جمعه ۰۸ اردیبهشتساعت ۲۲:۳۰Apr 2017 28

استانداری اصفهان (ostan-es.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۳۲    
بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور به ظرفیت 10 مگاوات با مشارکت شرکت سرمایه گذاری غدیر و شرکت متکایونان با حضور مهندس چیت چیان و دکتر رسول زرگرپور در منطقه ی محمدآباد جرقویه آغاز بکار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۳۲    
دکتر زرگرپور در جلسه ی بررسی میزان پیشرفت ابر پروژه ی قطار سریع السیر اصفهان-تهران بر تسریع در عملیات اجرایی این پروژه ی بزرگ و تأثیرگذار تأکید نمود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۹:۵۴    
جلسه ی شورای هماهنگی مدیریت بحران استان به ریاست دکتر رسول زرگرپور تشکیل شد و در خصوص وضعیت آب و هوا و پیش بینی فصلی و منابع آب ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۴    
در دیدار عدالت ولی اف با دکتر رسول زرگرپور دو طرف بر گسترش ارتباطات فرهنگی و گردشگری تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۴    
میهمانان و متخصصان خارجی و جمعی از فرهیختگان داخلی شرکت کننده در هشتمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلا یا با استاندار اصفهان دیدار نموده و از ایشان به دلیل بنیانگذاری این کنگره در زمان تصدی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۷    
پس از یک دهه توقف، با حضور دکتررسول زرگرپور مجموعه فرهنگی ورزشی و زورخانه ذوالفقار محله آدریان خمینی شهر با 500 متر زیر بنا و 12 میلیارد ریال اعتبار، افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۶    
با حضور دکتر رسول زرگرپور در شهرستان شهرضا 17 پروژه ی عمرانی، فرهنگی و خدماتی شهرداری این شهر افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۶    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: نباید به خاطر رقابت های سیاسی و جناحی دستاوردهای دولت که همان دستاوردهای نظام است زیر سوال رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۸    
دکتررسول زرگرپور اظهارداشت: دوقطعه ی کنارگذر شرق اصفهان فعال است که امیدواریم قطعه ی اول در 6 ماهه ی ابتدای امسال به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۵۳    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: شهرک علمی و تحقیقاتی فرصت و ظرفیت بزرگی برای استان است و دستگاهها باید از ظرفیت این شهرک و شرکت های دانش بنیان برای رفع مشکلات خود استفاده نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۴۰    
با حضور دکتر رسول زرگرپور، مجموعه ی فرهنگی، تفریحی و ورزشی باغ بانوان شهرداری درچه با 12 میلیارد ریال اعتبار افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۷:۱۱    
دکتر رسول زرگرپور در اجلاس شورای اسلامی استان اظهارداشت: هدفگذاری مدیریت استان در سال 96 کاهش نرخ بیکاری و رساندن آن به نرخ متوسط کشوری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۰    
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان ؛ دکتر رسول زرگرپور به مناسبت سالگرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوم اردیبهشت سال 58 پیامی صادر نمود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۵    
دکتر رسول زرگرپوراظهارداشت : پانزدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از خادمان و پیر غلامان حسینی از 21 تا 24 شهریور ماه در اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۵    
دکتر رسول زرگرپور در مراسم تقدیر از دانشجوبان نمونه کشوری با اشاره به ظرفیت علمی و پژوهشی وسیع و متنوعی که در استان وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۵    
در دیدار والریا فدلی با دکتر رسول زرگرپور دو طرف بر توسعه مناسبات و گسترش ارتباطات در حوزه های علمی، فرهنگی، تاریخی، میراثی و گردشگری تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۵    
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر رسول زرگرپور در پیامی جانباختن جمعی از هم استانی های عزیز را در تصادف محور سبزوار- شاهرود تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۰    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: دستگاه های اجرایی باید بمنظور استفاده از ظرفیت نخبگان با این بنیاد ارتباط بیشتری داشته باشند زیرا بخشی از وظایف و اقدامات بنیاد نخبگان در راستای اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۰    
