جمعه ۲۵ آبانساعت ۰۴:۴۸Nov 2018 16

جدیدترین خبرهای «بروجرد»

یافته   ۷ ساعت پیش    
چاپ ایمیل استعفای جاویدپور شهردار بروجرد مورد تایید اعضای شورا بروجرد قرار گرفت. به گزارش یافته، جلسه بررسی استعفای شهردار بروجرد با حضور احمد مرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در بروجرد برگزار شد و در این جلسه استعفاء جاویدپور شهردار بروجرد مورد تائید اعضای شورا بروجرد قرار گرفت. ...
رسا   ۷ ساعت پیش    
رییس تبلیغات اسلامی بروجرد به فعالیت تبلیغی مبلغان در جامعه اشاره کرد و گفت: فعالیت مبلغان در مناطق محروم سدی در برابر آسیب های اجتماعی است.
دانا   ۷ ساعت پیش    
با رای پنج نفر از اعضای شورای شهر سرپرست شهرداری بروجرد معرفی شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
بروجرد - ایرنا - رئیس شورای شهر بروجرد گفت: پس از تایید استعفای امیر جاوید پور شهردار بروجرد، ابراهیم صارمی با رای پنج عضو شورای شهر به عنوان سرپرست شهرداری این شهر منصوب شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
بروجرد - ایرنا - نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: سرافرازی امروز ملت ایران از برکات فرهنگ ایثار و شهادت است که دشمنان در فضای مجازی با راه اندازی جنگ روانی و تبلیغات دروغ آن را مورد هجمه قرار داده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۵۳    
"هادی کردی " ازبرگزاری اردوی آمادگی تیم جودو جوانان لرستان در خانه جودو بروجرد خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳    
عضو شورای شهر بروجرد گفت: 100 نفر از نیروهای شهرداری بروجرد شرایط بازنشسته شدن را دارند حتی تعدادی از آنها بیش از 30 سال سابقه خدمت دارند و برای بازنشسته شدن آنها حدود سه میلیارد تومان نیاز است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳    
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: ظریف به جای بهانه جویی برای تحریم و فشار بیشتر بیگانگان بر ملت ایران، دیپلماسی اقتصادی را تقویت کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۰    
بروجرد - ایرنا - فرمانده انتظامی بروجرد گفت: در10 روز گذشته 55 سارق در بروجرد دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۸    
بروجرد - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی بروجرد گفت: بارش باران از ابتدای فصل پاییز تا کنون دراین شهرستان به 90 میلیمتر رسیده که این میزان در سال قبل 16میلیمتر بوده است.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۰    
به خاطر دارم چند سال قبل، اول هر ماه در خانه ما مجلس روضه خوانی برگزار می شد که برای برگزاری آن مقدماتی نیاز بود. هرچند تمامی لوازم بسیار سریع مهیا شد، اما سماور بزرگ آن چیزی بود که کار سفره ما را لنگ می کرد و از آنجا که پدر اعتقادی به کرایه کردن و قرض گرفتن وسایل روضه نداشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۵۲    
پس از درج خبری که 21 آبان ماه در خبرگزاری فارس مبنی بر اینکه اداره راه و شهرسازی بروجرد بیش از 780 روز است بدون سرپرست اداره می شود، اداره کل راه و شهرسازی لرستان پاسخ داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۰۸    
بروجرد- مانور پدافند غیرعامل با محوریت تامین میوه و تنظیم بازار با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در بروجرد برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۶    
بروجرد- مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: این شهرستان 8.3 درصد اراضی لرستان را دارد اما حدود 15.5 درصد تولیدات زراعی استان را به خود اختصاص داده است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۳    
مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: 6000تن سیب برای تنظیم بازار و میوه شب عید در سردخانه های بروجرد ذخیره سازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۰    
بروجرد - ایرنا - رئیس اداره کتابخانه های عمومی بروجرد گفت: همزمان با آغاز هفته کتاب از 24 آبان تا یکم آذرماه ثبت نام کتابخانه های عمومی بروجرد رایگان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۶    
مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: بروجرد رتبه دار تولید محصول سیب و محصولات دامی در سطح استان لرستان است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۸    
بروجرد - ایرنا - پنجمین مانور رومیز پدافند غیرعامل لرستان روز چهارشنبه با موضوع تامین و تنظیم قیمت میوه در بازار شب عید درسالن جلسات فرمانداری بروجرد برگزار شد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۳    
در بروجرد 2 کتابخانه نیمه تمام استاد آیتی و شهید باهنر با پیشرفت های بالای 90 درصد بعد از گذشت سالها هنوز به بهره برداری نرسیده اند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۳۴    
بروجرد - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد گفت: بانک امانات تجهیزات پزشکی با همکاری مساعدت شهروندان و خیرین اجتماعی درهلال احمر شهرستان ایجاد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۲۲    
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم ها دیگر تغییری در شرایط اقتصادی ما ایجاد نخواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۱۰    
بروجرد - ایرنا - هر ساله با فرا رسیدن فصل سرما شاهد حوادث ناگوار گاز گرفتگی (قاتل خاموش) و مرگ هموطنان هستیم که پیشگیری از این مهم نیازمند هوشیاری و دقت لازم در هنگام نصب وسایل گرمایشی را می طلبد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۸:۲۱    
در حالی امروز خبر استعفای شهردار بروجرد شنیده شد که گفته می شود، دخالت برخی اعضای شورا در امور داخلی شهرداری او را وادار به استعفا کرده است.
