سه شنبه ۰۱ مردادساعت ۲۰:۰۹Jul 2019 23

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طلاب و روحانیان سراسر کشور می توانند از راه های مختلف در انجام قربانی مشارکت کنند.
  ۳ ساعت پیش    
آیت الله فاضل لنکرانی گفت: با همه اشکالاتی که در تعامل مجموعه های دولتی با مردم وجود دارد، اما مردم روحیه بسیار خوبی در کمک به همنوعان خود دارند.
  ۳ ساعت پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
198 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه ای خواستار تلاش همه جانبه برای آزادی رهبر شیعیان نیجریه شدند.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
نماینده مردم مشهد و کلات گفت: کندوی نفوذ در کشور شکل گرفته که همه بدبختی ما از این کندوی نفوذ است، علت حملات به مواضع بنده و جریان انقلاب این است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
این کتاب را تمیمه بیگم دائو نوشته و پویا هیبت اللهی آن را به فارسی برگردانده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
احمد یوسف زاده، نویسنده، از نگارش سه گانه خاطراتش خبر داد و گفت: در حال حاضر انجام کارهای اولیه برای نگارش این جلد رو به اتمام است.
  ۳ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان رسانه های ارزشی را ظرفیتی بسیار خوب برای شناساندن آثار مطلوب و ماندگار وقف در کاهش مشکلات جامعه واعتلای احکام و ارزش های دینی دانست.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده، اعضای شورای فرماندهی و فرماندهان گردان های تیپ 83 روحانیون رزمی تبلیغی امام جعفر صادق با آیت الله دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی دیدار کردند.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اختتامیۀ چهارمین دورۀ معرفتی تشکیلاتی اسلام ناب ویژه برادران، با حضور دکتر محمدجواد نیک روش، شب گذشته در اردوگاه سیدالشهداء(علیه السلام) آبعلی برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
درگاه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی برای بیمه شدگان آن سازمان، به صورت غیرحضوری ایجاد شده است.
  ۳ ساعت پیش    
هیئت اعزامی حضرت آیت الله مکارم شیرازی با حضور جمعی از اساتید و فضلای حوزه از امروز در محل بعثه مستقر و کار خود را آغاز کردند
  ۴ ساعت پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۴ ساعت پیش    
هانی زاده با اشاره به درخواست سعودی ها از آمریکا برای اعزام 500 نظامی، گفت: این درخواست نتیجه ناتوانی سعودی ها در تأمین امنیت تأسیسات نفتی و نظامی است.
  ۴ ساعت پیش    
حجت الاسلام موچگانی گفت: دوره های تاریخ انقلاب و مشروطه شناسی پس از پایان ماه مبارک رمضان و به مدت سه هفته برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر مدرسه المهدی مسجد سلیمان گفت: طلاب با همکاری کمیته امداد امام، فعالیت های عمرانی و جهادی را در روستا ها پیگیری می کنند.
  ۴ ساعت پیش    
حجت الاسلام حیادر از فعالیت قرارگاه خدمت رسانی و فرهنگی مدرسه علمیه باب الحوائج در منطقه محروم عین دوی اهواز خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ظهیری گفت: بر اساس مطالبات و فرمایشات مقام معظم رهبری فعالیت های حوزه علمیه خراسان به دو بخش عمومی و تخصصی تقسیم شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه مدیران باید روحیه انقلابی را مد نظر قرار دهند، گفت: هر کسی در تقویت روحیه انقلابی کوتاه بیاید ایران و آینده انقلاب آسیب می بیند.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان این که باید به دنبال عالم شدن باشیم،گفت: مسؤولان حوزه وظیفه دارند نگذارند طلاب مستعد از حوزه ها خارج شوند و از نهال فروشی پرهیز کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون تهذیب حوزه های علمیه با اشاره به پذیرش 10 هزار طلبه، گفت: امسال به مناسبت سال تحصیلی جدید از این تعداد پنج هزار طلبه در مدارس علمیه کشور پذیرش می شوند.