اردوگاه مراقبتی اتباع خارجی استان به عنوان مرکز تحویل ، پذیرش، نگهداری و طرد اتباع خارجی غیر مجاز در مساحتی حدود 6 هزار متر و هزینه ای بالغ بر 20 میلیارد ریال با حضور دکتر رسول زرگرپور افتتاح و به ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۸    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: آسیب های اجتماعی حوزه جوانان و راه های مقابله با آن باید در قالب پژوهش های علمی و توسط خود جوانان بررسی شود تا به جمعبندی مطلوب برسد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۳    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران یک ارتشی الهی و معنوی، مردمی و ولایت مدار و متدین است و در حقیقت همان شجره طیبه ای است که همواره مورد نظر امام بزرگوار و خلف برحقشان مقام ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۸    
دکتر رسول زرگرپور در نشست خبری با اصحاب رسانه ی استان عملکرد مدیریت استان را در بخش های گردشگری، اقتصادی، سرمایه گذاری، تنظیم بازار و انتخابات تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۸    
رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اعلام نمود: با توجه به مصوبه ی دولت 10 درصد بودجه ی فرهنگی کلان شهرها، باید به امر مبارزه با مواد مخدر اختصاص یابدکه علاوه بر در اختیار گذاشتن این بودجه ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۸    
دکتر رسول زرگرپور اظهار داشت: یکی از مولفه هایی که می تواند شعار سال را محقق نماید مبارزه با قاچاق کالا و ارز است و این انگیزه ی مسئولین را در خصوص مبارزه بیشتر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۳    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: توجه به ظرفیت های منحصر به فرد اصفهان در عرصه های گوناگون بویژه گردشگری، کشاورزی، صنعتی و دانشگاهی آمادگی لازم برای سرمایه گذاری گسترده در کشور کنیا وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۳    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: تنظیم بازار کار بسیار مهمی است ولی برخی می خواهند از آن سوء استفاده کنند و بخشی از افزایش کاذب قیمت ها به بازخورد رسانه ای باز می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۳    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: مطالبه ی مدیریت استان از بخش خصوصی این است که آسیب شناسی برای شناسایی نقاط ضعف و قوت فعالیت های اقتصاد مقاومتی در سال گذشته و رویکرد جدید برای تحقق شعار امسال و جایگاه ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۸    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: در طول مدت سه سال و نیم گذشته ظرفیت سالن های سینما در استان 2.5 برابر افزایش یافته و تا پایان دولت یازدهم تعداد سالن های سینما در اصفهان به 41 سالن افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۳    
استانداراصفهان اظهارداشت: هتل عباسی یکی از جاذبه های توریستی شهر اصفهان است و طرح توسعه ی این هتل تاریخی در 2 فاز و با حفظ اصول و ساختار میراث فرهنگی اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۳    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: اصفهان جایگاه رفیع و بی بدیلی در تحولات دوران انقلاب اسلامی و بویژه دفاع مقدس و مدیریت اجرایی کشور داشته است و این گنجینه های بزرگ ارزشی باید با زبان هنر به نسل بعد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۸    
دکتر زرگرپور تاکید کرد: بلکه وظیفه تمام قوا، نهادها و ارگانها می باشد و باید در تک تک تصمیمات و برنامه ریزی ها این موضوعات مد نظر قرار گیرد
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۱    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: اصفهان از ابعاد میراثی و اساطیری ، ادوار مختلف تاریخی، شخصیت های ملی و بین المللی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۷    
دکتر زرگرپور: یک عده ای بی انصاف هستند و انصاف با آنها قهر کرده است به همین خاطر پیشرفت ها را باور نمی کنند و تمام موفقیت ها را انکار می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۸    
