چهارشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۴:۳۷Oct 2018 17

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1396 خبر گزاری رسا 31 فروردین 1397 خبر گزاری رسا 31 اردیبهشت 1397 خبر گزاری رسا 31 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 31 تیر 1397 خبر گزاری رسا 31 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 31 شهریور 1397 خبر گزاری رسا 1 مهر 1397 خبر گزاری رسا 2 مهر 1397 خبر گزاری رسا 3 مهر 1397 خبر گزاری رسا 4 مهر 1397 خبر گزاری رسا 5 مهر 1397 خبر گزاری رسا 6 مهر 1397 خبر گزاری رسا 7 مهر 1397 خبر گزاری رسا 8 مهر 1397 خبر گزاری رسا 9 مهر 1397 خبر گزاری رسا 10 مهر 1397 خبر گزاری رسا 11 مهر 1397 خبر گزاری رسا 12 مهر 1397 خبر گزاری رسا 13 مهر 1397 خبر گزاری رسا 14 مهر 1397 خبر گزاری رسا 15 مهر 1397 خبر گزاری رسا 16 مهر 1397 خبر گزاری رسا 17 مهر 1397 خبر گزاری رسا 18 مهر 1397 خبر گزاری رسا 19 مهر 1397 خبر گزاری رسا 20 مهر 1397 خبر گزاری رسا 21 مهر 1397 خبر گزاری رسا 22 مهر 1397 خبر گزاری رسا 23 مهر 1397 خبر گزاری رسا 24 مهر 1397 خبر گزاری رسا 25 مهر 1397 
  ۵۳ دقیقه پیش    
بعد از آن که آمریکا عربستان را به قطع روابط تهدید کرد، عربستان در چرخشی ظاهری، در نظر دارد ضمن پذیرش برخی از اتهمات، باج بیشتری به آمریکا خواهد داد.
  ۴ ساعت پیش    
اجتماع بزرگ طلاب مجمع الذاکرین قم با سخنرانی آیت الله میرباقری و مدیحه سرایی حاج منصور ارضی برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
امام جمعه قم با بیان این که دشمن فروپاشی خود را در تبیین حقیقت کلمه الله در سایه مسجد می بیند، گفت: انسجام و همدلی اساسی ترین پیام مسجد است.
  ۴ ساعت پیش    
با توجه به اهمیت حماسه اربعین به عنوان مانور قدرت جبهه حق و تأکیدات رهبرانقلاب و بزرگان بر بزرگداشت این حماسه، مسؤولان باید نسبت به رفع موانع و تسهیل سفر زائران حسینی در اربعین اهتمام جدی داشته باشند.
  ۴ ساعت پیش    
امام جمعه موقت کاشان با اشاره به اینکه خداوند در قرآن مکرر به ایمان همراه با عمل صالح تأکید کرده است، گفت: عمل صالح همان پایبندی به لوازمات ایمان است.
  ۴ ساعت پیش    
نماینده مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر این که مبلغان توفیق واسطه گری میان مردم و اهل بیت(ع) را پیدا کرده اند، گفت: مبلغان باید از فرصت های مختلف برای دعوت مردم به اهل بیت(ع) استفاده کنند.
  ۴ ساعت پیش    
استاد و پژوهشگر حوزه علمیه گفت: ولایت پذیر کسی است که همچون یک جسد که بدون هیچ اراده ای خودش را به دست غسال سپرده است، خودش را به امام و ولیّ بسپارد و هیچ اراده ای از خودش نداشته باشد.
  ۴ ساعت پیش    
دیدار مردمی آیت الله سعیدی با حضور سردار شاه چراغی در مسجد حضرت معصومه(س) برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
امام جمعه موقت تهران گفت: اگر انسان بر خلاف وجود هوس و هیجانات نفسانی، خدا را ناظر به عمل خود دید، تکرار توجه به حضور خدا سبب می شود بر وسوسه شیطان غالب شود.
  ۴ ساعت پیش    
رییس اداره کتابخانه های عمومی مشهد مقدس از برگزاری مسابقه کتابخوانی نامیرا با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و سیره و سبک زندگی حسینی خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
22 اثر نقاشی برگزیده هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در محل نگارخانه رضوان صحن غدیر حرم مطهر رضوی به نمایش درآمد.
  ۴ ساعت پیش    
22 نخبه قرآنی خراسان رضوی در چهل و یکمین دوره مسابقات قران کریم درخشیدند.
  ۵ ساعت پیش    
تولیت آستان قدس رضوی راهپیمایی اربعین را جلوه ای مهم از مقاومت مسلمانان علیه استکبار جهانی دانست و گفت: پیام مهم حضور خیل عظیم مردم در این راهپیمایی، نبرد با استکبار جهانی است.
