چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۰۸:۴۰Mar 2019 20
 

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1396 خبر گزاری رسا 31 فروردین 1397 خبر گزاری رسا 31 اردیبهشت 1397 خبر گزاری رسا 31 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 31 تیر 1397 خبر گزاری رسا 31 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 31 شهریور 1397 خبر گزاری رسا 1 مهر 1397 خبر گزاری رسا 30 آبان 1397 خبر گزاری رسا 28 آذر 1397 خبر گزاری رسا 30 دی 1397 خبر گزاری رسا 30 بهمن 1397 خبر گزاری رسا 1 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 2 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 3 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 4 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 5 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 6 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 7 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 8 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 9 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 10 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 11 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 12 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 13 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 14 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 15 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 16 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 17 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 18 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 19 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 20 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 21 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 22 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 23 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 24 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 25 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 26 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 27 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 28 اسفند 1397 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1397 
  ۱ ساعت پیش    
سال 97، سال شکست آمریکا و اذناب او در برابر جمهوری اسلامی بود و بار دیگر ثابت شد آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
  ۶ ساعت پیش    
حضرت آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید با آیت الله یزدی رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفت وگو کرد.
  ۶ ساعت پیش    
رییس جمهور در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون بودجه سال 1398 کل کشور را برای اجرا ابلاغ کرد.
  ۷ ساعت پیش    
اختلاف سلمان و پسرش به جایی رسیده که دیگر قابل پرده پوشی نیست، اما موضوع مهم در حال حاضر نه این اختلافات بلکه نتایج این اختلافات است.
  ۱۰ ساعت پیش    
حجت الاسلام دخانی گفت: بیش از 2182 نقطه از سطح اقلیم شهر مشهد تحت پوشش طرح ملی مهمان امام قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۱:۲۵    
در سال های اخیر این درس گرفته شد که گره زدن حل مسائل کشور به خصوص مسائل اقتصادی به برجام و خارج از کشور، یک خطای بزرگ است.(رهبر انقلاب/3 خرداد 97)
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۵۲    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: برخی جریان ها در درون حوزه علمیه وجود دارند منتهی خفه شده و صدایشان در نمی آید، اما خط امام و انقلاب را می کوبند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۷    
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: 140 مسجد در استان میزبان معتکفان است که از این تعداد 94 مسجد روستایی و بقیه شهری است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۵    
حضرت آیت الله سبحانی با اشاره به پیش رو بودن ایام نوروز گفت: در این عید باید صله ارحام توجه داشته باشیم و به فقرا و ایتام رسیدگی کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۵    
با توافق نمایندگان کارگری و کارفرمایی شورای عالی کار حداقل دستمزد سال آینده کارگران با افزایش 36.5 درصدی به یک میلیون و 517 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۱    
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: تولید ثرورت از مسیر تولید علم توصیه ای است که رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها به آن تأکید داشته اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۶    