دکتر رسول زرگرپور در مجمع نمایندگان استان اصفهان اظهارداشت: نه فقط به عنوان استاندار اصفهان ، بلکه به عنوان کارشناس امور آب اعلام می کنم ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۸    
دکتر رسول زرگرپور در دیدار استانداران استان های او دو سن و ایولین فرانسه خواستار گسترش ارتباطات و تعمیق مناسبات در محورهای های گردشگری و مرمت آثار تاریخی، ساخت هتل ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۱    
در دیدار مارک مدریک با دکتر رسول زرگرپور دو طرف خواستار گسترش همکاریها و تعمیق مناسبات بویژه در زمینه های فرهنگی، تبادلات دانشگاهها و توسعه مبادلات گردشگری شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۲    
با حضور دکتر رسول زرگرپور درب های حرم مطهر امامین عسکریین(ع) که توسط هنرمندان اصفهانی آماده شده بود، رونمایی گردید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۵    
دکتر رسول زرگرپوربا اشاره به افتتاح مرکز مدیریت راهبردی امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات ( افتا (در اصفهان اظهارداشت: دستگاه های اجرایی باید با قوت با این مرکز همکاری داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۵    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: شکی نیست که پژوهش موتور محرکه پیشرفت و توسعه کشور است و باید از افتخارات مدیران اجرایی اختصاص اعتبارات بیشتر به بخش پژوهش و تبدیل آن به یک ارزش اجتماعی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۳    
دکتر رسول زرگرپور با اشاره به اولویت اشتغال در استان بویژه در حوضه زاینده رود ، بر عزم دستگاه های مربوطه در ساماندهی طرح های پرورش ماهی تاکید نمود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۲۱:۰۷    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: در قالب برنامه های اقتصاد مقاومتی درسال گذشته 60 هزار شغل جدید تثبیت شده است گرچه کارها و اقدامات در این زمینه تمام نشده و همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۲۱:۰۷    
استاندار اصفهان در دیدار محمد عثمان مالکی با ایشان خواستار گسترش ارتباطات و تعمیق مناسبات بویژه در حوزه های دانشگاهی، محیط زیست ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۱    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: طبق نظرسنجی های صورت گرفته ، مسافران نوروزی از نحوه ی برنامه ریزی ها و تخصیص امکانات هم از بعد کیفی و هم کمی رضایت خوبی داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۵:۰۲    
استاندار اصفهان اظهارداشت: امنیت و آرامش انتخابات مورد تاکید مقام معظم رهبری است و این وظیفه ی مهم بر عهده ی نیروی انتظامی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۵    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: دفاع از عملکرد دولت در واقع دفاع از دستاوردهای نظام است لذا حمایت از عملکرد مجموعه ی دولت به دفاع از عملکرد فرمانداران و مدیران باز می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۰    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: نباید به دلیل جناح بندی های سیاسی به تخریب دولت پرداخت و مردم ایران با توجه به بلوغ بالای سیاسی خود متوجه تلاشهای اقدامات صورت گرفته هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۲    
دکتر رسول زرگرپور در دیدار معاون نخست وزیر مجارستان با ایشان خواستار گسترش همکاری ها و تعمیق مناسبات بویژه در زمینه ی تبادلات دانشگاه ها و بازسازی صنایع برای سازگاری بیشتر با محیط زیست و توسعه ی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۶    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: در خصوص ایمنی و حفظ جان مردم نباید هیچ ملاحظه ای در نظر گرفته شود و همه ی موارد مربوط به معماری و شهرسازی باید طبق قانون صورت گیرد و شهرداران و اعضای نظام مهندسی و ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۴    
دکتر رسول زرگرپور در پیامی12 فروردین ماه، روز جمهوری اسلامی ایران وروز تثبیت و استقرار جمهوری اسلامی را تبریک گفت
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۵    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: افزایش تعداد ورود گردشگران داخلی و خارجی و همچنین افزایش ماندگاری و اقامت مسافران از اهداف مدیریت استان در رابطه با گردشگری است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۷    
