یکشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۲:۰۱May 2019 19

دانا (dana.ir)

مهمترین خبرهای دانا بر روی ایمیل شما

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 30 اسفند 1395 دانا 29 اسفند 1396 دانا 1 فروردین 1397 دانا 31 فروردین 1398 دانا 1 اردیبهشت 1398 دانا 2 اردیبهشت 1398 دانا 3 اردیبهشت 1398 دانا 4 اردیبهشت 1398 دانا 5 اردیبهشت 1398 دانا 6 اردیبهشت 1398 دانا 7 اردیبهشت 1398 دانا 8 اردیبهشت 1398 دانا 9 اردیبهشت 1398 دانا 10 اردیبهشت 1398 دانا 11 اردیبهشت 1398 دانا 12 اردیبهشت 1398 دانا 13 اردیبهشت 1398 دانا 14 اردیبهشت 1398 دانا 15 اردیبهشت 1398 دانا 16 اردیبهشت 1398 دانا 17 اردیبهشت 1398 دانا 18 اردیبهشت 1398 دانا 19 اردیبهشت 1398 دانا 20 اردیبهشت 1398 دانا 21 اردیبهشت 1398 دانا 22 اردیبهشت 1398 دانا 23 اردیبهشت 1398 دانا 24 اردیبهشت 1398 دانا 25 اردیبهشت 1398 دانا 26 اردیبهشت 1398 دانا 27 اردیبهشت 1398 دانا 28 اردیبهشت 1398 دانا 29 اردیبهشت 1398 
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
افراد مسلح ناشناس با حمله به نیروهای سازمان ملل در مالی، یک نفر را کشته و چند نفر دیگر را زخمی کردند.
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سابق سیا و نظامیان آمریکایی مستقر در عراق در گفت وگویی با بیان اینکه ترامپ به دنبال جنگ با ایران نیست، گفت ایران از حیث وسعت و جمعیت کشوری بزرگ در منطقه است.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون توسعه اشتغال وزارت کار با تشریح 2 سناریوی اشتغال سال جاری، رمزگشایی از عدم تحقق اهداف اشتغال در بودجه، احتمال تغییر فاز قانون اشتغال روستایی و واقعی شدن آمارهای اشتغال خبر داد.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
منابع سعودی از حمله به مسجدی در شهر طریف در شمال عربستان و در نزدیکی مرز با اردن و عراق خبر دادند.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
تعدادی از جنگنده های فرانسوی در پی بدی آب و هوا، ناچار به فرود اضطراری در اندونزی شدند.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
یک سایت ترک اعلام کرد که الله یار صیادمنش 40 روز دیگر برای امضای قرارداد با فنرباغچه وارد ترکیه می شود.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
براساس شیوه نامه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات بنگاه های اقتصادی عمومی، بنگاه های اقتصادی دولتی و عمومی غیردولتی موظفند اطلاعات سازمانی و هویتی، بنگاهی، امتیازها و فرصت ها را منتشر کنند.
  ۳۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت یمن ضمن انتقاد از سازمان ملل به دلیل عدم پاسخگویی به نیاز بیماران یمنی به کمک های فوری پزشکی گفت که تعطیلی فرودگاه صنعاء باعث فوت بیش از 30 هزار بیمار شد.
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ استادان دانشگاه های تهران فردا با سخنرانی سعید جلیلی و حجت الاسلام ابوترابی فرد در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.
