سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۴:۰۹Mar 2020 31

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

 
خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1396 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1398 خبر گزاری رسا 1 فروردین 1399 خبر گزاری رسا 2 فروردین 1399 خبر گزاری رسا 3 فروردین 1399 خبر گزاری رسا 4 فروردین 1399 خبر گزاری رسا 5 فروردین 1399 خبر گزاری رسا 6 فروردین 1399 خبر گزاری رسا 7 فروردین 1399 خبر گزاری رسا 8 فروردین 1399 خبر گزاری رسا 9 فروردین 1399 خبر گزاری رسا 10 فروردین 1399 خبر گزاری رسا 11 فروردین 1399 خبر گزاری رسا 12 فروردین 1399 
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱ ساعت پیش    
جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد: تنها راه آزادسازی سرزمین فلسطین، مقاومت است، سازش بی نتیجه است و اشغالگری ماندنی نیست.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه عراقی فاش کرد که آمریکا درصدد انتقال سفارت خود از بغداد به پایگاه هوایی عین الاسد در غرب استان الانبار است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای به مناسبت سالگرد روز زمین در فلسطین بر حمایت دائمی از مقاومت ملت فلسطین برابر رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روسای احزاب سیاسی و شخصیت های مذهبی پاکستان در سالروز سرزمین فلسطین خواستار پایان محاصره غزه و اشغالگری های رژیم صهیونیستی شدند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی گردان های حزب الله عراق از آمادگی برای مقابله با حمله احتمالی آمریکا خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با جهانی شدن بیماری کووید19 و فراگیر شدن بحرانی که بنیان های فکری بشر را دستخوش تشویش کرده، نقش ادیان و نهادهای دینی در آرامش بخشی بیش از پیش برجسته شده است.
  ۱ ساعت پیش    
مدیر دفتر حضرت آیت الله نجفی از توزیع بیش از 1500 سبد غذایی در میان نیازمندان نجف خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
یکی از علمای عراق بر ضرورت نجات جوانان از خطرات و آسیب های که در مسیر فکری جوانان است، تاکید کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران گرامی باد
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۳ ساعت پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله حسینی همدانی از زحمات پاسداران، بسیجیان و گروه های جهادی که در جهت مقابله با ویروس منحوس کرونا فعالیت می کنند، تقدیر به عمل آورد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۱:۳۶    
آیت الله کعبی گفت: در شرایط کنونی اقتصاد کشور و تحریم اقتصادی دشمن ایجاد بستر های لازم برای تحقق جهش تولید جهاد مقدس اقتصادی شمرده می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۱:۰۶    
نماینده ولی فقیه در لرستان مدیریت جهادی را از الزامات اشتغال و تولید خواند و گفت: جهادگران نیت الهی دارند و مهم ترین مؤلفه مدیریت جهادی دین محوری و دشمن شناسی است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: در راستای تأمین ماسک مورد نیاز کادر درمان، 100 هزار ماسک به مراکز درمانی لرستان تحویل داده شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۱:۰۰    
حجت الاسلام موسوی با اشاره فتوای رهبر انقلاب مبنی بر غسل و کفن اموات کرونایی از آمادگی برخی از طلاب مدرسه برای شرکت در غسل و کفن متوفیان کرونایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ساخت ماسک و تولید دستکش برای اقشار و یگان های مختلف از فعالیت های مدرسه علمیه حضرت زینب ایذه در مقابله با کرونا ویروس است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۵۷    
حجت الاسلام آذرافروز گفت: شورای فقهی در مدرسه بقیه الله اندیمشک شکل گرفت تا خدمات دینی و اعتقادی را در کنار عهده دار شدن مسائل شرعی پیرامون متوفیان کرونایی انجام دهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف خراسان رضوی با توجه به شیوع کرونا و ممنوعیت حضور زائران در بقاع متبرکه، اقدامات این اداره کل در ایام نوروز را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران با صدور پیامی درگذشت رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد گفت: در کشور باید یک سیاست گذاری در مقابله با کرونا انجام شود اما در عرصه برنامه ریزی این مرکزیت و تمرکز برنامه ها را ناقص می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام المسلمین فرجی شاد زیستن و بهره بردن از لذت ها را از دستورات اسلام دانست و گفت: امام رضا (ع) می فرماید، در خانه بودن به همراه همسر و فرزندان بهترین لذت ها است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۳۶   + ۹۵ سایت دیگر  
ستاد مبارزه با کرونا از مردم خواست تا 13 فروردین در خانه بمانند و از هرگونه حضور در پارک ها، مراکز تفریحی و حاشیه شهر ها که می تواند عامل گسترش کرونا شود خودداری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۳۰    
نماینده ولی فقیه در مازندران، ورود نیرو های مسلح و همچنین بسیجیان برای مقابله با ویروس کرونا در سطح جامعه را مایه دلگرمی مردم دانست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۳۰    
