سه شنبه ۰۳ مردادساعت ۱۵:۱۵Jul 2017 25

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۹    
در پی انتخاب آیت الله احمد جنتی به ریاست مجلس خبرگان رهبری جمعی از علما و روحانیان اهل سنت استان سیستان و بلوچستان در پیامی انتخاب وی را به این سمت تبریک و برای رییس مجلس خبرگان از خداوند متعال توفیق ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۳    
حجت الاسلام مقری در جمع طلاب و فضلای نیشابوری گفت: کار حوزه علمیه این است که اندیشه ها و فکرها را بارور کند و به ثمر برساند، همانند کاری که رسول خدا(ص) انجام دادند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۷    
امام جمعه فاروج گفت: یکی از ملزومات مهم تحقق اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب برنامه ریزی اقتصادی اصولی در سطح فردی، خانواده و جامعه است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۴    
گردهمایی طلایه داران هدایت در آستانه ماه مبارک رمضان با حضور حجت الاسلام والمسلمین رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی در مشهد برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۸    
حجت الاسلام شریعتی تبار با بیان این که حمایت منطقی و قرآنی ما از مظلومان عالم با سیاست های سلطه طلبانه مستکبران ناسازگار است ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۲    
سی و یکمین نشست اندیشه و عمل با موضوع رفتار مؤدبانه و گفتار محترمانه؛ پیش نیاز تبلیغ دین در مشهد برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۰۰:۵۱    
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان این که تدبیر، قدرت، دور اندیشی و توجه به همه مسائل نقش مرجعیت را برجسته کرده است، گفت: جهان اسلام در سایه مرجعیت شاهد پیشرفت است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۰۰:۳۶    
استاد حوزه و دانشگاه گفت: ما در دوران جنگ تحمیلی هم اقتصاد مقاومتی را تجربه کردیم و موفق شدیم، امروز اگر به زور باید برخی را به سوی اجرای اصول اقتصاد مقاومتی هدایت کرد، ناشی از عدم اخلاص است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۰۰:۲۴    
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی با تجلیل از اقدام انقلابی نمایندگان مجلس خبرگان رهبری در انتخاب آیت الله جنتی به عنوان رییس جدید این مجلس ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۰    
نخستین شبکه فرهنگی تبلیغی متمرکز بر مسأله فرزندآوری چندسالی است که به همت جمعی از طلاب مشهدی ایجاد و مدیریت می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۹    
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان و هم زمان با دهه آخر ماه شعبان که به نام دهه تکریم و غبارروبی مساجد نام گذاری شده ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۰    
مسؤول معاونت امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کرمان گفت: مهم ترین نتیجه عمل به اقتصاد مقاومتی این است که ما در مقابل دشمنان مصونیت پیدا می کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۴    
کارشناس مباحث تربیتی رادیو معارف به کنترل کردن بچه ها در زمان استفاده از کامپیوتر و فعال کردن خود کنترلی تأکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۱    
امام جمعه دلوار با اشاره به آغاز پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و انتخاب آیت الله جنتی به عنوان ریاست این مجلس، گفت: انتخاب آیت الله جنتی ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۲۰:۰۷    
آیت الله آصفی در تواضع و اخلاق کم نظیر بود،همانگونه که در زهد مانند او کم پیدا می شد. ایشان به اینکه نماینده رهبر معظم انقلاب در نجف باشند افتخار می کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۱    
حجت الاسلام موسوی گفت: پیام مهم رهبر معظم انقلاب به نمایندگان مردم در خبرگان این بود که باید انقلابی فکر کنند و در همه زمینه ها انقلابی بودن را در جامعه ترویج کنند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۶    
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان گفت: اباصلت در آخرین جمعه ماه شعبان، به خدمت حضرت امام رضا(ع) می رود، حضرت ابتدا به او می فرمایند ای اباصلت ماه شعبان بیشترش گذشت و این جمعه آخر آن است ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۸:۳۸    
امام جمعه پردیسان ثمره دیگر جهاد کبیر را به دست آوردن اقتدار و استقلال در تصمیم عنوان کرد و گفت: این که امروز ما می توانیم حرف خود را در دنیا بدون هیچ ترسی بزنیم و در انتخابات خود استقلال رأی داشته ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۵۳    
برگزاری کارگاه آموزشی بوسه بر آسمان در اراک، رونمایی از پوستر جشنواره امام رضا(ع) در استان مرکزی، اجرای مجلس نامه مدافعان حرم در جشنواره تئاتر فتح خرمشهر و روزنمایی از تندیس خلبان شهید اسدالله بربری ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۵۰    
