شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۹:۴۷Nov 2017 25

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۷    
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری گفت: منطبق شدن عاشورای دیروز(کربلا) و عاشورای امروز(دفاع مقدس) از جمله ویژگی های محرم امسال بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۷    
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از ادغام آزمون های حفظ قرآن این سازمان و وزارت ارشاد خبر داد و گفت: اولین آزمون مشترک اواخر بهمن ماه در سراسر کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۴    
مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی گفت: باید دین اسلام را با تمام زیبایی هایش معرفی کنیم تا جامعه مترقی و مدرن امروزی، آموزه های وحیانی و دینی را بپذیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۲۸    
عضو هیأت علمی جامعة المصطفی گفت: در روضه خوانی به محل شهادت امام حسین(ع) گودی قتلگاه گفته می شود و این در حالی است که گودی قتلگاه مرتفع ترین مکان عالم است، گودی نیست و بلکه ارتفاع است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۷    
بعضی ها فکر می کنند اگر زیاده خواه باشند، بیشتر به دست می آورند و لذت و خوشبختی بیشتری را تجربه می کنند و اگر قانع باشند، خوشی های زندگی را از دست می دهند و رنج و بدبختی بیشتری در زندگی خواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۸:۵۵    
نماینده مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر این که رفراندوم اقلیم کردستان پروژه ای برای تشکیل اسرایل بزرگ است، گفت: رژیم صهیونیستی با حمایت های مالی و معنوی خود از همه پرسی کردستان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۸:۵۲    
حجت الاسلام والمسلمین تلخابی، گفت: خبرگان در حال کار کردن بر طرح های ابتدایی تشکیل هیأت اندیشه ورز هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۸:۴۳    
نماینده خبرگان با بیان این که خبرگان می تواند مطالبه انقلابی گری را از قوای سه گانه داشته باشد، هدف از تشکیل هیأت اندیشه ورز را پایش، محتواسازی و راهبرد نویسی برای بهره مندی از ظرفیت نظام دانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۸:۱۹    
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در بیانیه ای از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر هجمه های اخیر آمریکا حمایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۷:۴۳    
با وجود اینکه تشکیلات شیعی در اثر حادثه عاشورا دچار ضعف شده بود اما حرکات شیعی در قبال این ضعف مشغول فعالیت بود که مجددا آن تشکیلات را به وضع اول در آورد، تا اینکه واقعة حَرّه پیش آمد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۶:۲۲    
حجت الاسلام و المسلمین قرائتی گفت: باید برای جلب جوانان سایت خنده های حکیمانه راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۵:۳۷    
علی محمدی رییس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه مربیان قرآنی باید انقلابی، جهادی و ولایی عمل کنند، گفت: باید با بهره گیری از محتوای قرآنی و اسلامی، فضای مجازی را مدیریت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۴:۳۱    
دبیر اولین اجلاس بین المللی هم اندیشی نقش اتحادیه های جهانی تقریب نهاد نخبگان جهان اسلام در اجرای راهبرد دیپلماسی وحدت از حضور 50 میهمان خارجی در اجلاس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۳:۱۶    
بلخاری، رییس انجمن آثار و مفاخر گفت: ما به وسیله عقل جزئی، جهان محسوس خود را روشن می کنیم و به واسطه عقل کلی، جهان معقول خود را.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۲:۳۶    
حسن حضرتی در نشست نسبت علم کلام و علم تاریخ در عاشوراشناسی گفت: امام شناسی یک حوزه مطالعاتی میان رشته ای است. مورخان و متکلمین در امام شناسی باید به معارف یکدیگر نظر داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۱:۱۸    
تیم مشاوران دولت در حوزه توافق هسته ای باید در نظر داشته باشند که برخورد شعاری توأم با ابراز رضایت از اجرای برجام ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۰:۲۴    
استاد درس خارج اصول حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: با توجه به اقدامات و شبهه پراکنی های دشمنان امروز حوزه های علمیه باید برای پاسخ به نیازهای جدید جامعه همت مضاعف داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۰:۲۱    
دادستان کل با بیان اینکه فضای مجازی امروز نیازمند درمان اورژانسی است، گفت: متاسفانه دولت مردان اورژانسی عمل نمی کنند در حالی که این امر شوخی بردار نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۰:۱۵    
عضو شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: باید طلاب نو ورود تحصیل مناسب و عمیق توأم با بصیرت، زمان شناسی و مخاطب شناسی را سرلوحه فعالیت های تحصیلی و تهذیبی خود قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۳:۵۱    
