سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۱:۵۴Jan 2019 22
 

جدیدترین‌های «بروجرد»

یافته   ۱ ساعت پیش    
چاپ ایمیل طی احکامی از سوی سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 12 سرپرستان، شرکت های غله شهرستان های خرم آباد و بروجرد منصوب شدند. به گزارش یافته، طی احکامی از سوی سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 12 ...
ایکنا   ۲ ساعت پیش    
گروه اجتماعی امام جمعه بروجرد با بیان این که مدیریت شهر بروجرد نیازمند یک مدیریت جهادی و دغدغه دار است، اظهار کرد: شهدای زیادی برای انقلاب اسلامی به شهادت رسیدند که باید جهت اهداف آن ها حرکت کنیم.
سیری در ایران   ۳ ساعت پیش    
شهرستان سلسله در چهل و سه کیلومتری شمال خرم آباد و در قسمت غرب بروجرد واقع شده است. این شهرستان قبلاً از توابع شهرستان خرم آباد بودکه بعداً به شهرستان مستقلی تبدیل شد. مرکز شهرستان سلسله، شهر کوهستانی الشتر است که محل کونت طوایف حسنوند، کولیوند، یوسفوند و هنام و بسطام می باشد. جاذبه های دیدنی ...
ایران آنلاین   ۳ ساعت پیش    
پس از 8 ماه که کارکنان شهرداری بروجرد حقوقی دریافت نکرده اند و این مسأله مشکلاتی را برای خانواده کارمندان و کارگران این شهرداری لرستان بوجود آورده، احمد مرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان قول داد که بخشی از حقوق آنان تأمین شده و در طول امروز(سه شنبه) یا فردا(چهارشنبه) به حسابسشان ...
یافته   ۳ ساعت پیش    
چاپ ایمیل امام جمعه بروجرد گقت: وقتی می بینم به بروجرد اجحاف می شود نمی توانم سکوت کنم. به گزارش یافته، "حجت الاسلام حسینی" امام جمعه بروجرد در جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر، با انتقاد از وضع موجود در بروجرد گفت: کدام شهر را دیده اید که فرماندار 8 تا 9 ماه سرپرست باشد؟ ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۰:۰۲    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد از اختصاص هزار و 50 سالن نمایش کشور به این شهرستان خبر داد و گفت: در دوران پس از انقلاب با افزایش 20 برابری بودجه رشد قابل توجهی در زمینه تولید فیلم و نمایش داشته ایم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۵    
بروجرد - ایرنا - معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: حل مشکلات روستائیان با هدف جلوگیری از مهاجرت آنها به شهرها باید در اولویت کاری مسئولان قرار بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۱    
امام جمعه بروجرد با بیان اینکه شهر بروجرد در بلاتکلیفی به سر می برد و حتی هنوز تکلیف شهردار هم مشخص نشده است گفت: هرچه سریع تر به مشکلات کارگران شهرداری بروجرد رسیدگی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۶    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد به برگزاری نشست های سیاسی مسئولان در بین مردم گفت: برای نخستین بار از نخبگان حائز مقام کشوری تجلیل می شود.
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۱    
امام جمعه بروجرد گفت: بلاتکلیفی مدیران سرپرست بروجرد به ضرر شهر است که باید هر چه سریع تر حکم تایید یا رد این افراد صادر شود.
