سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۰:۳۴Jun 2018 19
 

جدیدترین خبرهای «آموزش و پرورش»

ایسنا   ۲۰ دقیقه پیش    
ستاد ثبت نام مدارس وزارت آموزش و پرورش در قالب بخشنامه ای خطاب به مدیران کل آموزش و پرورش استان ها روند ثبت نام در سال تحصیلی جدید را تشریح و اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۲۴ دقیقه پیش    
تجمعات فرهنگیان بازنشسته باز هم مقابل آموزش وپرورش تکرار شد و آنها نسبت به تاخیر طولانی دریافت پاداش معترض هستند در همین باره سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس معتقد است"دولت بالاخره پول معلمان را می دهد اما با ماه ها تاخیر و ایجاد نارضایتی فراوان."
شعار سال   ۳۴ دقیقه پیش    
جمعی از فرهنگیان بازنشسته سال 96 صبح امروز در اعتراض به عدم واریز پاداش پایان خدمت مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند.
تهران پرس   ۱ ساعت پیش    
ارومیه - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: برای تحقق راهکارهای اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باید برنامه عملیاتی تدوین شود و توسط شورای آموزش و پرورش تصویب و اجرا شود.
کیهان   ۱ ساعت پیش    
معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش از تحت پوشش قرار گرفتن پنج میلیون دانش آموز در پایگاه های تابستانی امسال آموزش و پرورش خبر داد.
نسیم   ۲ ساعت پیش    
مدیر کل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش با اشاره جزئیات طرح اسکان تابستانی از فعالیت بیش از 23 هزار کلاس درس در این طرح خبر داد.
نسیم   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از اجرای طرح کلاس های ضمیمه کاردانش در دبیرستان های شاهد از مهر امسال خبر داد.
فارسی مچ   ۲ ساعت پیش    
به گزارش فارسی مچ ، شورای عالی آموزش و پرورش در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی، طراحی نمون برگ گواهینامه پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه را به مسابقه بگذارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی پزشکی نشده اید، برترین اخبار امروز این سرویس خبری را از نگاه کاربران در ادامه دنبال کنید. زمان توزیع کارت کنکور سراسری 97 اعلام شد/ صدور بیش از یک میلیون کارت شرکت در آزمون ...
عصر ایران   ۳ ساعت پیش    
دادگستری، آموزش و پرورش و بهزیستی لرستان شایعه تعرض به دانش آموزان در لرستان را رده کرده و از پیگیری قضایی شایعه سازان خبر دادند. به گزارش تسنیم، در روز گذشته شایعه ای در فضای مجازی کشور و استان مبنی بر تعرض به 6 دانش آموز در استان لرستان منتشر که سبب تشویش اذهان عمومی شد ...
پایگاه خبری ارس تبار   ۳ ساعت پیش    
جلسه هماهنگی و پشتیبانی اردوهای طرح هجرت 3 با مشارکت بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش اصلاندوز برگزار شد.
هنگام نیوز   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل آموش و پرورش استان لرستان خبر تجاوز به 6 دانش آموز لرستان که در شبکه های اجتماعی منتشر شده را تکذیب کرد.
ایسکانیوز   ۳ ساعت پیش    
رئیس مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش پژوهان گفت: سازمان سمپاد تمایلی به ادغام آزمون با مدارس نمونه دولتی نداشت و این کار به دستور وزارت آموزش و پرورش انجام شده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
اهواز - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش شهرستان کارون گفت: برای جلوگیری از ترک تحصیل و ادامه تحصیل دانش آموزان این شهرستان در مقاطع بالاتر نیاز است که در این منطقه دبیرستان شبانه روزی احداث شود.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
شهرکرد- مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از آماده سازی کلاس های درس برای اسکان مسافران تابستانی در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز گفت:پیش بینی می شود بیش از 6 هزار نو آموز در مقطع پیش دبستانی مدرسه دولتی و غیردولتی ناحیه 4 اهواز ثبت نام می گردد.
