چهارشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۳:۰۹Sep 2017 20

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 6 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 7 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 8 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 9 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 10 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 11 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 12 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 13 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 14 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 15 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 16 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 17 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 18 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 19 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 20 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 21 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 22 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 23 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 24 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 25 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 26 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 27 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 28 شهریور 1396 خبر گزاری رسا 29 شهریور 1396 
  ۲۷ دقیقه پیش    
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف گفت: سوگواره بصیرت عاشورایی با شعار محوری کرامت ما در شهادت است در ایام محرم در 3 هزار و 125 بقعه و امامزاده برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
رییس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: شبکه تبلیغ به سادگی از کنار آسیب های اجتماعی عبور نخواهد کرد.
  ۱ ساعت پیش    
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه در همایش یاد یاران تقارن هفته دفاع مقدس با دهه اول محرم را به معنای الگو بودن عاشورا برای همه رزمندگان توصیف کرد و گفت ...
  ۲ ساعت پیش    
امام جمعه موقت اصفهان در تفسیر حکمت 260 نهج البلاغه گفت: برخی به رحمت خداوند غره می شوند و از فرصت هایی که خداوند برای بازگشت و توبه در اختیارشان می گذارد، کمال سوء استفاده را می کنند.
  ۲ ساعت پیش    
مسؤول امور صیانتی حوزه علمیه استان ایلام گفت: جوانان اگر با فرهنگ اسلامی ازدواج آشنا شوند و در انتخاب همسر خود مطابق دستورات بزرگان دین عمل کنند قطعا در زندگی مشترک خود موفق خواهند شد.
  ۲ ساعت پیش    
وزیر کشور با اشاره به تاثیرگزاری نقش مسؤولان گفت: مدیران و مسؤولان باید در تمام شبانه روز دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشند و در جهت خدمت به آنها بکوشند.
  ۲ ساعت پیش    
حضرت آیت الله مکارم شیرازی از سوء استفاده کنندگان قوانین در ساخت و سازهای شهرداری انتقاد کرد واظهار داشت: صلاح شهر و مردم نیست، این سودجویان برای درآمد بیشتر خودشان برای مردم مزاحمت ایجاد می کنند.
  ۲ ساعت پیش    
رییس جمهور خروج از توافق برجام، یا مقابله کردن و یا تضعیف آن را به معنای تضعیف جامعه بین المللی، دیپلماسی و مذاکره و تضعیف سازمان ملل و شورای امنیت دانست و تاکید کرد ...
  ۲ ساعت پیش    
حضرت آیت الله وحید خراسانی سفر تبلیغی مبلغان دینی را بزرگترین نعمت خداوند دانست و تأکید کرد که عصاره سفر مبلغان باید تحکیم عقائد مردم، تعلیم احکام و تهذیب اخلاق باشد.
  ۳ ساعت پیش    
نشست و ضیافت مجلس نمایندگان مجلس خبرگان رهبری با حضور آ یت الله جنتی رییس این مجلس در دبیرخانه خبرگان در تهران برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش    
در دهه اول ماه محرم مداحی های متفاوتی برای پخش از تلویزیون در نظر گرفته شده است.
  ۳ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین لطفی گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از ضرورت های اصلی جامعه است؛ از این رو دولت و مردم باید دست به دست هم دهند و این مهم را به نحو احسن انجام دهند.
  ۳ ساعت پیش    
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید بر ضرورت محتوا بخشی به مراسم عزاداری حسینی ، گفت: برنامه های ماه محرم باید با تقویت بصیرت عاشورایی همراه باشد.
  ۳ ساعت پیش    
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق(ع) اندیمشک گفت: بنا داریم در روزهای آتی دو دوره مفصل و مفید را با موضوعات مدیریت تحصیلی و صنفی طلبگی برای طلاب مدرسه علمیه امام صادق(ع) اندیمشک برگزار کنیم.
  ۳ ساعت پیش    
رییس جمعیت قولنا و العمل لبنان تأکید کرد که خودمان را جزئی از مقاومت اسلامی می دانیم.
  ۴ ساعت پیش    
حجت الاسلام حسینی قمی با تاکید بر اینکه کفاره گناهان کبیره برطرف کردن و رفع غم و اندوه انسان هاست، گفت ...
  ۴ ساعت پیش    
معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: پیروزی حزب الله بر صهیونیست ها و تکفیری ها سبب ترسیم آینده لبنان و منطقه شد.
