایتکارند و جنایت کردند
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۰:۲۱    
مهاجم روبین بهترین بازیکن میدان شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۰:۲۱    
محمد صلاح، سیدو مانه و امره جان بازیکنان مسلمان لیورپول قبل از سوت آغاز بازی آیت الکرسی تلاوت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۰:۲۱    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو به نقل از مشرق ، یک فعال رسانه ای به حمله سه کشور به سوریه واکنش جالبی نشان داد و در توییتر خود نوشت:
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۰:۲۱    
تمرین تیم فوتبال استقلال در کشور کویت در حالی برگزار شد که دکتر نوروزی در محل تمرین این تیم حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۱    
درپی درخواست سازمان نظارت بر ارتباطات روسیه برای فیلترینگ تلگرام، دادگاه این کشور مجوز آن را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۱    
در مراسم سالگرد شهید قوطاسلو اولین شهید مدافع حرم ارتش در بهشت زهرا سخنرانی داشتم، امیر حیدری فرمانده محترم نزاجا به من گفت، تا حالا هشت شهید مدافع حرم از ارتش تقدیم کرده ایم !
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۱    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، شکار تصویری زیبا در حافظیه شیراز را می بینید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۱    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، جوان بلژیکی یک درخت را در طول 10 سال به شکل هدفمند بصورت یک غول رشد داده است. درآمد او از عکس گردشگران به اندازه ی صدها باغ است!
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۱    
این حادثه موجب آسیب دیدن سعید بزرگی ، دبیر حزب کارگزاران سازندگی در استان اصفهان و علیرضا روحانی عضو شورای منطقه این حزب در اصفهان می شود
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۱    
باشگاه پرسپولیس قصد دارد به پاس زحمات بازیکن تازه مصدوم شده اش قرارداد او را تمدید کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۸:۵۴    
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: مجموع سطح مبارزه شیمیایی با آفت سن غلات تاکنون در شهرستان های تویسرکان و نهاوند معادل 8 هزار و 34 هکتار بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۸:۵۴    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: از ابتدای سال آبی 97 96 تاکنون 176 میلی متر بارش برف و باران در سطح استان رخ داده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۶:۲۵    
امام جمعه نهاوند گفت: متاسفانه شعار اقتصاد مقاومتی در سال گذشته به خوبی عملیاتی نشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، جوانان لبنانی در اعتراض به نامگذاری خیابانی در بیروت به نام سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان، با نصب تابلویی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۵    
باید ابعاد این ماجرا روشن شود که یکی از شرکای اصلی محمد بن سلمان در دشمنی با ایران و کشتار هزاران کودک یمنی، چه دلسوزی برای محیط زیست ایران و گونه های زیستی در خطر کشور ما دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، ماشین عروس متفاوت در مشهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۵    
روشنفکران اینطور بودند که از حرکات مردمی خبری نداشتند و اصلاً جرأت ورود به حرکت های مردمی را نداشتند. پس وقتی نوبت اقدام می رسد، بطور غالب روشنفکر غیبش می زند، مگر موارد استثنایی.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، تصویری از فورد موستانگ (ماستنگ) با رنگ قرمز در تبریز.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ،
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، عادل فردوسی پور امشب مهمان برنامه دورهمی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، با پایان یافتن تعطیلات نوروزی و بازگشت مسافران، محور هراز در مسیر شمال به جنوب دارای بار ترافیکی سنگینی است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۵۶    
در ایران اگر تخم سه زرده هم بکنی، انگیزه ی جریان رقیب برای تخریب و ضایع کردن طرف سه برابر می شود!
