چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۹:۰۲Apr 2018 25

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

  ۸ ساعت پیش    
تولیت مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه موزه دین و دنیا در راستای بهره مندی معنوی زائران جمکران راه اندازی شده است، گفت: این موزه در انتقال معارف دینی می تواند برای همه اقشاراثرگذار باشد.
  ۸ ساعت پیش    
رییس هیأت مدیره موزه دین و دنیا با بیان اینکه باید از ابزار و رسانه های مدرن در جهت انتقال مفاهیم دینی استفاده شود، گفت: اگر در به کارگیری این ابزار در جهت درست عقب بمانیم ...
  ۸ ساعت پیش    
مراسم افتتاحیه موزه دین و دنیا با حضور حضرت آیت الله نوری همدانی در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
رییس حوزه هنری آذربایجان غربی با بیان اینکه توجه به فرهنگ در جامعه خیلی کمرنگ است بر لزوم توجه بیشتر به فرهنگ از سوی دستگاه ها و مسؤولان تأکید کرد.
  ۹ ساعت پیش    
حقیقت با اشاره به برقراری نزدیک به 120 ایستگاه فرهنگی و خدماتی در حد فاصل بلوار پیامبر اعظم(ص) از فعالیت 150 روحانی برای انجام فعالیت های فرهنگی در نیمه شعبان خبرداد.
  ۹ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: شاعران می توانند در تحقق شعار سال یک فرهنگ سازی کرده و با مضمون شعار سال، شعر بسرایند.
  ۹ ساعت پیش    
رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: مؤمن واقعی نمی تواند با ظلم وظالم و جریان استکباری و جریانی که به حقوق دیگران تعدی و تجاوز می کند سازش کند و نسبت به این ظلم ها بی تفاوت باشد.
  ۹ ساعت پیش    
دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم عصر امروز با برگزاری مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان بخش های مختلف به کار خود پایان داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه همدان گفت: دیانت برخی افراد ساخته قدرت است و مسلمان شیعه همواره با مظلومیت همراه بوده و اسلامی که در جهان امروز وجود دارد، منفعل است.
  ۱۰ ساعت پیش    
آیت الله موسوی اصفهانی گفت: می بایست خاطرات جانبازان و شهدا و آزادگان را خواند و مورد بررسی قرار داد چرا که توجه به سیره عملی این مردان بزرگ روحیه ایثار و ازخودگذشتگی را در جامعه نهادینه می کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
استاد حوزه علمیه گفت: ولایت فقیه در دوران غیبت راه سعادت را برای انسان هموار می کند و توجه و حمایت از رهبری انقلاب در عصر حاضر باید نصب العین همه مردم جامعه باشد.
  ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام نشانه های بین المللی موجود نشان از پیروزی ما در اهدافمان دارد و اگر با آرمان هایی که برای انقلاب اسلامی تعیین شده است ما را بسنجند موفقیت ها بسیار ...
  ۱۰ ساعت پیش    
حضرت آیت الله سبحانی با بیان این که امام خمینی(ره) و انقلاب قرآن را به متن زندگی بشریت آورد، قرائت قرآن را مقدمه ای برای فهم و عمل به آ ن دانست.
  ۱۰ ساعت پیش    
آیت الله طه محمدی گفت: مومن مودب به آداب الهی است، در شرایط کنونی باید روحانیان یک طبیب عالی نیز باشند و به سراغ مردم بروند و به دنبال کمک و رفع گرفتاری آن ها باشند.
  ۱۰ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین علوی گفت: دشمنان اسلام به دنبال راه اندازی جنگ میان کشورهای اسلامی هستند تا مسلمان کشی تمام عیار به راه اندازند.
  ۱۰ ساعت پیش    
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: تربیت طلاب و روحانیان در تراز انقلاب از ضروریات جامعه است.
  ۱۰ ساعت پیش    
آیت الله موسوی اصفهانی نقش روحانیان و طلاب را در تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: روحانیان باید نقش فرهنگ سازی را درباره این مقوله مهم ایفا کنند.
