جمعه ۰۳ خردادساعت ۰۷:۲۶May 2019 24

استانداری اصفهان (ostan-es.ir)

  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در پیامی درگذشت دکتر محمود شیخ زین الدین، معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده از حضور آگاهانه، حماسی و شکوهمند مردم مومن و انقلابی اصفهان در راهپیمایی روز قدس تقدیر و تشکر نمود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: باید از هم اکنون کشور را به نمایشگاهی گویا، پویا، متحرک و عملیاتی برای عرضه ی دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی تبدیل کنیم و بخش عمده ای از ماهیت و واقعیت های جمهوری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با صدور پیامی مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ی استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مهندس حمیدرضا جانباز اظهارداشت: پایداری آب شرب بسیار مهم است و تلاش شده است که با شبکه ی هوشمندی که در سطح شهر اصفهان و شهرها و روستاهای اطراف ایجاد شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در نشست روسای احزاب استان اظهارداشت: احزاب باید جایگاه خود را در اداره کشور پیدا کنند و فعال، پرنفوذ و قوی در جامعه حضور داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قربانعلی قائمی اظهارداشت: میز خدمت نقش مؤثری در تسهیل خدمات رسانی به مردم دارد و باید به آن اهمیت داده شود چرا که هیچ چیز فراتر از خدمت به مردم نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور در سفر به اصفهان با دکتر محسن مهرعلیزاده دیدار و گفتگو نمود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
آئین بزرگداشت جانبازان سپاه ، ارتش و نیروی انتظامی استان اصفهان با حضور دکتر مهرعلیزاده و مقامات لشکری در تالار شهروند اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: فقر مالی از جمله فقرهایی است که می تواند در زمان کمی با یک کار، تحصیل و یا حرکتی از سوی انسان به غنا تبدیل شود اما توانمند شدن از ابعاد انسانی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در پیامی خطاب به حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ مهدی گرجی انتصاب ایشان را به سمت مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان اصفهان تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در پیامی به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) بر تبعیت از رهنمودهای رهبر حکیم و فرزانه انقلاب و ایجاد فضای وحدت و یکپارچگی و صفا و صمیمیت بمنظور خنثی نمودن نقشه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: در بحث مقابله با آسیب های اجتماعی، اولویت ها را گم کرده ایم و این موضوع خود یک آسیب در حل مسائل اجتماعی بشمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: اولویت های پژوهشی استان باید شناسایی و بودجه های پژوهشی در قالب برنامه ها و اولویت اختصاص یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در آیین تکربم و معارفه ی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج 25 آبان استانداری اظهارداشت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: باید از زبان هنر در جهت ایجاد و تشویق خیریه ها و گسترش روحیه خیراندیشی استفاده شود و فرهنگ زندگی اجتماعی گسترش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در مراسم تکریم و معارفه فرماندار جدید مبارکه اظهارداشت: در سال 97 باید روحیه همدلی، وحدت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه مشترک کارگروه استانی سازگاری با کم آبی و شورای حفاظت منابع آب استان به ریاست دکتر محسن مهرعلیزاده و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و مدیران ذیربط برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در سفر به شهرستان مبارکه با حضور در گلستان شهدای همیشه جاوید این شهرستان با آرمان های شهدای والامقام تجدید بیعت نمود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت : در تبصره های 5، 9، 18 و19 قانون بودجه سال 97 دستگاه ها می توانند به شکل های مختلف در قالب تسهیلات و مشارکت بخش خصوصی از بودجه بهره مند شوند و در این راستا باید از ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در ضیافت افطار دختران بی سرپرست زیر پوشش بهزیستی استان شرکت و با آنها دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: جمهوری اسلامی به معنای واقعی درصدد است قرآن مجید را کتاب زندگی قرار دهد و بر این اساس باید تا زمانی که مسئولیت داریم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده تاکید کرد: بایستی با فراهم کردن تمامی امکانات و ظرفیت ها و با توجه به سابقه کشاورزی ، آب و هوای مطلوب ، تمدن بالا شرایطی فراهم شود که شاهد مهاجرت معکوس در منطقه فریدن باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