  ۵ ساعت پیش    
تولیت حوزه علمیه مروی گفت: هر اندازه انسان در دنیا اهل مجاهدت باشد می تواند با اولیای الهی پیوند برقرار کند اما گناهان سبب قطع این پیوند می شوند.
  ۵ ساعت پیش    
مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری با بیان این که القای رسیدن کشور به بن بست حرف دشمن است، گفت: متأسفانه چنین سخنانی از سوی برخی ها در داخل به طور مداوم تکرار می شود.
  ۵ ساعت پیش    
حجت الاسلام شکریان با اشاره به این که تبلیغ دین در شرایط امروز جامعه نیازمند ابزار مناسب و کارآمد است ...
  ۵ ساعت پیش    
حجت الاسلام صاف دل با اشاره به برگزاری همایش دین و سلامت در روزهای 25 و 26 مهر در مدسه علمیه سلیمانیه، گفت: این نشست با حضور اساتید برجسته حوزه علمیه برگزار می شود.
  ۵ ساعت پیش    
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران، منبرهای طولانی و بی محتوا را از جمله مهم ترین آسیب های تبلیغی دانست.
  ۵ ساعت پیش    
مدیر حوزه علمیه لرستان از اعزامی بیش از 500 طلبه به مراسم پیاده روی اربعین خبر داد و گفت: هدف از این اعزام تبیین و ترویج اهداف قیام عاشورا بین زائران است.
  ۵ ساعت پیش    
رییس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیان با اشاره پیام اربعین حسینی(ع)، گفت: ظلم ستیزی، مبارزه با کفر، الحاد و تروریسم پیام پیاده روی اربعین است.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان ایلام گفت: به منظور جمع آوری کمک ها و نذورات زائران اربعین و عتبات عالیات ...
  ۶ ساعت پیش    
رییس تبلیغات اسلامی شهرستان پلدختر گفت: 60 مبلغ بومی و غیر بومی در این شهرستان تا پایان ماه صفر فعالیت دارند.
  ۶ ساعت پیش    
رییس تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد از مبلغان به عنوان سربازان خط مقدم جبهه فرهنگی یاد کرد و گفت: این قشر با سلاح علم و استدلال باید پاسخگوی شبهات فرهنگی باشند.
  ۶ ساعت پیش    
امام جمعه ایلام گفت: فعالیت های حوزه علمیه خواهران تاکنون مثمر ثمر بوده ولی با توجه به شبیخون فرهنگی دشمنان علیه نظام اسلامی می طلبد که با کارهای جهادی و برنامه های متنوع فرهنگی نقشه های دشمن را بی ...
  ۶ ساعت پیش    
دبیر ستاد اقامه نماز لرستان بر ضرورت نهادینه سازی فرهنگ اقامه نماز بین نسل جوان و ارتقای معنویت در جامعه تأکید کرد و گفت: این مهم باید در اولویت برنامه نهادهای آموزشی و تبلیغی قرار گیرد.
  ۶ ساعت پیش    
آیت الله حیدری با اشاره به اینکه ضررهای پیوستن به کنوانسیون CFT بیش از منافع آن است، گفت: نمایندگان انطباق با قوانین جمهوری اسلامی را شرط پذیرش CFT کردند حال آنکه چنین شرط هایی برای ما معتبر و برای ...
  ۶ ساعت پیش    
مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به راه اندازی جنگ اقتصادی از سوی دشمن و فشار تحریم ها با هدف جداسازی مردم از انقلاب ...
  ۶ ساعت پیش    
رییس تبلیغات اسلامی بجنورد گفت: تربیت نیروهای جوان و پرانرژی در زمینه های مداحی و ذاکری اهل بیت(ع) می تواند نقش مهمی در خنثی سازی توطئه های فرهنگی دشمنان و جذب جوانان به مساجد داشته باشد.
  ۶ ساعت پیش    
حضرت آ یت الله جوادی آملی با بیان این که جریان حسین بن علی(ع) جریان حق و عدل و مبارزه با باطل است که در همه اعصار وجود دارد ...
  ۸ ساعت پیش    
رییس جمهور سفرای جمهوری اسلامی ایران در دیگر کشورها را نمایندگان ملت، تاریخ و فرهنگ متعالی ایران دانست و آنان را به تلاش فراوان در راستای توسعه، تقویت و تحکیم مناسبات سیاسی، اقتصادی ...
