پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۹:۰۲Mar 2017 23

استانداری اصفهان (ostan-es.ir)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۸:۱۰    
دکتر رسول زرگرپور در آئین افتتاح نوروزگاه اصفهان اظهارداشت: نوروزگاه جلوه ای ارزشمند از فرهنگ غنی ایرانی را به گردشگران ارائه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۱۱    
همزمان با اولین روز از سال جدید استاندار اصفهان با حضور در شهرستان مبارکه از کمپ راهنمای گردشگری و ایستگاه سلامت و همچنین مجموعه تاریخی ارگ نهچیر این شهرستان بازدید نمود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۴:۰۶    
صبح امروز استاندار اصفهان با حضور در فرمانداری شهرستان اصفهان از روند مراحل ثبت نام داوطلبان انتخابات پنجمین دوره ی شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان بازدید نمود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۰:۰۲    
در نخستین ساعات پس از تحویل سال، دکتر محمد جواد ظریف به همراه دکتر رسول زرگرپور با حضور در مرکز شیرخوارگاه نرجس ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۶    
با حضور استاندار اصفهان در شهرستان نجف آباد چندین پروژه ی عمرانی ، خدماتی ، فرهنگی و ترافیکی با اعتباری بالغ بر 271 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید و 3 پروژه ی عمرانی نیز کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۸    
چندین پروژه آموزشی، عمرانی، فرهنگی، رفاهی با هزینه ای بالغ بر 120 میلیارد ریال با حضور دکتر رسول زرگر پور در شاهین شهر افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۳:۴۶    
مجموعه ی ورزشی ، فرهنگی و تفریحی چند منظوره ی پردیس در شهر دستگرد با حضور دکتر رسول زرگرپور افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۶    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: براساس نتایج سرشماری نفوس و مسکن سال 95، نرخ رشد جمعیت در اصفهان 0.97 درصد است که باید سیاست های جدید جمعیتی را در قالب سیاست های کلان بکار گیریم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۵    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: طرح جامع مقابله با پدیده ی گردوغبار باید با هماهنگی و هم افزایی دستگاه ها به بهترین شکل اجرا شود تا جلوی روند افزایش گردوغبار در استان گرفته شود و همانند طرح جامع کاهش ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۶    
دکتر رسول زرگرپور در رزمایش نوروزی پلیس راهنمایی و رانندگی استان اظهارداشت: باید به شیوه ی نیاکان خود که در نوروز به یکدیگر هدیه و عیدی می دادند به ملت خود عیدی دهیم و آن هدیه و عیدی چیزی ارزشمند تر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۳    
استاندار اصفهان اظهارداشت: برای حل مشکل خشکسالی همه افراد مرتبط با حوضه آبریز زاینده رود باید هماهنگ و متحد حرکت کنند چون مشکل حوضه آبریز زاینده رود ابعاد سیاسی، امنیتی و اجتماعی به همراه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۶    
حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی در نشست شورای اداری استان اصفهان اظهارداشت: عمل به وظیفه و خدمت به مردم باید دو محور فعالیت مسئولان در نظام اسلامی باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۲    
پمپاژ ناامیدی به جامعه و ایراد سخنرانی های ناامید کننده به صلاح کشور و نظام نیست و می تواند در مشارکت مردم خدشه وارد کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۶    
دکتر رسول زرگرپور در دومین همایش مشترک کارشناسان حراست استانداری، فرمانداری ها و شهرداری های استان، اظهارداشت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۶    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: با توجه به درپیش بودن تعطیلات نوروزی و ورود مسافرین به اصفهان، معتادین متجاهر با هماهنگی پلیس و بهزیستی جمع آوری خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۴    
دکتر رسول زرگرپور از شهرداری اصفهان و صدا و سیما به جهت عدم فضاسازی مناسب شهری و عدم پخش برنامه های تلویزیونی ویژه ی روز بزرگداشت شهدا انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۵:۵۵    
دکتر رسول زرگرپور بر تامین اعتبار و راه اندازی فیبر نوری ادارات ثبت احوال با اولویت بندی ادارات ثبت احوال شهرستانهای پر جمعیت استان تأکید نمود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۸    
جلسه هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان استان به ریاست دکتر رسول زرگرپور و با حضور قائم مقام دانشگاه فرهنگیان کشور برگزار و در خصوص راه اندازی رشته های تربیت بدنی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۵    
دکتر رسول زرگرپور در گردهمایی نقش مراتع در مدیریت جامع حوضه های آبخیز سیاست های دولت تدبیر و امید در جهت حفظ محیط زیست و منابع طبیعی را بسیار پویا و راهگشا خواند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۰    