کشاورزان سختکوش و ولایتمدار شهر ورزنه در پیامی از حضور پرخیر و برکت و همراه با حمایت بی شائبه ی استاندار اصفهان جهت تقویت و تحکیم حقابه و دریافت خسارت خشکسالی کشاورزان شرق اصفهان تقدیر و تشکر نمودند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: امسال باید با همت همه ی مدیران و بر اساس دیدگاه های مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید بتوانیم در جهت ایجاد اقتصاد متکی به داخل کشور گام برداریم و بهترین ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: اصفهان از تجهیزات و زیرساخت های خوبی در زمینه های ارتباطی برخوردار است و باید با تلفیقی از امکانات و تجربیات و سواد علمی در استان در جهت تحقق ایجاد نخستین شهر هوشمند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر کشور در حکمی حمید عصارزادگان را به سمت فرماندار شهرستان مبارکه منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده با ارسال پیامی ارتحال فقیه مبارز و اسوه زهد و تقوی حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سید مهدی طباطبایی را به مقام معظم رهبری، حوزه های علمیه و بیت شریف ایشان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: ایجاداختلاف درجامعه و ضربه به اقتصاد کشور طراحی دشمن است و مواضع مدبرانه و عاقلانه رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور محترم ، طراحی های آنها را نقش برآب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده درگذشت خیر نیکوکار مدرسه ساز حاج محمد سلامتیان را به بازماندگان و جامعه خیرین نیکوکار استان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در جشنواره فیلم کوتاه حسنات اظهار داشت: رشد هنر بدون اتکا به مردم و بدون آنکه منعکس کننده مسائل مردم باشد، نمی تواند مسیر درست را طی کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
دکتر مهرعلیزاده بر لزوم ارتباط باصنوف مختلف در راستای آموزش اصناف و ارائه مدرک به آنان تاکید کرد و افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۲۰:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اعلام نمود: برای توجه و رسیدگی ویژه به مشکل کشاورزان آسیب دیده از کم آبی، برنامه هایی از جمله ایجاد کانون های تصمیم گیری، ایجاد منابع لازم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دکتر مهرعلیزاده: برای ترویج فرهنگ نماز باید بر فرهنگ سازی در مهدکودک ها و آموزش و پرورش متمرکز شویم زیرا اگر در این عرصه موفق باشیم، در سایر بخش ها نیز موفق خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مهرعلیزاده در دیدار با رئیس سازمان نقشه برداری کشور با ایشان بر همکاری متقابل این سازمان با شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با توجه به قابلیت های موجود تاکید نمود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مهرعلیزاده: نسلی که شما معلیمن، امروز تربیت می کنید در آینده پاسخ دنیا را به بهترین شکل ممکن خواهد داد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: نقض پیمان و معاهده بین المللی برجام توسط آمریکا، عدم پایبندی این کشور به معاهدات بین المللی است و این اقدامات لحظه به لحظه از ارزش و اعتبار بین المللی این کشور در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون رئیس جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و استاندار اصفهان پارک علم و فناوری ابوریحان به عنوان دومین پارک علم و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و سه سوله کارگاهی در راستای تجاری سازی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمد باقر نوبخت اظهارداشت: رشد اقتصادی 8 درصدی در برنامه ی ششم توسعه در نظر گرفته شده که برای تحقق این رشد اقتصادی باید باید از روش های دانش بنیان استفاده نمود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار گردید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
