پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۲۳:۱۷Jun 2018 21
 

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1396 خبر گزاری رسا 31 فروردین 1397 خبر گزاری رسا 31 اردیبهشت 1397 خبر گزاری رسا 1 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 2 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 3 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 4 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 5 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 6 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 7 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 8 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 9 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 10 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 11 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 12 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 13 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 14 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 15 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 16 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 17 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 18 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 19 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 20 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 21 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 22 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 23 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 24 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 25 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 26 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 27 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 28 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 29 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 30 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 31 خرداد 1397 
  ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی اکبر موسوی حسینی استاد اخلاق که مردم او را با برنامه تلویزیونی اخلاق در خانواده می شناختند، عصر امروز در بیمارستان مهر دار فانی را وداع گفت.
  ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام حسینی مقدم گفت: بایستی طرحی برای ارتقای سطح کیفیت نماز، مساجد و ائمه جماعات تدوین و اجرا شود تا کار به صورت منسجم پیشرفت داشته باشد.
  ۳ ساعت پیش    
مظفر با بیان این که در گروه های تخصصی باید به شیوه های صحیح و جذاب دعوت به نماز پرداخته شود، گفت: در جامعه اصلی ترین موضوع در بخش اقامه نماز، شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز است.
  ۳ ساعت پیش    
دادگاه عالی جنایی بحرین در اقدامی بی سابقه حکم به بیگناهی دبیرکل جمعیت الوفاق در پرونده جاسوسی برای قطر را صادر کرد.
  ۳ ساعت پیش    
رییس کل دادگستری آذربایجان غربی بر همکاری حوزه با دستگاه قضا تاکید کرد و گفت: تعامل و همکاری علما و روحانیان با دستگاه قضا می تواند در پیشگیری از وقوع جرم اثرگذار باشد.
  ۳ ساعت پیش    
معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان شمالی از راه اندازی گروه های امر به معروف در مدارس علمیه استان خبر داد و گفت: اعضای این گروه ها پس از دریافت آموزش های لازم ...
  ۳ ساعت پیش    
مسؤول معاونت تبلیغ حوزه علمیه قم در خراسان شمالی گفت: موضع گیری های نادرست و دوپهلوی برخی از مسؤولان ارشد اجرایی کشور در مورد مسائل فرهنگی، سبب تضعیف آمران به معروف و ناهیان از منکر می شود.
  ۴ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی در تفسیر آیه 10 سوره لقمان، گفت: همان گونه که کوه ها پناهگاه انسان ها هستند، ما هم در سختی ها به امامان متوسل می شویم و پناه می بریم.
  ۴ ساعت پیش    
مسؤول واحد خواهران حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: در ایام تابستان 30 نفر از طلاب مدرسه علمیه الزهرا (س) بجنورد در شهربازی و سایر اماکن عمومی مرکز استان فعالیت های مختلف فرهنگی را اجرا می کنند.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه خراسان شمالی گفت: اینکه فرد روحانی با لباس به جایی برود خود به نوعی امر به معروف و نهی از منکر است ...
  ۴ ساعت پیش    
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران از وجود 169 خانه عالم در شهرهای مختلف استان خبر داد و گفت: افزون بر این 207 خانه عالم نیز در مازندران نیمه کاره است که باید تکمیل شود.
  ۴ ساعت پیش    
کتاب گلستان یازدهم، نوشتۀ بهناز ضرابی زاده به زندگی شهید علی چیت سازیان به روایت همسر شهید می پردازد.
  ۵ ساعت پیش    
وقتی واژه ی جریان به کار می رود، منظور فعالیت و رویدادی است که از نظر مخاطب، فراگیر، به حسب محتوا جامع، از حیث زمان، مداوم و از نظر مکان، گسترده است.
  ۵ ساعت پیش    
رییس جمعیت قولنا و العمل لبنان با تاکید بر لزوم اتحاد، اسلام و مسیحیت را دو بال حفظ ثبات و امنیت داخلی دانست.
