سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۱:۲۱Feb 2020 25

ایثار (isaar.ir)

  ۲۲ دقیقه پیش    
مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران و پایگاه ایران صدا و رونمایی از 2 کتاب گویای راز درخت کاج و رستگاری در جزیره بعدازظهر روز سه شنبه 6 اسفندماه ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت حاجیه خانم حسنیه جزو دانش مادر شهیدان سرافراز چنگیز، حبیب و مجید آقاجانلو را تسلیت گفت.
  ۷ ساعت پیش    
مسئولان و کارکنان بنیاد استان قزوین به همراه مدیران دستگاه های اجرایی و معتمدین معین با 3 هزار و 41 خانواده شاهد و ایثارگر طی سال جاری دیدار کردند.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران عجب شیر با حضور در منزل آزاده و جانباز متوفی، از خانواده محترم ایشان دیدار و تکریم کرد.
  ۶ ساعت پیش    
امام جمعه شبستر گفت: مادران شهدا شاهدانی بی ادعا هستند که با الهام از مکتب حضرت زهرا (س) باخدا معامله کرده و فرزندانشان را درراه حق و حقیقت راهی جبهه های نبرد با کفر کردند
  ۶ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه هم زمان با ثبت خاطرات والدین معظم شهدا با عنوان سند افتخار گفت: آشنایی با رشادت رزمندگان وزنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا یک وظیفه اساسی است.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: تاکنون 95 درصد از گلزارهای شهدای این استان ساماندهی شده است.
  ۷ ساعت پیش    
کدخبر: 11250 || تاریخ: 06اسفند1398 شهرآرامحله: سعید جلائیان - توفیق هم صحبتی با مادر شهیدان احمدنژاد در روزهایی که بیشتر ما تنها به خود فکر می کنیم برای ما یک تلنگر بود ...
  ۷ ساعت پیش    
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشور با بیان اینکه شهدای ما قهرمانان نفس خود بودند، گفت: در میدان عمل ، مبارزه و غلبه بر هوای نفس شعار تمامی عاشقان و دلدادگان مکتب شهادت بود.
  ۷ ساعت پیش    
امام جمعه رضوانشهر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را نیازمند کار ماندگار و اثرگذار بین افراد جامعه دانست که باید مورد توجه سایر دستگاه های ذیربط قرار گیرد.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس مرکز ارتباطات ومراجعات بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: سامانه سجایا، یک پل ارتباطی الکترونیکی دو سویه ویژه ایثارگران و کارکنان بنیاد است که در سطح کشوری فعالیت می کند.
  ۷ ساعت پیش    
طی مراسمی دو دستگاه ون مناسب سازی شده توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد به مرکز توانبخشی جانبازان امام خمینی (ه) برای جابه جایی جانبازان سرافراز 70درصد قطع نخاع تحویل داده شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پدر شهیدان معظم محمدحکیم و محمدعظیم بلوچ زهی از شهرستان سراوان استان سیستان و بلوچستان به فرزندان شهیدش پیوست.
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد استان در دیدار با خانواده های معظم شهدای شهرستان ایرانشهر اظهار داشت: شهدا با ایثار و فداکاری حق نعمت را بر ما تمام کردند و همه ما روزی خور سفره پربرکت شهدا هستیم.
  ۸ ساعت پیش    
معاون فرهنگی بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی افزود: از ابتدای سال تاکنون 250 یادواره شهدا با هدف ترویج فرهنگ ایثارو شهادت و زنده نگهداشتن نام شهدا در سطح شهرستان های خراسان رضوی برگزار شده است.
  ۸ ساعت پیش    
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل آخرین اقدامات بنیاد را برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تبیین کرد.
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: همه مردم و مسئولان باید پیوسته راه شهدا را ادامه دهند و خانواده های شهدا را چراغ راه انقلاب و نظام بدانند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه باید امانت دار خون شهدا باشیم، اظهار داشت: آرامش و آسایش ما مدیون خون شهدا و ایثارگران و وجود با برکت این خانواده های بزرگوار است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیته ستاد بحران در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با حضور سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد البرز برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد البرز خدمت به شهدا و خانواده های آن ها را باارزش ترین خدمت ها دانست و بیان کرد: خانواده های شهدا با ارزشترین هستی خود را در راه انقلاب دادند.
