پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۳:۵۶Jan 2017 19

شورای نگهبان (shora-gc.ir)

مهمترین خبرهای شورای نگهبان بر روی ایمیل شما

شورای نگهبان 27 اسفند 1393 شورای نگهبان 26 اسفند 1394 شورای نگهبان 30 فروردین 1395 شورای نگهبان 29 اردیبهشت 1395 شورای نگهبان 26 خرداد 1395 شورای نگهبان 30 تیر 1395 شورای نگهبان 31 مرداد 1395 شورای نگهبان 28 شهریور 1395 شورای نگهبان 28 مهر 1395 شورای نگهبان 29 آبان 1395 شورای نگهبان 30 آذر 1395 شورای نگهبان 1 دی 1395 شورای نگهبان 2 دی 1395 شورای نگهبان 4 دی 1395 شورای نگهبان 7 دی 1395 شورای نگهبان 8 دی 1395 شورای نگهبان 11 دی 1395 شورای نگهبان 12 دی 1395 شورای نگهبان 13 دی 1395 شورای نگهبان 15 دی 1395 شورای نگهبان 18 دی 1395 شورای نگهبان 19 دی 1395 شورای نگهبان 22 دی 1395 شورای نگهبان 26 دی 1395 شورای نگهبان 28 دی 1395 شورای نگهبان 29 دی 1395 
  ۱۰ ساعت پیش  
مراسم ختم آقای عزیز الله اسماعیلی پدر بزرگوار عضو حقوقدان شورای نگهبان پس از جلسه هفتگی اعضای این نهاد در نمازخانه شورای نگهبان برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۳  
دبیر شورای نگهبان از حضور پرشور مردم در مراسم تشییع و ختم رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام تجلیل کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۹  
سخنگوی شورای نگهبان از برگزاری جلسات فوق العاده شورای نگهبان برای اعلام نظر در مورد مصوبه مجلس درخصوص برنامه ششم توسعه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۲  
مراسم ترحیم پدر دکتر محسن اسماعیلی عضو حقوقدان شورای نگهبان و عضو مجلس خبرگان رهبری و پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات نهاد ریاست جمهوری در مسجد نور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۰  
کتاب مبانی نظرات شورای نگهبان در خصوص قانون برنامه پنجم توسعه و قوانین بودجه مربوط به آن (1394-1389) برگرفته از مشروح مذاکرات شورای نگهبان منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۰  
پژوهشکده شورای نگهبان کارگاه های آموزشی مرتبط با شورای نگهبان را برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۶  
ویرایش دوم کتاب قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 در پرتو نظرات شورای نگهبان همراه با کتاب پنجم (تعزیرات و مجازات های بازدارنده) این قانون منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۹  
شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه اصلاحات پیوست کنوانسیون بین المللی ایمنی جان اشخاص در دریا مورخ 1947 (1353) و آیین نامه بین المللی امنیت کشتی ها و تسهیلات بندری (آی.اس.پی.اس) اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۱:۲۳  
آیت الله جنتی در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۱:۱۶  
اعضای شورای نگهبان در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۰۴  
شورای نگهبان طرح اصلاح بند (ه) تبصره (1) قانون بودجه سال 1395 کل کشور را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۸:۲۶  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان هیچ نگرانی در آینده ندارد و هر کسی که از صندوق بیرون بیاید را به عنوان برنده انتخابات اعلام می کند اما در مقابل خواسته های غیرقانونی مقاومت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۵  
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: آیت الله شرعی، روحیاتی که یک انسان انقلابی کامل باید داشته باشد را در حد کمال داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۱۸  
شورای نگهبان باید صحت و سقم مدارک را ارزیابی کند. نمی توانیم فردی را که صلاحیت ندارد و مدارکش هم از یک مرجع غیررسمی به دست ما رسیده، تأیید کنیم و بگوییم صلاحیت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۸  
در جلسه این هفته شورای نگهبان، بررسی پنج مصوبه مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار دارد همچنین دو نامه دیوان عدالت اداری توسط فقهای محترم بررسی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۶  
سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات از تعیین اعضای هیئت های نظارت استانی در سراسر کشور در جلسه امروز این هیئت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۰  
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن بیکار ننشسته و دست از دشمنی خود برنداشته است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۳  
سخنگوی شورای نگهبان: حماسه نهم دی ماه، به عنوان روز حرکت عظیم مردم بصیر، شجاع و آگاه در پاسداری از نظام مقدس اسلامی، در تاریخ ماندگار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۴۹  
شورای نگهبان لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین جمهوری اسلامی ایران و ژاپن را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۴۵  
شورای نگهبان لایحه موافقتنامه کمک متقابل اداری در امور گمرکی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۵۴  
نشست خبری دکتر کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان، امروز شنبه یازدهم دی ماه با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۶  
شورای نگهبان لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلواک به منظور اجتناب از أخذ مالیات مضاعف و جلوگیری از فرار مالیاتی در مورد مالیات های بر درآمد را مغایر با موازین شرع و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۸  
سخنگوی شورای نگهبان از برگزاری اولین جلسه هیات مرکزی نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری خبر داد و گفت: در این جلسه آیت الله جنتی به عنوان رئیس انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۳  
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: هدف فتنه گران در سال 88 همانند فتنه بنی امیه، براندازی اسلام بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۲:۲۷  
دبیر شورای نگهبان با تبریک یوم الله 9 دی، گفت: این روز، روز سرنوشت ساز و بی بدیلی در تاریخ انقلاب اسلامی بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۲  