  ۵ ساعت پیش    
احمد بن بلا، قهرمان جهاد آزادی بخش مردم الجزایر و فرمانده نیروهای مسلح ضد استعمار از شخصیت های بزرگ تاریخ معاصر است که پس از 80 سال مبارزه و جهاد و تبعید و زندان درگذشت.
  ۵ ساعت پیش    
مسؤول اداره آموزش حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به راه اندازی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در مدارس علمیه استان با همکاری ستاد امر به معروف خراسان شمالی ...
  ۵ ساعت پیش    
مؤسسه امام خمینی(ره) ماهنامه علمی - ترویجی علوم انسانی معرفت، ویژه فلسفه را منتشر کرده است.
  ۵ ساعت پیش    
کتاب دانشنامه قرآنی معارف عقلی به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.
  ۵ ساعت پیش    
تحریم های ثانویه آمریکا، شرکت های کشورهای دیگری را در بر می گیرد که اصالتا آمریکایی نیستند، اما قوانین تحریمی آمریکا آن ها را برای ورود و تجارت با بازار ایران دچار انسداد می کند.
  ۵ ساعت پیش    
عبدالله گنجی: مدیرآمریکا بر جهان به سبک کدخدایی پیش نمی رود و این شروع یک روند در جهان چند قطبی است.
  ۵ ساعت پیش    
حجت الاسلام سالاری مکی گفت: باید طلاب و روحانیان و آمران به معروف و ناهیان از منکر تلاش کنند در جامعه اسلامی عشق به ولایت و تبعیت از ولایت در اولویت معروف ها قرار گیرد.
  ۵ ساعت پیش    
مؤسسه امام خمینی(ره)، هیجدهمین شماره فصلنامه معرفت سیاسی را منتشر کرد.
  ۵ ساعت پیش    
نسخه الکترونیکی جلد اول کتاب تاریخ اجتماعی فکری شیعه اثناعشری در هند به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.
  ۶ ساعت پیش    
رفتارهای عمومِ مردم، تا حدّ زیادی، متأثّر از رفتارهای گروه های مرجع است از این رو، باید برای تغییرِ رفتارهای مصرفیِ گروه های مرجع، چاره اندیشید.
  ۶ ساعت پیش    
مؤسسه امام خمینی(ره) دویست و چهل و دومین شماره ماهنامه علوم انسانی معرفت، ویژه دین شناسی را منتشر کرده است.
  ۶ ساعت پیش    
آیت الله میرباقری گفت: الگوی پیشرفت اسلامی- ایرانی با برنامه ریزی و تقویت بنیان ها و ساختارهای اجتماعی، باید کارآمدی خود را در مقیاس جهانی ثابت کند.
  ۶ ساعت پیش    
آیت الله اراکی گفت: موارد استثناء حرمت کذب، مثل کذبی که در مقام اصلاح ذات البین شود، مثل کذبی که از باب خُدعه در حرب باشد و... است.
  ۶ ساعت پیش    
آینده مرجعیت پویا و تأثیرگذار، از آنِ مرجعیتی است که فرا فرقه ای، وحدت گرا، دارای زبان تفاهمی و ارتباطی مناسب، آشنا با تحولات فکری - اجتماعی و فرهنگی جهان و مستقل از نهاد قدرت باشد.
  ۶ ساعت پیش    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، با اشاره به بیانات رهبر انقلاب درباره بررسی معاهدات بین المللی گفت: با این بیانات، تقریباً وضعیت آینده روشن و حجت برای ما تمام شده است.
  ۶ ساعت پیش    
تاریخ به ما می گوید که روسای جمهورآمریکا همواره می خواسته اند ایران را در شعب ابی طالب محصور کنند و به لطف خدا و همراهی مردم ...
  ۶ ساعت پیش    
نتانیاهو در جریان سفرهای خود به پایتخت های کشورهای اروپایی شعار نه به ایران در سوریه را سَر داد و تلاش کرد تا سران غربی و همچنین ملت های اروپایی را نیز با این شعار خود همراه سازد.
