دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۲۰:۳۷Dec 2018 17

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1396 خبر گزاری رسا 31 فروردین 1397 خبر گزاری رسا 31 اردیبهشت 1397 خبر گزاری رسا 31 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 31 تیر 1397 خبر گزاری رسا 31 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 31 شهریور 1397 خبر گزاری رسا 1 مهر 1397 خبر گزاری رسا 30 آبان 1397 خبر گزاری رسا 1 آذر 1397 خبر گزاری رسا 2 آذر 1397 خبر گزاری رسا 3 آذر 1397 خبر گزاری رسا 4 آذر 1397 خبر گزاری رسا 5 آذر 1397 خبر گزاری رسا 6 آذر 1397 خبر گزاری رسا 7 آذر 1397 خبر گزاری رسا 8 آذر 1397 خبر گزاری رسا 9 آذر 1397 خبر گزاری رسا 10 آذر 1397 خبر گزاری رسا 11 آذر 1397 خبر گزاری رسا 12 آذر 1397 خبر گزاری رسا 13 آذر 1397 خبر گزاری رسا 14 آذر 1397 خبر گزاری رسا 15 آذر 1397 خبر گزاری رسا 16 آذر 1397 خبر گزاری رسا 17 آذر 1397 خبر گزاری رسا 18 آذر 1397 خبر گزاری رسا 19 آذر 1397 خبر گزاری رسا 20 آذر 1397 خبر گزاری رسا 21 آذر 1397 خبر گزاری رسا 22 آذر 1397 خبر گزاری رسا 23 آذر 1397 خبر گزاری رسا 24 آذر 1397 خبر گزاری رسا 25 آذر 1397 خبر گزاری رسا 26 آذر 1397 
  ۴۶ دقیقه پیش    
اگرچه در نگاه اول، یکی از عوامل پیشرفت اقتصادی چین، باز شدن درهای این کشور به روی همسایگان و جهان دانسته می شود ...
  ۴۹ دقیقه پیش    
حجت الاسلام حاجی صادقی با صدور حکمی ،حجت الاسلام محمدی سیرت را به سمت مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه منصوب کرد.
  ۴۹ دقیقه پیش    
وزیر دفاع با بیان اینکه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مجموع یک سازمان و دستگاه بسیار بزرگ پژوهش محور و تحقیقاتی است ...
  ۴۹ دقیقه پیش    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که خوشبختانه برخی ها امروز به این امر رسیده اند که غرب تمام دنیا نیست ...
  ۵۲ دقیقه پیش    
دادستان کل کشور در جلسه بررسی مشکلات صنف کامیون داران گفت: در هیچ بخشی اجازه اخلال در امر حمل و نقل داده نشود.
  ۵۲ دقیقه پیش    
معاون رییس قوه قضاییه و رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات با نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیدار کرد.
  ۵۲ دقیقه پیش    
وزیر کشور از حذف سه دهک از یارانه بگیران توسط استانداران در لایحه بودجه سال آینده خبر داد و گفت: این موضوع به شرط اختصاص درآمدهای حاصله در تولید، حمل و نقل و معیشت خواهد بود.
  ۲ ساعت پیش    
رییس مجلس با اشاره به برخی اصلاحات بودحه سال آتی گفت: بودجه سال 98 باید همراه با اصلاحاتی به مجلس شورای اسلامی ارائه شود.
  ۲ ساعت پیش    
رییس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه حل مشکلات اقتصادی با برخوردهای صرفا قضایی ممکن نیست و به تدبیر بیشتر دولت نیاز دارد، به دادستان های کشور دستور داد که در چارچوب قانون به موضوع گرانی ها ورود کنند.
