یکشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۵:۴۷Oct 2017 22

ایثار (isaar.ir)

ایثار 29 اسفند 1393 ایثار 29 اسفند 1394 ایثار 30 اسفند 1395 ایثار 31 فروردین 1396 ایثار 31 اردیبهشت 1396 ایثار 31 خرداد 1396 ایثار 31 تیر 1396 ایثار 31 مرداد 1396 ایثار 31 شهریور 1396 ایثار 1 مهر 1396 ایثار 2 مهر 1396 ایثار 3 مهر 1396 ایثار 4 مهر 1396 ایثار 5 مهر 1396 ایثار 6 مهر 1396 ایثار 7 مهر 1396 ایثار 8 مهر 1396 ایثار 9 مهر 1396 ایثار 10 مهر 1396 ایثار 11 مهر 1396 ایثار 12 مهر 1396 ایثار 13 مهر 1396 ایثار 14 مهر 1396 ایثار 15 مهر 1396 ایثار 16 مهر 1396 ایثار 17 مهر 1396 ایثار 18 مهر 1396 ایثار 19 مهر 1396 ایثار 20 مهر 1396 ایثار 21 مهر 1396 ایثار 22 مهر 1396 ایثار 23 مهر 1396 ایثار 24 مهر 1396 ایثار 25 مهر 1396 ایثار 26 مهر 1396 ایثار 27 مهر 1396 ایثار 28 مهر 1396 ایثار 29 مهر 1396 ایثار 30 مهر 1396 
  ۲۵ دقیقه پیش    
مدیرکل بنیاد بوشهر گفت: سند حقانیت نظام فرزندان شاهد و ایثارگر هستند و لذا در تربیت فرزندان شهدا و ایثارگران در جامعه باید همت و تلاش بیشتری داشته باشیم
  ۴۰ دقیقه پیش    
مدیرکل بنیاد البرز با بیان اینکه خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران ارزش های انقلاب اسلامی را پررنگ خواهد کرد، گفت: وجود خانواده های شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی را استوار نگه داشته است.
  ۴۳ دقیقه پیش    
دفتر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی گواهینامه اعتبار بخشی ملی درجه یک به بیمارستان ایثار اردبیل اعطا کرد.
  ۱ ساعت پیش    
تعداد 70 نفر از مراقبین ایثارگران شهرستان دالاهو در کلاس آموزشی شرکت کردند.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس بنیاد اراک گفت : گلزار شهدا به صورت نمادی از ایثار،مقاومت و اندیشیدن صحیح در سطح جامعه است، به گونه ای که حضور در این اماکن متبرکه، اهداف والای شهدا را در ذهن زائران این مزار تجلی می بخشد.
  ۱ ساعت پیش    
دارابی از همرزمان شهید علی پیرونظر در مراسم یادبود شهید پیرونظر گفت: ویژگی بارز شهید پیرونظر نظم در همه امور بود بطوریکه برای هر ساعت برنامه مشخصی حتی در خط اول جبهه داشت.
  ۱ ساعت پیش    
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز شنبه مورخ 29 مهر ماه 96 جلسه حوزه معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با حضور مدیرکل بنیاد شهید استان در سالن کنفرانس این اداره کل ...
  ۱ ساعت پیش    
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد دستگاه برتر در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب شناخته شد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیر کل بنیاد خوزستان با همکار بسیجی ایثارگر مدافع حرم در اهواز دیدار کرد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی در دیداربا مادر شهیدان اصغر و عباس ولی نژاد در بیمارستان امام رضا (ع) بستری است، گفت: مادران و همسران شهدا الگوی صبر و صلابت هستند.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس بنیاد اراک ازبازدید خانواده های شاهد و ایثارگر از موزه مفاخر اراک خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس بنیاد اراک گفت : بازدید نسل جوان از آثار ارزشمند شهدای دوران دفاع مقدس را موجب حفظ آرمان های انقلاب اسلامی دانست .
