دوشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۲:۴۷Oct 2018 22

جدیدترین خبرهای «دادگستری»

روزنامه جوان آنلاین   ۲ دقیقه پیش    
علت حادثه مرگ وکیل دادگستری در حادثه آتشین در محله باغ فیض تهران خودسوزی اعلام شد. جسد سوخته این وکیل که فرشید هکی نام دارد، ساعت 18:40 روز چهارشنبه 25 مهرماه در صندلی عقب خودروی پرشیای مشکی رنگش حوالی خانه اش، روبه روی مجتمع تفریحی الماس شهر در خیابان سیمون بولیوار در محله باغ فیض کشف شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۳۲ دقیقه پیش    
وکیل تعدادی از فعالان محیط زیستی بازداشت شده می گوید: 10 ماه بعد از بازداشت، اتهام این افراد از جاسوسی به افساد فی الارض تغییر کرده است. محمدحسین آقاسی وکیل دادگستری روزگذشته به برخی از وب سایت های خبری گفت که دادستان تهران خواستار تفهیم اتهام افساد فی الارض به پنج فعال زیست محیطی از هشت فعال ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: امروز ادعای رعایت حقوق بشر در کشورهای غربی، آدرس غلط دادن است.
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اصفهان گفت: فقدان سواد رسانه ای باعث شده خانواده ها دچار سرقت و کلاهبرداری های اینترنتی شده یا اقدام به نشر اکاذیب نمایند، بدون آنکه پیشگیری های لازم را انجام داده یا نسبت به جرم بودن آن آگاه باشند.
روزنامه اطلاعات   ۲ ساعت پیش    
یزد- خبرنگار اطلاعات:معاون حفاظت و بهره برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران اعلام کرد: در راستای حفاظت از منابع آبی و مدیریت مصرف آب، 400 دشت کشور ممنوعه اعلام شد. ...
کیهان   ۲ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ملکی که بیش از 40 سال قبل در تصرف اشخاصی در آمده بود و این ملک در مجموعه نفتی گچساران قرار گرفته بود با همکاری شرکت نفت و دادگستری این شهرستان این ملک رفع تصرف شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: هنوز زمان اجرای حکم اعدام وحید مظلومین ملقب به سلطان سکه و محمد اسماعیل قاسمی (محمد سالم) مشخص نشده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- معاون حقوقی قوه قضاییه گفت: اصلاح قانون کارشناسان دادگستری یک امر لازم بوده و در دست بررسی است.
روزنامه البرز فردا   ۳ ساعت پیش    
مطالبق تشریفات معمول دادرسی، اکثر تصمیمات و اقدامات دادگاه مسبوق به ابلاغ است. ابلاغ به اشخاص خاصی صورت می گیرد نظیر اصحاب یا طرفین دعوی، وکلای ایشان،گواهان وکارشناسان دادگستری که از طرف مقام محترم قضایی احضار شده باشند. بنابراین اهمیت ابلاغ اوراق قضایی در دادرسی عادلانه بسیار حائز اهمیت است ...
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
سمنان-معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان سمنان، گفت: حمایت از سرمایه گذاران در چارچوب قضائی و قانونی در دستور کار دادگستری سمنان است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
آنکارا- ایرنا- عبدالحمید گل وزیر دادگستری ترکیه اعلام کرد که با صدور حکم قضایی، 209 پرونده مربوط به کودتای نافرجام 15 جولای 2016(25 تیرماه 1395) ترکیه مختومه شده است.
میزان   ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- رییس کل دادگستری استان تهران در مراسم گرامیداشت روز کارشناس گفت:ادعای رعایت حقوق بشر در غرب آدرس غلط دادن است، هیچ مکتبی و تفکری و اندیشه ای به مانند اسلام اهتمام به حقوق بشر نداشته است ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: هنوز زمان اجرای حکم اعدام وحید مظلومین و محمد سالم مشخص نشده است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان تهران از ارسال پرونده مشایی در دادگاه تجدید نظر خبر داد و گفت: شعبه رسیدگی به این پرونده تعیین شده است.