مسؤول شورای ائمه جمعه خراسان شمالی گفت: با حکم حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری، حجت الاسلام نادعلی زاده به عنوان امام جمعه جدید شهر راز منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۷    
مهدی مهرپور: امسال بیش از 1 میلیارد دلار برای واردات گوشت قرمز تخصیص یافته که در تاریخ بی سابقه است
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۲    
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در آستانه عید نوروز توصیه های مهمی خطاب به مردم و مسؤولان ارائه و ابراز امیدواری کرد سال جدید سالی پر از خیر و برکت باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۷    
بحث از علم دینی به دلیل نامشخص بودن و ابهام در چیستی و چرایی و چگونگی آن در دوره کنونی، بیش از هر زمان دیگری در حال به حاشیه رفتن است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۷:۱۷    
سال 98 سال امیدوارکننده ای است از آنجا که وعده الهی فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْراً... إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْراً راهگشاست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۰۰    
ایران مقتدر با همه افتخاراتی که به دست آورده و از میان چالش های فراوان مستکبران، سرافراز بیرون آمده و در معاملات جهانی با قدرت ایفای نقش می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۰۰    
مدیر حوزه های علمیه گفت: آمادگی برای جانفشانی و شهادت در راه خدا شاخصه روحانیت است و شهدای روحانی به دنیای استکبار ثابت کردند حوزه علمیه انقلابی است و انقلابی خواهد ماند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۳:۴۲    
حضرت آیت الله علوی گرگانی از رییس جمهور خواست که تمام توان خود را برای حل مشکلات مردم به کار ببندد و تأکید کرد که سال 98 باید سال حل مشکلات معیشتی مردم باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۳۶    
حجت الاسلام شرفخانی با بیان اینکه سال 98 اداره موقوفات به مردم واگذار می شود، گفت: این واگذاری نقش نظارتی سازمان بر موقوفات را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۷    
بوتفلیقه پس از چهار دوره ریاست جمهوری می خواست پنجمین دوره خود را هم تجربه کند، اما مخالفت مردمی ثابت کرد که دیگر فرصتی برای ریاست جمهوری ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۷    
حجت الاسلام شکرنژاد به عنوان نخستین امام جمعه شهرستان هوراند در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۹:۵۱    
حضرت آیت الله جوادی آملی گفت: سفرای ایران تلاش و کوشش کنند که فرهنگ اسلام جهانی شود و به جهان بگویند که اسلام در همه زمینه ها حرف برای گفتن دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۹:۳۶    
وزیر امور خارجه با محکوم کردن جنایت کشتار مسلمانان در نیوزلند اعلام کرد که سازمان همکاری های اسلامی به پیشنهاد ایران جمعه در ترکیه تشکیل جلسه می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۹:۲۱    
حضرت آیت الله وحید خراسانی با بیان این که زندگی بر مردم سخت می گذرد، خطاب به ظریف گفت: به آقای روحانی سلام برسانید و بگویید در فکر کار مردم هم باشند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۹:۰۶    
حضرت آیت الله صافی با ابراز خرسندی از سفر رییس جمهور به عراق گفت: با همسایگان و جهان اسلام باید ارتباطی قوی همراه با حفظ عزت و منافع خود داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۸:۴۲    
رییس جمهور امید و وحدت را لازمه عبور از مشکلات دانست و تأکید کرد: دولت تمام توان و امکانات خود را برای غلبه بر مشکلات بکار گرفته و این مسیر را با قوت ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۸:۲۷    
حضرت آیت الله مکارم شیرازی سفر دکتر روحانی به عراق را سفری موفق و سیلی محکمی به دولتمردان آمریکایی دانست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۸:۲۱    
رییس قوه قضائیه از همه قضات و حقوقدانان جهان دعوت کرد که با محوریت دستگاه قضایی جمهوری اسلامی، به نهضت حقوقی مقابله با تروریسم و نژادپرستی بپیوندند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۸:۰۶    
هیأت دولت مصوب کرد کارگروهی متشکل از وزرا و مسؤولان دولتی به منظور رفع مشکل آلودگی هوا در استان بوشهر تشکیل و نتایج بررسی ها در این کارگروه به هیأت وزیران ارائه شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۵۱    
618 نفر از چهره های شاخص جوان کشورمان بیانیه ای درباره گام دوم انقلاب، خطاب به رهبر انقلاب منتشر کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۲    