  ۳۷ دقیقه پیش    
شهردار زاهدان بزرگ ترین بدهکاران این نهاد را دستگاه های دولتی معرفی کرد و گفت: وصول مطالبات معوقه از این دستگاه ها حتی در بازه زمانی 4 ساله می تواند تاثیر به سزایی در سطح کیفیت خدمات شهری داشته باشد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
آموزش و پرورش در اطلاعیه ای اعلام کرد: مکاتبات لازم برای افزایش حقوق دانشجومعلمان با سازمان اداری و استخدامی کشور انجام شده است و وزیر آموزش و پرورش در حال پیگیری است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) در قزوین گفت: دشمن ذهن و قلب افراد را هدف قرار می دهد و برای تحقق اهدافشان اتاق فکری راه انداخته تا ذهن مردم جامعه را درگیر کند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
سرمربی پرسپولیس، 20 بازیکن را با برای بازی با السد به اردو برد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل هوآوی اعلام کرد مدت هاست برای محدودیت های آمریکا آماده شده ایم و در برابر فشارها تسلیم نخواهیم شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت ماه مبارک رمضان ، امروز دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی اسلام آبادغرب برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش    
ساعاتی قبل بر اثر رعد و برق یک جوان اسلام آبادی در روستای حسن آباد جان خود را از دست داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی کشور گفت: امنیت بی نظیر مرزهای کشور گواه اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران است.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع عراق روز یکشنبه گفت که یکی از سرکردگان گروه ترویستی داعش در شهر موصل استان نینوی واقع در شمال این کشور بازداشت شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد؛ مهلت فروش سهام تمام اشخاص حقیقی و حقوقی غیر وابسته در بانک های قوامین، حمکت ایرانیان، انصار، مهراقتصاد و موسسه اعتباری کوثر به مدت 15 روز کاری تمدید شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
سناتور کنونی و نامزد اسبق جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با بیان اینکه کسی به دنبال درگیری نظامی با ایران نیست، گفت قطعا جنگی با ایران آغاز نخواهد شد.
  ۴ ساعت پیش    
به کوری چشم معاندین قسم خورده انقلاب اسلامی و دشمنان تاریخی ایران زمین و چهره های مرعوب و پادو های داخلی آنان، ملت مسلمان، فهیم و قدرشناس این سرزمین کهن ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: 50 عدد گالن بنزین که برای قاچاق به خارج از کشور در تانکر یک دستگاه خودرو تریلی کشنده، جاساز شده بود، در ساوه کشف شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول واحد بیماری های واگیر و غیر واگیر مرکز بهداشت شهرستان تفرش با اشاره به اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا هم زمان با سراسر کشور در تفرش گفت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش شعار ما پیروزیم را شعار محوری مناسبت فتح خرمشهر امسال عنوان و گفت: در این هفته بیش از 55 عنوان برنامه در سطح شهرستان اجرا می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجلاسیه پیشکسوتان کنگره شهدای استان مرکزی گفت: اجلاسیه پیشکسوتان نیروهای مسلح استان با حضور 1000 نفر از پیشکسوتان استان شهریورماه در دهکده مقاومتی اراک برگزار خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره غله بروجرد گفت: 5 مرکز خرید گندم با ظرفیت حدود 60 هزار تن در بروجرد آماده سازی شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان با اشاره به اینکه کمبود نیرو در دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی این مجموعه را با چالش های جدی روبه رو کرده گفت: 12 پست خالی هم اکنون در این دانشگاه وجود دارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی اقدامات و خدمات رسانی های سپاه استان در مناطق سیل زده خوزستان و لرستان را تشریح کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: آرمان استکبار ستیزی انقلاب اسلامی ایران که برخاسته از تعالیم اسلام است، با وجود انبوه تبلیغات غربی، به سرعت جای خود را در میان ملتهای مسلمان و حتی غیرمسلمان ...
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بروجرد گفت: 400 کیسه آرد قاچاق به ارزش 20 میلیون تومان در بروجرد کشف شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
این روزها یکی از دغدغه های بزرگ مردم افزایش و بی سباطی قیمت ها در بازار است که آثار آن را بر سفره های افطار میتوان دید. مردم از دولت تقاضای ثبات و تعدیل قیمت ها را دارند.
  ۵ ساعت پیش    
به همت متولیان مساجد و بسیجیان پایگاه های مقاومت، مراسم جزء خوانی قرآن کریم به روش ترتیل در ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف تویسرکان برگزار می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع اقلام در بازار میوه و تره بار با توجه به فراوانی در بازار رو به کاهش است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: برخی بر این عقیده هستند که می توانند از نمک دریا استفاده نمایند که باید گفت در جامعه امروزی به علت اینکه وجود کشتی ها زیاد شده است نمک دریا آغشته به سرب و ...
