سه شنبه ۲۳ مردادساعت ۱۸:۲۳Aug 2018 14

جدیدترین خبرهای «تبلیغات»

روزنامه نصف جهان   ۱۰ دقیقه پیش    
اعتمادآنلاین: پروانه مافی عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به افشاگری های انجام شده در جلسه استیضاح وزیر کار، گفت: بحث لابی اگر اصول و قواعد خودش را داشته باشد و منفعت پرستی و نفع پرستی در آن نباشد، اشکالی ندارد ...
حوزه   ۱۵ دقیقه پیش    
حوزه/ معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان از حضور قریب به 2 هزار دانش آموز لرستانی در پایگاه های اوقات فراغت این استان خبر داد .
سبا724   ۱۶ دقیقه پیش    
بانک ملت امروز و در آستانه عید قربان میزبان خبرنگاران و اصحاب رسانه ها در فضایی متفاوت و با حضور مدیر کل روابط عمومی این بانک بود.
خبرگزاری فارس   ۴۱ دقیقه پیش    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت: به دلیل برخورد نامناسب در حوزه فرهنگی و بی توجهی به زیرساخت ها در این حوزه ناکارآمد بوده ایم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۴۷ دقیقه پیش    
اقتصاد ایران: بیرجند - مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: 103 روحانی در روستاهای استان مستقر هستند این در حالیست که بسیاری از روستاهای بالای 100 خانوار خراسان جنوبی روحانی ندارند.
ربیع   ۵۰ دقیقه پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایسنا، مهدی نادی، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی تهران، از اعزام کاروان های نور متشکل از یک قاری توانمند، یک حافظ کل قرآن کریم، مجری و گروه تواشیح، به 40 نقطه محروم استان ...
تهران پرس   ۱ ساعت پیش    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: 103 روحانی در روستاهای استان مستقر هستند این در حالیست که بسیاری از روستاهای بالای 100 خانوار خراسان جنوبی روحانی ندارند.
حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه/ رئیس دفتر تبلیغات اسلامی برگزاری طرح گفتمان نخبگان علوم انسانی را یک ضرورت دانست و بر لزوم تلاش گسترده نهادهای علمی کشور در جهت افزایش توان تحلیل دانشجویان در سطوح معرفتی و علمی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: با راه اندازی 126 بوستان معرفت حدود 3780 نفر جمعیت دانش آموز دختر و پسر تحت پوشش قرار گرفتند و در برنامه ها شرکت کردند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: 103 روحانی در روستاهای استان مستقر هستند این در حالیست که بسیاری از روستاهای بالای 100 خانوار خراسان جنوبی روحانی ندارند.
جماران   ۱ ساعت پیش    
به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی روز سه شنبه در نشست مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با مدیران سازمان تبلیغات اسلامی استان افزود: فرهنگ قرآنی دامنه بسیار وسیعی دارد و اینکه اکنون روحانیون باید به کدام سمت و سو سوق یابند، بسیار مهم است. ...
دوات آنلاین   ۱ ساعت پیش    
در تبلیغات تلویزیونی مؤسساتی معرفی شده اند که ظرف چند شب درآمد میلیاردی داشته اند که این تخلف است، در حالی که این مرکز گنجایش جذب 2 میلیارد تومان نداشته است.
سخت افزار   ۱ ساعت پیش    
جمع آوری اطلاعات کاربران توسط گوگل تقریبا امری طبیعی است. گوگل به واسطه سرویس های بسیار زیادی که فراهم می کند به اطلاعات متعددی نیاز دارد تا بتواند این سرویس ها را به بهترین شکل ارائه کند ...
کودک پرس   ۲ ساعت پیش    
مسوول اجرای طرح 40 روزه حفظ قرآن کریم اداره تبلیغات اسلامی بافق گفت: 45 نوجوان این شهرستان، اوقات فراغت خود را با قرآن سپری می کنند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت جواد الائمه خراسان شمالی از ساخت فیلم روایت زندگی مدافع حریم شهید توفیقان با نام "چشم بیدار" توسط سپاه خراسان شمالی خبر داد.
