سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۱۱:۱۳Apr 2020 7

جدیدترین‌های «پارک علم و فناوری»

 
رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ما با ایجاد بستر لازم برای رشد تولید محصولات دانش بنیان در جهت تحقق دغدغه های مقام معظم رهبری گام برمی داریم، گفت: دارایی نامشهود یک پتانسیل بالقوه بوده و هنر در این است که این پتانسیل بالقوه را به سرمایه تبدیل کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرز فعال در حوزه تولید تجهیزات پزشکی و دارویی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به تولید 15 هزار لیتر ژل و محلول ضدعفونی در شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۳    
کرمان - ایرنا - سرپرست پارک علم و فناوری استان کرمان گفت: پارک علم و فناوری از برگزاری استارت آپ ها حمایت مالی و زیرساختی انجام خواهد داد و این ظرفیت ها در دانشگاه تحصیلات تکمیلی و صنعتی پیشرفته مهیا شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
تولید دستگاه تنفس مصنوعی بوسیله یک شرکت فناور پارک علم و فناوری در روز های کرونایی برگ زرینی دیگر در کارنامه توانمندی فنی و تکنولوژیکی ایران و خراسان رضوی را ورق زد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
در این نشست که امروز یکشنبه با حضور روسا و معاونان پژوهشی دانشگاه های استان در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی برگزار شد، راهکارهای علمی کنترل و قطع زنجیره انتقال ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۲    
ارومیه- رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از شرکت های فناور و دانش بنیان استان که دارای خدمات آنلاین هستند، خواست در سامانه بازارگاه ثبت نام کنند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری استان مرکزی تحقق جهش تولید را در گرو فرهنگ سازی و تسهیل شرایطِ تولید دانش پایه دانست گفت: نقش مهمی که دولت می تواند در توجه به تولید دانش پایه داشته باشد ایجاد تسهیل برای فعالیت نخبگان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۶    
شرکت توسعه فناوری شریف سولار واقع در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف در حوزه سلول های خورشیدی و تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فناوران پارک علم و فناوری کرمانشاه توانسته اند با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا برای نخستین بار در ایران و آسیا، نمک اکوسیستم های دریایی تولید کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف توانسته است محصولاتی در حوزه سلول های خورشیدی و تجهیزات آزمایشگاهی را علاوه بر تجاری سازی در کشور به دو کشور صادر کند ضمن آنکه این محققان برای ساخت سلول های خورشیدی پرینتی و ارزان برنامه ریزی می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: شرکت مکریان قارچ صدفی دارویی سنا از واحدهای مستقر در این پارک، سالانه 16 تُن قارچ صدفی رنگی با خواص مختلف را برای نخستین بار به صورت دانش بنیان در استان تولید و روانه بازار می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: دستگاه تولید ماسک به صورت اتوماتیک در شرکت های فناور استان چهارمحال و بختیاری، توان تولید روزانه 30 هزار ماسک را دارد که تا کنون 60 هزار ماسک تولید شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی،دکتر عبدالرضا واعظی رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار علم و فناوری گفت: ایده شو یک رویداد کارآفرینی است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۶:۱۱    
رئیس پارک علم و فناوری گلستان گفت: به دلیل فضای تحریم ها، شرکت های دانش بنیان در گلستان برای صادرات محصولات خود در جابه جایی پول و حتی عرضه کالا مشکلاتی دارند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پارک علم و فناوری گلستان گفت: کسب و کارهای اینترنتی برای تامین مایحتاج ضروری مردم حمایت می شوند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۸    
مدیر فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ارزش افزوده بالای محصولات دارویی و درمانی به لحاظ اقتصادی، سرمایه گذاری کشور برای دستیابی به این توانمندی را علاوه بر عوامل امنیتی، به عنوان عاملی برای شکوفایی اقتصادی توجیه پذیر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
هدایت پایان نامه و رساله های تحصیلات تکمیلی در مسیر تبدیل شدن به کسب و کار با حمایت پارک علم و فناوری در سال 99 با قوت در دانشگاه تهران ادامه می یابد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۰    
رئیس پارک علم و فناوری گلستان گفت: ناآشنایی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان نوپا با فنون بازاریابی مشکلاتی برای آنان ایجاد می کند که در مذاکره با اتاق بازرگانی استان، تلاش می کنیم این مشکلات را کم کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
محققان پارک علم و فناوری اردبیل موفق به طراحی و ساخت دستگاه تولیدکننده ماسک N95 شده اند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی ، یکی از دستاورد های مهم انقلاب اسلامی تاسیس و راه اندازی پارک های علم و فناوری در استان های مختلف کشور است پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در سال 1381 در استان آذربایجان شرقی با هدف ،ارتقا و بهبود موجودی تکنولوژیکی صنایع استان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پارک علم و فناوری گلستان گفت: کرونا از یک منظر فضای خوبی برای کسب و کار در فضای مجازی ایجاد کرده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از یزد ؛ اخیراً از سوی یکی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی یزد اعلام شد که "لایفوزوم طبیعی" تقلبی و غیرقابل استفاده است. در پیگیری های مشخص شد که این برند از پارک علم و فناوری مجوز داشته است. لذا به سراغ فاطمه حقیرالسادات مدیرعامل این شرکت رفتیم. ...