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: سیاست هایی که دولت دنبال می کند در راستای کوچک سازی و بهره وری نیروی انسانی است ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی با بیان اینکه سرانه خانوار شهری در استان 280 میلیون ریال است که در مقایسه با کشور که 336 میلیون ریال بوده ...
  ۵ ساعت پیش    
مدیر داخلی واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از جان بخشی 3 خانم مرگ مغزی به 9 بیمار در سال گذشته خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زنجان با اشاره به آخرین وضعیت پروژه سبزه میدان گفت: اگر ما به این نتیجه برسیم که به روش EPC این پروژه را اجرا خواهیم کرد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا زنجان از شناسایی موبایل فروشی که با دسترسی به تصاویرشخصی و خصوصی مشتریان اقدام به اخاذی می کرد؛ خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان با بیان اینکه بندرعباس بیشترین تولید فاضلاب در هرمزگان را دارد، گفت: گونه های نایابی در خلیج فارس وجود دارد که بر اثر وارد شدن فاضلاب های خانگی و صنعتی به دریا به خطر ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به افزایش بیماریهای غیرواگیر گفت: 44 درصد افراد از سکته مغزی و قلبی می میرند.
  ۵ ساعت پیش    
استاندار خراسان جنوبی گفت: در نتیجه سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشوراواخر سال گذشته طی دو سال بیش از 5 هزار میلیارد تومان اعتبار به خراسان جنوبی تزریق خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش    
دبیر ستاد اجراء و توسعه کشت فراسرزمینی خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی آمادگی کشت فراسرزمینی چغندر قند در افغانستان را با توجه به شرایط دو کشور دارد.
  ۵ ساعت پیش    
همایش تجلیل از زکات دهندگان برتر شهرستان سرخس صبح امروز (یکشنبه) در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
دادستان عمومی و انقلاب سرخس از آزادی چهار زندانی جرائم غیر عمد در مراسم جشن گلریزان این شهرستان خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی فردیس گفت: اعضای باند سارقان گوشی تلفن همراه که با استفاده از سایت دیوار، طعمه های خود را شناسایی می کردند دستگیر و به 30 فقره سرقت در استان های تهران و البرز اعتراف کردند.
  ۵ ساعت پیش    
دومین جشن همدلی با هدف کمک به نیازمندان و بیماران خاص با همکاری اداره بهزیستی، اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) و انجمن حمایت از بیماران خاص شهرستان قدس برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
توئیت های ترامپ و گفته های مقام معظم رهبری، فضای ذهنی نزدیک شدن به جنگ را تبدیل به فضای صبر در هر دو طرف کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به پایان لیگ های مختلف فوتبال دنیا بحث بررسی شایعات نقل و انتقالاتی به سوژه اصلی رسانه های مختلف بدل خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه تصاویری از مزرعه پرورش زنبور عسل در مناطق ییلاقی مازندران را مشاهده می کنید.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان از کشف 500 تن کاغذ خارجی در شهرک بهارستان کرج خبرداد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
سرپرست پلیس امنیت عمومی البرز از دستگیری یک دعانویس و رمال در کرج، که با فریب سوژه های خود اقدام به کلاهبرداری می کرد خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری البرز گفت: در حوزه اطاله دادرسی و پرونده های مانده ضعف های زیادی داریم و در شعب اجرای احکام مدنی و کیفری تعداد پرونده های مانده زیاد است.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون اجرایی ستاد دیه کشور گفت: طی 30 سال گذشته 130 هزار زندانی نیازمند و جرایم غیرعمد با حمایت خیران و ستاد دیه از زندان آزاد شدند.