  ۶ ساعت پیش    
پس از انتصاب آیت الله آملی لاریجانی به سمت ریاست قوه قضاییه و توجه ایشان به حوزه فناوری اطلاعات، دفتر آمار و فناوری اطلاعات با ارتقا جایگاه ...
  ۶ ساعت پیش    
نمی توان با سبک زندگی مصرف زده و ولنگارانه، چه در میان مردم و چه در میان مدیران، بنیه اقتصادی قدرتمند و شکست ناپذیر داشت.
  ۶ ساعت پیش    
خامه یار با اشاره به برنامه های ستاد اقامه نماز قم، گفت: در برنامه ها و سال های اخیر کارهای بزرگی در زمینه نماز انجام شده است.
  ۶ ساعت پیش    
قیمت ها در دریای مواج و طوفانی تصمیمات کوتاه مدت، غوطه می خورند، موج سواران از آب گل آلود شرایط موجود، به هر میزان و به هر شکلی که بخواهند ماهی می گیرند و به این وسیله ...
  ۶ ساعت پیش    
حسینی کاشانی با بیان این که استان قم در نخستین جشنواره سرود رضوی در مجموع جشنواره بین المللی امام رضا(ع)میزبان است، گفت: مجموع سرودهای اعلام شده در موضوعات امام موسی کاظم، امام رضا ...
  ۶ ساعت پیش    
حجت الاسلام سلیمانی با بیان این که یکی از اهداف مهم دشمن ایجاد انحراف در مسیر انقلاب است و با کمرنگ کردن تفکر و نگاه انقلابی این هدف را دنبال می کند ...
  ۶ ساعت پیش    
مطالعات اقتصادی نشان می دهد خط فقر مطلق برای یک خانواده 4 نفره شهری در سال 96 حدود 4 میلیون تومان و برای مناطق محروم حدود 2 میلیون تومان است که این به معنای سبد مشخصی است که باید حداقل کالاهای اساسی ...
  ۶ ساعت پیش    
کنار هم نشستیم و با هم عکس گرفتیم. بعد بلند شد، تشکر کرد و گفت: خسته نباشید، فقط یک سؤال داشتم گفتم: بفرمایید حاج آقا. گفت: چرا کمپوت ها را این طور باز می کنین؟
  ۶ ساعت پیش    
جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا در دفتر رییس جمهور برگزار شد، فارغ از اینکه در این جلسه چه گفته شده ...
  ۶ ساعت پیش    
رمان اکباتان نوشته محسن نیساری اثری است که در محیط دانشجویی روایت می شود.
  ۶ ساعت پیش    
مرکز خدمات حوزه علمیه آذربایجان شرقی نام نویسی از علاقه مندان به حضور در طرح تابستانی طلاب مدارس علمیه استان را آغاز کرد.
  ۶ ساعت پیش    
مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تأکید بر این که تجمل گرایی در سنت حسنه ازدواج از نگاه اسلام مذموم است، گفت: ازدواج ساده، آگاهانه و به هنگام مورد تأکید مبانی دین است.
  ۶ ساعت پیش    
اندیشمندان و فرهیختگان صاحب اثر حوزه های علمیه تا تاریخ 20 تیرماه 1397 مهلت دارند این آثار را به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
  ۷ ساعت پیش    
این کتاب در پنج فصل به زندگی ، تفکرات و اقدامات و سرانجام ابوالحسن بنی صدر، اولین رئیس جمهور مخلوع ایران پرداخته است.
  ۷ ساعت پیش    
جلسه کمیسیون سیاسی _ اجتماعی مجلس خبرگان رهبری با حضور رییس رسانه ملی در قم برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
پیام تقدیر امام جمعه تبریز از تیم ملی فوتبال، هفتمین دوره طرح قرآنی فرهنگی تفسیر سوره نور و گردهمایی فرهنگیان بسیجی در مراغه از مهم ترین اخبار کوتاه آذربایجان شرقی است.
  ۷ ساعت پیش    
مسخره اش رو در آورده! بابا من با چه زبونی بگم خوشم نمیاد اینطوری قلاده دور گردنم بندازی و تو خیابون ها دور دور کنی؟ اصلا مگه جای من توی خیابونه؟
  ۷ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین همتیان با بیان اینکه با اشاره به اینکه مهمترین آرزوی انسان، سربازی امام عصر عجل الله تعالی فرجه است، به تبیین رسالت هایی که سربازان امام زمان(عج) به عهده دارند، پرداخت.
