یکشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۰:۲۳Mar 2020 29

استانداری اصفهان (ostan-es.ir)

 
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رزمایش دفاع بیولوژیک در راستای شیوع ویروس کرونا امروز شنبه نهم فروردین همزمان با ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار در استان های اصفهان ...
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
از امروز هیچ مسافری حق ورود به استان اصفهان را ندارد و در ورودی های استان، پلیس مسافران را برمی گرداند
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: ممنوعیت تردد در محورهای ارتباطی این استان از روز جمعه آغاز شد و در روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین غیر از خودروهای امدادی و خدمات رسان تشدید می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ماه شعبان، روز پاسدار و روز جانباز را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۵۱   + ۷۹ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه برای تضمین سلامت جامعه و مقابله با کرونا راهی جز رعایت فاصله اجتماعی و در خانه ماندن مردم نداریم، بر لزوم مشارکت همگانی در جهت اجرایی شدن این راهبرد تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در هجدهمین جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا با تشکر از همدلی و همراهی تمامی خیرین ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و رئیس کمیته حمل و نقل، بار و مسافر ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، گفت: ممانعت از ورود و خروج به استان با جدیت دنبال می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با بیان اینکه از ساعت صفر فردا، 8 فروردین ماه همه ورودی های شهرهای استان برای ورود افراد غیر بومی مسدود میشود، تاکید کرد: خروج مسافران غیربومی از استان هرچه سریعتر انجام شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۰:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و کنترل کرونا در نشست خبری که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد، با اشاره به اعمال محدودیت تردد در سطح جاده ها در روزهای 12 و 13 فروردین تصریح کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان با اشاره به نقش اقناع سازی در افزایش سرمایه های اجتماعی، گفت: استفاده از سرمایه های اجتماعی در کنترل کرونا ضروری است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: مدیران، فرمانداران و شهرداران با هماهنگی و ظرفیت های مردمی حساسیت زایی در خصوص بیماری کرونا را با جدیت دنبال کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی عصر دوشنبه در تماسی تلفنی با استاندار اصفهان در جریان آخرین فعالیت های ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا گفت: مدیران کل و روسای دستگاهی اجرایی مکلف شدند با اعمال مرخصی و شیفت کاری تا آخر هفته حضور کارمندان خود را به حداقل ممکن برسانند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا گفت: 400 هزار بسته معیشتی ویژه اقشار آسیب پذیر استان با همکاری اتاق بازرگانی استان اصفهان تهیه شده است در روزهای توزیع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در ستاد استانی مبارزه به بیماری کرونا، گفت: ترددها به سمت اصفهان 75 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اشاره به نقش پایش جاده ای در کاهش سفر به اصفهان گفت: افراد دارای علائم بیماری کرونا به هیچ وجه اجازه ورود به اصفهان را ندارند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، با اشاره به کمبود ظرفیت درمانی بخش دولتی، گفت: درمان مسافران نوروزی تنها در بیمارستان های خصوصی امکان پذیر است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اشاره به وضعیت قرمز اصفهان در خصوص بیماری کرونا، گفت: امسال کرونا در کمین مسافران نوروزی به اصفهان است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
دکتر عباس رضایی، استاندار اصفهان در پیامی فرارسیدن نوروز و بهار را به مردم استان اصفهان تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: امسال هیچ تسهیلاتی به مسافران نوروزی در اصفهان ارائه نمی شود و کسی این استان را به مقصد گردشگری انتخاب نکند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا با اشاره به ظرفیت های مردمی در آگاه سازی جامعه در خصوص بیماری کرونا، گفت: مهمترین اقدام در مدیریت این بیماری، ماندن در خانه است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: نوروز امسال هیچ تسهیلاتی به مسافران به اصفهان ارایه نمی شود و کسی اصفهان را به مقصد گردشگری انتخاب نکند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با بیان اینکه مهمترین مساله امروز شیوع بیماری کرونا است؛ افزود: بسیج ظرفیت و توانمندی های شهرداری ها در امر کرونا ضروری است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان با اشاره به تلاش های برخی رسانه ها در دامن زدن به اجتماعات در شب چهارشنبه پایان سال، گفت: ویروس کرونا درکمین مراسم چهارشنبه پایان سال است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به ضرورت کاهش سفرهای درون شهری، گفت: خرید اینترنتی و تلفنی راهکاری برای کاهش سفرهای درون شهری است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مرخصی و ماموریت مدیران استان اصفهان تا اطلاع ثانوی لغو شد
