چهارشنبه ۰۵ تیرساعت ۰۷:۱۳Jun 2019 26

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر تهران»

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در دهه های اخیر فضای عمومی و شهری کوچکتر شده است اما جهت گیری امروز مدیریت شهری این است که عرصه های عمومی به گونه ای گسترش پیدا کند که دسترسی مردم افزایش یابد.
عصر خودرو   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- شهردار تهران سه شنبه چهارم تیر هم در ادامه پویش سه شنبه های بدون خودرو، مسیر خانه تا بهشت را با دوچرخه طی کرد تا در یکصد و پنجاه و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران حاضر شود و از هیات دولت دعوت کرد به این پویش بپیوندند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۷    
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حضور جوانان در عرصه شورایاری ها آموزشی برای حضور آینده آنان در عرصه های تصمیم گیری و قانون گذاری در سطح کلان است .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - علی اعطا سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: افتتاح پلازای 7 تیر میوه شیرین ماده 48 برنامه سوم شهرداری است.
بلدیه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بلدیه | عضو شورای اسلامی شهر تهران از اخذ عوارض علی الحساب صدور پروانه توسط شهرداری تهران انتقاد کرد. به گزارش شهرنوشت، حجت نظری در یکصد و پنجاه و یکمین جلسه شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور با بیان اینکه در اسفند ماه سال 96 گزارشی در مورد اخذ عوارض علی الحساب صدور پروانه در شهرداری تهران ...
بلدیه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بلدیه | رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران از تعیین 43 تکلیف برای شهرداری تهران بر اساس ارائه گزارش تفریغ بودجه سال 1396 خبر داد. مجید فراهانی در پایان یکصدوپنجاه ویکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران و در خصوص گزارش تفریغ بودجه سال 1396 شهرداری تهران گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- برخی افراد که خود را معترض به مصوبه خانه باغ شورای اسلامی شهر تهران نامیدند، روز شنبه مقابل ساختمان شورا تجمع کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۴۸    
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران از تصویب نهایی مصوبه خانه- باغ توسط شورای عالی شهرسازی و معماری کشور خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جی پلاس، احمدمسجدجامعی در جلسه علنی روز سه شنبه 4 تیر شورای اسلامی شهر تهران با بیان این مطلب و خوانش مصرعی از شعر حافظ گفت: یاران شهر به مصداق این شعر جناب حافظ است که می گوید: شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار؛ از این جهت شورایاران یار شهر هستند. ...
به گزارش اقتصادآنلاین ؛ محسن هاشمی در ابتدای بررسی گزارش حسابرسی تفریغ بودجه سال 96 به شهرداری و کمیسیون برنامه و بودجه تذکر داد، گزارش حسابرسی تفریغ بودجه سال 97 هر چه زودتر به شورا ارائه شود و کمیسیون تخصصی نیز آن را زودتر بررسی کرده تا در صحن مطرح شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
محمد سالاری از تصویب پیشنهاد شورای اسلامی شهر تهران در خصوص تغییر مفاد دستورالعمل ماده 14 قانون زمین شهری که همان مصوبه موسوم به خانه باغ به جای مصوبه برج باغ خبر داد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: بر اساس گزارش تفریغ بیش از 35 درصد بودجه سال 96 معلوم نیست کجا هزینه شده است. گسترش نیوز : سید حسن رسولی روز سه شنبه در یکصد و پنجاه و یکمین جلسه شورای شهر تهران، در جریان بررسی گزارش تفریغ بودجه سال 96 شهرداری تهران ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۹    
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: کسانی که امروز با منطق به خطر افتادن دین با زیست شبانه مخالفت می کنند همانند همان هایی فکر می کنند که در اوایل انقلاب با سینما و تلویزیون مخالف بودند و فکر می کردند اینها موجب به فساد کشاندن مردم و جوانان می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: می توان زیست شبانه را با فرهنگ بومی کشور تطبیق داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بارها شهرداری قول اصلاح ساختار حسابداری را داده اما این امر رخ نداد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۴۴    
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه به دنبال ساماندهی طرح زیست شبانه هستیم، گفت: نمایندگان مجلس مخالف زیست شبانه در تهران در گذشته هم با سینما و تلویزیون مخالف بودند!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورا هم بودجه مدیریت شهری را تصویب می کند و هم ناظر است تا بودجه در محل خودش هزینه شود.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری تهران پرس، امروز صد و پنجاه و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران وقت خود را صرف ارائه گزارش تفریغ بودجه سال 96 کرد. در این جلسه شهردار تهران پیروز حناچی حضور داشته و نسبت به گزارش تفریغ بودجه مطالبی را ارائه کرده و گفت: تلاش خواهد کرد تا در چارچوب بودجه حرکت کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گزارش تفریغ بودجه 96 شهرداری تهران را به طور مشروط پذیرفت.