دکتر مهرعلیزاده از تصویب 4 طرح تعدیل آسیب های اقتصادی ناشی از کاهش آب کشاورزی، اجرای طرح ارتقای کیفیت پساب تصفیه خانه های اصفهان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: ابتدای سال 97 را از ابتدا باید چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بدانیم و باید در طول این سال نمایشگاهی از عملکرد خود و دست آوردهای انقلاب اسلامی را در40 سال ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: در اوایل انقلاب مردم ایران با رشادت فرزندان این مرزوبوم بر همه ی دشمنان متحد قسم خورده ی خود پیروز شد و ما نیز دست آوردهای انقلاب را که عزت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: برنامه ریزی ها برای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت باید بگونه ای باشد که محتوا دارای کمیت و تنوع وکیفیت مطلوب باشد که بتواند همه ی جوانان با دیدگاه های مختلف را جذب کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت اسوه صبر و استقامت، حاجیه خانم زهرا طغیانی مادر شهیدان سرفراز حسین، رضا و محمدعلی و جانبازان والامقام محمود و قنبر سبکتکین ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۷    
دکتر محسن مهرعلیزاده با ارسال پیامی درگذشت مادر شهیدان سبکتکین را به خانواده ی آن مرحومه و مردم ولایتمدار استان بویژه مردم شهیدپرور شهرستان لنجان، تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به ریاست دکتر محسن مهرعلیزاده؛ رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی تهران و استانداراصفهان، نشست مشترک کمیسیون های گردشگری اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و اصفهان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در دیدار با هیئت گردشگری و تجاری سوچی روسیه بر گسترش همکاری ها بین سوچی و اصفهان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در شورای پدافند غیرعامل استان مطرح نمود: دستگاه ها بایستی همکاری جدی برای پربار شدن و اجرای کامل طرح جامع پدافند غیرعامل داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان اظهارداشت: خرج کردن در ورزش هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است چرا که موجب ایجاد جامعه سالم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
با حکم وزیر کشور، از طرف استاندار اصفهان و برای اولین بار در استان، سرکار خانم شهناز باقریان جزی به سمت بخشدار مرکزی شاهین شهر منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
دکترمهرعلیزاده در دیدار اسقف سپیان کاشجیان، با ایشان اظهارداشت: با این تنوع قومی و مذهبی در کشور امنیت خوبی در ایران حاکم است و زندگی سرشار از آرامش همه ی پیروان ادیان الهی و اقوام مختلف درکشور ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
دکتر مهرعلیزاده اظهارداشت: مدیران باید عمیق تر با مسائل جوانان برخورد کنند و نگاه پروژه محور به جای وظیفه اداری محور جایگزین و وظیفه همه دستگاه ها در این خصوص مشخص شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در پیامی نایب قهرمانی تیم فوتبال ذوب آهن در مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور را به مردم فهیم و قدردان و ورزش دوست استان، ورزشکاران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در همایش روز ملی شوراها، خاطر نشان کرد: تا جان در بدن دارم و خون در رگهایم جاری است به تعهد خود در قبال اصفهان وفادار خواهم بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: به ابتکار اتاق بازرگانی کلینیک صنعت راه اندازی خواهد شد و در این کلینیک مدیران موفق استانی مشکلات واحدهای صنعتی بیمار را شناسایی کرده و برای حل آن راهکار ارائه خواهند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان ؛ دکتر مهرعلیزاده ضمن گرامی داشت فرارسیدن میلاد خجسته و فرخنده زیباترین ، با اخلاق ترین ، داناترین و رشیدترین جوان تاریخ ساز عاشورا ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در در همایش هفته نکوداشت اصفهان و افتتاحیه بازیهای محلی و بومی در میدان نقش جهان اظهارداشت: ورزش کشتی پهلوانی و زورخانه ای