امام جمعه محمود آباد با اشاره به این که رشد و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سه دهه اخیر مرهون وجود همین تفکر ارزشمند و انقلابی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۳:۴۸    
امام جماعت مکه مکرّمه در حالی رییس جمهور آمریکا را منجی انسانیت معرّفی می کند که ترامپ بارها در اهانت به مسلمانان، اسلام را منشأ تروریسم توصیف کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۳:۳۳    
سید حسن موسوی چلک معتقد است سیاست گذاری و برنامه ریزی در حوزه آسیب های اجتماعی نیازمند رصد مسائل و ارائه آمار دقیق در این حوزه است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۳:۱۵    
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: امنیت و آرامشی که امروز در سرتاسر ایران اسلامی حاکم است، مرهون جان فشانی و فداکاری های نیروهای مسلح کشور اعم از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۳:۰۶    
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: شهدا بزرگ ترین و مهم ترین سرمایه نظام اسلامی و قوی ترین پشتوانه برای تعالی جامعه دینی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۲:۵۴    
دبیر مجمع علمای خراسان شمالی با بیان اینکه نقش همنشین و همراه و دوست ناباب در شکل پذیری شخصیت ما نقشی انکارناپذیر و تأثیرگذار است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۲:۴۵    
اجرای طرح کرامت در 7 شهرستان خراسان شمالی، گلایه از پرداخت نکردن اجاره بهای موقوفات و برگزاری شب شعر آیینی در بجنورد عناوین برخی از اخبار کوتاه این استان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۲:۳۶    
وقتی کرارا ضد مواضع قبلی خود موضع می گیریم و فی المثل، روزی وعده 100 روزه می دهیم و دگر روز منکر می شویم و روز دیگر، باز هم همین وعده را با کمی پس و پیش می دهیم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۲:۱۵    
آسیب های اجتماعی منشا ارتکاب جرائم، پیشرفت 90 درصدی بهسازی مسیر دوم زائران اربعین در ایلام و چهاربانده شدن محور ارتباطی ایلام- مهران تا پایان سال آینده عناوین اخبار کوتاه استان ایلام است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۲:۱۵    
نماینده ولی فقیه در ایلام گفت: از دیدگاه اسلام، روحانی به کسی گفته می شود که مجهز به سلاح های علم و تقوا باشد و تزکیه نفس در تمامی ابعاد زندگی او نمود داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۲:۰۶    
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: شناسایی نفس امّاره سبب دل کندن از این نفس خواهد شد؛ چرا که این نفس انسان را به بدی ها امر می کند و از انجام خوبی ها بازمی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۲:۰۳    
حجت الاسلام موسوی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی جدی در مباحث قرآنی و مدح اهل بیت(ع) در حوزه های علمیه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۲:۰۰    
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به اینکه مردم استان کرمانشاه از بیکاری و رکود خسته شده اند گفت: مردم استان به عملکرد استاندار جدید چشم امید دوخته اند و امید است استاندار جدید زمینه رفع معضل ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۱:۵۱    
امام جمعه صیدون باغملک گفت: در در دهه اول محرم امسال در سراسر ایران اسلامی جوانان و نوجوانان با اینکه شغل و درآمد مالی خاصی ندارند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۱:۴۸    
مدیر حج و زیارت استان کرمان گفت: امسال اعتبار ویزا اربعین به سه ماه افزایش یافته و با این حساب دیگر تراکم جمعیت در مرزها نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۱:۳۶    
کسی که در کشتی اباعبدالله الحسین(ع) نشسته، نمی تواند نسبت به اقامه قسط و عدل و نفی ظلم و جور به صورت اجتماعی و جهانی بی تفاوت باشد، بلکه تلاش خود را در این مسیر مضاعف می کند؛ و همین ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۱:۱۸    
شهید قرائی که شجاعتش زبانزد همرزمانش بود در سال 1365 طی عملیات والفجر 9 در منطقه سلیمانیه به مقام شهادت رسید اما پیکر او هیچ وقت به وطن بازنگشت تا اینکه چندی پیش و بعد از 31 سال گمنامی پیکر او ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۱:۱۵    
نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با بیان اینکه امام حسین(ع) تسخیر کننده قلوب است، گفت: مسلمانان و غیر مسلمانان در سراسر جهان برای شهادت مظلومانه اباعبدالله الحسین(ع) عزاداری می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۱:۱۲    
مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات آذربایجان غربی گفت: امسال آذربایجان غربی با ایجاد 10 موکب به زائران اربعین حسینی خدمات ارائه خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۱:۱۲    