  ۵ ساعت پیش    
آیین معرفی و رونمایی درسنامه غناء و موسیقی رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور آیات شب زنده دار و اراکی در سالن اجتماعات مرکز تخصصی فقهی ولی امر(عج) برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
مؤسسه انتشارات دلیل ما با همکاری مؤسسه تبلیغی کلام مشترک کتاب خداشناسی با تأکید بر مزامیر و صحیفه سجادیه را منتشر کرده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
حقایقی پیرامون انجمن حجتیه ، نام چاپ جدید کتاب درسنامه انجمن حجتیه است که با هدف آشنایی اجمالی با این گروه، از متن آن اندکی کاسته شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: اقدامات مناسبی در زمینه تحول در حوزه علمیه خراسان انجام شده که امیدواریم به سرانجام مطلوب برسد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ابراهیمی با بیان این که اعضای شورای عالی افرادی صاحب نظر و دغدغه مند هستند، گفت: عدم آگاهی برخی طلاب از مشکلات حوزه موجب می شود سخنان نسنجیده بیان کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
سرلشکر صفوی به منظورارزیابی آمادگی های دفاعی و امنیتی یگان های مستقر در غرب کشورو بازدید از پروژه های عمرانی و سازندگی به استان کرمانشاه سفر کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۷۵ سایت دیگر  
سردار فدوی با تاکید بر اینکه سپاه امروز از هر زمان دیگری مقتدرتر است گفت: پاسداران همچنان بر پیمانشان با امامین انقلاب باقی مانده اند و هیچ خللی بر عهدشان واردنشده است.
  ۵ ساعت پیش    
نماینده خبرگان با اشاره به رابطه فرهنگ و حکومت گفت: جامعه بدون وجود حاکمیت سیاسی و رهبر به وجود نمی آید و این حاکمیت است که فرهنگ را به مردم منتقل می کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام جدیری از برگزاری 11 دوره اردو از سوی مرکز خدمات حوزه های علمیه با حضور بیش از 2 هزار و 500 نفر شرکت کننده خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
عضو فراکسیون روحانیت مجلس از کم کاری های دولت به شدت انتقاد کرد و خواستار عذر خواهی دولت و رییس جمهور از مردم و رهبر انقلاب برای عدم عمل به وعده ها شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام فؤادیان با بیان این که طلاب علاوه بر مسائل نوین باید یک تخصص دانشی را با جدیت دنبال کنند، گفت: تخصص داشتن و فعالیت متمرکز به رشد طلاب کمک های زیادی می کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ربانی با بیان اینکه طلاب استعدادهای برتر باید با مجلات علمی مختلف ارتباط داشته باشند، گفت: باید کارگاه های آشنایی با پایگاه های دانش برای طلاب برگزار شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نخستین آزمون جامع طلاب سطح چهار رشته تاریخ اسلام جامعه الزهرا با گرایش اهل بیت در مرکز تخصصی ادبیات عربی، تاریخ اسلام، تبلیغ، مطالعات اسلامی زنان برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
عضو فقهای شورای نگهبان با بیان اینکه حوزویان باید معارف الهی را در جامعه نشر دهند، تأکید کرد که طلاب باید به سنت های حوزوی اهتمام داشته باشند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه خواهران از شناسایی 373 نفر نخبه و استعداد برتر در حوزه های علمیه خواهران خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
دبیر همایش کتاب سال حوزه به ارائه معرفی اجمالی از درسنامه غناء و موسیقی رهبر معظم انقلاب اسلامی پرداخت
  ۶ ساعت پیش    
مستند متولد اورشلیم، اثری است که با دیدن آن وقت خود را تلف نکرده اید و با دقت در آن می توانید دشمن خود را دقیق تر و بهتر بشناسید.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اسامی متقاضیان در عضویت در کمیسیون متبوع خود را اعلام کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس گفت: 29 نماینده خواستار سلب عضویت علیرضا رحیمی از هیأت رییسه مجلس به دلیل سوال روز گذشته وی از وزیر دفاع شدند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی از رییس مجلس درخواست کرد دولت را مکلف به ارائه گزارش عملکرد خود کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیمی ترکمان همکاری هر چه بیشتر جامعةالمصطفی و سازمان فرهنگ را موجب تحقق روزافزون اهداف عالی جمهوری اسلامی ایران دانست.
