سه شنبه ۲۴ تیرساعت ۱۱:۵۰Jul 2020 14

جدیدترین‌های «حوزه های علمیه»

 
رسا   ۵۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه با حضرت آیت الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.
سلام نو   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تسنیم؛ انوشیروان محسنی بندپی درباره محدودیت و ممنوعیت های کرونایی یک هفته ای در تهران اظهار کرد: در پی بررسی های کارشناسی و علمی که در ستاد مدیریت مبارزه با ویروس کرونا در تهران انجام گرفت و در نهایت در کمیته انتظامی، اجتماعی و امنیتی ستاد ملی کرونا ...
پانا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طرح هرکارخانه یک مدرسه که از سوی آیت اله اعرافی امام جمعه میبد و مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور پیشنهاد شده بود، همزمان با سفر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به یزد و بهره برداری از دبستان شاهد یاس سرام رونمایی شد. ...
شفقنا   ۳ ساعت پیش    
شفقنا- مسئول طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه از ثبت نام دوره جدید این طرح در سطوح مختلف به صورت مجازی خبر داد. حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی پناهی در گفت وگو با خبرنگار شفقنا اظهار داشت ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۳:۵۸    
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه در پیامی مصیبت وارده به دکتر فتحعلی خانی را تسلیت گفت.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
ایلنا نوشت: تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه نگاه سکولار در روحانیت حوزه های علمیه را تهدید می کند، گفت: افرادی هستند که نماز می خوانند و روزه می گیرند و بسیاری از فروعات دین را تبلیغ می کنند اما به اینکه دین می تواند در عرصه های مختلف زندگی انسان اثرگذار باشد، اعتقادی ندارند. ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین عرصه تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش را یکی از عرصه های نیازمند توجه در تراز انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: بیشترین انتظار از روحانیون و طلاب انقلابی نقش آفرینی در این عرصه است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۱۵    
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: نهادهای دولتی، آموزش و پرورش، دانشگاه ها و حوزه های علمیه باید در خصوص حجاب فرهنگ سازی و فلسفه و اهمیت حجاب را برای جامعه تبیین کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ شورای مدارک علمی حوزه های علمیه با تشکیل گروه علمی و مدارج علمی سطح 3 دین و فضای مجازی موافقت و آن را تصویب کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله اعرافی با حضور در بیت حضرت آیت الله صافی گلپایگانی با این مرجع تقلید دیدار و گفت و گو کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/مدیر حوزه های علمیه در پیامی، مصیبت وارده به حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان موحد را تسلیت گفت.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۸:۰۸    
قم نیوز: هفتمین جشنواره هنر آسمانی ویژه فضلا و طلاب حوزه های علمیه کشور عصر امروز با معرفی افراد برتر به کار خود پایان داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ وزیر اسبق اطلاعات در نشست بصیرتی مدیران، معاونین و اساتید حوزه های علمیه خواهران استان تهران گفت: اشتباه محاسباتی زمینه ساز نفوذ جریانی دشمن در میان مردم و مسئولان است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۶:۰۷    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان سمنان گفت: از مهمترین وظایف بسیج طلاب تقویت صالحین در جهت آشنایی جوانان و نوجوان با فضا و ساختار نوین حوزه های علمیه است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۷    
استاد حوزه علمیه کرمانشاه گفت: انفعال فکری در حوزه های علمیه بی شک خطر نفوذ جریان های سکولار را در این مراکز دینی چند برابر می کند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۵    
حجت الاسلام منتظری مطالبه رهبر معظم انقلاب را بهره گیری از طلاب جوان حزب اللهی در تصمصم گیری های حوزه علمیه عنوان کرد و گفت: برای رسیدن به حوزه انقلابی لازم است به جوانان انقلابی در مدیریت کلان حوزه های علمیه فرصت داده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران لرستان گفت: با توجه به اهمیت حجاب و عفاف در جامعه اسلامی، دشمنان دین مبین اسلام، ترفندها و شیوه های مختلفی را برای به انزوا کشاندن فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی به کار گرفته اند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴    
مشهد/ مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان رضوی و بیمارستان امام زمان (عج) مشهد تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۴۵    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به آگاهی می رساند، تعطیلات تابستانی مرکز خدمات از تاریخ 4 تا 18 مرداد 99 خواهد بود.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۳:۰۰    
قم نیوز: مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: تجلی اسلام و دین و حوزه های علمیه در قالب هنر و ادب و مخصوصاً هنر بیانی و زبانی ازجمله اهدافی است که طلاب هنرمند ما باید آن را تعقیب کنند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۲:۳۱    
حجت الاسلام حیدری به نقش علما و بزرگان دینی در گسترش فرهنگ وقف در جامعه اشاره کرد و گفت: علما خود همواره در ترویج این سنت ارزشمند دینی پیشگام و پرچمدار بودند.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون حوزه های علمیه گفت: طرح جامع هنر در ابعاد مختلف تدوین و توسط آیت الله اعرافی به تمام مدارس کشور ابلاغ و مرکز هنر و رسانه در مجتمع آموزشی پژوهشی تبلیغ ایجاد شد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۰:۳۱    
نمایشگاه نشر هاجر، انتشارات تخصصی پژوهشکده زن و خانواده وابسته به حوزه های علمیه خواهران افتتاح شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۹:۲۲    
امام جمعه بابل با اشاره به این که حوزه های علمیه در طول تاریخ بدون وابستگی اداره شده اند، گفت: این رویکرد حوزه همواره مورد تأکید علما و فقهای دینی بوده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
وبینار مدیریت فرهنگی بین المللی در دوران پساکرونا به همت مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه برگزار می شود.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: آیت الله جواد مروی، عضو شورای عالی حوزه های علمیه در دیدار اعضای هیئت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب در جامعه مدرسین اظهار داشت: پرداختن به مسائل مهم و راهبردی اهمیت زیادی دارد و به گفته امام علی(ع) هر آن کس که به چیزی که مهم نیست بپردازد، آنچه را که اهمیت بیشتری دارد از دست می دهد. ...