کودکان و نوجوانان بحرینی با بازداشت از سوی آل خلیفه از تحصیل محروم هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۱:۰۹    
نماینده مجلس خبرگان رهبری تلاوت قرآن کریم را رزق معنوی بیان کرد و گفت: تلاوت قرآن کریم باید به گونه ای باشد که خداوند از انسان راضی شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۱:۰۶    
مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی گفت: جمعیت بانوان فرهیخته باید با همت و تلاش خود و با ژرف نگری در راستای از بین بردن خرافات و موهومات شکل گرفته در حوزه دین به ویژه در زمینه نهضت عاشورا و ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۱:۰۰    
عضو شورای عالی حوزه علمیه استان سمنان خیران مدرسه ساز را الگوی انجام "عمل خیر بجا و به موقع" خواند و گفت: مدرسه سازی به ویژه در مناطق محروم خیری ماندگار و گامی بلند در مسیر رشد و کرامت انسانی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۵۷    
مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) قائمشهر با بیان این که یک طلبه نباید دغدغه ای جز علم آموزی و کسب تقوا و معنویت در حوزه داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۵۴    
آستان مقدس علوی از برپایی ایستگاه قرآن طی ایام اربعین حسینی در عراق خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۵۱    
جبهه العمل اسلامی لبنان از عادی سازی روابط کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی و خائن دانستن نیروهای مقاومت به شدت انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۳۶    
مفتی سابق مصر و عضو هیأت کبار علمای الازهر با تاکید بر اجتهاد گروهی خاطر نشان کرد که این امر به افزایش دقت در احکام فقهی منجر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۱    
دولت ظرف سه ماه 14 هزار سانتریفیوژ را اوراق کرد، اندوخته یک دهه غنی سازی را به خارج فرستاد، قلب رآکتور اراک را بتن ریزی کرد، اما هنور کمترین تعهدات آمریکا عملیاتی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۱۸    
دادگاه تجدیدنظر عضو جمعیت الوفاق اسلامی بحرین به 30 مهر به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۱۲    
اداره امور فنی و مهندسی آستان مقدس حسینی خاطرنشان کرد که سرداب الشهدا حرم امام حسین (ع) برای ایام اربعین افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۰۶    
تجمع علمای مسلمان لبنان نسبت به مشارکت ترکیه در پاکسازی سوریه از لوث تروریست ها هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۵۱    
روستای حطله در شرق استان دیرالزور که سال 2013 میلادی شاهد جنایت تروریست ها بود، به دست نیروهای ارتش و مقاومت سوریه آزاد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۲    
مجمع پژوهش های اسلامی الازهر مصر از افتتاح دفتر پاسخگویی به سوالات شرعی در مناطق مختلف کشور و حضور روحانیان مورد تایید الازهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۳۹    
رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز برخی در داخل و عده ای در خارج به دنبال این هستند که یک نظام سکولاریستی در ایران برپا کرده و این انقلاب را از درون تهی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۳۹    
رییس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان بر لزوم دوری سیاستمداران از سخنان تنش زا و نزاع های بیهوده تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۲۱    
معاون وزیر امور خارجه گفت: اگر لازم باشد برجام را کنار خواهیم گذاشت. البته آغاز کننده نقض برجام نخواهیم بود، اما پیش بینی شرایط آینده راحت نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۱۲    
منابع آگاه از مذاکرات اتحادیه اروپا و آمریکا برای در نظر گرفتن تحریم های هدفمند علیه فرماندهان ارتش میانمار به خاطر اعمال خشونت علیه مسلمانان روهینگیا خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۱۲    
رهبر جنبش حماس در نوار غزه گفت که وحدت بین فلسطینی ها تضمین کننده مقابله با تلاش ها برای از بین بردن مسأله فلسطین است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۰۳    
حضرت آیت الله سبحانی با اشاره به برخی گفته ها در خصوص طب نوین گفت: اینکه می گویند طب امروز، طب آمریکا و جاهای دیگر است، حرف غلطی است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۵۱    
رییس ائتلاف ملی عراق خاطرنشان کرد که کشورهای منطقه اگر می خواهند مردمانشان در رفاه و آسایش باشند، باید با تروریسم مبارزه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۴۵    
مفتی مصر تاکید کرد که حامیان و پناه دهندگان به تروریست های تکفیری مورد لعن و نفرین الهی قرار گرفته و در جرم و جنایات آنها شریک هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۴۲    
