چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۲:۱۰Jul 2020 15

ایثار (isaar.ir)

 
ایثار 29 اسفند 1393 ایثار 29 اسفند 1394 ایثار 30 اسفند 1395 ایثار 29 اسفند 1396 ایثار 1 فروردین 1397 ایثار 29 اسفند 1398 ایثار 31 فروردین 1399 ایثار 31 اردیبهشت 1399 ایثار 31 خرداد 1399 ایثار 1 تیر 1399 ایثار 2 تیر 1399 ایثار 3 تیر 1399 ایثار 4 تیر 1399 ایثار 5 تیر 1399 ایثار 6 تیر 1399 ایثار 7 تیر 1399 ایثار 8 تیر 1399 ایثار 9 تیر 1399 ایثار 10 تیر 1399 ایثار 11 تیر 1399 ایثار 12 تیر 1399 ایثار 13 تیر 1399 ایثار 14 تیر 1399 ایثار 15 تیر 1399 ایثار 16 تیر 1399 ایثار 17 تیر 1399 ایثار 18 تیر 1399 ایثار 19 تیر 1399 ایثار 20 تیر 1399 ایثار 21 تیر 1399 ایثار 22 تیر 1399 ایثار 23 تیر 1399 ایثار 24 تیر 1399 ایثار 25 تیر 1399 
  ۲۷ دقیقه پیش    
عصر امروز مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان به همراه مدیرعامل فولاد اطلس گل گهر با سه خانواده شهید مدافع حرم فاطمیون دیدار کردند.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با بیان اینکه پوشش اسلامی از عزت و شخصیت انسان در مقابل نااهلان پاسداری می کند ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با تاکید بر اینکه باید مسئولان فرصت خدمت به خانواده شهدا را قدر بدانند، گفت: در تمام شرایط سخت خدمتگزار و در کنار مردم می مانیم.
  ۴ ساعت پیش    
مراسم تکریم مدیرکل و معارفه سرپرست بنیاد استان همدان با حضور مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور صبح امروز سه شنبه 24 تیر در سالن جلسات ستاد استان برگزار ...
  ۹ ساعت پیش    
بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه سه مشهد مقدس همزمان با هفته عفاف و حجاب نمایشگاه کتاب با این موضوع برگزار کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با حضور معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرعامل ستاد مردمی دیه به ...
  ۹ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران بجستان گفت: ایثارگران واجد شرایط دریافت زمین در اولویت طرح ملی مسکن قرار گرفتند.
  ۹ ساعت پیش    
به مناسبت فرارسیدن هفته عفاف و حجاب نمایشگاهی به همین نام در بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک برپا شده است.
  ۹ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد مازندران بیان کرد: رسالت خدمتگزاری به ایثارگران یک ذخیره و پاداش معنوی برای همه کارکنان بنیاد محسوب می شود لذا باید این وظیفه خطیر را به بهترین وجه ممکن به منصه ظهور برسانیم.
  ۹ ساعت پیش    
در راستای زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا، مزار شهدای گمنام شهر خواف عطر افشانی شد.