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۵۶    
از سوی وزیر ورزش و جوانان لوح تقدیر و هدایایی به پاس خدمات برانکو در تیم پرسپولیس به وی اهداء شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۵۶    
در حالی که وزیر راه از تلاش برای افزایش وام خرید مسکن به 200 میلیون تومان خبر داده است، برخی کارشناسان این اقدام را عاملی برای گرانی مسکن در شرایط کمبود واحدهای میان متراژ می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو به نقل از مشرق ، میثم سید صالحی مدیر پیام رسان سروش طی توئیتی خبر از 4 میلیون نفری شدن کاربران این پیام رسان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۵۶    
همزمان با مانع تراشی برخی عناصر گروهک جیش الاسلام در مسیر خروج این گروهک از دوما در شرق دمشق، حدود 600 نفر دیگر از اعضای آن از دوما خارج و پنج غیرنظامی اسیر نیز آزاد شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۵۶    
سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه 70 درصد ماندنم در این تیم قطعی شده اما روی 30 درصد توافق نداریم، گفت: من به دنبال دریافت دستمزد منصفانه هستم
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۵۶    
رئیس میراث فرهنگی شهرستان نهاوند گفت: از27اسفند سال گذشته تا 15فروردین امسال حدود200 هزار مسافر،گردشگر و میهمان نوروزی از اماکن تاریخی، تفریحی، طبیعی و موزه های این شهرستان بازدید کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۵۶    
رئیس جهاد کشاورزی نهاوند گفت: امسال سطح زیر کشت دانه های روغنی کلزا در شهرستان نهاوند بیش از2هزار هکتار است که پیش بینی می شود 6هزارتن کلزای مرغوب از این مزارع برداشت شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۶    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، رسانه های قطری می گویند این مصافحه گرم همزمان با جنگ لفظی دو کشور و حملات ولی عهد سعودی به ایران انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۶    
علی دایی گفت: وظیفه ما این است که از تیم ملی حمایت کنیم. کاری به صحبت های همکاران عزیزم ندارم اما خودم با جان و دل دوست دارم به تیم ملی کمک کنم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۶    
مرد جوانی که متهم شده بود در جریان درگیری و مشاجره شدید، همسرش را کشته و جسدش را در انباری خانه اش مخفی کرده بود، صبح دیروز در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۶    
عربستان که چهار سال است در حال بمباران مناطق مختلف یمن است، از شورای امنیت خواست تا واکنش موشکی انصارالله به نفتکش سعودی در غرب بندر الحدیده را محکوم کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۶    
یک استاد دانشگاه دست به خلاقیت جالبی زد و قیچی برگردان ستاره پرتغالی رئال به یوونتوس را سوال امتحانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۶    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، در گذشته که پیام رسان هایی مانند تلگرام نبود، جمع های این چنینی بهترین محل برای رد و بدل کردن پیام ها و اخبار و ... بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۶    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، بدون شرح ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۶    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در توئیتی توهین آمیز، به اظهارات رئیس جمهور ایران درباره دخالت صهیونیست ها در بحران سوریه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۲:۵۶    
فرماندار شهرستان نهاوند گفت:باید بتوانیم در مسیر خدمت به مردم، ادامه دهنده راه شهیدان باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۲:۵۶    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهاوند گفت: در نوروز امسال هزار و 350 مسافر نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان شهرستان پذیرش شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۹:۲۶    
درگیری دسته جمعی اراذل و اوباش در میدان فلاح با دخالت پلیس پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۶    
معاون وزیر دفاع سوریه تاکید کرد که گروه تروریستی داعش تنها 4 درصد از خاک سوریه را تحت کنترل خود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۶    
پیشکسوت پرسپولیس گفت: باید به اتخاذ تاکتیک برانکو در دیدار با نسف قرشی احترام گذاشت چون با شیوه درستی به میدان رفت و به خواسته اش هم رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۶    
برنامه دیدارهای بعدی تیم استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به گونه ای است که حتما یکی از دو دیدارش را در استادیوم آزادی برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۶    
هنگامی که در رسانه های خبری رژیم صهیونیستی از خانواده نتانیاهو سخن گفته می شود معمولاً دو فرزند پسر وی از ساره همسر دوم نتانیاهو یعنی یائیر و آفنیر نام برده می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، رسانه ها ارتفاعی که توپ از زمین هنگامی که رونالدو به توپ ضربه می زند را 2 متر و 38 سانتی متر اعلام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، استفاده از درب باک بنزین و آینه های جانبی خودروی ال90 برای حمل بار چوب