با حضور دکتر زرگرپور و مهندس جلالی در منطقه سجزی، پروژه بیو مکانیکی نهال کاری به مساحت 2500 هکتار از کانون های بحران فرسایش بادی این منطقه و همچنین پروژه های بیابان زدایی شرق اصفهان با روش کاشت گونه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۴    
دکتر جهانگیری در مراسم بهره برداری همزمان پنج ایستگاه تقویت فشار گاز در شهرستان کاشان اظهارداشت: رسیدن ایران به سهم واقعی خود در تولید نفت از شاهکارهای وزارت نفت است و وزارت نفت از نظر اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۴    
معاون اول رییس جمهور که به منظور بهره برداری از پنج ایستگاه تقویت فشار گاز به کاشان سفر کرده است، در بدو ورود به فرودگاه کاشان از سوی استاندار اصفهان مورد استقبال قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۲:۲۸    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: هر هزینه ای که در آموزش و پرورش صورت می پذیرد در واقع یک سرمایه گذاری است و اداره ی این مجموعه و حمایت از آن وظیفه همه ی دستگاهها است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۶    
دومین جلسه ی شورای ترویج و توسعه ی فرهنگ ایثار و شهادت به ریاست دکتر رسول زرگرپور برگزار شد و در رابطه با حفظ، ترویج ونهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت مواردی به تصویب رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۶    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: اتاق اصناف باید ضمن رعایت حقوق اصناف، حقوق مصرف کنندگان را نیز مدنظر قرار دهد چرا که تامین مایحتاج مردم و آرامش آنان باعث رضایت مردم و خداوند خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۹    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: براساس آخرین آمار تاکنون 1064 واحد که استحقاق اخذ تسهیلات داشتند 8 هزار و 400 میلیارد ریال قرارداد تسهیلات با آن ها بسته شده و بیش از 1020 واحد نیز تسهیلات خود را به حجم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۰    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: استفاده از ظرفیت ها، پتانسیل ها ومنابع استان در جهت رفع چالش ها و مشکلات اقتصادی و همچنین تسریع در روند رشد اقتصادی از مسیر بخش خصوصی امکان پذیر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۶    
دکتر رسول زرگرپور در شورای مدیران استانداری اظهارداشت: به عنوان مجریان انتخابات وظیفه سنگینی بر عهده داریم و باید تلاش شود انتخابات، باشکوه، با ابهت و در سلامت و امنیت کامل برگزار شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۳:۳۵    
با درایت دکتر رسول زرگرپور در رفع اختلاف شهرداری خمینی شهر و اداره کل راه و شهرسازی در منطقه ی منظریه؛ پس از 25 سال عملیات عمرانی این منطقه با جدول گذاری نمادین توسط استاندار اصفهان آغاز گردید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۴    
میشل سپن در دیدار با دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: کشور فرانسه اهمیت خاصی برای اجرای دقیق برجام قائل است و خود را برای اجرای دقیق برجام متعهد می داند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۹    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: باید افراد کاردان و متخصص در امور توسعه ی شهری و روستایی برای حضور در انتخابات شوراها تشویق شوند تا شوراهایی کارآمد ، اهل فن و کاردان داشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۴    
دکتر رسول زرگرپور اعلام کرد: مدیریت استان و بخش خصوصی و اتاق با زرگانی، آماده گسترش همکاریها و تعمیق مناسبت ها در همه عرصه ها، به ویژه ساخت نیروگاه برق، ساخت مسکن، ارتباطات دانشگاهی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۵    
در جلسه ای با حضور دکتر رسول زرگرپور و دکتر محمد سعید ایزدی، ساختار سیاستگذاری و اجرایی ابر طرح موزه بزرگ اصفهان تعیین شد و عملاً گام بلندی برای ایجاد موزه ی بزرگ اصفهان برداشته شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۸    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: جشنواره ی ملی حسنات آنچه را که برای اصفهان ها ارزشمند است یعنی احسان، عمل خیر و پرداختن به مردم را سرلوحه ی فعالیت خود قرار می دهد و یک رویدار با ارزش هنری و معنوی است که ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۰    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: هرگونه بدهی که ادارات کل به پیمانکاران خود داشته باشند دولت آماده است که از طریق اوراق مشارکت و خزانه پول آن ها را پرداخت نماید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۸    
دکتر رسول زرگرپور از تخصیص صددرصدی اعتبارات عمرانی دو درصد نفت و گاز و 120 درصدی اعتبارات جاری حقوق و دستمزد خبر داد و گفت: اعتبارات عمرانی سال آینده ی استان 100 درصد افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۴    
دکتر زرگرپور: بر اساس نظارت های مداوم بر بازار افزایش قیمت محسوس نسبت به ماههای قبل در بازار نداشته ایم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۴    
