چهارشنبه ۰۷ تیرساعت ۱۶:۲۹Jun 2017 28

دانا (dana.ir)

مهمترین خبرهای دانا بر روی ایمیل شما

  ۴۲ دقیقه پیش    
تیم پزشکی، بسیج جامعه پزشکی ناحیه درگز، جهت ویزیت و ارائه داروی رایگان به مناطق صعب العبور هزار مسجد اعزام شدند.
  ۴۲ دقیقه پیش    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان از امدادرسانی به 23 مورد حادثه در تعطیلات عید فطر خبر داد و گفت: 95 نفر در این حوادث امدادرسانی شدند.
  ۴۲ دقیقه پیش    
رئیس دادگستری شهرستان گرمسار گفت: شورای حل اختلاف شهرستان گرمسار توانسته است در سال جاری بیش از 40 درصد پرونده های وارده به شورای حل اختلاف را به ایستگاه سازش برساند.
  ۴۲ دقیقه پیش    
نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه اختلافات بنی صدر و شهید بهشتی اعتقاداتی و عمقی بوده است، گفت: مردم را نباید به زور بهشت برد ولی باید زمینه بهشتی شدن را ایجاد کرد و زمینه گناه را از بین برد.
  ۴۲ دقیقه پیش    
تأخیر قطار شماره 319 سمنان-تهران در اولین روز پس از تعطیلات عید فطر، موجی از نارضایتی مسافران را به همراه داشت.
  ۴۲ دقیقه پیش    
یک کارشناس مسائل آمریکا ضمن ضعیف خواندن احتمال استقبال کشورهای اروپایی از وضع قانون منع صدور روادید علیه ایران ...
  ۴۵ دقیقه پیش    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سبزوار از بهره مندی چهل هزار نفر از سفره افطاری در طول ماه رمضان در سبزوار خبرداد.
  ۴۵ دقیقه پیش    
نماینده مردم شهرستان های گرمسارو آرادان در مجلس گفت: باید از ظرفیت مباحث و تعالیم قرانی برای ارتقای تعالیم قرآنی و تربیتی نهایت استفاده را ببریم تا جامعه و کشور به سمت و سوی پیشرفت واقعی حرکت نماید .
  ۴۵ دقیقه پیش    
خاطرات شفاهی علی میرقطبی با عنوان "هشت میلی متر از انقلاب " در سبزوار چاپ ومنتشر شد.
  ۴۵ دقیقه پیش    
آنچه در دعواهای سیاسی رخ می دهد گذر زمان و صرف انرژی عمومی برای اموراتی است که ارتباط مستقیم و یا حتی غیرمستقیمی با نیازهای بدنه جامعه ندارد.
  ۴۵ دقیقه پیش    
پرواضح است که عده ای قلیل و معلوم الحال، با برنامه ریزی به دنبال سوءاستفاده از سخنان و رهنمودهای رهبر حکیم و فرزانه انقلاب هستند تا اینکه این الفاظ و جملات راهگشا در ذهن مردم مخدوش و از کارایی لازم ...
  ۴۸ دقیقه پیش    
کارشناس میانسالان و سالمندان مرکز بهداشت بجنورد گفت: این بیماری در هر سنی بروز می یابد، اما میزان بروز در سن بالای 50 سال بیشتر است.
  ۴۸ دقیقه پیش    
فرمانده انتظامی اسفراین از دستگیری یک قاتل فراری یک سال پس از اقدام به فرار از صحنه قتل خبر داد.
  ۴۸ دقیقه پیش    
اعتبار 1.5 میلیارد ریالی برای اجرای پروژه های محرومیت زدایی مصوب شده است.
  ۴۸ دقیقه پیش    
این روزها با جماعتی طرف هستیم سراسر تناقض. جماعتی که به فحش بد و فحش خوب اعتقاد دارند. مثل این که یکی بگوید من به ظلم خوب و ظلم بد اعتقاد دارم!