  ۹ ساعت پیش    
انقلاب اسلامی برای آینده هم یک مقدمه است و همین طور که ما امروز معلول گذشته هستیم، علت آینده هم هستیم؛ این پیوستگی در نظریه مدرن و نظریات جریان روشنفکری ما دیده نمی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۱    
رییس جمهور با اشاره به ضرورت گسترش همکاری ها و سرمایه گذاری های مشترک توسط شرکت ها و بخش خصوصی ایران و ژاپن، بر تلاش در راستای توسعه مناسبات و همکاری های دو کشور در زمینه های مختلف تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۵    
رییس قوه قضاییه با صدور بخشنامه ای به رؤسای کل دادگستری های سراسر کشور دستور داد که بدون نوبت به درخواست تعدیل مهلت تأدیه مهریه ها رسیدگی کنند تا از زندانی شدن مردان جلوگیری به عمل آید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۳    
رییس جمهور با استقبال از مواضع سیاسی هلند و اتحادیه اروپا در زمینه برجام، گفت: امیدوارم حکم موقت دادگاه بین المللی لاهه بر رفتار غیرقانونی دولت آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۰    
جانشین قرارگاه ثارالله سپاه القای وجود بن بست برای کشور را ناشی از ضعف و سستی برخی مسؤولان دانست و گفت: برخی با القای وجود بن بست در جامعه برای بیگانگان خوش رقصی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۸    
رییس جمهور با بیان اینکه اراده قوی دو دولت ایران و قطر بر توسعه همه جانبه روابط استوار است، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران همواره قطر را به عنوان کشوری دوست ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۲    
نماینده خبرگان ساده زیستی مسؤولان و روحانیت را عامل بقای نظام اسلامی دانست و گفت: اگر مسؤولان گرایش به اشرافیت داشته باشند و سطح زندگی آن ها از مردم فاصله بگیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۰    
رییس جمهور، توسعه و تقویت روابط با کشورهای قاره آفریقا و از جمله سنگال را از سیاستهای جمهوری اسلامی ایران دانست و تاکید کرد که تهران آماده است روابط خود را با داکار در همه حوزه های مورد علاقه تعمیق ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۷    
نماینده خبرگان با تأکید بر لزوم ساده زیستی مسؤولان گفت: دولت و مجلس باید آن دسته از مسؤولانی که دنیازده شده و اشرافی زندگی می کنند را عزل کرده و افراد صالح جایگزین کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۸    
رییس جمهور گفت: توسعه روابط و همکاری ها در زمینه های مختلف با بوسنی و هرزگوین همواره برای ایران حائز اهمیت است و تهران آماده گسترش روابط و همکاری های خود با سارایوو در زمینه های مختلف سیاسی، تجاری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۵    
رییس جمهور در دیدار سفیر جدید بلژیک در تهران اعلام کرد که ایران آماده است همکاری های تجاری و اقتصادی و سیاسی خود را با اتحادیه اروپا و از جمله بلژیک بیش از پیش توسعه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۹    
رییس جمهور در حکمی اسکندر مومنی را به عنوان دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۳    
رییس کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس با بیان اینکه مسؤولان نباید با اشرافی گری خود را تافته جدا بافته از مردم ببینند، گفت: در انقلاب اسلامی ساده زیستی وظیفه همه مسؤولان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۴    
رییس جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران ، آفریقای جنوبی را دوست نزدیکی برای خود می داند، گفت: با توجه به نزدیکی دو ملت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۹    
هانی زاده با بیان اینکه FATF کمکی به شرایط اقتصادی کشور نخواهد کرد، گفت: لایحه CFT بدون توجه به پیامدهایش تصویب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۹    
رییس تبلیغات اسلامی اسفراین گفت: 150 نفر از مداحان و ذاکران اهل بیت این شهرستان در سامانه طوبی ثبت نام و ساماندهی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۹    
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: برگزاری مراسم عزاداری محرم و صفر در جامعه بهترین فرصت برای تبیین سبک و سیره زندگی اهل بیت(ع) در میان مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۶    
همایش سه ساله های حسینی، خدمات رسانی سه موکب خراسان شمالی به زائران اربعین و پایان مرحله استانی جشنواره بین المللی قصه گویی عناوین برخی از اخبار کوتاه این استان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۳    
امام جمعه فاروج با انتقاد از تغییر چندباره فرماندار این شهرستان، گفت: جابجایی زودهنگام و مکرر فرمانداران شهرستان فاروج به آفت مدیریت این شهرستان تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۳    
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام گفت: مسجدها باید مکانی باشند که نوجوانان و جوانان را به سوی خود جذب کنند تا با حضور در این مکان مقدس ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۳    