تحلیل بازار / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی از راه اندازی مراکز رشد در شهرستان های استان خبر داد و گفت: در سال جاری راه اندازی مرکز رشد موتور خودرو با همکاری شرکت ایدم در دستور کار قرار دارد که در سال 99 فعال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
میزان ایده ها و طرح های ورودی به پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی پارسال نزدیک 7 برابر شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
با گسترش ویروس کرونا و لزوم رعایت موارد بهداشتی و ضد عفونی کردن اجسام از آلودگی ها شرکت دانش بنیان اکسون مستقر در پارک علم و فناوری البرز اقدام به طراحی گیت های ضد عفونی کننده کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس پارک علم و فناوری گیلان، با بیان اینکه تولید تنها مربوط به امسال نیست، گفت: یکی از اهداف پارک علم و فناوری استان گیلان در سال جدید گسترش شرکت های دانش بنیان و افزایش کارایی آنهاست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۲    
ایسنا/اردبیل رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از تلاش برای صدور مجوز 30 ایده فعالان حوزه فناوری در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری استان قزوین گفت: واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری این استان به علت شیوع ویروس کرونا و کاهش کسب و کارها از 30 درصد تخفیف برخوردار می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری قزوین از تخفیف 30 درصدی اجاره بهای واحد های فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین به علت کروناخبرداد.
تحلیل بازار / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - رییس پارک علم و فناوری زنجان گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نسبت به تجهیز خدمات تجارت الکترونیکی و فروش آنلاین در برخی فروشگاه های استان اقدام شد.
رئیس پارک علم و فناوری استان با ارسال لوحی از تلاش های مدیر و کارکنان منطقه اردبیل در جهت حمایت از نخبگان و دانشجویان تجلیل کرد.
تحلیل بازار / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
اراک- معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری مرکزی گفت: 30 میلیارد ریال تسهیلات به یکصد واحد فناور و دانش بنیان استان طی سال گذشته پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس پارک علم و فناوری خراسان گفت:روزانه 30 دستگاه ونتیلاتور (دستگاه تنفس مصنوعی) برای مراقبتهای ویژه در دوران ابتلا به کرونا توسط یکی از شرکتهای زیر مجموعه پارک تولید می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۱۷    
اردبیل - رییس پارک علم و فناوری اردبیل از ساخت ربات ویژه ضدعفونی خاص بیمارستان طی روزهای آینده در این پارک خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری قزوین گفت: شرکت های پارک علم و فناوری قزوین با هدف پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا وارد میدان شده و به تولید چهار ماده ضدعفونی کننده و ماسک بهداشتی اقدام کردند.
فانوس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
گیت ضدعفونی پرسنل برای محافظت در مقابل کرونا توسط شرکت دانش بنیان ایرانی / یک شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری پردیس موفق به ساخت دستگاهی برای ضدعفونی کردن لباس کادر درمانی، بالاخص افراد شاغل در بخش اداری و پرسنل در بخش های غیر آلوده که ملزم به رفت و آمد در بخشهای بستری بیمارستان هستند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۱:۲۰    
شش شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری فارس برای تامین سلامت مردم به میدان آمدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۴۵    
رئیس پارک علم و وفناوری قزوین گفت: شرکت های پارک علم و فناوری قزوین در شرایط حساس کنونی برای خدمت به مردم تمام همت خود را به تولید مواد ضدعفونی کننده و ماسک بهداشتی گذاشته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری پردیس موفق به ساخت دستگاهی برای ضدعفونی کردن لباس کادر درمانی، بالاخص افراد شاغل در بخش اداری و پرسنل در بخش های غیر آلوده که ملزم به رفت و آمد در بخشهای بستری بیمارستان هستند شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۰    
حکم معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری در خصوص نمایندگی معاونت علمی و فناوری در کمیته ارزیابی استاندارد سازی محصولات دانش بنیان استان البرزخطاب به پارک علم و فناوری البرز ابلاغ شد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۰    
خط تولید محلول ضد عفونی کننده فاقد اتانول در پارک علم و فناوری البرز واقع در کمالشهر کرج راه اندازی شد. به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
یکی از شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس، در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، تولید ماسک های سه لایه فیلتردار را آغاز کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
استند تشخیص تَب دیجیتال لیزری به همت یکی از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد پارک علم و فناوری استان مرکزی، طراحی و ساخته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری خلیج فارس گفت:اجاره بهای ماههای فرودین و اردیبهشت ماه واحدهای فناور بوشهر به دلیل محدودیت های ایجاد شده در اثر شیوع ویروس کرونا مشمول تخفیف 50 درصدی شد.
تحلیل بازار / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پارک علم و فناوری گلستان از طراحی و راه اندازی نخستین سامانه مدیریت و توزیع اقلام مرتبط با کرونا ویروس توسط یکی از هسته های فناور مستقر در این پارک خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۴    
مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت قزوین گفت: روزانه 10 هزار لیتر محلول ضدعفونی بدون الکل به همت اعضای بسیج مهندسین صنعت، بسیج علمی و پارک علم و فناوری استان قزوین تولید و روانه بازار می شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
محققان پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس دستگاه ضدعفونی کننده دست به منظور کنترل و مبارزه با ویروس کرونا تولید کردند. به گزارش سلام نو، گروهی از محققان یکی از شرکت های فناوری مستقر در پارک فناوری دانشگاه تربیت مدرس موفق به طراحی و ساخت دستگاه ضدعفونی کننده دست شدند که دارای قابلیت های متنوعی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خط تولید روزانه 8 هزار ماسک اکسیژن فیلتردار ، توسط شرکت فناور عضو پارک علم و فناوری البرز راه اندازی شد.