  ۱۰ ساعت پیش    
امیری گفت: رونق فضای کسب و کار در کشور با توجه به اقتصاد مقاومتی و حل مشکلات واحدهای تولیدی ممکن خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۵۷    
آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به ضرورت معرفی قاضی نورالله شوشتری به جهان اسلام، وی را شخصیتی ذوالفنون و خبره در علوم مختلف برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۵۴    
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به نقش مردم و مسؤولان در حمایت از کالای ایرانی و تحقق شعار سال به صورت عملی اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۵۱    
حجت الاسلام حاجی زاده رمز ماندگاری شهدا را الهی شدن آن ها دانست و گفت: شهادت بهترین و بالاترین معامله یک انسان با خداوند متعال است از این رو باید با تاسی به شهدا منحرفان و غفلت زده ها را از خواب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۸    
دبیر اتاق اندیشه ورز تبلیغ خراسان گفت: راهبردهای قرآن کریم در عرصه های مهندسی فرهنگی و راهبرد گفتگوی ادیان بی نظیر و کاملا کاربردی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۵    
آیت الله طبرسی با تأکید براین که حمایت از کالا و تولید ایرانی تنها با شعار محقق نمی شود، گفت: لازمه تحقق عملی شعار امسال عزم ملی همه بخش های کشور و پرهیز از برخوردهای مقطعی و شعاری با این مسأله مهم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۵    
نماینده خبرگان گفت آیت الله مهمان نواز پس از پیروزی انقلاب اسلامی بر رژیم طاغوت، به صورت عملی از انقلاب و آرمان های حضرت امام خمینی(ره) و رهبری حمایت می کرد و همواره در این صحنه حضور داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۱۵    
حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان این که موزه دین و دنیا باید با همتی بلند به مرکز نشر آثار اسلامی و میراث علمای دینی تبدیل شود، برضرورت مجسم سازی احکام فقهی در این موزه تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۰    
حضرت آیت الله وحید خراسانی با بیان این که علامه مجلسی با بحار دین و مذهب را زنده کرد، گفت: کوچک شمردن زحمات علامه مجلسی در تألیف بحارالانوار، نشانه جهالت است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۳۰    
به گزارش خبرگزاری رسا به نقل از روابط عمومی مرکز نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۲۲    
حضرت آیت الله صافی با اشاره به هجمه دشمنان علیه معارف دین بخصوص مهدویت، گفت: همه به ویژه حوزویان باید خود را مجهز به سلاح علم و عمل کرده تا بتوانند در مقابل هجمه ها، از دین و معارف مکتب دفاع کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۱۹    
کتاب ذخیرة المعاد نثری دلنشین و روان دارد و مشحون از آیات و روایات و اشعار فارسی و عربی است،
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۱    
آیین تبیین تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب سرباز کوچک امام ، خاطرات آزادۀ 13ساله، در حوزه هنری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۵۸    
دبیرخانه سی وششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران فراخوان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که اختلاف افکنی میان ارتش و سپاه خطرناک است، گفت: شایسته نیست در داخل ایران و در خارج از کشور، کسانی در پی تضعیف اقتدار ما باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۳۴    
امام جمعه همدان گفت: باید تمام کارها را با پرچم عقلانیت جلو ببریم و اگر تفکر نباشد نتیجه کار به جز ضرر و زیان نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۲۵    
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه فساد اخلاقی و اقتصادی معلول بی صبری جامعه است، گفت: فساد اخلاقی و اقتصادی بیانگر بی صبری است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۲۲    
همزمان با آیین افتتاحیه رویداد بین المللی تبریز 2018 با حضور رییس جمهور، تبریز میزبان وزرا و سفرای گردشگری کشورهای اسلامی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۵۲    
آیت الله علم الهدی در پیامی درگذشت عالم فرزانه آیت الله حبیب الله مهمان نواز را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۶    
مسؤول مدرسه علمیه تنکابن با اشاره به این که در شرایط فعلی همه دشمنان و بدخواهان برای ضربه زدن به انقلاب و نظام هم قسم شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۰    
سلطانی فر خدمت رسانی به مناطق محروم را از مهم ترین اولویت های دولت دانست و گفت: حکومت اسلامی فلسفه ای جز خدمت به مردم ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۸    