روزنامه خبر شمال   ۲ ساعت پیش    
دو پروژه بزرگ آبرسانی سپاه گیلان و شرکت آبفار در تالش و رودبار هفته آینده به بهره برداری می رسند. سردار پاسدار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان در رشت با اعلام مطلب فوق اظهار داشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه مباحث مهم علوم انسانی موردتوجه قرار نمی گیرد، گفت: به همین دلیل دانشجویان توانایی تحلیل، نقد، نظریه پردازی و همچنین نسبت سنجی این علوم با بسترهای معرفتی اسلامی و بومی خود را پیدا نمی کنند.
بانک ویدئو نوداد   ۲ ساعت پیش    
حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز با حضور در فدراسیون فوتبال به دیدار رییس فدراسیون فوتبال رئیس این فدراسیون رفت. گرشاسبی در این دیدار در خصوص حق تبلیغات محیطی و درآمد باشگاه پرسپولیس از تبلیغات با تاج به صحبت پرداخت. ...
جماران   ۲ ساعت پیش    
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدیان روز سه شنبه در آیین پایانی چهارمین دوره طرح ملی گفتمان نخبگان علوم انسانی در سالن همایش های دفتر تبلیغات اسلامی قم اظهار داشت: اگر در انقلاب اسلامی تنگه اُحدی وجود داشته باشد آن تنگه اُحد، علوم انسانی است. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت:قش روحانیون در کاهش آسیب های اجتماعی،خانواده و ترویج سبک زندگی اسلامی بسیار تاثیرگذار بوده و آنان ضمن آشنایی با مسائل روز ...
هفته نامه شما   ۳ ساعت پیش    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:مذاکره بدون پیش شرط ترامپ یک نوع حربه است و برای او فقط مذاکره اهمیت دارد و می خواهد از این طریق صرفا عکس یادگاری بگیرد و تبلیغات سیاسی انجام دهد.
حوزه   ۳ ساعت پیش    
حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین از شرکت 7700 نفر در برنامه های طرح اوقات فراغت اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین برای نوجوانان وجوانان خبرداد.
رسا   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از فعالیت 104 روحانی مستقر در سطح روستاهای استان خبر داد و گفت: درمجموع تعداد 400 روحانی ثابت در استان وجود دارند.
پایگاه خبری خاورستان   ۳ ساعت پیش    
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از راه اندازی 4 مدرسه صدرا در سطح استان خبر داد و گفت:هدف از راه اندازی مدارس صدرا،پرورش مدیران متعهد در این مدارس برای ورود به حوزه های علمیه و مدارس دینی بوده است.
ایکنا   ۳ ساعت پیش    
گروه فعالیت های قرآنی - مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته 5 هزار گواهینامه قرآنی در استان صادر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه بسیاری از روستاهای بالای 100 خانوار در استان روحانی مستقر ندارد گفت: سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در حوزه مشاوران مذهبی دست خالی است.
ایکنا   ۳ ساعت پیش    
گروه فرهنگی - رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تویسرکان گفت: این مجموعه به مناسبت دهه نورانی ولایت و امامت اجرای بیش از 400 عنوان برنامه در دستور کار خود دارد.
فرارو   ۴ ساعت پیش    
نمونه ای از تبلیغات اسلام هراسانه در کره جنوبی شفقنا به نقل از الجزیره نوشت: به نظر می رسد موج جدید و خطرناکی از اسلام هراسی در کره جنوبی به راه افتاده است. ...
روزنامه آذربایجان   ۴ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و تبلیغات نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جنگ نرم از دیدگاه استکبار جهانی بهترین بستر برای برهم زدن محاسبات و معادلات سیاسی در جهان و منطقه است. ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: یک هزار کلاس قرآن طی سال گذشته در استان برگزار و پنج هزار گواهینامه قرآنی صادر شده است.