سه شنبه ۲۸ آبانساعت ۰۸:۵۶Nov 2019 19

استانداری اصفهان (ostan-es.ir)

استانداری اصفهان 26 اسفند 1394 استانداری اصفهان 29 اسفند 1395 استانداری اصفهان 29 اسفند 1396 استانداری اصفهان 19 خرداد 1397 استانداری اصفهان 30 مهر 1398 استانداری اصفهان 3 آبان 1398 استانداری اصفهان 4 آبان 1398 استانداری اصفهان 8 آبان 1398 استانداری اصفهان 10 آبان 1398 استانداری اصفهان 11 آبان 1398 استانداری اصفهان 12 آبان 1398 استانداری اصفهان 14 آبان 1398 استانداری اصفهان 18 آبان 1398 استانداری اصفهان 19 آبان 1398 استانداری اصفهان 21 آبان 1398 استانداری اصفهان 23 آبان 1398 استانداری اصفهان 24 آبان 1398 استانداری اصفهان 25 آبان 1398 
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از تدابیر اتخاذ شده دولت برای حمایت از سامانه های حمل و نقل عمومی درون شهری در پی اجرای طرح مدیریت مصرف ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: تکریم از شهدا باید در مقام عمل هم نشان داده شود تا بتوانیم بگوییم پاسدار خون شهدا هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: توسعه زیرساخت های حمل و نقل حومه ای در استان سفرهای ارزان،ایمن و سریع به دنبال دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان طی پیامی درگذشت پدر رییس اتاق بازرگانی کاشان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان طی پیامی فرا رسیدن سالروز میلاد پیامبراکرم(ص) و ولادت امام صادق(ع) و تعارن آن با روز کتاب و کتابخوانی را تبریک و تهنیت گفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان به مناسبت فرا رسیدن 25 آبان، سالروز حماسه و ایثار مردم اصفهان پیامی صادر نمود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با بیان اینکه حضور مدیران در شهرستان ها و همراهی مثبت آنها با رسانه ها و گزارش عملکرد بودجه 98 آنها مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: یکی از رسالت های مدیریت استان در سال رونق تولید، شنیدن درد و دل صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی و بررسی مشکلات آنان است که تا به حال بیش از 81 درصد از درخواست های مردم و ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: سازمان زمین شناسی با اختصاص اعتبار ویژه برای مطالعه، اجرایی شدن طرح های تعادل بخشی آب های زیرزمینی و طرح های پایش فرونشست و گرد و غبار در این استان توجه خاص داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: پایش ملی در زمینه پدیده فرونشست زمین در 300 دشت کشور که با پدیده فرونشست درگیرند درحال انجام است و این پایش در استان اصفهان نیز انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت:عمده مشکلات فعالان اقتصادی مربوط به مسایل مالی و بانکی و زیست محیطی است که در حال تسهیل سازی آن هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: مدارسی که از طریق وقف ساخته می شوند مسئولیت بیشتری را برای دانش آموزان و معلمان آنها ایجاد می کند چراکه هر ریالی که واقف برای این مکان های آموزشی صرف کرده، ارزشمند و مقدس است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با تاکید بر ساماندهی و بروز رسانی اطلاعات سامانه انبارها، گفت : باید این سامانه به دقت کارشناسی شود و ایرادات احتمالی آن برطرف گردد تا بتوان آن را به نحو مطلوب در سطح استان اجرایی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: باید در جهت گسترش فرهنگ وقف قدم بردارید و مردم نیز در مقام عمل اطلاع پیدا کنند که موقوفه ها صرف چه مسائلی می گردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: مسئولان ساده زیستی را الگوی خود قرار داده و صرفه جویی در استفاده از انرژی را مدنظر قرار دهند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اصفهان رسانه ها را بازوهای پیشرفت و توسعه کشور دانست و گفت: این توسعه نیازمند رعایت اخلاق حرفه ای و تعهد کاری است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۶:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در دیدار سفیر فرانسه در ایران با ایشان، انسجام امروز ملت ایران را علی رغم همه تحریم های ظالمانه امریکا مثبت ارزیابی کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۵:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سفیر فرانسه در ایران در دیدار با استاندار اصفهان گفت: معتقدیم فضای تحریم ها به نادرستی شکل گرفته است و همچنان نیز مایل به گفتگوهای ادامه دار در این خصوص هستیم و امیدواریم روابط اقتصادی، فرهنگی و .. ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان اظهار داشت: توسعه پایدار یک علم است و زمانی محقق می شود که بر مبنای دانش، برنامه ریزی دقیق و تلاش مستمر باشد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با تاکید بر ارائه راهکارهای عقلی و قانونی برای حل مشکلات، گفت: بر اساس روایات اسلامی، مسئول و والی باید بکوشد تا به واسطه نعمت مسئولیت خود ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۲۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