استاندار اصفهان گفت: نزدیک 50 درصد از جمعیت 5 میلیون نفری استان اصفهان تحت پوشش ورزش های همگانی قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۸:۳۸    
دکتر رسول زرگرپور استاندار اصفهان در مراسم بهره برداری از 72 سامانه هوشمند ثبت تخلفات جاده ای که بصورت ویدئو کنفرانس با دستور معاون اول رئیس جمهوری صورت گرفت از تکمیل و اجرایی شدن طرح جامع پایش ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۶    
دکتر رسول زرگرپور، استاندار اصفهان اظهار امیدواری کرد که اصفهان با توجه به اهمیت و جایگاه ویژه ای که در بحث حمل و نقل و گردشگری دارد، نخستین استان برخوردار از هواشناسی جاده ای باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۷:۳۵    
دکتر رسول زرگرپور، استاندار اصفهان تصریح نمود: با توجه به وضعیت شکننده زیست محیطی در استان اصفهان ما بیش از سایر استان ها به توسعه ی هواشناسی نیاز داریم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۴    
دکتر رسول زرگرپور، استاندار اصفهان گفت: اصفهان یک استان تولیدی می باشد و عمده تولیدات آن صادراتی است به همین دلیل، واقعی کردن نرخ ارز برای این استان خیلی اهمیت دارد و ما باید روی این بحث متمرکز شویم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۷    
استاندار اصفهان در پی دریافت جایزه اسکار فیلم فروشنده اصغر فرهادی کارگردان اصفهانی پیامی خطاب به وی صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۲    
با حضور معاون زنان و خانواده رییس جمهور و استاندار اصفهان سامانه جامع اطلاعات بانوان شاخص استان اصفهان با هدف شناسایی و جمع آوری اطلاعات بانوان شاخص استان و جهت بخشی مؤثرتر به سیاستگذاریها در حوزه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۲    
دکتر زرگرپور: تغییر فرماندار اصفهان در راستای مصلحت استان بوده و هیچ شخص ، جناح و یا جریان سیاسی حق ندارد این تغییر را مصادره به مطلوب نماید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۴    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: بارش در استان اصفهان هم نسبت به سال گذشته و هم نسبت به بلند مدت کاهش داشته است و براساس پیش بینی ها بارش های فصل زمستان و بهار به حدی نخواهد بود که جبران کاهش بارش ها را ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۲    
با حضور دکتر رسول زرگرپور مسائل و مشکلات شرکت صنایع شیمیایی پترو ایمن سپاهان بررسی شد و تصمیمات لازم برای حل مشکلات اتخاذ گردید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۵    
مهندس حمید جانباز معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، با دکتر رسول زرگرپور دیدار و گفتگو نمود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۰    
در نشست مشترک هیئت اجرایی پلی اکریل و هیئت حمایت از صنایع با دکتر رسول زرگرپور 5 مصوبه ی اساسی برای رفع مشکلات کارخانه ی پلی اکریل به تصویب رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۹    
بیست و پنجمین جلسه ی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست دکتر رسول زرگرپور تشکیل و پیرامون بسته ی حمایت از واحدهای خرد و متوسط ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۴۹    
دکتر رسول زرگرپور در گردهمایی فرمانداران تاکید کرد: ما خواهان انتخاباتی هستیم که مجریان آن امانتدار و صادق باشند و انتخابات باید با امنیت کامل و با شکوه و ابهت برگزار شود و در انتخاب اعضای هیأت های ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۱    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: نظارت و کنترل قیمت ها بسیار مهم و اساسی است و امسال باید نظارت و کنترل بازار شب عید مضاعف تر و با حساسیت بیشتر انجام شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۸    
در جلسه ای به ریاست استانداراصفهان، وضعیت عرضه قیر و وکیوم باتوم تولیدی پالایشگاه اصفهان به متقاضیان و همچنین مشکلات واحدهای تولیدی و بسته بندی قیر بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۹:۵۳    
دکتر زرگرپور اظهار داشت: در سفر قبل رییس سازمان سرمایه گذاری فنی اقتصادی ایران به اصفهان مبحث افزایش اختیارات استان ها در جذب سرمایه گذار خارجی مطرح شد که مورد استقبال ایشان واقع گردید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۶    
دکتر رسول زرگرپور در جلسه ای با هیئت مدیره ی اتاق بازرگانی، مطالبات اساسی خود از اتاق بازرگانی، صنعت ، معدن و کشاورزی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۷    
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان، انجمن کلیمیان اصفهان در پیامی سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به آحاد ملت ایران، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و دکتر رسول زرگرپور تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۹    