در سال جاری بیش از 417 میلیون دلار ارز دولتی برای واردات لوازم آرایشی تخصیص داده شده و مبلغ قابل توجهی ارز دارو و پزشکی برای واردات کالاهای غیرمرتبط استفاده شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۶    
نگاهی به مهم ترین تحولات سال 97 می تواند تبیین کننده درس ها و پیام های مهمی برای ما باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۶    
مرکز اصلی بی عدالتی و نهادینه شدن نابرابری در جامعه ما در زمان قبل و بعد از انقلاب رسوخ معیارهای غلط در اذهان روشنفکران و مدیران در تهاجم فرهنگ مدرنتیه است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۲    
گام اول برای زمینه سازی ظهور امام زمان(عج)، امید به آینده و تلاش و کوشش و داشتن همت والا برای رسیدن به آرمان های اسلام و انقلاب است
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۷    
حسینی از داوران بخش کتاب خانه سینما گفت: اگر به تولیدات سینمایی و به طور مشخص در ترجمه تئوری نگاه کنیم متاسفانه ما ویراستار به معنای واقعی آن را نداریم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: بعد از ظهر امروز (دوشنبه) جلسه شورای عالی کار تشکیل و در زمینه حداقل دستمزد کارگران تصمیم گیری خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۷    
مویز: بچه ها خواهش می کنم ادب و اخلاق رو مراعات کنید. عفت کلام هم فراموش نشه. به خصوص شما پسته جان که تازگی ها الگوی جامعه تنقلات شدی.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۵    
از قبض و بسطِ ژستِ مشروع سروشی ها، تحریف عاشورا برای دین فروشی ها.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۰    
معاون تبلیغ مؤسسه العروه الوثقی از استقرار سه تیم مبلغ زبان دان بین الملل در اماکن مذهبی کاشان در فصل های پرگردشگری کاشان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۱    
نصرپور گفت: 846 ویژه برنامه نوروزی رادیویی و تلویزیونی صداوسیمای خراسان رضوی از 25 اسفندماه 97 تا 16 فروردین ماه 98 و با زبان ها و گویش های مختلف پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۵    
حضرت آیت الله نوری با بیان اینکه نباید به آمریکا و اروپا اعتماد شود، تأکید کرد که اندکی نرمش موجب باج خواهی و زیاده طلبی دشمنان خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۲    
امام جمعه بجنورد خطاب به روحانیان و مبلغان گفت: اگر تبلیغ و فعالیت جهادی برای خدا باشد ارزش دارد؛ ازاین رو باید تلاش کنیم جهادهای ما رنگ و صبغه الهی بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۵    
محمدباقر قالیباف: برای حل مشکلات چاره ای جز تکیه بر جوانان نیست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۰    
وزیر امور خارجه کشورمان با حضور در شهر مقدس قم، ضمن زیارت حرم مطهر حضرت معصومه(س) با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۰    
نشاط فضای تحصیلی همیشه عاملی برای موفقیت بوده است و در میان علما پرداختن به این مقوله همیشه از اهمیتی بالا برخوردار بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۶    
توجه و رسیدگی به امور تهیدستان به قدری مهم است که خدا در قرآن به آن سفارش اکید کرده و برای رسیدگی به کار آنان، پاداش های دنیوی و اخروی قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۶:۱۷    
با حمله وحشیانه همزمان به دو مسجد در شهر کرایست چرچ نیوزیلند، تروریست های اسلام ستیز جان 49 مسلمان را گرفتند و 50 نمازگزار دیگر را زخمی کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۱:۲۰    
روحان با بیان اینکه 1500 میلیارد تومان برای اجرای طرحهای توسعه ای استان بوشهر در نظر گرفته شد، گفت: امیدواریم تا پایان دولت دوازدهم تمامی طرح ها اجرایی شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۱:۱۷    
رییس جمهور، افتتاح 4 فاز پارس جنوبی در یکروز را افتخار ملی دانست و تصریح کرد: ما نه در جنگ تحمیلی و نه در جنگ اقتصادی آغازگر نبودیم اما می ایستیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۱:۰۲    
از سوی رییس قوه قضائیه بخشنامه "اعطای مرخصی به زندانیان به مناسبت فرارسیدن عید نوروز سال 1398" به واحدهای قضایی و دادسراهای سراسر کشور ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۰:۵۶    
33 طرح و پروژه زیربنایی و اقتصادی در سطح استان بوشهر با حضور رییس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس، افتتاح و یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۰:۵۰    
رییس جمهور هدف آمریکا از تحریم ایران را نگران کردن مردم از آینده دانست و گفت: آمریکا بداند ملت ایران در صف واحدند و سر فرود نخواهند آورد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۰:۴۱    