  ۵۱ دقیقه پیش    
امام جمعه ماکو گفت: بی شک دشمنان کوردل هیچ گاه از حملات تروریستی نتیجه نمی گیرد.
  ۵۱ دقیقه پیش    
بسیاری از کارشناسان تقریبا درباره افزایش میزان مصرف مواد مخدر نظر یکسانی دارند. آن ها اذعان دارند بیکاری و فقر دو عامل مهم است اما در بین نوجوانان عدم تربیت درست و پیشگیری مناسب و همچنین گوشه نشینی ...
  ۵۱ دقیقه پیش    
رئیس داگستری سرپل ذهاب گفت: اقدام منافقین کوردل در هفتم تیرماه سال 1360 جامعه را از وجود وخدمات ارزنده شهیدبهشتی محروم کرد اما خون شهدای این ترور درخت نوپای انقلاب اسلامی را آبیاری کرد.
  ۵۴ دقیقه پیش    
بی تردید دولت می تواند با تقویت کشاورزان برای کشت کلزا در مسیر کاهش 95درصد واردات روغن نقش به سزایی را در اقتصاد کشور ایفا کند ...
  ۵۴ دقیقه پیش    
مسئول بسیج دانشجویی خلخال از تمدید فراخوان یادواره شهدای بخش خورش رستم خلخال خبرداد و گفت: با توجه به استقبال شرکت کنندگان مهلت ارسال آثار تا 25 تیر ماه تمدید شد.
  ۵۴ دقیقه پیش    
رئیس دادگستری شهرستان ری با بیان اینکه تمام تحرکات سیاسی آمریکا نشان از زورگویی و شرارت های آنها دارد، گفت: پس از پیروزی انقلاب ...
  ۵۴ دقیقه پیش    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده رهن و اجاره واحدهای تجاری در مناطق شهری تهران طی تیر ماه 96 است.
  ۵۴ دقیقه پیش    
یک کارشناس ارشد روانشناس بالینی در اردبیل، معتقد است سیر صعودی آمارهای تکان دهنده و رو به رشد طلاق، کودک آزاری، همسر آزاری، فقر بزهکاری، اعتیاد، خودکشی، فرار و.. ...
  ۵۴ دقیقه پیش    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: واقعه هفت تیر طومار بنی صدر و منافقین را در هم پیچید.
  ۵۴ دقیقه پیش    
شماری از دختران محجبه از مدرسه ای در برلین که به منظور سفری آموزشی درباره هولوکاست به لهستان رفته بودند، مورد آزار و توهین افراد محلی قرار گرفتند.
  ۵۴ دقیقه پیش    
پیکر شهید مصطفی فردوسی، شهید ترور که بامداد سه شنبه به شهادت رسیده بود امروز از مسجد جامع پلدشت تا مزار شهدای ذاکرلو تشییع شد.
  ۵۴ دقیقه پیش    
موج گرمای هوای بالای 50 درجه که از دیروز در آسمان خوزستان مستقر شده است، تا آخر هفته در آسمان استان تداوم خواهد داشت.
  ۵۴ دقیقه پیش    
مدیر عامل آب و فاضلاب شهری استان سمنان گفت: شهرستان سمنان و شاهرود برای تامین آب به ویژه در فصل تابستان با مشکل جدی مواجه هستند.
  ۵۴ دقیقه پیش    
رییس هیئت تیراندازی سنقر گفت : هیئت تیراندازی شهرستان سنقروکلیایی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر اقدام به برگزاری یکدوره مسابقه تیراندازی می کند.
  ۵۴ دقیقه پیش    
با هزاران دریغ و افسوس باید گفت؛ گوهر افکار متعالی شهید بهشتی، چه در حیات جسمانی و چه بعد از شهادت، همچنان ناشناخته مانده است.
  ۵۷ دقیقه پیش    
مزار شهدای شهر بن به مناسبت هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یادو خاطره شهدای هفت تیر و شهید مظلوم دکتر بهشتی با حضورامام جمعه، فرماندار،سایرمسئولین شهرستانی و رئیس و کارکنان دادگستری ...