  ۴ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: وقتی امامان ما می فرمایند روایات را بر قرآن عرضه کنید اگر با قرآن مطابقت داشت بگیرید؛ والا به دیوار بزنید، این نشان می دهد قرآن محکم و مستحکم و سالم از تحریف است.
  ۴ ساعت پیش    
برگزاری همایش طلایه داران تبلیغ در خراسان شمالی، تشییع پیکر شهید مرزبان فاروجی و حرکت در مسیر ارزش های انقلاب مطالبه رهبری از مردم عناوین برخی از اخبار فرهنگی خراسان شمالی است.
  ۴ ساعت پیش    
مراسم تکریم حضرت آیت الله نوری همدانی از سوی مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین مجاهدی گفت: لازمه فهم و درک آیات الهی تزکیه نفس است؛ البته تزکیه نفس از مجرایی که خداوند معین کرده است.
  ۴ ساعت پیش    
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مسؤولان اگر خیر دنیا و آخرت را می خواهند، باید ادامه دهنده راه شهدا باشند. مال اندوزی و اشرافی گری با سبک زندگی شهدا هیچ سنخیتی ندارد.
  ۴ ساعت پیش    
استاندار نجف اشرف خاطرنشان کرد که این استان در آمادگی کامل برای پذیرایی از زائران حسینی قرار دارد.
  ۴ ساعت پیش    
نمایشگاه دائمی کتاب با حضور نماینده حضرت آیت الله سیستانی در استان بصره عراق افتتاح شد.
  ۵ ساعت پیش    
معاون آموزش حوزه علمیه آذربایجان غربی با اشاره به حضور مجموعه استانی حوزه علمیه در مدرسه علمیه ماکو بر تعامل سازنده مسؤولان برای حل مشکلات این مدرسه علمیه تأکید کرد.
  ۵ ساعت پیش    
دبیر شورای حوزه علمیه آذربایجان شرقی پیروزی انقلاب اسلامی ایران را ثمره تمسک به فرهنگ و آموزه های عاشورایی دانست و گفت: اگر ملت های مسلمان به دنبال رهایی از سلطه ظالمان هستند ...
  ۵ ساعت پیش    
دبیر علمی همایش ملی بزرگداشت مقام علمی و معنوی علامه جعفری از تمدید مهلت ارسال مقاله، پژوهش و پایان نامه به دبیرخانه همایش خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
امام جمعه بندپی غربی با انتقاد شدید از رواج سبک زندگی غربی در جامعه اسلامی و عدم مقابله جدی با این انحراف گفت: برخی ها در داخل کشور به دنبال تجربه راه غلط غرب هستند و با شعار آزادی ...
  ۵ ساعت پیش    
نائب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه وقت آن است دولت رسماً غنی سازی 20 درصد را آغاز کند و پاسخ دندان شکنی به نقض برجام توسط آمریکا بدهد ...
  ۵ ساعت پیش    
معاون حوزه علمیه ایلام گفت: یکی از مشکلاتی که امروز گریبانگیر جوانان در امر ازدواج شده سخت گیری های بی اساس از طرف خانواده ها است؛ در حالی که دین اسلام به شدت این رفتار ها را نهی می کنند .
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از امضای تفاهم نامه همکاری این نهاد با مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: یکی از وظایف مهم عزاداران حسینی حفظ، گرامیداشت و برجسته کردن ارزش های دینی الهی است.
  ۵ ساعت پیش    
مدیر مؤسسه جامعه القرآن الکریم و اهل بیت(ع) استان آذربایجان شرقی گفت: 70 مرکز آموزشی زیر نظر این موسسه در استان فعالیت دارند.
  ۶ ساعت پیش    
یکی از مسؤولان آستان مقدس حسینی گفت: مراسم تعویض پرچم پنجشنبه شب این هفته و بعد از نماز عشا در حرم مطهر امام حسین (ع) برگزار می شود.
  ۶ ساعت پیش    
بخش فعالیت های عمومی آستان مقدس حسینی اخیرا کتابی با عنوان قلم هایی که از آیت الله سیستانی نوشتند به چاپ رسانده است.
  ۶ ساعت پیش    
جمعی از روحانیان به نمایندگی از دفتر حضرت آیت الله سیستانی به دیدار خانواده های شهدا رفتند.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر موسسه فرهنگی امام موسی کاظم(ع) کشور کرواسی با اشاره نیاز فطری بشر به دین و خلع معنویت در دنیای غرب ...
  ۶ ساعت پیش    
مدیر مدرسه علمیه صاحب الزمان(عج) ماهشهر گفت: حوزه های علمیه موظف هستند به محض ورود طلبه به حوزه علمیه برای وی برنامه ریزی کرده و آینده اش را ترسیم کنند.
