پنجشنبه ۰۱ تیرساعت ۲۳:۰۹Jun 2017 22

استانداری اصفهان (ostan-es.ir)

  ۹ ساعت پیش    
دکتر رسول زرگرپور با بیان اینکه با حل مشکلات، پرونده مسکن مهر تا پایان دولت تدبیر و امید بسته خواهد شد، اظهارداشت: علیرغم اینکه دولت یازدهم پروژه مسکن مهر را یک پروژه اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۵    
با حضور دکتر رسول زرگرپور استاندار اصفهان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، شهردار، برخی اعضای شورای شهر دوره چهارم و منتخبان پنجمین دوره شورا و تعدادی از مدیران شهری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۰    
دکتر رسول زرگرپور تاکید کرد: آسیب شناسی از عملکرد پنج سال قبل شهرک علمی و تحقیقاتی و همچنین تدوین برنامه های پنج ساله ی دوم با محوریت اقتصاد مقاومتی و ارائه به هیئت اجرایی جهت بررسی و تصویب آن باید ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۳    
استاندار اصفهان با صدور پیامی مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ی استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۶:۴۰    
دکتر رسول زرگرپور: خوشبختانه طرح جامع سلامت استان تدوین و در جلسه ی امروز به تصویب رسید و در ریل اجرا قرار گرفت
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۶:۳۳    
دکتر رسول زرگرپور در پیامی درگذشت هنرمند پیشکسوت و از مفاخر ارزشمند هنر قلمزنی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۹:۱۷    
در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان که به ریاست دکتر رسول زرگرپور برگزار گردید، موضوع وضعیت تب کریمه کنگو ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۹:۴۰    
در جلسه ای به ریاست دکتر رسول زرگرپور در خصوص موارد و مسائل کلان امور ایثارگران و جانبازان استان از جمله تکمیل و تجهیز مرکز توانبخشی جانبازان و ایثارگران و سالن گلستان شهدا بحث و تبادل نظر شد و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۹:۴۰    
دکتر رسول زرگرپور در جلسه ی شورای سالمندان استان بر مشخص شدن الزامات اعلام شهر اصفهان بعنوان شهر دوستدار سالمند طی دو ماه آینده تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۰    
جلسه کارگروه استانی آب و کشاورزی (آئین نامه ماده 11) جهادکشاورزی با هدف افزایش بهره وری آب در بخش کشاورزی و ساماندهی بهره برداران به ریاست دکتر رسول زرگرپور برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۹:۰۳    
دکتر زرگرپور استاندار اصفهان عصر امروز با حضور در منزل شهیدان قزوینی زادگان با مادر مقاوم و صبور این شهیدان سرافراز دیدار و گفتگو نمود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۶:۱۸    
دکتر زرگرپور: معمولا آمارهایی که ارائه می شود شمشیر دو لبه است و بر همین اساس آمار ارائه شده باید همراه با تحلیل ، دقیق، شفاف، مستند و بدون سیاه نمایی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۳    
هانس یورگ شیلینگ در دیدار با دکتر رسول زرگرپور ضمن محکوم کردن حمله تروریستی تهران، اظهارداشت: اقدام عملی برای محکومیت این حادثه تروریستی، کنسل نشدن سفر ما به ایران بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۸    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: به کارگیری عنوان "دولت زیست محیطی" شایسته دولتی است که به رغم همه معضلات اقتصادی و اجتماعی به جای مانده از قبل ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۸    
در جلسه ای با حضور دکتر رسول زرگرپور و نمایندگان کشاورزان کشت بهاره و مدیران ذیربط مسائل و مشکلات در خصوص نحوه ی توزیع آب کشاورزی این مناطق بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۳    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: تاپایان سال حدود دو سوم طرح جامع پایش تصویری شهر اصفهان اجرایی و عملیاتی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۸    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: به همه مدیران کل استان اعلام می کنم که نه تنها نباید کوچکترین خلل و سستی تا استقرار دولت بعدی در فعالیت ها بوجود آید بلکه باید با توجه به توصیه ی رئیس جمهور محترم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۸    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: نظام مهندسی می تواند بازوی فنی و تخصصی قوی برای دولت و صنعت ساختمان و مکمل خوبی برای شهرداریها باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۸    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: بهره مندی کشور وبرخورداری از مواهب طبیعی ارزشمند و دارا بودن بیش از نیمی از صنایع دستی دنیا و مهمتر از همه نگاه ویژه ی مسئولین کشوری و دولتمردان جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۶:۰۳    
مراسم محفل انس با قرآن بهزیستی استان با حضور استاندار اصفهان و جمع کثیری از مدد جویان و خانواده های تحت پوشش بهزیستی در فضایی معنوی و عرفانی در مهدیه بزرگ اصفهان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۲    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: در حال حاضر کمیته های برگزاری پانزدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از خادمان و پیر غلامان مشخص شده اند و بایستی باقوت وظایف تعیین شده را به پیش ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۷    