  ۶ ساعت پیش    
نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست گزارش عملکرد خود را در ماه جاری به پارلمان ارائه کند.
  ۶ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر امور خارجه در کمیسیون متبوع خود جهت بررسی ابعاد مختلف توقیف کشتی انگلیسی خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
حجت الاسلام آخوندی با تأکید بر اینکه زن امانت خداوند در اختیار مرد است گفت: برخورد مالکانه با همسر باعث می شود تا او احساس اسارت کند و به دنبال فرار از زندگی مشترک باشد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سیزدهمین اجلاس مدیران و نمایندگان جامعةالمصطفی با شعار بازطراحی حضور المصطفی در عرصه بین الملل در چشم انداز گام دوم انقلاب اسلامی آغاز به کار کرد.
  ۶ ساعت پیش    
مسؤول نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه لرستان گفت: نماز جمعه ما هنوز با نقطه مطلوب فاصله دارد و برای رسیدن به نماز جمعه تراز انقلاب رویکرد جدیدی در پیش گرفته می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سرشار با اشاره به مشکلات شبکه کودک در تولید برنامه، گفت: با بودجه امروزی شبکه کودک، در هر 37 سال می توانیم برای یک سال کودکانمان برنامه تولید کنیم.
  ۶ ساعت پیش    
ریحانی از پذیرش طلبه در سال تحصیلی 98_99 در مدرسه علمیه زهرای اطهر (س) خبرداد و گفت: دارندگان مدرک سیکل و دیپلم می توانند در این مرکز علوم اسلامی نام نویسی کنند.
  ۷ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین معلمی گفت: رونق تولید داخلی سبب خنثی شدن آثار تحریم ها بر کشورمان خواهد شد و رشد و توسعه همه جانبه را سرعت می بخشد.
  ۷ ساعت پیش    
مدیر مدرسه علمیه صادقیه خرم آباد با بیان اینکه تعطیلی حوزه فرصتی برای شرکت در دوره های آموزشی است، گفت: از این ایام باید در زمینه تقویت فعالیت های تبلیغی بهره مند شد.
  ۷ ساعت پیش    
حجت الاسلام طبرسی با بیان این که تبلیغ معارف دین تعطیلی نمی شناسد، گفت: تعطیلات فصل تابستان یک فرصت مغتنمی برای مرور مباحث طرح شده در ایام درسی حوزه است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی از سپاه و بیمارستان عشایر در راستای خدمات رسانی به آسیب دیدگانی که از عراق عازم مشهد بودند و در لرستان اتوبوس آنان واژگون شد، تقدیرکرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه طلیعه ظهور با بیان اینکه ارتباط فردی نمی تواند قفل ظهور را باز کند، گفت: باید قوم واقعی که عشق خدا در دلشان پدیدار شده پای کار امامت، ولایت و مهدویت بیایند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: یکی از رسالت های مهم روحانیت پرورش انسان های سالم و متعادل از طریق گسترش فرهنگ عبودیت و راز و نیاز و دعا و مناجات است.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام عبادی از تصویب طرح الزام بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی به حذف سود و جرائم مضاعف از بدهی تسهیلات گیرندگان خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل گفت: خداوند در آیه 14 سوره حج می فرماید کسی که ایمان می آورد ایمان او باید قلبی و زبانی و عملی باشد و بدون یکی از این سه ضلع ایمان کامل نیست.