آیت الله علما با اشاره به اینکه دشمنان تمام قوا و تدابیر خود را برای مقابله با انقلاب بکار می بندند، گفت: مستکبران به دنبال منحرف ساختن انقلاب اسلامی از مسیر اصلی خود هستند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۴    
حجت الاسلام قاسمی زاده گفت: با انتخاب آیت الله جنتی در رأس مجلس خبرگان دل های مؤمنان، انقلابیون و متدینان جمهوری اسلامی ایران آرامشی دیگر گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۳    
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: خبرگان ملت با انتخاب عالم مجاهد آیت الله جنتی به عنوان رییس مجلس خبرگان رهبری به مدت دو سال بار دیگر نشان دادند که در حساس ترین زمان ها بهترین تصمیمات را می گیرند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۰    
آیت الله دری نجف آبادی با بیان اینکه اقتدار، عزت و عظمت کشور در ولایت فقیه تجلی پیدا کرده است، گفت: تمام اقشار مختلف مردم به ویژه اعضای خبرگان رهبری باید از این شخصیت فرهیخته پشتیبانی و حمایت کنند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۷    
نزدیک به 300 فلسطینی ساکن نوار غزه برای اقامه نماز در مسجد مبارک الاقصی راهی بیت المقدس شدند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۴    
وزیر خارجه عربستان که به نظر می رسد از مبارزه سپاه قدس ایران با داعش در عراق ناراضی است، حضور فرمانده سپاه قدس در عراق را کاملا منفی توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۴    
امام جمعه موقت دامغان با بیان اینکه ما ملتی انقلابی داریم و اقتدار بیش از پیش ایران اسلامی نیازمند مجالس و دولت انقلابی است، گفت: خبرگان ملت با رأی قاطع خود به عمار انقلاب به ریاست این مجلس ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۱    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان این که آرمان های امام را تنها با روحیه انقلابی می توانیم حفظ کنیم ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۱    
در حالی که مسلمانان قدس با تزیین کردن خیابان ها خود را برای استقبال از ماه رمضان آماده می کنند، صهیونیست ها برای جلوگیری از اسلامی جلوه کردن قدس، یهودی سازی این شهر را تشدید کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۸    
دادگاهی در بحرین روز پنجشنبه 19 جوان بحرینی را به دلیل مشارکت در تظاهرات اعتراض آمیز علیه خاندان آل خلیفه به حبس های طولانی مدت محکوم کرد که در این میان 5 نفر به حبس ابد محکوم شدند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۵    
نماینده حضرت آیت الله سیستانی مراجع را پاسداران کیان اسلامی در طول تاریخ و در زمینه های گوناگون خواند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۹    
یکی از فرماندهان بسیج مردمی عراق با اعلام اینکه همواره با حضور آمریکا در عملیات ها مخالف بوده ایم، تأکید کرد که عملیات آزادسازی فلوجه تا کنون به اهداف خود رسیده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۹    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: در مسأله برجام، توافقات تنها روی کاغذ بوده است و دستاوردی برای کشور هنوز نداشته است و همگان معترف هستند که آمریکا قابل اعتماد نیست و بدعهد است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۶    
روزنامه الشرق الاوسط عربستان سعودی نوشت: هنوز هیچ توافق نهایی در مورد حج میان عربستان و هیئت ایرانی حاصل نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۶    
معترضان عراقی از تعویق تظاهرات روز جمعه تا اطلاع ثانوی خبر داده و تاکید کردند که تظاهرات گسترده تری در زمانی دیگر انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۳    
آیت الله حیدری با اشاره تلاش های استعمار و نوکران داخلی آن برای تخریب وجهه آیت الله جنتی انتخاب وی را تودهنی محکم به یاوه گویی های آن ها ذکر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۴    
حجت الاسلام والمسلمین فرزانه گفت: کسانی که تجمل گرا هستند و می خواهند کرسی بیشتری در مجلس و دولت داشته باشند و برای حل مشکلات مردم چشم به دیوانه ها و وحشی های اروپایی دوخته اند ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۱    
همایش مهدویت با عنوان معرفت حضرت مهدی (عج) روز جمعه با حضور تعدادی از علمای شیعه، سنی و رهبران هندو در دهلی نو پایتخت هند برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۸    
امام جمعه شهرستان زاهدان گفت: دولت عربستان موظف به تضمین امنیت حجاج است و نباید نسبت به خواسته های جمهوری اسلامی درباره امنیت حجاج ایرانی بی تفاوت بوده و آن را بهانه ای برای محروم کردن مسلمانان ایران ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری رویترز گزارش کرد، گروه های یمنی بر سر مبادله اسرا تا قبل از ماه رمضان توافق کردند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵    