با حضور دکتر رسول زرگرپور و معاون وزیر نیرو هفت طرح آب و فاضلاب در استان اصفهان با اعتباری بالغ بر 335 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۲    
با حضور استاندار اصفهان تفاهم نامه همکاری در اجرای طرح ملی افزایش کارآیی و بهینه سازی مصرف انرژی سرمایشی و گرمایشی موتورخانه های ساختمانهای اداری، عمومی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۷    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: برای حفظ موقعیت ممتاز استان اصفهان در حوزه فعالیت های قرآنی باید با تقویت شورای قرآنی استان به رهیافتهای جدیدی در این راستا بپردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۷    
با پیگیری های دکتر رسول زرگرپور، پس از 30 سال مشکلات اراضی موسوم به چشمه توتی اصفهان برطرف شد و تعاونی های مسکن دستگاه های ذیربط می توانند تعهداتی را که به 2 هزار کارمند خود داشته اند را محقق نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۷    
با حضور دکتر رسول زرگرپور جمعبندی نهایی اراضی گل نرگس صورت گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۳:۲۸    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: جمع آوری کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به یک سنت حسنه و نهضت و جریان عمومی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۹    
جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به ریاست استاندار تشکیل شد، و پس از تصویب مصوبات کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۹    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان در سال 95 نیز برای چهارمین سال پیاپی ، رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۲    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: پس از فرمایشات مقام معظم رهبری و به دلیل مخالفت دولت ، کار بر روی سند 2030 متوقف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۴    
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر زرگرپور در پیامی به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) بر پاسداری از آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی و پیروی از ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۱    
با توجه به برگزاری پنجمین دوره مسابقات قهرمانی والیبال دانش آموزان آسیا، با حکم وزیر آموزش و پرورش ، استاندار اصفهان به عنوان رییس ستاد عالی برگزاری این رویداد بین المللی منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۴    
استاندار اصفهان در دیدار منتخبین شورای شهر اصفهان با ایشان ضمن تبریک به اعضای جدید اظهار داشت: اصفهان شهر مرجع و دارای شهرت بین المللی است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۵    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: نتایج ارزیابی خانه صنعت، معدن و تجارت در خصوص عملکرد ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در بهبود وضعیت واحدهای بحران زده و تثبیت اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۳    
دکتر رسول زرگرپور با اشاره به شعار سال جاری " اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" ، تصریح کرد: با توجه به تاثیر قاچاق کالا و ارز بر تولید و اشتغال، اهمیت مبارزه با این پدیده ی شوم دو چندان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۹    
ستادراهبری اقتصاد مقاومتی استان اصفهان به ریاست دکتر رسول زرگرپور برگزار گردید و برنامه های اقتصاد مقاومتی سال 96 شامل بسته های پنج گانه رونق تولید و اشتغال ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۲    
جلسه ی کمیسیون ماده پنج استان به ریاست استاندار اصفهان به مدت 4 ساعت تشکیل شد و در خصوص برخی از پروژه های اساسی شهر اصفهان که در ساختار شهری اهمیت ویژه ای دارند بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۲    
دراولین روز ماه مبارک رمضان ، چهارمین جلسه ستاد راهبری پانزدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از خادمان و پیر غلامان حسینی به ریاست استاندار اصفهان تشکیل و در خصوص چگونگی تامین منابع مالی بویژه کمکهای ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۲    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: طرح های ملی مهارت آموزی در محیط کار واقعی و کاروزی دانش آموختگان دانشگاهی می تواند در توانمندسازی منابع انسانی برای ورود به بازار کار موثر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۲    
دکتر رسول زرگرپور در نشست خبری با اصحاب رسانه ی استان حاشیه سازی ها در خصوص ابطال برخی از صندوق های رای و کمبود تعرفه در شعب را به شدت تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۶    