رسول زرگرپور تاکید کرد: دستگاه های اجرایی باید رویکردهای کاری خود را بر تحقق نقشه ی راه مقام معظم رهبری بخصوص در زمینه ی تولید و اشتغال در استان متمرکز نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۱    
به مناسبت سال نو، نایب اسقف و جانشین پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران با استاندار اصفهان دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۱    
در ششمین روز از آغاز سال جدید هفتمین جلسه ستاد انتخابات استان به ریاست دکتر زرگر پور استاندار اصفهان تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۹    
دکتر رسول زرگرپور در پیامی ارتحال آیت الله حاج سید مهدی ابن الرضا خوانساری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۸:۱۰    
دکتر رسول زرگرپور در آئین افتتاح نوروزگاه اصفهان اظهارداشت: نوروزگاه جلوه ای ارزشمند از فرهنگ غنی ایرانی را به گردشگران ارائه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۱۱    
همزمان با اولین روز از سال جدید استاندار اصفهان با حضور در شهرستان مبارکه از کمپ راهنمای گردشگری و ایستگاه سلامت و همچنین مجموعه تاریخی ارگ نهچیر این شهرستان بازدید نمود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۴:۰۶    
صبح امروز استاندار اصفهان با حضور در فرمانداری شهرستان اصفهان از روند مراحل ثبت نام داوطلبان انتخابات پنجمین دوره ی شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان بازدید نمود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۰:۰۲    
در نخستین ساعات پس از تحویل سال، دکتر محمد جواد ظریف به همراه دکتر رسول زرگرپور با حضور در مرکز شیرخوارگاه نرجس ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۶    
با حضور استاندار اصفهان در شهرستان نجف آباد چندین پروژه ی عمرانی ، خدماتی ، فرهنگی و ترافیکی با اعتباری بالغ بر 271 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید و 3 پروژه ی عمرانی نیز کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۸    
چندین پروژه آموزشی، عمرانی، فرهنگی، رفاهی با هزینه ای بالغ بر 120 میلیارد ریال با حضور دکتر رسول زرگر پور در شاهین شهر افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۳:۴۶    
مجموعه ی ورزشی ، فرهنگی و تفریحی چند منظوره ی پردیس در شهر دستگرد با حضور دکتر رسول زرگرپور افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۶    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: براساس نتایج سرشماری نفوس و مسکن سال 95، نرخ رشد جمعیت در اصفهان 0.97 درصد است که باید سیاست های جدید جمعیتی را در قالب سیاست های کلان بکار گیریم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۵    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: طرح جامع مقابله با پدیده ی گردوغبار باید با هماهنگی و هم افزایی دستگاه ها به بهترین شکل اجرا شود تا جلوی روند افزایش گردوغبار در استان گرفته شود و همانند طرح جامع کاهش ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۶    
دکتر رسول زرگرپور در رزمایش نوروزی پلیس راهنمایی و رانندگی استان اظهارداشت: باید به شیوه ی نیاکان خود که در نوروز به یکدیگر هدیه و عیدی می دادند به ملت خود عیدی دهیم و آن هدیه و عیدی چیزی ارزشمند تر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۳    
استاندار اصفهان اظهارداشت: برای حل مشکل خشکسالی همه افراد مرتبط با حوضه آبریز زاینده رود باید هماهنگ و متحد حرکت کنند چون مشکل حوضه آبریز زاینده رود ابعاد سیاسی، امنیتی و اجتماعی به همراه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۶    
حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی در نشست شورای اداری استان اصفهان اظهارداشت: عمل به وظیفه و خدمت به مردم باید دو محور فعالیت مسئولان در نظام اسلامی باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۲    
پمپاژ ناامیدی به جامعه و ایراد سخنرانی های ناامید کننده به صلاح کشور و نظام نیست و می تواند در مشارکت مردم خدشه وارد کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۶    