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۱    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد با بیان اینکه وضعیت شهرداری مناسب نیست گفت: ضروری است تا هر چه سریعتر برای رفع مشکلات کارگران شهرداری بروجرد اقدام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۱    
فرماندار بروجرد گفت: مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان از دهه فجر به عنوان فرصتی برای انعکاس دستاوردهای انقلاب استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۱    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری هر چه سریعتر مشکل کارگران شهرداری بروجرد را حل کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۱    
امام جمعه بروجرد در انتقاد به صادر نشدن احکام فرماندار و شهردار این شهرستان گفت: این بلاتکلیفی ها به شهر و مردم بروجرد ضرر می زند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۷    
بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد گفت: عزت، اقتدار وعظمت ایران با استقلال و ایستادگی در برابر دشمنان به دست آمد و امروز بسیاری از کشورها انقلاب اسلامی را به عنوان الگوی خود انتخاب کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۳    
بروجرد - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد گفت: اعتبار اختصاص یافته برای مرمت و بازسازی آثار تاریخی این شهرستان با توجه به وسعت این بناها کافی نیست و انجام این مهم نیازمند اعتبارات ویژه است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۸    
بروجرد - ایرنا - کارکنان و کارگران شهرداری بروجرد امروز دوشنبه برای سومین روز متوالی در هفته جاری با تعطیل کردن کارخواستار پرداخت 9ماه حقوق معوقه خود شدند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۲    
گروه اجتماعی عضو هیئت علمی دانشگاه آیت الله بروجردی با بیان این که از هر پنج ازدواج ثبت شده در بروجرد دو مورد آن به طلاق می انجامد، بر لزوم استفاده از ظرفیت دانشگاه های موجود در شهرستان برای آموزش به خانواده ها تاکید کرد.
یافته   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۷:۵۶    
در بیانیه ای از طرف عباس گودرزی مطرح شد: چاپ ایمیل اینست که به علت مشغله زیاد جلسات کاری و پیگیری های حوزه انتخابیه صلاح دیدم به فرصتی مقتضی موکول کنم تا مبسوط و صریح با مردم سخن بگویم که البته در اولین فرصت با حضور در یکی از مساجد شهرستان و با اعلام قبلی پاسخگوی سوالات مردم عزیز خواهم بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۱    
ظهر امروز ستاد ساماندهی امور جوانان بروجرد با هدف بررسی مشکلات و موانع پیش روی ازدواج این قشر از جامعه با حضور متولیان امر در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۰    
بروجرد - ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: شورای اسلامی شهر پرداخت حقوق معوقه کارگران و کارکنان شهرداری را در اولویت قرار داده و در این راستا نیز اقداماتی انجام شده است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۷    
نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان اینکه دلایل متعددی وجود دارد که استانی شدن انتخابات به مصلحت مردم، کشور و نظام نیست گفت: استانی شدن انتخابات تضعیف پشتوانه مردمی است و مشارکت را کاهش می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۳    
بروجرد - ایرنا - کارکنان و کارگران شهرداری بروجرد امروز یکشنبه برای دومین روز متوالی در هفته جاری با تعطیل کردن کارخواستار پرداخت 9ماه حقوق معوقه خود شدند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۸    
رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: برای رفع سدمعبر باید فرهنگ سازی صورت گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۲    
بروجرد - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: درگرامیداشت دهه مبارک فجر 6 طرح عمرانی، خدماتی جهاد کشاورزی در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۵    
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعضی ها با استانی کردن انتخابات به دنبال حذف رقبای انتخاباتی خود هستند، اظهارداشت: استانی شدن انتخابات باعث می شود که چرخش نخبگان در کشور متوقف شود و یک عده خاص علی الدوام بتوانند در امور بمانند و برای کشور تصمیم گیر باشند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۶    
بروجرد - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: در دهه فجر امسال هشت واحد تولیدی و صنعتی با اعتباری بیش از 28 میلیارد ریال دراین شهرستان به بهره برداری می رسد.
پرتال جامع خودرو کشور   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۷    
شرکت عظیم خودرو به تولید کراس اوور چینی هان تنگ پرداخته است. محصول هان تنگ ایکس7 به عنوان اولین تولید این خودرو چینی در ایران و شهر بروجرد به تولید رسیده است و خط تولید صنایع تولیدی عظیم خودرو می تواند در هر ساعت ...
همشهری   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۲    
مینا معظمی| بروجرد - خبرنگار: سال هاست که کارشناسان از سالخوردگی جمعیت به عنوان زنگ خطری برای کشور یاد می کنند. این موضوع تبعات اقتصادی و فرهنگی بسیاری دارد؛ به همین دلیل حساسیت های بسیاری در این حوزه وجود دارد ...
