پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۱:۴۸Jun 2018 21
 

صما (samair.ir)

صما 13 اردیبهشت 1394 صما 30 اسفند 1395 صما 29 اسفند 1396 صما 30 فروردین 1397 صما 31 اردیبهشت 1397 صما 1 خرداد 1397 صما 2 خرداد 1397 صما 3 خرداد 1397 صما 4 خرداد 1397 صما 5 خرداد 1397 صما 6 خرداد 1397 صما 7 خرداد 1397 صما 8 خرداد 1397 صما 9 خرداد 1397 صما 10 خرداد 1397 صما 11 خرداد 1397 صما 12 خرداد 1397 صما 13 خرداد 1397 صما 14 خرداد 1397 صما 15 خرداد 1397 صما 17 خرداد 1397 صما 18 خرداد 1397 صما 19 خرداد 1397 صما 20 خرداد 1397 صما 21 خرداد 1397 صما 22 خرداد 1397 صما 23 خرداد 1397 صما 26 خرداد 1397 صما 27 خرداد 1397 صما 28 خرداد 1397 صما 29 خرداد 1397 صما 30 خرداد 1397 صما 31 خرداد 1397 
  ۱ ساعت پیش    
یک کارشناس برجسته حوزه شهرسازی گفت: بافت های فرسوده و حاشیه نشینی، حاصل فقر شهری است و طرح بازآفرینی شهری بدون حل کردن مسئله فقر ساکنان محلات فرسوده، تنها آرایش ظاهری یک محله است.
  ۱ ساعت پیش    
قرارگرفتن در جایگاه تصمیم گیری و هدایت مجامع حرفه ای و صنفی، سازمان ها و انجمن های تخصصی برای اکثر افراد عضو جذاب است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۵۵    
صما- در برنامه و لایحه ای که دولت تقدیم مجلس کرده، توسعه راه آهن به عنوان یکی از اولویت های اساسی کشور و همچنین یکی از برنامه های زیربنایی دولت معرفی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۵    
با بررسی جزییات قراردادهای فاز 5 شهر جدید پردیس، مشخص شد ادعای پیمانکار این فاز مبنی بر دریافت 14 تا 16 میلیون تومان پول اضافه از هر متقاضی مسکن مهر، بی مورد بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۰    
رئیس کمیسیون انرژی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در گفت وگو با صما با تاکید بر اینکه سازمان استاندارد و مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهرسازی به تولیدکنندگان کارگاهی فاقد صلاحیت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۱۰    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اجرای سیاست های دستوری برای کنترل قیمت مسکن، نه تنها قیمت ها را کاهش نمی دهد بلکه از چند ناحیه به این حوزه ضربه زده و سبب افزایش قیمت ها خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۵    
یک عضو اتاق بازرگانی معتقد است یکی از راه های اساسی برون رفت از وضعیت فعلی، افزایش سود سپرده های بانکی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۵    
یک فعال کارگری با اشاره به تشکیل کارگروه بررسی و پیگیری مشکلات کامیون داران، گفت: رانندگان از یارانه ای که دولت در شرایط خاص در نظر گرفته، بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۵    
مدیر بخش زلزله مرکز تحقیقات مسکن ، راه و شهرسازی با بیان اینکه در سال های اخیر سازه های اسکلتی روند رو به رشدی را داشته اند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۵    
شرکت فرودگاه ها جدیدترین آمار از وضعیت پروازها در فرودگاه های ایران را اعلام کرده که حاکی از کاهش هفت درصدی پروازها در اردیبهشت ماه امسال است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۰    
شماره 44مجله مجری (تاسیسات) منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۱:۲۵    
وضعیت بازار نشان می دهد روند افزایش قیمت آهن و میلگرد از خرداد ماه سال گذشته آغاز و امروز با رشد 100 درصدی با قیمت 3000 تا 3200 تومان در بازار به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۱:۲۵    
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت:عرضه میلگرد تولید شده از محل بازیافت آهن قراضه که کیفیت پایینی دارد در بازار افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۰    
معاون نظارت شورای شهر تهران از بررسی مجدد پرونده 1300 ملک واگذار شده در دوره شهرداری قبلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۵۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که در سال های 92 تا 96 بالغ بر 361 هزار خانوار تحت پوشش مسکن اجتماعی قرار گرفتند،گفت:برای رونق مسکن واحدهای کوچک مقیاس ساخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۱۰    
مصالح ساختمانی یکی از عوامل موثر بر قیمت تمام شده مسکن است و به عقیده صاحب نظران، سیر صعودی افزایش قیمت مصالح و کالاهای ساختمانی که از سال گذشته شروع شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۸    
وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت در شرایط خروج آمریکا از برجام در برابر دشمن خارجی ایستاده و سیاستمداران و سایر قوا باید از دولت با صدای واحد حمایت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۳    
مدیرعامل شرکت راه آهن گفت: امسال تعرفه حق دسترسی به ریل برای واگن های باری پر را کاهش داده ایم و در مقابل حق دسترسی به ریل برای تردد واگن های باری خالی افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۳    
به دلیل عدم اجرای قانون پیش فروش ساختمان، یک کلاهبردار با اخذ 80 میلیارد تومان از متقاضیان پیش خرید مسکن در دو بنگاه املاک منطقه گیشا در تهران، بدون تحویل واحدها گریخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۸    
علی اعطا در اولین نشست خبری سال 97 درباره رقم بدهی های دولت به شهرداری و تاخیر در وصول آن گفت: بدهی های دولت به شهرداری محاسبه ای که پیش از این انجام می شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۸    
پیشگیری از جابه جایی بی رویه جمعیت در حالی به عنوان یکی از سیاست های مهم طرح بازآفرینی شهری اعلام می شود که در این زمینه مباحث متعددی مطرح است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۹    
شرکت عمران پردیس از حل بخشی از مشکل بزرگ واحدهای مسکن مهر فاز 9 این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۲۴    
عضو شورای شهر تهران می گوید بنیاد مستصعفان اقدامی برای اخذ مجوز ساخت پلاسکو نکرده و اگر بخواهد بدون مجوز اقدام به ساخت کند نهادهای مربوطه مانع خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۰    
معاون اقتصادی بانک مرکزی گفت: قیمت متوسط هر مترمربع مسکن به 5 میلیون و 750 هزار تومان رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل، 32 درصد رشد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۰    
عضو سازمان نظام مهندسی استان تهران با اعلام این که برخی تولیدکنندگان داخلی تاسیسات با فناوری دهه 60 را در کشور تولید می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۵    
ششمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۵    
معاون سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: با هماهنگی مسئولان سازمان بیمه تأمین اجتماعی حقوق بازنشستگی رانندگان تا 1میلیون و 700هزار تومان افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۰    
صما-عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران از برگزاری دومین کنفرانس ملی نقش مهندسی مکانیک در ساخت وساز شهری در تیرماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۵    
نماینده سابق مجلس اظهار داشت: از آنجا که تحریم های آمریکا در مقایسه با تحریم های دیگری که علیه کشورمان وجود داشته، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۲۵    
صما- به گفته بسیاری از کارشناسان قیمت کنونی مسکن ناشی از دو عامل درونی و بیرونی است که عامل درونی آن ارتباط مستقیمی با عملکرد دولت داشته و عامل بیرونی آن مرهون عملکرد بازارهای موازی بر حوزه مسکن است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۵۵    
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:در شرایطی که مشکلات اقتصادی، زندگی را بر مردم دشوار کرده، در شیراز کلنگ توسعه حرم شاهچراغ با بودجه 11 میلیاردی به زمین زده شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۶:۵۴    
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه جلسه امروز ستاد اقتصاد مقاومتی عمدتا معطوف به برنامه بخش صنعت برق بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۶:۵۴    
استاندار البرز، با اشاره به اینکه پروژه ادامه بزرگراه همت به البرز(شهدای البرز) با جدیت دنبال می شود گفت: پیشرفت این پروژه به 87 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۶:۵۴    
رییس سازمان حفاظت محیط زیست ،اصول چهل گانه زیست محیطی در طراحی، اجرا و بهره برداری از راه های کشور را به منظور رعایت در تمامی طرح ها و پروژه های راه سازی به وزارت راه و شهرسازی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۵:۲۴    
خانه، رویای بسیاری از ایرانیان است، خانه هایی که این روزها در بند سوداگران ساخت و ساز گرفتار شده و گاهی اوقات شاهد آوار این رویاها بر سر ساکنان شان هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۵:۰۹    