نشست خبری دکتر کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان، روز شنبه یازدهم دی ماه با حضور اصحاب رسانه برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۶:۲۱  
شورای نگهبان در بیانیه ای سالروز حماسه مردمی 9 دی را گرامی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۲  
رئیس مجلس خبرگان رهبری هدف فتنه گران در سال 88 را براندازی نظام جمهوری اسلامی و جایگزینی حکومت سکولار زیر نظر آمریکا دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۰:۵۷  
در جلسه این هفته شورای نگهبان، هفت مصوبه واصله از سوی مجلس شورای اسلامی بررسی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۱۳  
شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه اساسنامه سازمان فرهنگی هنری فارسی زبانان (ایتا) اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۰۶  
شورای نگهبان طرح استفساریه ماده (80) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۵۴  
شورای نگهبان لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری مجارستان به منظور اجتناب از أخذ مالیات مضاعف و جلوگیری از فرار مالیاتی در مورد مالیات های بر درآمد و سرمایه به انضمام تشریفات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۳۲  
شورای نگهبان لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلواک را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۱:۳۲  
شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری سنگاپور اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۵۵  
شورای نگهبان لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری متحده تانزانیا را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۸  
شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه موافقتنامه پاریس اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۵۴  
عضو فقهای شورای نگهبان گفت: اگر منشور شهروندی، لایحه است باید به مجلس برود و آنگاه در شورای نگهبان بررسی شود و اگر مصوبه دولت است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۵۹  
شورای نگهبان لایحه موافقتنامه بازرگانی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت پادشاهی تایلند را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۵۹  
دبیر شورای نگهبان در نامه ای به وزیر کشور، اسامی اعضای هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و میاندوره ای مجلس را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۳۱  
شورای نگهبان نظر خود را در مورد طرح الحاق دو تبصره به ماده (617) قانون مجازات اسلامی (کتاب پنجم-تعزیرات و مجازات های بازدارنده) اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۹  
سخنگوی شورای نگهبان از برگزاری جلسه هئیت مرکزی نظارت بر انتخابات در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۱۸  
دبیر شورای نگهبان با اشاره به حوادث تروریستی اخیر ترکیه و آلمان و پیش از آن حوادث مشابه در فرانسه گفت: بسیاری از تکفیری ها و داعشی ها، دست پرورده همین کشورها هستند و اکنون این کشورها ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۰۳  
سخنگوی شورای نگهبان با تاکید بر این که در بخش انتخابات قوانین را به روز نکرده ایم، گفت: انتخابات یک کنش سیاسی زاینده و پوینده است و قوانین آن نیز باید با این کنش هماهنگ باشد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۰۳  
در جلسه این هفته شورای نگهبان، 12 مصوبه واصله از سوی مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۴:۰۹  
عضو هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات، از تعیین مسئولیت اعضای این هیأت در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۴:۰۹  
دبیر شورای نگهبان روز دوشنبه در آئین افتتاح مسجد حضرت امام سجاد(ع) در محله صادقیه تهران حضور یافت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۰:۴۳  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: وضع برخی قوانین وقت مجلس و نمایندگان را گرفته اما اثری در جامعه نداشته اند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۶:۴۵  
معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان در رابطه با جایگاه اصل نظارت بر نمایندگان مجلس در سیاست های کلی انتخابات ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۴:۲۵  
دبیر شورای نگهبان گفت: برخی از جملات حضرت امام خمینی(ره) در دنیا توفان برپا می کند. همانطور که جمله کوتاه ما می توانیم در دنیا قدرت آفرین شد و امروز حلب با همین شعار آزاد شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۹  
شورای نگهبان، طی بیانیه ای ضمن آروزی نابودی ریشه استکبار و تکفیر، پیروزی های اخیر نیروهای مقاومت اسلامی به ویژه در حلب و موصل را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۱۰:۱۸  
دبیر شورای نگهبان گفت: با درایت حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری شیعه و سنی در ایران وحدت کلمه دارند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۰۹:۵۷  
در جلسه امروز شورای نگهبان به 19 مصوبه واصله از سوی مجلس شورای اسلامی رسیدگی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۶:۱۹  
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه بعید است که قانون جامع انتخابات به انتخابات سال آینده برسد، گفت: نمایندگان مجلس در تلاشند که اصلاحاتی در قانون کنونی اعمال کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۸  
دکتر کدخدایی گفت: هر کس مدارکی دال بر وقوع تخلف دارد به مراجع دادگستری و مراکز نظارتی مراجعه کند
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۰  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: رایزنی های اولیه ای با رییس مجلس در مورد سیاست کلی انتخابات داشتیم که ببینیم چه کاری می کنند. آنها هم مردد هستند که دولت لایحه را می دهد یا خیر.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۱:۲۱  
سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: همیشه در همه جوامع در همه بخش ها یک سری نظارت هایی وجود دارد که این نظارت ها محدود کننده نیست، مصون کننده است .