رییس قوه قضائیه فردا چهارشنبه به منظور سخنرانی در همایش رؤسای دادگستری های سراسر کشور به مازندران سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۵    
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی در گذشت آیت الله مهمان نواز را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۵    
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فحش و ناسزاگویی نشان از رخنه شیطان به درون قلب انسان دارد، گفت: فحش و لعن دادن مورد مذمت آیات و روایات است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۹    
دومین نشست تخصصی از سلسله نشست های طرح نظام ساز قرآنی با موضوع مبانی و اصول تفسیر اقتصادی قرآن کریم برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۹    
علمای مشهد اتفاقات اخیر در برج سلمان را محکوم کرده و خواستار پاسخگویی مسؤولان و جلوگیری از تکرار هنجارشکنی ها شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۶    
حضرت آیت الله علوی گرگانی با اشاره به لزوم فرهنگ سازی برای مهدویت و ظهور در بین مردم، از روحانیان خوش بیان و با برنامه خواست تا امام زمان(عج) را به درستی برای مردم معرفی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۰    
مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: مرحوم آیت الله مهمان نواز همواره از پیش از انقلاب در امتداد مسیر مبارزاتی امام راحل و خلف صالح ایشان حضرت آیت الله خامنه ای وفادارانه در توسعه نهضت انقلابی و استقرار نظام ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۴    
حجت الاسلام حاتم نیا گفت: فواید و عواید حمایت از کالای ایرانی شامل خود مردم خواهد شد و ذکر این نکته ضروری است که دیگر وقت عمل است و مجالی برای شعار دادن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۸    
نماینده دادستان کل کشور در جمع هیات های مذهبی معترض به روزنامه نگار توهین کننده به امام رضا(ع) از حکم بازداشت این روزنامه نگار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۸    
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) با اشاره به این که زندان فرصتی برای توبه و بازگشت به صراط هدایت است، گفت: عدالت شاخصه برخورد نظام اسلامی با افراد زندانی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۸    
نهمین گردهمایی نمایندگان ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با حضور مسؤولان استانی دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر و رییس جمعیت هلال احمر در مشهد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۵    
تولیت مدرسه علمیه امام رضا(ع) با بیان اینکه اراده انسان در سرنوشت انسان نقش دارد، گفت: عاقبت بخیری انسان بستگی به آگاهی و اراده او دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۷    
دوره معارفی نماز توسط مرکز تخصصی نماز و با همکاری مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۰    
مسؤول دبیرخانه دائمی همایش دکترین مهدویت از رونمایی مستند آخرین مسیح همزمان با برگزاری همایش چهاردهم دکترین مهدویت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۱    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت عالم ربانی آیت الله مهمان مهمان نواز را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۸    
آیت الله حمیدی گفت: بعد از اینکه از آیت الله خمینی(ره) در سال 42 حمایت کردم ممنوع المنبر شدم و این مساله سبب شد تا محرم و صفر آن سال در قم بمانم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۶    
حجت الاسلام دریکوند گفت: طلاب باید فقه را به صورت کاربردی و عملی فراگیرند تا بر احکام فقهی و اصولی تسلط داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۳    
قائم مقام مؤسسه طلیعه داران ظهور به استقبال صورت گرفته مردم برای نام نویسی فرزندان در مدارس مجموعه اشاره کرد و گفت: محیط سالم برای پرورش مطلوب فرزند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۳    
همزمان با سالروز میلاد با برکت امام سجاد(ع) خبرگزاری رسا میزبان اساتید و پژوهشگران حوزه در نشست علمی دلالت های سیاسی فرهنگی صحیفه سجادیه بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۲    
استاد حوزه علمیه قم با بیان که نیاز امروز جامعه ما روحیه انقلابی است، گفت: اگر مسئولان کاری کنند که افراد جامعه هویت جدی پیدا کنند، بی تردید مقاومت و ایستادگی شان نیز بیشتر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۲    