دکتر رسول زرگرپور در دومین همایش مشترک کارشناسان حراست استانداری، فرمانداری ها و شهرداری های استان، اظهارداشت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۶    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: با توجه به درپیش بودن تعطیلات نوروزی و ورود مسافرین به اصفهان، معتادین متجاهر با هماهنگی پلیس و بهزیستی جمع آوری خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۴    
دکتر رسول زرگرپور از شهرداری اصفهان و صدا و سیما به جهت عدم فضاسازی مناسب شهری و عدم پخش برنامه های تلویزیونی ویژه ی روز بزرگداشت شهدا انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۵:۵۵    
دکتر رسول زرگرپور بر تامین اعتبار و راه اندازی فیبر نوری ادارات ثبت احوال با اولویت بندی ادارات ثبت احوال شهرستانهای پر جمعیت استان تأکید نمود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۸    
جلسه هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان استان به ریاست دکتر رسول زرگرپور و با حضور قائم مقام دانشگاه فرهنگیان کشور برگزار و در خصوص راه اندازی رشته های تربیت بدنی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۵    
دکتر رسول زرگرپور در گردهمایی نقش مراتع در مدیریت جامع حوضه های آبخیز سیاست های دولت تدبیر و امید در جهت حفظ محیط زیست و منابع طبیعی را بسیار پویا و راهگشا خواند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۰    
با حضور دکتر زرگرپور و مهندس جلالی در منطقه سجزی، پروژه بیو مکانیکی نهال کاری به مساحت 2500 هکتار از کانون های بحران فرسایش بادی این منطقه و همچنین پروژه های بیابان زدایی شرق اصفهان با روش کاشت گونه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۴    
دکتر جهانگیری در مراسم بهره برداری همزمان پنج ایستگاه تقویت فشار گاز در شهرستان کاشان اظهارداشت: رسیدن ایران به سهم واقعی خود در تولید نفت از شاهکارهای وزارت نفت است و وزارت نفت از نظر اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۴    
معاون اول رییس جمهور که به منظور بهره برداری از پنج ایستگاه تقویت فشار گاز به کاشان سفر کرده است، در بدو ورود به فرودگاه کاشان از سوی استاندار اصفهان مورد استقبال قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۲:۲۸    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: هر هزینه ای که در آموزش و پرورش صورت می پذیرد در واقع یک سرمایه گذاری است و اداره ی این مجموعه و حمایت از آن وظیفه همه ی دستگاهها است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۶    
دومین جلسه ی شورای ترویج و توسعه ی فرهنگ ایثار و شهادت به ریاست دکتر رسول زرگرپور برگزار شد و در رابطه با حفظ، ترویج ونهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت مواردی به تصویب رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۶    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: اتاق اصناف باید ضمن رعایت حقوق اصناف، حقوق مصرف کنندگان را نیز مدنظر قرار دهد چرا که تامین مایحتاج مردم و آرامش آنان باعث رضایت مردم و خداوند خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۹    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: براساس آخرین آمار تاکنون 1064 واحد که استحقاق اخذ تسهیلات داشتند 8 هزار و 400 میلیارد ریال قرارداد تسهیلات با آن ها بسته شده و بیش از 1020 واحد نیز تسهیلات خود را به حجم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۰    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: استفاده از ظرفیت ها، پتانسیل ها ومنابع استان در جهت رفع چالش ها و مشکلات اقتصادی و همچنین تسریع در روند رشد اقتصادی از مسیر بخش خصوصی امکان پذیر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۶    
دکتر رسول زرگرپور در شورای مدیران استانداری اظهارداشت: به عنوان مجریان انتخابات وظیفه سنگینی بر عهده داریم و باید تلاش شود انتخابات، باشکوه، با ابهت و در سلامت و امنیت کامل برگزار شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۳:۳۵    
با درایت دکتر رسول زرگرپور در رفع اختلاف شهرداری خمینی شهر و اداره کل راه و شهرسازی در منطقه ی منظریه؛ پس از 25 سال عملیات عمرانی این منطقه با جدول گذاری نمادین توسط استاندار اصفهان آغاز گردید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۴    
