چهارشنبه ۳۱ مردادساعت ۰۵:۰۴Aug 2018 22

خبر گزاری رسا - رسا (rasanews.ir)

خبر گزاری رسا 25 اسفند 1393 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1394 خبر گزاری رسا 29 اسفند 1396 خبر گزاری رسا 31 فروردین 1397 خبر گزاری رسا 31 اردیبهشت 1397 خبر گزاری رسا 31 خرداد 1397 خبر گزاری رسا 31 تیر 1397 خبر گزاری رسا 1 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 2 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 3 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 4 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 5 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 6 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 7 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 8 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 9 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 10 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 11 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 12 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 13 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 14 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 15 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 16 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 17 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 18 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 19 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 20 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 21 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 22 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 23 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 24 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 25 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 26 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 27 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 28 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 29 مرداد 1397 خبر گزاری رسا 30 مرداد 1397 
  ۵ ساعت پیش    
فرمانده هوافضای سپاه اردیبهشت ماه 96 گفته بود: اگر برجام استوار است خودش را حفظ کند. نمی خواهد جنگ را دور کند . این توهین به شهدا و نیروهای مسلح و ارتش و سپاه است ...
  ۵ ساعت پیش    
اگر در گذشته مدل رفتاری آمریکا در جهان، با نوعی مراعات نسبت به دوستانش، سیاست های شیطانی و شرارت را نسبت به کشور های مستقل یا رقیب به کار می برد ...
  ۵ ساعت پیش    
علیرضا زاکانی: مشکل ما بی تدبیری و بعد عملی کسانی است که به واسطه مشغله های شخصی و مشکلات شخصیتی، راه روشن حل مشکلات را نمی بینند.
  ۵ ساعت پیش    
اگر تمامی امکانات داخلی برای حل مشکلات اقتصادی کشور فراهم گردد، ولی مدیریتی توانمند، قوی و منسجم اعمال نگردد، بدون شک توانمندیها و امکانات کشور در خدمت مردم و پیشرفت کشور قرار نخواهد گرفت.
  ۵ ساعت پیش    
روز عید قربان شایسته است که مؤمنان برای ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه دعا کنند. در همین رابطه از امام محمد باقر علیه السلام روایت شده است که در این روز وقت خروج از منزل دعایی را بخوانیم.
  ۵ ساعت پیش    
اینکه امام زمان(عج) همه ساله در مناسک حج حضور دارند یا نه، از جمله سوالاتی است که منابع متقن و معتبر شیعی پاسخ آن را با ذکر روایات و نقل قول هایی از افراد موردوثوق به آن پاسخ داده اند.
  ۵ ساعت پیش    
سید امیر سیاح: برای پیشگیری از تاثیر تحریم های آمریکا، راهکار هست، اما دولت نمی خواهد!
  ۵ ساعت پیش    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس گفت: مرکز مدیریت حوزه خواهران باید اطلاعات کاملی از دانش آموختگان داشته باشد تا براساس توانایی و تخصصی این افراد از ظرفیت دانش آموختگان استفاده کند.
  ۵ ساعت پیش    
امیر خجسته: نمی شود با بهانه های واهی پاسخگویی وزراء به عملکردشان را منحرف کرد.
  ۵ ساعت پیش    
رییس شورای سیاست گذاری حوزه های علمیه خواهران گفت: فارغ التحصیلان حوزه های علمیه خواهران باید توان تبلیغی بالایی داشته باشند.
  ۵ ساعت پیش    
استاد حوزه و دانشگاه گفت: انسان خداپرست به دنبال عبادت خداست. مسجد محل ظهور و بروز عبادت بر روی زمین است و مسلمانان برای اطاعت خداوند کارهای ویژه ای را در مسجد انجام می دهند.
  ۵ ساعت پیش    
مامور سابق سازمان جاسوسی آمریکا معتقد است رهبران عربی که با صهیونیست ها همدستی دارند، در جنایت علیه بشریت برای اشغال این مکان مقدس مقصر و مجرم به شمار می روند.