حجت الاسلام دانشی با اشاره به این که جهش تولید مشکلات اقتصادی را در کشور از بین می برد، گفت: جهش تولید در کشور بیکاری را از بین می برد و سبب رونق اتصادی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم تصریح کرد: آمریکا در عراق سعی می کند ترس خود را پشت ژست های تهاجمی پنهان کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۲۷    
همزمان با شرایط سخت معیشتی و مشکلات اقتصادی، اقلام خوراکی و بهداشتی به مبلغ 15 میلیون تومان توسط طلاب و متولیان فرهنگی در جنوب کرمان پخش شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
چهار کارگاه تولید ماسک با همکاری سپاه در شهرستان رفسنجان راه اندازی شده که روزانه 2 هزار و 500 عدد ماسک تولید می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۱۵    
استاندار خوزستان گفت: وحدت و همدلی ایرانی ها در مقابله با کرونا و میزان بهبودیافتگان در مقایسه با سایر کشور های مدعی پیشرفت و بدون تحریم، امری درخشان و در خور توجه است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۱۲    
نماینده ولی فقیه در مازندران به اجرای کامل احکام شرعی در خصوص اموات کرونایی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ائمه جمعه و طلاب برای اجرای حکم خدا پای کار هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۰۶    
مدیرستاد کانون های مساجد لرستان به فعالیت کانون ها و مساجد در مقابله با کرونا اشاره کرد و گفت: 418 کانون فرهنگی هنری مساجد استان محور و پایگاه مقابله با کرونا هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۰۰    
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی از توزیع بیش از 12 هزار بسته بهداشتی در روستا های بجنورد با هدف پیشگیری از گسترش کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری خراسان شمالی از راه اندازی شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات مربوط به فروش اقلام بهداشتی در دستگاه قضایی استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۵۷    
سردار شاهوارپور گفت: در سراسر استان 900 تخت نقاهتگاهی در نظر گرفته شده است که در همه شهرستان ها به همت بسیج جامعه پزشکی و نواحی بسیج تهیه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله وحید خراسانی با اهدای هزار عدد ماسک و همچنین 200 دست لباس سرهمی ویژه بیمارستان به دانشگاه علوم پزشکی قم، به منظور کمک به ریشه کنی ویروس کرونا کمک کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه از اجرای طرح بهار در خانه برای خانواده طلاب و روحانیون در ایام شیوع ویروس کرونا در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نمکی گفت: به یک نقطه روشن در کنترل بیماری های ویروسی رسیده ایم و در آینده ای نزدیک دستاوردی اعلام می شود که ایران را در این عرصه در سطح جهانی در رتبه نخست قرار می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی ناجا گفت: براساس قانون هر فردی که نسبت به ماموران پلیس حین انجام وظیفه، تعدی و تعرض کند، مورد تعقیب کیفری قرار می گیرد و مرجع قضائی با آن شدیدا برخورد می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
ستاد ملی مدیریت کرونا اعلام کرد: تلاش حداکثری برای مقابله با شیوع کرونا نیاز به خودداری از انجام تردد ها و سفر های غیرضرور در داخل شهر ها دارد و هموطنان باید همکاری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام علوی تهرانی گفت: امام سجاد در مناجات به محضر پروردگار خویش عرضه می دارد؛ الهی غُلَّتِی لایُبَرِّدُهَا إِلا وَصْلُکَ؛ سوز سینه ام را جز وصل تو خنک نکند
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیرضا پناهیان در پیام صوتی توصیه هایی برای آغاز ماه شعبان و فرصت ایجادشده برای بهره برداری از این ماه با توجه به ایام خانه نشینی داشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۴۵    
هر چقدر که سواد تاریخی بیشتر باشد، موشکافی مسائل روز برای انسان سهل تر می شود و در نتیجه تحلیل تاریخ به ما کمک می کند تا اتفاقات امروز را بهتر متوجه شویم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: پژوهش های بنیادین در حوزه تهدیدات احتمالی بیولوژیک یکی از اولویت ها و نیاز های راهبردی نیرو های مسلح است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۶   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: در آغاز سال جدید جهان با چالش مشترک بیماری کوید 19 مواجه هستند اما در ایران این چالش با اتحاد میان تحریم و کرونا مضاعف شده است،
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون راهبردی قوه قضاییه از آمادگی اجرای مرحله دوم طرح تحول قوه قضاییه در سال جدید خبر داد و گفت:درسه ماه از بیش از 800 هزار پرونده،400 هزار مورد مختومه شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه در تماس تلفنی با وزیر کشور، از اقدامات موثر این وزارتخانه در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با بیماری کرونا تمجید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس جمهوردر ارتباط ویدئو کنفرانسی با استان های آذربایجان غربی،خوزستان اردبیل و زنجان در جریان آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا و چگونگی مقابله با این بیماری قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 3186 نفر مبتلای جدید به ویروس کرونا در بیست و چهار ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
