پنجشنبه ۰۱ اسفندساعت ۱۱:۵۷Feb 2020 20

جدیدترین‌های «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»

خبرگزاری فارس   ۲۰ دقیقه پیش    
مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در بخش فراخوان 253 گروه شرکت کردند و 60 گروه هم دعوت شدند و از این تعداد 82 گروه از سوی هیئت انتخاب برای حضور در جشنواره انتخاب شدند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
محمد حسین اسماعیلی روز چهارشنبه در بازدید از شرکت چاپ و بسته بندی ولایت واقع در شهرک صنعتی لیا، افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت از کارآفرینان و سرمایه گذاران حوزه فرهنگ و تولید محصولات فرهنگی را در دستور کار دارد. ...
مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز داوری های نخستین دوره برنامه شهر های خلاق فرهنگ و هنر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی نمایشگاه بین المللی قرآن با حضور نمایندگان نهادها و دستگاه های فرهنگی و قرآنی کشور صبح امروز، 30 بهمن در ساختمان معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سومین مدرسه زمستانه خانه اخلاق پژوهان جوان با عنوان مقدماتی در اخلاق پژوهی 14 و 15 اسفندماه برگزار خواهد شد. به گزارش شیعه پرس، سومین مدرسه زمستانه خانه اخلاق پژوهان جوان با عنوان مقدماتی در اخلاق پژوهی 14 و 15 اسفندماه برگزار خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه یکهزار و 350 خبرنگار داخلی در سطح استان تهران فرایند انتخابات دوم اسفند را پوشش می دهند، گفت: حضور خبرنگاران خارجی در انتخابات نیز از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت کشور پیگیری می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۸    
در راستای سیاست شفاف سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات عملکرد مالی موزه سینما از موسسات تابعه سازمان سینمایی در نه ماه سال98 منتشر شد.
سینما پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۵    
سینماپرس: در راستای سیاست شفاف سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات عملکرد مالی موزه سینما از موسسات تابعه سازمان سینمایی در نه ماه سال98 منتشر شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - تالار مرکزی رشت که از اسفندماه سال گذشته در سفر رئیس جمهوری و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بهره برداری رسیده اینک بدلیل پاره ای مسائل قانونی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعطیل شده تا بار دیگر به مزایده گذاشته شود.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مرپهر: محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن اشاره به فقدان برنامه های فرهنگی در ردیف برنامه های ارائه شده توسط نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی توضیح داد ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۲:۴۵    
نشست هم اندیشی مدیران فرهنگی و قرآنی دستگاه ها و نهادهای دولتی روز 30 بهمن ماه با موضوع تعامل با نمایشگاه بین المللی قرآن در معاونت قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نوزدهمین جلسه کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رییس و اعضای کمیسیون در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده لیست عدالتخواه گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایران بر اساس فرهنگ اشرافی گرایی فعالیت می کند و تنها اقدامات فرهنگی لوکس می پردازد و به زیر شاخه های عام فرهنگی اعتنایی ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری نشست جایگاه زبان فارسی در حوزه چاپ و تبلیغات خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۴    
تهران ایرنا- معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام خود به دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، این رویداد را همایشی هوشمندانه خواند که تعهد شهروندی را پاس می دارد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام خود به دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، این رویداد را همایشی هوشمندانه دانست که تعهد شهروندی را پاس می دارد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه بخش تجلی اراده ملی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، عصر امروز دوشنبه 28 بهمن ماه 1398 در تالار ایوان شمس برگزار شد. به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم که دکتر محمد شریعتمداری وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکترمسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ...
شبکه تصویر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست زنان خبرنگار با عنوان (افق های پیش رو) در فرهنگسرای رسانه با حضور محمد خدادی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد،در پایان این مراسم از خبرنگاران فعال تجلیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۶    
کیش - ایرنا - براساس تفاهمنامه امضا شده بین مدیرعامل منطقه آزاد کیش و معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این وزارتخانه از توسعه و تقویت فعالیت های فرهنگی و نمایشگاهی درجزیره گردشگری کیش حمایت می کند.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۱    
در راستای سیاست شفاف سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات عملکرد مالی موزه سینما از موسسات تابعه سازمان سینمایی در نه ماه سال98 منتشر شد. ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
در راستای سیاست شفاف سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات عملکرد مالی موزه سینما از موسسات تابعه سازمان سینمایی در نه ماه سال98 منتشر شد.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو ، فیلم در آن زمان اکران نشد و از چهارشنبه 23 بهمن روی پرده سینماها رفت، اما محمدخانی در مصاحبه تازه ای با روزنامه هفت صبح مدعی شده که همچنان پی گیر شکایت و توقیف فیلم است. ...
ستاره صبح   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ستاره صبح - نشست زنان خبرنگار، افق های پیشرو دیروز با حضور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بانوان فعال در حوزه رسانه در فرهنگسرای رسانه برگزار شد و از جمعی از بانوان خبرنگار تقدیر به عمل آمد ...