  ۸ ساعت پیش    
امام جمعه موقت تهران نسبت به انتصاب دامادش در دولت و انتقادهایی که این زمینه صورت گرفته توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۱:۴۷    
حضرت آیت الله جوادی آملی تأکید کرد: پژوهش و تحقیق وقتی به بار می نشیند که زاد و راحله اش همین معارف قرآن و عترت باشد و محقق نیز باید در برابر این آب جوشان، احساس عطش کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۱:۳۵    
هیأت دولت در جلسه ای به ریاست رییس جمهور، با واگذاری شرکت های فرهنگی – ورزشی استقلال و پرسپولیس موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۰:۵۰    
آیت الله فاضل لنکرانی با تأکید بر این که نباید حوزه های علمیه را تضعیف کرد، گفت: تخریب حوزه های علمیه همان تخریب نظام اسلامی است، از این رو باید مانع تخریب آن شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۳:۳۵    
مراسم رونمایی از 75 عنوان کتاب مرکز فقهی و تخصصی ائمه اطهار(ع) و تجلیل از ممتازان علمی و پژوهشگران این مرکز با حضور مدیر حوزه های علمیه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۳:۲۶    
آیت الله اعرافی ایجاد نظام ارزیابی در حوزه علمیه را ضروری دانست و از آن دسته افرادی که نسبت به دستاوردهای پژوهشی حوزه و روحانیت بی مهری می کنند، انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۲:۳۵    
نسخه الکترونیکی جلد یازدهم کتاب اندیشه سیاسی تربیتی علوی در کلمات قصار نهج البلاغه به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در قالب کتابخوان همراه پژوهان منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۰:۳۰    
قدیری ابیانه با بیان اینکه دولت و مجلس فعلی شفاف سازی امور را به زیان خویش می دانند، گفت: جریان غرب گرا نه تنها تا به امروز مسؤولیت اعمال خویش نپذیرفته بلکه همواره با فرافکنی دلیل به نتیجه نرسیدن ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۰:۱۸    
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که چشم دوختن به غرب مشکلات کشور را افزایش می دهد، گفت: بهترین راه حل مشکلات کشور توجه به تجربه های تلخ گذشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۰:۰۹    
نایب رییس کمیسیون اصل نود با تاکید بر اینکه ملت ایران هرگز در برابر مستکبران سر تعظیم فرود نمی آورند، گفت: سازش کاران به خاطر منافع شخصی و مطامع دنیوی دم از سازش با آمریکا می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۹:۵۷    
استاد حوزه علمیه مشهد بر لزوم شناخت و مبارزه مستمر با تفکرات و جریانات داخلی و خارجی که در مقابل تفکر و فرهنگ دینی قرار دارند، تأکید کرد و گفت: اگر حوزه انقلابی نباشد تفکر رقیب دین ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۹:۵۴    
استاد سطح عالی حوزه علمیه قم نسبت به نفوذ دشمن در حوزه هشدار داد و گفت: تلفیق نو اندیشی جوان ها با تجربه بزرگان باعث پیشرفت حوزه در ابعاد گوناگون خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۹:۳۳    
استاد سطح عالی حوزه علمیه قم حوزه انقلابی را هویت بخش نظام دانست و گفت: اگر حوزه ها از مسیر انقلابی گری خود منحرف شوند، انقلاب اسلامی منحرف خواهد شد و به اساس دین ضربه وارد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۹:۲۴    
نماینده مجلس با اشاره به این که آمریکا به بهانه مذاکره می خواهد خط مقاومت را تضعیف کند، گفت: طرفداران سازش با آمریکا به عاقبت کشورهای سازشکار بنگرند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۹:۰۰    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام توجه به صنعت CNG در شرایط جنگ اقتصادی را یک ضرورت برای کشور خواند و گفت: توجه به سوخت های جایگزین و صنایع مرتبط به آن به دلایل زیست محیطی و اقتصادی یک ضرورت است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۹:۰۰    
روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، درباره مصوبه روز گذشته شورای مجمع در رابطه با لایحه مبارزه با پولشویی، توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۴۵    
دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به سخنان حسن رحیم پور ازغدی در نماز جمعه تهران، گفت: باید معلوم شود چرا برخی از مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی برای اجرا به دستگاه های اجرایی ابلاغ نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۴۲    
حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان این که وجدان عمومی جهان در برابر زن فروشی صهیونیست ها سکوت را بشکند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۳۳    
حوزه غیر انقلابی قدرت و توانایی کادر سازی برای انقلاب و بیداری اسلامی برای ظهور را نخواهد داشت و در سه سطح ملی، منطقه ای و جهانی عقب خواهد ماند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۱۵    
حجت الاسلام تقوی از دوران کوتاه زندگی امام حسن عسکری(ع) و سبک زندگی ایشان در ابعاد عبادی، سیاسی و ارتباط با مردم گفت و شرایط ایشان در عسکر نیشینی را تبیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۰۶    