رئیس سازمان هواشناسی، تغییر اقلیم را قطعی دانست و گفت: اتفاقاتی که در حوزه دریاچه ارومیه، زاینده رود و کارون رخ داده، نمونه های عینی توسعه ناپایدار است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۴:۰۹    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از موافقت قوه قضائیه با طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۳:۵۴    
رئیس کمیسیون عمران مجلس از ارائه پیشنهاد این کمیسیون به وزارت راه و شهرسازی برای ایجاد سامانه قیمت گذاری مسکن و استقبال آخوندی از این پیشنهاد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۵۴    
مشاوران املاک پیش بینی ورود زودهنگام بازار مسکن به دوران رکود را می کنند. به اعتقاد آنها مالکان در نهایت مجبور خواهند شد به دلیل رکود ملک خود را زیر قیمت بازار به فروش برسانند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۵۴    
عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان با بیان این که بانک مسکن از اوراق وام ساخت منتفع می شود، گفت: سود تسهیلات اوراق مسکن با احتساب هزینه اولیه خرید 24 درصد است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۹    
رئیس سازمان بازرسی گفت: امسال بر اساس فرامین رهبری در چهار بازار سکه، خودرو، مسکن و ارز وارد شدیم و اقدامات اساسی انجام دادیم و انشااله نتیجه آن را مردم بزودی احساس می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۴    
طبق اطلاعات موجود بین سال 90 تا 95 حدود 450 هزار واحد مسکونی به طور متوسط در کشور ساخته شده است که 6 میلیون واحد آن جزو واحدهای کم دوام و نیمه بادوام است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۴    
قائم مقام مدیرعامل شرکت راه آهن با بیان اینکه درخواست بخش خصوصی مبنی بر از رده خارج کردن واگن های بالای 30 سال در دست بررسی است تصریح کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۴    
رئیس اداره عمران و بهسازی شهری استان تهران با اشاره به اختصاص 9 هزار و 665 میلیارد ریال در برنامه ششم توسعه کشور برای اهداف بازآفرینی شهری در استان تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۴    
راهنمای معماری مساجد کشور بازنگری می شود معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن اعلام این مطلب که راهنمای معماری مساجد بازنگری می شود، گفت: مجمع معماری ایران به عنوان نهاد غیردولتی با حضور وزیر راه و شهرسازی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۹    
صما-دبیر کانون متخصصین مهندسی و تعمیرات هواپیمایی بابیان اینکه جایگزینی هواپیماهای شرقی به جای اروپایی راه حل منطقی نیست گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۴    
سیستم ارجاع کار نظارت بر ساخت و ساز که از سال 92 در نظام مهندسی ساختمان استان تهران راه اندازی شده، با مشکلات متعددی مواجه است واعتراض بسیاری از مهندسان را برانگیخته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۴    
ساخت آپارتمان های زیر 60 متر در یک سال گذشته به کم تر از یک درصد رسید .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۹    
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به تاثیرات نابسامانی اقتصادی در بازارهای طلا و ارز بر صنعت و بخش خصوصی گفت: طبیعتا بی ثباتی به بخش تولید، صادرات و کل اقتصاد لطمه می زند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۲۴    
رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه مهندسان، قربانی دعوای وزیر و نظام مهندسی هستند، گفت : در حال حاضر کمیسیون عمران بخشنامه وزیر راه را غیر قانونی دانسته و قرار است در هفته جاری به یکی از دو مرجع ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۹    
رئیس شورای شهر تهران با اذعان به فقدان تاب آوری کافی تهران در برابر حوادث و بلایای طبیعی در مقایسه با کلان شهرهای مدرن جهان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۹    
استاد و پژوهشگر دانشگاه میامی آمریکا با انتقاد از نبود توجه به کارهای میدانی در رشته زمین شناسی در دانشگاه ها، گفت: تاکنون برای ساخت کدام یک از ساختمان های ایران از یک زمین شناس مشورت گرفته شده است؟
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۹    
صبح که بیدار می شوی می بینی اتاق یک پنجره یا پارکینگ خانه ای در تهرانسر یکدفعه تبدیل به دفتر مشاور املاک شده و معلوم نیست با زد و بندها و شگردهای بعضی از آنها در بستن قرارداد کدام خانواده قرار است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۴    