متخصصان وزارت دفاع کشورمان موفق شدند نسل دوم کیت های تشخیص کرونا را ساخته و به مرحله تولیدانبوه برسانند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۳۰   + ۴۴ سایت دیگر  
ستاد کل نیرو های مسلح در بیانیه ای به مناسبت روز جمهوری اسلامی تأکید کرد: دستاورد های جمهوری اسلامی در حوزه دفاعی و نظامی کشور را به نقطه ای از بازدارندگی رسانده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خانم عبداللهی با تأکید بر اینکه مردم در زمان شیوع کرونا باید از همه گروه های غذاییاستفاده کنند، گفت: اگر این موضوع رعایت شود نیاز به مصرف مکمل خاصی وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۲۷   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت:علمای کشور با تدبیر و عقلانیت و اولویت بخشی به سلامت مردم با تعطیلی این اماکن مذهبی موافقت کردند و تا حد زیادی از شیوع بیماری کرونا پیشگیری شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۱۵   + ۷۷ سایت دیگر  
رییس دستگاه قضا گفت: نظر وزارت بهداشت برای طرح فاصله گذاری باید از قبل عید انجام می شد اما زمان از دست رفت و اگر زودتر انجام می شد نتایج بهتری برای کنترل کرونا می گرفتیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم با اشاره به سخنان رئیس جمهور، نوشت: آقای روحانی! پیگیری منافع مردم و مصالح کشور، اسمش جنگ سیاسی نیست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از اقدامات جهادی ارتش در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۵۱    
عضو فقهای شورای نگهبان گفت: اگر بشریت بخواهد از بلای کرونا به گونه نیک و با عاقبت خیر خارج شود باید به خدا و فطرت خدائی خود بازگردد و دست از این ظلم، طغیان و فساد بردارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۱۲    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۰    
حجت الاسلام مهدوی ارفع گفت: ریشه تجمل گرایی در کم رنگ شدن روحیه انقلابی و فرهنگ آرمان گرایی اسلامی در جامعه است که ذهن ها متوجه ظاهر دنیا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
متخصصان، رهبران دینی و سازمان های اسلامی کانادا برای مقابله با کرونا اقدام به آگاهی بخشی و در اختیار قرار دادن منابع لازم برای مسلمانان این کشور کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
آمریکا پس از ارتکاب جنایت ترور سردار سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و پیامدهای آن، قادر به ضربه زدن به محور مقاومت منطقه نیست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
آستان مقدس حضرت عباس(ع) در کربلا اعلام کرد که به زودی در بیمارستانی در این شهر، یک بخش مخصوص نقاهت بیماران کرونایی می سازد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
یکی از عوامل اصلی حمله گذشته به معبد سیک ها در کابل، یک عضو هندی گروه تروریستی داعش بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دولت مصر تعطیلی مساجد و عدم برگزاری نمازهای جمعه و جماعت را به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، تا اطلاع ثانوی تمدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای تیپ 18 الحشدالشعبی، عملیات عناصر داعش در منطقه عکاشات در غرب استان الانبار را دفع کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مرکز فتوای الکترونیک الازهر مصر پایان دادن به بحران کرونا به توصیه قرآن کریم در دو چیز خلاصه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
یک رسانه غربی در گزارشی به افشاگری درباره روش عجیب مقامات سعودی برای جاسوسی علیه شهروندان این کشور در آمریکا پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت امور اسلامی عربستان از تعویق بیست و دومین دوره مسابقات حفظ، قرائت و تفسیر قرآن کریم به دلیل شیوع بیماری کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ابوبکر الشاطری قاری مشهور عربستانی پس از سفر به لندن، پایتخت انگلستان، به بیماری کرونا مبتلا شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه عراق به شایعات درباره مبتلا شدن صدها نفر از اتباع این کشور در ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
کاربران با انتشار هشتگ های دست بی قرار و دل بی قرار مطالبی درباره سپهبد شهید سلیمانی و امام زمان (عج) منتشر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یک اندیشکده صهیونیستی در گزارشی اذعان کرد که ده ها میلیون نفر از مردم کشورهای اروپایی رژیم صهیونیستی را با نازی های آلمان یکسان می دانند چراکه آنها معتقدند این رژیم در حال نسل کشی فلسطینیان است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اپیدمی ها علاوه بر آثاری که بر بخش بهداشت و درمان دارند، بر شاخص های اقتصاد کلان کشور ها و نیز اقتصاد جهانی تأثیر گذارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۴۰ سایت دیگر  
