چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۹:۰۶Oct 2019 16

شورای نگهبان (shora-gc.ir)

مهمترین خبرهای شورای نگهبان بر روی ایمیل شما

شورای نگهبان 27 اسفند 1393 شورای نگهبان 26 اسفند 1394 شورای نگهبان 30 اسفند 1395 شورای نگهبان 1 مرداد 1396 شورای نگهبان 31 تیر 1398 شورای نگهبان 28 مرداد 1398 شورای نگهبان 1 شهریور 1398 شورای نگهبان 1 مهر 1398 شورای نگهبان 2 مهر 1398 شورای نگهبان 3 مهر 1398 شورای نگهبان 6 مهر 1398 شورای نگهبان 7 مهر 1398 شورای نگهبان 8 مهر 1398 شورای نگهبان 9 مهر 1398 شورای نگهبان 10 مهر 1398 شورای نگهبان 11 مهر 1398 شورای نگهبان 12 مهر 1398 شورای نگهبان 13 مهر 1398 شورای نگهبان 14 مهر 1398 شورای نگهبان 15 مهر 1398 شورای نگهبان 17 مهر 1398 شورای نگهبان 22 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم پیاده روی اربعین را یک حرکت سیاسی مهم دانست و گفت: راهپیمایی 20 میلیون زائر در اربعین وحدت امت اسلامی را به رخ جهانیان می کشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: همانطور که اصل 113 بدرستی جایگاه و اختیارات رئیس جمهور را معین کرده، اصل 98 نیز تفسیر را بر عهده شورای نگهبان نهاده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: طرح تشکیل وزارت بازرگانی به علت مغایرت با دو اصل قانون اساسی به مجلس شورای اسلامی ارجاع شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۷:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: ورود افراد دارای سوابق فساد اخلاقی و اقتصادی به مجلس خلاف حق الناس بوده و شورای نگهبان به عنوان ناظر انتخابات در قبال آن مسئول است و وظیفه خود را طبق قانون انجام خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۷:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: مطالب امروز آقای رئیس جمهور که خود سوگند یاد کرده پاسدار قانون اساسی باشد یعنی نادیده انگاشتن قانون اساسی و قوانین انتخابات.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۶    
صبح امروز چهارشنبه (17 مهر 1398) جلسه شورای نگهبان با حضور همه اعضاء به ریاست آیت الله جنتی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۴   + ۶۸ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان با انتقاد از مسکوت ماندن طرح اصلاح قانون انتخابات در مجلس ابراز امیدواری کرد که مجلس با جدیت این طرح را به سرانجام برساند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: معتقدم فرهنگ رعایت قانون باید از دوره ابتدایی و از دوران کودکی نهادینه شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست تخصصی همایش 40 سال قانون اساسی با عنوان الزامات تحقق سیاست های کلی نظام قانون گذاری مبتنی بر ظرفیت های قانون اساسی صبح امروز دوشنبه 15 مهر با سخنرانی دکتر کدخدایی سخنگو و عضو حقوقدان شورای ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در سرمقاله روزنامه شرق با عنوان "نقشه راه نظام قانون گذاری" به مباحثی درباره سیاست های کلی نظام قانون گذاری ابلاغی مقام معظم رهبری پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان نوشت: راهکار برخی از موارد ابلاغی سیاست های نظام قانون گذاری اصلاح آیین نامه و شاید تصویب "قانون قانون نویسی" باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه قم با اشاره به اغتشاشات عراق تأکید کرد که بدون تردید در آستانه اربعین دست هایی وجود دارد تا دولت ایران و عراق را از هم جدا کنند و حماسه اربعین به وجود نیاید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پژوهشکده شورای نگهبان با بیان اینکه نظارت استصوابی به طور خلاصه به معنی نظارت مؤثر است، گفت: در قانون اساسی نظارت بر انتخابات برعهده شورای نگهبان است که از نوع استصوابی و مؤثر است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۶:۱۲    
اولین نشست خبری همایش چهل سال قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران با حضور دکتر ره پیک صبح امروز شنبه 13 مهرماه 1398 در محل پژوهشکده شورای نگهبان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۱    
کارگاه آموزشی آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ویژه فعالان فضای مجازی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: قرار شد کارگروهی در زمینه سیاست های کلی نظام قانون گذاری تشکیل شود و هر چه سریعتر نظریات خود را جمع بندی کنند تا در جلسه بعد بررسی شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات مجلس از تعیین اعضای هیئت های نظارت استان ها خبر داد و گفت: اعضای هیئت نظارت شهرستانی و سپس شهر ها نیز در جلسات بعدی انتخاب می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان نوشت: رویه شورای نگهبان در بررسی بودجه در سال های اخیر نشان می دهد شورا به موضوع شفافیت در بودجه حساسیت و اهتمام ویژه ای داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو فقهای شورای نگهبان گفت: بر اساس آموزه های اسلام از نظر اقتصادی هم باید در دنیا عزیز باشیم نه این که دستمان به سوی دیگران دراز باشد و دچار مذلت شویم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
