جمعه ۱۶ خردادساعت ۰۲:۰۶Jun 2020 5

صدای زرند (sedayezarand.ir)

 
صدای زرند 30 اسفند 1395 صدای زرند 29 اسفند 1396 صدای زرند 27 فروردین 1397 صدای زرند 16 فروردین 1398 صدای زرند 31 فروردین 1399 صدای زرند 31 اردیبهشت 1399 صدای زرند 1 خرداد 1399 صدای زرند 2 خرداد 1399 صدای زرند 3 خرداد 1399 صدای زرند 4 خرداد 1399 صدای زرند 5 خرداد 1399 صدای زرند 6 خرداد 1399 صدای زرند 7 خرداد 1399 صدای زرند 8 خرداد 1399 صدای زرند 9 خرداد 1399 صدای زرند 10 خرداد 1399 صدای زرند 11 خرداد 1399 صدای زرند 12 خرداد 1399 صدای زرند 13 خرداد 1399 صدای زرند 14 خرداد 1399 صدای زرند 15 خرداد 1399 
  ۵ ساعت پیش    
صادق زاده فرماندار زرند با اشاره به شرایط حساس موجود، روند شیوع صعودی بیماری کرونا را در زرند خطرناک دانست و عادی انگاری این مسئله با گرم شدن هوا توسط همشهریان را بسیار نگران کننده عنوان کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۹۱ سایت دیگر  
سخنگوی طرح آزادسازی سهام عدالت از ادامه فرصت مشمولان سهام عدالت برای انتخاب مدیریت مستقیم سهام عدالت خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کیانوش جهانپور گفت: از دیروز تا امروز 15 خرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و 574 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۴:۴۹   + ۶۹ سایت دیگر  
کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان برگزاری ادامه مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۲:۴۹    
بعد از فعال بودن چند روزه تالارهای شهرستان زرند، امروز رئیس مرکز بهداشت زرند از غیرفعال شدن تالارها از شنبه 17 خرداد ماه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۲:۱۹    
رئیس مرکز بهداشت شهرستان زرند از شناسایی 4 مورد جدید بیمار کرونایی در این شهرستان خبر داد و شرایط این شهرستان را از لحاظ فاصله گذاری و رعایت بهداشت فردی نامناسب اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۴:۴۹   + ۱۱۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: سهام تمامی شرکت های موجود در سبد سهام دارندگان سهام عدالت که آزاد شده است، می تواند به عنوان وثیقه صدور کارت اعتباری پذیرفته شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۴:۴۹   + ۸۷ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد: دو میلیون و 500 هزار نفر از وراث متوفیان سهام عدالت باید منتظر اطلاعیه های این شرکت در خصوص انتقال سهام عدالت اموات باشند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۴:۴۹   + ۱۰۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 3134 مورد جدید ابتلا به کووید 19 خبر داد و گفت: مجموع مبتلایان کووید 19 در ایران به 160696 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۹    
سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم و امور فرهنگی اجتماعی دادگستری کل استان کرمان به بیان اهم برنامه ها و راهبردهای این معاونت در شورای پیشگیری از وقوع جرم در سال جاریِ استان پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۹    
اولین بوستان خیرساز زرند با تصویب طرح اجرایی در کمیسیون خدمات شهری روند عملیاتی خود را آغاز می نماید.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۹   + ۵۵ سایت دیگر  
در سیستان و بلوچستان افراد 32 ساله و 40 ساله را از دست دادیم. سه روز پیش در بندرعباس پرستار 42 ساله ما فوت کرد، هیچ بیماری زمینه ای هم نداشت و از بین رفت ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۳:۴۹    
طی آیینی صبح امروز در محل فرمانداری زرند، با حضور فرماندار زرند و با صدور حکمی از سوی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمان ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۱:۴۹    
نشست تخصصی کمیسیون فرهنگی شورا شورای شهر زرند با حضور اعضای اصلی و دعوت از اساتید دانشگاه و حوزه علمیه با موضوع زندگی شهری با کرونا، فرصت ها و تهدید ها در سالن بحران فرمانداری برگزار گردید.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت:بیشترین تعداد موارد مثبت کرونا در 24 ساعت گذشته مربوط به شهرستان های تحت پوشش علوم پزشکی جیرفت با 43 مورد است و علوم پزشکی کرمان 14 نفر مبتلا دارد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
هیات وزیران با تصویب آئین نامه اجرایی هدفمندی یارانه ها، بار دیگر وزارت کار را مکلف کرد که سه دهک بالای درآمدی را شناسایی و حذف کند ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 154 هزار و 445 نفر به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 81 نفر در 24 ساعت گذشته ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۹    
