جمعه ۰۱ بهمنساعت ۰۵:۳۶Jan 2017 20

صدای زرند (sedayezarand.ir)

  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۲  
امیری رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: باید برای راه اندازی ریل باس ها(قطارهای حومه ای) در استان کرمان برنامه ریزی شود که هم از ایمنی بیشتری برخوردار است و هم به نفع راه آهن است زیرا با وجود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۵۲  
حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند در جلسه مهدویت اظهار داشت: هرچه داریم از توجه و برکت امام زمان داریم و ما و رفتار خودمان باعث غیبت شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۷  
افشارزاده رئیس انجمن موسیقی زرند از لغو کنسرت موسیقی حمید عسکری در این شهرستان، به دلیل استقبال ضعیف مردم و عدم همکاری اداره ورزش و جوانان در اختیار گذاشتن سالن برای برگزاری این کنسرت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۷  
پیاده روی نمادین گرامیداشت روز هوای پاک در شهر خانوک زرند با حضور جمعی از دانش آموزان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۲  
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار زرند گفت: توجه به نیازهای فراغتی نوجوانان و جوانان شهرستان از مهم ترین موضوعاتی است که باید مورد توجه مسؤولان قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۷  
فرمانده انتظامی شهرستان زرند گفت: باند پنج نفره سارقان حرفه ای در شهرستان زرند دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۲  
طی مراسمی با حضور دکتر امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی، حبیب الله خنجری فرماندار، مهندس محمدی شهردار، ابراهیمی امام جمعه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۷  
احمد رشیدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرند با اشاره به اهمیت توجه به طرح پیوست های فرهنگی صنایع فعال در شهرستان گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷  
نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد صندوق بازنشستگان فولاد با حفظ هویت خود به وزارت تعاون ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۵۲  
شورای شهر زرند به اتفاق آراء مصوبه نامگذاری بلوار و یا خیابانی بنام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تصویب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۷  
کاظمی مدیر آموزش وپرورش زرند گفت: درخشش و شکوفایی دانش آموزان در زمینه های علمی و پرورشی نتیجه عملکرد شورای آموزش و پرورش است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۲  
حجت الاسلام سلطانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی زرند در دیدار با هیئت امنای جامعه القرآن کریم شهرستان، گفت: حجاب نشانه فرهنگ، تمدن و استقلال بانوان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۲  
جعفری صدر گفت: با در نظر داشتن برنامه خوب منطقه ویژه ریلی در زرند، ایجاد مرکز گردشگری سلامت در گنبدهای نمکی این منطقه و ایجاد پژوهشگاه راه و ریل در دانشگاه آزاد اسلامی زرند از جمله طرح های پژوهشی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۲  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: سامانه بارشی از جمعه هفته جاری از طرف جنوب کرمان وارد این استان می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۲  
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: فضای بعد از رحلت حضرت آیت الله هاشمی باید موجب وفاق ملی شود و همه با همدلی و همزبانی برای توسعه کشور، حل مشکل بیکاری و آسیب های اجتماعی تلاش نماییم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۷  
جلسه ستاد یاوران وقف در راستای تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف با حضور حجت الاسلام زواری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۴  
فرماندار زرند خواستار توجه ویژه مسئولان در زمینه مقاوم سازی خانه ها در مقابل زمین لرزه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۰:۱۸  
در اتفاقی عجیب بانوی باردار زرندی در مسیر بیمارستان و داخل خودرو پراید وضع حمل کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۳۱  
حجت الاسلام سلطانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی زرند در بازدید و بررسی وضعیت فرهنگی دهستان حتکن در دیدار با مُبلغ مستقر منطقه، تبلیغ صحیح دین خدا را ادامه رسالت پیامبران الهی عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۳۱  