اولین نشست خبری همایش چهل سال قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران با حضور دبیر همایش روز شنبه برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۹   + ۷۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تایید لایحه اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی، در شورای نگهبان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
در جلسه این هفته شورای نگهبان، بررسی مصوبات ارسالی از مجلس شورای اسلامی و مصوبات هیئت وزیران در دستور کار اعضای شورای نگهبان قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۹    
شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و کمیسیون اقتصادی و اجتماعی آسیا و اقیانوسیه به نمایندگی از سازمان ملل متحد درباره تأسیس مرکز آسیا و اقیانوسیه برای توسعه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۱   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان این که امسال قدرت ایران بیشتر از سال های گذشته شده و دشمن رو به افول است، گفت: مراسم 13 آبان که نمایش اقتدار و اتحاد ملت ایران است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۲:۵۴    
شورای نگهبان لایحه تصویب سند های الحاقی (پروتکل های) مربوط به اصلاح بند الف ماده (50) و ماده (56) کنوانسیون هواپیمایی کشوری بین المللی را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۲:۵۴    
شورای نگهبان طرح استفساریه ماده (36) قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان گفت: فشارهای آمریکا دو دلیل دارد؛ یکی براندازی و دوم اینکه ایران چنان ضعیف بشود که از آرمان هایش دست کشیده و با ذلت پای میز مذاکره بیاید و به جای یک برجام ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: بدون شک طرح شفافیت آرای نظام تقنینی نیازمند چکش کاری است. معتقد به حداکثر امر شفافیت در کل ارکان کشور هستیم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور دکتر کدخدایی نشست هم اندیشی بررسی راهکارهای اجرایی سیاست های کلی نظام قانون گذاری در پژوهشکده شورای نگهبان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
دکتر محمد دهقان عضو حقوقدان شورای نگهبان در برنامه تیتر امشب درباره ابلاغ سیاست های کلی قانونگذاری با اشاره به نقش مجلس در این خصوص گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان از برگزاری نشست ویژه بررسی طرح تشکیل وزارت بازرگانی در پژوهشکده شورای نگهبان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۶    
شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به موافقتنامه حمل و نقل بین المللی مواد غذایی فسادپذیر اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۹    
شورای نگهبان لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری خلق چین در خصوص همکاری در زمینه بهداشت و قرنطینه دامی را با توجه به اصلاحات به عمل آمده مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۲    
شورای نگهبان طرح الحاق یک تبصره به ماده (182) قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی را با توجه به اصلاحات به عمل آمده مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۶:۰۱    
شورای نگهبان لایحه مدیریت بحران کشور را با توجه به اصلاحات به عمل آمده مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه پایانه های فروشگاهی و سامانه مؤدیان اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: ابلاغ سیاست های کلی قانونگذاری، می تواند به مثابه نقشه راه قوای سه گانه برای حل تنازعات، پیش بینی راهکار ها و آینده ای روشن در نظام تقنینی کشور باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: تلاش های مومنانه و انقلابی جوانان کشور به ما مقاومت آموخت و مهم تر آنکه یاد دادند که باید روی پای خود بایستیم و اینکه دفاع از منافع ملی متوقف ناشدنی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۹   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: رئیس جمهور محترم در مجمع عمومی سازمان ملل گفت که پاسخ ایران به مذاکره تحت تحریم، بخوانید مذاکره ذلیلانه، منفی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری سخنگوی شورای نگهبان امروز شنبه (6 مهرماه 1398) با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۹    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان در بحث شفافیت پیشگام بوده و فراتر از تکالیف قانونی عمل کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان آخرین نظرات این شورا درباره مصوبات مجلس و دولت را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کتاب آشنایی با مفاهیم قانون اساسی به همت انتشارات پژوهشکده شورای نگهبان منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه کشور با بیان یان که اربعین به یک دیپلماسی اخلاقی و فرهنگی و اعتقادی مبدل شده است، بر لزوم تبیین صول و منشور این دیپلماسی تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو فقهای شورای نگهبان با بیان اینکه در کنار واجبات و محرمات باید به محاسن اخلاقی اهتمام داشته باشیم، گفت: محاسن اخلاقی انسان را از غفلت دور و سعادت او را تأمین می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری دکتر کدخدایی روز شنبه ششم مهرماه با حضور اصحاب رسانه برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۶    