در جلسه ای به ریاست استاندار اصفهان در خصوص مسائل و مشکلات شهرستانهای غرب استان (فریدونشهر، فریدن، چادگان و بویین و میاندشت) از جمله مشکلات صنعتی، کشاورزی، سرمایه گذاری ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۸    
استاندار اصفهان با اشاره به چند مزیت طلایی حوزه گردشگری از جمله تبدیل ایران هراسی به ایران دوستی ، امنیت و آرامش ، فضای رو به رشد ورود بخش خصوصی و سرمایه گذاری داخلی و خارجی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۷:۰۶    
رزمایش بیت المقدس 29 نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز چهارشنبه سوم خرداد 96 در منطقه عمومی نصرآباد اصفهان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۷:۰۶    
دکتر زرگرپور: با توجه به شرایط موجود و عزم همه ی بخشهای مرتبط ، همه چیز برای یک جهش بزرگ و یک توسعه ی عظیم در صنعت گردشگری آماده و مهیا می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۹    
دکتر زرگرپور: با عنایت به ظرفیت عظیم شرکت هواپیماسازی ایران (هسا) و توانمندیهای دانشگاههای صنعتی استان ، همکاریهای هوا-فضا با ایالت باواریای آلمان گسترش خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۸    
با حضور استاندار اصفهان در شهر دهق از توابع شهرستان نجف آباد ، چندین طرح عمرانی ، خدماتی و فرهنگی افتتاح و به بهره برداری رسید و چند طرح بزرگ نیز کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۸    
دکتر زرگرپور در اولین روز فعالیت رسمی پس از فرآیند سیاسی انتخابات ، با سفر به شهرستان نجف آباد ، از واحد بزرگ تولیدی نساجی احیا شده ، بازدید و روند تولید و اشتغال را از نزدیک بررسی نمود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۱    
دکتر زرگرپور: با عنایت به ابلاغ مجدد بسته حمایتی برای واحدهای جدید و با توجه به افزایش حجم منابع بانکی و همچنین افزایش نسبت مصارف به منابع ، طلیعه های رونق اقتصادی در استان اصفهان قابل مشاهده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۶    
دکتر زرگرپور استاندار اصفهان بمناسبت سوم خرداد ، سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان و روز مقاومت و پیروزی پیامی صادر نمود. متن پیام به شرح ذیل است:
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۲    
آیین رونمایی از 12 بالگرد نظامی بازسازی شده ارتش جمهوری اسلامی با حضور استاندار اصفهان و فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۲    
دکتر زرگرپور: اقلام و کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان تأمین شده است و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۰    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: در راستای اجرای برنامه ی جامع کاهش آلودگی هوای استان امسال همه ی عزم خود را جزم کرده ایم که با همکاری مدیریت شهری و با کمک نظام مهندسی ساختمان مباحث 19 و 22 را در استا ن ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۲    
اولین جلسه کارگروه فضا و ساختمان اداری در سال 96 با حضور دکتر رسول زرگرپور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۲    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: به مردم اطمینان می دهیم که تا آخرین لحظه ای که پایان انتخابات توسط وزیر کشور اعلام می گردد اجرای مر قانون و امانت داری و بی طرفی را در تمام مراحل به نمایش خواهیم گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۲    
دکتر رسول زرگرپور در پیامی از حضور حماسی و غرورآفرین مردم ایران اسلامی و بویژه مردم فهیم، ولایتمدار استان اصفهان در دوازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۶    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: از همه ی مردم بافرهنگ و با بلوغ سیاسی بالای اصفهان درخواست می کنم با حضور در پای صندوق های رای ابهت خود را به دشمنان اسلام و انقلاب نشان دهند و دل دوستداران انقلاب را گرم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۳    
دکتر رسول زرگرپور با اشاره به اجرای طرح کرامت در شهرستان فلاورجان اظهارداشت: سیاست دولت تدبیر و امید اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر است و بهترین بستر برای اجتماعی کردن آن طرح کرامت و استفاده از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۹    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: مجریان انتخابات ملزم به بی طرفی صد درصد و اجرای مر قانون و امانت داری از رای مردم هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۴    
لحظاتی قبل دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران وارد فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان شد و مورد استقبال دکتر زرگرپور استاندار اصفهان قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۵    
دکتر رسول زرگرپور در این دیدار بر افزایش منابع جهت احیاء و بازسازی آثار میراثی، توجه بیشتر به آثار تاریخی واقع در شهرستانهای استان، افزایش منابع جدید و تسهیلات بانکی برای توسعه محور گردشگری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۴    