روزنامه باختر   ۵ ساعت پیش    
هادی نوروزی – سردبیر این روزها که هنگام ثبت نام دانش آموزان در مدارس است، والدین دانش آموزان و مدیران مدارس دچار چالشی عجیب شده اند. به نحوی که از یک طرف مسوولین امر در آموزش و پرورش با قاطعیت در رسانه ها اعلام می کنند که مدارس هنگام ثبت نام دانش آموزان حق دریافت هیچ وجهی ندارند و از سویی ...
تدبیر و امید   ۵ ساعت پیش    
در سال های اخیر روند تدوین برنامه های سنواتی در تطابق برنامه ها بر راهکارهای سند و تحقق اهداف آن مبتنی بوده است. بررسی سیاست ها و برنامه های سال های 96، 95 و 97 وزارت آموزش و پرورش بیانگر همین مطلب است.
شهروند البرز   ۵ ساعت پیش    
مدیر کل آموزش و پرورش البرز از مدیران مدارس استان خواست هیچ گونه وجه اضافی بابت نام نویسی برای سال تحصیلی جدید یا پایگاه های اوقات فراغت از دانش آموزان دریافت نکنند.
نسیم   ۵ ساعت پیش    
بازنشستگان فرهنگی در اعتراض به پرداخت نشدن پاداش پایان خدمت و وعده های پی در پی برای واریز شدن آن صبح امروز مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند.
نسیم   ۵ ساعت پیش    
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به برنامه های ارتقای مهارت های اجتماعی و اخلاقی دانش آموزان گفت: این برنامه ها در قالب متون درسی و فوق برنامه های آموزشی از مهر 97 اجرا خواهد شد.
نسیم   ۵ ساعت پیش    
فرهنگیان بازنشسته سال 96 بار دیگر در اعتراض به پرداخت نشدن پاداش پایان خدمت خود مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند.
پایگاه خبری دشت حر   ۵ ساعت پیش    
دشت حر: مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی گفت : آمار اعلام شده شرکت کنندگان کنکور به آموزش و پرورش؛ نشان از رشد 57 درصدی دواطلبان در شهرستان ثلاث باباجانی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از آغاز طرح اسکان تابستانی فرهنگیان در استان از اول تیرماه خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۵ ساعت پیش    
اعتمادآنلاین: معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به پرسشی درباره حادثه رخ داده در مدرسه غرب تهران گفت: بسیاری از مطالبی که در فضای مجازی منعکس شد بعدا مشخص شد که واقعیت نداشت ...
خبر ماکو   ۵ ساعت پیش    
منطقه آزاد ماکو – ماکو -مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: سرنخ حل مشکلات کثیری که جامعه دانمگیر آن است باید از ریشه آن که آموزش و پرورش و نهادهای دخیل در این بحث است پیگیری شود. ...
روزنامه باختر   ۶ ساعت پیش    
سختی سوالات امتحان نهایی چند سالی مورد اعتراض دانش آموزان پایه سوم دبیرستان بود و در دو سه سال اخیر لو رفتن این سوالات در فضای مجازی دردسرساز شد. به گزارش باختر به نقل از ایسنا، علی رغم تاکید مسئولان آموزش و پرورش مبنی بر ضریب امنیتی بالای طراحی ...
خانه ملت   ۶ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش مجلس، پرداختن به مسائل تربیتی در مدارس را "نابسامان" دانست و گفت: توجه ها صرفا به حوزه آموزشی معطوف شده است.
پایداری ملی وابسته   ۶ ساعت پیش    
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش برنامه های تابستانی آموزش و پرورش برای دانش آموزان را اعلام کرد و گفت: پیش بینی ما این است که شمار پایگاه های اوقات فراغت در سال جاری به 33 هزار مورد برسد و بتوانیم 5 میلیون دانش آموز را جذب کنیم.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش    
وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: در حال حاضر با یکی از شرکت های معتبر، قابل اعتماد و صاحب تجربه در زمینه تست های روانشناسی معلمان وارد مذاکره شده ایم تا برنامه های خود را آماده و برای مهرماه آغاز کنیم.