دوشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۶:۴۹Sep 2019 16

جدیدترین‌های «پرداخت عوارض»

محمدی فر گفت: دریافت عوارض زیارتی از 18 شهریور امسال لغو شده و زائران می توانند بدون پرداخت عوارض به عتبات عالیات سفر کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران اعلام کرد: قبوض کاغذی عوارض شهری پس از ایجاد زیرساخت های لازم و برای آن گروه از شهروندان که به شکل غیرحضوری اقدام به پرداخت عوارض نمی کنند به شکل تدریجی حذف خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سامانه خودکار پرداخت عوارض تردد در شهرداری تهران نیازمند عملیات دستی برای تسویه حساب شهروندان شده است. عده ای از شهروندانی که با خودرو در محدوده مرکزی شهر تهران اعم از حلقه اول و دوم طرح ترافیک – که شامل محدوده سابق زوج و فرد نیز می شود – تردد کرده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - شهردار هشترود با تاکید بر ضرورت پرداخت عوارض و بدهی ها در زمان قانونی گفت: 50 درصد شهروندان عوارض شهری خود را به موقع پرداخت نمی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس کوتاهی دستگاه ها در پرداخت عوارض محیط زیستی را مورد اشاره قرار داد و گفت: دولت برای تحقق بودجه هزار میلیارد تومانی ساماندهی پسماند راه بسیار دشواری در پیش دارد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۴    
معاون شهرسازی شهرداری سقز از افزایش 208 درصدی صدور پروانه و مشارکت 20 درصدی و 52 درصدی شهروندان در پرداخت عوارض نوسازی و کسب و پیشه در پنج ماهه نخست سال 98 خبر داد.
روزنامه دریا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
دریانیوز: مدیر حج و زیارت هرمزگان گفت: تاکنون 5 هزار و 500 هرمزگانی برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین حسینی ثبت نام کردند. علی اصغر دهقانی افزود: ثبت نام از متقاضیان از یکم شهریور آغاز شده و تا 27 مهر ادامه دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر شیراز عصر امروز در جلسه علنی با لایحه شهرداری مبنی بر پرداخت عوارض نوسازی مساجد و اماکن مقدسه مذهبی از ماده 17 بودجه شهرداری موافقت کردند.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۶    
هر شهروند ایرانی که یک سفر خارجی داشته باشد (یا یک مسافر که به ایران وارد شود) می تواند یک عدد گوشی در سال را با پرداخت عوارض ورود به کشور، به نام خود ثبت نماید. به این فرایند، رجیستری گوشی مسافرتی می گویند. در این مقاله از دیجیاتو قصد داریم چگونگی ثبت گوشی مسافرتی را مرور کنیم ...
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۲۰:۲۱    
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، شهردار فرون آباد گفت: پرداخت به موقع فیش های عوارض نوسازی گامی مهم جهت آبادانی و توسعه شهر خواهد بود. مهندس کوروش میرزایی شهردار فرون آباد با اشاره به نیاز شهرداری ها به جذب درآمدهای پایدار ...
پایگاه خبری گسترش / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر کارگروه شرکت های سرمایه گذار در آزادراه ها گفت: شرکت های خصوصی حاضر نیستند الکترونیکی شدن عوارض در آزادراه های تحت مالکیت خود را قبول کنند مگر به شرط حمایت های قانونی و تصویب قوانین بالادستی که امکان پرداخت عوارض و هزینه تاخیر آن را فراهم کند. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۸    
فاطمه حافظی | خرم آباد - خبرنگار: ساخت آزادراه خرم آباد - اندیمشک معروف به آزادراه خرم زال در کاهش زمان سفر، ایمنی و حفظ سلامت افراد و... بسیار موثر بود. اما از زمان ساخت و افتتاح این آزادراه از سال 89 تاکنون حواشی های زیادی در مورد نرخ بالای عوارض آن وجود داشته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۷:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس - براساس اعلام مدیرکل بهره برداری آزادراه های کشور پرداخت عوارض در آزادراه بندرعباس - بندر شهید رجایی الکترونیکی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل بهره برداری آزادراه های کشور با اشاره به پرداخت الکترونیکی عوارض در آزاد راه قزوین-رشت، گفت: این طرح به زودی در این آزاد راه و چند آزاد راه دیگر کشور اجرایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
براساس اعلام مدیرکل بهره برداری آزادراه های کشور گفت پرداخت عوارض در قطعه چهارم آزادراه تازه تاسیس تبریز ارومیه الکترونیکی می شود.
مهدی حیدری گفت: بر اساس آیین نامه اجرایی قانون احداث پروژه های عمرانی حوزه راه و ترابری، وزارت راه و شهرسازی از طریق مشارکت با بخش خصوصی نسبت به محاسبه و تعیین نرخ عوارض آزادراه ها اقدام و پس از تصویب برای اجرا از تاریخ اول شهریورماه امسال ابلاغ شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۰۸:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی قرار بود در تعطیلات نوروز و پس از آن دریافت عوراض در 4 آزادراه از جمله تهران-ساوه الکترونیکی شود که با گذشت حدود 6 ماه هنوز زیرساخت اجرایی شدن این وعده در آزادراه مذکور فراهم نشده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۰۲:۴۵    
از نوروز 98 در برخی مناطق پرداخت عوارض اتوبان، آزادراه ها، بزرگراه و جاده الکترونیک شده و تنها امکان پرداخت الکترونیکی عوارض از طریق اپلیکیشن، سایت، شارژ برچسب عوارضی و... ممکن است که جزئیات آن در ادامه می آید.
