سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۰:۴۸Jan 2019 22
 

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر تهران»

شعار سال   ۹ ساعت پیش    
عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به وضع عوارض برای پارک خودرو در پیاده روهای شهر تهران انتقاد کرد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۲    
گروه معارف - عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در کتاب های تاریخی، مجموعه زندگی حضرت زهرا(س) از دو صحفه کمتر است، اما مشاهده می شود که همین میزان اندک، چقدر بسط و گسترش یافته است که این امر نشان دهنده عشق پنهان مردم به آن حضرت است.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر تهران بند ده از لایحه بودجه شهرداری حذف شده و به تصویب نهایی اعضای شورای شهر رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: احتمالاً تا اواخر اردیبهشت ماه سال آینده انتخاب شورایاران جدید به نتیجه می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۶    
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بخشنامه نیروهای پیمانکاری حجمی شهرداری تهران به دنبال رعایت ضوابط قانون کار و نیز ایجاد عدالت برای کارگران است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۱    
تهران- ایرنا- رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر تهران گفت: بخشنامه اخیر معاونت منابع انسانی شهرداری با عنوان بهسازی وضعیت قرارداد نیروهای پیمانکاری حجمی موجود با هدف دفاع از حقوق اولیه کارگرانی است که تحت نظر پیمانکاران فعالیت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۱    
ایرنا - یکصد و هجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران روز یکشنبه به ریاست محسن هاشمی رفسنجانی برگزار شد. *8*
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۳    
تهران-ایرنا-رئیس شورای اسلامی شهر تهران ابراز امیدواری کرد: برنامه پنج ساله سوم توسعه شهر از سوی شهرداری پایتخت به طور منظم اجرا شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۳    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در پایان جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران تمامی ماده های برنامه پنج ساله سوم شهر تهران را بررسی و به تصویب رساندند تا به این ترتیب برنامه توسعه شهرداری تهران و چشم انداز پنج ساله آن مشخص شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۶    
امروز اعضای شورای اسلامی شهر تهران در آخرین روز بررسی برنامه پنج ساله سوم شهرداری، احکام بخش ایمنی و مدیریت بحران را به طور کامل بررسی و تصویب کردند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۳    
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: شهرداری تهران تا 20 سال آینده نیاز به افزایش پست مدیریتی ندارد ، زیرا به قدر کفایت پست های زائد در شهرداری ایجاد شده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۲    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با یازده رأی مخالف پیشنهاد افزوده شدن نام ری و تجریش به ماده یک برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران را رد کردند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۶    
رئیس کمیسون حمل و نقل شورای شهر تهران با تاکید بر این که تمام امکانات امداد هوایی در شهرداری وجود دارد، گفت: نزدیک به شش ماه است که پیگیر این موضوع هستم. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۴    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از پایان بررسی برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۷    
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران بررسی و تصویب برنامه سوم توسعه پایتخت را به پایان رساندند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۶    
با مراجعه به صفحه مصوبات شورای اسلامی شهر تهران از اول مهر 97 تا 30 دی ماه امسال چیزی حدود 70 مصوبه در شورا به تصویب رسیده که از این 70 مصوبه تقریبا هیچ کدام ارتباطی با وضعیت هوای تهران و آلودگی هوای تهران ندارند
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۰    
رییس شورای اسلامی شهر تهران با تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه اظهار داشت: تاب آوردن مجموعه مصائب سنگینی که حضرت زهرای مرضیه تنها در 18 سال زندگانی کوتاه خود تحمل کردند، برای زنی عادی در دهها سال عمر نیز ممکن بود.
پارسینه   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۰    
سید آرش حسینی میلانی در گفت وگو با معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران نسبت به حواشی ایجاد شده درباره جلسه اخیر کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۹:۰۰    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز ، زریر نگین تاجی، افزود: با توجه به سیاست بانک مرکزی مبنی بر عدم تغییر نرخ سپرده های بانکی در سال جاری و وجود حکم ذی ربط در مصوبه اصلاحیه نحوه اخذ مطالبات حوزه شهرسازی شهرداری تهران به شماره 160/2492/2299 مورخ 97/8 ...
شبستان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۸    
در جریان بررسی برنامه سوم توسعه شهر تهران، اعضای شورای اسلامی شهر تهران با تصویب مواد این برنامه شهرداری تهران را ملزم به افزایش خدمات اجتماعی در مناطق کم برخوردار کردند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۲    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه علنی شورا در نوبت عصر هشت ماده دیگر از برنامه پنج ساله سوم را بررسی کردند که نهایتا هفت ماده دیگر از آن به تصویب رسید.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۷    
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران را مکلف کرده ایم تا لایحه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار را تهیه و به صحن شورا ارایه کند.
پارسینه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۰    
در ادامه بررسی مواد برنامه سوم توسعه شهر تهران یکصد و هفدهمین جلسه شورا نیز به صورت فوق العاده به این امر اختصاص داشت. اعضای شورا در جلسه نوبت صبح روز شنبه مواد 70 تا 78 را مورد بررسی قرار دادند. در جلسه امور ابتدا ماده 70 مورد برسی قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۸    
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران با تصویب ماده 81 برنامه سوم توسعه شهر تهران بر افزایش راسته های فرهنگی پایتخت تاکید کردند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۸    
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از احتمال پایان بررسی برنامه 5 ساله سوم شهر تهران ظرف دو روز آینده خبر داد.