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۰  
سخنگوی شورای نگهبان از تشکیل هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز شورای نگهبان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۴  
مجلس خبرگان رهبری طی بیانیه ای تمدید تحریم های آمریکا علیه ایران را محکوم کرد و از دولت، مجلس، وزارت امور خارجه و شورای عالی امنیت ملی خواست برای احقاق حقوق ملت ایران، بکوشند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۰  
دبیر شورای نگهبان گفت: امید به تحقق عدالت گستری در زمین، با نگارش منشور امامت حضرت ولی عصر (عج) آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۱۵:۲۰  
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به موافقت با الکترونیکی شدن احراز هویت رای دهندگان گفت: تعرفه های رای انتخابات ریاست جمهوری 96 در شورای نگهبان تایید شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۱۸:۰۳  
شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه تصویب احکام و مصوبات بیست و پنجمین کنگره اتحادیه جهانی پست (منعقد شده در دوحه - 2012 میلادی برابر با 1391 هجری شمسی) اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۶  
شورای نگهبان در پیامی شهادت عده ای از زائران عزیز حسینی و همچنین درگذشت تعدادی از هموطنانمان در حادثه قطار در استان سمنان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۸  
نشست خبری دکتر کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان، روز چهارشنبه 19 آبان 1395 در حاشیه بازدید از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۱  
دبیر شورای نگهبان از همه زوار شرکت کننده در مراسم اربعین و نیز میهمان نوازی عراقی ها تقدیر و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۰  
شورای نگهبان در بیانیه ای رحلت آیت ا... موسوی اردبیلی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۴  
آیت الله جنتی در پیامی رحلت حضرت آیت الله آقای حاج سیدعبدالکریم موسوی اردبیلی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۷  
در جلسه امروز شورای نگهبان به چهار مصوبه واصله از سوی مجلس شورای اسلامی رسیدگی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۴  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طبق سیاست های کلی انتخابات برای تعیین معیارهای رجل سیاسی شورای نگهبان باید ورود کند و نیازی به مصوبه مجلس درباره این موضوع نیست.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۸  
نماهنگی به مناسبت اربعین حسینی
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۷  
سخنگوی شورای نگهبان تأکید کرد: قوانین فعلی انتخابات بسیار حداقلی هستند و ما با فقدان قانون مناسب مواجه هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۷  
سخنگوی شورای نگهبان پس از نشست خبری در نمایشگاه مطبوعات از غرفه های رسانه های مختلف بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ - ۲۰:۰۱  
سخنگوی شورای نگهبان تأکید کرد: رویه شورای نگهبان، اظهارنظر درباره صلاحیت نمایندگان تا قبل از تصویب اعتبارنامه بوده است و این نظر همچنان ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ - ۱۹:۱۹  
نشست خبری دکتر کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان، امروز چهارشنبه 19 آبان در حاشیه بازدید از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ - ۱۸:۳۷  
نشست خبری دکتر کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان، روز شنبه هشتم آبان 1395 با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۰  
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه در بحث ثبات نظام انتخاباتی اگر نقشه راه داشته باشیم بسیار موثر است مطرح کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ - ۰۸:۵۶  
فقهای محترم شورای نگهبان در جلسه امروز، نامه های وارده از دیوان عدالت اداری را مورد بررسی قرار می دهند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ - ۱۱:۰۷  
نشست خبری دکتر کدخدایی روز چهارشنبه 19 آبان ماه ساعت 14 در نمایشگاه مطبوعات برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۸:۲۸  
سخنگوی شورای نگهبان نظام جمهوری اسلامی ایران را نظامی مبتنی بر مشارکت مردمی دانست و گفت: این موضوع در بخش اطلاعات هم اینگونه است و هر جا مشکل امنیتی بوده ، حضور مردم آن را حل کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۲۳:۱۰  
سخنگوی شورای نگهبان یادداشتی را به مناسبت روز 13 آبان با عنوان سه گانه سیزده آبان نوشت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۶:۵۲  