حجت الاسلام پورسیدآقایی از برگزاری چهاردهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت با حضور بیش از 50 میهمان خارجی از 16 کشور در شهر مقدس قم خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۹    
معاون آموزش حوزه علمیه استان بوشهر گفت: آزمون ورودی حوزه علمیه استان همزمان با سراسر کشور در مصلی جمعه بوشهر و مدرسه علمیه علی بن ابیطالب(ع) کنگان هفتم اردیبهشت سال جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۶    
حجت الاسلام نوری زاده از برنامه ریزی و اجرای 6410 ویژه برنامه در هفته مهدویت با مشارکت گروه های هدف خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۷    
حجت الاسلام کریمی از اعزام بیش از 100 استاد تفسیر در ماه مبارک رمضان به سراسر کشور از سوی مجمع عالی تفسیر قرآن کریم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۲    
تحلیلگر مسائل بین الملل با اشاره به ترور نخبگان اسلامی از سوی رژیم صهیونیستی گفت: کمیته ای در موساد وجود دارد که نخبگان جهان عرب و اسلام را تعقیب و ترور می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۹    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از توضیحات زنگنه درباره اینکه برندسازی جایگاه های عرضه سوخت مقدمه تسلط فامیل های ثروت و قدرت و باشگاه نفتی در بخش خصوصی می شود قانع شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۹    
شبکه المسیره از انتخاب مهدی المشاط در پی شهادت صالح الصماد به عنوان رییس جدید شورای عالی سیاسی یمن خبر داد و وزارت دفاع یمن هم تاکید کرد متجاوزان بهای بسیار سنگینی به خاطر این جنایت خواهند پرداخت و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۹    
رییس هیأت عالی فتوای الجزائر با اشاره به همزیستی طولانی مدت پیروان مذاهب مختلف در الجزائر تأکید کرد که جریان سلفی فساد فکری را وارد کشور کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۹    
کرسی علمی ترویجی بررسی نسبت اقتصاد مقاومتی و اقتصاد اسلامی به همت مرکز راهبری مطالعات اسلامی اقتصاد مقاومتی حوزه علمیه با همکاری انجمن اقتصاد اسلامی حوزه علمیه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۶    
شاخه نظامی حماس ضمن انتقاد از تشکیلات خودگردان به خاطر اقدامات تنبیهی اعمال شده علیه نوار غزه، گفت: این اقدامات، اجرای دیکته های آمریکایی- سعودی با هدف آماده کردن فضا برای معامله قرن است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۶    
دومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۶    
فاطمه آلیا با بیان این که راهکار اساسی اقتصاد مقاومتی حمایت از کالای داخلی است، تقویت و تغییر رویکرد ستاد اقتصادی مقاومتی را به سمت شعار حمایت از کالای داخلی ضروری دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۳    
جنبش معارض الکرامه در عربستان سعودی، در بیانیه ای به جهان عرب و اسلام، و ملت و دولت یمن شهادت رییس شورای عالی سیاسی یمن در جریان حملات ائتلاف متجاوز سعودی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۰    
دبیر کل حزب الله لبنان در همایش انتخاباتی منطقه جبیل در استان جبل لبنان در خصوص مسائل داخلی و منطقه ای به سخنرانی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۰    
گاهی اوقات فقط ترویج و حمایت از نان محلی یک منطقه که به ظاهر ساده و پبش پا افتاده هم به نظر می رسد، می تواند در جذب گردشگر مؤثر باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۰    
رییس جمهور گفت: آنها که در کاخ سفید نشسته اند؛ بدانند که به تعهداشان پایبند باشند یا نباشد، به انسانیت شان پایبند باشند یا نباشد، ملت ایران در هرگونه توطئه و نقشه ها با قدرت ایستاده و خواهد ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۷    
مسلمانان فرانسه و مسؤولان انجمن های اسلامی این کشور، انتشار مقاله موهن به قرآن در یکی از روزنامه های این کشور و درخواست جمعی از شخصیت های فرانسوی از جمله سارکوزی برای حذف برخی سوره های قرآن را محکوم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۷    
تولیت مدرسه علمیه امام صادق(ع) گفت: اسراف تجاوز از حد است و در هر کاری که انسان انجام می دهد ممکن است جاری شود، بنابراین انسان باید مراقب باشد از اسراف کنندگان نباشد در غیر این صورت زیانکار خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۷    
معاون اول رییس پارلمان افغانستان اظهار داشت: انتقال تروریست های داعش از عراق و سوریه به این کشور پروژه بزرگ قدرت های جهانی برای ناامن کردن منطقه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۴    