  ۹ ساعت پیش    
جلسه هماهنگی ادارات بنیاد، راه و شهرسازی و ثبت اسناد در راستای واگذاری زمین مسکونی به ایثارگران واجد شرایط تایباد برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران قوچان گفت: طرح ورزش در خانه ب منظور حفظ سلامت ایثارگران اجرا می شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز سه شنبه 24 تیرماه در دیدارهایی جداگانه با جمعی از ایثارگران و تشکل های شاهد و ایثارگر به گفت وگو پرداخت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد سمنان بیان کرد: تلاش خادمان شهدا و ایثارگران باید بر تحقق منویات شهیدان و عمل به وصایای آنان در زمینه های مختلف دینی، اخلاقی و تربیتی باشد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: تجلیل، تکریم، صیانت و حمایت از خانواده های معظم شاهد از اهداف اصلی بنیاد است و همه ما وظیفه داریم در راه تحقق این اهداف تلاش کنیم.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران اظهار داشت: برگزاری دیدارهای چهره به چهره با رعایت دستورالعمل های بهداشتی می تواند اطمینان خاطری برای رسیدگی و پیگیری درخواست های ایثارگران باشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد ایلام با اشاره به اینکه گلزارهای منور شهدا پایگاه اصلی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
پوستر رویداد بین المللی روح مقاومت با حضور مدیرکل و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان و رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان در بندرعباس رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ طی حکمی معاون اداری مالی و پشتیبانی اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 12،13،14 را منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۲    
امام جمعه شهر خور در معیت فرماندار شهرستان با حضور در گلزار شهدای روستای چاه ملک به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۲    
آیین رونمایی از پوستر رویداد بین المللی روح مقاومت ، در دفتر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۱    
وام مسکن 850 میلیون ریالی به 55 خانواده شاهد و ایثارگر شهر محمدیه پرداخت شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد اراک گفت: علی شاه محمدی یکی از رزمندگان مدافع سلامت و پرستار بیمارستان امام خمینی (ره) اراک بود که از زمان شیوع کرونا دوشادوش سایر دلاورمردان جبهه سلامت از هیچ تلاشی برای کمک به بیماران ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد اصفهان اظهار داشت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از جایگاه ارزنده ای برخوردار بوده و با اجر عظیم همراه است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سمیرم به همراه جمعی از کشتی گیران شهرستان، با مادر شهید همت طایی دیدار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۵    
فرماندار شهرستان هشترود در شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت این شهرستان گفت : رویکرداصلی نظام مبتنی برترویج فرهنگ ایثاروشهادت است وباید برای ترویج این فرهنگ سیاست گزاری شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۹    
جلسه کارگروه تخصصی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد استان قزوین با هدف برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های این معاونت بر اساس اولویت های 34 گانه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۶    
حجاب تنها پوشش نیست بلکه رفتار هم هست و آرامش روحی و روانی در بین افراد جامعه ، از مهمترین برکات حجاب و عفاف است .
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۰    
مادر شهید فرجی گفت: هنگام رفتن غلام رضا به جبهه هیچ گاه مانعش نشدم و بعد از شهادتش گریه نکردم و افتخار می کنم که مادر شهید هستم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۷    
امام جمعه کلیبر گفت: همسران جانبازان، اسطوره های گمنام مقاومت هستند که زینب گونه پای رشادت همسرانشان مانده اند و با تمامی مشکلات جسمی و روحی غیرتمندانه استقامت می کنند و ثابت کردند شاگردان واقعی مکتب ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۴    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در جلسه رسیدگی به وضعیت اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در دانشکده علوم پزشکی گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۹    
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: مسابقات قرآن کریم ویژه ایثارگران به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت غیر حضوری برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
جانباز 70 درصد استان فارس حاج قدرت حیدری دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۳    
حجت الاسلام عسگری با اشاره به اهمیت بزرگداشت و تکریم از خانواده های معظم شهدا گفت: طرح ملی سه شنبه های تکریم، گامی در راستای تحقق اهداف و شجره طیبه انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۸    
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور حکمی احمد عباسیه بزرگی را به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۸    
مدیرکل ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری از اداره کل بنیاد گلستان بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
پیگیری توام با تکریم مطالبات جامعه ایثارگری و تسربع در حل مشکلات این قشر معزز عین عبادت است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۵    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران خبر داد: تماس تلفنی بیش از 7 هزار ایثارگر مازندرانی با بنیاد در ملاقات عمومی.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۲    
پادکست شهید محمدتقی بخشنده ، از مجموعه مرواریدهای بهشتی تولید بنیاد گلستان و با مشارکت صداوسیمای استان است. این مجموعه به صورت روزانه از صدای گلستان در حال پخش است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۶    
رئیس بنیاد چالوس پس از ملاقات عمومی با ایثارگران این شهرستان طی گفتگویی با بیان اینکه تکریم و رسیدگی به مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران از شاخص های اصلی بنیاد است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۷    
بمناسبت هفته عفاف و حجاب همایش پیاده روی توسط بانوان شاهد و ایثارگر در شهرستان خلخال برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۴    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر درچه از برقراری بیش از 800 تماس تلفنی با جامعه هدف درچه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۲۸    
به مناسبت هفته عفاف و حجاب، مسئولین شهرستان ثلاث باباجانی از بانوان شاغل در بنیاد شهید تجلیل کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۲۸    