مقامات دینی و سیاسی رژیم آل سعود از هیچ فرصتی برای تبعیض و تحریک شهروندان سعودی ضد شیعیان و کافر و مجوس خواندن آنها دریغ نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۳۹    
وزیر اوقاف مصر در مقاله ای با انتقاد از سیاست های اخوان المسلمین، این جمعیت را به عنوان پدر معنوی گروهک های تروریستی و حامی اندیشه ای آنها معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۳۶    
مسؤولان چاپ مجموعه نوحه نواحی می گویند تمرکزشان بر معرفی الگوهای سنتی عزاداری های بومی ایران است و الزاما به دنبال نفی و نقد سبک های جدید مداحی نبوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۳۶    
مصر به دلایل ژئوپولیتیک و تلاش برای بازیگری در منطقه خود را به نوعی برای حضور در پرونده آشتی ملی ناگزیر می بیند علاوه بر اینکه مصر از جانب غرب و رژیم صهیونیستی نیز به این کار تشویق می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۲۴    
مراسم شب وداع با پیکرهای مطهر شهدای گمنام با اجرای برنامه های سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، در مدرسه معصومیه قم برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۹    
مسؤول امور تلبس معاونت تهذیب حوزه های علمیه از تلبس 2300 طلبه در شش ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: حضور سه روزه در مشهد مقدس به همراه خانواده هدیه طلبه های تازه ملبس است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۵۱    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان با بیان اینکه ترویج سبک زندگی اسلامی امری مهم در تبیین اقتصاد مقاومتی است، گفت: فعالیت تبلیغی مبلغان در بقاع متبرکه امری مهم در نهادینه سازی این مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۴۸    
مدیر حوزه علمیه شهداد در پاسخ به این پرسش که وحدت رویه در عملکرد خانواده و آموزش و پرورش چه ثمراتی را متوجه کلان جامعه خواهد کرد؟ گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۴۵    
مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه مسؤولان تشکل های دینی باید در راستای شناخت کامل مهارت ها و توانمندی ها تلاش کند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۴۵    
رژیم صهیونیستی مانع از خروج برخی اعضای حماس از کرانه باختری برای سفر به قاهره شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۴۵    
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه اربعین حسینی فرصتی برای تبیین معرفت حسینی است، گفت: با بهره مندی از این فرصت ها باید در راستای تبیین و ترویج معرفت دینی و ارتقای معنویت گام برداشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۴۲    
یک روزنامه صهیونیستی اعلام کرد که این رژیم با کشورهای عربی همکاری های نظامی و اطلاعاتی دارد که رسانه ای نمی شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۳۹    
اتحادیه اروپا و کشورهای اروپایی که از آغاز بحران سوریه مدعی حمایت از معارضان سوری بودند، امروز پشت معارضان را خالی کرده و به سمت دمشق متمایل شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۳۹    
صهیونیست ها، 16 فلسطینی را در کرانه باختری به دلیل ارتباط با مقاومت بازداشت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۳۹    
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قرچک با بیان اینکه دشمن علیه آرمان های انقلاب، امام و رهبری برنامه ریزی دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۱۸    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی بار دیگر تاکید کرد ایران تا امروز به طور کامل به همه تعهدات هسته ای که در برجام قید شده، عمل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۴۸    
عضو افغانستانی مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت(ع) اظهار داشت: اشرف غنی در نزدیک به سه سال گذشته، نه تنها تعامل مثبتی با شیعیان افغانستان نداشته که روند کار و نوع برخورد او در محور تضعیف شیعیان و ایجاد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۳۳    
استاد سطوح عالی حوزه خراسان گفت: با استدلال عقلی قطعی و روشن می فهمیم کائنات به خدا وابسته اند و ذات خداست که علت اینهاست؛ یعنی موثر و موجد آنهاست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۳۳    
معاون فرهنگی مدرسه علمیه نجمیه ازنا با بیان اینکه تربیت نسلی انقلابی خنثی کننده هجمه های فرهنگی دشمنان است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۲۷    
حجت الاسلام والمسلمین نکونام، ظهر امروز با حضور در بیمارستان تأمین اجتماعی امام علی(ع) فرخشهر از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید کرد و از نزدیک از بیماران بستری در این بیمارستان عیادت و آنان را ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۲۷    