پلاک وسایل نقلیه علاوه بر عدد، دارای رنگ ها و حروف مختلفی است که کمتر به آن توجه کردیم، اما هرکدام نشان گر مورد خاصی است که دانستنش در برخی موارد به افزایش اطلاعات عمومی کمک می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۵۲ سایت دیگر  
با شیوع کرونا و لزوم کاهش تردد های غیرضروری، اقبال به کسب وکار های مجازی بیشتر شده است، اما در این زمینه نگرانی هایی هم وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ساختار ستاد بازسازی عتبات در سال گذشته با احکامی از سوی سردار سلیمانی به عنوان مؤسس این ستاد تغییر کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
چون روزهای اول جنگ بود، یگان ها به طور کامل تشکّل پیدا نکرده بودند و هنوز سازمان مشخصی نداشتیم. ایستگاه های جمع آوری و تخلیه مجروح که به اصطلاح به آن زنجیر تخیله می گفتند، فعال نشده بودند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
یکی از راه های رسیدن به آرامش خواندن دعا است و یکی از این دعا ها که اثر عجیب و باور نکردنی دارد دعای 267 کتاب صحیفه سجادیه جامعه است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف با انتشار توییتی بر حفظ مشاغل مردم با کمک های مالی دولت تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن پنجم شعبان مصادف با سالروز ولادت امام چهارم شعیان، بسته پیامک های تبریک ویژه این روز برای شما کاربران گرامی تهیه و تنظیم شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
حدیث امام سجاد (ع) درباره منفورترین مردم را اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
امام سجاد علیه السلام روایتی درباره برکات عصر حکومت امام عصر (عج) بیان فرمود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
صفحه توییتری منتسب به سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در روز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز توییت هایی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کاربران فضای مجازی در روز ولادت چهارمین امام شیعیان، امام زین العابدین (ع) پیام های تبریکی را منتشر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
برخی نفربر های ایران ضدمین و ضدکمین هستند که بر چابکی و کارآمدی نیرو های مسلح در مبارزه با دشمنان افزوده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
یکی از صفحات اینستاگرامی منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، روایتی از آیت الله بروجردی از محک زدن رهبر انقلاب منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
اسنادی توسط آژانس امنیت ملی آمریکا منتشر شده است که جزئیات دقیقی از مرکز جاسوسی پزشکی این کشور را افشا نموده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۶۵ سایت دیگر  
با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در کشور سوال و ابهامات زیادی در ذهن مردم جامعه ایجاد شده که در در این مطلب تلاش کرده ایم به سوالات متداول مردم درباره این طرح پاسخ دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
درحالی که ویروس کرونا در جهان جولان می دهد و تمام کشور ها را درگیر خود کرده، آمریکا دو رزمایش سوال برانگیز برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
یک تحلیلگر روزنامه گاردین به طعنه می نویسد آمریکای ترامپ با ثبت بیشترین آمار ابتلا به کرونا نشان داده که ترامپ آمریکا را دوباره چنان بزرگ ساخته (شعار انتخاباتی ترامپ) که کسی تصورش را هم نمی کرد!
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله محمدرضا مهدوی کنی می گوید: بعد از اینکه آیت الله حائری آمدند و حوزه را تأسیس کردند و بعد هم رضاخان حوزه را تقریباً متلاشی کرد، با اقدامات آیت الله بروجردی حوزه حیات مجددی پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
منتخبان مجلس یازدهم به دنبال سروسامان دادن به وضعیت اقتصادی کشور هستند و این اقدام را منوط به آن می دانند که دولت تحرک بیشتری برای عبور از بحران های اقتصادی داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مقهور نشدن به وعده و وعیدهای دشمن، فقرستیزی و تقویت عدالت اقتصادی، دلسوزی و مهربانی و سعه صدر و فاکتور قاطعیت و عزم جدی از جمله راهکارهایی مبتنی بر صحیفه سجادیه است که می توان در تحقق جهش تولید از آن ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید احمد حسینی از ویژگی های بارز امام سجاد سخن گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۰    
حجت الاسلام خطیبی با بیان این که جهش تولید و رونق اقتصادی آسیب های اجتماعی را نیز کاهش می دهد، گفت: اقتصاد خوب، بیکاری، تورم، نقدینگی، طلاق و عدم ازدواج را اصلاح می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه ی سالروز ولادت با سعادت حضرت امام سجاد (علیه السلام) گزیده ای از بیانات رهبر انقلاب درباره ی صحیفه ی سجادیه در این گزارش گردآوری شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم از ایثار و مجاهدت طلاب و روحانیان در مقابله با ویروس کرونا تجلیل کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...