"ازمان اوجانگ" رئیس خبرگزاری رسمی مالزی (برناما) با دکتر رسول زرگرپور دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۲    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: بسته ی حمایت از توسعه ی اشتغال پایدار در راستای مردمی کردن اقتصاد، حداکثر سازی مشارکت اقتصادی و بهره گیری موثر از ظرفیت های نسبی و رقابتی در مناطق است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۵    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: باید با بسیج همه امکانات، تجهیزات ونیروی انسانی در کوتاهترین زمان ممکن شیوع این بیماری کنترل و در ادامه متوقف شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۸    
دکتر رسول زرگرپور از تصویب کامل طرح بزرگ گردشگری سد قره قاچ در شهرستان سمیرم پس از 5 سال خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۷    
دکتر به همراه دکتر زرگرپور ، با حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ، از بخش های مختلف شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان بازدید نمودند و در جریان این بازدید اسناد اعیانی چند شرکت دانش بنیان به آنان ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۶    
کتر رسول زرگرپور اظهارداشت: اجتماعی کردن و مشارکت مردم در مبارزه با مواد مخدر با اجرای طرح کرامت متجلی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۹    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: برنامه های صدا و سیما می تواند اثرات مخرب قاچاق کالا و ارز بر روی اقتصاد، اشتغال، سلامت و .. ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۰    
به ریاست استاندار اصفهان شورای آرد و نان استان تشکیل و در خصوص تامین و توزیع گندم ، آرد و نان طرح نوروز 96 ، کنترل فروشگاههای بزرگ در جهت عدم عرضه نان غیر مجاز ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۰    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: براساس بسته ی حمایت از توسعه ی اشتغال پایدار که در راستای ایجاد اشتغال جدید و پایدار تدوین شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۲:۵۰    
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان دکتر رسول زرگرپور استاندار اصفهان به منظور تقدیر و تشکر از حضور با شکوه و حماسی مردم ولایتمدار در راهپیمایی 22 بهمن پیامی صادر نمود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۰    
دکتر زرگرپور: فردا شاهد حضور میلیونی مردم شریف و ولایتمدار استان اصفهان در راهپیمایی 22 بهمن در خیابانهای 107 شهر و 1500 روستای استان در جهت تجدید میثاق با انقلاب ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۰    
با حضور استاندار اصفهان در شهرستان لنجان ، 14 پروژه ی عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 620 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۲:۵۶    
دکتر رسول زرگرپور در نشست کاروان وفاق ادیان توحیدی تأکید نمود: جهان باید بداند اصفهانِ نصف جهان ، کانون همزیستی مسالمت آمیز ادیان توحیدی است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۳۳    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: در طول یکسال گذشته حدود یک میلیارد یورو سرمایه گذاری خارجی در استان به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۸    
در هشتمین روز از دهه ی مبارک فجر با حضور دکتر رسول زرگرپور در شهر بادرود پروژه های عمرانی، فرهنگی و درمانی این شهر افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۱    
در هشتمین روز از دهه ی مبارک فجر با حضور استانداراصفهان در شهرستان نطنز114 طرح عمرانی، خدماتی، درمانی و مخابراتی افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۰    
دکتر رسول زرگرپور در پیامی از مردم ولایتمدار استان برای حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن امسال دعوت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۵    
دکتر رسول زرگرپور در آیین افتتاح سالن چندمنظوره ی ورزشی در روستای روران، اظهارداشت:در راستای تاکیدات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۳:۵۳    
در هفتمین روز از دهه ی فجر انقلاب اسلامی با حضور دکتر رسول زرگرپور در بخش کوهپایه 120 طرح و پروژه ی عمرانی با اعتباری بالغ بر 374 میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۸    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: در شورای تامین استان همه ی نیروهای نظامی و انتظامی در هماهنگی کامل با مدیریت استان در جهت پیشبرد امور فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۸    
دکتر رسول زرگرپور در آیین افتتاح 202 پروژه بخش کشاورزی استان اظهارداشت: بخش کشاورزی مصداق عینی، کامل و اکمل اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۴:۱۸    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه نیز بطور جدی و فراگیر از بخش غیر دولتی حمایت می کند، اظهارداشت: معتقدیم که برآیند سرمایه گذاری در واحدهای تولیدی غیر دولتی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۴:۱۸    
رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهارداشت: برای کمک به واحدهای بحران زده در سطح ملی 11 هزار و 410 واحد تولیدی به طور مستقیم از ستاد تسهیل استان ها، 14 هزار و 359 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۸    
در چهارمین روز از دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه و دکتر رسول زرگرپور طرح توسعه شرکت صنایع چدن نجف آباد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۹    
به مناسبت دهه ی فجر انقلاب اسلامی و ولادت حضرت زینب سلام الله علیها چندین پروژه ی عمرانی و خدماتی در سفر دکتر محمد باقر نوبخت و دکتر رسول زرگرپور به شهرستان شاهین شهر و میمه افتتاح و به بهره برداری ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۲    
استاندار اصفهان بمناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان الزهرا(س) از زحمات و تلاشهای طاقت فرسای آنان تجلیل نمودند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۹    
در سومین روز دهه فجر 2 هزار و 406 پروژه مخابراتی با اعتبار چهار هزار و 900 میلیارد ریال با حضور دکتر محمد باقر نوبخت و دکتر رسول زرگرپور به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۶:۰۵    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: به مناسبت ایام الله دهه ی فجر انقلاب اسلامی 23 طرح عمرانی خدماتی با اعتباری بالغ بر 122میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۶:۰۵    
در ادامه ی سفر دکتر رسول زرگرپور به شهرستان خمینی شهر، فاز دوم بازار بین المللی گل و گیاه سپاهان افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۶:۰۵    
با حضور دکتر رسول زرگرپور در شهرستان خمینی شهر، شهرک گلخانه ای این شهرستان قطعه ی B کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۲    
استاندار اصفهان در پیام خود به مناسبت یادواره ی شهدای کارگر آورده است: استان اصفهان دارای خصوصیات متعددی در حوزه ی ایمان ، علم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۳:۱۷    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: علیرغم همه فشارهای خارجی، بخش خصوصی، قدرتمند اما درونگرا در کشور فعالیت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۲۱:۳۰    
با حمایت دکتر رسول زرگرپور و پیگیری های صورت گرفته تعداد اکران فیلم های سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در اصفهان از 8 فیلم به 16 فیلم رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۵:۱۹    
افتتاح دو نمایشگاه بمناسبت دهه مبارک فجر با عناونین و موضاعات ایام الله دهه فجر، غرفه های عفاف و حجاب، شهدا، آسیب های اجتماعی، مطبوعات، روزنامه و مجلات، کتاب، صنایع دستی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۵    
در سفر دکتر رسول زرگرپور به شهرستان کاشان چندین طرح عمرانی، خدماتی افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۰    
در مراسمی با حضور حضرت آیت الله طباطبایی نژاد و استاندار اصفهان نمایشگاه موزه عبرت ایران افتتاح گردید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۶:۴۸    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: با توجه به حجم بالای جوجه ریزی مشکلی در خصوص تامین مرغ و تخم مرغ استان در شب عید وجود نخواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۸    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: علیرغم انواع و اقسام ترورها و اقدامات ایذایی که دشمنان برای ایران اسلامی ایجاد کردند به برکت خون شهدا ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۶:۴۶    
در نشست انجمن کتابخانه های عمومی استان که به ریاست استاندار اصفهان تشکیل شد، پیرامون بودجه و برخی مشکلات این نهاد بحث و بررسی شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۶:۳۲    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: پروژه ی نمایشگاه بزرگ اصفهان یک ابر پروژه است و اقدامات خوبی در این رابطه صورت گرفته و یکی از آرزوهای مدیریت استان بهره برداری از این نمایشگاه است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۵    
دکتر رسول زرگرپور در دیدار هیأت رئیسه جدید شورای اسلامی استان اصفهان با ایشان اظهارداشت: اعتقاد دارم که شوراها می توانند دیدگاه های مسئولین را به مردم و نظرات مردم را به مسئولین انتقال دهند و بر همین ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۸    
استاندار اصفهان از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و همچنین تعزیرات حکومتی خواست در ماههای پایانی سال ، نظارت خود را در جهت کنترل قیمت ها افزایش دهد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴:۱۱    
دکتر رسول زرگرپور خبر داد: دهه ی فجر امسال 3 هزار و 730 پروژه عمرانی، خدماتی و سرمایه گذاری با اعتباری بالغ بر 24 هزار میلیارد ریال در استان به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۳    
دکتر رسول زرگرپور در اولین نشست ستاد انتخابات استان اظهارداشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک نظام مردم سالار است و برگزاری انتخابات تجلی مردم سالاری است.
مشاهده نتایج بیشتر...