سه شنبه ۱۴ مردادساعت ۱۸:۱۹Aug 2020 4

جدیدترین‌های «استان سمنان»

 
خبرگزاری تسنیم   ۵۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار سمنان با اشاره به محدودیت منابع اعتباری استان سمنان گفت: با این اعتبارات محدود نمی شود اداره جدید شهرسازی شرق استان سمنان را ایجاد کرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از اشخاص حقیقی و حقوقی دعوت کرد به جای پرداخت مالیات، نسبت به مرمت و تجهیز بناهای تاریخی استان اقدام کنند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- سخنگو و جانشین رییس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان با اشاره به وضعیت شهرستان ها در ابتلا به کرونا، گفت: سرخه تنها شهرستان استان با وضعیت رنگ بندی سفید کرونایی است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: کاهش ساعات کار اداره ها و دستگاه های اجرایی استان به مدت 2 هفته دیگر و تا پایان مرداد تمدید شد.
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش    
سمنان- استاندار سمنان با انتقاد از روند کند اجرا و تکمیل پروژه های ملی راه و شهرسازی استان گفت: پروژه های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی به سرعت تکمیل شود.
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش    
سمنان- مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان با اشاره به تفکیک دو اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: یک هزار و 809 کیلومتر، معادل 48 درصد از کل مسیر در حیطه مسئولیت این اداره کل قرار گرفت.
معاون وزیر راه و شهرسازی بابیان اینکه چهار اداره کل مستقل در حوزه راه و شهرسازی این استان ایجاد می شود، گفت: اصلاح ساختار سازمانی وزارت راه و شهرسازی در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان گفت: هم اکنون 72 پست بلاتصدی در اداره کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان وجود دارد که مشکلاتی را برای این مجموعه ایجاد کرده است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سمنان-استاندار سمنان ضمن بیان اینکه منابع اعتباری استان کفاف ساخت اداره جدید شهرسازی شرق استان را نمی دهد، گفت: مشکلات اداره راه و شهرسازی شرق استان سمنان حل شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان گفت: این اداره کل با توجه به اهمیت اقدامات و حیطه فعالیت خود، با تنگنای شدید نیروی متخصص مواجه است.
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به طرح شتابا (شبکه توانمندسازی ایتام در بورس ایران) اشاره کرد و گفت: به صورت پایلوت هزار نفر از ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان با حمایت و تامین سرمایه اولیه توسط کمیته امداد وارد بازاربورس می شوند
سمنان- مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان سمنان با اشاره به تعیین تکلیف 36 ملک مازاد دستگاه های اجرایی استان گفت: مقابله با سوءاستفاده از اموال دولتی در دستور کار است.
استاندار سمنان گفت: پروژه های ملی حوزه راه و شهرسازی در استان سمنان از پیشرفت قابل قبولی برخوردار نیست.
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- رئیس دانشگاه فنی وحرفه ای استان سمنان با بیان اینکه آموزش و مهارت افزایی ماهیت و اساس کار این دانشگاه محسوب می شود، گفت: خود اشتغالی، کارآفرینی و کمک به بهره وری نیروی کار، هدف اصلی دانشگاه فنی و حرفه ای است.
سمنان- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به مشکلات راه و شهرسازی استان سمنان گفت: بخشی از سه درصد سهم توازن به پروژه های راه و شهرسازی این استان اختصاص می یابد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: بیش از 16 هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب رونق تولید سال 98 و بند الف تبصره 18 برنامه تولید و اشتغال به بنگاه های تولیدی استان و تامین سرمایه در گردش این واحدها پرداخت شد.
برترین ها   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: بر اساس سندی که خبرنگار ما به طور اختصاصی به آن دست یافته، دادستانی در نامه ای به وزیر ورزش و جوانان، از صدور کیفرخواست علیه چهار نفر از کارکنان ورزش و جوانان خبر داده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
رونق نجّاری و تولیدات صنایع چوبی منزل، روستای دهملا در 20 کیلومتری شاهرود را به دهستان بدون بیکار در استان سمنان تبدیل کرده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: طرح های مشاوره ای، جامع و یادگیری به طور ویژه برای آموزش زندانیان و خانواده های آنان توسط آموزش و پرورش اجرا می شود. ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان زمان برگزاری جشنواره ملی هنرهای جدید با محوریت معارف رضوی و با عنوان آهوان را در دهه اول بهمن ماه امسال اعلام کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تجلیل از تلاش خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی و خبر، 17 مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران و فعالان رسانه ای به عنوان دیده بانان بیدار جامعه در این استان تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
تشنه دل از معرفی 87 واحد تولیدی کشاورزی استان سمنان به بانک های عامل و پرداخت 102 میلیارد ریال تسهیلات به این واحد ها خبر داد.
بسیج   ۵ ساعت پیش    
جلسه هماهنگی اجرای طرح ثامن با حضور مسئول سیاسی سپاه استان سمنان در سپاه ناحیه گرمسار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان از تشکیل جلسه مستند سازی املاک و انبار با حضور ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان و آقای اسد ا. ...
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از مدیران نشریات، خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و نمایندگی های این استان خواست تا لیست خبرنگاران فعال خود را طبق شرایط و جدولی به این اداره کل ارسال نمایند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان از تامین و توزیع 15 تن کود کشاورزی از نوع اوره در شهرستان مهدیشهر در مرداد ماه سال جاری خبر داد ...