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۰    
معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست تقدیر از بانوان خبرنگار در فرهنگ سرای رسانه گفت: در گذشته به دلیل انحصاری بودن رسانه ها از محتوا به مخاطب می رسیدیم در حالی که حالا باید از مخاطب به محتوا برسیم.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی انتشار خبری مبنی بر حذف بخش سرود و آهنگ های انقلابی از جشنواره موسیقی فجر توضیحاتی را ارائه داد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - گرگان : سالن سینمای کتابخانه عمومی امام محمد غزالی شهرستان گمیشان افتتاح شد. در این مراسم عادله کشمیری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت: این سینما برای سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان سینمایی کشور راه اندازی شده است ...
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدمحمد مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حمید قبادی مشاور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همراهانشان از بخش های مختلف نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر بازدید کردند.
گیل خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس فرهنگی: مدتی است که با افتتاح تالار مرکزی رشت، استان گیلان و مرکز آن به آرزوی دیرینه خود در مورد برخوردار بودن از مرکز فرهنگی جامع رسیده اند. ...
جام جم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای ترانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با شبکه سپهر رسانه گفت: ما این روزها با ترانه هابی آشنا هستیم، می شنویم و می خوانیم، به شدت زبان اجتماعی دارد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سید عباس صالحی در آئین جشن میلاد کوثر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به وجود 19 هزار و 500 مولف زن در ایران اشاره کرد و گفت؛ پیش از انقلاب مولفان زن زیر 100نفر بوده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۰    
معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دومین گردهمایی دو سالانه فعالان سواد رسانه ای سراسر کشور در اسفندماه سال جاری به میزبانی استان البزر برگزار میشود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۱    
عصر ایکنای 28 بهمن ماه، به پاسخ معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد عدم همکاری با سازمان اوقاف در برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن، تغییر زمان نمایشگاه بین المللی قرآن و انتخاب خبرنگار ایکنا به عنوان خبرنگار برتر نشست زنان خبرنگار و افق های پیش رو پرداخته است.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مرتضی خدمتکار، مدیر اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از تغییر زمان برگزاری نمایشگاه قرآن کریم و حمایت بیش از 3 میلیارد تومانی از ایده ها وطرح های نمایشگاه قرآن خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۶    
تهران – ایرنا - معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دریافت مدال خادم القرآنی، آغاز راه خدمت به قرآن است و به هیچ وجه پایان خدمت به کلام الهی نیست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۱    
تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: زنان در تار و پود جامعه هستند و حذف آنان تخریب رشد و بالندگی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی احمدی؛ مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و احمدعلی موهبتی؛ استاندار سیستان و بلوچستان از نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر بازدید کردند.
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به مناسبت روز تجلیل از مقام زن، نشست زنان خبرنگار؛ افق های پیش رو برای تجلیل از جمعی از زنان خبرنگار در فرهنگ سرای رسانه برگزار شد. در این نشست که با حضور احسان الله حجتی، سرپرست اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۶    
سازمان امور سینمایی و سمعی بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی نامه ای از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری به دلیل برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجرتقدیر کرد.
مجمع فعالان فرهنگی فضای مجازی در عرصه بین الملل با مجوز مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ازجمله الزامات عبور از دوره برزخ حکمرانی فرهنگی، حفظ ریشه و اصالت در فضای تحولات جدید، باور فرصت فناوری و مقدم داشتن آن بر تهدیدها، میدان دادن به جوانان، بخش خصوصی و مردم ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه دومین نمایشگاه ملی توسعه کسب و کارهای فرهنگی در فضای مجازی با رویکرد کودک و نوجوان با حضور رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۴    
تهران (پانا) - دومین همایش بین المللی قرآن در اندیشه و سیره امام خمینی (ره) توسط معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) و با مشارکت نهادها و دستگاههای آموزشی، علمی و فرهنگی بهار 1399 برگزار می شود. ...
نشست رسانه ای دوازدهمین جشنواره هنر های تجسمی فجر با حضور هادی مظفری مدیرکل هنر های تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ابراهیم حقیقی دبیر جشنواره در تالار وحدت برگزار شد.
اطلاعیه اداره کل امور اداری معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در موردمعرفی شدگان مرحله دوم هفتمین امتحان مشترک دستگاه های اجرایی برای مصاحبه تخصصی منتشر شد.
فرهنگ امروز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گزارش آماری واردات و ترخیص کاغذ دولتی در سال 1398 را تا پایان ماه بهمن منتشر کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
صالحی پس از اجرای ارکستر سمفونیک تهران با اشاره به دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری جشنواره موسیقی فجر گفت: فضای جشنواره امسال در برگیرنده اتفاقاتی است که روند گام به گام و رو به جلویی را نشان می دهد و عقبگردی در این زمینه مشاهده نمی شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دومین گردهمایی دو سالانه فعالان سواد رسانه ای سراسر کشور در اسفندماه سال جاری به میزبانی استان البزر برگزار می شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۸   + ۳۲ سایت دیگر  
اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی در اطلاعیه ای ضمن اشاره به اسامی مهمترین رسانه های دارای منع قانونی تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، یک سامانه پیامکی برای دریافت گزارش های مردمی از تخلفات احتمالی را اعلام کرد.
رئیس مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رسانه های تراز تمدنی باید الگو ساز باشند.