دکتر امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از مراحل آماده سازی سینما زرند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۰  
خنجری فرماندار زرند عزم جدی برای رفع معضل افاغنه را خواستار شد و گفت: بسیاری از افاغنه بخش های حیاتی و مهم بازار شهرستان را اشغال کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۸:۴۴  
سرپرست حوزه معاونت آموزشی، دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی زرند گفت: در نشستی که در اتاق بازرگانی کرمان برگزار شد وظیفه خطیر تهیه نقشه راه توسعه دو شهرستان زرند و کوهبنان به دانشگاه آزاد اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۲:۰۴  
اسلامی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زرند از افتتاح زیباترین واحد بوم گردی استان در بهمن ماه سال جاری در شهرستان زرند خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۱:۴۹  
زارعی مدیر جهاد کشاورزی زرند گفت: در شهرستان زرند 12 فقره پرونده دریافت تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی تکمیل و به بانک معرفی شده که 11 پرونده وام دریافت نموده و یک پرونده مراحل جذب وام را طی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۱:۰۳  
آئین تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرند با حضور صادق زاده معاون فرماندار زرند و برخی مسئولین اجرایی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۰:۳۳  
خنجری فرماندار زرند گفت: ادارات دولتی شهرستان حق ندارند در اجرای پروژه های خود از اتباع بیگانه استفاده کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۰:۳۳  
دکتر امیری نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: از سال آینده افزایش قیمت زغال سنگ اعمال می شود که خود موجب رونق و افزایش تولید آن می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۸  
دکتر احمدی پور رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور جهت حضور در جشنواره ملی سوهان زرندی در هفتم بهمن ماه به زرند می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۱  
صبح امروز یک دستگاه خودروی پراید در باغات پسته روستای ابراهیم آباد زرند دچار حریق شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۱  
صدای زرند از عطش زمین خواران برای تغییر کاربری زمین های کشاورزی در شهرستان زرند گزارش می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۱:۲۱  
مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی مجاهد نستوه و استوانه انقلاب با حضور حجت الاسلام مجید انصاری معاون حقوقی ریاست جمهوری، مهندس رزم حسینی استاندار کرمان، خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۵  
امام جمعه زرند با بیان اینکه بی شک مجاهدت ها و تلاش های ایشان در مسیر مبارزه با طاغوت و پیروزی انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۸  
خنجری فرماندار زرند گفت: جشنواره سوهان زرند با توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی در هفتم بهمن ماه در روستای تاریخی احمدآباد زرند برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۸  
خنجری فرماندار زرند گفت: گردنه ده علیرضا در محور زرند راور از نقاط حادثه خیز استان کرمان است که نیاز مبرم به روشنایی داشت و با پیگیری های انجام شده، پروژه در حال آماده شدن است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۱:۳۲  
عصرامروز مراسم بزرگداشت مجاهد نستوه درمرکز بخش یزدان آباد و دیارشهیدان جلال آباد برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۰:۴۷  
مجلس ترحیمی به مناسبت بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور مردم همیشه در صحنه ی شهرستان زرند و جمعی از مسئولین شهرستانی در مسجد صاحب الزمان (عج) منطقه ریحان شهر زرند برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۷:۴۵  
یادواره سرداران شهید و 120 شهید شهرستان زرند در عملیات کربلای 4 و 5 عصر امروز، با حضور عاشقان و خانواده شهدا و جمعی از مسئولین زرند در گلزار شهدای این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۸  
نمایندگان مجلس با انتقال صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد با حفظ هویت مستقل به وزارت رفاه موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۲  
ابراهیمی با بیان اینکه امروز من و شما بر سر سفره ی شهدا نشسته ایم اظهار داشت: شهدا مسیری که انتخاب کردند مسیر درست و صحیحی بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۲۷  