نماینده مردم زرند و کوهبنان امروز طی دیداری با رئیس کمیته امداد کشور، پیگیر مسائل مرتبط با مردم محروم منطقه شد و دکتر بختیاری در این زمینه قول های مساعدی برای پیگیری مطالبات درخواستی را دادند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا امروز 11 خرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 516 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت، ضمن تشریح جزئیات فروش این سهام، اعلام کرد: افرادی که برای فروش سهام عدالت به کارگزاری ها مراجعه می کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ستاد مقابله با کرونای استان کرمان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۰:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
دو خودروساز بزرگ که ارائه دهنده محصولات خودرویی در طرح فروش فوق العاده خودرو هستند، با صدور یک اطلاعیه مشترک ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۰:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری مدیرکل و معاون یکی از ادارات کل استان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۰:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2هزار و 282 مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور خبر داد و گفت: از بین مبتلایان جدید، 435 مورد بستری بوده و 1847 بیمار نیز به صورت سرپایی خدمات رسانی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: دیگر نمی توانیم ادارات، مغازه ها و صنوف را تعطیل کنیم ولی اگر تعداد افراد بستری شده ناشی از ابتلا به کووید 19 در استان مانند شهرهایی همچون اهواز و یا هفته ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در مدارسی که شورای مدرسه هفته گذشته اعلام کردند آموزش تمام شده، امتحانات پایه نهم از روز سه شنبه (6خردادماه) آغاز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۹    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زرند از بازگشایی سالن های ورزشی شهرستان زرند از فردا شنبه 10 خرداد 99 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۹    
عملیات لوله گذاری و نصب رینگ آبیاری شهر در بلوار جمهوری با اعتبار 3 میلیارد ریال در حال انجام می باشد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام رئیس شبکه بهداشت و درمان زرند، با مثبت شدن تست تست کرونا در 6 نفر دیگر، آمار بیماران مبتلا به کرونا در این شهرستان به عدد 102 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۲۲:۱۹   + ۵۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد از هفته بعد با حمایت و موافقت دولت و بانک مرکزی، کارت اعتباری در اختیار دارندگان سهام عدالت قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۲۱:۴۹   + ۷۷ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته 15 استان فاقد فوتی و 5 استان فقط یک فوتی داشته اند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۲۱:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
امکان مشاهده اطلاعات صورت وضعیت دارایی سهام عدالت برای سهامدارانی که قبلا روش سهامداری مستقیم را انتخاب کرده اند، فراهم شده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: از 10 خرداد با آزادسازی سهام عدالت، امکان فروش تک تک سهام عدالت برای مشمولان فراهم می شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه امروز کمیته خودرو مقرر شد پیش فروش یک ساله خودرو از هفته آینده آغاز شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۹    
یکی از کاربران صدای زرند چنین نوشت: چگونه است که در شرایط کرونایی امکان برگزاری مراسم عروسی با 500 تا 700 مهمان وجود دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
دهستان شعبجره از توابع بخش یزدان آباد در شهرستان زرند است که به دلیل قدمت تاریخی از توانمندی زیادی در تولید آثار صنایع دستی برخوردار است و بافت گلیم یکی از این صنایع دستی است که در گذشته توسط مردم ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۹   + ۷۶ سایت دیگر  
اکثر مشمولان سهام عدالت، با این موضوع مواجه شده اند که ارزش سهام روی برگه مذکور یک میلیون تومان درج شده است اما میزان سهام آن ها در سامانه کم تر از یک میلیون تومان است ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۹   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمان در واکنش صریح به انتشار ویدئویی در فضای مجازی مبنی بر اجرای مهریه یک میلیون شاخه گل در کرمان گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه علنی امروز ( پنجشنبه 8 خرداد) مجلس شورای اسلامی محمد باقر قالیباف 230 رأی ریاست یکسال پارلمان را برعهده گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس بخشنامه جدید وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران، از این پس پذیرش دانشجویان افغانستانی مقیم ایران به دانشگاه های این کشور تنها از طریق آزمون ورودی دانشگاه ها صورت خواهد گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: با ارسال 287 نمونه به آزمایشگاه های استان کرمان تست 40 نفر در کرمان طی 24 ساعت گذشته از نظر کرونا مثبت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۹    