امام جمعه شهرری گفت: امام بر همه حق بزرگی دارند چرا که ایشان نجات دهنده ما از استبداد و استعمار بودند و امروز گرایش نسبت به اسلام در اروپا ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵    
وزیران خارجه روسیه و کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس بر اهمیت دستیابی به راه حلی سیاسی برای بحران سوریه، که امنیت جانی سوری ها را تضمین کند تأکید کردند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۲    
اعضای کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه به بررسی طرحی پرداختند که خواستار تدوین راهبردی برای مقابله با ایران در خاورمیانه در پرتو برجام است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۹    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با بیان اینکه هدف دشمن از نفوذ تغییر دیدگاه و موضع مسؤولان است، گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۶    
امام جمعه بندرعباس به آغاز بکار مجلس خبرگان رهبری در هفته اخیر و جایگاه مهم و تاثیرگذاری این مجلس در کشور اشاره کرد و گفت: از اهمیت و جایگاه این مجلس مهم در کشور نباید غافل شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۰    
امام جمعه اردبیل با اشاره به لزوم رعایت عدالت اجتماعی از سوی نمایندگان، گفت: نمایندگان مجلس باید نسبت به صیانت از فرهنگ و سرمایه های اجتماعی عنایت ویژه ای داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۷    
همایش ملی بزرگداشت یکصدمین سالگرد شهادت شیخ محمد خیابانی با محوریت بررسی نقش علمای آذربایجان در اتحاد و همبستگی ملی و با حضور اندیشمندان حوزوی و دانشگاهی در زادگاه این روحانی مبارز و مجاهد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۴    
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: امروز دشمن با دستبرد به ارزش های دینی و فرهنگی ما قصد استحاله هویت و فرهنگ ما را دارد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۱    
امام جمعه قم با اشاره به سفر برخی شخصیت ها به قم و دیدار با مراجع تقلید، از عدم انعکاس کامل رهنمودهای مراجع انتقاد کرد و گفت: در این موارد باید رعایت امانت کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۸    
آیت الله صفایی بوشهری گفت: مجلس خبرگان رهبری از همان آغاز تاکنون، مواضع بسیار قوی و خوبی داشته و انتخاب آیت الله جنتی به عنوان ریاست این دوره نیز، یکی از نمونه همین مواضع خوب و شایسته است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۲    
امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به افتتاح مجلس دهم شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، گفت: این دو مجلس باید در راستای اهداف انقلاب اسلامی و مبارزه با استکبار و مقاومت در برابر توطئه ها و خدمت به مردم ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۹    
ششمین دوره آزمون ورودی سطح 3 (کارشناسی ارشد) حوزه های علمیه خواهران استان بوشهر همزمان با سراسر کشور در بوشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۳    
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا پیروزی رزمندگان در دفاع مقدس را الگوی راهبردی اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی نسخه پیروزی بخش در جنگ اقتصادی و سند تحقق پیشرفت ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۳    
معاون شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور با بیان این که زمینه حضور گسترده نسل جوان در نمازهای جمعه فراهم شود ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۰    
حجت الاسلام حاجی زاده با اشاره به آغاز فعالیت پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخاب آیت الله جنتی به عنوان رییس این مجلس، تجلی خبرگان انقلابی بود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۷    
آزمون ورودی سطح سه حوزه های علمیه خواهران لرستان با شرکت 180 طلبه در استان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۴    
مدیر مرکز تخصصی زینبیه(س) خرم آباد از برگزاری آزمون بازپذیری طلاب سطح دو خبر داد و گفت: این آزمون بین طلاب انصرافی و مشروط برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۵:۴۸    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: جبهه استکبار ذاتا به دنبال فراگیر کردن سلطه بر ملت ها است از این رو بدانید و آگاه و هوشیار و آماده باشید که استکبار ذاتا به دنبال فراگیرکردن سلطه بر ملت ها است و به ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۶    
امام جمعه خوی گفت: بر اساس فرموده رهبری اهداف دشمن از نفوذ تأثیرگذاری در مراکز تصمیم ساز و تصمیم گیر، تغییر باورهای مردم و تغییر محاسبات و مواضع مسؤولان است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۰    