نشان از هویت ایرانی بعنوان هویتی مشحون از تواضع ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: خشکی زاینده رود اثرات منفی را در روحیات مردم گذاشته است و دستگاه های فرهنگی باید دیدگاه های بسته ی خود را کنار گذارند و با دیدگاه های باز زمینه شادابی جامعه را فراهم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در شورای برنامه ریزی استان با اشاره به ایجاد برند شهری اصفهان اظهارداشت: حفظ اصالت و هویت در ایجاد برند بسیار مهم است و باید آنچه هستیم را به دنیا بشناسانیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی اظهاداشت : تیم بسیار قوی برای پیگیری مسائل بندر خشک تعیین شده است و تمام مجوز ها گرفته شده ولی متاسفانه منتظر پاسخ وزارت راه و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
دکتر واعظ مهدوی در دیدار با دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: برای اولین بار در تاریخ؛ برای روستائیان حکم بازنشستگی صادر می شود و لذا باید در جهت ترغیب روستاییان و عشایر به تحت پوشش قرار گرفتن این بیمه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر عادل آذر؛ رئیس دیوان محاسبات کشور نیز در این نشست شعار دیوان محاسبات کشور، را "نظارت مستمر مالی، هدایتگرانه، پیشگیرانه، مقتدرانه"، اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: اگر مدیر نتواند خطر کند و ریسک پذیر نباشد با کارمند ساده تفاوتی نخواهد داشت و باید استانداردهایی در سازمان های نظارتی تعریف شود که برمبنای حسابرسی عملکرد مدیران مورد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مهندس امیر کریمی در دیدار با کنراد ریگو، معاون وزیر فرهنگ اسلواکی و لوبومیر گولیان، سفیر اسلواکی در ایران، مطرح نمود: فرهنگ و میراث فرهنگی ایران و اسلواکی باید به هم معرفی شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مهرعلیزاده در پیامی، هفته ی بزرگداشت کار و کارگر را به کنشگران جامعه کار و تولید خصوصاً کارگران ، کارفرمایان و کارآفرینان سختکوش تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مهدی صفرخانلو: تشکیل این شورا به ابتکار استاندار اصفهان آغاز شد و خوشبختانه برای سایر استانها الگو شده است و در حال تسری به سراسر کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: مدیران باید نسبت به گذشته کار و سرعت مضاعفی در کار و فعالیت داشته باشند و به همین منظور کندی هایی که در برخی از سیستم های اداری وجود دارد قابل تحمل نخواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: مردم با هردیدگاه و اندیشه ای نسبت به اعتیاد دید منفی دارند و به عنوان یک پدیده ی خانمان سوز به آن می نگرند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی استاندار اصفهان، سید حمیدرضا طباطبایی نائینی به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
دکتر مهرعلیزاده در پیامی ضمن گرامیداشت هفته سلامت، اظهارداشت: با تمرکز دولت، همدلی جامعه، هماهنگی و هم افزایی بین بخشی و انگیزه متعالی اعضای خانواده بزرگ سلامت استان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
دستیار ویژه استاندار اصفهان در دیدار با یوری شستریکوف، عضو کابینه حکومتی و نماینده استاندار سن پترزبورگ در شورای قانونگذاری ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار اعضای شورای شهر و شهردار اصفهان بر ایجاد درآمد پایدار شهری، واگذاری پروژه های مترو و سالن اجلاس به بخش خصوصی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده با اشاره به اینکه خیرین سلامت در حفظ سلامت و نشاط جامعه تاثیر مثبت دارند، اظهارداشت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار ایوسب چاخواشویلی با ایشان ضمن تاکید بر همکاری های اقتصادی دوجانبه اصفهان و گرجستان اظهارداشت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در مراسم رژه روز ارتش اظهارداشت: ارتش قهرمان جمهوری اسلامی ایران همگام با سپاه دلاور و بسیج پر توان و نیروهای انتظامی در مقابل زیاده خواهی های متجاوزان ایستاده است و اگر امروز از ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر کشور به پیشنهاد دکتر محسن مهرعلیزاده در حکمی عباس بلانیان را به سمت فرماندار شهرستان خور و بیابانک در استان اصفهان منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
