جمعه ۰۴ اسفندساعت ۱۰:۲۲Feb 2018 23

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

  ۹ دقیقه پیش    
نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی گفت: در یک سال پایانی عمر پر برکت امام خمینی(ره) می دیدیم ایشان در مناسبت های مختلف تأکید جدی بر تمایز و تقابل میان اسلام ناب و اسلام آمریکایی داشتند.
  ۹ دقیقه پیش    
مسؤول بسیج اساتید، طلاب و روحانیون با بیان اینکه روحانیت باید از انقلاب اسلامی دفاع کند، گفت: برخی روحانیان در دفاع از انقلاب ابا دارند و در بعضی مجالس که چند نفر کراواتی حضور دارند ...
  ۹ دقیقه پیش    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: علما و روحانیان ضمن تبعیت از ولی فقیه باید در راستای تبیین جایگاه ولایت فقیه و رهبری برای مردم بیش از پیش تلاش کنند.
  ۹ دقیقه پیش    
استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد: نصرت و پیروزی غایی مظلومان جهان در سایه انوار قدسی حضرت بقیه الله(عج) بر زمین وعده حقی است که، نهایتاً به لطف الهی، محقق خواهد شد.
  ۹ دقیقه پیش    
وزیر ارشاد: بی ریشگی و شالارتانیسم دو مخاطره سیاست ورزی ایرانی است.
  ۹ دقیقه پیش    
میان زهدورزی و معنویت گرایی با اهتمام به مسؤولیت های اجتماعی و تلاش برای عمران و آبادانی دنیا و به سامان رساندن امور بندگان خداوند و پذیرش مناصب مهم تهافت و تعارض وجود ندارد.
  ۹ دقیقه پیش    
رسایی: وقتی نامه احمدی نژاد به رهبری را خواندم یاد ادعاهای سران کودتا در انتخابات 88 افتادم.
  ۹ دقیقه پیش    
روشن شد که توان امنیتی ملتی که داعش را در فراسوی مرزها زمین گیر می کند، بالاتر از آن است که طراحی توطئه های فرقه ای در داخل برای آن تهدید محسوب شود.
  ۹ دقیقه پیش    
معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون های مساجد کشور از ارسال بیش از 600 اثر به دبیرخانه کنگره شعر حضرت ام البنین(س) خبر داد.
  ۲۳ دقیقه پیش    
جمعیت طلاب انقلاب اسلامی پیرو بیانات مقام معظم رهبری بیانیه ای را صادر کرد.
  ۲۹ دقیقه پیش    
امام جمعه موقت شیراز در یادواره شهدای حرم و امنیت، گفت: تضعیف رهبری، هدف استراتژیک دشمن است.
  ۲۹ دقیقه پیش    
آیت الله حسینی زنجانی وقف را نشانه عشق و ارادت به مکتب اهل بیت(ع) دانست و گفت: وقف نشانه سخاوت، دور اندیشی و ایمان است و باید بر اساس نیاز جامعه و موقوفات به شکل علنی انجام شود.
  ۳۲ دقیقه پیش    
مدیر مؤسسه مطالعات و تحقیقات اسلامی فتوح اندیشه گفت: آمریکا برای انحراف اسلام هزینه می کند و امروز باید بیش از گذشته، کارآمدی اخلاق اسلامی در اجتماع ثابت شود.
  ۳۵ دقیقه پیش    
امام جمعه موقت گناوه گفت: یکی از مشکلات ما، عجله برای رسیدن به نتیجه است و انتظار داریم در عرض یک شب ...
  ۳۵ دقیقه پیش    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: لازم است روحیه مطالبه گری در برخی از مسؤولان کشور از بین برود و پاسخگوی مطالبات مردمی باشند.