رییس مؤسسه بهداش معنوی با اشاره به آسیب های عرفان ها کاذب برای خانواده و جامعه، خواستار جدی گرفتن برخورد با این جریان ها از سوی مسؤولان بویژه حوزه های علمیه شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۲۴    
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان معلم را با نفوذترین و محبوبترین الگوی تربیتی برای دانش آموز معرفی کرد و گفت: تربیت زمانی محقق می شود که مربی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۰    
نماینده ولی فقیه در لرستان مدیریت صحیح را رمز موفقیت نهادهای علمی آموزشی خواند و گفت: برای موفقیت در این عرصه باید از توانایی و ظرفیت نیروهای متخصص بهره مند شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۰    
مراسم ششمین سالگرد کرسی های تلاوت اذانگاهی همراه با تجلیل از دست اندرکاران کرسی های سه گانه تلاوت اذانگاهی با حضور قائم مقام شورای عالی قرآن و مدیر شبکه رادیویی قرآن برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۵۷    
آلمان به تازگی شاهد برگزاری انتخابات پارلمانی بود که به پیروزی اتحاد دموکرات مسیحی و سوسیال مسیحی (CDU/CSU) به رهبری آنگلا مرکل انجامید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۵۷    
حضرت آیت الله مظاهری، پیامی به دومین پیش نشست کنگرۀ بین المللی توسعه و تعالی علوم بر پایۀ عقلانیّت وحیانی با تکیه بر اندیشه های حضرت آیة الله جوادی آملی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۵۴    
نقش و جایگاه نیروی انتظامی در جامعۀ اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا نیروی انتظامی مهم ترین رکن جامعه است، ایجاد نظم مطلوب در جامعۀ اسلامی به مانند دیگر جوامع بشری ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۵۴    
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه رسیدگی های قضایی و به تبع آن احضار و تحقیق از وظایف ذاتی و اصلی دستگاه قضا است، به کسانی که به هر بهانه ای به قوه قضاییه توهین می کنند یا اتهام می زنند هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۵    
نیروهای جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء موفق شدند شمار زیادی از تکفیری ها را در منطقه جبال مکحول در استان صلاح الدین به قتل برسانند و شماری از آنها را دستگیر کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۵    
امام جمعه موقت ورامین با بیان اینکه باید برنامه ریزی های دقیق تری برای شناسایی چهره واقعی آمریکا به جوانان انجام شود، گفت: برخی سعی دارند با بزک کردن چهره آمریکا، چهره زیبایی از این کشور نشان دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۲    
امام جمعه بیرجند گفت: ظلم و ستم های امروز در دنیا به علت فاصله گرفتن از دین حق و حقیقت دین است و متاسفانه آنچه در دنیا به عنوان دین مطرح می شود ابزاری در دست استعمارگران است و آن ها برای سلطه بر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۲    
کابینه رژیم صهیونیستی به دنبال تصویب ساخت 4 هزار واحد یهودی نشین جدید در کرانه باختری است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۹    
نویسنده مشهور جهان عرب نوشت که رییس جمهور آمریکا به دنبال آغاز کردن جنگی با ایران یا کره شمالی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۹    
رژیم صهیونیستی چند منطقه در نوار غزه را هدف حملات توپخانه ای قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۶    
نماینده مجلس خبرگان رهبری ایران امن ترین کشور در سراسر دنیا است، گفت: فلسفه سیاسی اجتماعی نبوت و امامت ایجاد امنیت در جوامع بشری است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۲۷    
انجمن غیردولتی ایستادگی در مقابل نژادپرستی ، تظاهرات مقابله اسلام هراسی و نژادپرستی را در لندن در واکنش به راست گرایان افراطی برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۲۷    
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره تاثیر تفکر دینی معلمان در تربیت نسل ایده آل گفت: دین مداری معلمان سبب تقویت پایه های علمی و آینده نگری دانش آموزان می شود .
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۲۴    
معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق(ع) اندیمشک گفت: دوره دانش افزایی پژوهشی برای اساتید حوزه های علمیه اندیمشک به مدت 35 ساعت به میزبانی مدرسه علمیه امام صادق(ع) اندیمشک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۶    
گردهمایی بانوان مبلغ و حافظ قرآن کربلا با موضوع مفاهیم قرآن و امام حسین(ع) به همت شعبه تبلیغات دینی بانوان وابسته به آستان حسینی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۶    
دبیر اجرایی مجمع عالی حکمت اسلامی از برگزاری نخستین اجلاس مدیران و اعضای شورای علمی این مجمع در روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته در شهر مشهد مقدس خبرداد.
مشاهده نتایج بیشتر...