کارگر نیوز   ۵ ساعت پیش    
یک وکیل دادگستری در خصوص سنوات نوشابه ای شرکت زمزم گرگان گفت: حتی اگر کارگر توافق کند که در ازای سنواتش، نوشابه بگیرد این مغایر با قانون است و او می تواند توافق را از بین برده، و تقاضای پولش را بدهد و به صورت نقدی سنوات را دریافت کند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- پرونده قاسم شعله سعدی و آرش کیخسروی دو وکیل دادگستری که 27 مرداد در مقابل مجلس شورای اسلامی بازداشت شدند، برای رسیدگی به شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی ارجاع شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
سمنان - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان سمنان گفت: قوانین مزاحم و متعارض در اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی به منظور رونق کسب و کار و افزایش اشتغال در استان حذف شود.
راک نیوز   ۶ ساعت پیش    
ساجدی معاونت قضایی دادگستری استان هم در این جلسه از زحمات سی ساله نصرت الله خشنود رئیس سابق دادگاه عمومی و انقلاب بخش مارگون تقدیر کرد و گفت: مردم داری و تلاش برای برقراری امنیت، همکاری با نهادهای امنیتی و دولتی و حسن نیت از مشخصه های نصرت الله خشنود بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
حمیدرضا رستمی ارتقای خدمت رسانی به مردم را اولویت قوه قضائیه دانست و گفت: تکریم ارباب رجوع باید در اولویت باشد که دراین باره اقدامات خوبی رخ داده است. ...
دانا   ۶ ساعت پیش    
مراسم تودیع و معارفه دادستان چرام با حضور معاون قضایی دادگستری استان برگزار و ساجدصدری به عنوان دادستان جدید چرام معرفی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
دیدار امشبِ رییس کل دادگستری استان با مردم شهر قزوین به زمان دیگری موکول شد.
خبرگزاری برنا   ۷ ساعت پیش    
رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی گفت: از زمان مشروطه تا به حال نیاز به قانون تعریف جرم سیاسی وجود داشت و خوشبختانه این امر انجام شد، منتها محاکم توجه لازم را به این موضوع ندارند.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
سمنان - مشاور معاون فرهنگی قوه قضائیه ارتقای خدمت رسانی به مردم را اولویت این قوه دانست و گفت: تکریم ارباب رجوع می بایست در اولویت باشد که دراین باره اقدامات خوبی رخ داده است.
روز نو   ۷ ساعت پیش    
وکیل مدافع اولیای دم فرزانه پوررجبی-وکیلی که در مقابل دادگستری لنگرود به ضرب گلوله کشته شد- از صدور کیفرخواست برای متهم این پرونده و ارسال آن به دادگاه خبر داد. ؛ عبدالصمد خرمشاهی در این باره اظهار کرد: پرونده موکلم با صدور کیفرخواست به شعبه سوم دادگاه کیفری یک شهرستان رشت ارسال شده است. ...
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
اولین تصاویر ادعایی "جیش العدل" از نیروهای ربوده شده در میرجاوه، تایید سلامتی کامل مرزبانان ربوده شده، واکنش به ادعای استعفای ظریف، کاهش 50 درصدی هزینه مکالمات تلفنی میان ایران و عراق در ایام اربعین، واکنش قطر به خبر فاکس نیوز در رابطه با ایران ...
ایران اکونا   ۸ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در گچساران عرصه هایی که بالغ بر 15 هکتار و ارزش آنها نیز بیش از یک هزار میلیارد تومان بوده به بیت المال بازگشته است.
حامیان ولایت   ۸ ساعت پیش    
دو مدیر شرکت نفتی سوئدی لاندین به اتهام ارتکاب جنایت علیه بشریت در سودان، محاکمه می شوند. اتهام های مزبور بین سال های 1997تا 2003 رخ داده و در صورت اثبات آنها، این دو مدیر به حبس ابد محکوم خواهند شد. مورگان یوهانسون وزیر دادگستری سوئد در این باره گفت: عدالت باید روال خود را طی کند. ...
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان سمنان گفت: اولین جاده آهنگین کشور در 300 متر از محوری در شهرستان دامغان در استان سمنان ایجاد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری گلستان به ابلاغ الکترونیکی اوراق قضایی هم اشاره کرد و گفت: گلستان به عنوان نخستین استان اسامی 17 مفسد اقتصادی را به مردم معرفی کرد.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
اعضای کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای دادگستری مرکز در دیداری با رییس شورای شهر تهران بر ضرورت پایش و پیگیری مصادیق نقض حقوق شهری با همکاری کانون وکلا و نهادهای مدنی تاکید کردند.