سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۱۲:۳۳Apr 2020 7

جدیدترین‌های «آموزش فنی و حرفه ای»

 
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای یزد گفت: هم اکنون 12 آموزشگاه آزاد استان با همکاری 100 مربی و مهارت آموز مشغول دوخت ،توزیع ماسک و لباس ایزوله کادر درمانی و پزشکی مورد نیاز مراکز درمانی و بهداشتی هستند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان، سید جمیل احمدی گفت: در راستای حفظ و صیانت از سلامت عموم مردم و پیشگیری از ویروس کرونا از سوی مهارت آموختگان فنی و حرفه ای و نیروهای جهادی 156 هزار و 200 عدد ماسک و 2 هزار و 200 عدد البسه بیمارستانی ایزوله و 4 ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس مرکز آموزش فنی وحرفه ای مهاباد گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون، هشت هزار عدد ماسک بهداشتی با همکاری آموزشگاه های زیرپوشش این مرکز تولید شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کردستان گفت: واحدهای اموزشی زیر نظر این اداره کل بیش از 156 هزار عدد ماسک و 2 هزار دست البسه بیمارستانی ایزوله تولید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 156 هزار عدد ماسک و 2 هزار دست البسه بیمارستانی ایزوله توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان تولید شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عبدالمجید دراهکی روز دوشنبه به رسانه ها اعلام کرد: برای حفظ سلامت مردم و پیشگیری از ویروس کرونا از سوی مهارت آموختگان فنی و حرفه ای و نیروهای جهادی روزانه 32هزار ماسک آماده و تحویل داروخانه های شبانه روزی و مراکز درمانی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا تاکنون475 هزار عدد ماسک در کارگاه های تولیدی فنی و حرفه ای این استان تولید شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بیارجمند گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون 10 هزار عدد ماسک بهداشتی در این مرکز تولید شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
خداداد اولیایی، مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای سیستان وبلوچستان گفت: با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در کشور، در حرکتی خودجوش و خیرخواهانه، با نظارت کارشناسان حوزه بهداشت، تولید ماسک در مراکز و آموزشگاه های سطح استان آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای چهارمحال وبختیاری از تولید 189 هزار و 750 عدد ماسک و 2 هزار و 800 عدد گان در مراکز فنی و حرفه ای استان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۲    
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کنگان گفت:مرکز آموزش فنی و حرفه ای در راستای جهش تولید آماده ایجاد و ارتقا مهارت های مورد نیاز در جوانان، کارجویان و متقاضیان مهارت آموزی وبالاخص تولید کنندگان عزیز می باشد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی 11 ماهه سال گذشته چهار هزار و 581 نفر از مددجویان آموزش فنی و حرفه ای را گذرانده اند که نسبت به مدت مشابه سال 97 حدود 30 درصد رشد داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس مرکز آموزش فنی وحرفه ای مهاباد گفت: سال گذشته، یک هزار و 529 مهارت آموز در قالب 100 دوره مختلف، آموزش های مختلف را در این مرکز فراگرفتند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۲۱    
مدیر سازمان بسیج کارمندان استان از کارگاه تولیدماسک در مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران زاهدان بازدید کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - ظفر افشون معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس از روند تولید چند کارگاه تولید ماسک بهداشتی، در شهرک بزرگ صنعتی شیراز و مرکز آموزش فنی حرفه ای بازدید کرد و در جریان نحوه فعالیت، میزان توانمندی ها، ظرفیت و مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تهران پرس ، بر اساس تفاهم نامه میان بسیج وزارتخانه ها و ادارات و سازمان فنی حرفه ای و وزارت بهداشت با همکاری انجمن صنفی موسسات کارآموزی آزاد طراحی و دوخت موظف به تولید یک میلیون ماسک و گان بیمارستانی شدند که مواد اولیه آن توسط بسیج وزارتخانه ها و ادارات تأمین ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مهریز گفت: سال 1398 یک هزار و 500 کارآموز که 65 درصد آنها مردان و بقیه زنان بودند در 40 حرفه آموزش های لازم را برای تامین و تربیت نیروهای مورد نیاز بازارکار فراگرفتند که از این تعداد زمینه اشتغال 300 نفر فراهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۲۵    
مرکز آموزش فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری بیش از 16 هزار ماسک و گان به شرکت گاما تحویل داد.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - محمدرضا سیابانی، مدیرعامل شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران بر اثر ابتلاء به ویروس کرونا درگذشت. سیابانی بیش از 12 سال مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی بود و از اردیبهشت ماه 98 به عنوان مدیرعامل شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران معرفی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۵    
مرکز شماره یک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه به منظور پیشگیری از شیوع کرونا در یکی از از کارگاه های تولید پوشاک خود اقدام به تولید گسترده ماسک و لباس های پزشکی کرده است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر گفت: تعطیلی آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای در ایامی که استان درگیر مبارزه با کرونا است، موجب شده که این مراکز آموزش های مهارتی دچار خسران شوند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- محمدرضا سیابانی مدیرکل سابق آموزش فنی وحرفه ای آذربایجان شرقی بر اثر ابتلاء به ویروس کرونا درگذشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون 195 هزار عدد ماسک بهداشتی با همکاری آموزشگاه های فنی و حرفه ای دولتی و خصوصی استان تولید شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر(پانا) - برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا تاکنون260 هزار عدد ماسک در کارگاه های تولیدی فنی و حرفه ای این استان تولید شده است. عبد المجید دوراهکی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر در گفتگو با پانا بیان کرد ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سمیرا خلیل نژادی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا تصریح کرد: طرح آموزش مهارتی به منظور توانمندسازی جوامع هدف، در طول سال گذشته در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران دامغان اجرا شد. وی ادامه داد: افراد زیرنظر در این طرح، به میزان سه هزار و 384 نفر ساعت آموزش های لازم را فرا گرفتند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای یزد گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ( 40 روز گذشته) 90 هزار عدد ماسک بهداشتی با همکاری آموزشگاه های فنی و حرفه ای دولتی و خصوصی استان تولید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای میاندوآب گفت: یک آموزشگاه فنی و حرفه ای خصوصی در این شهرستان در یک اقدام خودجوش اقدام به تهیه و دوخت 28 هزار عدد ماسک و تحویل آن به مراکز درمانی کرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در کنار گروه های جهادی و مردمی که بی هیچ چشمداشتی به دنبال یاری رسانی در این ایام به مردم هستند، مراکز یادگیری نهضت سوادآموزی و مراکز فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری نیز برای تولید ماسک فعالیت خود را تداوم بخشیده اند. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: براساس نشست مسئولان کارگاه های تولیدی زیر نظر این مرکز با کمیته نظارت ستاد مقابله با کرونا شهرستان، مصوب شد به منظور انسجام بخشی به اقدامات انجام گرفته بخش عمده ای از تولیدات ماسک این کارگاه ها در اختیار داروخانه ها قرار گیرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۸    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گناوه گفت : مامورین یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان در حین گشت و کنترل در کوهستان شول سه نفر شکارچی را دستگیر کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
آموزشگاه های خیاطی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گناوه با توجه به شرایط کنونی، در حال تولید گان بیمارستانی هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از آموزش های مهارتی 49هزار و 245نفر از مردم استان البرز در 12 ماهه سال98 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان گفت: بیش از 83 هزار عدد اقلام بهداشتی در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استان گلستان تولید شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی،یعقوب نماینده، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار علم و فناوری گفت: مراکز اموزشی دولتی و خصوصی فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی علاوه بر لباس جراحی در تولید ماسک نیز فعال بودند به طوری که 195هزار و 800 عدد ماسک نیز ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا تاکنون 205 هزار عدد ماسک در کارگاه های تولیدی فنی و حرفه ای این استان تولید شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
گناوه- ایرنا- مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گناوه همپا با دیگر اقشار و گروه های جامعه در برابر بیماری کرونا تولید " گان" را در برنامه های خود قرار داده است تا با این اقدام بتواند سهمی در شکست این ویروس منحوس داشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی گفت: 35 هزار کارآموز پارسال در مراکز زیرپوشش این نهاد در استان مهارت آموختند که 14 هزار نفر از آنان جذب بازار کار شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان گفت: لازمه دستیابی به جهش تولید توجه ویژه به مهارت آموزی و مهارت افزاییاست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رضا گرزین مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با انتشار یادداشتی نقش این نهاد آموزشی را در تربیت نیروی انسانی در سال جهش تولید تشریح کرد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه گفت: 4 کارگاه تولیدی پوشاک باتوجه به نیاز شهرستان و با نظارت این اداره کل اقدام به تولید ماسک می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه گفت: 4 کارگاه تولیدی پوشاک باتوجه به نیاز شهرستان و با نظارت این اداره کل اقدام به تولید ماسک می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی گفت: 120 هزار ماسک برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در 18 آموزشگاه آزاد و سه مرکز دولتی این اداره کل تولید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت: 149 جهادگر آموزش فنی و حرفه ای برای شکست ویروس کرونا پای کار آمده اند و به تولید ماسک پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان گفت: سرویس های اینترنتی این اداره کل با هدف دسترسی سریع و آسان ارباب رجوع به لینک خدمات به بارکدهای دوبعدی QR-code مجهز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: برای رسیدن به جهش تولید و پیشرفت روزافزون در عرصه اقتصاد باید فرهنگ مهارت آموزی در جامعه نهادینه شود.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای لرستان حدود 50 آموزشگاه فنی در این استان در راستای دوخت ماسک و لباس های بهداشتی، مشغول به فعالیت شده اند. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۳:۰۱    
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان در راستای مسئولیت اجتماعی و به منظور مشارکت در مقابله با ویروس کرونا، تاکنون 5000 ماسک و بیش از 100 عدد البسه ایزوله پرستاری را با مشارکت مربیان و مهارت آموزان در مراکز دولتی و خصوصی زیر نظر این اداره کل به تولید رسانده است.
دولت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۷:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با به کارگیری ظرفیت مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد در پویش مقابله با شیوع ویروس کرونا حضور فعال یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم گفت: اپلیکشین جامع و کامل در زمینه آموزش و پیشگیری از کرونا توسط سازمان فنی و حرفه ای استان قم تهیه و رونمایی شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
افشین رحیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان اقلام بهداشتی و پزشکی با هدف حمایت از جامعه پزشکی و رفع نیاز موجود در جامعه تولید شده است. ...