مهلت ارسال چکیده مقالات همایش 40 سال قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تا تاریخ 7 مهر 1398 تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: هشت سال دفاع مقدس، سیاست فشار حداکثری را شکست داد و سایه جنگ را از سر کشور به دور کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس مجلس خبرگان با بیان اینکه برخی افراد سست عنصر در داخل به دنبال مذاکره با آمریکا هستند، گفت: هدف آمریکا از مذاکره با ما تسلیم شدن ما را می خواهد و خواسته های آنان تمام شدنی نیست و این با روحیه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
با حضور مسؤولان شورای نگهبان ساختمان جدید دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان شهرستان کاشان افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان نوشت: با تعامل و برگزاری جلسات کارشناسی پیشینی بین مجلس و شورا می شود زمان قانونگذاری و تصویب قوانین را کاهش داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی با ذکر این مطلب که ما اهل گفتمان و گفت وگوی عادلانه هستیم، تأکید کرد که مذاکره ای که با تحریم های ظالمانه همراه باشد را نخواهیم پذیرفت.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شورای نگهبان به مناسبت هفته دفاع مقدس بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان در واکنش به اظهارات برخی از مقامات دولتی گفت: قانون انتخابات راجع به بررسی صلاحیت نامزد ها سه حالت تایید صلاحیت، احراز صلاحیت و عدم احراز صلاحیت را پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان نوشت: برخی اعضا از اینکه برخی طرح های مهم، سال ها در مجلس می ماند گلایه نمودند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت یزد گفت: اگر کسانی بخواهند نام و نشان شهدا را از خیابان ها پاک کنند، بزرگترین خیانت را به کشور کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۶   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: نظارت استصوابی که همان نظارت قانونی است و هیچ تفاوتی ندارد در هر صورتی باید وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: اتهامات بدون سند سعودی باید در مجامع بین المللی پیگیری شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۰    
صبح امروز چهارشنبه (27 شهریور 1398) جلسه شورای نگهبان با حضور همه اعضاء به ریاست آیت الله جنتی برگزار شد. امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح نیز میهمان ویژه این جلسه بود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: اگر سعودی ها دست از قتل عام یمنی ها بردارند، انقلابیون یمنی، همانطور که خود گفته اند حملات تلافی جویانه را متوقف خواهند کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۲    
در بسیاری از کشورها، حقوق ارتباطی یکی از حق هایی است که در سطح ارزش های قانون اساسی، از سوی نهاد های دادرس اساسی به رسمیت شناخته شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۶۵ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان گفت: حمله پهپادی یمنی ها به مهم ترین پالاشگاه نفتی عربستان صدمه سنگینی بر حیثیت رژیم سعودی و حامیان آن وارد کرد و پاسخی کوبنده به چند سال تجاوزگری و جنایت آن ها بر مردم مظلوم یمن ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: اینکه ما در سالیان گذشته توانستیم با وجود تمام دشمنی ها و توطئه ها، در مقابل آمریکا و غرب مقاومت کنیم، قطعاً علتش نفوذ فرهنگ حسینی در بین مردم و مسئولان بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۸    
دومین جلسه شورای سیاستگذاری همایش چهل سال قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛ ظرفیت ها، دستاورد ها و چشم اندازها برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
دومین جلسه شورای سیاستگذاری همایش چهل سال قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛ ظرفیت ها، دستاورد ها و چشم اندازها برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو فقهای شورای نگهبان با انتقاد از عمل نکردن دستگاه های مربوطه به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در زمینه حجاب و عفاف گفت: مطالبه اجرای احکام همگانی شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی در آیین آغاز سال تحصیلی جدید طلاب حوزه علمیه آذربایجان شرقی از اتفاق خوش برای اساتید حوزه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو فقهای شورای نگهبان گفت: انسان برای رسیدن به "احسن اعمالا" نیازمند به عناصری، چون برنامه ریزی، تلاش مستمر شبانه روزی، اراده قوی، زهد و تقوا و... است و طلبه هم از این عناصر مستثناء نیست.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان معتقد است لایحه اصلاح قانون تجارت بستر مناسبی برای تسهیل تجارت و سرمایه گذاری، حمایت از تولید و رونق اقتصادی و جهشی برای پیشرفت کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق بارز تروریسم اقتصادی دولتی است