  ۵ ساعت پیش    
کارشناس دینی با بیان اینکه همه معصومین دعای عرفه مختص به خودشان داشته اند گفت: اگر هیچ حدیثی از اهل بیت به ما نرسیده بود همین دعای عرفه برای اثبات حقانیت شیعه کفایت می کرد.
  ۵ ساعت پیش    
علی علیزاده: افکار عمومی میداند فقیرتر شده. میداند از فساد خسته و از اینهمه اختلاف طبقاتی خشمگین و از نداشتن افق ثبات اقتصادی در آینده مضطرب است ...
  ۵ ساعت پیش    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از اهداف پایه ای حج، دشمن شناسی و مقابله با توطئه دشمنان است و حج می تواند از طریق تعامل آحاد امت اسلامی، دلها را به یکدیگر نزدیک تر کند.
  ۵ ساعت پیش    
شب دهم ذیحجه شبی مبارک و جزء چهار شبی است که احیاء و شب زنده داری در آن ها مستحب است. در شب عید قربان، درهای آسمان باز بوده و برای این شب اعمالی ذکر شده است.
  ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: همه موضوعات مطرح شده در سوال از رییس جمهور نگاه اقتصادی بوده و از گروه های مختلفی از مجلس هم پای این سوال را امضاء زده اند.
  ۵ ساعت پیش    
در عصر حاضر استکبار جهانی با درک اینکه مساجد در متن و بطن جامعه اسلامی قرار دارند و تمام شئون زندگی مسلمین اعم از سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و قضایی در آن قوام و دوام می یابد ...
  ۵ ساعت پیش    
رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از تهیه و تدوین طرح شفافیت آراء نمایندگان خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
آیین رونمایی از دو کتاب خاکستر و ققنوس و شاعر دشت و هور در مرکز تبادل کتاب تهران برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل بنیاد بین المللی غدیر گفت: اطعام بیش از 2 میلیون نفر در سطح کشور در روز عید غدیر پیش بینی شده است، اما امسال در نظر داریم طرح هر خانه یک غذا را اجرا کنیم تا سنت اطعام غدیر همگانی شود.
  ۵ ساعت پیش    
سخنران آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها روز عرفه را روز آشنایی باخدا توصیف کرد و گفت: عرفه گسستن از هرچه غیر از خدا و ورود به ساحت توحید است.
  ۵ ساعت پیش    
استاد حوزه علمیه قم با تأکید بر تعظیم و بزرگداشت غدیر به عنوان عیدالله الاکبر، گفت: متأسفانه این روز و جریان در جامعه مظلوم واقع شده چرا که نماز و خطبه های اعیادی مانند فطر و قربان برپا می شود اما ...
  ۵ ساعت پیش    
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با تأکید بر این که رفع مشکلات و کنار زدن موانع با پشتیبانی مردم به سرانجام می رسد، گفت: علما و روحانیت با پشتیبانی و همراهی مردم سبب خیر می شوند.
  ۵ ساعت پیش    
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه توبه گناهان صغیره و کبیره انسان را پاک می کند، گفت: خداوند توبه حضرت آدم(ع) و حضرت حوا(س) را پس از 500 سال دوری در روز عرفه پذیرفت.
  ۵ ساعت پیش    
کوهی رستمی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته نهاد از اجرای طرح های نشاط اجتماعی در روستاها خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با تأکید بر این که طلبگی بهترین راه برای سعادت انسان است، گفت: طلبگی گام برداشتن در مسیر انبیای الهی است و باید قدر این لباس را بدانیم.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با تأکید بر این که در همه مراحل زندگی باید مراقبت تام نسبت به توحید و ولایت داشته باشیم ...