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اصفهان ثبت نام در سامانه سلامت را به خاطر مدیریت بهتر بیماری کرونا مهم برشمرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
ستاد ملی مدیریت کرونا به ریاست رییس جمهور طی ارتباطی ویدئو کنفرانس با جمعی از استانداران از جمله استاندار اصفهان به تشریح آخرین مصوبات و تصمیمات این ستاد پرداخت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در برنامه گفتگوی هفته گفت: متاسفانه با توجه به فراگیر شدن بیماری کرونا نمی توانیم در نوروز پیش رو، میزبان مناسبی برای هموطنانمان در اقصی نقاط استان اصفهان باشیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به ضرورت کاهش سفرهای درون شهری، گفت: در همین راستا، حمایت از خرید اینترنتی و تلفنی در دستور کار استان قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۲۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: سلامت مردم خط قرمز ما است و در حفظ آن هیچ کوتاهی نمی کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۲۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به مصوبات این ستاد، گفت: هیچ تسهیلاتی به افرادی که که نوروز به اصفهان مسافرت کنند ارائه نمی شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۶:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نشست ستادهای اجرایی خدمات سفر و مبارزه با بیماری کرونا به ریاست استاندار اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
استاندار اصفهان تاکید کرد: با توجه به لزوم نقش آفرینی آحاد مردم در امر پیشگیری و مقابله با کرونا، پویش جوانان مقابله با این بیماری در این استان راه انداری شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۲۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مقابله و پیشگیری با کرونا از تصمیم این ستاد برای توقف فعالیت مترو در شهر اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با استاندار اصفهان از آخرین اقدامات انجام شده ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در این استان مطلع شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی استانداری اصفهان گفت: با پیگیری های صورت گرفته از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور، مبلغ 700 میلیارد ریال اعتبار جهت مقابله با شیوع بیماری کرونا به استان اصفهان اختصاص یافت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با صدور پیامی درگذشت پدر شهیدان اعتصامی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت 22 اسفندماه، روز بزرگداشت شهدا و تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی، استاندار اصفهان پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در تماس تلفنی 20 دقیقه ای با استاندار اصفهان در جریان آخرین اقدامات انجام شده ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در این استان قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان، از یکی از کارگاه های خط تولید ماسک در اصفهان بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: با هدف حساس سازی و آگاهی بخشی جامعه، اطلاع رسانی در خصوص بیماری کرونا تقویت شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: تیم های مجهز و غربالگری ویژه تشخیص کرونا از امروز در ورودی های استان مستقر و رفت و آمدها را کنترل می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۴:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: تاکنون هیچگونه پولی در قالب وجه نقد، اعتبار، فروش اوراق و امثال آن در خصوص مدیریت بیماری کرونا به استانداری اصفهان تخصیص نیافته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان از توزیع ماسک پارچه ای تولید شده توسط صنایع و اصناف از روز دوشنبه در برخی از فروشگاه های زنجیره ای اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۵:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: استان اصفهان به دلیل مواجهه با بیماری کرونا امسال مقصد خوبی برای مسافرت نیست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان مشارکت مردم در کنترل و مهار بیماری کرونا را بسیار ضروری دانست و از مردم خواست در این ایام در خانه بمانند و به توصیه های بهداشتی توجه کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۲۰:۰۵   + ۴۱ سایت دیگر  