  ۳۸ دقیقه پیش    
قائم مقام رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اشرافی گری عامل سلب اعتماد مردم است و پایه های هر نظامی با فاصله گرفتن مسؤولان از مردم سست خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۲:۳۳    
آخرین شب مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۲:۰۱    
سنجری گفت: صنعت بازی سازی در حال تبدیل به پردرآمدترین صنعت دنیا است و در برخی کشورها با صنعت سینما رقابت می کند، درست مانند آمریکا که با هالیوود رقابت می کند و بعضا از آن جلو می زند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۱:۴۳    
صادقی با انتقاد از پرداختن صرف به عوامل ساختاری در تحلیل آسیب های اجتماعی گفت: بیشتر تجرد گرایی در میان طبقات متوسط و رو به بالا مشاهده می شود که مشکلات و نیا ز های اقتصادی ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۱:۳۱    
دکتر فرازپور امنیت را نعمتی بدون جایگزین و از دغدغه های اصلی هر جامعه ای دانست و گفت: امنیت مانند اکسیژن برای جامعه ضروری است و به همین دلیل، جامعه حاضر است هزینه های زیادی را در این راستا تحمل کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۱:۱۳    
اگر شما صادق هدایت را با نویسنده های معروف دنیا مقایسه کنید، چه نویسنده های روسی، چه نویسنده های فرانسوی، چه نویسنده های انگلیسی؛ اینهایی که رمان های معروف را خلق کردند و داستان های بزرگ را نوشتند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۱:۰۴    
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای آشوب طلبی عده ای در تهران را محکوم و تأکید کرد که مردم انقلابی نخواهند گذاشت عده ای عناصر منحرف و وابسته آرامش و امنیت کشور را به بازی بگیرند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۴    
"روشنفکری در ایران" پرونده جدیدی است که قرار است از سوی خبرگزاری رسا به نقش اندیشه و شخصیت روشنفکران ایرانی در تحولات اجتماعی امروز بپردازد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۹    
همایش آسیب های فرهنگی خانواده با محوریت واکاوی جامعه شناختی پدیده تجرد با حضور پژوهشگران و دانش پژوهان مرکز آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) قم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۰    
فرزند آیت الله شاه آبادی از بهبود وضعیت و حال عمومی نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۸:۲۷    
مؤسسه رسا در بخش معاونت اخبار در نظر دارد در زمینه پیگیری مطالبات رهبر انقلاب، کارآمدی در حوزه و حوزه انقلابی بسط گفتمانی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۹    
رییس مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان تهران گفت: رسانه های حوزوی و مذهبی، روحانیت، استادان و مبلغان در درون حوزه ها نسبت به منشور روحانیت حضرت امام راحل بیش از پیش توجه کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۶    
مقام معظم رهبری در دیدار با مردم آذربایجان شرقی به مناسبت سالگرد حادثه عظیم 29 بهمن سال 56 از اعتماد به بیگانه به عنوان یکی از سه آفت و سه خطر بزرگ انقلاب یاد کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۶    
امام باقر(ع) در پاسخ به سوال در مورد دین داری که پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) داشتند، فرمودند: گواهی دادن به اینکه هیچ معبودی جز خدا نیست و محمد(ص) رسول اوست و اقرار به آنچه از نزد خدا آورده و ولایت ولی ما ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۰    
مسؤول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر با اشاره به این که امروز دستگاه های فرهنگی و دینی به ویژه مراکز حوزوی نقش مهمی در احیای معارف دینی در جامعه بر عهده دارند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۱    
حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه حمایت مردم از نظام جمهوری اسلامی سبب عقب نشینی دشمن می شود، گفت: درست است که مردم نسبت به برخی مسؤولان نقد دارند، اما بی تردید حامی اصل نظام هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۴۵    
حجت الاسلام تقوایی گفت: ما باید راه خود را از امام و شهدا بگیریم چون آنها به ما یاد دادند که ولایت فقیه، محور است و این محور را نباید از دست بدهیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۴۵    
عضو فقهای شورای نگهبان تأکید کرد: حوزه علمیه افراد شایسته ای را تربیت کرده و تحویل اسلام و انقلاب داده است، باید از این ظرفیت ها در راستای گسترش فرهنگ انقلاب بهره برد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۴۲    
انتشارات شهید کاظمی کتاب "عشق؛ فصل پایان" نوشته را به قیمت 15000 تومان منتشر کرده است
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۶    
رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درباره میزان توجه بودجه 97 به مناطق محروم و کم برخوردار، گفت: در بودجه سال آتی قرار شده است سه درصد از میزان فروش نفت را به مناطق محروم اختصاص دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۱    
استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: امیدوارم در سال های آینده نمایشگاه با عرضه آثار فاخرتر و ناشران بیشتر از کشورهای اسلامی پربارتر باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۱    
دبیر هیأت اندیشه ورز اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی حوزه علمیه خراسان از طراحی دوره پودمانی اقتصاد جهت اساتید سطوح عالی و خارج و فضلای علاقه مند به پژوهش در عرصه فقه الاقتصاد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۸    
نویسنده در این کتاب که سه فصل دارد در نظر دارد مسئله همسایگی را با رویکردی تحلیلی بررسی کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۸    
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت خیران برای توسعه فعالیت های قرآنی، تأکید کرد و گفت: مراکز دینی و قرآنی نباید به دولت وابسته شوند و همچنان باید با پشتوانه مردمی اداره شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۵    
گردهمایی شناسایی ظرفیت های پژوهشی و پژوهشگران اقتصادی با حضور آیت الله اشرفی شاهرودی و جمعی از پژوهشگران حوزوی و دانشگاهی در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۵    
نخستین نشست طنز نویسان حوزوی با حضور جمعی از فعالان ادبی حوزه علمیه قم، هفتم اسفند از سوی خبرگزاری رسا برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۲    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر این مطلب که برای اینکه رشته اقتصاد در کشور ما تحول پیدا کند نیاز به همراهی اساتید در این حوزه دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۹    
سرفصل های این کتاب: تشکیل خانواده قبل و حین ازدواج، تحکیم و ایمن سازی خانواده، فرزندآوری و فرزندپروری و جمعیت است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۶    
استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه در اسلام علم اقتصاد نیست اما روش های اقتصادی وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۰    
مدیر حوزه علمیه همدان گفت: کسانی که در راه تلبس به لباس مقدس روحانیت قدم گذاشته اند با قدم هایی محکم در این راه حاضر شوند و از فضیلت نماز شب غافل نشوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۷    
حجت الاسلام ذبیح گفت: مجوز تلبس با اخذ یک مدرک صرفا حاصل نمی شود و این مجوز باید با تعهد اخلاقی همانند زندگی علمای ربانی همراه شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۷    
استاد حوزه علمیه همدان گفت: طلاب در صورتی در رسالت خود موفق خواهند بود که نیازهای جامعه را شناسایی کرده و برنامه ای دقیق برای خود طراحی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۱    
کتاب "حکومت جهانی خدا؛ هفتاد نکته کوتاه اعتقادی و اخلاقی" نوشته آیت الله حایری شیرازی(ره) است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۵    
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به برخی سخنان امام راحل در منشور روحانیت مبنی بر اداره جامعه به دست مجتهد، بر لزوم ورود حوزه انقلابی در عرصه فقه احکام ساختاری و موضوعات مستحدثه تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۹    
حجت الاسلام بنیادی با تأکید بر این که سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد حوزه تشریح بیانات امام راحل است، گفت: در حقیقت کلید واژه و خلاصه منشور روحانیت لزوم انقلابی ماندن حوزه است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۵    
مدیر حوزه علمیه خواهران کرمانشاه گفت: طلاب و روحانیان می توانند مروج سنت قرض الحسنه بوده و بانکهایی که به صورت حقیقی مروج این سنت هستند را به مردم و جامعه معرفی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۵    
نمایندگان عتبات مقدس ایران، سوریه و عراق که برای مشارکت در ششمین نشست هم اندیشی نمایندگان عتبات مقدس در نجف اشرف گرد هم جمع شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۲    
وزیر کشور گفت: افراطیون جریان گروه های اقلیت قصد کشته سازی از خود و ایجاد هیجان و اغتشاش بیشتر در سراسر کشور را داشتند که با درایت و احساس مسوولیت ناجا این توطئه خنثی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۲    
کتاب "پناهگاه طوفان" نخستین یادنامه جامع درباره شخصیت آیت الله خوشوقت این عالم ربانی، فقیه اخلاقی، همراه و یاور امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۶    
حضرت آیت الله علوی گرگانی نگارش مطالب متقن و موثق در زمینه معارف اهل بیت(ع) را امری مهم و حساس خواند و گفت: هرکسی نمی تواند درباره اهل بیت(ع) قلم فرسایی کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۶    