کلینیک پزشکی و دندانپزشکی شهید ثمره (فجر) سپاه زرند با کادری مجرب، دارای بخش های مختلف با تعرفه دولتی آماده خدمت رسانی درمانی به عموم مردم شهرستان زرند می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۴  
پس از ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی بحث جایگزینی ایشان در مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۴  
حبیبی رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: نقشه های هواشناسی، کاهش دما و بارش باران را برای برخی از مناطق این استان پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۰۹  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دلم می خواهد مشکل صندوق فولاد حل شود چون آنقدر این پیرمردها ( تجمع کنندگان صندوق بازنشتگی فولاد) جلوی مجلس می آیند، آدم خجالت می کشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۸  
مردم زرند گرچه صدها کیلومتر با مردم تهران فاصله داشتند اما دلشان هم نوا با جمعیت میلیونی تهران بود و با قرائت فاتحه روح مبارز نستوه، سیاستمدار صادق، یار و فرزند امام، همرزم و تکیه گاه رهبری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۳  
صبح امروز 22 دی ماه مراسم ارتحال و بزرگداشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام (ره) و رفیق 59 ساله رهبر معظم انقلاب صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم زرند در محل مسجد جامع این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۶  
آئین بزرگداشت یاد و خاطره شهدای غرور آفرین عملیات کربلای 4 و 5 در محل حسینیه بیت العباس روستای روح آباد برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۳:۲۶  
پیام تسلیت مرتضی رجایی خراسانی فرزند مرحوم دکتر سعید رجایی خراسانی و رییس شورای سیاست گذاری نشریه آبتاب به مناسبت درگذشت آیت الله رفسنجانی.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۱۰  
تصاویر حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی در روستای داهوئیه شهرستان زرند به دلیل زلزله اسفند ماه 83 را در صدای زرند ببینید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۴۰  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در پیامی به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: نام، یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی، بر تارک انقلاب اسلامی ماندگار است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۳۹  
استاندار کرمان با اشاره به اینکه کلیه تدابیر برای حضور گسترده و پرشور مردم برای شرکت در آئین تشییع و تدفین آیت الله هاشمی رفسنجانی در تهران شده است گفت: روز چهارشنبه در استان کرمان تعطیل نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۹  
ذکاء اسدی معاون استانداری کرمان با اشاره به اطلاعیه هیات دولت مبنی بر تعطیلی روز سه شنبه 21 دی ماه در کشور به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۸  
بسیاری از چهره های ورزشی، سیاسی و هنری شهرستان زرند در صفحه اینستاگرام خود درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۸  
مهدلو فرماندار شهرستان کوهبنان با اشاره به اینکه زلزله ای به بزرگی 4 ریشتر شهرستان کوهبنان را لرزاند گفت: این زمین لرزه خسارتی در بر نداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۸  
زلزله ای به بزرگی 4 ریشتر در ساعت 12 و 55 دقیقه و 41 ثانیه و در عمق 8 کیلومتری زمین در کوهبنان رخ داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۳۸  
حجت الاسلام علی ابراهیمی امام جمعه زرند، حسین امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی، حبیب الله خنجری فرماندار شهرستان زرند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۷  
امیری نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس با تسلیت درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی تا آخرین لحظات عمر به اسلام خدمت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۷  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و استاندار کرمان در پیامی مشترک ضمن عرض تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، در استان کرمان پنج روز عزای عمومی اعلام نمودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۶  
کنسرت حمید عسکری خواننده موسیقی پاپ کشورمان در زرند به دلیل درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی لغو و به تاریخ دیگری موکول شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۲:۳۵  
رهبر انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۱:۳۵  