نماینده ولی فقیه در لرستان دانش و فناوری را کلید مشکل بیکاری جامعه عنوان کرد و گفت: جوانان با کسب علم و دانش و فراگیری مهارت ها می توانند در رفع مشکل بیکاری و رونق اقتصادی جامعه نقش آفرین باشند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۰۳    
استاندار لرستان با اشاره به اینکه تأکید دولت توجه به امر نماز است، گفت: در این راستا باید روش کار تقویت شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۰۰    
قائم مقام ستاد اقامه نماز بر ضرورت توجه به کمیت و کیفیت در اقامه نماز تأکید کرد و گفت: در این راستا 200 مدرس تخصصی نماز به مناطق مختلف کشور اعزام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۰۰    
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان بر ضرورت ترویج فرهنگ کتابخوانی بین نسل جوان و جذب این قشر به کانون مساجد تأکید کرد و گفت: تقویت فرهنگ کتابخوانی در مسجد زمینه ای برای رونق مساجد است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۷    
وزیر اطلاعات کشور پس از دیدار با رییس جمهور آذربایجان گفت: سرویس های امنیتی و اطلاعاتی دو کشور ایران و جمهوری آذریجان پیش نویس قراردادی را در خصوص تحکیم روابط امنیتی دو کشور تدوین کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۷    
آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به شرایط حساس و بحرانی آب در استان اصفهان، گفت: مسأله آب اصفهان یک موضوع ملی است، بنابراین مسأله آب شرب ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۷    
وزیر دفاع با بیان این که امروز دشمنان از تهدید نظامی نا امید شده اند و از سر استیصال فشار می آورند که چرا شما موشک دارید ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۷    
پایگاه اطلاع رسانی اسراء سخنان حضرت آیت الله جوادی آملی را با موضوع راهکارهای عزتمندی واقعی انسان با بهره گیری از آموزه های امام حسن عسکری(ع) بازنشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۴    
از نظر رهبرانقلاب اسلامی جریان داشتن اصل قرآنی محکوم به شکست بودن دشمن، مشروط به شرطی است و آن، بیداری و هوشیاری است؛ درست است که دشمن ضعیف است اما اگر ما غافل بشویم، ما به خواب برویم ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۴    
اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان با حضور در دفتر آیت الله طباطبایی نژاد پیرامون مسأله استعفای خود برای پیگیری مطالبات استان اصفهان در زمینه حل مشکل آب استان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۴    
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این که با بیان اینکه معنویت محوری، هوشیاری راهبردی، مقاومت، خوداتکایی و خودکفایی نظامی از محورهای اصلی نظریه دفاعی رهبر انقلاب اسلامی است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۱    
حجت الاسلام مهدوی انقلابی گری را مهمترین شاخصه دانشگاه ها و حوزه های علمیه پس از پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: دانشجویان و حوزویان امروز متدین تر ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۴۸    
همایش "حوزه علمیه، پژوهش دستاوردها و ظرفیت ها " امروز با حضور رییس، قائم مقام و معاونت پژوهش مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و سایر طلاب حوزه علمیه در قم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۴۸    
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات آذربایجان غربی گفت: جشنواره نشان محبت همزمان با دیگر استان ها در ارومییه هم با دعوت از 500 میهمان استانی و کشوری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۴۵    
حجت الاسلام سقای بی ریا گفت: اسلامی کردن علوم انسانی کار وسیع و عظیمی است که نیازمند تلاش مداوم، گسترده و بدون توقف است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۴۲    
آیت الله رجبی با بیان این که بین ظرفیت های عظیم حوزه و تحقیقات صورت گرفته تناسبی وجود ندارد، گفت: ظرفیت محققان ما نیازمند ساماندهی و استفاده بهینه است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۴۲    
حجت الاسلام والمسلمین رحیمی صادق وحدت حوزه و دانشگاه را به منزله دو بال علمی جامعه اسلامی ایران به سمت پیشرفت و تعالی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۳۹    
آمریکایی ها روی یک عاملی هم حساب کرده بودند و آن اینکه مردمی که همیشه به عنوان اصلی ترین پشتوانه های نظام روبه روی آن ها می ایستادند، به دلیل تحریم ها و فشارهای وارده بر زندگی شان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۳۶    
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به این که در گذشته حوزه های علمیه در عرصه تحقیق و پژوهش پیشگام بودند، گفت: تحقیق و پژوهش باید به متن برنامه های علمی و آموزشی حوزه های علمیه بازگردد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۲۷    