نشست ویدئو کنفرانس دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با استانداران سراسر کشور، امروز شنبه 17 اسفند ماه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: پیگیری و اجرای غربالگری در ورودی شهرهای استان و به ویژه کلانشهر اصفهان و کاشان به ریاست معاون عمرانی استانداری و با همکاری هلال احمر، بسیج و راهور برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۷:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: تعرفه ها و قیمت های خدمات شهرداری ها به منظور کاهش حجم مراجعات در اسفند سالجاری، تا پایان اردیبهشت سال بعد تغییر نمی کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اشاره به دریافت گزارش هایی مبنی بر افزایش مراجعه کنندگان به شهرداری ها در روزهای پایانی سال گفت: به منظور رفاه حال مردم و ضرورت کاهش تجمعات در فضاهای اداری ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
یک اصله نهال همزمان با روز درختکاری و به مناسبت تجلیل از زحمات کادر درمانی خط مقدم مقابله با کرونا توسط استاندار اصفهان کاشته شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اشاره به وجود کالاهای اساسی در انبارها، گفت: هیچ کمبودی در خصوص تامین این کالاها وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در پیامی درگذشت مادر حجت الاسلام والمسلمین منتظری را به ایشان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۱   + ۶۰ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با توجه به شیوع بیماری کرونا، گفت: امسال امکان پذیرش و اسکان مسافر نوروزی در قالب کمپ، مدارس، ورزشگاه ها، مهمانسراها، مسافرخانه ها و امثال آن وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: برخی هنوز واقعیت تلخ بیماری کرونا را جدی نگرفته اند که ضروری است ماهیت ویروس آن و نحوه شیوع آن باید مدنظر قرار گیرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اشاره به ضرورت توجیه آحاد جامعه در باره کاهش تجمعات گفت: کاهش تجمعات، نقش مهمی در مدیریت بیماری کرونا دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
در نوزدهمین هفته از طرح پویش الف ب ایران، 22 طرح صنعت آب و برق با بیش از 10 هزار میلیارد ریال هزینه در استان اصفهان از طریق ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزیر نیرو و حضور استاندار اصفهان افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۲۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
با تصمیم ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، ساعت کاری ادارات استان اصفهان تا پایان هفته کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اشاره به جلسات خود با تولیدکنندگان محصولات حفاظتی و بهداشتی از جمله الکل و مواد ضدعفونی کننده ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در جلسات آتی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، مصوبه کمیته تخصصی بهداشت ستاد در خصوص لغو سفرهای نوروزی بررسی می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: بازرسانی از سوی اداره صمت و دادستانی اصفهان در محل کارخانه های تولید کننده اقلام بهداشتی مانند ماسک و الکل حضور یافته و بر روند توزیع این اقلام به منظور قرار گرفتن در دست مصرف ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان گفت: پایش و ضدعفونی کردن تمام خطوط فرودگاهی، ریلی و جاده ای استان اعم از درون شهری، بین شهری و بیرون شهری در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اشاره به نقش مشارکت عمومی در تسریع مقابله با بیماری کرونا، گفت: جلب مشارکت عمومی در مقابله با بیماری کرونا یک ضرورت است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۶:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ساعات کاری ادارات استان طبق مصوبه کارگروه ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا و تصمیم ستاد استانی پبشگیری و مقابله با بیماری کرونا، روزهای یکشنبه و دو شنبه 11و 12اسفند از 8 تا 12 می باشد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان از تشکیل ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با صدور احکامی جداگانه، اعضای ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا را منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در مجمع هماهنگی تشکل های مهندسی و حرفه ای استان اصفهان، ضمن تبریک روز مهندس، از تلاش این قشر جامعه برای آبادانی کشور، تشکر و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم با اشاره به تشکیل ستاد ملی مدیریت و مقابله با کروناویروس در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر آموزش مردم در خصوص پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار بر ایجاد ساختار منسجم، منظم و هماهنگ در راستای مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا در استان تاکید نمود
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر رضایی اظهار داشت: یکی از مسائل اصلی استان امور بین الملل است و نقش آفرینی بیشتر بخش خصوصی در تعاملات بین المللی حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کارگروه مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا به ریاست استاندار اصفهان و با حضور مسولین قضایی استان، رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