سخنگوی شورای شهر تهران به کلنگ زنی ساختمان جدید پلاسکو واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۵    
صما- هفته گذشته نظامنامه انتخابات سازمان های نظام مهندسی ساختمان توسط معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ابلاغ و تصدی هم زمان کارکنان دستگاه های نظارتی و اجرایی مرتبط با موضوع قانون با هدف رفع ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۰    
صما- به اعتقاد اعضای انجمن تولیدکنندگان مواد شیمیایی صنعت ساختمان تولید یک کالای باکیفیت نیازمند نظارت های شدید در خصوص استاندارد کالا است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۵    
بانک مسکن در واکنش به اظهارات استاندار کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: فقط در چارچوب قوانین و مقررات تعیین شده بانک مرکزی پرداخت تسهیلات امکان پذیربوده و اعطای وام به متقاضیان به دلیل عدم احراز ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۵    
کارشناس اقتصاد مسکن با تاکید بر این که افزایش قیمت مسکن طی اردیبهشت ماه 97 بیشتر ناشی از تحریم بود لازمه عدم افزایش مجدد نرخ ها در این بخش را انجام برخی اقدامات دولت دانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۵    
صما- هفته گذشته نظامنامه انتخابات سازمان های نظام مهندسی ساختمان توسط معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ابلاغ و تصدی هم زمان کارکنان دستگاه های نظارتی و اجرایی مرتبط با موضوع قانون با هدف رفع ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۰    
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در جلسه شورای مرکزی پیشنهاد داد: اختیارات وزیر در حوزه اجرایی انتخابات به شورای مرکزی واگذار شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۰    
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که نوسانات بازار مسکن به دلیل شرایط سیاسی است، گفت: این نوسانات زودگذر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۰    
طی مراسمی با حضور رییس بنیاد مستضعفان و شماری کسبه کلنگ احداث ساختمان جدید پلاسکو به زمین زده شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۰    
مرکز آمار ایران از افزایش متوسط 37.7 درصدی قیمت مصالح ساختمانی طی نیمه دوم سال 96 در مقایسه با نیمه دوم سال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۰    
در حالی چندی پیش مدیرعامل ایران ایر در سخنانی خوشبینانه از تحویل 3 هواپیمای ایرباس به هما در سال جاری میلادی خبر داده بود که مقام مسئول این شرکت فرانسوی آب پاکی را روی دست شرفبافی ریخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۵    
امروزه برگزاری انتخابات، یکی از مهم ترین اقدامات در راستای گزینش نمایندگان و مدیرانی شایسته و کاردان با پشتوانه مردمی است و انتخابات هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۵    
وزیر راه و شهرسازی با انتقاد از نحوه نگرش بخش خصوصی درباره انبوه سازی پروژه ها از آغاز عملیات اجرایی راه آهن برقی گرگان-اینچه برون تا دو ماه آینده خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از انجام طرح نوسازی در 310 محله شهری کشور تا پایان امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۰    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزایش اخیر قیمت ها در بازار مسکن را ناشی از ایجاد حباب در این بازار دانست و گفت: با وجود اینکه در کشور کمبود مسکن نداریم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۴    
بسته خبری صما به دنبال آن است که به صورت هفتگی مهمترین اخبار حوزه مسکن و راه را دراختیار مخاطبان قراردهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۵    
پلاسکو با همان طرح و کد ارتفاعی سابقش باز هم بالا می رود. این طرح را بالاخره مسئولان شهری تهران بعد از ماه ها جلسه تائید کرده اند و قول داده اند نظر میراث فرهنگی را در ضوابط میراثی و برای بناهای ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۵    
معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی ضمن درخواست ارائه مستندات طرح ساماندهی پردیس دانشگاه تهران و علوم پزشکی دانشگاه تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۰    
زمینی که در منطقه ی سعادت آباد تهران برای احداث حسینیه واگذار شده بود، فروخته شده و خریدار با گرفتن جواز اقدام به ساخت و ساز مسکونی کرده است!