  ۸ ساعت پیش    
به مناسبت روز مهندس از مهندسین شاغل در بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمدتجلیل شد .
  ۸ ساعت پیش    
مرحوم عمر بلوچ زهی پدرشهیدان محمد جکیم و محمد عظیم بلوچ زهی دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران لنجان، با جمعی از جانبازان 70درصد شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۸ ساعت پیش    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در سفر به شهرستان خوروبیابانک با تعدای از خانواده های معظم شهدا و جانبازان در دیدار چهره به چهره به مسائل و مشکلات این عزیزان رسیدگی کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پدر شهیدان امیر و جلال تقوا طلب از استان همدان به فرزندان شهیدی پیوست.
  ۹ ساعت پیش    
جلسه شورای اداری بنیاد سیمرغ جهت بررسی ارزیابی عملکرد، رعایت مسائل بهداشتی ویروس کرونا و موضوعات مختلف اداری برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران سوادکوه از برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
همسر شهید: آن روز که پیکر حسنم را دیدم دست به صورتش کشیدم و گفتم شهادت مبارک. به آرزویت رسیدی. همیشه دوست داشتم به آرزوهایش برسد.
  ۹ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در دیدار با فرماندار شهرستان خوروبیابانک، ایثار اجتماعی را وظیفه ای برای همه مسئولین دانست.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: نقش بی بدیل مادران شهدا در تربیت موفق فرزندان انقلابی باید بعنوان الگوی عملی در جامعه تبیین و ترویج شود .
  ۹ ساعت پیش    
در جلسه اداری اسفند ماه بنیاد شهید سوادکوه بر رعایت مسائل ایمنی جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا تاکید شد.
  ۹ ساعت پیش    
معاون تعاون بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال جاری چهار هزارو 120 نفر از دوره آموزشی با عناوین مختلف در سطح شهرستان های خراسان رضوی شرکت کردند که ده هزارو 134 نفر جلسه بوده ...
  ۹ ساعت پیش    
رییس بنیاد اراک گفت: راه نجات کشور در شرایط کنونی قدم گذاشتن در مسیر ایثار و شهادت است.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس بنیاد اراک گفت : نمک شناسی حق شهدا این است که در راهی که آن ها باز کرده اند،حرکت کنیم.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مادر شهیدان حبیب،مجید و امیر آقاجانلو دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندانش پیوست.
  ۹ ساعت پیش    
بزودی تفاهم نامه ای بین مسئولان بیمه دی و درمانگاه قائم(عج) شهرستان تاکستان به منظور تسهیل خدمات درمانی به جامعه ایثارگران منعقد می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد بر لزوم بصیرت افزایی در جامعه تأکید کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان به همراه معاون توسعه و منابع انسانی و جمعی از مدیران ستادی با هدف ارزیابی عملکرد برنامه ها از بنیاد شهرستان نایین بازدید کردند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران هرمزگان، صبح سه شنبه-ششم اسفندماه، در نشستی که با رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس داشت ...
  ۹ ساعت پیش    
فرصت های شغلی با استفاده از ظرفیت های مختلف جهت رفع بیکاری جامعه ایثارگران استان قزوین ایجاد می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد اصفهان، گفت: شهدا با نثار خون خود نه تنها نظام و کشور را بیمه کردند بلکه با این ایثار و ازخودگذشتگی خون و روح تازه ای را به جامعه تزریق کردند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد برنامه های این نهاد برای مقابله با کرونا را تشریح کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون فرهنگی، آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد از اعزام 300 نفر از جامعه ایثارگری استان به حج بیت الله الحرام در سال آینده خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سید منصورموسوی: کهگیلویه و بویراحمد نسبت به جمعیت بیشترین حضور در جبهه را داشته، آمار شهدای استان قریب به 1880 شهید است که 976 شهید مربوط به شهدای بسیجی است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور حکمی رضا حاجی آبادی را به عنوان مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
با مشخصات شناسنامه ای و عبارات کلیدی وصیتنامه شهید بزرگوار محمد حسن آذری اشنا شویم .