مسؤول اداره فرهنگی، اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به اینکه برخی چنین القا می کنند که اگر در مقابل دشمن تسلیم بشویم مشکلات ما برطرف می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۱    
انتقاد امام جمعه از تأخیر در مناقصه خط آهن فردوس، رأی دیوان عدالت علیه برخی دستگاه هایی که مستاجر وقفند و برگزاری اجلاسیه شهدای نیروهای مسلح خراسان جنوبی عناوین برخی از اخبار کوتاه این استان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۴    
حجت الاسلام والمسلمین رفعتی با قرائت آیه 18 سوره مبارکه توبه، گفت: بر اساس این آیه، ایمان شرط مشترکِ اصحاب رسانه در فعالیت های رسانه ای است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۴    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: در دفاع از آرمان های انقلاب و امام راحل ایستاده ایم و اجازه نمی دهیم ذره ای گرد بی وفایی بر آرمان های شهدا بنشیند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۸    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس از برپایی 41 موکب استان فارس در ایام اربعین حسینی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۲    
یکی از شگفتی های اربعین، گسترش چشمگیر این حرکت بزرگ در سال های اخیر است که با وجود کینه توزی دشمنان و کشورهای استکباری به منظور جلوگیری از رشد همه جانبه این راهپیمایی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۶    
نماینده سابق مجلس با بیان این که اجرای FATF تأثیری در حل مشکلات اقتصادی نخواهد داشت، با استناد به الزامات آن گفت: در صورت اجرای FATF باید افرادی مانند حاج قاسم سلیمانی را تحویل دشمنان بدهیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۳    
معاون اداره کل اوقاف استان زنجان از پخت 250 هزار غذای گرم در 15 روز مستقری موکب اوقاف در سامرا خبر داد و گفت: نانوایان زنجانی مسؤول تامین نان در شهر سامرا در ایام اربعین هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۰    
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه اجازه نخواهیم داد امسال دشمن در 9 دی اغتشاش ایجاد کند، گفت: امسال 9 دی باشکوه تر از سال های گذشته اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۷    
امام جمعه زنجان با انتقاد از نقشه های شوم دشمنان، گفت: خوشبختانه معلمان زنجانی به نقشه های دشمنان بی اعتنایی کردند و امروز هیچ اتفاقی در زنجان رخ نداد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۸    
نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در هر دو صورت پذیرفتن و نپذیرفتن FATF دشمن فشار خود را وارد می کند اما نپذیرفتن آن فشارش کمتر است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۲    
کارشناس حوزه اقتصاد با ابراز نگرانی از چگونگی اجرای CFT، گفت: تصویب CFT در کاهش قیمت ارز و ثبات اقتصادی تأثیری ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۹    
نماینده مجلس خبرگان رهبری درباره تسبیح و تحمید و فرق این دو، گفت: در قرآن کریم تحمید و تسبیح خداوند بیشتر در کنار یکدیگر ذکر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۶    
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۶    
در اجلاسیه شهدای نیروهای مسلح استان از مستند پای پرواز رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۳    
مدیرکل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب با بیان اینکه مشکلات اقتصادی ملت ایران را از پای درنمی آورد، گفت: مجمع جهانی تقریب مذاهب زمینه ساز تقویت، وحدت، محبت و تقریب مذاهب اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۷    
امام جمعه کرج در جمع بهاییان مسلمان شده توحید را ازجمله مسائل مهم در دین اسلام برشمرد و گفت: تقویت مبانی دینی موردتوجه قرار گیرد و به وسیله مطالعه و پرسش از کارشناسان مذهبی پایه های دینی و ایمانی خود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۸    
امام جمعه آشخانه گفت: دشمنان با بزرگ نمایی مشکلات قصد دارند در سطح جامعه ایجاد نارضایتی کرده و این نظام را ناکارآمد نشان دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
یکی از رهبران حماس به تهدیدات لیبرمن ضد حماس واکنش نشان داد و گفت: این تهدیدات ساکنان غزه را نمی ترساند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
کاندیداهای مسلمان در انتخابات محلی در تعدادی از شهر های کانادا حضور پررنگی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
حجت الاسلام اسلامی فر گفت: برخی گفته اند که بعد از شهادت حضرت رقیه(س)، بنی امیه اقدام به تجلیل و احترام اهل بیت امام کرد و آنان را به مدینه و کربلا بازگرداند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
وزیر دادگستری آمریکا پنج گروه از جمله حزب الله لبنان را در فهرست گروه های مرتکب جرایم سازمان یافته قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