  ۵ ساعت پیش    
امام جمعه موقت تهران گفت: عرفه، روز مناجات با ذات اقدس احدیت و تحکیم پیوند انسان با مبدا هستی است. همان طور که اگر ابر نباشد، باران نخواهد آمد، اگر دعا نباشد، رحمتی هم از سوی خداوند نازل نخواهد شد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیر بنیاد بین المللی غدیر مازندران با تأکید براین که فرهنگ غدیر باید در سراسر جهان طرح و گسترش شود، گفت: نباید غدیر را محدود به جامعه اسلامی کنیم بلکه باید با برنامه های تبلیغی ...
  ۵ ساعت پیش    
مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه آذربایجان شرقی از تشکیل پرونده سلامتی برای تمامی طلاب مدارس علمیه استان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
دعای عرفه با حضور باشکوه مردم در 268 مسجد، هیأت های مذهبی، بقاع متبرکه و مزار شهدا استان خراسان جنوبی قرائت می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
جمعی از طلاب و اساتید شرکت کننده در تجمع اخیر فیضیه با تقدیر از موضع گیری بزرگان حوزه در راستای صیانت از این نهاد مقدس، اعلام کردند که مطالبه گری خود درباره حقوق اساسی ملت ایران ادامه خواهند داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۴    
رضاخان برای شکستن حجاب بانوان تلاش چشمگیری را به کار بست و به قدری در این کار جدی بود که گویی مأموریتی نانوشته برای کشف حجاب دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۱    
از جمله مباحث مهم در مدخل امام خمینی در دایره المعارف بزرگ اسلامی، معرفی آثار و تألیفات امام خمینی است که با مرور این مباحث می توان به اشتباهات تاریخی مدخل مزبور در دابره المعارف بزرگ اسلامی پی برد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۸    
حوزه علمیه قم که در آن زمان با گذشت قریب به 15 سال زعامت آیت الله بروجردی جایگاه علمی، دینی، سیاسی و اجتماعی خاصی پیدا کرده بود مهم ترین نهاد در مقابل رژیم پهلوی محسوب می شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۵    
رسیدن به تمدن نوین انقلاب اسلامی در گرو عبور از گذرگاه سخت پیشرفت توحیدی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۵    
حجت الاسلام کریمی ورود طلاب به تمام نیازهای روز جامعه را ضروری دانست و تصریح کرد: امروزه فقه و اصول نمی توانند تمام نیازهای روز جامعه را پاسخ دهند بنابراین طلاب باید به تمام مسائل علمی بپردازند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۲    
ایالات متحده آمریکا علیرغم برخورداری از کارنامه سیاه در حوزه حقوق بشر در داخل و خارج از این کشور، همواره خود را مدعی ارائه الگوی بی همتای مردم سالاری دانسته و ادعای حمایت از حقوق بشر را در جهان داشته ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۵:۱۰    
نماز باشکوه عید سعید قربان ساعت 7 صبح فردا به امامت حجت الاسلام والمسلمین عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در مسجد امام حسین(ع) بیرجند اقامه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۵:۰۷    
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی مازندران از برگزاری دعای پر فیض عرفه در 410 مسجد، حسینه و اماکن مذهبی استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۵:۰۴    
حجت الاسلام سپهر با اشاره به اهتمام شیعیان در پاسداشت روز عرفه، گفت: روز عرفه نردبانی برای رسیدن به بام سعادت و رستگاری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۵:۰۱    
خبرنگاران خراسان جنوبی با همکاری خانه مطبوعات، بسیج رسانه و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان به راهیان نور غرب کشور اعزام می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۹    
حجت الاسلام فرهادی نژاد از برگزاری دعای عرفه در 22 بقاع شاخص استانی و اقامه نماز عید قربان در 7 بقعه متبرکه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۶    
حجت الاسلام محمدی نظام آموزشی حوزه را در کم رنگ شدن مباحثه در میان طلاب مقصر دانست و گفت: برگزاری کلاس های درس فراوان، فرصت مباحثه برای طلاب باقی نمی گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۴۳    
امروز مطالبه گری از مسؤولان و همراهی با مردم در پیگیری مطالبات به حق آنان، وظیفه سنگینی بر دوش نهاد روحانیت قرار داده و صد البته این نهاد مقدس همچون زمان های دیگر با همت جهادی پای در عرصه نهاده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۳    