دکتر زرگرپور: مردم فهیم استان اصفهان همگام با ملت سرافراز ایران در روز 29 اردیبهشت چشم دشمنان این مرز و بوم را کور و دل دوستداران انقلاب اسلامی را شاد خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۴    
با حضور دکتر رسول زرگرپور در شهرستان کاشان دهکده گردشگری آترینا و هتل سنتی راهب2 افتتاح و به بهره برداری رسید و کلنگ باند دوم محور کاشان - بادرود به زمین زده شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۴    
شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی به ریاست استاندار اصفهان تشکیل گردید ودر خصوص موانع و راهکارهای توسعه بخش تعاون استان تصمیم گیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۰    
با حضور دکتر رسول زرگرپور در شهرستان مبارکه ، 9 پروژه عمرانی ، خدماتی و فرهنگی شهرداری مبارکه با اعتباری بالغ بر410 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۶    
دکتر رسول زرگرپور تاکید کرد: رشد 83 درصدی محصولات صادراتی ، 53 درصدی اجرای شیوه های نوین آبیاری و 42 درصدی محصولات گلخانه ای و 71 درصدی بخش تحقیقات و 28 درصدی محصولات باغی و نظایر آن نشانگر کارآمدی و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۳    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران هر روز پویاتر، بالنده تر و پیشرفته تر از قبل است و امروز بعنوان اصلی ترین قدرت منطقه ای و یکی از اصلی ترین بازیگران عرصه ی بین المللی مطرح است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۶    
مرکز بهداشتی – درمانی "خیرساز مسیبی" در شهر گز، با زیربنای هزار و 900 متر مربع و اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال( مساعدت خیر: 15 میلیارد ریال و طرح تحول نظام سلامت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۹    
دکتر رسول زرگرپور در در جشنواره نشاط و امید اظهارداشت: احیای مجدد سازمان ملی جوانان به دستور ریاست جمهور، بستر لازم را برای رشد و اعتلای بخش جوانان فراهم وموانع موجود را برطرف خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۹    
در مراسمی با حضور دکتر رسول زرگرپور ، 4 میلیارد ریال هدیه ازدواج از اعتبارات دولتی، به 400 زوج جوان تحت حمایت اداره کل بهزیستی استان اصفهان اهدا گردید .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۹    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: رای اولی در اولین تجربه ی رسمی خود در میدان انتخابات نقش آفرینی کنند و بلوغ سیاسی اجتماعی خود را با انتخابی آگاهانه جاری سازند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۲    
دکتر رسول زرگرپور در جریان بازدید از مجموعه ی صنایع خودروسازی شهید شاهمرادی اظهارداشت: امروزه تولیدات بخش نظامی با تولیدات با کیفیت بخش خصوصی و غیر نظامی رقابت می کند وسازمان ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۴    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: تولید گندم در کشور از 8.8 میلیون تن در سال 91، به 14 میلیون تن در سال 95 رسیده است و باید با عدم تبعیض و تسریع در پرداخت خرید های تضمینی گندم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۰    
دکتر رسول زرگرپور اظهار داشت: کسانی که اقدام به پمپاژ نا امیدی در جامعه می کنند در واقع در جهت مخالف با مسیر نظام و منویات مقام معظم رهبری حرکت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۶:۴۴    
به پاس قدردانی از زحمات و اقدام ماندگار در توسعه ی زیر ساخت ورزش لوح سپاس استان برترین به دکتر زرگرپور استاندار اصفهان اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۰    
دکتر زرگرپور: در طول سه سال و نیم گذشته تحولات عمیق فرهنگی در استان اصفهان شکل گرفته که نسبت به دوره های قبل بی نظیر می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۷    
جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران (دافوس) ، در راستای مأموریت محورشناسی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۸    
جلسه ی شورای مسکن به ریاست استاندار اصفهان تشکیل شد و در خصوص مشکلات زیر ساختی مسکن مهر و مشکلات ایمنی 19 برج 14 طبقه فولادشهر وبرنامه ی زمان بندی افتتاح پروژه های باقیمانده ی مسکن مهر استان بحث و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۴    
دکتر فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در آئین تجلیل از معلمان نمونه استان اصفهان اظهارداشت: مسیر توسعه کشور باید از مدارس آغاز شود و مدارس باید به نقش هدایتگری خود در آموزش و پرورش دانش آموزان توجه داشته ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۷:۵۰    
در روز معلم، و با حضور دکتر دانش آشتیانی و دکتر رسول زرگرپور بزرگ ترین کلینیک پزشکی و دندانپزشکی فرهنگیان کشور با بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۱    
دکتر رسول زرگرپور اظهار داشت: معلمان این استان فرهنگ پرور ، همانند سایر اقشار و مدیران این استان ، مسئولیتی فراتر از دیگر معلمان دارند زیرا بزرگان این استان ، در عمق تاریخ درخشان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۰    