راه پرداخت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۳:۳۰    
بعد از گذشت سه سال دعوای بین شهرداری و تاکسی های اینترنتی نه مصوبه ای به تصویب رسیده و نه کسب وکارهای فعال در تاکسی های اینترنتی حاضر شده اند که زیر چتر نظارت شهرداری باشند. هرچند قرار است به زودی دستورالعمل نظارت بر تاکسی های اینترنتی در جلسه پیش روی شورای عالی ترافیک به مرحله نهایی برسد. ...
بانک ملی   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۰۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
سرویس پرداخت عوارض خروج از کشور بانک ملی ایران از طریق برخی درگاه ها از بامداد روز جمعه هشتم شهریور ماه تا ساعت یک و 30 دقیقه، دچار اختلال موقت در سرویس دهی خواهد بود. ...
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۰۹:۲۴    
کامیونی که از اتوبان استفاده نکرده را مجبور می کنند به اتوبان رفته، عوارض را پرداخت کند و دوباره از اتوبان خارج شود در حالی که این یک اجبار غیرقانونی برای کامیون ها است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۶:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
شهردار کلانشهر کرج در مراسم افتتاح تقاطع غیرهمسطح ولایت گفت: بیش از 50 درصد از عملیات اجرای این تقاطع توسط اکیپ های امانی شهرداری انجام شده است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مجری طرح پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی گفت: پرداخت عوارض در سه آزادراه قزوین-رشت، بندر عباس-بندر شهید رجایی و قطعه چهارم آزادراه تبریز-ارومیه به زودی الکترونیکی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
آزادراه خرم آباد- پل زال با مشارکت بخش خصوصی سال 89 به طول 104 کیلومتر افتتاح شد و طبق قرارداد، عوارض دریافتی از خودروها در این آزادراه طی 18 سال پس از بهره برداری به بخش خصوصی تعلق می گیرد . ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر دهدشت گفت: شهرداری دهدشت 230 میلیارد ریال بابت عدم پرداخت عوارض شهرداری دهدشت از نهادهای مختلف شهرستان کهگیلویه طلب دارد.
خزر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۹:۲۵    
خزر: دادستان رودبار اگرچه خبر از معافیت های خودروهای پلاک رودبار از پرداخت عوارض بزرگراه امام زاده هاشم می دهد، اما به این موضوع اشاره نمی کند که عوارض برای سایر اتوموبیل های عبوری به طرز محسوسی افزایش یافته و از 2500 تومان به 3000 تومان رسیده است ...
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
پول نیوز - با پرداخت به هنگام عوارض خودرو در توسعه حمل و نقل عمومی شهرمان سهیم هستیم مدیر کل تشخیص و وصول درآمد با اعلام این مطلب و در خصوص نحوه محاسبه، چگونگی و روشهای پرداخت عوارض خودرو گفت: عوارض خودرو از درآمد های پایدار شهرداری ها است و به استناد بند (ب) ماده 43 قانون مالیات بر ارزش افزوده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۰۷:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
داستان واردات 227 خودروی خارجی به منطقه آزاد اروند در سال 96 و دپو شدن 19 ماهه آن ها در پارکینگ اختصاصی این منطقه آزاد خیلی وقت است که واکنش های مختلفی را در بر دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۶    
شب گذشته رانندگان در اعتراض به گران شدن عوارض آزادراه اندیمشک_پل زال_ خرم آباد ، به مدت یک ساعت با زدن بوق های ممتد بدون پرداخت عوارض ، از جایگاه پرداخت عوارض عبور کردند!
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به تازگی تصاویری منتشر شده است که اعتراض رانندگان با بوق های ممتد را به زیاد شدن عوارض در آزادراه پل زال_خرم آباد را نشان می دهد. رانندگان بدون پرداخت عوارض از عوارضی رد می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با دستور دادستان رودبار طرح عبور خودروهای پلاک رودبار (ط 56) بدون پرداخت عوارضی از ایستگاه عوارضی امامزاده هاشم (ع) از اول شهریور اجرایی شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۱    
عضو کمیسیون عمران مجلس، اعمال جریمه های قابل افزایش و محاسبه آن در میزان سالانه بیمه شخص ثالث را پایانی بر بی توجهی افراد نسبت به پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه ها دانست.