حجت الاسلام لیاقتی با بیان این که امروزه ارزش پرسش و پاسخ و تدریس در حوزه علمیه کاسته شده است، گفت: زمانی که فرصت عرضه برای طلبه کم شود تمایلی برای مطالعه علوم حوزوی در طلاب مشاهده نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۳    
حجت الاسلام خضیراوی با اشاره به اینکه دعا یکی از عبادت های اصلی خداوند و به واقع سخن معصوم با باری تعالی است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۴:۳۱    
رییس جمهور آمادگی دفاعی ایران را به معنای صلح طلبی پایدار برشمرد و تأکید کرد: تاریخ به ما آموخته که اگر قدرتمند و استوار نباشیم، ما را از پای در می آورند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۴:۲۲    
همزمان با آغاز مراسم سالروز صنعت دفاعی، نخستین جنگنده ایرانی با نام "کوثر" با فرمان رئیس جمهور به پرواز در آمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۴:۱۳    
حجت الاسلام بلک با اشاره به برگزاری دعای عرفه در مصلاها و مساجدمحوری شهرستان ها است، گفت: در بیش از صد جا دعای عرفه برپا داشته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۲۵    
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم مساجد را مرکز وحدت امت و تربیت نیروهای انقلابی دانست و گفت: روحانیان مساجد باید وقت بیشتری را برای حضور در مسجد اختصاص دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۹    
این روزها شاهد دست پنجه نرم کردن مردم با مشکلات اقتصادی هستیم در حالی که اقدامی جهادی جهت رفع موانع پیش روی اقتصاد و وضع معیشتی و گرانی از سوی مسئولان در سطوح گوناگون صورت نمی پذیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۷    
نماینده ولی فقیه در ایلام گفت: یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی تحول عظیم در عرصه دفاعی و تولید جنگ افزارهای پیشرفته نظامی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۴    
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: روحانیت باید دستاوردها و توانمندی های انقلاب اسلامی را به خوبی بشناسند و برای مردم بازگو کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۱    
عرفه روزی است که حق تعالی بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود فرا خوانده و سفره های جُود و احسان خود را برای ایشان گسترانیده و شیطان در این روز خوار و حقیرتر و رانده تر و خشمناک ترین اوقات خواهد داشت
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۸    
حجت الاسلام کشکولی از تأسیس دانشکده علامه مجلسی در کنار مقبره این عالم بزرگ خبر داد و گفت: اگر دیگران شخصیت والا مقام و بزرگی نظیر علامه مجلسی داشتند از ایشان استفاده های بسیار می کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۸    
رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد با بیان اینکه عرفه از فرصت های تکرار نشدنی است، گفت: لازم است انسان در روز عرفه به واسطه امام حسین(ع) از خداوند درخواست معرفت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۵    
چهاردهمین اجلاس سراسری مدیران مدارس علمیه خواهران پس از سه روز با صدور بیانیه ای به کار خود پایان دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۵    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به پیگیری های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان رای احیای موقوفات متعلق به حوزه علمیه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۷    
مدیر مسؤول روزنامه کیهان با بیان اینکه شهید لاجوردی فردی با بصیرت بود، گفت: در خط مقدم سیاسی سازش و مسامحه قابل قبول نیست امروز از برجام چیزی باقی نمانده که برخی به اروپا دل خوش کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۸    
رهبر انصار الله یمن، آل سعود و امارات را خیانتکار و منافق دانست و اظهار داشت: این دو کشور در راستای اهداف آمریکا قدم بر می دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۰    
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۷    
امام جمعه بابل با بیان این که دعای عرفه برترین بیان و شرح حقایق توحیدی است، گفت: با تأمل و تدبر در دعای عرفه امام حسین(ع) که در حقیقت بیان و شرح حقایق توحیدی و مراتب آن است به خداشناسی نزدیک تر می ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۴    