شورای نگهبان در بیانیه ای 13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز را گرامی داشت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۰:۱۲  
پژوهشکده شورای نگهبان کارگاه های آموزشی مرتبط با شورای نگهبان و نظرات این نهاد را برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۰۸:۴۷  
در جلسه امروز شورای نگهبان، بررسی تعرفه های ارسالی از سوی وزارت کشور و مصوبات ارسالی مجلس شورای اسلامی و نامه های وارده از سوی رئیس هیأت عمومی دیوان عدالت اداری در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۱۹:۲۰  
سخنگوی شورای نگهبان امشب دهم آبان با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری ، درباره سیاست های کلی انتخابات گفتگو خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۱۳:۵۸  
شورای نگهبان آمادگی خود را جهت بهره مندی از نظرات آحاد ملت بویژه اساتید و نخبگان در راستای جزء (5) بند (10) سیاستهای کلی انتخابات اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۶:۵۹  
شورای نگهبان لایحه تصویب اصلاحات ضمایم کنوانسیون بین المللی جلوگیری از آلودگی دریا ناشی از کشتی ها 1973 (مارپل1973/78)- مصوب1380- و الحاقات و اصلاحات بعدی آن (موضوع قطعنامه های شماره (66)246 ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۵:۳۲  
شورای نگهبان لایحه موافقتنامه همکاری در زمینه دامپزشکی و بهداشت دام بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۴:۱۵  
عضو حقوقدان شورای نگهبان: سیاست های کلی نظام در انتخابات مهمترین اقدامات نظام را رقم می زند و خط مشی حرکت حکومت است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۴:۱۵  
رئیس مجلس خبرگان رهبری در آستانه دومین سالگرد رحلت آیت الله مهدوی کنی(ره)، با صدور پیامی ضمن پاسداشت خدمات ارزنده و مقام شامخ علمی و معنوی آن عالم مبارز و انقلابی، یاد و خاطره ایشان را گرامی داشت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۳:۱۵  
فقهای شورای نگهبان به نامه های وارده از سوی رئیس هیأت عمومی دیوان عدالت اداری پاسخ دادند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۲:۱۰  
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه هیچ جای دنیا 12 هزار نفر برای 300 کرسی رقابت نمی کنند، گفت: همه کشورها بر هزینه های انتخاباتی نظارت می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۵  
نشست خبری دکتر کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان با حضور اصحاب رسانه در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۷ - ۲۳:۴۰  
بنا شده است که شورای نگهبان در بحث تبیین مفهوم رجل سیاسی از همه اساتید، دانشجویان، فعالان سیاسی و فعالان حوزوی و همچنین همه افرادی که در حوزه های سیاسی و انتخاباتی کار کرده اند نظراتشان را برای شورای ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۰  
نشست خبری دکتر کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان، روز شنبه هشتم آبان ماه با حضور اصحاب رسانه برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۰  
رئیس مجلس خبرگان گفت: آیت الله کنی شخصیتی بی نظیر و سرشار از اخلاص داشت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۰  
دبیر شورای نگهبان گفت: متأسفانه برخی به اسم تعامل و گفتگو خواستار سازش و تسلیم در برابر دشمن هستند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۵  
عضو فقهای شورای نگهبان تصریح کرد: شورای نگهبان اگر به تشخیص در زمینه ای برسد، محکم و استوار بر سر حرف خود می ایستد و وظیفه داریم به اسلام و قانون عمل کنیم و ظلمی به کسی نشود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۵  
سخنگوی شورای نگهبان، اقدام رهبر معظم انقلاب در ابلاغ سیاست های کلی انتخابات را رافع بسیاری از مشکلات حوزه تقنین و چشم انداز روشن برای اجرای بهتر انتخابات در آینده دانست.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۵  
سخنگوی شورای نگهبان امشب اول آبان با حضور در برنامه نگاه یک، درباره سیاست های کلی انتخابات و قوانین و روندهای موجود آن گفتگو خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۹  
سیزدهمین شماره فصلنامه علمی- پژوهشی دانش حقوق عمومی منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۹  
در جلسه این هفته شورای نگهبان، سه مصوبه، یک اساسنامه و نامه های رسیده از سوی دیوان عدالت اداری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
مشاهده نتایج بیشتر...