  ۱ ساعت پیش    
ریحانه پیرونظر دختر شهید علی پیرونظر در مراسم گرامیداشت پدرش گفت: همیشه پدر را در زندگی احساس می کنم تا جایی که حتی در روزعقد با قاطعیت گفتم: با اجازه پدر و مادرم، بله و همه حضار تعجب کردند.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس بنیاد دلیجان گفت : بنیاد شهید برای رفع مشکلات بیمه جانبازان تلاش مستمر می کند .
  ۱ ساعت پیش    
رییس بنیادساوه در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید امیر خان هاشمی افزود:شهدای مدافع حرم کسانی هستند که برای صدور پیام حقانیت اسلام مرز نمی شناسندوبرای دفاع از اسلام همه دارایی خود را در طبق اخلاص می گذارد.
  ۱ ساعت پیش    
رییس بنیادساوه در مراسم یادبود شهید علی پیرونظر ازشهدای معلم این شهرستان گفت: یاد خاطرات شهدای معلم، مروج فرهنگ حسینی در آموزش و پرورش است.
  ۱ ساعت پیش    
عکاس: رحمان آسترکی
  ۱ ساعت پیش    
با حضور پدر معظم و فرزند خردسال شهید مدافع حرم تابلو سالن ورزشی 2000 نفری شهید علی کنعانی رونمایی شد.
  ۱ ساعت پیش    
رییس بنیادساوه در محفل دیدار با والدین شهدا گفت: شهادت از برترین واژه های فرهنگ اسلامی و شهادت اوج کمال انسان است شهید از مقربین درگاه الهی است .
  ۱ ساعت پیش    
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"، مرتضی انصاریفر در دیدار از پدر شهید داودآبادی افزود: انقلاب اسلامی هرچه دارد مدیون خون شهدا و صبر وپایداری خانواده های آنهاست و باید قدر آنان را دانست. ...
  ۱ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با خانواده شهدای مدافع حرم دیدار کرد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس بنیاد اراک گفت: اعزام فعالان کانون فرهنگی شاهد به قم و جمکران از یکم لغایت پانزدهم مهر ماه جاری، در قالب اردوی زیارتی، معنوی "یاوران مهدی (ع)" به قم و جمکران اعزام می شوند.
  ۲ ساعت پیش    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن استان گفت: ایثارگران حق بزرگی به گردن همه ما دارند و پیگیری مسائل و مشکلات ان بزرگواران از مهمترین اولویت های بنیاد است.
  ۲ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اینکه امر به معروف، نهی از منکر و اقامه نماز سه عامل توسعه و تعمیق اعتماد و مشارکت اجتماعی است ...
  ۲ ساعت پیش    
رئیس بنیاد اراک از حضور پررنگ خانواده های شاهد و ایثارگر در دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
رییس بنیاد شازند در دیدار با تعدادی از والدین شهدا گفت: هنگام بی تابی ها و بی قراری ها تنها روزنه امید برای زدودن گرد و غبار غمها سرکشی و بازدید از والدین شهدا و هم کلام شدن با آنهاست .
  ۲ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام دردیدار با خانواده شهدای شهرستان آبدانان افزود : خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان ...
  ۲ ساعت پیش    
پیام آور ایثار، دوچرخه سوار مازندرانی بعد از گذشت 500 روز از آغاز سفر خود با شعار اقتدار و امنیت در سایه مقاومت و با تصاویر شهدای مدافع حرم به قم رسید.
  ۲ ساعت پیش    
یادواره شهدای اصناف نیشابور با حضور نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در این شهرستان برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش    
فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب کشور گفت: خانواده های معظم شهدا با صبر و شکیبایی الگویی برای سایر خانواده های ایرانی هستند.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهیدآشتیان گفت :مطالعه وصیتنامه شهداء ودرک وعمل به آن یکی از راه های بصیرت افزایی است.
  ۲ ساعت پیش    
جانبازان و معلولان ورزشکار با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ سرلشگر خلبان شهید عباس بابایی، امیران، سرداران و سه هزار شهید استان قزوین ادای احترام کردند.
  ۲ ساعت پیش    
ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته های مرکز آموزش علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی بدون کنکور آغاز شده و تا دوم آبان ماه ماه سال جاری ادامه دارد.