دکتر زرگرپور: مطالعات خوبی برای اطلس سلامت اصفهان انجام شده است که می توان از این مطالعات در جهت تقویت بنیه سلامت جامعه استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۶    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: براساس آمار ارائه شده با تثبیت 32 هزار شغل در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و 45 هزار شغل با ارائه ی بسته ی حمایتی دولت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۳    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: تامین آب شرب بعنوان یکی از اصلی ترین و مهمترین مطالبات مردم فریدن با قوت در حال پیگیری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۴:۴۴    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: هدف مدیریت استان در سال جاری کاهش نرخ بیکاری از 14.5 درصد به 12.5 درصد و رساندن آن به میانگین کشوری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۶:۵۹    
دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در آیین افتتاح پروژه ها بهداشت و درمان اصفهان، اظهارداشت: تاکنون با اجرای طرح تحول نظام سلامت شش هزار و 500 پروژه در حوزه بهداشت و در مان در روستاهای کشور اجرا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۶:۴۵    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت؛ هزارو 200 تخت بیمارستانی اضافه و 200 هزار مترمربع فضای بیمارستانی بازسازی شده است و در مجموع هزار میلیارد تومان در استان هزینه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۶:۲۴    
با حضور مهندس چیت چیان و دکتر زرگرپور در شهرستان لنجان ، بهره برداری از تصفیه خانه و شبکه ی فاضلاب شهرهای ورنامخواست و سده ی لنجان با ظرفیت 4680 متر مکعب در روز و با جمعیت تحت پوشش 35 هزار نفر با ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۶:۱۷    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: برای گذر از اقتصاد منبع محور به اقتصاد دانش محور باید زمینه تولید محصولات دانش بنیان را از طریق شکل گیری کسب و کارهای کوچک و متوسط فراهم کنیم و این موضوع قطعا به اشتغال ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۳۲    
بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور به ظرفیت 10 مگاوات با مشارکت شرکت سرمایه گذاری غدیر و شرکت متکایونان با حضور مهندس چیت چیان و دکتر رسول زرگرپور در منطقه ی محمدآباد جرقویه آغاز بکار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۳۲    
دکتر زرگرپور در جلسه ی بررسی میزان پیشرفت ابر پروژه ی قطار سریع السیر اصفهان-تهران بر تسریع در عملیات اجرایی این پروژه ی بزرگ و تأثیرگذار تأکید نمود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۹:۵۴    
جلسه ی شورای هماهنگی مدیریت بحران استان به ریاست دکتر رسول زرگرپور تشکیل شد و در خصوص وضعیت آب و هوا و پیش بینی فصلی و منابع آب ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۴    
در دیدار عدالت ولی اف با دکتر رسول زرگرپور دو طرف بر گسترش ارتباطات فرهنگی و گردشگری تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۴    
میهمانان و متخصصان خارجی و جمعی از فرهیختگان داخلی شرکت کننده در هشتمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلا یا با استاندار اصفهان دیدار نموده و از ایشان به دلیل بنیانگذاری این کنگره در زمان تصدی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۷    
پس از یک دهه توقف، با حضور دکتررسول زرگرپور مجموعه فرهنگی ورزشی و زورخانه ذوالفقار محله آدریان خمینی شهر با 500 متر زیر بنا و 12 میلیارد ریال اعتبار، افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۶    
با حضور دکتر رسول زرگرپور در شهرستان شهرضا 17 پروژه ی عمرانی، فرهنگی و خدماتی شهرداری این شهر افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۶    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: نباید به خاطر رقابت های سیاسی و جناحی دستاوردهای دولت که همان دستاوردهای نظام است زیر سوال رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۸    
دکتررسول زرگرپور اظهارداشت: دوقطعه ی کنارگذر شرق اصفهان فعال است که امیدواریم قطعه ی اول در 6 ماهه ی ابتدای امسال به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۵۳    
دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: شهرک علمی و تحقیقاتی فرصت و ظرفیت بزرگی برای استان است و دستگاهها باید از ظرفیت این شهرک و شرکت های دانش بنیان برای رفع مشکلات خود استفاده نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۴۰    
با حضور دکتر رسول زرگرپور، مجموعه ی فرهنگی، تفریحی و ورزشی باغ بانوان شهرداری درچه با 12 میلیارد ریال اعتبار افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۰    
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان ؛ دکتر رسول زرگرپور به مناسبت سالگرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوم اردیبهشت سال 58 پیامی صادر نمود.
مشاهده نتایج بیشتر...