  ۵ ساعت پیش    
فرمانده پلیس راه کلاله و مراوه تپه گفت: در برخورد دو خودروی پراید، یک نفر زخمی شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
چرا وزیر آموزش و پرورش به جای سفر به طالقان به مدارس کرج سر نزد؟ مدارسی که در خطبه های اخیر نماز جمعه مورد تاکید نماینده ولی فقیه در استان البرز بود.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ترامپ مانند کودکی لوس قادر به یافتن مسیر خود نیست و بدخلقی می کند. نه می داند چه کار می کند و نه راه بازگشت دارد. بولتون و پمپئو مشغول سادیسم (تمایل به آزاررسانی) خود هستند و از ترس مردم لذت می برند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در اقدامی تحسین برانگیز برای اولین بار طرح همگام با شهدا در جوار مزار دو شهید گمنام در پارک لاله های انقلاب شهر گالیکش در حال اجرا است.
  ۵ ساعت پیش    
گروه های جهادی شهید مدافع حرم صادق شیبک گالیکش به کمک مردم روستای سیل زده روستای توحید گنبدکاووس رفتند.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: امسال در دهه آخر ماه رمضان اعتکاف رمضانیه در سراسر گلستان برگزار می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی 115 گالیکش از فوت دو نفر در حادثه رانندگی این شهرستان خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کلاله در کمتر از 12 ساعت از وعده خود، با بازدید از خیابان الغدیر 16 شهر کلاله نشان داد که خواست مردم در اولویت کاری وی است.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
درز یک گزارش داخلی سازمان منع تسلیحات شیمیایی افشا کرده است که ارزیابی های صورت گرفته در محل حمله شیمیایی ادعایی سال 2018 در شهر دوما از صحنه سازی تروریست ها با هدف متهم کردن دولت حکایت دارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد گفت: یک واحد تولیدی کف پوش و رویه صندلی خودرو در آتش سوخت.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار گالیکش با اشاره به جذب اعتبار 10 میلیارد تومانی برای اجرای فاز نخست بیمارستان 91 تختخوابی این شهرستان گفت: با اختصاص به موقع اعتبارات این بیمارستان تا دو سال آینده به بهره برداری می رسد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی گالیکش گفت: زنگ زرد و سوسک گل خوار به مزارع گندم و کلزا کوهستانی و گل جالیز به مزارع کلزا دشت گالیکش خسارت وارده کرده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به 4150 خانوار تسهیلات بهسازی، بازسازی، تعمیری و احداث مسکت پرداخت می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگی ترافیک پلیس راهور ناجا از برنامه ریزی های جدید برای صدور کارت خودرو و گواهینامه خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: انجیرستان منطقه زیودار معمولان ظرف 20 روز آینده پاک سازی می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۷۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع غیرفلزی، با بیان اینکه قیمت گندم برای مصارف صنف و صنعت بیش از سه سال ثابت مانده بود، گفت: محاسبه قیمت گندم به نرخ تمام شده باعث افزایش قیمت ماکارونی شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کشف و شناسائی بزرگترین باند حفاری در استان/ثبت 128اثر در فهرست آثار ملی/تامین اعتبار 10میلیاردی برای بافت قدیم دهدشت
  ۵ ساعت پیش    
رئیس اداره امور عشایر شهرستان اردل از بازگشایی 26 کیلومتر جاده عشایری لشتر به دهدلی ( منطقه دیناران) خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خلخال گفت: سرمازدگی به باغات گردو خلخال بیش از 127 میلیارد تومان خسارت زد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: نشست سواد رسانه ای تولید محتوا، آموزش عمومی با حضور دکتر مسعودی عضو هیئت علمی دانشگاه سوره برگزار می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پیشکسوتان و اهالی رسانه استان در این مصاحبه نظرات خود را درباره نحوه عملکرد نمایندگان استان و نقاط ضعف و قوت آن ها در این دوره چهار ساله را بیان کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سینما دریچه آشتی مردم با دنیای رنگ، تصویر و حرکت است. امروزه جوامع از سینما به عنوان یکی از مهم ترین ابرازهای انتقال مفاهیم، پیام های اجتماعی، فرهنگی و حتی سیاسی خود استفاده می کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از احداث مرکز نگهداری معتادان متجاهر در استان خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
کارگاه های پخت زولبیا و بامیه در ماه رمضان فعالیت بیشتری به خود می بینند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سیمای مرکز قزوین، زندگانی یکی از اساتید نقاشی قهوه خانه ای ایران را روایت می کند.