فاش نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۶:۱۰    
جانباز 70 درصد هستم سوال من این است که جریان معافیت گمرکی برای واردات خودرو هر چند سال یک بار انجام می شود؟ - این قانون هر چند سال یکبار نیست. دولت قبل این مصوبه را برای جانبازان به تصویب رساند و در صورتی که نیاز به واردات مجدد باشد باید دولت فعلی یکبار دیگر آن را به تصویب برساند. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۱۱    
باتوجه به اینکه مبلغ عوارض برخی از خودروهای پلاک عمومی و سنگین که مسافران همیشگی آزادراه ها هستند به رقم بالایی رسیده باشد، این احتمال وجود دارد که پرداخت عوارض الکترونیکی این دسته از خودروها اقساطی شود.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
خبگزاری ایسنا: عملیات اجرایی الکترونیکی شدن پرداخت عوارض آزادراه های کشور طی ماه های گذشته آغاز شده و به صورت آزمایشی در برخی از آزادراه ها اجرایی شده است اما در این میان برخی رانندگان تاکنون با وجود ارسال پیامک موفق به پرداخت عوارض شان نشده اند و مالکان خودروهای عمومی و سنگین نیز تاکنون نتوانسته ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۶:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
چندی پیش اعضای کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای (نصر) با انتقاد از روند ثبت سفارش و واردات کالا های فناوری اطلاعات توسط سازمان تنظیم مقررات ارتباطات (رگولاتوری) و وزارت صمت، خواستار ایجاد بهبود در این روند شدند، زیرا معتقد بودند رگولاتوری ناخواسته به قاچاق کالا، ورود کالای بی کیفیت ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نعمائی از پرداخت عوارض دامداران مراتع شهرستان اشتهارد خبر داد و گفت: این عوارض به مبلغ 180 میلیون ریال پس از 20 سال پرداخت شد.
عصر خودرو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۵    
عصر خودرو- مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک با اشاره به اینکه سقف مجموع سهمیه ها و مجوزهای طرح ترافیک روزانه 103 هزار مورد است، گفت:
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رئیس کنفدراسیون صادرات گفت: یک کالای مصری بدون تعرفه و پرداخت عوارض گمرکی وارد سوریه می شود در حالی که کالای ایرانی حداقل 20 درصد عوارض پرداخت می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک با اشاره به اینکه سقف مجموع سهمیه ها و مجوزهای طرح ترافیک روزانه 103 هزار مورد است، گفت: خودروهای آتش نشانی، اورژانس تهران و همه خودروهای عملیاتی شرکت های آب، برق و گاز معاف از پرداخت عوارض طرح ترافیک هستند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات گفت: یک کالای مصری بدون تعرفه و پرداخت عوارض گمرکی وارد سوریه می شود در حالی که کالای ایرانی حداقل 20 درصد عوارض پرداخت می کند. دستگاه دیپلماسی و سیاست خارجی ما اینجا باید وارد شود و خواستار حذف هرگونه تعرفه برای کالاهای ایرانی باشد زیرا اکنون سوریه هیچ تولیدی ندارد پس لزومی ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۷:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، محمد ابراهیم الهی تبار روز پنج شنبه در جلسه ستاد اربعین حسینی استان کرمانشاه که با حضور مهدی جمالی نژاد، معاون عمرانی وزیر کشور و رییس کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، افزود: روزانه حدود 60 هزار نفر می توانند از 58 ورودی (گیت) تردد در مرز خسروی وارد عراق شوند. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۹    
بکارگیری مرز خسروی با توجه به قدمت و وجود زیر ساخت هایی از گذشته و وجود شهرهایی که منتهی به مرز میشود فضای سالمی است. وی الویت کار در بازدید خود را تعیین تکلیف و ابلاغ طرح جامع در مرز خسروی دانست و گفت ...
نوای رودبار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۶    
نوای رودبار / غلامرضا دولتی فعال سیاسی در یادداشتی در مورد مساله ی عوارضی آزادراه برای شهروندان رودباری نوشت : ا- تحمیل پرداخت عوارض آزادراه به مردمی که برای تردد در مسیر روستاهای بخش رحمت آباد و دهستان بلوکات و رستم آبادشمالی ...
نافع   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای شهر همدان گفت: تبلیغات مؤثر، فرهنگ سازی و ارتباطات تعاملی همراه با تعاون در زمینه پرداخت عوارض بهای خدمات و نوسازی توسط شهروندان در راستای مدیریت هرچه بهتر شهر بسیار کمک کننده است.
به گزارش اقتصادآنلاین ، این بانک با هدف تکمیل خدمات سامانه همراه بانک و بهبود عملکرد سامانه مطابق با سلیقه مشتری، نسخه جدید را با اعمال تغییراتی روانه بازار کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
دادستان رودبار در نامه ای به فرمانده انتظامی این شهرستان دستور داد رانندگان این شهرستان عوارض تردد در آزادراه رشت - قزوین پرداخت نکنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۰۳:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران از افزایش رشد 20 درصدی پرداخت عوارض خودرو توسط تهرانی ها خبر داد و گفت: تقسیط پرداخت عوارض سالیانه خودرو در سامانه تهران من پیش بینی شده است.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقلمدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور با اشاره به اجرای طرح پرداخت عوارض بر اساس پیمایش گفت: اجرای این طرح نیازمند تعریف دستورالعمل پیمایش است که باید از سوی وزارت راه و شهرسازی تدوین شود. ...