چند روزی هست شایعه ای مبنی بر اینکه فرماندار زرند از صنابع فعال در این شهرستان خواسته است حقوق پرداختی به کارگران خود را کاهش دهد!! آیا این موضوع صحت دارد؟
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۹    
رئیس مرکز بهداشت شهرستان زرند از بازگشایی تالارهای پذیرایی این شهرستان از روز شنبه 10 خرداد 1399 با رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت جدی این مرکز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۹    
به مناسبت افتتاح و آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، علی صادق زاده فرماندار شهرستان پیامی صادر نمود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2258 بیمار جدید مبتلا به کووید-19 در کشور خبر داد و گفت: مجموع بیماران کووید-19 در کشور به 143 هزار و 849 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: در صورتی که یگان مربوطه اطلاعات کامل را به همراه آدرس سربازان در سامانه سازمان وظیفه عمومی ثبت کرده باشد حداکثر طی مدت 15 روز ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ اعلام کرد که تالارهای پذیرایی همچنان تا اطلاع ثانوی اجازه فعالیت ندارند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدجواد آذری جهرمی، از هدیه اشتراک اینترنت یک ماهه رایگان برای تماشای فیلم و سریال های ایرانی و خارجی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۹    
گام نخست منتخب مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در راستای بهبود شرایط منطقه، روز سه شنبه 6 خرداد 99 و قبل از آغاز رسمی مجلس یازدهم، با دیدار با وزیر جهاد کشاورزی کلید خورد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۰:۱۹    
رئیس مرکز بهداشت زرند از شناسایی 2 مورد جدید بیمار کرونایی در این شهرستان خبر داد و بیان داشت: این دو مورد مرتبط با همان دو خانواده قبلی هستند که در یک مهمانی دورهمی حضور داشتند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۰:۱۹   + ۵۶ سایت دیگر  
در جلسه عصر امروز فراکسیون مردمی نیروهای انقلاب اسلامی نامزدهای ریاست، نواب رئیس و دبیران و ناظران هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی مشخص شدند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۹   + ۲۰۸ سایت دیگر  
بر اساس دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت علاوه بر اینکه پیش ثبت نام برای خرید خودرو در طرح ویژه فروش عید سعید فطر تا 14 خردادماه 99 ادامه دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۹    
بعد از انتشار خبر ممنوعیت دوچرخه سواری بانوان در انظار عمومی در زرند، امروز خبری خوشحال کننده از بازگشایی پارک بانوان زرند مطرح شد که می تواند بخشی از نارضایتی هایی که بین برخی بانوان زرندی از خبر ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۹    
مدیر کارخانه پارس پانل زرند بیان داشت: استان کرمان روی سه گسل قوی زلزله قرار دارد و از آنجاییکه در سال های گذشته زلزله های مخرب و ویران کننده ای در شهرستان های بم، زرند، کوهبنان، گلبافت ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
با شناسایی 60 بیمار جدید مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، آمار کل بیماران در استان کرمان تا عصر سه شنبه ششم خردادماه به یک هزار و 576 نفر رسید ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل سیاست گذاری وتوسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: واریز تسهیلات کرونا به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا از دهه سوم خرداد ماه (22و23 خرداد) شروع می شود و بازپرداخت آن نیز سه ماه ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
دارندگان سهام عدالت که مشمول فروش بخشی از سهام عدالت خود هستند از امروز می توانند با مراجعه به بانک ها، اقدامات لازم را انجام دهند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرند با اعلام این خبر افزود: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان زرند به 94 نفر رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۹   + ۷۳ سایت دیگر  
معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، ممنوعیت های بازگشایی برخی مشاغل و همچنین شروط بازگشایی برخی مشاغل پرخطر نظیر رستوران ها را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۲۰:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