طرح تولید واحد بودارکننده گاز طبیعی (مرکاپتان) و خط انتقال اتان از سایت دو به یک پارس جنوبی با دستور رییس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس به طور رسمی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۰:۳۵    
فازهای 13و 22، 23 ،24 پارس جنوبی در کنگان با دستور رییس جمهوری اسلامی ایران به طور رسمی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۰:۳۲    
رییس جمهور با تاکید بر اینکه تمام تلاش دولت، رونق تولید و اشتغال جوانان است، اظهارداشت حقوق کارمندان، بازنشستگان و کارگران درسال 98بیش از 20 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۰:۱۱    
آیت الله فاضل لنکرانی گفت: همه ما وظیفه داریم انقلاب اسلامی را حفظ کنیم چراکه انقلاب مهم ترین و قوی ترین سد در مقابل دشمنان اسلام محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۰:۰۲    
در میان ابهاماتی که در خصوص هویت عامل یا عاملان حملات موشکی پنج شنبه گذشته به تل آویو وجود دارد، چند نکته قابل ذکر است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۳:۵۰    
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: ارزش های والای دفاع مقدس بهترین ذخیره و گنجینه نظام و انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۳:۱۱    
معاون آموزش حوزه های علمیه از فعال بودن روند ثبت نام پذیرش حوزه های علمیه برادران در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۱:۱۱    
اگر قرار است انقلاب اسلامی زمینه ساز حکومت جهانی حضرت ولی عصر (عج) باشد، نمی تواند با الگوی تجددگرای سکولار یا الگوی تجدد گرایی اسلامی سامان یابد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۱:۰۵    
امام جمعه همدان گفت: مسؤولان باید برای رفاه حال مردم با تمام وجود تلاش کنند و بدانند زیبنده مردم ما نیست که در صف های طولانی کالاهای اساسی وقتشان گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۰:۵۶    
حجت الاسلام ایزدی گفت: رهبری 7 توصیه در بیانیه گام دوم بیان فرموده است که سه بند آن از جمله اقتصاد، اخلاق، معنویت و سبک زندگی بیشتر مرتبط با فعالیت های اداره اوقاف است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۰:۵۶    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قم با اشاره به اهمیت طرح آرامش بهاری و تور قم گردی به تشریح برنامه های اداره اوقاف برای ایام نوروز 98 پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۶    
نماینده ولی فقیه در مازندران، شکل گیری جبهه مقاومت به رهبری جمهوری اسلامی ایران در منطقه را مهم ترین عامل شکست دشمن در منطقه دانست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۰    
عضو جامعه مدرسین گفت: وقتی انسان به باطن دشمنان توجه کند که شرارت، شیطنت و مخالفت با خداست است اچگونه می تواند در برابر چنین کفر و شرکی تسلیم شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۷    
رییس فراکسیون روحانیت پارلمان گفت: موضوع استیضاح رییس جمهور همچنان به قوت خود باقی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۱    
مجلس با تمدید اجرای آزمایشی قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد به مدت 6 ماه موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۱    
بهارستان نشینان با دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۱    
بهارستان نشینان با 131 رای موافق طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی را جهت بررسی بیشتر به کمیسیون امور داخلی و شورا های کشور بازگشت زدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۱    
وکلای ملت حجت الاسلام سلیمی و اصغر مسعودی را به عنوان نماینده خود در شورای تخصصی توسعه فرهنگ قرآنی کشور منصوب کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۱    
رییس مجلس شورای اسلامی خواستار روشن شدن ابعاد حادثه تروریستی نیوزیلند شد و گفت: نباید ساده از کنار این حادثه تروریستی گذشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۱    
نماینده مردم شهرضا در پارلمان گفت: دولت در زمینه حل مشکلات معیشتی مردم بی تفاوتی از خود نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۶    
مدیر کل تشکل های دینی و مراکز فرهنگی از فعالیت 370 گروه تبلیغی در مراسم اعتکاف امسال خبرداد و گفت: بیش از 400 هزار معتکف در مراسم معنوی اعتکاف شرکت خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۶    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۰    