  ۵۷ دقیقه پیش    
همزمان با ایام مبارک و فرخنده عید سعید فطر سه کانون گردشگری، امام زاده سید بهاالدین محمد شیخ شبان،امام زاده سید محمد بارده و گرداب بن در شهرستان بن افتتاح شد.
  ۵۷ دقیقه پیش    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان آزادشهر استان گلستان از اجرای طرح آزمایشی کشت نشاء پنبه در سطح یک و نیم هکتار از مزارع این شهرستان همزمان با سراسر استان خبر داد.
  ۵۷ دقیقه پیش    
رئیس مرکز جهاد کشاورزی استراباد شمالی از برداشت 95 درصد سیب زمینی های تحت کشت خود، از حوزه عمل مرکز سرخنکلاته در استان گلستان را خبر داد.
  ۵۷ دقیقه پیش    
در روز 7 تیر 1360 آیت الله سیدمحمد حسینی بهشتی، رییس وقت دیوان عالی کشور و بیش از 70 نفر از مقامات و چهره های برجسته سیاسی از جمله چهار وزیر، چند معاون وزیر ...
  ۵۷ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به بیانیه تعدادی از نمایندگان پارلمان اروپا گفت: ما چنین ادعاهای نادرست که مبتنی بر فریبکاری و فرضیات ناصحیح است را فاقد هر گونه اعتبار و ارزش تلقی می کنیم.
  ۵۷ دقیقه پیش    
شهید غلامرضا دانش آشتیانی یکی از 72 تَن مهاجر عاشقی بود که در هفتم تیر در زیر آوار انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی به شهادت رسید.
  ۱ ساعت پیش    
فرماندار علی آباد کتول گفت: این شهرستان جاذبه های زیادی دارد که تا کنون برای مردم و سرمایه گذاران ناشناخته مانده، در حالی که یکی از راهکارهای کاهش نرخ بیکاری، رشد گردشگری است.
  ۱ ساعت پیش    
مرکز مدیریت راه ها محدودیت ترافیکی جدید در روز پنج شنبه را اعلام کرد.
  ۱ ساعت پیش    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری ایجاد تغییر و تحول و بکارگیری افراد مستعد و کوشا و استفاده از تجربیات مدیران سابق را از راه کارهای ارائه خدمات بهتر در هر ...
  ۱ ساعت پیش    
رییس اداره پنبه و دانه های روغنی سازمان جهادکشاورزی استان گلستان از آغاز برداشت محصول چغندر قند در سطح 540 هکتار از مزارع استان گلستان خبر داد و گفت ...
  ۱ ساعت پیش    
دهنه زرین گل یکی از مناطق جنگلی و زیبای شهرستان علی آباد کتول است که پس از عبور از فصل بهار و جوان شدن، چادر سبز رنگی به سر و تن می کشد که نسیم با گردش هر روزه ی خود در آن ...
  ۱ ساعت پیش    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از آغاز ثبت نام بیست و یکمین دوره انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی در استان گلستان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش توضیحاتی درباره نحوه برخورد با تخلفات و کلاهبرداری های صورت گرفته در زمینه خرید و فروش و همچنین لورفتن سوالات امتحان نهایی ارائه کرد.
  ۱ ساعت پیش    
چندین روز است که سایت بازیافت زباله غرب استان گلستان واقع در منطقه منگلی در 22 کیلومتری شمال شهرستان آق قلا در آتش می سوزد و هیچ گونه اقدامی از سوی مسئولین امر برای اطفای حریق مد نظر صورت نگرفته است ...
  ۱ ساعت پیش    
وزیر خارجه اسبق ایران گفت: بعضی از کشورهای منطقه آماده گفت وگو و و آرامش در منطقه نیستند.
  ۱ ساعت پیش    
بخشهای زیادی از مزارع شهرستان کردکوی بدلیل آتش زدن بقایای محصولات کشاورزی دچار حریق شد.