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۰    
با وجودی که متقاضیان فاز 5 مسکن مهر پردیس می گویند هم چنان واحدهای آنها قفل و زنجیر است، پیمانکار این پروژه خبر داد که تا دو هفته ی آینده با دریافت 8 میلیارد تومان، روند تکمیل واحدها را آغاز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۵    
سیاست های کارآمد برای ایجاد رونق پایدار در بخش مسکن باید با چهار ضلعی بانک مرکزی، وزارت اقتصاد، سازمان برنامه و وزارت راه و شهرسازی، طراحی و اجرایی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۱    
حدود یک ماه از اعلام رسمی افزایش نرخ عوارض آزاد راه ها می گذرد. اگرچه طبق اعلام مسئولان وزارت راه و شهرسازی میزان این افزایش قیمت ها پس از 18 ماه بین 20 تا 32 درصد بوده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۰    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در راستای تکمیل بخش دیگری از کریدور آزادراهی شرق به غرب، 35 کیلومتر دیگر از آزادراه ارومیه- تبریز در نیمه اول سالجاری به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۵    
تسهیلات اخذ شده قبل از زلزله خسارت دیدگان ناشی از زلزله استان کرمانشاه به مدت 2 سال امهال شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۵    
ابوالقاسم سلطانی طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۰    
دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت:با الحاق دو بندر شهید بهشتی و شهید کلانتری به منطقه آزاد چابهار،مدیریت این بنادر در اختیار سازمان بنادر باقی می ماند اما از مزایای مناطق آزاد بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۰    
مصوبه شورای اقتصاد درباره سرمایه گذاری 10 میلیارد دلاری برای جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۵    
صما - با توجه به تأثیر چشمگیر صنعت ساختمان بر مخاطرات زیست محیطی، چه از منظر آسیب هایی مانند تخریب لایه ازن، آزاد کردن گازهای گلخانه ای و چه از منظر خطر برای سلامت و کاهش چرخه کارآمدی مواد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۹    
رئیس کانون انجمن های صنفی رانندگان حمل ونقل کالای کشور بابیان اینکه ناوگان حمل ونقل بار درگیر 4 چالش بزرگ است گفت: در حال حاضر بیمه اجتماعی، ناوگان فرسوده کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۹    
بارها تابلوهایی به ما داده اند که بر روی آن سهم آب اصفهان و سهم آب یزد نوشته شده است اما وضعیت همچنان نابسامان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۴    
اعضای شورای شهر تهران در جریان بررسی طرح الزام شهرداری به ارائه لایحه کاهش جرایم ساختمانی پیشنهاداتی مطرح کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۹    
جزئیات نامه نگاری مرکز تحقیقات مسکن با اردکانیان/فرونشست زمین را جدی بگیرید
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۹    
رئیس اتاق تعاون ایران گفت: پیشنهاد داده ایم تا از ظرفیت تعاونی های ساخت و احداث مسکن، برای ساخت و ساز در بافت های فرسوده استفاده شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۴    
صما- نشست سوم از سلسله نشست های وزارت راه و شهرسازی با موضوع شرح خدمات نسل نوین طرح های توسعه و عمران روزگذشته (21/3/97 با حضور مشتاق گوهری مدیرکل دفتر طرح های کالبدی وزارت راه و شهرسازی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۹    
استاندار تهران از آغاز بازسازی ساختمان پلاسکو از عید فطر امسال و بهره برداری آن تا عید فطر سال 1399 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۴    
پژوهشگران انگلیسی ادعا می کنند در آینده، تعمیر جاده های این کشور با استفاده از ربات های مجهز به چاپگر سه بعدی و پهپادها ممکن خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۴    
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از ساخت و ساز در برج میلاد گلایه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۴    
چند ماه پس از افتتاح فاز نخست توسعه بندر چابهار اطلاعات جدید ارائه شده از سوی سازمان بنادر نشان می دهد که این بندر در حوزه عملکرد افزایش فعالیت قابل توجهی را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۹    
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با بیان اینکه زیرسازی راه آهن قزوین-رشت به علاوه پل بزرگ 55 خوشبختانه در دو هفته قبل به پایان رسید و بستر تا ایستگاه رشت آماده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۹    
براساس صدور فرمان اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری در کشور از سوی رئیس جمهوری در 19 بهمن ماه سال 96، مراحل اولیه پروژه های اجرایی در این برنامه در 21 محله واقع در 11 استان آغاز و گزارش پیشرفت فیزیکی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۹    
تاکنون 15 مرکز هوانوردی عمومی در فرودگاه های کوچک کشور با هدف توسعه هوانوردی عمومی راه اندازی شده است و بر اساس سند توسعه هوانوردی این تعداد باید به 45 مرکز افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۹    
صما- براساس آمارهای اعلام شده بازار اجاره و مسکن از ابتدای مهرماه 96 همزمان با جهش قیمت دلار شاهد رشد قابل توجهی شده است در این میان به اعتقاد فعالان و مسئولان مرتبط با حوزه مسکن بازار اجاره در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۹    
شهردار تهران در جلسه امروز شورای معاونین، دو معاون و مدیرکل حوزه شهردار را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۹    
مدیر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به اینکه بیشترین مشکلات این سازمان مربوط به کمبود اعتبارات است گفت: اعتبارات سازمان راهداری بسیار محدود است و کفاف هزینه های ما را نمی دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۵۴    
دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری با بیان اینکه در طرح جامع، برای دره فرحزاد و منطقه کن کاربری فضای سبز در نظر گرفته شده است، بر لزوم حفظ زیستگاه طبیعی این منطقه تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۵۴    
انتخابات هیات رئیسه کمیسیون عمران با انتخاب محمدرضا رضایی کوچی به عنوان رئیس کمیسیون برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۹    
ایرج معزی عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی تهران به عنوان معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران انتخاب شد.
مشاهده نتایج بیشتر...