  ۷ ساعت پیش    
حجت الاسلام عبدوس با بیان این که خداوند براساس حکمت و مصلحت عطا می کند، گفت: ما باید به رضای خدا راضی باشیم و این رضا به انسان آرامش می دهد.
  ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام حسین زاده گفت: انسان های باتقوا و متدینین باید بدانند که داشتن اخلاق جلوه ای از کرامت است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی با بیان اینکه عبدالله بندگی ذات می کند، گفت: مخلصین در همه امور تنها رضایت خداوند را جستجو می کنند و در قیامت مهمان خاص پروردگار هستند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه در خصوص قدرت مرجعیت شیعه، گفت: در طول تاریخ مرجعیت و روحانیت در مبارزه با استکبار جهانی و جریان های انحرافی مانند وهابیت پیشگام بودند.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۰ ساعت پیش    
مقامات دوحه نسبت به پاسخگو نبودن عربستان سعودی به درخواست شهروندان قطری برای سفر به حج، انتقاد کردند.
  ۱۰ ساعت پیش    
در پی بی حرمتی روزنامه نگاران سعودی به مسأله فلسطین، رژیم صهیونیستی از اولین سفر این روزنامه نگاران به قدس اشغالی خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک نشریه انگلیسی، با اشاره به محاصره قطر از سوی عربستان وهمپیمانان، به بیان تداوم سیاسی کاری در حج از سوی این کشور علیه شهروندان قطری پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس به اقدام رژیم صهیونیستی در تخریب منازل فلسطینی ها واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور ظریف در واکنش به نامه انگلیس به شورای امنیت عنوان کرد: انگلیسی ها به خاطر داشته باشند که مدت ها است در خلیج فارس، دیگر ساعت ها به وقت انگلیس تنظیم نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی جدید در آمریکا حکایت از آن دارد که در نتیجه اقدامات دونالد ترامپ میزان افتخار به آمریکایی بودن در میان مردم این کشور کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
طرف های مختلف فلسطینی در واکنش به تخریب گسترده منازل در جنوب قدس که بزرگترین عملیات تخریب از 1967 تا کنون است، اعلام کردند، این اقدام مصداق بارز جنایت جنگی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر دفاع انگلیس در اظهاراتی درباره وضعیت در تنگه هرمز و توقیف نفتکش این کشور به دلیل تخلفات متعدد عنوان داشت که لندن نمی تواند از تک تک کشتی های خود محافظت کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه فلسطین اعلام کرد که یک کشور دیگر تا پایان ماه جاری میلادی، فلسطین را به رسمیت خواهد شناخت و تعداد این کشورها به 140 افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
بررسی نگاه متفاوت دولت های عربی و ملت های عربی به اقدام انقلابی ایران در توقیف نفتکش انگلیسی بیانگر نکات قابل تأملی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مسؤولان قطری در نامه ای به جامعه بین الملل، انزجار خود را از سیاسی کاری عربستان در مسأله حج و ممنوعیت حضور زائران قطری در مراسم حج تمتع امسال اعلام کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس دفتر سیاسی جنبش حماس 6 اولویت کاری حماس در مرحله کنونی و آینده را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
شبکه العربیه در یادداشتی با خوش آمدگویی به آمریکایی ها، مدعی شد، حضور ارتش این کشور در خاک عربستان موجب برقراری توازن قوا در منطقه است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سیاست خارجی فراکسیون اتحاد مسیحی پارلمان آلمان ضمن هشدار به رییس جمهوری آمریکا وی را مسئول تنش زایی در خصوص مسائل اخیر درباره ایران دانست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دومین نمایشگاه تابلوهای اسلامی ایرانی از سوی رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن و در راستای بیانیه گام دوم در این کشور برپا شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
یک شاهزاده عربستانی در اعتراض به اقدامات اخیر دولت عربستان در رابطه با تفریحات غیر اخلاقی و ناهنجار در این کشور واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا به خبر وزارت اطلاعات ایران در خصوص شناسایی و دستگیری 17 جاسوس تربیت یافته سازمان اطلاعاتی آمریکا (سیا) واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دیپلمات های وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در اعتراض به سیاست های کابینه در اهمال وزارت خارجه اعتصاب می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۲    