  ۱ ساعت پیش    
کارشناس مبارزه با مواد مخدر گفت: پدیده افیونی موادمخدر در جهان را یکی از موضوعات تهدیدکننده جوامع انسانی دانست و اذعان کرد: این پدیده خارج از مسئله اجتماعی ...
  ۱ ساعت پیش    
به مناسبت بزرگداشت هفته مبارزه با مواد مخدر و با هدف آگاهی بخشی به مردم، کارکنان ادارات و نهادهای مستقر در بخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس در چند روز گذشته کارگاههای آموزشی برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش    
بخشدار نوکنده گفت: شهادت دکتر بهشتی سند مظلومیت ملت و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب ایران است.
  ۱ ساعت پیش    
آموزش وپرورش ازجمله وزارت خانه هایی است که به احتمال زیادموسم تغییردرآن وزیده خواهدشد. ماجرای دختروزیرآموزش وپرورش وسند 2030 باعث شده است تحلیل گران سیاسی براین باورباشند که فخرالدین احمدی دانش ...
  ۱ ساعت پیش    
مظلومیت بهشتی بعد از سه دهه از شهادتش امروز نمایان تر است و متاسفانه کسانی که خون این انسانهای بی گناه را ریختند طلبکار شدند و مدعی خون بها از نیروهای انقلابی شدند.
  ۱ ساعت پیش    
وزیر ارتباطات در سخنانی زشت و توهین آمیز اعلام کرد تحریم های آمریکا به برجام ضربه می زند.
  ۱ ساعت پیش    
معاون سازمان فضایی ایران از برنامه ریزی برای تامین منظومه ماهواره ناوبری مختص ایران مشابه GPS (سامانه موقعیت یاب جهانی) خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجن گفت: در ایام تعطیلات عید فطر حدود 200 هزار مسافر و گردشگر وارد این شهرستان شدند.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس سازمان محیط زیست کشور گفت: شورای عالی محیط زیست در راستای کاهش تخریب و بهره برداری تجاری از جنگل های ابر ضمن افزایش نظارت بر حفاظت از محیط زیست ...
  ۱ ساعت پیش    
دولت به استانداران هرمزگان، خوزستان، بوشهر و سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس، یزد، ایلام و سمنان اختیار داد ساعات شروع و پایان کار ادارات را تغییر دهند.
  ۱ ساعت پیش    
حوالی ساعت 11 صبح یک دستگاه خودروی سواری پراید در کردکوی دچار حریق شد.
  ۱ ساعت پیش    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به جزئیات آماری کنکور 96 از پیشتازی پسران در گروه ریاضی و دختران در گروه علوم انسانی خبر داد و گفت: آزمون در روزهای 15 و 16 تیرماه برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد گفت: مرمت مدرسه تاریخی علمیه حجتیه با بیش از 200 سال قدمت در بروجرد آغاز شد که این مدرسه یکی از آثار تاریخی زیبا محسوب می شود.
  ۱ ساعت پیش    
در حمله عناصر پ.ک.ک به کاوران نظامیان ترکیه در استان شرناق 3 افسر کشته شدند.
  ۱ ساعت پیش    
درحالی که تجمع کارگران صبافولاد زاگرس در اعتراض به اخراج از کارخانه وارد روز سوم شده اما هنوز هیچ مسئولی به وعده هایش در این باره عمل نکرده و این در حالی است که امروز کارگران اخراج شده برفاب نیز به ...
  ۱ ساعت پیش    
ارتش یمن در پی حمله موشکی موفق به یک ناو جنگی در آبهای یمن، به نیروهای ائتلاف سعودی هشدار داد که با سلاح پیشرفته ای در کمین ناوها و کشتی های متجاوز آنهاست.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس شبکه بهداشت و درمان اردل گفت: با توجه به خطر بروز بیماری تب کریمه کنگو و به منظور حفظ بهداشت و سلامت شهروندان دستور پلمپ 27 قصابی غیرمجاز در شهر کاج توسط مقام قضایی استان صادر شد.