  ۲ ساعت پیش    
از کتاب " بر سکوی افتخار " با محوریت خاطرات شهید موسی رحمانی و ایثارگری های رزمندگان دفاع مقدس از نوشته های سعید رحمانی در خلخال رونمایی شد.
  ۲ ساعت پیش    
ستاد اربعین بنیاد کرمانشاه با حضور حجت الاسلام عسگری مدیرکل و معاونین ستادی بنیاد تشکیل جلسه داد.
  ۲ ساعت پیش    
700 نفر از ایثارگران نیازمند شغل هستند و بخش دولتی و خصوصی در اشتغالزایی وظیفه دارند .
  ۲ ساعت پیش    
مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان بنیاد و خانواده های گرامی آنها در بنیاد استان اردبیل برگزار و نفرات یافته در رشته های مختلف به مرحله کشوری مشحص شدند .
  ۲ ساعت پیش    
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، همزمان با دومین یادواره شهدای ورزشکار نیشابور مراسم یادبود سردار سرلشگر شهید نورعلی شوشتری در ورزشگاه تختی سالن ثانی این شهرستان برگزار شد. ...
  ۳ ساعت پیش    
نشست ستاد شاهد و ایثارگر آموزش وپرورش استان بوشهر با حضور مدیرکل و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران بوشهر و مدیرکل و معاونین آموزش وپرورش برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش    
توجه به مسایل آموزشی دانشجویان به منظور تقویت بنیه ی علمی آنها ضروری است.
  ۳ ساعت پیش    
در راستای آشنایی هرچه بهتر و بیشتر دانش آموزان شاهد و ایثارگر با قرآن مجید فعالیت های قرآنی در مدارس شاهد گسترش می یابد.
  ۳ ساعت پیش    
از جامعه ایثارگران شهرستان البرز، یکصد و 77 نفر پایش سلامت شدند.
  ۳ ساعت پیش    
مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود سال 96 روز پنج شنبه 27 مهرماه با حضور دکتر کامیار ثقفی رییس دانشگاه، حجت الاسلام دکتر هادوی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ...
  ۳ ساعت پیش    
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا حضور شجاعانه جوانان ما در سوریه اظهار داشت کشوری که جوانانش با آغوش باز به استقبال شهادت میروند از هیچ قدرتی هراس ندارد.
  ۳ ساعت پیش    
رجبعلی راهی مدیرکل به همراه سیدعلی محمدی معاون فرهنگی و امور اجتماعی و جمعی از مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس از آذری مدیرکل آموزش و پرورش استان در راستای اجرای طرح سپاس تجلیل و قدردانی ...
  ۴ ساعت پیش    
شانزدمین یادواره ی شهدای روستای باباعلی با حضور سردار مجیدی فرمانده ی محترم سپاه انصارالحسین همدان برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
بخشدار آبش احمد در دیدار از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر بخش آبش احمد شهرستان کلیبر، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گفت ...
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: پیام برگزاری یادواره شهدا، حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و حمایت از ولایت است.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر گفت: بنیه علمی و آموزشی دانش آموزان شاهد و ایثارگر تقویت شود
  ۴ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 22و5 گفت: فداکاری و ایثار شهدا و جانبازان دشمن را به زانو در آورد و حامیانشان نیز به وحشت افتاده اند.
  ۴ ساعت پیش    
قاسم صمدیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی در مراسم تشییع پیکر شهید فتح اله پور گفت: شهید موج آفرین و بیدارگر است و جامعه را به مسیر صحیح هدایت می کند.
  ۴ ساعت پیش    
مسابقات ورزشی کارکنان بنیاد شهید استان کرمانشاه با شناخت تیم های برتر به کار خود پایان داد.
  ۴ ساعت پیش    
همایش پیاده روی با حضور خانواده های شاهد و ایثارگر شهرستان رامشیر برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
طی 6 ماه نخست سال جاری، 343 نفر از خانواده های شاهد و ایثارگر استان قزوین با خط تلفنی 1616 تماس برقرار کردند.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بابیان اینکه پیروی از سیره شهدا سعادت جامعه را در پی دارد بیان داشت ...