نماینده ولی فقیه در لرستان نماز را عامل اصلی مقاومت و رمز ایستادگی در برابر شیطان و هوای نفس خواند و گفت: نماز حلال مشکلات و مسؤولیت آفرین است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۲۷    
علی نجفی خوشرودی اسامی نمایندگان کمیسیون امنیت در کمیسیون تلفیق بودجه 98 را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۲۷    
مفتی صور و جبل عامل لبنان گفت: لبنان بیشتر به زبان عقل و اندیشه های امام موسی صدر برای خروج از بحران ها و تهدیدات موجود نیاز دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۱۵    
مسؤول سازمان بسیج طلاب و روحانیون حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه خاستگاه نظام اسلامی حوزه علمیه بود و انقلاب از حوزه ها به پا خاست ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۰۳    
چاپ دوم کار فرهنگی باید جریان ساز باشد اثر محمدباقر نادم از سوی نشر شهید کاظمی روانه بازار کتاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۵۷    
انتشارات روایت فتح مجموعه اینک شوکران را با طراحی جلد متفاوت نسبت به چاپ های پیشین روانه بازار کتاب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۵۴    
رییس مؤسسه امام خمینی(ره) با اشاره به شرایط سخت قبل از انقلاب برای انجام فعالیت های پژوهشی، دینی و تبلیغی تأکید کرد که در دوران انقلاب عذری برای کوتاهی و تنبلی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۵۱    
مؤسسۀ فرهنگی هنری قدرولایت پس از تأیید مؤسسۀ پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلد نهم از مجموعۀ زمانه ات را بشناس را در قطع وزیری منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۳۰    
یکی از مراجع تقلید نجف اشرف تصریح کرد که مومنان به ویژه عراقی ها باید به وظیفه خود در جهت مصالح دین، مذهب و میهن عمل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۶    
رییس سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور گفت: ما در کشور به نیروهای خدوم، معتقد و انقلابی نیاز داریم، زیرا کسی که به دنبال اشرافی گری است نمی تواند مسؤول مناسبی برای مملکت اسلامی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۳    
کمیته وزارتی رژیم صهیونیستی پیش نویس قانون جدیدی را علیه فلسطینیان به تصویب می رساند که به موجب آن هر فلسطینی که پرچم کشورش را در جریان تظاهرات به دست بگیرد به یک سال حبس محکوم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۳    
توده های فلسطینی از نخستین ساعات بامداد امروز راهی میدان الکتائب الخضراء شدند تا در مراسم باشکوه سی و یکمین سالروز تاسیس جنبش مقاومت اسلامی حماس شرکت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۳    
یک روزنامه عبری زبان نوشت که ارتش با تخریب خانه های مجریان عملیات های مقاومتی در کرانه باختری، هرگز نمی تواند جلوی این عملیات ها را بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۰    
رییس جمهور عراق از مواضع جمهوری اسلامی ایران در جنگ عراق علیه گروه تروریستی داعش تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۰    
ائتلاف ضد داعش تحت امر آمریکا، مسجدی را در شهرک هجین سوریه منهدم کرد و مدعی شد که داعش از آن به عنوان مرکز فرماندهی خود استفاده می کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۸    
نماینده مردم کرمانشاه گفت: در حالی که بسیاری از جوانان تحصیلکرده با بیکاری مواجه هستند، داماد رییس جمهور به عنوان معاون وزیر انتخاب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۱    
محمدرضا صباغیان خواستار ورود قوه قضائیه و نیروی انتظامی به معضل شیوع و استعمال علنی مواد مخدر در کشور شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۱    
ابهری با تاکید بر اینکه طلاب پرچم داران ایمان، بصیرت و اخلاق و در یک کلمه فقه جعفری هستند، گفت: طلاب خواهر با مجهز شدن به علوم روز، زنان این مرز و بوم را در مقابل هجمه های دشمنان مسلح کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۸    
تحلیلگر سرشناس فلسطینی، تشدید عملیات مقاومت در کرانه باختری را پاسخ قوی به محاسبات اشتباه رژیم صهیونیستی و روند عادی سازی با کشورهای عربی توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۲    
حجت الاسلام والمسلمین شفیعی با بیان این که سبک شمردن مبانی و اصول اخلاقی در حوزه آسیب بسیاری را با خود به همراه خواهد داشت، گفت: مسائل تربیتی و اخلاقی در مدارس علمیه باید جزء اولویت ها باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۵۹    
دانشیار گروه مطالعات غرب آسیا و شمال آفریقا دانشکده مطالعات جهان در نشست معامله قرن (توطئه جدید) گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۵۶    
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: طلبه ها باید با تزکیه نفس خود و تقوی درونی بر دیگران اثرگذار باشند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۵۳    