  ۶ ساعت پیش    
دبیر بنیاد عفاف و حجاب استان قزوین گفت: تعیین سن و محدودکردن سن در ازدواج اقدام غلطی است چراکه افراد با توجه به شرایط خانوادگی، تجربیات ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مجتمع آموزشی فرهنگ یکی از مدارس دانش آموزان افغانستانی فاقد تابعیت ایرانی است که شمار زیادی از نوجوانان با استعداد اما با مشکلات فراوان در این مدرسه در حال تحصیل هستند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: استان قزوین در حوزه خیر و احسان جزو 10 استان برتر کشور است و این در حالی است که در این گروه 10 تایی ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره به کاهش رشد جمعیت استان زنجان گفت: رشد جمعیت استان زنجان رو به کاهش است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چابهار از صدور مهلت یک ماهه برای تغییر رویه واحدهای آلاینده در این شهرستان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: 378 بنای تاریخی یزد با اعتباری بالغ بر 61میلیارد ریال در سال 97 مرمت شده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با تاکید بر اینکه جلسه راهبردی جمعیت جای تحلیل جمعیت نیست گفت: در این جلسه تصمیمات راهبرد ی تعریف شده در حوزه جمعیت باید بررسی شده و ماموریت دستگاه ها مشخص شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد گفت: بیشترین نقاط حادثه خیز در منطقه اشکذر و خضرآباد است که بخش زیادی از حریم رودخانه ها در این مناطق مورد تعرض قرار گرفته اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نانوایان به افزایش 10 درصدی قیمت نان معترض هستند و معتقدند که قیمت نان از سال 1393 تاکنون ثابت مانده است و با توجه به تورم و افزایش هرساله هزینه های جانبی لازم است که بعد از چند سال قیمت این ماده ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
20 کانتینر کاغذ تحریر از کشور هند وارد بندر شهید رجایی شده که در حال تخلیه و ترخیص است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به رکود بخش مسکن و کاهش ساخت و ساز در چند سال اخیر متاسفانه تولید عرضه بسیار کم تر از تقاضاست و این مسئله یکی از عوامل رشد قیمت ها است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: صِرف وجود یکسری ظرفیت ها در استان خراسان جنوبی منجر به موفقیت و پیشرفت نمی شود بلکه مدیریت مدیران برای پیشرفت استان مهم است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان با نزدیک شدن به اجرای طرح بسیج کنترل فشار خون از 17 خرداد تا 15 تیرماه اظهار داشت: فشار خون یک نوع بیماری صعب العلاج است که باید به آن اهمیت بسیار داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: پسر جوان راننده پورشه روز گذشته دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: در سال جاری شاهد اجرای برنامه های تعجب آور نظیر برگزاری جام فوتسال رمضان در ساعات قبل از افطار هم هستیم که بعضاً نوشیدن آب در سالن مسابقات موجب هتک حرمت به ماه مبارک ...
  ۶ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی گفت: با هماهنگی شورای عالی هماهنگی ترابری کشور پس از ماه مبارک رمضان قیمت بلت قطارهای مسافری به طور متوسط 22 درصد افزایش می یابد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل حفظ نباتات جهادکشاورزی یزد گفت: اصولا این پروانه ها نقشی در خسارت زایی به محصولات کشاروزی ندارند و از نظر بهداشتی نیز مشکلی برای شهروندان ایجاد نمی کنند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به محدودیت منابع آبی و نیاز به آب کم محصول گل محمدی، همچنین اقتصادی بودن تولید آن و افزایش سطح زیر کشت بعنوان کشت جایگزین مورد توجه قرار گرفته است
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بازرسی اتاق اصناف یزد گفت: متاسفانه برخی از اصناف از شرایط بازار سوء استفاده کرده و به دنبال سود مضاعف هستند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در ایام ماه مبارک رمضان جز خوانی قرآن کریم همه روزه با حضور روزه داران در مصلی امام خمینی ارومیه برگزار می شود
  ۶ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
هفتمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت پدیده در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی منصوری در مشهد برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...