  ۱ ساعت پیش    
جهادگر شهید حاج یعقوب سوری زایی حلقه ی وصل دو جبهه ی دفاع از سرزمین و سازندگی روستاهای سیستان و بلوچستان بود و در این راستا تمامی تلاش خود را به کار بست.
  ۱ ساعت پیش    
با توجه به گرم شدن کم سابقه دمای هوا در استان سیستان و بلوچستان و نوسانات برق، لوازم برقی بسیاری از شهروندان آسیب دیده است.
  ۱ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان خاش گفت: با توجه به اینکه جوانان از اقشار پویا و از سرمایه های ارزشمند کشور هستند توصیه می کنیم دستگاههای اجرائی متناسب با نیازهای این قشر برنامه ریزی کنند.
  ۱ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز عنوان کرد: به همت ماموران مبارزه با مواد مخدر مقدار 26 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد.
  ۱ ساعت پیش    
در رقابت های بین المللی سومین دوره مسابقات کشتی آزاد، تیم کشتی ایران توانست در نخستین بازی های خودحریفانی از کشور اوکراین و ایتالیا را شکست دهد.
  ۱ ساعت پیش    
مسئول سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه گفت:شهید بهشتی در به ثمر رسیدن انقلاب و مبارزات منسجم علیه رژیم شاه نقش بسیار مهمی داشت و بزرگترین خدمات را به انقلاب اسلامی انجام داد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف بالغ بر 330 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در 3 ماهه نخست امسال در سطح استان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
نویسنده نمایش مرگ لاکچری با بیان اینکه هنرمندان شهرستان جاسک از کمبود فضای فرهنگی و هنری رنج می برند ...
  ۱ ساعت پیش    
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان سرایان در مورد خطرات بیماری هاری از بیماریهای مشترک انسان و دام هشدار داد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره دامپزشکی هیرمند گفت: از آنجایی که بیماری هاری بین انسان و حیوان مشترک هست انجام واکسیناسیون سگ های گله در الویت کاری این اداره می باشد.
  ۱ ساعت پیش    
نماینده آمریکا در سازمان ملل تاکید کرد که هیچ تخلفی از سوی ایران در انجام برجام مشاهده نشده است.
  ۱ ساعت پیش    
مسئول میراث فرهنگی شهرستان سرایان ازشروع عملیات مرمت خانه تاریخی هبه اله هروی سه قلعه با مشارکت مالک خبرداد.
  ۱ ساعت پیش    
فراخوان یازدهمین جشنواره تئاتر خراسان جنوبی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش    
برداشت انار از سطح دو هکتار از باغات روستای زمان سرگلزایی شهرستان هیرمند آغاز شده است.
  ۱ ساعت پیش    
هر چقدر بیشتر به عرصه فرهنگ جامعه فکر می کنیم مظلومیت فرهنگ و مظلومیت امام امت را بیشتر درک می کنیم چون هر وقت که آقا در مورد فرهنگ صحبت می کنند فعالان فرهنگی همه ساکت می شوند و سیاسیون دست به قلم ...
  ۱ ساعت پیش    
من عازم محل پست خود در پشت بام بودم و در اتاق باز بود. نگاهم افتاد و دیدم ظاهراً همه با هم محرم هستند! یک میز بیضی شکل بزرگ در خانه بود، دیدم زن و مرد بی حجاب دور این میز ایستاده اند.
  ۱ ساعت پیش    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از تقدیم گزارش کمیته بررسی حادثه تروریستی مجلس به هیئت رئیسه پارلمان در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
از دیدن این تصاویر لذت ببرید.
  ۱ ساعت پیش    
بیشترین مدارس تخریبی هرمزگان در شهرستان های بندرعباس،میناب و رودان وجود دارد که بندرعباس با 350 مدرسه تخریبی نیازمند تامین اعتبار برای بازسازی،بهسازی، تامین و تجهیز شوند.