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه نشر هاجر، انتشارات تخصصی پژوهشکده زن و خانواده وابسته به حوزه های علمیه خواهران افتتاح شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شورای عالی حوزه های علمیه در آغاز فعالیت خود در دوره هشتم، اقدام به ایجاد بانک ایده به منظور دریافت اندیشه ها و نقطه نظرات طلاب و فضلای حوزه کرده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: با لحاظ شیوع مجدد بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، آزمون ورودی حوزه های علمیه برادران سال تحصیلی 1400-1399 بصورت مجازی در روز چهارشنبه مورخ 25 تیر 1399 برگزار می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
قم - عضو شورای عالی حوزه های علمیه با اشاره به ضرورت شناسایی نفوذی ها اظهار داشت: امروز نفوذی ها فعالیت بسیاری دارند بنابراین باید هوشیار بود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی حوزه یکی از ابزارهای قوی و مطمئن برای رصد حوزه های علمیه استان ها را مجمع نمایندگان طلاب دانست.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در نخستین جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان برنامه های شاخص دستگاهها، دانشگاهها و حوزه های علمیه استان اعلام و درباره انها بحث و تبادل نظر شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ پژوهشکده زن و خانواده با همکاری اداره امور زن و خانواده معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران، دومین دوره مقدماتی مجازی مباحث حجاب و عفاف سِرّصدف را برگزار می کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۶    
حوزه/ مدرسه علمیه حضرت آیت الله شیخ عبدالکریم حائری یزدی (ره) تحت اشراف مستقیم آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه در شهر مقدس قم طلبه می پذیرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آزمون پذیرش حوزه های علمیه به دلیل شیوع مجدد بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت مجازی 25 تیر 99 برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه ضمن انتقاد از کمی بودجه حوزه با اشاره به طرح جامع هنر ، اظهار کرد: این طرح در ابعاد مختلف تدوین و از سوی آیت الله اعرافی به تمام مدارس کشور ابلاغ شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۳    
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل حوزه های علمیه خواهران کشور گفت: دبیر و مسوول اخبار استان های سامانه حوزه های علمیه خواهران و خبرگزاری کوثر، موفق به کسب رتبه های برتر جشنواره ابوذر در بخش های مصاحبه و تیتر شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: بنده شهادت می دهم مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید در کنار دغدغه معیشت مردم که با گرانی های افسارگسیخته مواجه شده اند، دغدغه معیشت طلاب را هم داشته و به فکر آنان هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
هفتمین جشنواره هنر آسمانی ویژه فضلا و طلاب حوزه های علمیه کشور با معرفی افراد برتر به کار خود پایان داد.
به اطلاع کلیه طلاب و روحانیون محترم فاقد مسکن که محل صدور شناسنامه یا سکونت ایشان در شهرستان گناباد است می رساند: معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه در راستای کمک به تأمین مسکن طلاب و روحانیون معزز با همکاری اداره کل راه و شهرسازی اقدام به ثبت نام در پروژه مسکونی شهرستان گناباد با مشخصات ذیل ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۰    
آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور در اختتامیه هفتمین جشنواره هنر آسمانی با پرداختن به موضوع هنر، این توانایی را یک ودیعه الهی دانست و گفت: ذات حوزه باید هنری باشد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
هفتمین جشنواره هنر آسمانی حوزه علمیه شامگاه شنبه، 21 تیرماه، با حضور آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه و با تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان داد.
قوه قضاییه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم با اساتید حوزه و دانشگاه با موضوع راهکارهای کنترل وکاهش خشونت در استان قم برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان قم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
25 تیرماه آزمون ورودی حوزه های علمیه به صورت مجازی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
محسن حاجی میرزایی بر استفاده از ظرفیت حوزه های علمیه درعرصه تعلیم و تربیت با سرعت و دقت بیشتر تأکید کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت امنای جامعةالزهرا(س) با بیان اینکه اگر در جامعه اسلامی اختلاس، بیکاری، اعتیاد، فقر و فحشا باشد، بی حجابی امری طبیعی جلوه می کند، اظهار کرد: این توقع که بدون رعایت عدالت اجتماعی، باز هم زنان فرمان حفظ حجاب را بپذیرند، توقع بجایی نیست ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها_ آزمون ورودی آزمایشی داوطلبان ورود به حوزه های علمیه برای رفع مشکلات احتمالی، امروزساعت 11 برگزار می شود.
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه گفت: جامعه هنری حوزه باید روی پای خود ایستاده و آتش به اختیار پیش برود و سپس ما را به همراه خود بکشاند.