چهارمین جلسه شورای اداری استان با حضور مدیران اجرایی دستگاه های اجرایی ذیربط برگزار شد و استاندار اصفهان توصیه هایی را به مدیران استان ارائه نمود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان تاکید کرد: آموزش ها، اطلاع رسانی و اخطارهای مدیریت بحران باید به موقع و حساب شده صادر شود از سوی دیگر مردم نیز باید هشدارها را جدی بگیرند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اشاره به تمهیدهای صورت گرفته، از آمادگی کامل این استان برای برگزاری هرچه با شکوه تر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ستاندار اصفهان با تقدیر از تلاش های خیرین اظهار داشت:خیرین مدرسه ساز نقش مهمی در ساخت و ساز و بازسازی مدارس استان دارند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اصفهان از راه اندازی منطقه ویژه علم و فناوری خبرداد و گفت: این استان همواره در عرصه فناوری های نوین پیشرو بوده است و تلاش دارد تا در مسیر تحقق کامل دولت الکترونیک در استان اصفهان گام بردارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
چند پروژه ورزشی با حضور استاندار اصفهان در شهرستان فلاورجان افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان اظهار داشت: رعایت الزامات و استانداردهای روز دنیا در بسته بندی محصولات کشاورزی یکی از مسائل مهمی است که با استفاده از فناوری های نوین و ایده های ناب جوانان می توان به آن دست یافت و ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان طی پیامی، مصیبت وارده به رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان طی پیامی درگذشت مادر سرکار خانم تاج الدین، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار و رئیس شورای پدافند غیرعامل استان اصفهان، طی پیامی فرا رسیدن روز پدافند غیرعامل را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان اظهار داشت: اجرایی شدن طرح نسخه نویسی الکترونیکی و رفع همپوشانی بیمه ها بسیاری از مشکلات بیمه ای را برطرف می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان طی پیامی سالروز تصویب بیمه همگانی خدمات درمانی را به تمامی فعالان حوزه سلامت استان تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان اظهار داشت: رقابت در انتخابات باید همراه با رفاقت باشد زیرا مسائل سیاسی زودگذر است و رعایت اخلاق و منش انسانی است که به یادگار می ماند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در سفر شهرستانی به خوانسار از بیش از 76 ملاقات مردمی خبرداد و گفت: مردم شهرستان خوانسار توسعه محور هستند لذا با توجه به دیدارهای مردمی راهکارهای مناسب برای رشد و تعالی این شهرستان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان: نگاه توسعه ای به مدارس غیر دولتی داشته باشیم استاندار اصفهان گفت: اگر می خواهیم به سمت توسعه برویم باید به بخش خصوصی و مدارس غیردولتی نیز نگاه توسعه ای داشته باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی با اشاره به نقش آموزش و پرورش کارآمد در توسعه یافتگی کشور گفت: سرمایه گذاری در بخش آموزش و پرورش به توسعه پایدار کشور منجر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان اظهار داشت: هدف از دولت الکترونیک تسهیل در کار مردم و کاهش رفت و آمدهای آنان به ادارات و سازمان های مختلف است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با جمعی از جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدا در دیداری سه ساعته در استانداری اصفهان دیدار کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: خیران در اصفهان بسیار فعال هستند و امید است مدارس استان به سمت هوشمند شدن و بهره مندی از امکانات مدارس هوشمند پیش روند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اعلام اینکه مدارس فرسوده نداریم، اظهار داشت: هم اینک تمامی مدارس خشت و گلی در سطح استان تعطیل، بخاری های نفتی حذف و ساخت مدارس سبز شروع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان اصفهان در خصوص تخصیص قیر رایگان به استان گفت: قیر رایگان برای 280 روستا تخصیص یافت و در سال 98 هم 24 میلیارد و 400 میلیون تومان قیر مصوب داشته ایم همچنین تا امروز 72 میلیارد و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان اظهار داشت: باید صادرات گرا باشیم تا سهم بیشتری از تبادلات ارزی به استان اصفهان تعلق پیدا کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان اظهار داشت: بروز رسانی تجهیزات دامپروری ها و جایگزینی دام های سبک و سنگین که بهره وری بیشتری دارند ضروری است تا علاوه بر تولید محصولات بیشتر از آلودگی های زیست محیطی نیز جلوگیری شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان اظهار داشت: در مسیر رونق تولید و اشتغال از هیچ کوششی فروگذار نمی کنیم و از حداکثر اختیارات قانونی برای حمایت از تولیدکنندگان استفاده خواهیم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
تغییر الگوی کشت محصولات کشاورزی و حمایت ویژه قضایی از سرمایه گذاران مهمترین مصوبات هشتادمین نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