200 نماینده مجلس در نامه ای از رهبر معظم انقلاب به دلیل انتصاب رییس جدید شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و امام جمعه موقت جدید تهران تشکر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۳    
کتاب خدمات متقابل ایران و اسلام اثر متفکر شهید آیت الله مرتضی مطهری در پاسخ به کتاب دو قرن سکوت دکتر عبد الحسین زرین کوب نوشته شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۴    
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: متأسفانه به قشر ضعیف جامعه توجه نمی شود و این سبب می شود که مردم به دلیل کمبودها اعتراض کنند، مسؤولان باید به قشر ضعیف جامعه توجه بیشتری داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۹    
201 نماینده مجلس با صدور بیانیه ای اغتشاشات آشوبگران در خیابان پاسداران تهران را محکوم کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۶    
نماینده ولی فقیه در لرستان مهم ترین دستاورد اربعین را معرفت افزایی و بصیرت بخشی دانست و گفت: این مهم لازمه مقابله با توطئه های دشمنان است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۶    
رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به این که امروز در نظام اسلامی و در سایه ولایت فقیه هستیم از عدم طرح این مسائل از سوی برخی اساتید حوزه در دروس خارج انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۲    
حجت الاسلام خراسانی با اشاره به لزوم دقت در دیدگاه ها و مطالبات رهبر معظم انقلاب، از توزیع موسوعه 15 جلدی حوزه و روحانیت در معاونت های پژوهش حوزه های علمیه خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۹    
دومین مناظره نقد و بررسی دیدگاه آیت الله جوادی آملی درباره هویت علم دینی با حضور حجج اسلام پارسانیا و سبحانی در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۷    
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه بسیج همواره در کنار ولایت و رهبری قرار دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۴    
مدیر کل تبلیغات اسلامی تهران گفت: باید از ظرفیت های هیئات مذهبی و تشکل های دینی استفاده کرد چون هیئات مذهبی یکی از مهمترین ظرفیت های حوزه فرهنگی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۹    
آیت الله علما گفت: جامعه روحانیت اعم از شیعه و سنی باید با اتحاد و همبستگی هرچه بیشتر و قراردادن قرآن به عنوان معیار افزون بر ایستادگی در برابر دشمنان به اشاعه احکام دین در جوامع اسلامی اهتمام ورزند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۳    
مدیرکل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه تشکیل خیران قرآن و عترت فرهنگ سازی شود، گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۷    
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: تلاش دشمن برای براندازی نظام است و آسیب های اجتماعی را به جامعه دینی تزریق می کند از این رو ستاد ساماندهی می تواند در کاهش آسیب ها و پیشگیری از ورود آسیب ها ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۹    
رییس مجلس شورای اسلامی از نمایندگان و خبرنگاران و تمامی عوامل موثر در جریان بررسی لایحه بودجه 97 تشکر و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۰    
آنچه در چند ماه اخیر در طبقات اجتماعی اصلاح طلبان رخ داده به خوبی نشان می دهد این بدنه به شدت در حال تضعیف است و ممانعت از سرخوردگی بدنه اجتماعی به چالش امروز این جریان سیاسی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۴    
وکلای ملت در مجلس شورای اسلامی سقف درآمد و منابع دولت در سال 97 را تعیین کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۲    
حسینی: دراویش گنابادی یک فرقه قدرت یاب و بحران طلب و آشوب ساز است که به جای کشکول، قمه زیر بغل خود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۲    
رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: ما به حساب هم نمی رسیم و اینگونه است که ارتجاع، اشرافی گری و بریز و بپاش هم پیش می آید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۹    
طلاب دارای مدرک کارشناسی ارشد و یا سطح3 می توانند در آزمون ورودی مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) شرکت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۶    
راهپیمایی شگفت انگیز و تماشایی 22 بهمن امسال را باید با کمک واژه عمیق و پرمعنای انتفاضه تفسیر کرد. بر اساس برآورد نهادهای مختلف شمار شرکت کنندگان در راهپیمایی امسال در بیش از 400 شهر از 20 تا صد درصد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۶    
از جمله عجیب ترین وقایع این دوران، تاسیس فرقه های و مذاهب انحرافی بسیار زیادی است که در طول تاریخ ایران بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۶    
عضو هیأت رییسه مجلس از اعلام وصول پنج سوال اقتصادی از رییس جمهور با 102 امضا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۳    