  ۷ ساعت پیش    
حجت الاسلام نظری با تأکید بر بهره مندی از شیوه های نوین، خلاقانه و کارآمد در تبلیغ معارف اسلامی، گفت: روش های سنتی برای تبلیغ دین کافی نیست.
  ۷ ساعت پیش    
جامعه ای که افراد آن مایحتاج خود را به صورت عمده و کارتنی تهیه می کنند، بیشتر در معرض عدم تعادل بازار و گرانی و آسیب های ناشی از آن است و گاه ممکن است در یک دور باطل گرفتار شود.
  ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام و المسلمین نکونام با بیان اینکه متأسفانه بسیاری از مدیران اقتصادی در تراز نظام اسلامی نیستند ...
  ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام و المسلمین نکونام با تأکید بر اینکه حاکم کردن نگاه فقاهت در بین جامعه به تدریج اثرات خوبی را به همراه خواهد داشت ...
  ۸ ساعت پیش    
آیت الله اعرافی گفت: تا سال 1414 هر هزار نفر و هر روستای بالای 500 نفر باید یک مسجد داشته باشد که نتیجه آن ساخت 90 هزار مسجد شاخص و فعال، نه مسجد اسمی، در کشور است.
  ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام خوش نظر با بیان جزییات تبلیغ در عرصه جامعه گفت: در طرح تبلیغ میدانی و اجتماعی در جهت احیای امر به معروف و نهی از منکر اجتماعی و علنی در جامعه برنامه ریزی تبلیغ میدانی صورت می گیرد.
  ۸ ساعت پیش    
پیام رهبر معظم انقلاب به کاروان تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در روسیه ابلاغ شد.
  ۹ ساعت پیش    
همایش بین المللی تبریز و انقلاب مشروطه ایران چهاردهم مرداد سال جاری در سالن استاد شهریار تبریز برگزار خواهد شد.
  ۹ ساعت پیش    
حجت الاسلام زارع با اشاره به گسترش روز افزون فضای مجازی بر ضرورت آشنایی دقیق طلاب با این فضا تأکید کرد و گفت: طلاب می توانند از ظرفیت بالای فضای مجازی در جهت تبیین و ترویج مفاهیم دینی بهره گیرند.
  ۹ ساعت پیش    
  ۹ ساعت پیش    
نماینده خبرگان با تاکید بر اینکه همه مسؤولان باید از به طور کامل از رهبر انقلاب تبعیت کنند، گفت: مسؤولان در زمان پاسخگویی به مردم خودشان را دست و پا بسته می بینند و تصور می کنند که ایجاد رابطه با ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رییس کمیسیون حمایت از تولید ملی معاهدات بین المللی را ترفندی برای رسیدن به اهداف کشورهای استکباری دانست و گفت: اگر بناست تحریم ها باقی بماند دلیلی برای پذیرش محدودیت های جدید باقی نمی ماند.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی معتقد است که دولت دوازدهم پس از 5 سال هنوز به دنبال گشایش از طریق خارج و برجام است.
  ۱۰ ساعت پیش    
رییس کل دادگستری خراسان شمالی با اشاره به کمبود نیروی انسانی این دستگاه در بخش قضایی و اداری، گفت: اکنون دادگستری خراسان شمالی در بخش قضایی با 59 درصد و در بخش اداری با 37 درصد چارت مصوب به مردم ...