یافته   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۷:۵۳    
چاپ ایمیل امیر جاوید پور از سمت خود به عنوان شهردار بروجرد استعفا داد. به گزارش یافته،عصر سه شنبه 22 آبان ماه 97 امیر جاوید پور در نامه ای خطاب به رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد از سمت خود به عنوان شهردار این شهر استعفا داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۷:۱۴    
بروجرد - ایرنا - در حالی نامه استعفای شهردار بروجرد در فضای مجازی منتشر شده که رئیس شورای اسلامی شهر و اعضای این شورا از این استعفا اظهار بی اطلاعی می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۸    
رئیس شورای شهر بروجرد با بیان اینکه امیر جاوید پور شهردار بروجرد از سمت خود استعفا داده است گفت: 5 عضو شورای شهر بروجرد مخالف ادامه فعالیت شهردار بودند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۵    
بروجرد- رئیس شورای شهر بروجرد گفت: امیر جاوید پور شهردار بروجرد استعفا داده اما استعفانامه وی تسلیم شورای شهر نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۲۰    
بروجرد - ایرنا - رئیس اداره تعاون روستایی بروجرد گفت: زعفران در چهار هکتار از اراضی روستای شیروان بخش مرکزی این شهرستان توسط شرکت تعاونی زنان روستایی کشت می شود.
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۰    
در شهرستان بروجرد پنج هزار و 49 نفر بیماری دیابت دارند که این بیماران شناسایی شده اند و به نظر می رسد تعاد بیماران دیابتی در بروجرد حدود هشت هزار نفر است که سه هزار نفر هنوز شناسایی نشده اند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۸    
بروجرد - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد گفت: در سال جاری با هماهنگی مقام قضایی و همکاری نیروی انتظامی شهرستان افزون بر 159 هکتار از اراضی ملی بروجرد خلع ید شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۴۷    
مسئول پایگاه حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد گفت: بیش از 5000 سرکشی و بازدید از آثار تاریخی شهرستان انجام شده است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۳۶    
گروه موسیقی تال با هنرمندی فرج علیپور سی ام آبان ماه درسینما فلسطین بروجرد روی صحنه می رود. به گفته علیپور این برنامه نخستین اجرای موسیقی نواحی در این شهرستان است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۳    
بروجرد - ایرنا - کمبود منابع آب و بارش درسال های اخیرضرورت استفاده بهینه ازمنابع آبی موجود و تلاش در جهت حفظ آنها را دوچندان نموده است.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۲:۰۷    
به گزارش خبرنگار مهر ، مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه خانه وزنه برداری بروجرد با حضور عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، عزیزپور مدیرکل اداره ورزش و جوانان لرستان، کریمی معاونت اداره کل ورزش و جوانان لرستان ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۲:۰۶    
سرهنگ مهدی پور غلامحسین گفت: با اجرایی طرح ارتقا امنیت اجتماعی در بروجرد از تاریخ 12 لغایت 18 آبان ماه سالجاری، 2 کیلو و 574 گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۱:۳۶    
اقشار مختلف مردم بروجرد، به ویژه ورزش دوستان و دانشگاهیان از قهرمان وزنه برداری استقبال کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۱۷    
بروجرد - ایرنا - فرمانده انتظامی بروجرد گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در هفته گذشته 137 معتاد و خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۴۶    
بروجرد- فرماندار بروجرد بر لزوم ارتقای ایمنی تردد در جاده ها با ایجاد مراکز معاینه فنی خودرو تاکید کرد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۴۰    
این روزها با سرک کشیدن فصل پاییز در کوچه باغات بروجرد این طبیعت بکر و بهشت گونه رنگ و بویی خاص گرفته تا میزبانی وسوسه انگیز برای علاقه مندان به زیبایی های پادشاه فصل ها باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۲    
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: صنایع زودبازده با خدمات رسانی به مردم و ایجاد اشتغال در حقیقت با یک تیر چند نشان را هدف می گیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۹    
بروجرد- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مانع تراشی ساختار دولتی در پیشبرد امور، بر ضرورت تسهیل در امر اشتغال تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۳    
فرماندار بروجرد گفت: تصادفات رانندگی عامل اول مرگ و میر در کشور ایران به شمار می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۰    
بروجرد- یک مرکز معانیه فنی خودرو طی مراسمی با حضور مسئولان در بروجرد افتتاح شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۸    
رضا میرزایی روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: میزان بارندگی در مدت مشابه سال آبی گذشته پنج میلی متر بوده است. وی افزود: متوسط بارندگی بلندمدت در لرستان در این بازه زمانی 52 میلی متر گزارش شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۳    
بروجرد - ایرنا - نماینده مردم بروجرد و اشترینان درمجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد اشتغال و رونق سرمایه گذاری بخش خصوصی در کشورنیازمند یک حرکت جهادی و انقلابی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۶    
اداره راه و شهرسازی شهرستان بروجرد 780 روز مدیر و یا حتی سرپرستی به خود ندیده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۲    
بروجرد - ایرنا - دومین مرکزمعاینه فنی خودروهای سبک وسنگین درقلعه حاتم بروجرد روز دوشنبه با حضور معاون استاندارلرستان و فرماندار بروجرد، عباس گودرزی نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی و جمعی ازمسئولان شهرستانی بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۰    
بروجرد- وضعیت غیر بهداشتی کشتارگاه دام بروجرد و نداشتن پیش سرد موجب انتقاد فرماندار این شهرستان شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۶    
بروجرد - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد گفت: رشته های ورشوسازی و قلم زنی به عنوان صنایع دستی ویژه شهرستان به دلیل استقبال خوب هنرجویان احیا می شود.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۶    
به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، در جلسه شورای برنامه ریزی و و توسعه استان که با حضور ملشکاهی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان، ملکشاهی راد نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و معاون عمرانی استاندار لرستان برگزار شد طرح هایی به تصویب رسید. ...