هم زمان با هفته ازدواج، از دو زوج جوان هلال احمری به نمایندگی از 27 زوج جوان هلال احمری استان سمنان تجلیل شد.
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- حسن پور، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سمنان از انعقاد دو تفاهم نامه همکاری برای توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان خبر داد و گفت: این تفاهم نامه ها با مشارکت اداره کل راه و شهرسازی و پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان منعقد شد.
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: 16 هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب رونق تولید 98 و بند الف تبصره 18 برنامه تولید و اشتغال به 607 واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان پرداخت شده است.
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان ضمن بیان اینکه آموزش و یکی از مهم ترین ارکان دست یابی به اهداف حوزه صرفه جویی است، گفت: دوره های مدیریت مصرف برق برای کارکنان دولتی در استان برگزار می شود .
خبرگزاری علمی و فناوری   ۶ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری استان سمنان ؛ایست قلبی ناشی از سپسیس یکی از شایع ترین رویدادهای حمله و آسیب قلبی است که با نرخ نجات پایینی دارد. پیش بینی قبل از موعد ایست قلبی زمان لازم برای انجام مداخلات ضروری جهت پیشگیری از وقوع ایست قلبی را فراهم می آورد. سپسیس ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: کمیسیون طرح های کشاورزی با اجرای 23 طرح در اراضی ملی این استان موافقت کرد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان گفت: کتابخانه های مراکز کانون سراسر استان با هشت هزار و 150 جلد کتاب در قالب طرح تمیم تجهیز شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۶ ساعت پیش    
معاون آموزش متوسطه استان سمنان: درصد قبولی و میانگین نمرات دانش آموزان استان در امتحانات نهایی خرداد ماه 99 نسبت به سال قبل رشد داشته است. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: کمیسیون طرح های کشاورزی با اجرای 23 طرح در اراضی ملی این استان موافقت کرد.
مهلت ثبت نام در سامانه کارا برای دریافت تسهیلات کرونایی 15 مرداد به اتمام می رسد، فعالان فرهنگی استان سمنان که تاکنون موفق به ثبت نام در این سامانه نشده اند از مدت باقیمانده استفاده نمایند.
مدیر کل کمیته امداد سمنان گفت: در یک سال گذشته 688 نفر از خانواده های زندانی در استان سمنان تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتند.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان سمنان: بازرسی از 325 واحد صنفی عرضه کننده اقلام بهداشتی و پزشکی در استان انجام شد.
تعداد هشت هزار و 150 جلد کتاب از مجموع 300 هزار جلد کتاب ناشران مطرح حوزه ی کودک و نوجوان به قفسه ی کتاب خانه های کانون در سراسر استان سمنان اختصاص یافت.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان قائم مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: 700 مددجو در شرف ازدواج استان سمنان تا پایان امسال با دریافت کمک هزینه ازدواج ،دریافت مشاوره قبل و بعد ازدواج و حمایت های این نهاد مقدس راهی خانه بخت می شوند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان فرمودند،کارشناسان واحد فنی استان در تیر ماه سال جاری ازمقدار حدود 500 تن گندم بذری نمونه برداری کرده و نمونه های تهبه شده پس از کسب مجوز در انبار تخلیه گردید تا پس از بوجاری در اختیار کشاورزان قرار گیرد امید ...
شبستان   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
فلاح لاله زاری فردا15 مردادماه را پایان مهلت ثبت نام در سامانه کارا برای دریافت تسهیلات کرونایی اعلام کرد و گفت: فعالان فرهنگی، هنری و قرآنی استان سمنان که تاکنون موفق به ثبت نام در این سامانه نشده اند از مدت باقیمانده برای ثبت نام استفاده کنند
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
دو پومسه رو دانش آموز از استان سمنان در مسابقات مجازی پومسه قهرمانی جهان حضور دارند.
با توجه به شیوع ویروس کرونا چهارمین جشنواره ملی روز جنگلبان به صورت مجازی درشهرستان های تابعه استان سمنان برگزار شد.
فرماندهی انتظامی استان سمنان از جذب نیروی درجه دار برای تکمیل کادر اداری و افسری ناجا در این استان خبر داد. نیروی انتظامی استان سمنان اعلام کرد: به منظور تکمیل کادر درجه داری خود از بین برادران واجد شرایط به صورت پیمانی پنج ساله داوطلب مرد می پذیرد. ...
پاون   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: رفع چالش کم آبی مسیر توسعه اقتصادی استان سمنان در بخش های صنعت، معدن، کشاورزی و گردشگری را هموارتر می کند.
روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان اعلام کرد: واگذاری زمین به متقاضیان در شهرک صنعتی شاهرود به صورت گزینشی مردود است و آمادگی خود را برای معرفی متخلفان به مراجع ذیصلاح قضایی در صورت وجود هرگونه مدارک اعلام می کنیم.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
جهاددانشگاهی استان سمنان نهادی چابک وکارآمداست از عناوین روزنامه های(سه شنبه 14 مردادماه) استان سمنان است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان گفت: دو نفر قاچاقچی مواد مخدر با تلاش مأموران پلیس در محور آرادان- سمنان دستگیر شدند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ایسنا/سمنان رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان معتقد است که جهاددانشگاهی در چهل سال اخیر مبدا تحولات بنیادی متعددی بوده است