حجت الاسلام میراشرفی استاد را مهم ترین رکن فرهنگ سازی در حوزه علمیه دانست و گفت: متأسفانه امروزه برخی اساتید به وسیله انتقال علم تبدیل شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۱    
حجت الاسلام والمسلمین مدنی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۵    
حجت الاسلام حاج سید جوادی با تأکید بر این که سرعت هماهنگ سازی برنامه درسی حوزه با تغییرات جامعه متناسب نیست، گفت: ما برای رشد علمی در حوزه افزون بر کاربردی سازی دروس ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۲    
در پی حواشی پیش آمده در تجمع اعتراضی در مدرسه فیضیه قم جمعی از مسؤولان سپاه استان قم با حضرت آیت الله مکارم شیرازی دیدار و هر گونه دخالت سپاه در برگزاری تجمع فیضیه را تکذیب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۹    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به الزامات و موانع نشاط علمی در حوزه تأکید کرد که سربازی امام زمان(عج)، خود انگیزه ای قوی برای پویایی علمی و معنوی در مسیر طلبگی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۶    
حجت الاسلام والمسلمین میرکتولی با اشاره به این که روز عرفه می تواند تولدی دوباره برای انسان باشد، تأکید کرد که البته عرفان و توحید واقعی بدون شناخت انسان کامل که اهل بیت(ع) هستند، امکان پذیر نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۳۷    
رئیس هیأت مدیره دیدبان شفافیت و عدالت گفت: در خصوص آقای آخوندی اعلام جرم کردیم چون وی برای شفاف شدن بازار مسکن موظف بود سامانه اسکان و املاک را شکل بدهد و اینکار حداقل در سال اول 320 میلیارد تومان به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۳۷    
نماینده خبرگان با انتقاد از بی توجهی مسؤولان به مطالبات رهبر انقلاب، گفت: رهبر معظم انقلاب از سال های گذشته به تقویت توان داخلی و اجرای اقتصاد مقاومتی تأکید داشتند ولی متأسفانه این مسائل از سوی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۳۷    
مدیر حوزه علمیه امامیه شهرکرد با اشاره به گسترش برخی هنجارشکنی ها از جمله پوشش نامناسب برخی از افراد در جامعه، گفت: لازم است همه مؤمنان با تبلیغات مؤثر با ترویج ناهنجاری ها در جامعه مبارزه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۳۱    
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با تبریک روز عرفه گفت: عرفه روز بریدن از تعلقات دنیا و به خدا پیوستن است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۸    
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل پایانه های کشور در بازدید از مرز مهران گفت: امسال مرز مهران، چزابه و شلمچه به عنوان مرزهای خروجی زائران اربعین انتخاب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۹    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه وحدت و همبستگی بهترین سلاح و ابزار برای مقابله با توطئه دشمنان است، گفت: در حال حاضر زمینه اجتماعی برای تقویت وحدت در جوامع اسلامی فراهم است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۶    
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: استکبار بیشتر از هرچیزی از رشد مفاهیم والای اخلاقی مکتب امام حسین (ع) واهمه دارد و این شدت از هجمه ها توسط اتاق فکر غربیان و سرمایه گذاری هنگفت وهابی ها صورت می ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۵۸    
فرمانده نیروی انتظامی گفت: هم اکنون شاهد افزایش کشفیات کالای قاچاق و رضایتمندی مردم و تولیدکنندگان بوده و بی شک هر اندازه ورود کالای قاچاق به کشور بیشتر شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۵۱    
پژوهشگر تاریخ معاصر ایران در گفتگو با تسنیم به بررسی سندسازی اخیر بی بی سی علیه آیت الله کاشانی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۸    
رییس مجمع جهانی نخبگان جهان اسلام وحدت را از مهم ترین مولفه های قدرت بیان کرد و گفت: برای ایجاد و تقویت وحدت در جوامع اسلامی لازم است اصول مشترک بین مذاهب بیشتر مورد توجه و تاکید قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۲۴    
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۱:۴۳    