در احکام جداگانه ای از سوی دکتر محسن مهرعلیزاده، اسفندیار تاجمیری به سمت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد؛ بازرسی و امور حقوقی استانداری و سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده ارتحال استاد محمدباقر کتابی، مفسر قرآن و نهج البلاغه و استاد برجسته ادبیات فارسی را به جامعه ی فرهنگ و ادب استان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده با تاکید بر ضرورت تغییر الگوی کشت و استفاده از شیوه های نوین آبیاری، اظهارداشت: بانک ها باید تسهیلات ارزان قیمت و امکانات لازم را برای کشاورزان فراهم کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: وظیفه تک تک ما حمایت از بخش کشاورزی است و با توجه به کمبود آب در سال جاری تنها با روش های جدید آبیاری در کشاورزی می توان مشکلات کشاورزان را رفع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: اجازه نخواهیم داد هیچکس با بی قانونی حتی یک قطره آب از استان خارج کند و با جدیت با این موضوع برخورد خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در دومین جلسه کارگروه استانی سازگاری با کم آبی استان، اظهارداشت: کارگروه سازگاری با کم آبی محوری ترین بخش تصمیم گیری عملیاتی و اجرایی برای استفاده ی بهینه از آب در بخش های مختلف ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: برنامه صداو سیما باید دارای منطق و منطبق با شرایط روز باشد و بتواند بدون تبلیغ ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: سازمان صنعت؛ معدن و تجارت و اتاق بازرگانی باید در جهت حمایت از فعالیت معادن، گزارشی را از دلایل تعطیلی برخی از معادن تا جلسه ی آتی ارائه کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: با تمام قوا و با همه قدرت و جدیت از هرگونه طرح یا سرمایه گذاری در جهت اشتغالزایی و یا استفاده بهینه از آب حمایت و دفاع خواهم کرد و این وظیفه ی مدیریت ارشد استان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۳۱ سایت دیگر  
واحد فرآیندی اختلاط، انتقال و نمونه گیری در مجمع غنی سازی شهید احمدی روشن نطنز با حضور دکتر محسن مهرعلیزاده و با دستور رئیس جمهور و با رمز یا قمربنی هاشم افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در پیامی شهادت سرافرازانه شهید سرهنگ پاسدار مهدی دهقان یزدلی مدافع حرم عقیله بنی هاشم (ع) را به خانواده ی ایشان و مردم ولایتمدار آران و بیدگل تبریک و تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار با حضرت آیت الله العظمی مظاهری با اشاره به وضعیت نگران کننده ی آب شرب در سال جاری اظهارداشت: نگران هستیم ولی نا امیدنیستیم چرا که نگرانی باعث حرکت مضاعف ما خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مظاهری در دیدار دکتر محسن مهرعلیزاده با ایشان، اظهارداشت: اینجانب هرچه در توان داشته باشم برای رفع مشکلات به مدیریت ارشد استان و دولت کمک خواهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار با حصرت آیت الله طباطبایی نژاد اظهارداشت: : در طول 50 سال گذشته هیچ سالی مانند امسال کمبود منابع آب وجود نداشته و با این وضعیت ، در صورت عدم صرفه جویی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده درگذشت جانباز سرافراز صبوری برادر شهیدان صبوری را به خانواده ای ایشان و همرزمان دلاورش تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۱:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در جلسه هم اندیشی با نمایندگان مجلس و نمایندگان کشاورزان با اشاره به بدترین شرایط کم آبی در 50 سال گذشته اظهارداشت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان در پی درگذشت مرحوم جعفر افقهی نماینده سابق مردم شریف فریمان در دوره ششم مجلس شورای اسلامی پیام تسلیتی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در پیامی با تبریک روز جمهوری اسلامی ایران و میلاد با سعادت حضرت علی(ع)، اظهار امیدواری نمود که در سال جدید با کمک و حمایت ملت بزرگ ایران با غلبه بر مشکلات ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن مهرعلیزاده در جریان سفر به شرق اصفهان که با قدردانی مردم این منطقه از اقدامات استاندار اصفهان همراه بود، با اشاره به کاهش 65 درصدی بارش ها در سال آبی جاری در حوضه زاینده رود ...
مشاهده نتایج بیشتر...