  ۷ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین روحانی گفت: تلفیق مجاهدت و پشتکار علمی با توفیق الهی در مسیر تحصیل از ضروریت های تحصیل در حوزه علمیه و کسب معارف دینی است.
  ۷ ساعت پیش    
در آستانه ماه محرم و اولین جمعه این ماه که به نام روز جهانی علی اصغر(ع) نامگذاری شده است، طی مراسمی از لباس شیرخوارگان حسینی در مسجد صدیقی ها واقع در جوار حرم مطهر رضوی رونمایی شد.
  ۷ ساعت پیش    
در آستانه فرا رسیدن ماه حزن و ماتم، ویژه برنامه های عزاداری دهه اول محرم در آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید آیت الله مدرس(ره) تشریح شد.
  ۷ ساعت پیش    
به عقیده کارشناسان، ادامه بحران پیرامون قطر، سیاست آمریکا در ایجاد همبستگی بین کشورهای منطقه خلیج فارس علیه ایران را تضعیف کرده و در عوض موجب نزدیکی روابط تهران، آنکارا و دوحه شده است.
  ۷ ساعت پیش    
تحلیلگران مسائل سیاسی معتقدند که محمد بن سلمان ولیعهد سعودی برای تقویت قدرت سیاسی و نظامی خود، سرکوب مخالفان داخلی را در دستور کار خود قرار داده است.
  ۷ ساعت پیش    
روزنامه رای الیوم با تاکید بر اینکه مسعود بارزانی رییس اقلیم کردستان عراق بیشترین زیان را از ماجراجویی خود برای برگزاری همه پرسی جدایی طلبی خواهد برد، بیان داشت: حمایت رژیم صهیونیستی از این همه پرسی ...
  ۷ ساعت پیش    
رییس حزب مجلس اعلای اسلامی عراق و دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق طی نشستی تایید کردند که عراق امروز بیش از هر زمان دیگری، برای شکست طرح تجزیه آماده است.
  ۷ ساعت پیش    
وزیر خارجه یمن در نامه ای خطاب به کمیسر عالی حقوق بشر و رییس شورای حقوق بشر سازمان ملل، از تخریب 85 درصد از زیرساخت های درمانی این کشور به دست کشورهای ائتلاف متجاوز سعودی خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
صهیونیستهای جنایتکار به فرماندهی شارون وزیر جنگ رژیم ددمنش صهیونیستی در شهریور 1361 با همکاری مزدوران فالانژ به هیچ کس رحم نکردند.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی گفت: نمایشگاه بازی و دانایی به عنوان بزرگترین سرمایه فرهنگی موجود در حوزه بازی و شهربازی طراحی شده است.
  ۷ ساعت پیش    
سازمان عفو بین الملل با انتقاد از رهبر میانمار که برنده جایزه صلح نوبل است گفت وی چشمانش را بر حقایق جاری علیه مسلمانان روهینگیا بسته است.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل اداره اوقاف استان خراسان رضوی گفت: ویژه برنامه های سوگواره بصیرت عاشورایی در دو مقطع عمومی و ویژه در 120 بقعه استان برگزار خواهد شد.
  ۷ ساعت پیش    
امام جمعه زرگرشهر با تاکید بر احیای دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، گفت: سیدالشهدا(ع) برای احیای فریضه امر به ومعروف و نهی از منکر قیام کرد تا مانع انحراف در جامعه اسلامی شود.
  ۷ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به تحریم های جدید دولت آمریکا علیه ایران درباره وضعیت فعلی برجام، گفت: فاتحه برجام خوانده شده است و دیگر چیزی به اسم برجام وجود ندارد.
  ۷ ساعت پیش    
معاون کنسولی و پارلمانی وزیر خارجه گفت: نشاط حقوق بشری در کشورهای جهان سوم و خواهان صلح 20 برابر سازمان های مردم نهاد طرفدار صلح است که این یک پدیده شگفت انگیز جهانی است.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: همزمان با ماه های محرم و صفر سوگواره بصیرت عاشورایی در 52 امامزاده شاخص این استان با مشارکت 51 روحانی مبلغ برگزار می شود.
  ۸ ساعت پیش    
نماینده خبرگان رهبری گفت : روشنفکران بیمار متأسفانه در برخی دستگاهها رسوخ کرده و با فکر غرب زده خود مانع تحقق مطالبات رهبری می شوند.
  ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی با بیان اینکه یکی از اصول اساسی مهارت دینی فقه و فهم دین است، گفت: باید فقه دین برای تمام نیازها و مسائل جامعه اعم از دینی، اقتصادی، اجتماعی ...