رهبر جنبش انصارالله در سخنانی به مناسبت شهادت صالح الصماد رییس شورای عالی سیاسی یمن در حمله هوایی عربستان به استان الحدیده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۵    
محاکمه فداییان آیت الله شیخ عیسی قاسم همچنان جریان دارد و دادگاه آل خلیفه ادامه روند محاکمه را به 25 اردیبهشت ماه موکول کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۹    
نخستین همایش تکریم مقام علمی قاضی نورالله شوشتری به مدت دو روز در خوزستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۴    
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون پذیرش حوزه های علمیه سال تحصیلی 98-97 ویژه برادران از سوم اردیبهشت ماه آغاز و تا پنجم ادامه دارد؛ آزمون جمعه این هفته در شهرهای مختلف کشورمان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۸    
دوازدهمین مجمع عمومی انجمن کلام اسلامی حوزه و ششمین دوره انتخابات اعضای هیأت مدیره و بازرسان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۴    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: دریاچه ارومیه امروز با خشکی کامل فاصله چندانی ندارد، امید است با تسریع در اقدامات گذشته، موجب فراهم شدن خوشحالی مردم آذربایجان شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۸    
آیت الله موسوی اصفهانی با اشاره به اهمیت توجه به جایگاه جانبازان، گفت: جانبازان قسمت اعظم راه را پیموده اند و ما جاماندگان محتاج دعای خیر آنان برای کسب توفیق شهادت در راه خدا هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۸    
رییس فراکسیون روحانیت مجلس از سخنان اخیر رییس جمهور انتقاد کرد و خواستار حفظ شأن دستگاه های نظارتی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۵    
وزیر اقتصاد و قائم مقام بانک مرکزی گزارشی از اجرای مواد 15 و 16 قانون رفع موانع تولید به وکلای ملت ارائه دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۵    
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه ایمان بدون جهاد کامل نیست، گفت: مبارزه با نفس اماره جهاد است چیزی که سبب می شود انسان زیر بار فرعون خارجی رود همان مبارزه با نفس اماره است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۲    
نشست علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۱    
مسؤول عقیدتی سیاسی تیپ شهید دلجویان ارتش در خراسان شمالی گفت: مرحوم آیت الله مهمان نواز در طول عمر شریف خود منشأ برکات زیادی برای این استان بود و توسعه خراسان شمالی تا حد زیادی مرهون خدمات آن عالم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۰    
معاون حوزه علمیه مازندران با بیان این که همواره اساتید حوزه بهترین الگوی علمی و اخلاقی برای طلاب جوان بوده اند، گفت: طلاب افزون بر آموختن علم دین از اساتید خود، رفتار ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۰    
حجت الاسلام والمسلمین روحانی برای حضور در جمع مردم استان آذربایجان شرقی وارد فرودگاه بین المللی تبریز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۳    
امام جمعه همدان گفت: برخی رفتارها به ویژه در زمینه فرهنگ و اقتصاد به انحراف رفته است و باید در این زمینه رفتار و عملکردی در خور صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۷    
حجت الاسلام نظافت با اشاره به این که هیچ گاه دست خود را از ائمه اطهار(ع) جدا نکنیم، گفت: اسلام منهای اهل بیت داعش است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۴    
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با بیان اینکه محبوبان الهی شبیه ترین افراد به پیامبراکرم(ص) هستند، گفت: اگر کسی خدا را دوست داشته باشد اهالی زمین و آسمان نیز او را دوست خواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۸    
امام جمعه موقت اصفهان گفت: حضرت یوسف(ع) به واسطه ارتباط محکم با خداوند به عزت بزرگی رسید تا جایی که همان برادرانی که قصد کشتن او را داشتند، عاجزانه از او طلب گندم می کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۵    
صالحی گفت: دولت اعتقاد دارد که ایران فقط تهران نیست، از این رو با رویکرد تمرکززدایی به دنبال توسعه متوازن فرهنگی در نقاط مختلف کشور هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۲    
جبارزاده با تأکید بر این که دولت دوازدهم درصدد مشارکت احزاب به معنای واقعی در مسایل سیاسی است، گفت: 240 تشکل حزبی در کشور فعالیت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۶    
امام جمعه تبریز با بیان این که تلاش بی وقفه صاحبان صنایع استان برای تحقق راهبردی های اقتصادی کشور باید مورد حمایت دولت قرار گیرد ...
مشاهده نتایج بیشتر...