حجت الاسلام حسناتی با تأکید بر حضور فعال تر مسؤولان در عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی و بعضی کم کاری ها در این زمینه ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۱    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: منظور از فتح خرمشهرهای دیگر این است که منافع فراوانی از ایران تحت اشغال استکبار جهانی و دشمنان نظام است و باید آزاد شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۲    
امام جمعه بابل گفت: مسؤولان و خانواده ها امروز خطرات شبکه های اجتماعی را جدی بگیرند زیرا جهاد کبیر امروز ما مقاومت در مقابل شبکه های مجازی هرزه و آلوده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۰    
خطیب نماز جمعه تهران با بیان این که انتخاب انقلابی هیأت رییسه مجلس خبرگان نقشه های دشمنان و رسانه های صهیونیستی را برای نفود در مراکز تصمیم گیری نظام نقش بر آب کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۰    
امام جمعه آمل گفت: وحدت و همدلی مدیران زمینه ساز خدمات ارزنده ای به مردم می شود و باید در این مسیر به نحو شایسته ای کوشا باشیم.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۴:۵۷    
امام جمعه موقت ساری با اشاره به آغاز بکار دور جدید فعالیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از هفتم خرداد، گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۴    
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به این که شهدای مدافع حرم، هم در حیات و هم در مماتشان برای اسلام خدمت کردند، گفت: خون پاک شهدای مدافع حرم زمینه شکست داعش و جنایتکاران تاریخ را فراهم می کند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۸    
استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که شهدای مدافع حرم به دفاع از حرم و فرهنگ قرآن و عترت برخاستند ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۹    
ثبت نخستین وقف برای نماز جمعه در جغتای، برتر شناخته شدن ستاد استانی طرح ملی حفظ، شبانه روزی شدن 9 بقعه میقات الرضا(ع) در مسیرهای منتهی به مشهد و اعزام 22 زائر اولی از خراسان رضوی با اجرای نیت موقوفات ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۳    
نخستین کاروان پیاده مازندران از آمل ضمن تجدید بیعت با شهدا از آستان امام زاده ابراهیم(ع) در قالب از حرم تا حرم از آمل برای شرکت در مراسم سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی به مرقد امام خمینی ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۷    
استاد حوزه و دانشگاه گفت: اصول اقتصاد مقاومتی بر خلاف سایر تئوری های اقتصاد غربی، بر مبنای اعتقادات اسلامی قرار دارد زیرا سیره ائمه نیز خودکفایی اقتصادی را تأیید کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۸    
معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه بر اهمیت ترویج علم حقیقی در جامعه تأکید کرد و روحانیت را مسؤول ترویج علم و افزایش دانش در جامعه دانست.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۷    
نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان این که اگر مسلمین در مقابل کفر تسلیم شده بودند امروز خبری از اسلام و مسلمین در جهان نبود ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۷    
حجت الاسلام والمسلمین اختری با اشاره به ظلم و ستمی که همواره بر جوامع دینی حاکم بوده است استکبار ستیزی را از نشانه های علمای اسلام در طول تاریخ دانست.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۲    
نماینده ولی فقیه در اصفهان گفت: از امامزادگان باید بصریت افزایی و دین واقعی را یاد بگیریم و به مردم به ویژه به جوانان که در معرض خطر و تهدید دشمن هستند یاد بدهیم و مراقب آن ها باشیم.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۰    
کارشناس دینی با تأکید بر اینکه ظرفیت پذیرش عدل امام زمان(عج)، لازمه ظهور است، گفت: انتظار عالمانه را باید در دعای ندبه جویا شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۷    
حجت الاسلام نظافت گفت: وقتی دلمان ادبار پیدا کرد نباید دست روی دست بگذاریم بلکه درست مانند یک بیمار باید به فکر درمانش باشیم و از هر فرصتی برای آشتی دادن او با خدا استفاده کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۱    
هفدهمین جلسه سلسله نشست های تخصصی مباحث اعتقادی با اشراف استاد، آیت الله سیدان درزمینه بررسی و نقد نظریه فلسفی صدور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۰۱:۲۴    
آیین نکوداشت حجت الاسلام والمسلمین سید علی خراسانی به همراه رونمایی از کتاب جشن نامه از سوی مؤسسه آل البیت علیهم السلام لاحیاء التراث در قم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۳:۳۳    
حجت الاسلام رضوانی با استناد به قرآن زمان شروع و پایان روز را بهترین اوقات برای ذکر و یاد خدا دانست و گفت: در این اوقات اعمال خدمت امام زمان(عج) عرضه می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۳:۲۴    
معاون هماهنگ کننده سپاه خوی گفت: در ایام ارتحال حضرت امام طبق برنامه ریزی های انجام شده تعداد 800 نفر از مردم شهرستان خوی در قالب کاروان زیارتی به مرقد مطهر امام راحل اعزام خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۳:۱۵    