اقتصادآنلاین - فائزه مومنی ؛ حجت نظری در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان این که در ایام سالگرد حادثه تروریستی انفجار در دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید والامقام دکتر بهشتی و یارانش هستیم گفت: یاد ایشان را گرامی می داریم. مردی که هیچگاه جای خالی اش پر نشد و نخواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از شهروندان پایتخت دعوت کرد برای ثبت نام در شورایاری محله شان اقدام کنند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران به تشریح دلایل مشروط بودن تفریغ بودجه سال 96 پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر تهران با گرامیداشت یاد شهدای هفتم تیر گفت: نگاه شهیدان بهشتی، مطهری و سایر رهبران و نظریه پردازان انقلاب اسلامی مبتنی بر حاکمیت عقلانیت در اداره کشور، مدارا و سعه صدر با مخالفان، منتقدان و پرهیز از تندروی، افراط و تفریط بود که نیاز امروز ما نیز هست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: معلوم نیست که 3200 میلیارد تومان مازاد درآمد سال 95 در سال 96 کجا هزینه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم مسؤولان شهرداری تهران برای برگزاری انتخابات شورایاری ها همکاری های لازم را داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: اخذ عوارض علی الحساب از سوی شهرداری برای صدور پروانه ساخت و ساز غیرقانونی است و باید متوقف شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به انتقاداتی که به طرح ترافیک جدید می شود گفت این طرح مصوب شورای ترافیک شهر تهران را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم قوه قضائیه با عدالتی مثال زدنی کام مردم ایران را شیرین کرده و مردم طعم عدالت را بیش از پیش بچشند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته جلسه شورای عالی شهرسازی و معماری با دستور کار بررسی نسخه پیشنهادی شورای اسلامی شهر تهران درخصوص جایگزین پیوست سوم طرح جامع تهران (موسوم به ضوابط احداث برج – باغ) برگزار شد و ضوابط جایگزین که با رویکرد صیانت و حفاظت حداکثری از باغات تهران پیشنهاد شده بود، به تصویب رسید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر حمایت شورای شهر از شهردار تهران از حناچی خواست تا پروژه هایی از شهرداری را با جدیت افتتاح کند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۸:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در نشست فصلی مدیران شهری در که سالن همایش برج میلاد و با حضور پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد، اظهار کرد: البته مناسبتر بود با توجه به اینکه حناچی از آبان ماه گذشته به عنوان شهردار تهران مشغول خدمت هستند ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
برنامه "تهران 20" امشب (دوشنبه 4 تیرماه) میزبان علی اعطا سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران و سرهنگ کیوان ظهیری رییس پلیس پیشگیری تهران خواهد بود.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تهران پرس ، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران و رئیس پلیس پیشگیری تهران با حضور در استودیوی برنامه “تهران 20” به بررسی موضوع “زیست شبانه در تهران” باید و نبایدهای این طرح می پردازند. ...
بلدیه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بلدیه | معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با تاکید بر ارکان سازمان ها و شرکت ها گفت: حفظ اختیارات این مهم در راستای اداره قانونی این سازمان ها و شرکت ها، یک امر ضروری است. ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
روز گذشته اعضای شورای اسلامی شهر تهران اصلاحیه اساسنامه سازمان های وابسته به شهرداری تهران را بررسی و تصویب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه در تهران تعدادی سرویس بهداشتی ساخته شده است، گفت: اما هنوز نیاز تهران به سرویس بهداشتی عمومی برطرف نشده است.
شورا آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۸    
به گزارش شوراآنلاین، سید ابراهیم امینی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و پنجاهمین جلسه صحن علنی شورای شهر تهران و در پاسخ به پرسش یکی از اعضای شورا در جریان بررسی اساسنامه نمونه سازمان های وابسته به شهرداری تهران که آیا مفهوم شهرداری تهران ...
کیهان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: قطعاً اگر این توجه و حمایتی که نسبت به صنایع دفاعی کشور در طول انقلاب انجام شده است به عنوان الگوی مسئولان کشور در همه بخش ها قرار گیرد، صنعت ایران به سرعت شکوفا خواهد شد.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای اینکه در سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه شهرداری ابهامی در نوشتن اساسنامه وجود نداشته باشد، بهتر است از اساسنامه تیپ استفاده شود که در گذشته هم روال به همین صورت بود.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: تهیه قطعات مترو جزء تحریم نیست و هیچ مشکلی در این خصوص نداریم.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
حجت نظری در پایان یکصد و پنجاهمین جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران و در تشریح روند ساماندهی دستفروشان در محدوده تئاترشهر گفت: در مورد دستفروشان چهارراه ولیعصر قدری شتاب زدگی در برخورد را شاهد بودیم ...
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: هدف قرار گرفتن پهباد جاسوسی ارتش آمریکا در آسمان جمهوری اسلامی، نتیجه معادلات نظامی و دیپلماتیک را در منطقه تغییر داده است.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از تعدیل 1896 نفر از کارکنان شهرداری به منظور چابک سازی این سازمان عریض و طویل خبر داد. هرچند به نظر می رسد این تعبیر اسم رمزی برای تعدیل بی سر و صدای کارمندان است.
اقتصاد آنلاین / عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در جلسه امروز بحث اساسنامه تیپ سازمان ها و شرکت ها مورد بررسی قرار گرفت ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: براساس اعلام وزارت بهداشت و درمان سالانه 4 تا 5 هزار نفر در تهران بر اثر آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند.
شورا آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: دستور معاون اول رئیس جمهور پیرو نامه درخواستی شورا مبنی بر کمک به متروی تهران و استفاده از فاینانس به سازمان برنامه بودجه و بانک مرکزی ارجاع شد. ...
پانا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران از تعیین تکلیف اساسنامه 43 سازمان و شرکت تابعه شهرداری تهران خبر داد. حسن رسولی در پایان یکصد و پنجاهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران و در جمع خبرنگاران در خصوص تعیین تکلیف 43 سازمان و شرکت های شهرداری تهران گفت ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران از تعیین تکلیف اساسنامه 43 سازمان و شرکت تابعه شهرداری تهران خبر داد.
اقتصاد آنلاین / تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ احمد مسجدجامعی در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه وقتی مردم پول بیشتری پرداخت می کنند باید خدمات بیشتری دریافت کنند گفت ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
یکصد و پنجاهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز یکشنبه، 2 تیرماه، به ریاست محسن هاشمی رفسنجانی برگزار شد. در حاشیه این جلسه جمعی از رانندگان مینی بوس در مقابل شورای شهر تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند. عکس ها: مهر 256282