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۳    
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از احتمال پایان بررسی برنامه 5 ساله سوم شهر تهران ظرف دو روز آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۷    
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: فرآیند اطلاع رسانی و آموزش افکار عمومی در جهت دفاع از حقوق زنان دچار چالشی جدی است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۵    
عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران از غفلت و بی توجهی نسبت به فهم تاریخ و فرهنگ محلات و سبک های زندگی آنها انتقاد کرد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در دوره های پیش مصوبه ای تحت عنوان تهران شهر دوستدار کودک داشته ایم که در این زمینه ستاد و کمیته ای وجود دارد و تعدادی از اعضای شورا به عنوان ناظر این مصوبه فعالیت می کنند، برهمین اساس بنا شد این مصوبه با جدیت بیشتری پیگیری شود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۰    
گروه جامعه رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تحقق سبک زندگی اسلامی، اقتصاد سالم و عدالت محوری باعث می شود تا کمترین آسیب های اجتماعی را در شهر داشته باشیم، گفت: تحقق این موارد موجب می شود که احساس کنید در یک شهر کاملاً قرآنی زندگی می کنید.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۶    
رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه دنیای آینده از آن زنان است، گفت: زنان زمانی می توانند دنیا را تسخیر کنند که از دانش کافی، توانمندی و استقلال اقتصادی برخوردار باشند. ما در کشوری زندگی می کنیم که 40 سال از انقلاب می گذرد، وضع زنان بهتر شده اما هنوز با ایده آل فاصله داریم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۳    
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران با تصویب ماده 75 برنامه سوم توسعه پایتخت، شهرداری را به ارائه لایحه جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تا پایان سال اول برنامه موظف کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۶    
تهران - ایرنا - اعضای شورای اسلامی شهر تهران روز شنبه با پیشنهاد ارائه لایحه تشکیل سازمان گردشگری در برنامه سوم شهر تهران موافقت کردند و مقرر شد این لایحه به شورا ارائه شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۰    
تهران- ایرنا- علی اعطا عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری پایتخت متولی ارائه مجوز فعالیت به سازمان های مردم نهاد(سمن ها) نیست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۶    
تهران- ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در برنامه سوم توسعه شهری پایتخت، شهروندان تهران، معادل واژه شهروند منظور شده اند، این موضوع را ظلم آشکار خواند و گفت: براین اساس حقوق مردم شهرری و تجریش نادیده گرفته شده و نشان دهنده تبعیض در تفکر برنامه نویسی است.
پانا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۱    
تهران (پانا) - رئیس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه املاکی که در اختیار سازمان املاک و مستغلات است، شناسایی شده است، گفته است که نزدیک به 2 هزار ملک در اختیار این سازمان قرار دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۲    
تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: در بسیاری از موارد اختلافات بین مالک و مستاجر مانعی برای ایمن سازی ساختمانها می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۰    
عضو هیئات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: قرار بود لایحه بودجه 98 شهرداری تهران امروز به شورای شهر ارسال شود که به دلیل برخی مشکلات، این لایحه با یک هفته تأخیر ارسال می شود.
پارسینه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۵    
افشین حبیب زاده با اعلام این خبر گفت: این بخشنامه که از سوی معاونت توسعه منابع انسانی به شهرداران مناطق 22 گانه و روسای سازمان ها و شرکت های وابسته به شهرداری تهران ابلاغ شده است ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۶:۲۴    
رییس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه محیط زیست شهر تهران مظلوم است و در این شهر با وجود برخی از پشتیبانی ها هنوز با ضعف ساختاری در حوزه محیط زیست مواجه هستیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۴    
رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران گفت: تفکر امام خمینی (ره) کاملا الهی بود، این در حالی است که خیلی کم شاهد انقلابی با تفکر الهی در کشور های مختلف هستیم.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۶    
مجیدجباری/خبرنگار جلسه دیروز شورای اسلامی شهر تهران که به ادامه بررسی لایحه برنامه پنج ساله توسعه شهر تهران اختصاص داشت، رنگ وبوی محیط زیستی به خود گرفت. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۵    
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه لایحه بودجه سال 98 شهر تهران بر اساس برش یکساله از برنامه توسعه شهر تهران تدوین خواهد شد، گفت: برآورده می شود که بودجه سال آینده پایتخت 20 درصد افزایش یابد. ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۸    
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدیریت شهری می تواند به جای تصدی گری در حوزه فعالیت فرهنگی و اجتماعی، به تسهیلگری، حمایت و هدایت فعالیت های مردمی و داوطلبانه در امور خیریه عمومی شهر بپردازد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- صد و شانزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران امروز، چهارشنبه 26 دی ماه به منظور بررسی لایحه برنامه سوم توسعه شهر تهران تشکیل شد.
مهرصبا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳:۴۳    
به گزارش ایسنا، در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران در نوبت عصر، ماده 64 برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران در دستور کار قرار گرفت که این برنامه شهرداری تهران را موظف کرده است نسبت به کاهش موثر مصرف ظروف یکبار مصرف در شهرداری و سازمانها و شرکتهای تابع اقداماتی همچون منع استفاده از ظروف یکبار مصرف ...
صراط نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۰:۲۰    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با تصویب ماده 64 لایحه برنامه سوم توسعه شهر تهران، شهرداری را موظف کردند نسبت به کاهش موثر مصرف ظروف یکبار مصرف در شهرداری و سازمان ها و شرکت های تابعه اقدامات لازم را انجام دهد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۹:۴۲    
ایسنا نوشت: رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی برنامه 5 ساله سوم شهر تهران مخالفت خود درباره احیای زیست شبانه را اعلام کرد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۸    
ایسنا نوشت: رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی برنامه 5 ساله سوم شهر تهران مخالفت خود درباره احیای زیست شبانه را اعلام کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۶    
سکینه اشرفی معاون شهردار تهران، پیشنهاد یک عضو شورای شهر را انشای بچه دبیرستانی توصیف کرد، ادبیاتی که موجب اعتراض اعضای شورای شهر تهران شد. به گزارش تابناک به نقل از ایرنا ...