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری استان اصفهان به همراه جمعی از مسئولین، با خانواده شهیدان خودسیانی و شهید تقی یار یار دیدار کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از حضور در بیت معزز شهیدان گرانقدر سلیمی در گلوگاه گفت: والدین شهدا شایسته تکریم و تجلیل هستند و اینان نماد افتخار جامعه ما محسوب می شوند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
طی مراسمی دو دستگاه ون مناسب سازی شده هدیه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر به نمایندگی از مردم مشهد برای جابه جایی جانبازان سرافراز اسلام به آسایشگاه جانبازان امام خمینی (ه) تحویل داده شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
شهرداری مشهد، دو دستگاه ون مناسب سازی شده به مرکز توانخبشی جانبازان قطع نخاعی امام خمینی (ره) مشهد اهدا کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۴    
به گزارش ایثار گیلان ، به مناسبت سالروز گرامیداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس مراسم تجلیل از مهندسین شاغل در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان دیروز 5 اسفند 98 در سالن جلسات این اداره کل ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در ملاقات با ایثارگران گفت : از الطاف الهی است که کسی در خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران باشد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون تعاون بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: با سفر به شهرستان ها، وضعیت گلزار شهدا و اشتغال فرزندان شهدا و جانبازان را بررسی کردیم که متاسفانه در برخی از شهرستان ها ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری، در خصوص بازگشت به خدمت ایثارگران، اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۴    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت : باید مجموعه کارکنان بنیاد آمادگی لازم جهت کمک به سیل زدگان ایثارگر را داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۴    
حاجیه خانم شهبازی همسد شهید محمدحسین شهبازی روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۴    
رییس بنیاد شهید نهاوند در جلسه ستاد شاهد آموزش پرورش گفت: باید با تمام توان از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی که خون بهای شهیدان است پاسداری و دفاع نمود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: خدمت در راه عتبات و عالیات نهایت آرزوی یک انسان مسلمان و شیعه اهل بیت (ع) است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۴    
اولین یادواره پدران و مادران متوفی شهدای شهرستان اردکان با عنوان باغبان لاله ها برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۰    
مرحومه محترم خدمتی مادر شهید هوشنگ قوخوردیان روزگذشته دارفانی را وداع گفت به فرزند شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۴    
مرحوم حاج ابراهیم تقواطلب پدر شهیدان امیر و جلال تقوا طلب صبح شنبه 3 اسفند به علت بیماری دارفانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حاجیه خانم زهرا امیرخانلو مادر بزرگوار شهید والامقام مهدی امیرخانلو به دلیل کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شهید پاشاپور از یاران نزدیک حاج قاسم سلیمانی بود که بعد از شهادت او به روایت همرزمانش بسیار بی تاب و بی قرار وصل حاج قاسم بود و نهایتا این فراق چندان طولی نکشید
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در کتاب دست های خالی و پاهای خونین تلاش شده با اتکا به اسناد و منابع دست اول و مصاحبه با فرماندهان و رزمندگان صحنه مقاومت و نبرد، تاریخ نگاری وقایع به صورت مستند ومتقن به رشته تحریر درآید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مراسم وداع با پیکر شهید مدافع حرم اصغر پاشاپور در معراج الشهدای تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مادر شهید گرانقدر حسن رضا زاده پس از سالها انتطار دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه تمامی فعالیت های بنیاد به سمت الکترونیکی شدن، می رود، اظهار داشت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۰:۱۸    
جمعی از مهندسین بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت فرارسیدن روز مهندس توسط معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد تقدیر شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۵    
مراسم ختم شهید احمد توکلی کوچکسرایی با حضور مسئولین در مسجد جامع قرچک برگزار می شود
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۹:۲۷    
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی از موفقیت و راهیابی ده نفر از ایثارگران استان به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه ورزش مجمع عمومی و سالیانه هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان قزوین به ریاست مدیرکل ورزش و جوانان استان و با حضور نماینده فدراسیون و اعضای هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پاکدشت از اتمام بازسازی گلزار شهدای روستای کریم آباد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