دومین نفتکش ایرانی پس از طی یک سفر طولانی از خلیج فارس، به سواحل ونزوئلا رسید.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته، تست کرونای 31 نفر دیگر در استان کرمان مثبت شده است. مبتلایان جدید از مناطق تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی کرمان، جیرفت و رفسنجان هستند ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از حقوقی که دارندگان سهام عدالت از آن برخوردارند، امکان فروش سهام است و بر این اساس امکان فروش سهام عدالت برای مشمولانی که قصد فروش سهام عدالت خود را دارند از 6 خرداد فراهم شده است و این افراد می ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش متوسطه دور اول اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به تماس های مکرر والدین و دانش آموزان در زمینه برگزاری امتحانات پایه نهم به صورت غیرحضوری گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 137 هزار و 724 نفر به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 34 نفر در 24 ساعت گذشته ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۹    
رشیدی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرند گفت: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان زرند به 88 نفر رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۹   + ۸۰ سایت دیگر  
افرادی که روش غیر مستقیم آزادسازی سهام عدالت را انتخاب کرده اند نیز می توانند به محض پذیرش شرکت سرمایه گذاری آن استان در بورس و باز شدن نماد آنها، درخواست وکالت را به بانک بدهند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت گفت: پس از مهلت 10 روزه ثبت نام اولیه، در 48 ساعت باید اطلاعات ثبت نام کنندگان بررسی و قرعه کشی انجام شود و خودرو ساز مکلف است در مدت 48 ساعت برنده ها را اعلام کند و در مدت یک هفته ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد سهام عدالت با بیان اینکه احراز هویت سهام عدالت از 8 خرداد آغاز می شود گفت: نیازی به حضور فیزیکی افراد در دفاتر پیشخوان دولت نیست.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2180 بیمار جدید کووید19 در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۹   + ۴۳ سایت دیگر  
علاوه بر شرایط جدید اعلام شده برای ثبت نام خودروها در طرح فروش فوق العاده دو خودروساز بزرگ، حال شرط ارائه چک به نام فرد متقاضی نیز به شرایط اضافه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۹    
روز گذشته خبری از زبان جانشین ستاد مقابله با کرونا استان کرمان، مبنی بر بازگشایی برخی از مراکز که به علت کرونا تعطیل بودند، بعد از عید فطر ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، دو طرح عمرانی در یزدانشهر زرند به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۰:۴۹    
صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان زرند، خواسته دیرینه اهالی روستاهای ده چنار و سلیمان آباد زرند با بهره برداری از باند دوم بلوار زرند – ده چنار، تحقق یافت.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۰:۴۹    
با شناسایی 3 بیمار جدید مبتلا به کروناویروس، مجموع مبتلایان به این بیماری در شهرستان زرند به 83 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۰:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
نخستین پیش ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا براساس ضوابط جدید فروش تعیین شده برای خودروها از فردا یکشنبه 4 خرداد آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان گفت: تاکنون فعالیت کارکنان اداری به صورت حضور یک سوم و دو سوم بود که از تاریخ 10 خردادماه همه کارکنان باید در محیط کار خود حضور داشته باشند ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مقرر شد اماکن مقدس از فردا یک ساعت بعد از طلوع آفتاب بازگشایی و یک ساعت قبل از غروب آفتاب بسته شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
برای اولین بار طرح حرکت الی بیت المقدس در استان کرمان در روستاهای منطقه سربنان شهرستان زرند برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان کرمان با اشاره به درخواست اولیای دانش آموزان مبنی بر اینکه دانش آموزان پایه نهم امتحانات شان مجازی برگزار شود به ویژه دانش آموزان جنوب که بیشتر در معرض گردش ویروس ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۹   + ۵۰ سایت دیگر  
تنها یک هفته تا زمانی که مشمولان سهام عدالت فرصت دارند نحوه مدیریت سهام خود را مشخص کنند باقی مانده است ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۹   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت مجموع جان باختگان به 7300 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت در جلسه امروز کمیته خودرو از فروش 25 هزار دستگاه خودرو هم زمان با ایام عید سعید فطر خبر داد و گفت: در این فروش 7 محصول سایپا و 4 محصول ایران خودرو در این فروش عرضه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: با ارسال 301 نمونه به آزمایشگاه های استان کرمان تست 64 نفر در 24 ساعت گذشته از نظر کرونا مثبت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۹    
مسئولین شهرستان زرند به مناسبت روز جهانی قدس پیام مشترکی صادر کردند .