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، عده ای ناشناس کتیبه های آرامگاه فردوسی را با نارنجکهای دست ساز دچار آسیب کردند. اقدامی تاسف بار و ضد فرهنگی که هویت عاملان آن تاکنون نامعلوم مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۶    
در کشور اندونزی سالانه تعداد زیادی کوسه صید می شود تا گوشت و باله ی آنها به برخی کشورهای همسایه صادر شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ،
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ،
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۲۶    
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند از حضور 30 هزار زائر در بقاع متبرکه نهاوند طی ایام عید خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۲۶    
در پی اقدام هوشیارانه سرباز وظیفه مذکور و با حضور جانشین فرماندهی یگان استان در پایگاه حفاظت شهرستان نهاوند، به نمایندگی از یگان حفاظت از این سرباز وظیفه شناس تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۰۴:۴۵    
در مراسمی که با حضور فرماندار و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند برگزار شد، از دو خانواده اهداکننده عضو در روستای گنبد کبود تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، وحید یامین پور مجری و تهیه کننده تلویزیون، در واکنش به سخنان مرتضی الویری در توئیتر نوشت:
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۵    
سرمربی الهلال از اتفاق عجیب در دیدار تیمش برابر العین سخن به میان آورد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۵    
پیشکسوت استقلال گفت: وقتی ارنج تیم استقلال برای دیدار با الریان را دیدم متوجه شدم شفر انتخاب هوشمندانه ای برای استفاده از بازیکنانش کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۵    
محسن تنابنده می گوید "این ما بودیم که از اوج درخواست کردیم بودجه این سریال را متقبل شود اما شرط کردیم که هیچ دخل و تصرفی در سریال صورت نگیرد".
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ،
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، تصادف خودروی لامبورگینی هوراکان در جزیره کیش؛ قیمت این خودرو در منطقه آزاد 1.4 میلیارد تومان است . منبع: hasanrazaghi
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، سخنگوی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: آتش سوزی در اهواز - خیابان کیان در ساعت 1:08 دقیقه بامداد امروز (14 فروردین) ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۵    
فیزیوتراپ باشگاه پرسپولیس به دلیل ممنوع الخروجی نتوانست همراه این تیم به ازبکستان برود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۵    
بعد از دفن همسر شهیدم، دخترجوانی درحالی که اشک می ریخت نزد من آمد و گفت اتفاقی به همراه دوستش سر مزار او رفته و شروع به درد دل کرده است که شب خواب شهید را می بیند و بعد از آن به کلی تغییر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، تصاویری از پشت صحنه فیلم "به وقت شام"، آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۵    
شهید "محمد طالبیان" از جمله شهدای استان همدان است که رهبر معظم انقلاب، از مقام وی تمجید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۵    
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: بارش های بهاری به صورت رگباری و موقت از بعدازظهر چهارشنبه برخی نقاط همدان را فرا می گیرد و روز جمعه بر شدت بارش ها افزوده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۵    
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از رفع تصرف حدود 2 هکتار از اراضی دولتی در منطقه شهرک طالقانی شهرستان نهاوند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۱:۴۵    
دادستان نهاوند گفت: تا مشخص شدن وضعیت نهایی ساماندهی سراب گاماسیاب گرفتن عوارض از خودروها در این مکان تفریحی و توریستی غیر قانونی است .
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۱:۴۵    
رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی نهاوند گفت: در ایام تعطیلات نوروزی 180 هزار تن از مسافران و گردشگران از جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهرستان بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۱:۴۵    
مدیر بیمارستان آیت اله قدوسی نهاوند گفت: با اعزام مردی 57 ساله به علت درد زیاد در قفسه سینه ششمین اعزام هوایی از این بیمارستان جدید احداث انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۱:۴۵    
رییس جمعیت هلال احمر نهاوند از واژگونی یک دستگاه بیل مکانیکی در عملیات لایروبی نهر روستای امیر آباد شهرستان نهاوند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۱:۴۵    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نهاوند گفت: ششمین جشنواره نوروزگاهی شهرستان نهاوند در سراب کنگاور کهنه بخش خزل نهاوند برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۱:۴۵    
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری 16 متهم طی 48 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...