  ۱ ساعت پیش    
مجید خدایی کشتی گیر و مربی کشتی آزاد به همراه خیرین از روستای پارک شیخان شهرستان چابهار دیدن کرد.
  ۱ ساعت پیش    
مسئول میراث فرهنگی شهرستان سرایان گفت: هنرحوله بافی وپارچه بافی شهرستان سرایان یکی ازهنرهای بسیارخوبی است که درتوسعه واشتغال این شهرستان نقش بسزایی دارد.
  ۱ ساعت پیش    
امروز مراسم بزرگداشت هفتم تیر در امامزادگان باقریه برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
پیش از ظهر امروز یاد و خاطره سالروز شهادت جانسوز آیت الله بهشتی و 72 تن از یاران با وفای وی با حضور نماینده و مسوولان قضایی شهرستان ایرانشهر گرامی داشته شد.
  ۱ ساعت پیش    
شمخانی با هشدار نسبت به عواقب اقدامات یک سویه آمریکا و زیر پا گذاردن مبانی حقوق بین الملل و حاکمیت ملی سوریه افزود:بدون شک رفتارهای نابخردانه و ماجرا جویانه آمریکا در سوریه مصداق بارز بازی با آتش است.
  ۱ ساعت پیش    
مرکز روابط عمومی وزارت نیرو اعلام کرد، خبر منتشر شده به نقل از استاندار خوزستان درباره جیره بندی آب در شهرهای این استان به دلیل کمبود آب صحت ندارد و توسط استاندار نیز تکذیب شده است.
  ۱ ساعت پیش    
آرامگاه امام زاده ابراهیم یکی از نوادگان امام موسی ابن جعفر (ع) در روستایی به نام گجگین که در 7 کیلومتری کرمان وجود دارد، می تواند مکانی برای سفرهای تابستانی سفردوستان باشد.
  ۱ ساعت پیش    
همزمان با سالروز شهادت شهید بهشتی جمله معروف ایشان در خصوص دانشجویان را بازخوانی کردیم و نظرات دانشجویی در این زمینه را جویا شدیم ...
  ۱ ساعت پیش    
رئیس پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه تعطیلات عید فطر استان زنجان سه فوتی و 20 مصدوم برجا گذاشته است، گفت: بیشترین تصادفات در اتوبان زنجان- قزوین رخ داده است.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس پیش بینی جوی هواشناسی زنجان با بیان اینکه دمای هوای استان زنجان امروز و فردا افزایش دو تا چهار درجه ای خواهد داشت ...
  ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان گفت: در دنیای کنونی توسعه خوشه های صنعتی بهترین روش برای بالا بردن رشد اقتصادی است.
  ۱ ساعت پیش    
در روز 7 تیر 1360 آیت الله سیدمحمد حسینی بهشتی، رییس وقت دیوان عالی کشور و بیش از 70 نفر از مقامات و چهره های برجسته سیاسی از جمله چهار وزیر، چند معاون وزیر ...
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: سپاه مربوط به شخص خاصی نیست بلکه یک ارگان مقدس برای نظام جمهوری اسلامی است و مانند ارتش ...
  ۱ ساعت پیش    
قاسمی گفت: سه ماهه نخست سال جاری، 462 حادثه رانندگی در شهرستان مبارکه رخ داد که موتورسواران 18 تا 24 ساله، بیشترین موارد امدادخواهان این حوادث بودند.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس تبلیغات اسلامی کوثر گفت: نباید خون شهدای 7 تیر که نماد عدالت در جامعه است با هجمه های دشمنان پایمال شود ...
  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد استان بیان کرد: طی حملات سلاح های شیمیایی عراق به ایران در طول جنگ تحمیلی، 546 جانباز و 42 شهید استان قزوین قربانی این سلاح های مرگبار و وحشتناک هستند.
  ۱ ساعت پیش    
الهه منصوریان قهرمان آسیا و جهان ورزش ووشو، نشان طلای خود را به یک بنیاد خیریه تقدیم کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...