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان زاوه گفت: در راستای اجرای طرح سپاس با خانواده های شهید عباس جعفری و شهید حسین صباغ دیدار و تجلیل به عمل آمد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۲۵    
عکاس: مهدی کاظمی
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۳    
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: با شیوع ویروس کرونا طرح "ورزش در خانه" با استفاده از ظرفیت فضای مجازی ویژه ایثارگران استان قم آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۰    
جلسه کمیته مدیریت سبز در اداره کل بنیاد شهرستانهای استان تهران دردفتر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی با حضور اعضای کمیته برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۴    
سرپرست بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان زاوه گفت: فرهنگ ایثار و شهادت باید از مقطع ابتدایی برای دانش آموزان ترویج یابد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۹    
به مناسبت هفته عفاف و حجاب از دو همکار بنیاد بابل خانم حسینی و آقای آسال از سوی رئیس این بنیاد تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۰    
ملاقات عمومی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بهشهر با ایثارگران برگزار و مهمترین مشکلات این عزیزان مورد رسیدگی و پیگیری قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۳۷    
دومین جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش خمین در سالن جلسات آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۳۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به این که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و به ویژه نسل جوان بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۲    
در دیدار مدیر کل بنیاد خوزستان با فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) بر اجرایی شدن مفاد تفاهمنامه فی مابین تأکید شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان جاجرم زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، تجلیل و تکریم از نقش ارزنده خانواده شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با معماری اسلامی را از مهم ترین مؤلفه ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد کرمانشاه این اقدام را گامی مهم به منظور حل مشکل ایثارگران در سال جهش تولید عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۶    
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۳    
رئیس بنیاد کمیجان گفت: تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران وظیفه اصلی مسئولین است .
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۰۷    
دوره دوره های آموزشی تخصصی تیر و مرداد 99 های آموزشی تخصصی تیر و مرداد 99 از تاریخ 21 تیر ماه لغایت 8 مرداد ماه طبق جدول پیوست نامه شماره 5009/99/93815 مورخ 1399/04 ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فاطمه عطوفی دشت بیاض مادر شهیدان حسن و محمد رمضان زاده دشت بیاض پس از سال ها تحمل دوری از فرزندان، به شهیدانش پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۰۴    
به گزارش ایثار" کمیته مدیریت سبز اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران به ریاست حسین شکرویان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و تمامی اعضاء صبح امروز برگزار شد. ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وصیتنامه های شهدا حاوی سفارشات ارزشمندی است که عمل کردن به آنها سعادت دنیا و آخرت را در پی دارد. در لابه لای خطوط این وصیتنامه ها سفارش به عفاف و حجاب بارها و بارها تکرار شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: دستگاه های اجرایی مسئول بایستی در چهارچوب قانون وظایف خود را برای تکمیل سریعتر طرح موزه دفاع مقدس استان انجام دهند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۳۱    
مدیرکل بنیاد مرکزی با اشاره به اهمیت بالای خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران گفت: خدمت به خانواده شهدا علاوه بر یک وظیفه ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۸    
جانباز سرافراز خورشید ذاکری یکی از ایثارگران دفاع مقدس دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۲    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد مازندران گفت: انگیزه و پشتکار و تلاش همکاران باعث پویایی سازمان می گردد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قائمشهر بر بکارگیری توانمندی همکاران زیر مجموعه بر رفع مشکلات ایثارگران تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۷    
رئیس بنیاد بابل گفت: امید است بتوانیم وظایف خود در راه در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت درمان بنیاد خراسان رضوی گفت: در استان خراسان رضوی 774 جانباز اعصاب روان شدید در بنیاد پرونده دارند که در مجموع 85 تخت در مرکز باتوانی امام خمینی (ره) و بیمارستان ابن سینا وجود دارد و این ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۳۲    
بیان قسمتی از زندگی نامه و وصیت نامه شهید رضا قلی شاکری از شهدای جهاد کشاورزی استان خراسان شمالی تحت عنوان طنین موج های بی قرار.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۹    
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: در شرایط فعلی با تأسی از شهدا بیش از هر زمان دیگر نیازمند همدلی، ایثار اجتماعی و مسئولیت پذیری اجتماعی در رعایت فاصله گذاری برای مقابله با بیماری کرونا و حمایت از جانبازان و ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۶    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با صدور پیامی درگذشت پدر گران قدر شهید والامقام سید محمدعلی محمدی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۷    
در پی شهادت سید اسماعیل جنابان جانبار 70 درصد دوران دفاع مقدس و برادر شهید سید ابراهیم جنابان، مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم پیامی را صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۴۷    
معاون بهداشت و رمان اداره کل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی از مرحله جدید توزیع بسته های بهداشتی بین جانبازان شیمیایی متوسط، شدید و جانبازان نخاعی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۴۴    
مادر گرامی شهید کریم شریفی دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: نام و یاد شهدا باید در تاریخ زنده بماند، و این یک ضرورت است که نسل های جوان بافرهنگ ایثار و شهادت و رشادت های شهدا آشنا گردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سید محمد اسماعیل جنابان از جانبازان 70درصد دوران هشت سال دفاع مقدس و برادر شهید سید محمد ابراهیم جنابان روز گذشته بعد از سالها صبر بر رنج مجروحیت دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست .
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۵    
این شهید والامقام در بخشی از وصیت نامه اش عنوان کرده است: به خواهرانم بگویید همچون فاطمه زهرا (س) عمل کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۷:۱۷    
مرحوم حاج محمد مرادزهی پدر شهید معظم شعیب مرادزهی در شهرستان خاش دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۷:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
سردار غلامعلی کفاش فرماندهی بهداری جنوب شرق نیروی زمینی سپاه، شهید مدافع سلامت شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۶:۵۳    
نشست شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر به صورت ویدئو کنفرانس در محل سالن اجتماعات بنیاد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۰:۲۶    
با آغاز موج دوم کرونا، به منظور پیشگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامت جامعه ایثارگری و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان ضدعفونی شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۰:۲۳    
با آغاز موج دوم کرونا، به منظور پیشگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامت جامعه ایثارگری و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان ضدعفونی شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۰:۰۲    
به مناسبت گرامیداشت روز ملی عفاف و حجاب، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان کلیپ عفاف و حجاب را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۳:۵۶    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: سپاه پاسداران یکی از نهادهای ارزشی، انقلابی و مردمی است که نگاه ویژه ای به جامعه ایثارگران دارد و این خدمت بزرگ آنان قابل تقدیر و ستایش است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۳:۵۰    
مجموعه تصویری پوسترهای عفاف و حجاب همزمان با گرامیداشت روز حجاب و عفاف توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۳:۴۴    
مجموعه تصویری پوسترهای عفاف و حجاب همزمان با گرامیداشت روز حجاب و عفاف توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۳:۲۶    
به مناسبت روز حجاب و عفاف، با حضور رئیس مرکز بهداشت خرمدره به همراه جمعی از کارکنان ستاد شبکه مزار مطهر شهدای گمنام شهرستان خرمدره عطر افشانی و گلباران شد .
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
پدر شهیدان علیرضا و حمیدرضا بیات از شهدای استان زنجان، پس از گذشت سال ها تحمل درد و رنج دوری از فرزندان، به لقاءالله پیوست
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک گفت: بیست و نهمین شهید مدافع حرم محمد نوری در شهرستان قرچک تشییع و به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته عفاف و حجاب ، مزار شهدای گمنام خوشنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه عطر افشانی و گلباران شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۲:۲۹    
محمد رضا احمدی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسلامشهر گفت :در راستای طرح تکریم ، دیدار با خانواده های معظم شهدا وایثارگران برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۲:۲۹    
دولتخواه سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران پردیس در دیدار با مدیرعامل آزادراه تهران پردیس با تاکید بر ضرورت خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران گفت:خدمت به ایثارگران یک فریضه مقدس است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز دوشنبه 23 تیرماه در دیدار با اعضای کانون بازنشستگان بنیاد گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۲۸    
شهید "مجید لطفی" به دلیل توانایی بسیار بالا در سال 62 فرماندهی گردان ضربت حضرت رسول (ص) بانه را پذیرفت و در سال 64 فرمانده گردان جندالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بانه شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان اظهار کرد: کاهش مراجعه حضوری جامعه ایثارگری به بنیاد علی الخصوص در شرایط فعلی استان در مواجهه با ویروس کووید 19 ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۵۳    
کتاب نگاه آشنا شامل خاطرات و روایات داستانی سردار شهید مرتضی اسماعیل زاده از الگوهای کم نظیر دفاع مقدس است.
مشاهده نتایج بیشتر...