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بابیان اینکه خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران ارزش های انقلاب اسلامی را پررنگ خواهد کرد گفت ...
  ۵ ساعت پیش    
بنیاد کنگاور با انجام مسابقه ورزشی، یاد شهیدان شهرستان کنگاور را گرامی داشت.
  ۵ ساعت پیش    
تعدادی از شعرا اقدام به همسرایی جهت تقدیم به همسران صبور جانبازان کرده اند.
  ۵ ساعت پیش    
همزمان با آخرین روز از ماه محرم الحرام، پیکر پاک و مطهر شهید مدافع حرم؛ سید علی حسینی در حرم مطهر رضوی تشییع شد.
  ۵ ساعت پیش    
مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآن و اذان ویژه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر و خانواده های آن ها برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
همزمان با آخرین روز از ماه محرم الحرام، پیکر پاک و مطهر شهید مدافع حرم؛ سید علی حسینی در حرم مطهر رضوی تشییع شد.
  ۵ ساعت پیش    
در گرامیداشت روز تربیت بدنی رئیس و کارکنان اداره تربیت بدنی و بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان نیر با حضور در گلزار منور شهدا و عطر افشانی مزار شهیدان با آرمان والای شهیدان تجدید میثاق کردند .
  ۵ ساعت پیش    
فرماندار و اعضای ستاد نمازجمعه شهرستان زاوه به مناسبت هفته تربیت بدنی با حضور درمحل اداره ورزش وجوانان زاوه این هفته را تبریک گفتند.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت:خدمت رسانی به خانواده های شاهد و ایثارگر دارای اجر و ثواب بسیار و عبادت است.
  ۵ ساعت پیش    
کد خبر: 1860449 || تاریخ: 29 مهر 1396 خبرگزاری صدا و سیما: دانلود فیلم انتهای پیام /
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان از اجرای طرح زیارت نیابت شهید برای شهدای خوزستان خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج آزمون اختصاصی دانشجویان پژوهشگاه شاخص پژوه در مقطع دکتری نکاتی را یادآور شد.
  ۵ ساعت پیش    
نوزدهمین نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری با حضور رییس و معاونین در سالن جلسات برگزار شد .
  ۵ ساعت پیش    
کد خبر: 1860423 || تاریخ: 29 مهر 1396 به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ، مرکز خراسان رضوی ، شهدا زییس بازرسی ویژه قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء در هشتمین سالگرد شهادت شهید نورعلی شوشتری گفت ...
  ۵ ساعت پیش    
یادواره شهدای والامقام روستای "اندبیل " شهرستان خلخال با محوریت شهید موسی رحمانی و با عنوان شهید آبروی محله ها و افتخار کوچه ها برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
مردم شهر مشهد پیکر شهید "سید علی حسینی" را در حرم امامرضا(ع) تشییع کردند.
  ۶ ساعت پیش    
مشاوره حقوقی به یک هزار و 835 نفر از خانواده های شاهد و ایثارگر در 6 ماه نخست سال جاری ارایه شد.
  ۶ ساعت پیش    
گروه خبر- مراسم هشتمین سالگرد شهادت سردار نورعلی شوشتری در حسینیۀ شهدای بهشت رضا با حضور شهردار مشهد و خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان ...
  ۶ ساعت پیش    
مرحوم امامقلی فرجی پدر شهید بزرگوار جعفر فرجی دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
  ۶ ساعت پیش    
کاروان خانواده شهدای دفاع مقدس قزوین عازم قم شدند.
  ۶ ساعت پیش    
کد خبر: 19663 || تاریخ: 29 مهر 1396 روزنامه خراسان رضوی: محمد حسام مسلمی - هنر که در خونت باشد هرچند دستی نداشته باشی که با قلم پیوند بخورد و اثری زیبا خلق کند ...
  ۶ ساعت پیش    
قزوین- مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان قزوین گفت: مرحله استانی مسابقات قرآن و اذان ویژه کارکنان بنیاد شهید قزوین و خانواده های آنها برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
کد خبر: 19663 || تاریخ: 29 مهر 1396 روزنامه خراسان رضوی: بعد از این که شهید شدم کتاب خاطرات خودنوشتِ رزمنده خراسانی دفاع مقدس ...