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه قم با بیان اینکه دولتمردان باید در حوزه سیاست خارجی با چشم باز حرکت کند، گفت: ایران فریب چراغ سبز مذاکره را نمی خورد و تسلیم دشمنی ها و فشارها هم نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۴    
دکتر کدخدایی نوشت: نتانیاهوی دروغگو هر از گاهی نقطه ای را مرکز فعالیت هسته ای ایران می خواند، یکبار تورقوزآباد و دیروز آباده را! طرفه آنکه نه مردم این رژیم و نه دیگران این ادعا ها را باور ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
قائم مقام و سخنگوی شورای نگهبان به اخراج جان بولتن توسط رئیس جمهور آمریکا، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان طی یادداشتی در مورد پاسخ امام حسین (ع) به پیشنهاد دشمن مطالبی را عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد که این شورا برای شنیدن نقد های دلسوزانه عالمان و روشنفکران دینی و دانشگاهی راجع به عملکردش گوش شنوا دارد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی با حضور آیت الله جنتی در دفتر امام جمعه مشهد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۰    
سخنگوی شورای نگهبان با انتشار مطلبی درگذشت دکتر محمد ربیعی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۰۰:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه ارتش برای کشور و انقلاب کسب آبرو کرده است، گفت: ارتش انقلابی در حال حاضر در وضعیت و جایگاه بسیار درخشانی قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۷:۰۸   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: ایران فرصت و ظرفیت تبدیل شدن به قدرت اقیانوسی را دارد و در موازنه قدرت دریایی و جهانی نقش مهمی ایفا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۶:۳۳    
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با دبیر شورای نگهبان دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با دبیر شورای نگهبان دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه انتخابات به دغدغه تمام افراد تبدیل شده است، گفت: قانون انتخابات مربوط به سال 65 است لذا نیازمند ارزیابی و بازنگری توسط افراد خبره حقوقی است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۶:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با انتشار سندی به اراده این شورا برای صیانت از حقوق مردم به ایرادات واردشده به لایحه قانون انتخابات شورا های اسلامی تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۴    
پژوهشکده شورای نگهبان دوره جدید کارگاه های آموزشی مرتبط با شورای نگهبان را در مهرماه برگزار می کند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شماره بیست و دوم فصلنامه علمی- پژوهشی دانش حقوق عمومی منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
اولین جلسه کمیته علمی همایش چهل سال قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛ ظرفیت ها، دستاورد ها و چشم اندازها در محل پژوهشکده شورای نگهبان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۲۳:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس مجلس خبرگان رهبری بر استمرار اقدامات قاطع رئیس قوه قضاییه در مبارزه با مفاسد و مفسدان اقتصادی تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۱:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
دکتر طحان نظیف نوشت: جلسه امروز (چهارشنبه 6 شهریور 98) شورای نگهبان حال و هوای دیگری داشت. حضور آیت الله یزدی و آیت الله آملی و گفتگوی آن ها با یکدیگر تصویر زیبای وحدت و همدلی را در چشم سایر اعضا نقش ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۲۰:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از ایرادات این شورا نسبت به طرح ساماندهی صنعت خودرو خبر داد و گفت: پس از رفع این ایرادات از سوی مجلس، اعلام نطر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
سیاسیون بیش از آنکه استفاده از همه پرسی به عنوان یکی از ظرفیت های مغفول قانون اساسی را مورد توجه داشته باشند، استفاده از همه پرسی به عنوان یک شعار سیاسی را راهبرد خود قرار داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۹:۴۹    
تحقق الگوی مردم سالاری دینی به عنوان الگوی پذیرفته شده حکمرانی در نظام جمهوری اسلامی ایران منوط به برگزاری انتخاباتی است که در آن علاوه بر تضمین صحت و سلامت انتخابات ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در اصل 56 قانون اساسی بر حق حاکمیت مردم در تعیین سرنوشت اجتماعی خویش در چارچوب شریعت اسلامی تصریح شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۷:۴۳   + ۹۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: امروز روز خوبی بود برای همه در شورای نگهبان.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۷:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو فقهای شورای نگهبان گفت: باید درس ها و عبرت های عاشورا را برای مردم بیان نمود و آنها را به وسیله این عبرت های درس آموز هدایت و راهنمایی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۶:۳۸    
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: سامانه موشکی باور 373 توان پدافندی کشور را در مقابل تهدید های دشمنان افزایش داده است.
مشاهده نتایج بیشتر...