رییس ستاد اقامه نماز با بیان اینکه در تغییر کتب درسی نباید بیگانه نقشی داشته باشد، گفت: دشمن نمی خواهد جوانان ما با ارزش های اسلامی آشنا شوند و از تغییرات مفاهیم درسی ما و پرشدن ذهن و فکر جوانان ما ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۷    
نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان اینکه مدیران سه ویژگی حلم، حسن خلق و دوری از گناه را در درون خود تقویت کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۷    
زاهدی با بیان اینکه بازنگری نظام آموزش عالی به نفع مهارت و کارآفرینی یک ضرورت است، گفت: وزارت علوم باید آیین نامه ارتقای دانشگاه ها را بر اساس ماموریت هر دانشگاه جداگانه تعریف و ابلاغ کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ملت ایران همچنان با پیام ها و الهامات خود در حال مبارزه با استکبار جهانی در سراسر دنیا هستند و در داخل کشور نیز تاکنون با ریشه های غرب گرایی مقابله کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۸    
همایش بررسی کارکردها و راهکارهای وحدت حوزه و دانشگاه به همت دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه استان آذربایجان شرقی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۵    
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که جدایی حوزه و دانشگاه عواقب و آثار سوء بسیاری را در کشور با خود به همراه خواهد داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۵    
عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی 5 سوال نمایندگان مجلس شورای اسلامی از وزیر امور خارجه را اعلام وصول کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۲    
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که امروز شاهد هستیم که دولت برای ولنگاری در هزینه ها، به خصوص در حوزه هزینه های جاری به این صندوق مراجعه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۹    
حجت الاسلام خوبانی با بیان این که بهره گیری از سیره و سبک زندگی علما می تواند راهکار مناسبی در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۹    
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۶    
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: عتاب و سرزنش لازمه انسانیت است و اثر تربیتی بیشتری نسبت به عقاب کردن دارد ولی بسیاری از افراد نمی دانند و تنبیه را به سرزنش کردن ترجیح می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۳    
حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ عیسی سلیم پور اهری یکی از عالمای فاضل، خطیب شهیر و سخنور توانای منطقه ارسباران آذربایجان دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۰    
مدیر مدرسه علمیه رسول اکرم تکاب گفت: همان گونه که در روایات هم اشاره و تاکید شده است برای رسیدن به قرب الهی باید شب زنده داری کرد و نماز شب خواند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۰۷    
منابع خبری، زمان اجرای آتش بس میان طرف های درگیر جنگ در یمن در بندر الحدیده را اعلام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۰۷    
استاد حوزه علمیه با تأکید بر اینکه انسان محل تجلی عنایات الهی است، گفت: خداوند به جان انسان مؤمن تجلی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۰۷    
گردان های عزالدین قسام جنبش مقاومت اسلامی فلسطین همزمان با نزدیک شدن به سالروز تاسیس این جنبش رژه نظامی برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۴۹    
خالدی با بیان این که پیمودن راه پیشرفت و توسعه بدون هزینه میسر نمی شود، گفت: هر کشور و ملتی که بخواهد پیشرفت کند و قدرتمند شود طبیعتا باید هزینه های آن را نیز بپردازد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۷    
استاد درس خارج حوزه علمیه قم گفت: معتقدم فقیه باید به کشف نظام در فقه پرداخته و فرایند آن را هم باید توضیح دهد. همچنین معتقدم فقیه برای رسیدن به فرایند باید مقاصد را مد نظر قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۷    
نماینده مجلس با اشاره به نارضایتی مردم از وضعیت اقتصادی موجود در کشور گفت: دولت با مشاهده نارضایتی ها، به جای پیگیری مسائل و مشکلات جامعه به دنبال فرافکنی و احاله دادن به موضوعات موهوم است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۵    
القاعده و داعش با شعار مبارزه با سرمایه داری، رهایی کارگران و حل مشکلات کارگران، بیش از 80درصد فتواهای خود را بر مسائل اقتصادی متمرکز ساخته اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۱۰    
حبیب الله دهمرده از توضیحات وزیر ارشاد درباره اقدامات انجام شده در خصوص راهپیمایی اربعین قانع شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۸    
عضو هیأت علمی مؤسسه امام خمینی (ره) مهمترین وظیفه حوزه انقلابی را تحقق و اجرای دین حداکثری عنوان کرد و نسبت به فعالیت جریان های نفوذی سکولار که به دنبال جدا کردن حوزه از انقلاب هستند هشدار داد.
مشاهده نتایج بیشتر...