با حضور استاندار اصفهان و با همت جامعه خیرین امام محمد باقر(ع) توزیع سبدهای ارزاق حمایتی ویژه نوروز افتتاح شد
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
با حضور استاندار اصفهان و مدیران ذیربط جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و اتخاذ اقدامات و تدابیر پیشگیرانه از ورود ویروس کرونا به استان تشکیل شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد:
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
دکتر عباس رضایی در متن پیام خود آورده است: بار دیگر حضور پرشور و غرور آفرین مردم ایران اسلامی، به ویژه مردم فهیم و ولایتمدار استان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دفتر زرین انقلاب ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان اصفهان تا شامگاه اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان سمیرم نیز به دور دوم رسید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اعلام اتمام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، از تعطیلی مدارس 3 شهرستان اصفهان، کاشان و آران بیدگل در روز شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان با بیان اینکه انتخابات تا ساعت 20 امشب تمدید شده است از تعطیلی مدارس شهر اصفهان در روز شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: با پیش بینی های لازم تاکنون هیچ مشکل حاد امنیتی در برگزاری انتخابات در استان اصفهان نداشته ایم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به منظور تسهیل فرآیند اخذ رأی، با موافقت شورای محترم نگهبان اخذ اثر انگشت اختیاری است
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۳۸ سایت دیگر  
کلیه متولدین روز 2 اسفند ماه سال1380و قبل از آن می توانند با حضور در شعب اخذ رأی اولین حضور خود در انتخابات را به ثبت برسانند
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
حضور نمایندگان محترم نامزدها در شعب اخذ رأی به همراه کارت شناسایی صادره از سوی هیأت نظارت مربوطه مجاز است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۳۶ سایت دیگر  
به منظور تسهیل فرآیند اخذ رأی، با موافقت شورای محترم نگهبان اخذ اثر انگشت اختیاری است
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در دیدار با وزیر خارجه هلند بر گسترش مناسبات اقتصادی و توسعه گردشگری تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی پیشگیری از ویروس کرونا با حضور استاندار و تعدادی از مسوولان بهداشت و درمان و نیز مدیریت بحران و پدافند غیر عامل استان اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۴۴ سایت دیگر  
اخذ رأی فقط با ارائه اصل شناسنامه، کارت ملی یا شماره ملی امکان پذیر می باشد
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
عموم واجدین شرایط می توانند با مراجعه به سایت وزارت کشور و نصب اپلیکیشن مذکور، نزدیکترین شعب اخذ رأی به محل سکونت خود را شناسایی و به آنجا مراجعه نمایند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۹۰ سایت دیگر  
علاوه بر شناسنامه، همراه داشتن شماره ملی یا کارت ملی نیز ضروری است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با حضور در شعبه پل خواجو رای خود را به صندوق انداخت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اشاره به آغاز انتخابات از ساعت 8 صبح در استان اصفهان همزمان با سراسر کشور، از آمادگی صد در صد این استان برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: تا امروز 306 نفر کاندیدا در عرصه رقابت انتخابات مجلس در استان اصفهان باقی مانده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه کمیته راهبری تعیین و تامین منابع مالی پروژه بهشت آباد در محل دفتر معاونت هماهنگی و امور عمرانی استانداری و به ریاست استاندار اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به ریاست غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان جلسه کارگروه سازگاری با کم آبی استان با حضور تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی و نمایندگان صنف کشاورزان تشکیل شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در نشست خیریه مهر کوثر که با محوریت مصرف بهینه آب در شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان برگزارشد گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان اون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان از انصراف 340 نفر نامزد در مراحل مختلف برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، عباس رضایی گفت: این استان برای برگزاری انتخاباتی پرشور و باشکوه با حضور حماسی مردم در روز دوم ماه اسفند آمادگی کامل دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، عباس رضایی گفت: خیران مدرسه ساز با نیت خیرخواهانه خود و ساخت و تجهیز مدارس، بخشی از مشکلات عدیده آموزش و پرورش را رفع می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان: ساماندهی، جمع آوری، نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادین متجاهر برای ایجاد امنیت روانی و فرهنگی ضروری است.
مشاهده نتایج بیشتر...