دبیرهیات دولت گفت که درباره تعطیلی، هنوز هیچ تصمیمی از سوی دولت گرفته نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۰:۰۵  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در یکی از بیمارستان های تهران دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۵  
حمید عسکری خواننده خوش صدای موسیقی پاپ کشورمان روز پنج شنبه 23 دی ماه در زرند مهمان هواداران زرندی اش است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۶:۳۴  
صادق زاده معاون فرماندار زرند در اولین جلسه ستاد هماهنگی دهه فجر، گفت: دهه فجر نمادی از اقتدار و قدرت مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران است که باید هر سال با شکوه تر از سال گذشته برگزار گردد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۶:۰۱  
خنجری فرماندار زرند گفت: با زیربنای 450 مترمربع نخستین مرکز سرطان شناسی استان کرمان تا پایان سال جاری در زرند راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۱  
پیکر پاک و مطهر سرهنگ عباس ایزدی روز یک شنبه با حضور اقشارمختلف مردم و مسئولان در شهر زرند با شکوه خاصی تشییع شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۱  
در راستای انجام تمهیدات لازم جهت برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وپنجمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا، طی احکام جداگانه ای رئیس و اعضای ستاد معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۱:۰۱  
در پی درگذشت سرهنگ پاسدار عباس ایزدی فرمانده جدید سپاه ناحیه کوهبنان و جانشین سابق سپاه زرند، امام جمعه زرند پیام در تسلیت به خانواده ایشان و همکارانش در سپاه زرند و کوهبنان صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۱  
خنجری فرماندار زرند گفت: پروژه های بخش سی تی اسکن و اورژانس جایگزین بیمارستان امام علی(ع) زرند احداث و بهره برداری می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۷:۰۱  
عصر امروز سرهنگ پاسدار “عباس ایزدی” جانشین سابق سپاه زرند که کمتر از 2 ماه است به عنوان فرمانده جدید سپاه کوهبنان معرفی شده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۱۷  
حجت اسلام ابراهیمی با بیان اینکه دشمنان روی بی حجاب شدن زنان سرمایه گذاری کرده اند تصریح کرد: رضا خان عامل استعمار انگلیس بود که به کشف حجاب و حذف حجاب اقدام کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۴۷  
نمایشگاه خوشنویسی آیات قرآن کریم شامل گزیده آثار خوشنویسان برتر استان، یکی از بخش های دومین همایش کاتبان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۴۷  
جشنواره قرآن نویسی استان کرمان به عنوان سلام بر قرآن سبق به میزبانی شهرستان زرند با حضور شهردار زرند، اساتید، پیشکسوتان و خوشنویسان برگزیده استان در تماشاخانه شهر زرند برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۵  
علمی مسؤول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان کرمان گفت: اعضای هیأت نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در استان کرمان انتخاب و معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۴۵  
مرحوم حاج اکبر عرب زاده پدر روحانی شهید محمد حسین عرب زاده امروز جمعه به فرزند شهیدش پیوست .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۳  
با حضور فرماندار زرند در راستای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی، کارگاه تولیدی خوراک دام و طیور در شهرستان زرند راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۳  
خنجری فرماندار زرند گفت: در آینده نزدیک زرند به قطب صنعتی استان کرمان تبدیل می شود و احداث هتل در این شهرستان بسیار ضروری و با اهمیت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۳  
رزم حسینی استاندار کرمان از 90 میلیارد تومان اعتبارات تخصیص یافته به شهرستان زرند خبر داد و ابراز کرد: این تسهیلات ارزان قیمت برای مقاوم سازی ساختمان های شهرستان زرند اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۳۹  
منصوری مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان زرند با بیان اینکه جشنواره قرآن نویسی استان کرمان به عنوان سلام بر قرآن سبق به میزبانی شهرستان زرند برگزار می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۸  
صادق زاده معاون فرماندار زرند در جلسه حقوق شهروندی و ناظرین افتخاری شبکه مردم نهاد، گفت: عدم آشنایی شهروندان با حقوق شهروندی، ریشه بسیاری از مشکلات جامعه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۸  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرند گفت: سیستم آبیاری تحت فشار در زیر سطح 582 هکتار در شهرستان زرند به مناسبت دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۰۸  