منابع فلسطینی از شهادت 218 فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی از سال 1967 تاکنون خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: همزمان با هفته تربیت بدنی ویژه برنامه های مختلف ورزشی برای طلاب مدارس علمیه آذربایجان شرقی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
سازمان همکاری اسلامی این هفته با مشارکت دولت ترکیه سمیناری درباره اسلام هراسی برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
رییس ستاد اقامه نماز جمعه ارومیه گفت: دشمن از الگوگیری جوانان از شهدای کربلا و تربیت فرزندانی با سیره حسینی و آموزه های عاشورا واهمه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
جمعی از طلاب و روحانیان حوزه علمیه حضرت ولی عصر(عج) تبریز از پروژه قطار شهری بازدید و در جریان روند اجرای پروژه خط دوم قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
حجت الاسلام خانزاده به بیان موانع اسلامی سازی علوم انسانی پرداخت و ایجاد بروکراسی و عدم وجود نیروی متخصص را از موانع اسلامی سازی علوم انسانی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
امام جمعه تبریز گفت: مسائل اقتصادی کشور بسیاری از مشکلات معیشتی به مردم تحمیل کرده است که در این بین اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه در تنگنا قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در تلاش برای نجات متحد سعودی خود از تنگنای قتل جمال خاشقچی ، مایک پامپئو وزیر خارجه خود را عازم ریاض کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
امام جمعه ایلام گفت: استقبال شایسه مردم ولایت مدار استان ایلام از رییس دفتر مقام رهبری برگ زرین دیگری در تاریخ این استان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
نظامیان صهیونیست شرکت کنندگان در راهپیمایی دریایی نوارغزه را به گلوله بسته و 32 نفر از آنها را به شدت زخمی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
استاد حوزه علمیه نفوذ نظامی و نفوذ سیاسی آمریکا را رو به افول دانست و گفت: اگر 30 سال قبل قدرت آمریکا از قدرت ایران بیشتر بود اما امروز زمانه عوض شده است به طوریکه شبکه های خبری آمریکا هیچگونه خبری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه خداوند به انسان کریم عزت، قدرت و خیرکثیر می بخشد، گفت: حق گویی سبب کرامت انسان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
مدرسه ای دینی در شرق اسپانیا، یعنی تنها مدرسه دینی ویژه مسلمانان، است که در کنار احیای حفظ و ترتیل قرآن به روایت ورش از نافع ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه با حضور در پروژه مسکونی در حال ساخت ممتازین قم، روند اجرای این پروژه را بررسی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱    
عده ای از وضعیت خراب اقتصادی و معیشتی که خودشان به وجود آورده اند، سوءاستفاده می کنند و می گویند که مردم ببینید چقدر وضعیت بد است، حال اگر ما برویم و FATF را امضا کنیم همه مشکلاتمان حل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۲    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی تصریح کرد تهدید ایران رژیم او را به کشورهای عربی نزدیک کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۳    
نشست سالانه مسؤولان شورای هماهنگی مسلمانان آلمان و کلیسای انجیلی در سال جاری در کُلن برگزار شد. هدف از برگزاری این نشست، تقویت همبستگی اجتماعی در دوران گسترش افراط گرایی و اسلام هراسی بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۷    
بدون شک، انقلاب اسلامی همچنان که از نام آن آشکار است، انقلابی است که از نظر ماهیت ایدئولوژیک، ریشه در آیین اسلام دارد و بر اساس مایه ها و مضامین الهی آن شکل گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۴    
با توجه به پاسخگو نبودن اعتبارات دولتی نسبت به نیازهای مردمی در وضعیت کنونی، کمیته امداد امام خمینی با عزم جهادی و تلاشی انقلابی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۱    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ادعای غرب مبنی بر وجود رسانه های آزاد در آن جوامع را از اساس دروغ دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۲    
اگر با مختصاتی که رهاسازی فرهنگی دارد جلوی تولیدات فرهنگی مخالف مبانی انقلاب اسلامی گرفته نشود، بیش از هر چیز رویکرد "تقدیرگرا" به عنوان مبنای سیاست فرهنگی بر جامعه تحمیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۹    
بزرگان دین بدون داشتن قدرت نظامی و منصب سیاسی رسمی در مقابل بزرگترین قدرت های دنیا ایستاده اند و حتی از تقدیم خون خود در این راه هراسی نداشتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۴    
نویسنده کتاب درصدد پاسخ به این پرسش است که بنیانگذار انقلاب اسلامی در جنگ هشت ساله، چه نوع مدیریتی را در سطوح مختلف نظامی اعمال می کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۵    
این کتاب نوشته غلامرضا یزدانی است که در دانشگاه علوم اسلامی رضوی تهیه شده و در انتشارات این دانشگاه به چاپ رسیده است.
مشاهده نتایج بیشتر...