نشست شورای راهبردی بنیاد شهید و امور ایثارگران با محوریت فرهنگ سازمانی، روز دوشنبه 5 اسفندماه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع و سایر معاونین و مدیران کل بنیاد در ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عکاس: رحمان آسترکی
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۱    
از استان زنجان در روز پنجم اسفندماه 28 شهید به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان این که پایداری انقلاب اسلامی به رغم فراز و نشیب های فراوان به برکت خون شهدا و پایداری خانواده های آنان بوده است گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
پیکر پاک مرزبان شهید، استوار یکم احمد رحمانی فر صبح امروز در سیستان و بلوچستان تشییع و خاکسپاری شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران گفت: خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران آبروی نظام اسلامی هستند و این دلیرمردان با جانفشانی و ایستادگی خود امنیت و آرامش را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۱    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان صبح پنجشنبه 8 اسفند 98 با حضور در مرکز سامانه الکترونیکی سامد با شماره تلفن (111)پاسخگوی سوالات جامعه ایثارگری استان می باشد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۰    
پیکر شهید اصغر پاشاپور در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران همجوار شهید مدافع حرم محمد پورهنگ به خاک سپرده می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۰    
مراسم بزرگداشت جانباز شهید امین منوچهری پور، نهمین شهید مدافع حرم دزول برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران استان هرمزگان، صبح دوشنبه-پنجم اسفندماه، طی جلسه ای که با مدیرکل اداره کار منطقه ویژه و مسئول آموزشگاه داشت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۱    
رئیس بنیادساوه گفت: شهدا در مقطع زمانی خود از امتحان الهی سربلند بیرون آمدند و امتحان ما در زمان حاضر پاسداری از ارزش ها و خون شهدا است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۸    
رئیس بنیاد ساوه گفت: همسران جانبازان الگویی از صبر و استقامت هستند که نشان از ایمان و اعتقاد راسخ آن ها است و اگر زحمات حضرت زینب در کربلا نبود انقلاب اباعبدالله یقیناً اینگونه نمی شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴    
به مناسبت روز مهندس از مهندسین شاغل در بنیاد استان تجلیل شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران گفت :جانبازان پیش قراول رشادت طلبی و مقاومت جانانه انقلاب اسلامی هستند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴    
رئیس بنیاد شهرستان بوئین زهرا در دیدار با مادران شهدا گفت: تکریم مادران شهدا تکریم فرهنگ ایثار و شهادت است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
در همین نگرانی و اضطراب بودیم که به مدد خانم حضرت فاطمه زهرا(س) یک ابر آسمان اروند را گرفت و بارش باران شروع شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴    
رئیس بنیادساوه با بیان اینکه شهدا، جانبازان و ایثارگران در طول انقلاب و دفاع مقدس کار بزرگی را به انجام رساندند و با همه سختی افتخار آفریدند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴    
جلسه شورای اداری بنیاد میاندورود جهت بررسی عملکرد 11 ماهه و ... برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴    
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در نظارت ستادی شهر قدس گفت:جلب رضایت حداکثری جامعه شاهد و ایثارگر به عنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی و طلبکاران به حق نظام در اولویت امور است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴    
رئیس بنیاد ساوه گفت:جایگاه پدران و مادران شهدا در عالم قیامت رفیع است که برای داشتن چنین مقامی همه به آنها غبطه می خورندو آنها گنجینه های انقلاب هستند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
جانباز 70 درصد، سید محسن سیدنژاد از استان خوزستان به یاران شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴    
رئیس بنیادساوه گفت: شهادت مرگ نیست بلکه حیات است و شهدا حیات آفرین هستند وشهادت به قدری زیباست که تنها عاشقان خدا آرزوی رسیدن به آن را دارند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محسن حسینیان، در دیدار با خانواده شهید صفدر خالدی، گفت: همه ما در قبال جامعه و خون شهدا و رهبر و انقلابمان مسئول هستیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
پیکر پاک مرزبان شهید، استواریکم احمد رحمانی فر صبح امروز در زاهدان تشییع و خاکسپاری شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد البرز گفت: رفع مشکل اشتغال ایثارگران یکی از اصلی ترین اولویت های بنیاد است و مسئولان بنیاد با هدف بسترسازی برای اشتغال فرزندان ایثارگران با مسئولان ارگان های مختلف دیدار می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن روز شهید 107 جانباز گران قدر 70 درصد استان کرمانشاه راهی این سفر معنوی و زیارت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده منتخب مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در ادای احترام به شهدای شهر بن گفت: شهدایی که در محضرشان هستیم به برکت وجودیشان ایران اسلامی دارای امنیت است.
مشاهده نتایج بیشتر...