پروژه بازسازی ورزشگاه شهید عرب نژاد زرند بعد از آسیب در زلزله سال 83 کلید خورد و به دلایل متعدد بعد از گذشت قریب 11 سال از شروع آن هنوز به بهره برداری نرسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۰۸  
شهردار زرند اظهار داشت: من به هیچ وجه فعلاً قصد کاندیداتور شدن نه در انتخابات شورای شهر و نه هیچ انتخابات دیگری را ندارم و عقیده دارم که انتخابات باید نظر مردم باشد و مانند انتخابات قبل از هیچ تیمی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۸:۰۱  
جمعی از جوانان حسینیه سیدالشهدا زرند 14 دیگ آش نذری به نیت چهارده معصوم و طلب باران پخت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۶:۳۱  
صبح امروز بیش از 1000 کودک زرندی در راستای دستیابی به کسب عنوان پایتخت کتاب ایران با برگزاری راهپیمایی و تشکیل حلقه انسانی همگان را به مطالعه کتاب دعوت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۱:۲۹  
معینیان دبیر هنری جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر زرند گفت: علاقه مندان شرکت در جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر با عنوان زرند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۸:۵۹  
کتاب شکافت در قالب بررسی پدیده شکافت و راکتورهای هسته ای با شمارگان یک هزار نسخه در 94 صفحه با قیمت 100 هزار ریال توسط علی نورالدینی شاه آبادی و رضا شاه حیدری پور تالیف شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۵:۵۸  
نجار معاون وزیر کشور با بیان اینکه زلزله در شهر تهران محتمل است، گفت: زلزله بزرگ تهران شایعه نیست اما علم زلزله شناسی قادر به تعیین زمان وقوع حادثه و زلزله نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۵:۲۸  
مشاور رسانه ای زهرا نعمتی از انتخاب این ورزشکار ایرانی به عنوان یکی از 6 کماندار برتر دنیا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۴:۲۸  
به دنبال خشکسالی های پی در پی در منطقه زرند، نماز باران به امامت حجت السلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه این شهرستان در حیاط مسجد جامع زرند اقامه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۲۷  
رئیس جمهور گفت: از آنجایی که هم نرخ صادرات نفتی و هم نرخ صادرات غیرنفتی عدد خوبی است به شرایط اقتصادی کشور امیدوار هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۵۶  
با وسعت یک هزار و 600 مترمربع تالار دهستان دشتخاک زرند به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۵۴  
پس از برگزاری موفق اولین جشنواره مد و لباس شهرستان زرند در سال گذشته این بار شهر زرند میزبان و برگزار کننده این رویداد در گستره استانی خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۵۴  
قویدل دادستان زرند با ابراز خرسندی از ایجاد واحدهای بوم گردی در شهرستان زرند گفت: این گونه اقدامات باعث تولید اشتغال های ارزان و زود بازده در روستاها می شود و از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۲۴  
خنجری فرماندار زرند در نشست کمیته شهر کودکان با اشاره به اینکه شخصیت انسان ها در کودکی شکل میگیرد، گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۲۳  
در راستای استفاده از گونه های بومی در توسعه فضای سبز زرند و گسترش منابع طبیعی، 150 نهال بنه، طاق و بادام تلخ توسط دانش آموزان زرندی کاشته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۵۳  
ایرانمنش مسئول ستاد عتبات عالیات شهرستان زرند گفت: مردم زرند بیش از یک میلیارد و 600 میلیون ریال به بازسازی عتبات عالیات کمک کردند
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۳  
امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه این هفته زرند با تمسک به آیات و روایات بیان داشت: قدرت نظام جمهوری اسلام در اتکاء به خداوند و پشتیبانی مردم از نظام است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۸:۵۳  
امروز 10 دیماه 1395 دورهمی نوستالژیک فارغ التحصیلان دانشسرای کشکوئیه رفسنجان با حضور حداکثری ورودی های سال 65 این دانشسرا پس از 30سال و در ابتدای دوره بازنشستگی اکثر این افراد در اقامتگاه بوم گردی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۳  
قتل خانوادگی دیگری در شهرستان بم رخ داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۷:۵۳  
همایش انجمن معتادان گمنام شهرستان زرند با حضور قویدل دادستان زرند و برخی مسئولین شهرستان و اعضای انجمن معتادان گمنام زرند در تالار خان سالار این شهر برگزار گردید.
مشاهده نتایج بیشتر...