محافل امنیتی رژیم صهیونیستی به شدت نسبت به دست یابی ترکیه به سامانه دفاعی هوایی روسی اس 400 نگران هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مجله انگلیسی از شرایط مصیبت بار و زندانی شدن یکی دیگر از شاهزاده های زن اماراتی در دبی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
منابع رسانه ای صهیونیستی به شکست تل آویواز حزب الله و انصارالله اذعان داشته و معتقدند این رژیم بحران زده را در یک معضل امنیتی و راهبردی قرار داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
درحالی که زمان زیادی از حمله هوایی به مواضع حشد شعبی در عراق سپری نمی شود، گمانه زنی ها پیرامون نقش مستقیم رژیم صهیونیستی در این اقدام تجاوزکارانه تقویت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر دارایی انگلیس ضمن آنکه خواستار کاهش تهدیدات علیه ایران شد گفت معلوم نیست اصلا تحریمی وجود داشته باشد که بتوان علیه ایران اعمال کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تل آویو این روزها با بحران های زیادی از جمله بحران های سیاسی و مالی و نظامی دست و پنجه نرم می کند که بنا به اعتقاد تحلیل گران باعث شده تا روند زوال این رژیم شدت بگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا با اعمال فشار حداکثری بر ایران صرفا خاورمیانه را تحت این فشار قرار می دهد، زیرا ایرانی هرگز به عقب بازنمی گردد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۳:۳۵    
دشمن از مدت ها قبل درصدد رواج بی عفتی در جامعه ایران بوده است تا هم بتواند بهتر سلطه پیدا کرده و هم در سایه رواج بی غیرتی، سرمایه های مادی و فرهنگی کشور را به تاراج ببرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۲:۲۷    
در ایران متاسفانه با روی کار آمدن جریان های مختلف سیاسی، خط سیر آموزش و پرورش و و ارزش های حاکم بر آن نیز تغییر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۱:۳۵   + ۹۶ سایت دیگر  
رییس جمهور توسعه روابط ایران و عراق را در شرایط فعلی حائز اهمیت بیشتر دانست و گفت: توسعه همه جانبه روابط مطمئناً در گسترش و افزایش ثبات منطقه تأثیرگذار خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۱:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
هیأت جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس به ریاست صالح العاروری با سیدعباس عراقچی دیدار و پیرامون آخرین تحولات فلسطین گفتگو و تبادل نظر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۱:۲۰   + ۵۶ سایت دیگر  
جهانگیری با تأکید بر برخورد با مفاسد اقتصادی گفت: با کسانی که در مقابل قانون می ایستند و با گردن کلفتی از پرداخت مطالبات بانکها امتناع می کنند باید به طور جدی برخورد شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۳:۳۱    
عضو شورای حوزه علمیه مازندران، تنش های امروز خاورمیانه را به دلیل حضور غیر قانونی کشورهای خارجی دانست و گفت: آمریکا و انگلیس به دخالت آشکار خود در امور منطقه پایان دهند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۳:۳۱    
اسقف اعظم رمزی گرمو آمریکا را بزرگ ترین مانع در ایجاد صلح و امنیت جهانی دانست و گفت: آمریکای داعش پرور نمی تواند مدعی آزادی امت ها باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۵    
باریکیان تنها راه دور زدن تحریم ها را در تحقق اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی دانست و گفت: استکبار با ابزار تحریم می خواهد ایران را به خود وابسته کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۲    
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران بر ضرورت حضور گسترده و سازمان یافته مبلغان دینی در مناطق آسیب پذیر استان تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۲    
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: تحریم های نفتی آمریکا فرصت مناسبی برای خروج نفت از بودجه سالانه کشور است.
مشاهده نتایج بیشتر...