میشل سپن در دیدار با دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: کشور فرانسه اهمیت خاصی برای اجرای دقیق برجام قائل است و خود را برای اجرای دقیق برجام متعهد می داند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۹    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: باید افراد کاردان و متخصص در امور توسعه ی شهری و روستایی برای حضور در انتخابات شوراها تشویق شوند تا شوراهایی کارآمد ، اهل فن و کاردان داشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۴    
دکتر رسول زرگرپور اعلام کرد: مدیریت استان و بخش خصوصی و اتاق با زرگانی، آماده گسترش همکاریها و تعمیق مناسبت ها در همه عرصه ها، به ویژه ساخت نیروگاه برق، ساخت مسکن، ارتباطات دانشگاهی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۵    
در جلسه ای با حضور دکتر رسول زرگرپور و دکتر محمد سعید ایزدی، ساختار سیاستگذاری و اجرایی ابر طرح موزه بزرگ اصفهان تعیین شد و عملاً گام بلندی برای ایجاد موزه ی بزرگ اصفهان برداشته شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۸    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: جشنواره ی ملی حسنات آنچه را که برای اصفهان ها ارزشمند است یعنی احسان، عمل خیر و پرداختن به مردم را سرلوحه ی فعالیت خود قرار می دهد و یک رویدار با ارزش هنری و معنوی است که ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۰    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: هرگونه بدهی که ادارات کل به پیمانکاران خود داشته باشند دولت آماده است که از طریق اوراق مشارکت و خزانه پول آن ها را پرداخت نماید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۸    
دکتر رسول زرگرپور از تخصیص صددرصدی اعتبارات عمرانی دو درصد نفت و گاز و 120 درصدی اعتبارات جاری حقوق و دستمزد خبر داد و گفت: اعتبارات عمرانی سال آینده ی استان 100 درصد افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۴    
دکتر زرگرپور: بر اساس نظارت های مداوم بر بازار افزایش قیمت محسوس نسبت به ماههای قبل در بازار نداشته ایم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۴    
استاندار اصفهان گفت: نزدیک 50 درصد از جمعیت 5 میلیون نفری استان اصفهان تحت پوشش ورزش های همگانی قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۸:۳۸    
دکتر رسول زرگرپور استاندار اصفهان در مراسم بهره برداری از 72 سامانه هوشمند ثبت تخلفات جاده ای که بصورت ویدئو کنفرانس با دستور معاون اول رئیس جمهوری صورت گرفت از تکمیل و اجرایی شدن طرح جامع پایش ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۶    
دکتر رسول زرگرپور، استاندار اصفهان اظهار امیدواری کرد که اصفهان با توجه به اهمیت و جایگاه ویژه ای که در بحث حمل و نقل و گردشگری دارد، نخستین استان برخوردار از هواشناسی جاده ای باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۷:۳۵    
دکتر رسول زرگرپور، استاندار اصفهان تصریح نمود: با توجه به وضعیت شکننده زیست محیطی در استان اصفهان ما بیش از سایر استان ها به توسعه ی هواشناسی نیاز داریم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۴    
دکتر رسول زرگرپور، استاندار اصفهان گفت: اصفهان یک استان تولیدی می باشد و عمده تولیدات آن صادراتی است به همین دلیل، واقعی کردن نرخ ارز برای این استان خیلی اهمیت دارد و ما باید روی این بحث متمرکز شویم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۷    
استاندار اصفهان در پی دریافت جایزه اسکار فیلم فروشنده اصغر فرهادی کارگردان اصفهانی پیامی خطاب به وی صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۲    
با حضور معاون زنان و خانواده رییس جمهور و استاندار اصفهان سامانه جامع اطلاعات بانوان شاخص استان اصفهان با هدف شناسایی و جمع آوری اطلاعات بانوان شاخص استان و جهت بخشی مؤثرتر به سیاستگذاریها در حوزه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۲    
دکتر زرگرپور: تغییر فرماندار اصفهان در راستای مصلحت استان بوده و هیچ شخص ، جناح و یا جریان سیاسی حق ندارد این تغییر را مصادره به مطلوب نماید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۴    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: بارش در استان اصفهان هم نسبت به سال گذشته و هم نسبت به بلند مدت کاهش داشته است و براساس پیش بینی ها بارش های فصل زمستان و بهار به حدی نخواهد بود که جبران کاهش بارش ها را ...
مشاهده نتایج بیشتر...