دومین جلسه هیات اجرایی منطقه ویژه علم و فناوری استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان و اعضای این هیات در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در پیامی درگذشت دکتر محمود شیخ زین الدین، معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده از حضور آگاهانه، حماسی و شکوهمند مردم مومن و انقلابی اصفهان در راهپیمایی روز قدس تقدیر و تشکر نمود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: باید از هم اکنون کشور را به نمایشگاهی گویا، پویا، متحرک و عملیاتی برای عرضه ی دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی تبدیل کنیم و بخش عمده ای از ماهیت و واقعیت های جمهوری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با صدور پیامی مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ی استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مهندس حمیدرضا جانباز اظهارداشت: پایداری آب شرب بسیار مهم است و تلاش شده است که با شبکه ی هوشمندی که در سطح شهر اصفهان و شهرها و روستاهای اطراف ایجاد شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در نشست روسای احزاب استان اظهارداشت: احزاب باید جایگاه خود را در اداره کشور پیدا کنند و فعال، پرنفوذ و قوی در جامعه حضور داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قربانعلی قائمی اظهارداشت: میز خدمت نقش مؤثری در تسهیل خدمات رسانی به مردم دارد و باید به آن اهمیت داده شود چرا که هیچ چیز فراتر از خدمت به مردم نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور در سفر به اصفهان با دکتر محسن مهرعلیزاده دیدار و گفتگو نمود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
آئین بزرگداشت جانبازان سپاه ، ارتش و نیروی انتظامی استان اصفهان با حضور دکتر مهرعلیزاده و مقامات لشکری در تالار شهروند اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: فقر مالی از جمله فقرهایی است که می تواند در زمان کمی با یک کار، تحصیل و یا حرکتی از سوی انسان به غنا تبدیل شود اما توانمند شدن از ابعاد انسانی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در پیامی خطاب به حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ مهدی گرجی انتصاب ایشان را به سمت مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان اصفهان تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در پیامی به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) بر تبعیت از رهنمودهای رهبر حکیم و فرزانه انقلاب و ایجاد فضای وحدت و یکپارچگی و صفا و صمیمیت بمنظور خنثی نمودن نقشه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: در بحث مقابله با آسیب های اجتماعی، اولویت ها را گم کرده ایم و این موضوع خود یک آسیب در حل مسائل اجتماعی بشمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: اولویت های پژوهشی استان باید شناسایی و بودجه های پژوهشی در قالب برنامه ها و اولویت اختصاص یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در آیین تکربم و معارفه ی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج 25 آبان استانداری اظهارداشت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: باید از زبان هنر در جهت ایجاد و تشویق خیریه ها و گسترش روحیه خیراندیشی استفاده شود و فرهنگ زندگی اجتماعی گسترش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در مراسم تکریم و معارفه فرماندار جدید مبارکه اظهارداشت: در سال 97 باید روحیه همدلی، وحدت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه مشترک کارگروه استانی سازگاری با کم آبی و شورای حفاظت منابع آب استان به ریاست دکتر محسن مهرعلیزاده و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و مدیران ذیربط برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در سفر به شهرستان مبارکه با حضور در گلستان شهدای همیشه جاوید این شهرستان با آرمان های شهدای والامقام تجدید بیعت نمود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت : در تبصره های 5، 9، 18 و19 قانون بودجه سال 97 دستگاه ها می توانند به شکل های مختلف در قالب تسهیلات و مشارکت بخش خصوصی از بودجه بهره مند شوند و در این راستا باید از ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در ضیافت افطار دختران بی سرپرست زیر پوشش بهزیستی استان شرکت و با آنها دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: جمهوری اسلامی به معنای واقعی درصدد است قرآن مجید را کتاب زندگی قرار دهد و بر این اساس باید تا زمانی که مسئولیت داریم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده تاکید کرد: بایستی با فراهم کردن تمامی امکانات و ظرفیت ها و با توجه به سابقه کشاورزی ، آب و هوای مطلوب ، تمدن بالا شرایطی فراهم شود که شاهد مهاجرت معکوس در منطقه فریدن باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
کشاورزان سختکوش و ولایتمدار شهر ورزنه در پیامی از حضور پرخیر و برکت و همراه با حمایت بی شائبه ی استاندار اصفهان جهت تقویت و تحکیم حقابه و دریافت خسارت خشکسالی کشاورزان شرق اصفهان تقدیر و تشکر نمودند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: امسال باید با همت همه ی مدیران و بر اساس دیدگاه های مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید بتوانیم در جهت ایجاد اقتصاد متکی به داخل کشور گام برداریم و بهترین ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: اصفهان از تجهیزات و زیرساخت های خوبی در زمینه های ارتباطی برخوردار است و باید با تلفیقی از امکانات و تجربیات و سواد علمی در استان در جهت تحقق ایجاد نخستین شهر هوشمند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر کشور در حکمی حمید عصارزادگان را به سمت فرماندار شهرستان مبارکه منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده با ارسال پیامی ارتحال فقیه مبارز و اسوه زهد و تقوی حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سید مهدی طباطبایی را به مقام معظم رهبری، حوزه های علمیه و بیت شریف ایشان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: ایجاداختلاف درجامعه و ضربه به اقتصاد کشور طراحی دشمن است و مواضع مدبرانه و عاقلانه رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور محترم ، طراحی های آنها را نقش برآب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده درگذشت خیر نیکوکار مدرسه ساز حاج محمد سلامتیان را به بازماندگان و جامعه خیرین نیکوکار استان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در جشنواره فیلم کوتاه حسنات اظهار داشت: رشد هنر بدون اتکا به مردم و بدون آنکه منعکس کننده مسائل مردم باشد، نمی تواند مسیر درست را طی کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
دکتر مهرعلیزاده بر لزوم ارتباط باصنوف مختلف در راستای آموزش اصناف و ارائه مدرک به آنان تاکید کرد و افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۲۰:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اعلام نمود: برای توجه و رسیدگی ویژه به مشکل کشاورزان آسیب دیده از کم آبی، برنامه هایی از جمله ایجاد کانون های تصمیم گیری، ایجاد منابع لازم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دکتر مهرعلیزاده: برای ترویج فرهنگ نماز باید بر فرهنگ سازی در مهدکودک ها و آموزش و پرورش متمرکز شویم زیرا اگر در این عرصه موفق باشیم، در سایر بخش ها نیز موفق خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مهرعلیزاده در دیدار با رئیس سازمان نقشه برداری کشور با ایشان بر همکاری متقابل این سازمان با شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با توجه به قابلیت های موجود تاکید نمود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مهرعلیزاده: نسلی که شما معلیمن، امروز تربیت می کنید در آینده پاسخ دنیا را به بهترین شکل ممکن خواهد داد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: نقض پیمان و معاهده بین المللی برجام توسط آمریکا، عدم پایبندی این کشور به معاهدات بین المللی است و این اقدامات لحظه به لحظه از ارزش و اعتبار بین المللی این کشور در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون رئیس جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و استاندار اصفهان پارک علم و فناوری ابوریحان به عنوان دومین پارک علم و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و سه سوله کارگاهی در راستای تجاری سازی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمد باقر نوبخت اظهارداشت: رشد اقتصادی 8 درصدی در برنامه ی ششم توسعه در نظر گرفته شده که برای تحقق این رشد اقتصادی باید باید از روش های دانش بنیان استفاده نمود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار گردید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
دکتر مهرعلیزاده از تصویب 4 طرح تعدیل آسیب های اقتصادی ناشی از کاهش آب کشاورزی، اجرای طرح ارتقای کیفیت پساب تصفیه خانه های اصفهان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: ابتدای سال 97 را از ابتدا باید چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بدانیم و باید در طول این سال نمایشگاهی از عملکرد خود و دست آوردهای انقلاب اسلامی را در40 سال ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: در اوایل انقلاب مردم ایران با رشادت فرزندان این مرزوبوم بر همه ی دشمنان متحد قسم خورده ی خود پیروز شد و ما نیز دست آوردهای انقلاب را که عزت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: برنامه ریزی ها برای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت باید بگونه ای باشد که محتوا دارای کمیت و تنوع وکیفیت مطلوب باشد که بتواند همه ی جوانان با دیدگاه های مختلف را جذب کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت اسوه صبر و استقامت، حاجیه خانم زهرا طغیانی مادر شهیدان سرفراز حسین، رضا و محمدعلی و جانبازان والامقام محمود و قنبر سبکتکین ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۷    
دکتر محسن مهرعلیزاده با ارسال پیامی درگذشت مادر شهیدان سبکتکین را به خانواده ی آن مرحومه و مردم ولایتمدار استان بویژه مردم شهیدپرور شهرستان لنجان، تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به ریاست دکتر محسن مهرعلیزاده؛ رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی تهران و استانداراصفهان، نشست مشترک کمیسیون های گردشگری اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و اصفهان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در دیدار با هیئت گردشگری و تجاری سوچی روسیه بر گسترش همکاری ها بین سوچی و اصفهان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در شورای پدافند غیرعامل استان مطرح نمود: دستگاه ها بایستی همکاری جدی برای پربار شدن و اجرای کامل طرح جامع پدافند غیرعامل داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان اظهارداشت: خرج کردن در ورزش هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است چرا که موجب ایجاد جامعه سالم می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...