سه شنبه ۲۳ مردادساعت ۱۸:۲۰Aug 2018 14

جدیدترین خبرهای «آموزش و پرورش»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۲ دقیقه پیش    
اقتصاد ایران: گناباد- مدیر آموزش و پرورش گناباد گفت: جشن 100 سالگی آموزش و پرورش گناباد روز چهارشنبه با حضور وزیر آموزش و پرورش در این شهرستان برگزار می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۷ دقیقه پیش    
تسنیم: سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ممنوعیت استفاده لوازم التحریر و کیف های دارای تصاویر نمادهای غربی در مدارس گفت: هیچ یک از فروشگاه های وابسته به آموزش و پرورش اجازه فروش محصولات خارجی را ندارند.
کازرون نما   ۱۸ دقیقه پیش    
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون گفت: دانش آموز این شهر مقام دوم کشوری مسابقات قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش را کسب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۹ دقیقه پیش    
رییس دانشگاه فرهنگیان کشور گفت:سند تحول بنیادین یکی از فرصت های بزرگ آموزش و پرورش برای ارتقاء نظام تعلیم و تربیت است.
ایرنا   ۲۲ دقیقه پیش    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: توسعه حرفه ای شامل تلاش خودجوش فردی در مسیر کسب توانمندی های لازم در حیطه کاری از ملزومات شغل معلمی است و در نهایت توسعه انسانی در ابعاد مختلف را در پی دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۲۲ دقیقه پیش    
اقتصاد ایران: وزیر آموزش و پرورش گفت: استفاده از کالاهای خارجی در مدارس باید ممنوع شود و ما در این ممنوعیت مصر هستیم.
ایسنا   ۲۴ دقیقه پیش    
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: پوشش تحصیلی در استان ایلام در مقطع ابتدایی 98 درصد و در مقاطع بالاتر 95 درصد است.
اترک نیوز   ۲۹ دقیقه پیش    
ششمین نمایشگاه ایران نوشت با حضور وزیر آموزش و پرورش در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افتتاح شد.
تهران پرس   ۲۹ دقیقه پیش    
وزیر آموزش وپرورش با اشاره به نامه 170 نماینده مجلس، گفت: برای حذف کنکور چاره ای جز افزایش امتیاز سوابق تحصیلی نیست.
نصر نیوز   ۳۷ دقیقه پیش    
نصر: وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ممنوعیت استفاده لوازم التحریر و کیف های دارای تصاویر نمادهای غربی در مدارس گفت: هیچ یک از فروشگاه های وابسته به آموزش و پرورش اجازه فروش محصولات خارجی را ندارند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۴۴ دقیقه پیش    
اقتصاد ایران: کرج - مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: ستاد نکوهداشت چهلمین سا لگرد انقلاب اسلامی با هدف پاسخگویی به شیطنت های آمریکا و همه کسا نی که به دنبال سیانمایی برای ناکارآمد جلوه دادن نظام و این انقلاب هستند در این استان تشکیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴۵ دقیقه پیش    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای حفظ وضع آموزشی باید به دنبال افزایش بهره وری در آموزش و پرورش بود.
خبرگزاری مهر   ۴۷ دقیقه پیش    
یاسوج- مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت: در طرح نماز کلید بهشت، 543 آموزش دهنده سوادآموزی، احکام مربوط به نماز را به سوادآموزان آموزش می دهند.
ایکنا   ۵۰ دقیقه پیش    
گروه فرهنگی - معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش ماکو از سنددار کردن 16 میلیون و سیصد متر مربع از اراضی مدارس ماکو خبر داد و گفت: تلاش می شود تمامی اراضی و مدارس آموزش و پرورش ماکو سنددار شوند.
روزنامه البرز فردا   ۵۹ دقیقه پیش    
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: 24 دانش آموز پسر این استان در سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی هنری کشور حائز رتبه برتر شدند. مسعود مهران نیا افزود: این مسابقه ها همه ساله با هدف شناسایی و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان برگزار می شود. ...
هم نوا   ۱ ساعت پیش    
وزیر آموزش و پرورش به بحث آثار اقتصادی استفاده از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: عنوان می شود گردش مالی بازار لوازم التحریر 4 هزار میلیارد تومان است البته حدس بنده بازار 4 تا 6 هزار میلیارد تومان است که 50 تا 60 هزار شغل را ایجاد می کند.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
دیدار مدیرکل آموزش و پرورش و مدیرکل نوسازی مدارس قم امروز 23 مرداد ماه 1397 با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه/ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم به پروژه بازآموزی و مهارت افزایی تدریس قرآن کریم اشاره کرد و گفت: این پروژه به منظور تقویت و آموزش نوین دبیران دوره ابتدایی و متوسطه طراحی و با همکاری آموزش وپرورش و اوقاف و امور قم اجرا خواهند شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: نوشهر - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش مازندران از حائز رتبه برتر شدن 35 دانش آموز پسر در سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری کشور خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱ ساعت پیش    
نصف جهان: مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: خیرین مدرسه ساز در استان اصفهان به خصوص در آران و بیدگل حضور پر رنگ دارند و با مشارکت آنها، تا مهرماه امسال صد طرح را در سطح استان اصفهان افتتاح خواهیم کرد . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
سیدمحمد بطحائی به سوالاتی درباره دلایل کوچک شدن جایگاه معلمان پرورشی پاسخ داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان تفت گفت: جلسه ستادپروژه مهر در راستای برنامه ریزی مقدمات بازگشایی مدارس در این شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
محمد کرد رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه سجاسرود ضمن عرض تبریک به این دانش آموزان و خانواده ایشان ، از مدیریت ، عوامل اجرایی ، دبیران و مربیان آموزشگاه شهید چمران سجاس که سهم بسزایی در موفقیت این دانش آموز داشتند ، تشکر و قدردانی نمود .
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کرج - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: ستاد نکوهداشت چهلمین سا لگرد انقلاب اسلامی با هدف پاسخگویی به شیطنت های آمریکا و همه کسا نی که به دنبال سیانمایی برای ناکارآمد جلوه دادن نظام و این انقلاب هستند در این استان تشکیل شد.
نصر نیوز   ۱ ساعت پیش    
نصر: مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی معتقد است گره گشایی مشکلات آموزش و پرورش در گرو توانمندسازی نیروی انسانی است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کرج - ایرنا- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت : زمان مصاحبه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 97 آموزش و پرورش در این استان مشخص شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
بیستمین دوره مسابقات ورزشی کارکنان آموزش و پرورش استثنائی سراسر کشور با رقابت 370 ورزشکار آقا در مشهد آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش گلستان گفت: سرانه هر دانش آموز گلستانی کمتر از 2 هزار تومان است و در این شرایط نیاز است که از اعتبارات استانی هم به آموزش و پرورش کمک شود.
تهران پرس   ۱ ساعت پیش    
اصفهان - معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: مدیران مدارس باید به ازای پول دریافتی از والدین هنگام ثبت نام دانش آموزان شفاف سازی مالی کنند.
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
سید محمد بطحایی با اشاره به اهمیت مهارت آموزی در مدارس اظهار کرد: توسعه و گسترش فعالیت های فرهنگی هنری و برگزاری جشنواره ها از مهم ترین برنامه های آموزش وپرورش برای تحقق مهارت آموزی و کشف استعدادها است.