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۱    
جمعی از کارگران شهرداری بروجرد در اعتراض به 8 ماه حقوق معوقه تجمع کرده و خواستار رسیدگی به این مشکل شدند.
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۱    
فرماندار بروجرد گفت: روستای کپرگه بروجرد به دلیل زلزله سال های اخیر و بارندگی دچار رانش شد.
یافته   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۱    
استاندار در تائید رضا آریایی به عنوان فرماندار ویژه؛ چاپ ایمیل محمد فیضی پیشکسوت مطبوعات لرستان در یادداشتی خطاب به استاندار خادمی نوشت: بروجرد دومین شهر بزرگ لرستان پس از خرم آباد است که اقتصاد اول استان در آن فعال و پویا می باشد، به همین دلیل نیازمند حساسیت و توجه بیشتر در انتصابات است ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۰    
بروجرد - ایرنا - معاون عملیات آتش نشانی بروجرد گفت: برخورد خودروی نیسان باری با دوچرخه منجر به فوت راکب آن شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۲    
بروجرد - ایرنا - کارکنان و کارگران شهرداری بروجرد با تعطیل کردن کار خواستار پرداخت 9ماه حقوق معوقه خود شدند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۶    
فرماندار ویژه بروجرد گفت: روستای ونایی یک منطقه گردشگری ملی است. این خبر هیجان انگیز در بخش منطقه گردشگری ونایی و تخریب منطقه گردشگری ونایی بوده و می تواند اثر مهمی در حفظ این منطقه بر ایران زمین داشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۶    
بروجرد - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی بروجرد گفت: دمای فعلی هوای این شهرستان 6 درجه زیر صفراست که نسبت به روز گذشته چهار درجه کاهش یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۱    
فرمانده انتظامی بروجرد از توقیف 40 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در طرح برخورد با تخلفات راهور در این شهرستان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۸:۴۱    
دادستان بروجرد با بیان اینکه متزلزل شدن روابط خانوادگی و اجتماعی از آسیب های فضای مجازی است گفت: استفاده صحیح از فضای مجازی نیازمند فرهنگ سازی است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۶    
امام جمعه بروجرد گفت: مدیر در جامعه اسلامی باید انقلابی و جهادی عمل کند و مدیران و مسئولانی که دغدغه انقلاب و نظام را ندارند باید کنار گذاشته شوند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۵    
بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در آستانه 40 سالگی به نسل جوان معرفی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۰    
بروجرد- رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای بروجرد گفت: عملیات برف روبی راه 100 روستای این شهرستان در جریان است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۲    
بروجرد - ایرنا - بخشدار اشترینان گفت: هم اکنون جاده ارتباطی بروجرد به اشترینان باز و تردد در آن جریان دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۴    
بروجرد - ایرنا - رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد گفت: بارش برف شب گذشته در شهرستان بروجرد راه دسترسی 100 روستا را مسدود کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۵    
رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد از امدادرسانی به 200 خودروی گرفتار در برف خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۵    
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای بروجرد گفت: بر اثر بارش برف راه ارتباطی 100 روستای بروجرد مسدود شده و عملیات بازگشایی در حال انجام است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۳:۵۳    
بروجرد - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد گفت: 200 خودرو گرفتار در برف در جاده های شهرستان توسط امداد گران این جمعیت امدادرسانی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۰    
بروجرد - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی حزب الله گفت: پایه های انقلاب اسلامی ایران با شهادت شهید نواب صفوی و یارانش شکل گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۰:۳۸    
بخشدار مرکزی بروجرد از رانش زمین در جاده روستای گپرکه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۰:۳۵    
نماینده مردم بروجرد از اختصاص پنج میلیارد ریال برای تهیه وسایل سرمایشی و گرمایشی مدارس شهرستان خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۰    
فاطمه گودرزی از مسدود شدن جاده شیخمیری به کپرگه در شهرستان بروجرد بر اثر رانش زمین خبر داد و اظهار داشت: امروز بر اثر رانش زمین جاده شیخمیری به سمت منطقه گردشگری کپرگه بروجرد مسدود شده است. ...