  ۱۰ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی گفت: مدارا با مردم از مبانی اخلاقی دین مبین اسلام است؛ ازاین رو باید رویکرد همه دستگاه های حکومتی و حاکمیتی به ویژه دستگاه قضا مردم داری باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۰    
عضو هیأت علمی موسسه امام خمینی(ره) طرح ولایت را یکی از با برکت ترین فعالیت های آیت الله مصباح دانست و گفت: بنیادین بودن، مستحکم بودن ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۷    
برگزاری نشست هم اندیشی یازدهمین دوره جشن های زیر سایه خورشید ، دیدار خادمان حرم امام رضا(ع) با خانواده شهدای عاشورای رضوی و برگزاری همایش روز ملی بسیج اساتید و بزرگداشت شهید چمران از جمله مهمترین ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۴    
مراسم عزاداری سالروز تخریب قبور ائمه بقیع(ع) در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۱    
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی نبود مدارس معارف اسلامی در استان را عمده ترین مشکل این اداره کل دانست و گفت: استان خوزستان 30 مدرسه تخصصی معارف اسلامی دارد درحالیکه در استان ما فقط یک باب است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۵    
نشست هم اندیشی فعالان مسجدی مشهد الرضا با مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی در جهت تعامل و ارتقا بخشی تولیدات رسانه ای استان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۶    
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه شهید چمران به استقامت مردم در برابر تحریم های ظالمانه اعتقاد داشت، گفت: خودکفایی در عرصه نظامی هدف و اندیشه شهید چمران بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۳    
وزیر دفاع گفت: دشمن با همه جنایت خود علیه ملت ایران ادای دایه مهربان تر از مادر را درمی آورد اما کشورمان با حمایت و ایستادگی مردم از این جنگ اقتصادی نیز با پیروزی عبور می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۷    
رییس هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: ایران شرایطش را به کشورهای اروپایی اعلام کرده بنابراین اروپایی ها موظف اند تا به تعهدات خود عمل کرده و آمریکا را وادار کنند که دست از خرابکاری هایش بردارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۴    
رییس دانشگاه آزاد گفت: دشمن به دنبال تضعیف قدرت اقتصادی ایران است و امروز معیشت مردم را هدف قرار داده بنابراین باید اتاق فکری ایجاد شود تا در این زمینه تصمیم گیری کند که سازمان بسیج اساتید نقش موثری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۱    
بسیج اساتید دانشگاه آزاد اعلام کرد: اقدامات انقلابی مسؤولان ارشد دانشگاه آزاد همانگونه که انبوهی از نیروهای انقلابی را نشاط بخشیده، چشمان طمعکار افراد سکولار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۸    
رییس هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: برخی از امضا کنندگان نامه مذاکره با آمریکا حاضرند به خاطر بورسیه ای که برای خودشان و فرزندشان می گیرند کشور و وطنشان را به راحتی بفروشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۶:۲۶    
رییس جمهور رسانه ملی را عامل اصلی بسیج افکار عمومی برای ایستادگی در برابر فشار بدخواهان دانست و تأکید کرد: رسانه ملی نقش بسیار مؤثری در امیدآفرینی و تقویت نشاط، وحدت و انسجام جامعه ایفا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۲۲    
محیط سازی چند گزینه مهم دارد که اگر مسئولین امر به آن توجه کنند می توانند به صورت غیرمستقیم بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی را به هنجار تبدیل و حتی اثرات آن را تا خانه فرد فرد اعضای جامعه ببرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۱۶    
هیات وزیران در جلسه خود به ریاست رییس جمهور، با اختصاص اعتبار برای جبران خدمات کارکنان تعاونی های سهام عدالت موافقت و بررسی لایحه جامع انتخابات را آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۱۰    
ناکامی یک هفته ای سعودی و متحدانش برای اشغال یمن آن قدر سنگین است که چاره ای جز این برای آن ها نمی ماند تا با استفاده از دستگاه رسانه ای خود به نحوی این ناکامی را توجیه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۰۷    