  ۹ ساعت پیش    
رییس کمیته هسته ای مجلس اعلام کرد اعضای کمیسیون امنیت ملی به منظور تهیه گزارش شش ماهه سوم از روند اجرای برجام، در مهرماه از تأسیسات هسته ای کرج بازدید خواهند کرد.
  ۹ ساعت پیش    
آیت الله مجتهد شبستری رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) با رییس نهاد دولتی امور دینی گرجستان دیدار کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
با دیدن تصاویر رنج و مصیبت مردمی که تنها به بهانه کیش و مذهب شان دستخوش بدترین جنایت ها شده اند، تنها می توان گریست.
  ۱۰ ساعت پیش    
علمای فلسطینی ساکن در لبنان هرگونه همکاری با رژیم صهیونیستی را شرعا حرام و خیانت به خدا و حضرت محمد(ص) توصیف کردند.
  ۱۰ ساعت پیش    
این کتاب با نظارت علمی حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی سبحانی و با اهتمام حجت الاسلام والمسلمین مهدی امیدی در انتشارات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
حضرت آیت الله سبحانی بر آموختن زبان خارجی برای رساندن پیام اسلام به جهانیان تأکید کرد و افزایش کتابخانه های تخصصی را از برکات انقلاب دانست.
  ۱۰ ساعت پیش    
حضرت آ یت الله نوری همدانی گفت: دشمن از محرم و عاشورا و عزاداری های ما در هراس است، از این رو باید به بهترین وجه عزای اهلبیت(ع) را اقامه کرده و از هیچ عملی برای برگزاری باشکوه عزاداری کوتاهی نکنیم.
  ۱۰ ساعت پیش    
استاد حوزه علمیه قم از کم خوری، کم حرفی و کم خوابی به عنوان سه میراث جبرئیل برای انسان نام برد و گفت: هر کس به این سه خصلت عمل کند فرشته خو می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
محمدی با اشاره به موضوع شهدای منا گفت: براساس توافق بین ایران و عربستان خانواده شهدا منا در زمان حج حضور پیدا کردند و آزمایش DNE از آنها گرفته شد و امید است در روزهای آینده پاسخ این آزمایشات به ایران ...
  ۱۰ ساعت پیش    
جریان الوفای اسلامی بحرین بر لزوم ایستادگی در برابر تجاوزهای نظام علیه شعائر حسینی تأکید کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
انتشارات امینان کتاب دلیران پارسا را با هدف آشنایی نوجوانان و جوانان با سبک زندگی شهدا منشر کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: 5 هزار و 535 مبلغ و مبلغه به بیش از 18 هزار هیأت مذهبی استان تهران در ایام محرم اعزام می شوند.
  ۱۰ ساعت پیش    
آیت الله آملی لاریجانی در پیامی درگذشت آیت الله حاج شیخ علی اصغر معصومی شاهرودی را تسلیت گفت.
  ۱۰ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: مدل مورد اجرا در ایران امروز همان مدل نفوذ در چین است؛ یعنی جهانی شدن بدون توجه به اصول و مبانی انقلاب اسلامی و الزاما توجه به سیاست اقتصادی درهای باز را می خواهند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
استاد حوزه و دانشگاه شیعیان، اهل سنت، طلاب حوزه های علمیه و جوانان ناراضی شیعه و اهل سنت را جامعه هدف جریان های تکفیری دانست و تأکید کرد که گروه های تکفیری و از جمله داعش یک جریان فکری دنباله دار ...
  ۱۰ ساعت پیش    
نقد و بررسی دو کتاب پوتین قرمزها و تقویم تاریخ دفاع مقدس نداجا و انتشار کتاب های گفتمان اعتدال در سیاست خارجی و همسایه دیوارها از مهمترین اخبار بازار نشر هستند.
  ۱۰ ساعت پیش    
حداد عادل بر توجه حوزه علمیه به آموزش زبان های خارجی تأکید کرد و آشنایی طلاب امروزی با زبان های خارجی را نشانه تحول حوزه در زمینه آموزش زبان خارجی دانست.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: بهبود کیفی و کمی برنامه های فرهنگی در گروه برداشته شدن دخالت حاکمیت است.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: انقلاب اسلامی یک انقلاب محدود به مرزهای جغرافیای کشور نبوده بلکه انقلابی است برای دفاع از ارزش های انسانی و حمایت از تمام محرومان و ...
  ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم ایلام در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نقش و جایگاه ولایت فقیه، حفظ و پاسداری از ولایت فقیه را از شئون اصلی مجلس خبرگان دانست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۹    
مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان با صدور پیامی، درگذشت مرحوم آیت الله حاج شیخ علی اصغر معصومی شاهرودی فقیه خبره و مبارز انقلابی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۶    
محمدپور با تأکید بر این که فرهنگ زیربنابی توسعه اقتصادی کشور است، گفت: متأسفانه تولیدات بخش فرهنگی در سال های گذشته معمولاً مخاطب محور نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۶    
آستان مقدس عباسی از در جدید حرم سید محمد بن علی الهادی(ع) در کربلا رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۳    
مسؤول دفتر قرآن و حدیث حوزه علمیه خوزستان گفت: طرح هفت آسمان برای نخستین بار در کشور و آن هم در مدارس علمیه خوزستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۰    
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت: یک هزار و 500 مبلغ به مناسبت آغاز ماه محرم به مناطق شهری و روستایی لرستان اعزام و تا پایان دهه نخست محرم در این مناطق فعالیت تبلیغی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۰    
استاد حوزه علمیه قم گفت: روحانیت بیش از هر زمان دیگری باید آن نقشی را که در روایات برای ما و رهبران جامعه قائل شده اند، ایفا کنند و آن نقش، نقش پدری است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۰    
رییس جمعیت علمای صور لبنان از عادی سازی تدریجی روابط رسانه ای برخی نظام های عربی با صهیونیست ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۷    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان ایلام گفت: پدیده خواهران طلبه امروزه در جامعه به یکی از نیازهای اصلی تبدیل شده است که برای بانوان افرادی از جنس خودشان دین و احکام الهی را تبیین کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۱    
رزمایش شبانه ویژه اعضای گردان بیت المقدس طلاب و روحانیان بسیجی حوزه علمیه خراسان 29 شهریور ماه در یکی از پادگان های سپاه امام رضا (ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۸    
استاندار آذربایجان غربی برای خرید کتاب به ارزش 100 میلیون تومان از نمایشگاه کتاب دستور ویژه صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۵    
معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان گفت: در بخش هایی شاهد هستیم که سنگرها رها شده و از طرفی دشمن با تمام توان خود به میدان آمده است، چنین مسائلی موجب کم رنگ شدن ارزش ها گشته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۲    
سیصد و سی چهارمین نمایشگاه استانی و پانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب ارومیه امروز با حضور مسؤولان کشوری و استانی گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۹    
مراسم فرارسیدن سال جدید هجری قمری با حضور علمای شیعه و سنی در لبنان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۷    
رییس شورای مدیریت مرکز جهانی آموزش الازهر تصریح کرد که در سایه اقدامات افراط گرایان جهانیان نیازمند شناخت چهره حقیقی اسلام هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۴    
نماینده پارلمان لبنان از مقاومت اسلامی به عنوان یار و یاور ارتش یاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۶    
کدام فقر مطلق قرار است ریشه کن شود؟، ضرورت پالایش محتوای فضای مجازی، نرمش جایز نیست، به مرگ برجام گرفته اند، به تب راضی شویم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۰    
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با بیان اینکه فرمان الهی در حجه الوداع و در غدیر، همان معرفی ولایت امیرمؤمنان(ع) بود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۷    
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور پیامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بر ضرورت تبیین عالمانه و تأثیرگذار فرهنگ و تاریخ دفاع مقدس برای نسل جدید تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۷    
رییس حوزه علمیه اصقهان گفت: مسلمان باید متحد باشد و به واسطه این اتحاد در برابر دشمنان اسلام بایستد؛ 8 سال حول محور دستورات یک انسان وارسته با یکدیگر متحد بودیم و در دفاع مقدس دنیا را شکست دادیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۴    
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به اعزام مبلغان و فعالیت تبلیغی آنان در برگزاری مراسم عزاداری، گفت: حضور مبلغان در جلوگیری از خرافات مؤثر است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۱    
همایش آموزشی دو روزه مبلغان و شبهات عاشورایی از سوی پژوهشکده باقرالعلوم(ع) و با حضور جمع زیادی از مدیران، اساتید، مبلغان و طلاب حوزه علمیه به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۸    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی از اجرای 250 عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۲    
حجت الاسلام روحانی نژاد گفت: فعالیت های مداحان و مبلغین در ماه محرم باید در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش معرفت دینی جامعه باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۲    
برگزاری مراسم عزاداری سالار شهیدان به همت آیت الله کعبی، عضویت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ...
مشاهده نتایج بیشتر...