وزارت امور خارجه در راستای تنویر افکار عمومی به برخی ابهامات درباره کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر که اخیرا در اکتائو قزاقستان به امضا رسید، پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۱:۴۰    
آیت الله هاشمی شاهرودی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام درگذشت برادر دریابان علی شمخانی را به وی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۲۲    
علیرضا زاکانی: تصویب طرح مبارزه با جرایم اقتصادی، می تواند به افتخار مجلس دهم تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۱۹    
دبیر ستادعالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور تأکید کرد: وظیفه این ستاد هماهنگی و نظارت و بسیج امکانات فرهنگی کشور برای رسیدن به مسجد تراز اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۱۹    
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور پیامی ضمن تبریک انتصاب رییس جدید سازمان تبلیغات اسلامی، از آمادگی این دفتر برای افزایش همکاری های مشترک با آن سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۱۶    
دیدار صمیمی کاروان شهدای قرآنی منا با حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسگر، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی، سالن جلسات بعثه مقام معظم رهبری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۱۶    
حجت الاسلام بهشتی گفت: حضور حاجیان در سفر حج و پرتاب سنگ به سوی نماد ابلیس که از آن با عنوان رمی جمرات یاد می شود، تمرین مبارزه با دشمن است. خداوند برای حاجیان کلاسی تربیتی قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۱۶    
امام جمعه الشتر با تأکید بر ضرورت تبیین و ترویج فرهنگی پرداخت زکات، گفت: پرداخت زکات از مؤلفه های برقراری عدالت اجتماعی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۱۳    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی از تعامل حداکثری نهادهای حوزوی استان خبر داد و گفت: امسال در طرح نوروزی 80 روحانی از مدارس علمیه قم و تبریز مشارکت داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۱۳    
رییس صندوق اعتباری هنر با عبدالهادی فقهی زاده، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص بیمه فعالان قرآنی و اعطای تسهیلات به آنان دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۱۰    
رییس شورای حوزه های علمیه استان تهران در پیام تبریکی به رییس جدید سازمان تبلیغات اسلامی نوشت: این نهاد مقدس که از نهادهای رکنی کشور در عرصه های فرهنگسازی دینی است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۱۰    
معاون آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) گفت: امام باقر(ع) علت غیبت فرزندشان مهدی(عج) را نیز شرح می دهند و می فرمایند: تا بیعت کسی به گردنشان نباشد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۰۷    
دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر در آذربایجان شرقی از برگزاری همایش تجلیل از سادات و علمای استان همزمان با دهه امامت و ولایت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۰۴    
نماینده حضرات آیات شبیری زنجانی و علوی گرگانی در تهران با بیان اینکه دعای عرفه مدرسه خود شناسی و خدا شناسی است، گفت: انسان با تعمق در دعای عرفه می تواند نفس خود را تربیت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۰۴    
معاون اول قوه قضاییه از دستگیری 100 نفر در پرونده های اخیر ارز و سکه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۳    
مدیرعامل مرکز نشر هاجر از آغاز ارسال کتاب های درسی به مدیریت های استانی حوزه های علمیه خواهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۹:۵۵    
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با محکومیت شدید برخی شعارها و دست نوشته ها در تجمع اخیر طلاب و روحانیون در مدرسه فیضیه قم، هرگونه دخالت این نهاد درفرایند برگزاری مراسم را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۹:۴۶    
جامعه مدرسین تأکید کرد: مسؤولان حوزه باید مراقب باشند برخی افراد ناآگاه یا مغرض نتوانند با تحرکات، شعارها و نوشته های انحرافی مطالبات حوزه های علمیه و شأن آن را خدشه دار کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...