یکشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۷:۲۶Mar 2020 29

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر تهران»

 
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
برترین ها: رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت که اگر بخواهیم کرونا را در تهران کنترل کنیم باید حمل و نقل عمومی را تعطیل و یا فعالیت آن را کاهش دهیم. محسن هاشمی شامگاه جمعه با انتشار مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: اگر بخواهیم کرونا را در تهران کنترل کنیم ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۹:۴۸    
رئیس ستاد مبارزه با کرونای استان تهران گفت: موضوع تعطیلی حمل و نقل عمومی شهر تهران در انتظار تصمیم شورای اسلامی شهر تهران است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید از ستاد مقابله با ویروس کرونا در تهران تشکر کرد که در مصوبه روز گذشته خود رأی به تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: این شورا پیشنهاد توقف کامل فعالیت حمل و نقل عمومی را به ستاد ملی مبارزه با کرونا ارایه کرده است.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران درباره آمار کاهش مسافر در مترو و اتوبوسرانی، گفت: در مقایسه با تعطیلات نوروز سال 1398 با بیش از 80 درصد کاهش مسافر در مترو و اتوبوسرانی روبرو بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه امروز نهادهای غیردولتی در حل مشکلات مردم در زمان وقوع بحران های مختلف نقش جدی ایفا می کنند گفت: حل مشکل کرونا هم در گرو برنامه ریزی و به کارگیری نهادهای مردمی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه فاصله گذاری اجتماعی سطح خفیف قرنطینه است، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی و ستادهای امر به معروف نسبت به تشویق مردم برای ماندن در خانه و رعایت اصول توصیه شده، اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در سال جاری 25 درصد تعرفه های ورزشی این نهاد افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: می دانیم که تعطیلی کامل حمل و نقل عمومی در تهران مشکلاتی را به همراه دارد اما شاید بتوان با ایده ای منطقی فعالیت این سیستم را برای کاهش شیوع کرونا محدود تر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران درگذشت سید عبدالله زاویه عضو شورای سردبیری خبرگزاری فارس را تسلیت گفت.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: نمی دانم چه کسانی به رئیس جمهور و سایر تصمیم سازان مشاوره می دهند، قرنطینه تهران البته با اطلاع قبلی یک ضرورت است. ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران در صفحه اینستاگرامی اش نوشت: قرنطینه تهران البته با اطلاع قبلی یک ضرورت است. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۰:۱۳   + ۴۱ سایت دیگر  
ایرنا: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از ارایه چهار پیشنهاد این شورا به ستاد ملی مبارزه با کرونا با هدف پیشگیری از شیوع این بیماری در پایتخت، خبر داد. علی اعطا شامگاه دوشنبه اظهار داشت: با همفکری اعضاء شورا، مجموعه ای از پیشنهادها به منظور ارائه در هیات دولت، تهیه و تنظیم شده است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیته ایمنی و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از رها شدن ماسک و دستکش های لاتکس در شهر انتقاد کرد. تاریخ انتشار: 22:00 - 04 فروردین 1399 - کد خبر: 606984
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران از بازدید سه تن از اعضای این شورا از بیمارستان موقت ایران مال برای پذیرش و درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا خبر داد. ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۱:۱۳    
سید ابراهیم امینی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با صدور پیامی شهادت دکتر مهدی وریجی، رئیس درمانگاه منطقه 21 شرکت شهر سالم شهرداری تهران را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- عضو شورای تهران در پیامی به همکاران خود در پارلمان های شهری پایتخت ها و کلانشهرهای دنیا خواستار شد که آنچه در توان دارند برای لغو تحریم ها علیه ایران و مردم آن به کار گیرند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، وحید عرب در این باره اظهار داشت: با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر تهران و در راستای حمایت از مودیان و شهروندان تهرانی به دلیل شیوع ویروس کرونا، مهلت مصوبه اعطای تسهیلات تشویقی خسارت تاخیرتادیه اسناد برگشتی تمدید شد. ...
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران به عنوان نمایندگان پارلمان شهری از روزهای ابتدایی شیوع کرونا در پایتخت مصوباتی را به منظور ارایه خدمات و تسهیلات به شهروندان در این راستا به تصویب رساندند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت که هر شهروند با پرهیز از سفر نوروزی می تواند در کنترل شیوع بیماری کرونا موثر باشد.
رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شهر تهران از شهروندان خواست امسال در مراسم چهارشنبه سوری به دلیل شیوع کرونا شرکت نکنند.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران با توجه به شیوع کرونا به بیان توصیه هایی به مردم برای شرکت نکردن در مراسم چهارشنبه سوری پرداخت. تاریخ انتشار: 09:38 - 27 اسفند 1398 - کد خبر: 606695
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۶    
تهران- ایرنا - زهرا نژادبهرام عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: همه شهروندان باید با رعایت نکات بهداشتی در کاهش شیوع ویروس کرونا نقش آفرینی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۸    
تهران- ایرنا- رییس چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: سهم هر تهرانی در بحران کرونا دستگیری از همنوعان بخاطر کسادی بازار کار و وضعیت معیشتی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۲    
تهران- ایرنا- عضو سابق شورای اسلامی شهر تهران گفت: سهم من به در بحران ویروس کرونا جلب مشارکت شهروندان تهرانی در خانه ماندن و رعایت نکات بهداشتی برای حفظ سلامت خود و دیگران است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شهربانو امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران اقدامات مسئولان خانه های سلامت به عنوان خط مقدم مواجهه با ویروس کرونا بسیار تاثیرگذار عنوان کرد و هم افزایی همه سازمان ها و نهادها برای مهار بیماری کرونا و کاهش زمان مقابله با این بیماری را خواستار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۱    
آخرین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در سال 1398 در این روز های کرونایی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
یک فوریت طرح تشکیل شورای راهبری میدانگاه های پیاده سطح شهر تهران با پیشنهاد رییس کمیته معماری و طرح های شهری شورای اسلامی شهر تهران تصویب شد.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته معماری و طرح های شهری شورای اسلامی شهر تهران، از صدور پروانه ساختمانی برای پرونده های در انتظار تاییدیه کمیته نما، خبر داد.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم به کارگیری راهکارهای اجرایی برای ممنوعیت هر گونه ورود و خروج از شهر تهران توسط فرمانداری تهران تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
طرح دو فوریتی اعطای مجوز به شهرداری تهران برای اخذ تعهد از مالکین پروژه های ساختمانی برای ارائه تاییدیه نمای ساختمان به منظور کاهش ترددهای غیر ضروری متقاضیان حوزه شهرسازی در راستای مقابله با شیوع کرونا با پیشنهاد کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران به تصویب اعضای شورا رسید.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با قرائت ایرادات هیات تطبیق فرمانداری تهران، پاسخ شورای شهر تهران نسبت به ایرادات مطرح شده را ارائه کرد .
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر ضرورت مقابله برای شیوع کروناویروس در کشور گفت: به مردم التماس می کنم که در خانه ها بمانند.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران تاکید کرد: با توجه به شیوع کرونا، شهرداری تهران جمع آوری و تفکیک زباله خشک را متوقف کرده است اما متاسفانه همچنان در برخی مناطق شاهد جمع آوری زباله از مخازن توسط زباله گردها و وانتی ها هستیم.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
پیشنهاد محمد سالاری رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران مبنی بر دریافت عوارض ساختمانی در دو ماهه اول سال 99 بر مبنای نرخ سال 98 به تصویب اعضای شورای شهر تهران رسید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: مسولان ستاد کرونا سنجیده و حساب شده با مردم صحبت کنند. از اصحاب رسانه هم انتظار داریم با تزریق امید و اطلاع رسانی صحیح و دقیق، ذهنیت جامعه را برای غلبه بر این ایپدمی تقویت کنند.
برترین ها / وانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
ایلنا: احتمال تعطیلی حرم امام خمینی (ره)/ استفاده از ظرفیت های مرقد برای بهبودیافتگان کروناعضو شورای شهر تهران با تاکید بر ضرورت به کارگیری همه ظرفیت های پایتخت برای مقابله با کرونا از شهردار تهران درخواست کرد از امکانات وسیع حرم مطهر در صورت نیاز با هماهنگی ستاد مرکزی مدیریت بحران به نحو احسنت ...
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: این روزها در سازمان پسماند اقدامی جهادی صورت می گیرد و با خطر فراوان پسماندهای شهر جمع آوری می شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران معتقد است که قرنطینه درجات مختلفی دارد و درجه کم آن می تواند برای پایتخت مثبت باشد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۴۷ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: روزانه 180 نقطه عمومی شهر تهران ضدعفونی می شود اما اثر ضدعفونی انفرادی از ضدعفونی مکان های عمومی بیشتر است.
سلام نو / آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، شهربانو امانی، در جلسه روز یکشنبه شورای شهر تهران در تذکری به شهردار و فرماندارتهران نسبت به عدم قرنطینه پایتخت تذکر داد. وی با اشاره به اینکه در بحران جهانی ناشی از شیوع ویروس کرونا بنا بر آمار سازمان بهداشت جهانی ایران بعد از چین و ایتالیا دارای بالاترین نرخ همه گیری در جهان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت برخورد بامدیرانی که در پیشگیری از شیوع کرونا کوتاهی کرده اند، تاکید کرد و از رئیس شورای شهر خواست موراد مطرح شده منتقل شود.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از شهردار تهران می خواهم جوانان را در اولویت انتصابات خود قرار دهد.
شهدای ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
شهدای ایران: شهربانو امانی عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در دیدار با کرمی محمدی ضمن خدا قوت به تمام مجموعه شهرداری تهران گفت: تمام توان مجموعه ها در بخش های مختلف می بایست هماهنگ شده و در خدمت کمک به جلوگیری از شیوع و ریشه کنی این بیماری درآید. ...
تین نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از مسؤولین سازمان بهشت زهرا می خواهم تا ورودی و خروجی های این مجموعه را ببندند و فقط برای امورات ضروری اجازه تردد به شهروندان بدهند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شورای اسلامی شهر تهران در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران در خصوص مسدود نمودن درب های آرامستان های سطح شهر تذکر داد. ...
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران ضمن درخواست از همه شهروندان تهرانی برای عدم مراجعه به بهشت زهرا (س) در پنجشنبه آخر سال خواستار مسدود شدن درب های بهشت زهرا (س) و کنترل رفت و آمد در پنجشنبه آخر سال ش
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از شهرداری خواست تا بودجه جشن های نوروزی را برای مقابله شیوع بیماری کرونا اختصاص دهد.