تحریم های اقتصادی به شیوه امروزی پس از جنگ جهانی اول و ایجاد نظم نوین اقتصادی و سیاسی و پس از آن در دوران جنگ سرد آغاز شد و هدف از آن، غلبه اراده یک قدرت سیاسی بر کشور و ملتی دیگر بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۰۴    
امروز آنچه مطرح است برای دشمنان ما، جنگ اقتصادی است. اتاق جنگ امریکا علیه ما عبارت است از وزارت خزانه داری امریکا که همان وزارت اقتصاد و دارایی شان است؛ آنجا اتاق جنگ با ما است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۵۸    
مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری با بیان این که مقام معظم رهبری با قدرت در برابر جریان هایی که تلاش می کردند خط امام را نادیده گرفته و تخریب کنند با قدرت ایستادند و از این خط و مسیر حراست کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۵۲    
مالکین سهام عدالت که حدود دو میلیون نفر از آنها فوت و با 7/8 میلیون نفر از آنها که جمعا 9/8 میلیون نفر می باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۴۹    
معاون آموزش مؤسسه روایت سیره شهدا گفت: پانزدهمین دوره آموزش روایتگری (یادبود روحانی مجاهد شهید آیت الله سید اسدالله مدنی) ویژه طلاب حوزه علمیه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۴۶    
آقای روحانی در ایام تبلیغات انتخاباتی و پس از آن حداقل یکصد وعده برای بهبود اوضاع اقتصادی داد. این وعده های اقتصادی از اتاق فکری که به ریاست مسعود نیلی و جمعی از وزرای اقتصادی و برخی اقتصاددانان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۴۳    
این یک داستان دراماتیک یا قصه نیست. این بخشی از یک گزارش خبری هم نیست. این روایت رسانه های غیررسمی، شبکه های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی از محمد ثلاث است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۴۳    
حجت الاسلام آزموده با اشاره به اینکه مهارت تبلیغ کاربردی ازجمله مهارت هایی است که باید طلبه امروزی دارای آن باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۴۰    
دهقان گفت: قوه قضاییه موافقت خود را با اعاده اموال نامشروع مسؤولان اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۴۰    
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: 230 روحانی مبلغ بومی و اعزامی از قم در اجرای برنامه های طرح غنی سازی اوقات فراغت تابستانی در سطح استان مشارکت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۳۶    
ایران امروز تشنه سریال ها و فیلم هایی است که مضامین زندگی ساز دربرداشته باشند و بتوانند مردم را به الگوی زیست مسلمانانه نزدیک کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۵    
بعضی از طلبه ها شرح عربی می خواندند که خیلی هم کلاس داشت، اما به طور کلی شرح فارسی چیزی شبیه ویدیو دهه 60 بود که یواشکی اش اشکالی نداشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۵۲    
امام جمعه زاهدان دیدگاه مهم و تعیین کننده رهبر انقلاب در بین فقها و حکمرانان جهان نسبت به مسأله انرژی اتمی را بی نظیر و تعیین کننده دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۳    
امام جمعه همدان گفت: اول باید جاده را هموار کنیم تا مردم با معارف اسلامی و احکام دین آشنا شوند، بعد اگر کسی تخلفی کرد آن منکر است و باید با آن برخورد جدی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۳۷    
نماینده ولی فقیه در استان فارس با تأکید بر ایستادگی مقتدرانه نظام اسلامی بر مواضع موشکی، گفت: ایستادگی بر مواضع موشکی تنها راه حل سیاسی در برابر مواضع استکبار جهانی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۲۸    
امام جمعه همدان گفت: آموزش و پرورش باید مکمل یکدیگر باشند و نبود این دو در کنار هم فاجعه در عالم به وجود خواهد آورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۲۲    
مدیر کل کتابخانه های عمومی خوزستان، احداث 12 کتابخانه در حال ساخت در مناطق محروم و پیگیری موضوع ساخت کتابخانه های مرکزی در سراسر استان را راهبردهای نهاد در سال جاری برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۱۹    
هفته های اخیر گرانی کالاها و محصولات مختلف کاملاً مشهود است، اما برخلاف نص قانون اساسی به نظر می رسد دولت اعتقادی به کنترل بازار ندارد و بیشتر تمرکز خود را بر تعیین و کنترل حقوق و دستمزد قرار داده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۱۶    
حجت الاسلام موسوی لارگانی گفت: اگر دولت به سمت ارز سه نرخی برود باعث رانت و سوء استفاده عده ای از چنین رانت هایی خواهد شد ...
مشاهده نتایج بیشتر...