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۹    
احمدی جانشین دادستان عمومی و انقلاب زرند از ممنوعیت دوچرخه سواری بانوان زرندی در اماکن و انظار عمومی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۹    
در اولین دورهمی متولیان فرهنگی شهر شهر زرند در شورای اسلامی این شهر که به همت کمیسیون فرهنگی شورا برگزار شد، تصمیم های فرهنگی و اجتماعی خوبی در زمینه ساماندهی بلوار جنت زرند گرفته شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
کارفرمایان و خویش فرمایانی که پیامک تسهیلات بنگاه های آسیب دیده از کرونا به آنها ارسال شده برای دریافت وام کرونا به سامانه کارا مراجعه کنند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۹   + ۵۵ سایت دیگر  
صاحبان سهام عدالتی که قصد فروش بخشی از سهام خود را دارند از روز سه شنبه – 6 خردادماه امسال- می توانند با مراجعه به بانکی که حساب دریافت سود سهام عدالت در آن دارند ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۹    
تا ظهر امروز 1 خرداد ماه جاری، آزمایش 5 نفر دیگر مثبت اعلام شد و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان زرند به 80 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۹    
صادق زاده فرماندار زرند به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۹   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیشگیری پلیس فتا در خصوص فعالیت غیرقانونی کانال ها و صفحاتی در فضای مجازی تحت عنوان سرمایه گذاری در بورس هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به فرا رسیدن عید فطر در هفته آینده بیان کرد: در مرحله دوم کنترل اپیدمی محدودیت های مانند مرحله اول لحاظ نمی کنیم مگر اینکه اتفاق خاصی رخ دهد تا محدودیت ها را ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۹   + ۶۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تست کرونای 2392 نفر دیگر مثبت شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۷    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرند از تشخیص یک بیمار جدید کرونایی (به صورت سرپایی) در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۳۷ سایت دیگر  
سهمیه بنزین خردادماه ساعت 24 امشب در کارت سوخت خودروها واریز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۶:۱۷   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرند در تشریح این تسهیلات گفت: ثبت نام کارفرمایان برای دریافت وام کرونایی آغاز شده و متقاضیان که پیامک دریافت کرده اند می توانند با مراجعه به سامانه کارا ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۶:۱۷    
در نشست هماهنگی برگزاری برنامه های روز قدس و عید سعید فطر در شهرستان زرند با اشاره به اینکه امسال بدلیل شیوع کرونا ویروس راهپیمایی روز قدس برگزار نمیشود ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۷   + ۱۰۰ سایت دیگر  
رییس سازمان خصوصی سازی گفت: سهامداران عدالت ظرف 6 ماه آینده می توانند تا 20 درصد سهام خود را بفروشند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق اعلام دبیر شورای هماهنگی بانک ها از اول خرداد ماه دورکاری و شیفت بندی کارمندان بانک های دولتی و نیمه دولتی لغو می شود و کارمندان باید براساس ساعت کار جدید در بانک ها حضور داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۷   + ۸۱ سایت دیگر  
قیمت جدید محصولات ایران خودرو و سایپا بر اساس جدیدترین دستورالعمل شورای رقابت مشخص شد. بر این اساس قیمت جدید سایپا 131 معادل 37 میلیون و 400 هزار تومان تعیین شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...