حرکت اسلامی نجبای عراق تروریست ها را در سوریه به شدت مورد حمله قرار داده و خسارت های زیادی بر آنان وارد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۳:۱۲    
مدیر مدرسه علمیه باب الحوائج اهواز با اشاره به فلسفه تأسیس مدرسه به فعالیت های علمی و فرهنگی صورت گرفته در این مدرسه اشاره کرد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۳:۰۶    
حجت الاسلام اکرمی با بیان این امروز به شکر خدا خبرگان رهبری انقلابی است و انقلابی ماند، گفت: خبرگان انقلابی ثمره ای از ثمرات حوزه های انقلابی است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۲:۴۵    
حجت الاسلام محمدزاده گفت: درصورتی که امکان جهاد حضوری و شرکت در جهاد نظامی نباشد برای مقابله با کافران و دفاع از مستضعفان باید از طرق دیگر چون حمایت مالی و یا حمایت های دیگری که در توان است در جهاد ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۲:۴۲    
استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که شهدا چراغ راه و نجات بخش انسان ها از تاریکی بوده و با رفتن خود به جبهه های حق علیه باطل پیام های بسیاری به ما داده اند ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۲:۳۰    
رهبر معظم انقلاب با تجلیل از شجاعت ها و شهامت های شهید بدرالدین فرمودند که لبنان به برکت وجود حزب الله و عناصر مقاومت، تبدیل شده به یک سرزمین نمونه ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۲:۲۷    
عالم اهل سنت خراسان شمالی با بیان اینکه وحدت شیعه و سنی در این استان کم نظیر است، گفت: کسانی که با عناوین مختلف بر طبل تفرقه می کوبند نه شیعه و نه سنی هستند بلکه نیروها و دست نشانده های دشمنان اسلام ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۱:۴۸    
رهبر شیعیان بحرین در واکنش به اقدام پارلمان رژیم آل خلیه مبنی بر ممنوعیت عضویت روحانیان در تشکل های سیاسی گفت: جدایی دین از سیاست به معنای تخطئه رسول اکرم (ص) است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۱:۴۸    
مجلس سنای تحت کنترل جمهوریخواهان امریکا در حال انجام اقداماتی جدید علیه ایران است که تمدید تحریم ها تا سال 2031 را شامل می شود.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۱:۴۵    
انتشار ویدئوی جدیدی با عنوان صد سال حجاب از سوی وب سایت مسلم گرل استقبال کاربران را در فضای مجازی به دنبال داشت.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۱:۴۲    
معاون نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه گفت: برای یافتن راه حل سیاسی در سوریه، نیازمند ایده های جمهوری اسلامی ایران برای برون رفت از بحران هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۶    
بیش از نیمی از نهادها یا کسب وکارهای اسلامی در منطقه روتردام ریموند هلند در سال گذشته و سه ماه اول سال جاری با مصادیق تبعیض مواجه بوده اند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۶    
مراسم گرامیداشت خانواده های شهدا با حضور تولیت آستان مقدس حسینی در کربلا بر گزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۶    
اعضای مجلس نمایندگان امریکا در تلاش برای تضعیف توافق هسته ای میان ایران و گروه 1+5، به ممنوعیت خرید آب سنگین از ایران رای دادند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۳    
کمپین مرا در حجاب ببین دیروز، پنجم خرداد، به همت جمعی از بانوان مسلمان، در شهر مخاچ قلعه پایتخت جمهوری داغستان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۰    
وزارت اوقاف مصر اعلام کرد که 2331 مسجد آماده برگزاری مراسم های ماه رمضان است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۷    
علمای بحرین محاکمه شیخ المنسی را محکوم و بر ادامه راه این عالم تاکید کردند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۷    
نظامیان انگلیسی به مسؤولان زندان های بحرین و عربستان آموزش می دهند.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۷    
آیت الله سیدان با اشاره به تأکید قرآن و اهل بیت به حسابرسی بر خویشتن، گفت: کسی که به حساب خود رسیدگی نمی کند، ضرر کرده و مایه ندامت بسیار است.
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۴    
هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل در روند صلح خاورمیانه با اشاره به تلاش های کمیته چهارجانبه برای احیای روند صلح بین فلسطینیان و اسرائیلی ها تاکید کرد که این کمیته بزودی گزارشی در این باره به شورای امنیت ...
  ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۱    
معاون وزارت خزانه داری آمریکا اذعان کرد: آمریکا هیچ حق قانونی برای جلوگیری از تجارت بانک ها و افراد غیرآمریکایی با ایران ندارد و آنها با هر ارزی می توانند آزادانه با این کشور معامله کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...