  ۶ ساعت پیش    
شهیدخبر: یادواره شهدای اطلاعات عملیات قرارگاه منطقه ای صاحب الزمان(عج) نیروی زمینی سپاه با سخنرانی دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و با حضور خانواده معظم شهدای استان های سمنان، قزوین ...
  ۶ ساعت پیش    
کد خبر: 19663 || تاریخ: 29 مهر 1396 روزنامه خراسان رضوی: پیکر مطهر شهید مدافع حرم ، سیدعلی حسینی روز گذشته پس از اقامه نماز جمعه در مشهد تشییع و به خاک سپرده شد ...
  ۶ ساعت پیش    
کد خبر: 19663 || تاریخ: 29 مهر 1396 روزنامه خراسان رضوی: عسکری-فرمانده سابق نیروی زمینی سپاه گفت: امروز به لطف شهدای دوران دفاع مقدس و شهدایمدافع حرم ...
  ۶ ساعت پیش    
دومین جشنواره سراسری ادبی "حبیب حرم" با حضور مشاورعالی مقام معظم رهبری دکتر غلامعلی حدادعادل مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان همدان ،فرماندهان، مسئولان و اقشار مختلف مردم در همدان برگزار شد .
  ۶ ساعت پیش    
رئیس بنیاد خمین گفت: اشتغال ایثارگران مهم ترین دغدغه بنیاد شهید و امورایثارگران است که باید از ظرفیت بخش خصوصی و دولتی در این زمینه استفاده شود.
  ۶ ساعت پیش    
رییس بنیاد شازند در عیادت از جانبازان بستری در بیمارستان گفت : درد و رنجی که امروز جانبازان و ایثارگران متحمل می شوند اثرات و نتیجه جانفشانی آنها در دوران جنگ است.
  ۶ ساعت پیش    
شهیدخبر: مدیرکل بنیاد قزوین با بیان اینکه باید همکاری کارکنان بازنشسته با بنیاد افزایش یابد، گفت: برای ما افتخاری است که از تجربیات و اندوخته های شما در جهت رفع مشکلات جامعه هدف و اجرای برنامه های ...
  ۶ ساعت پیش    
خبرگزاری آریا- مدیرکل بنیاد قزوین با بیان اینکه باید همکاری کارکنان بازنشسته با بنیاد افزایش یابد، گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
اهالی ناحیه منفصل شهری ناصرآباد در دوران دفاع مقدس پنج شهید تقدیم میهن اسلامی کرده اند
  ۶ ساعت پیش    
کد خبر: 19663 || تاریخ : 29 مهر 1396 روزنامه خراسان رضوی: سومین یادواره 34 شهید روستای کراب سبزوار با حضور مسئولان، بسیجیان، خانواده های معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم برگزار شد. ...
  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران در جلسه شورای معاونین این اداره کل گفت: تلاش و کوشش صحیح در مسیر راهبردها، ارائه خدمت مضاعف را به همراه دارد.
  ۶ ساعت پیش    
کد خبر: 1860000 || تاریخ: 28 مهر 1396 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، در این مراسم که با حضور پرشور مسئولان، خانواده معظم شهدا و جمع بسیاری از نمازگزاران برگزار شد ...
  ۶ ساعت پیش    
گروه شهرستان ها: نخستین یادواره شهدای مدفون در جوار متبرکه بقاع متبرکه استان خراسان رضوی، شامگاه 27 مهرماه در کاشمر برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
مدیر کل بنیادشهید وامورایثارگران شهرستانهای استان تهران گفت: خانواده شهدا و ایثارگران اندوخته های ارزشمند جامعه هستند.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس مجمع امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: یادواره شهدا به معنای حفظ روحیه شهادت طلبی بوده و ایثارگری با تعامل با دشمن سازگار نیست.
  ۷ ساعت پیش    
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دشمنان با دبه کردن در برجام به دنبال توافق ثانویه و از بین بردن قدرت دفاعی ایران هستند گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...