در آستانه سال نو و در بازار نرخ های متفاوتی برای انواع آجیل به چشم می خورد و فروشندگان تلاش دارند از همین اوضاع برای فروش هر چه بیشتر بهره بگیرند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۵    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: پروین اعتصامی در قدرت کلام و چیره دستی بر صنایع و آداب سخنوری هم پای گویندگان نامور بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۵    
میلاد با سعادت امام جواد (ع) مبارک باد
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۱    
علی علیزاده: بی بی سی درست می گوید؛ سفیدپوستان بریتانیایی، مظلومانه ترور می شوند و ما خاورمیانه ای ها و ما مسلمانان تلف می شویم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۲    
حسن بیگی با بیان اینکه مردم در انتظار ایجاد یک حرکت بزرگ در قوه قضاییه توسط آیت الله رئیسی هستند، گفت: اعتماد و اطمینان ملی پشتوانه ای محکم برای دستگاه قضا است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۷    
نمایندگان فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی حادثه تروریستی نیوزلند را محکوم کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۵    
نمایندگان مجلس در روز جاری بررسی طرح یک فوریتی اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی را در دستورکار خود قرار خواهند داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۲    
رییس جمهور در ادامه برنامه های سفر کاروان تدبیر و امید به استان ها و دیدار با مردم و بررسی روند طرح های توسعه ای در کشور، صبح یکشنبه وارد عسلویه در استان بوشهر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۷    
انس با قرآن آمیخته با روحانیت | علما و روحانیان برای دریافت عمیق از معارف الهی لازم است با قرآن انس بگیرند
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۶:۴۵    
مسأله مرزبندی فرهنگی با دشمن، همچون مرزبندی سیاسی یکی از سنگ محک های دقیق برای شناخت حق از باطل در چارچوب گفتمان انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۳:۴۲    
بیست و هشتمین جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی، به ریاست رییس جمهور و با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و دیگر اعضای شورای عالی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۰:۰۶    
حجت الاسلام والمسلمین طائب با تأکید بر اینکه در گام دوم باید انقلابی بود و این گام نیاز به مقاومت دارد، گفت: گام دوم انقلاب عمار می خواهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۳:۳۶    
موسیقی برای نظام دینی ما و در نهایت برای انقلاب، جمهوری اسلامی و در پله سوم برای تمدن اسلامی تهدید است یا فرصت؟
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۳:۳۶    
آیت الله طه محمدی گفت: حجت الاسلام و المسلمین شعبانی نماینده مقام معظم رهبری دراستان همدان بر ما ولایت دارند و هر چه صلاح بدانند ما در کنار ایشان هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۳:۳۰    
در سفر رییس جمهور ایران به عراق، یک علامت عمده وجود داشت و آن آغاز مرحله تثبیت منطقه و چند وجهی شدن روابط بین دولت های منطقه بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۳:۲۷    
قضاوت، سلیقه شخصی و گروهی را بر نمی تابد و قرار است در امر قضاء، قاضی حکم الله را اعلام کند؛ از این رو شرط قضاوت فقاهت و عدالت است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۳:۱۵    
باران حضور گرم تو را مژده می دهد، ما را که گفته است که تنها گذاشتی؟
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۳:۱۲    
کرسی علمی و ترویجی نقدی بر "دستور کار 2030 برای توسعه پایدار" با حضور اساتید و کارشناسان حوزه و دانشگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۰:۴۱    
موج اسلام ستیزی و اسلام هراسی که برخاسته از تبلیغات مسموم رسانه های غربی بوده، موجب اقدامات تروریستی علیه مسلمانان می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۱    
معاون جامعه مدرسین بر لزوم تبیین مفاهیم دینی متناسب با نوآوری ها و نیازهای انقلاب تأکید کرد و گفت: همه باید کمک کنیم فضای تبلیغی در تراز انقلاب اسلامی باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۲۶    
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه حادثه تروریستی نیوزلند را محکوم کرد و این حادثه وحشیانه را ثمره خباثت و عناد دین ستیزان مدعی صلح و دوستی دانست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۲۶    
بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بیانیه مهمی است که به نظر من می تواند یکی از اسناد فقه سیاسی در آینده به شمار رود و در صورتی که اهتمام لازم به آن صورت گیرد.
مشاهده نتایج بیشتر...