مریم رجوی: دستگیری صدها درویش معترض را محکوم و مراجع بین المللی را برای اقدام فوری فرا میخوانم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۰    
از روزی که اعتراض های دی 96 پایان یافته، ناظران و بازیگران، آشکارا و نهان، 2 دسته شده اند؛ دسته نخست آنها که تلاش کردند علت اصلی نارضایتی ها را درک کنند و در سوی مقابل اما کسانی سعی کردند یک بازی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۴    
سجادی: آقای وزیر مملکت را با رو دربایستی و تعارف نمیتوان اداره کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۴    
یکی از مراجع تقلید نجف اشرف بیان داشت که حضرت زهرا (س) با هدف احیا دین و مقابله با انحراف اسلام اصیل محمدی (ص) سختی های بسیاری را تحمل کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۴    
نماینده مجلس خبرگان با اشاره به عملکرد حوزه علمیه پس از صدور منشور روحانیت از سوی امام راحل، گفت: امیدواریم حوزه علمیه برای پاسخگویی به نیازهای جامعه و نیز پاسخ به سوالاتی که در اذهان جوانان به وجود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۸    
گنجی گفت: میدانید چرا رییس جمهور برای درگیری منجر به شهادت سربازان و نیروهای انتظامی تشکیل کمیته نداد؟ زیرا گزارش شده بودکه آنها حزب الهی نیستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۸    
اقتصاد مقاومتی، یکی از شاخص ترین گفتمان هایی است که رهبر حکیم انقلاب طی سال های گذشته از آن به عنوان راهکار کلیدی مقابله با جنگ تمام عیار اقتصادی نظام سلطه مطرح فرموده اند و هفته گذشته نیز دو معیار ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۵    
همین چند روز پیش در تاریکی صبح زود یک روز سرد زمستان دیدم دختری به تنهائی با آرامش می رود به محل کارش، بدون کمترین هراس.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۵    
کارشناس مسائل دینی یکی از مهم ترین ویژگی های مسجد تراز اسلام را بر اساس آیه ای از قرآن بیان کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۲    
در اولین روزهای دهه فجر یک تنش نامنتظره در خیابانی در شمال شهر تهران ایجاد شد که می توانست بر وضعیت سالگرد انقلاب اثر بگذارد؛ اصل ماجرا ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۲    
خطبه فدکیه فاطمه زهرا(س) علاوه بر مضامین بلند معارف الهی، رساله ای سیاسی - حقوقی است در نقد نظام خلافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۹    
محمدرضا سرشار درخصوص واردات 160 تن کود انسانی از ترکیه گفت: میوه برجام!؟
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۶    
مدیر روابط عمومی مرکز خدمات حوزه گفت: زندگی طلبه ها از متوسط به پایین و حتی زیر خط فقر است، امروز اگر کمکی به حوزه های علمیه در مباحث تحصیلی آن ها می شود، نسبت به جمعیت و آمار طلاب مبلغ ناچیزی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۳    
نا آرامی های دو شنبه شب تهران که شهادت 5تن از نیروهای انتظامی و بسیجی و مجروح شدن تعداد زیادی از مردم را در پی داشت و با تخریب خانه ها ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۳    
مخالفان علم دینی گمان می کنند قرار است هر پرسش علمی را از قرآن و سنت دریافت کرد و عقل و تجربه را تعطیل ساخت و حال آنکه عقل و تجربه از مهمترین منابع علم دینی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۳    
حجت الاسلام رجایی با اشاره به پیگیری جدی مطالبات رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام تقلید از برگزاری پیش نشست های تخصصی برای همایش منشور روحانیت در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۷    
استاد حوزه علمیه گفت: این سخن که نقد پیامبر(ص) و امام زمان(عج) جایز است بر اساس فرهنگ دینی و قرآنی نیست بلکه منشا آن از فرهنگ لیبرال است که تقدس زدایی در دستور کار آنها است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۷    
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور ضمن بررسی ابعاد مختلف منشور روحانیت امام راحل بر ضرورت توجه ویژه های حوزه و نهادهای حوزوی به این منشور تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۱    
عضو شورای نگهبان نشانه دینداری و تقوا را پرهیز از اختلاف و درگیری دانست و گفت: خودخواهی و بدعت در دین منشأ اختلاف و تفرقه است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۸    
حجت الاسلام حسینی با بیان این مطلب که طلاب باید تحصیل در حوزه علمیه را مانند یک جهاد بزرگ ببینند، گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۸    
رییس مجلس شورای اسلامی از پرسنل نیروی انتظامی و بسیج به جهت عملکرد مناسب در حادثه خیابان پاسداران تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۵    
بیستمین جلسه بررسی بودجه سال 97 دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.
مشاهده نتایج بیشتر...