دوشنبه ۲۳ تیرساعت ۰۰:۱۹Jul 2020 13

جدیدترین‌های «سرپرست خانوار»

 
حامیان ولایت   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم افتتاح همزمان 2100 واحد مسکن مددجویان سازمان بهزیستی با بیان اینکه از این تعداد واحد مسکونی 466 واحد به خانوار های دارای حداقل دو عضو معلول اختصاص می یابد ...
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
رئیس بهزیستی خاش از افتتاح کارگاه اشتغالزایی ویژه زنان سرپرست خانوار خاش طی هفته بهزیستی در این شهرستان خبر داد.
در این کارگاه جمعا 80 نفر از بانوان تهرانی مشغول به کارند که اکثر این بانوان سرپرست خانوار هستند. محصولات تولید شده در این کارگاه علاوه بر عرضه در بازارهای داخلی، به کشورهای همسایه نیز صادر می گردد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۱    
ایسنا/مازندران رئیس جهاد دانشگاهی مازندران در دیدار با مدیر کل امور بانوان استانداری استان، حمایت این نهاد را در توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار اعلام کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: قرار بود در جهت توانمندسازی و کارآفرینی زنان سرپرست خانوار در مناطق حاشیه ای اصفهان گام هایی برداشته شود که تحقق این موارد نیاز به پیگیری سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان بهزیستی کشور از افتتاح همزمان 2100 طرح مسکن مددجویان این سازمان به طور همزمان در 29 استان خبر داد و گفت: از این تعداد 466 واحد مسکونی به خانوارهای دارای حداقل دو معلول و به بالا و 1624 واحد مسکونی به سایر خانوارهای تحت پوشش مانند زنان سرپرست خانوار واگذار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره بهزیستی سبزوار گفت: پنج هزار زن سرپرست خانوار این شهرستان زیرپوشش این نهاد هستند که حدود 30 درصد آنها مستمری دریافت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۷:۴۸    
قزوین - ایرنا - بیش از یک هزار 98 زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی استان قزوین توانسته اند در چندسال گذشته با کمک گروه های همیار بهزیستی و اشغال از چرخه حمایتی سازمان خارج شده و به سمت توانمندسازی صعود کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی بهزیستی استان اصفهان گفت: هیچ زن سرپرست خانواری پشت نوبت ورود به سازمان بهزیستی نیست و امروز حدود 10 هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی استان اصفهان هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۹    
ایسنا/همدان رئیس شعبه تأمین اجتماعی شهرستان اسدآباد گفت: از 14 هزار و 275 نفر بیمه شده اصلی تأمین اجتماعی در شهرستان اسدآباد تعداد 270 نفر را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند که بیمه تأمین اجتماعی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل بهزیستی گیلان از احداث هزار و 200 واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی در گیلان خبر داد و گفت: 36 میلیارد تومان تسهیلات بدون بهره به زنان سرپرست خانوار پرداخت شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان از اعطای تسهیلات 381 میلیارد و 700 میلیون ریالی برای فرهنگیان استان آذربایجان غربی خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی گیلان با اشاره به پوشش مستقیم 60 هزار خانوار در استان گیلان، گفت: در این میان سه هزار زن سرپرست خانوار نیز تحت پوشش بوده و خدمات دریافت می کند،گفت:حدود هشت هزار زن مطلقه تحت پوشش بهزیستی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به آلودگی 104 مرکز بهزیستی از بین 2531 مرکز به کرونا گفت: 250 هزار خانوار زن سرپرست تحت پوشش این سازمان هستند که برنامه توانمندسازی برای آنها اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-منبت کاری، معرق چوب، معرق کاشی، زیورآلات سنتی، خراطی، مسگری، تذهیب، سوزن دوزی، رنگرزی، توربافی، تنورمالی، پشم ریسی، قلم زنی و جاجیم بافی از صنایع دستی سنتی شناسایی شده در شهرستان سبزوار در غرب خراسان رضوی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: سه هزار زن سرپرست خانوار در قزوین تحت پوشش این سازمان هستند و خدمات مختلفی از حمایت های مستمر تا توانمندسازی را دریافت می کنند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۵۱    
چراغی: تعداد 223 فقره وام قرض الحسنه 3 میلیون تومانی به زنان سرپرست خانوار شهرستان ملارد پرداخت شده است.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۳    
هزینه بیمه سلامت 12 هزار و 243 سرپرست خانوار در همدان رایگان می شود. مدیرکل بیمه سلامت استان همدان گفت: با اشاره به اینکه از آبان ماه سال گذشته تاکنون 36 هزار و 577 سرپرست خانوار شامل 95 هزار نفر درخواست آزمون وسع برای دریافت دفترچه و بهره مندی از خدمات بیمه سلامت کرده اند اظهار کرد ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۵    
مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: توانمندسازی 2میلیون و 500 هزار زن سرپرست خانوار از اهداف این سازمان است . به گزارش خبر ماکو : ازخبرگزاری صدا و سیما ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان گفت: هزینه بیمه سلامت 12 هزار و 243 سرپرست خانوار در همدان رایگان می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده سپاه کاشان ضمن اشاره به افتتاح کارگاه خیاطی حضرت صاحب الزمان(عج) این شهرستان گفت: این کارگاه با کمک 400 میلیون ریالی سازمان بسیج مستضعفین تجهیز و راه اندازی شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد از تولید 130 هزار متر مربع فرش دستباف توسط مددجویان کمیته امداد در سال گذشته خبر داد و گفت: فرش دستباف مددجویان امداد در بازارهای بین المللی وارد و به عنوان یک برند جهانی ثبت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - سرپرست اداره بهزیستی گنبدکاووس گفت: 527 واحد مسکونی از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون برای خانوارهای دارای 2 و سه معلول و زنان سرپرست خانوار زیرپوشش بهزیستی این شهرستان مرزی ساخته و تحویل داده شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
یارانه تیرماه امشب واریز می شود یارانه نقدی تیرماه زوتر از موعد اعلام شده پنجشنبه شب (19 تیرماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.چند ماهی است که یارانه نقدی خانوار 20 هر ماه به حساب سرپرست خانوار واریز می شود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی با اشاره به بهره برداری همزمان 2 هزار و 100 واحد مسکونی ویژه خانواده های دارای دو عضو معلول و زنان سرپرست خانوار زیرپوشش بهزیستی در کشور افزود: از این تعداد 148 واحد مسکونی در این استان افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۱:۳۶    
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان از راه اندازی بازارچه های خود اشتغالی برای بانوان کارآفرین و زنان سرپرست خانوار در استان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۴۰    
فرماندار رباط کریم گفت: ایجاد اشتغال به ویژه برای بانوان سرپرست خانوار که در کنار امورات مادری، معیشت خانواده را نیز تامین می کنند، اهمیت بسیاری دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۳۵    
11 بسته مواد غذایی در بین زنان سرپرست خانوار و بانوان بدسرپرست در صالح آباد در دهه کرامت توزیع شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
جلسه ویدئوکنفرانسی معاون صنایع دستی کشور با مدیران کل و معاونان صنایع دستی 31 استان، پیش از ظهر امروز سه شنبه 17 تیر 99 در محل سالن فجر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان تهران گفت: آگاهی بیمه شدگان بیمه سلامت از اتمام اعتبارات بیمه ای تنها از طریق ارسال پیامک به شماره تلفن سرپرست خانوار انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری قزوین گفت: پیشران های اقتصادی با هدف ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه زنان سرپرست خانوار استان قزوین تقویت می شود.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۶:۰۰    
مدیر اداره بانوان شهرداری منطقه 7، از توزیع بسته های بهداشتی میان بانوان سرپرست خانوار این منطقه همزمان با شیوع موج دوم ویروس کووید-19 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد سنقر گفت: برای حمایت از زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغالزایی حق بیمه تامین اجتماعی تعداد142 خانوار از مددجویان شهری و روستایی پرداخت شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۲۱    
زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد کاشان بیش از 250 مترمربع فرش دستباف در سال 98 تولید کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، امیر حسین شیخ استرکی، رئیس کمیته امداد اداره کاشان ...
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۴    
اختصاصی / مهتاب مظفری سوادکوهی: در راهروی اداره بهزیستی نشسته بود. با چهره ای مستاصل و چشمهایی که می کوشیدند رنجشان را پنهان کنند. منتظر ملاقات با رییس بود و تا صدایش نمی زدند، خیال نداشت از جایش بلند شود. از آن دسته زنهایی نبود که با سر و صدا حرفش را بزند. با یک [...]
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۸:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون 22 هزار و 885 نفر توان یاب در تعاونی های کشور عضو شده اند که برای کمک به این تعاونی ها 20 میلیارد و 300 میلیون ریال تخصیص یافته است. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: 2 هزار و 264 نفر از زنان سرپرست خانوار در این استان تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
لیلا ارشد _ مددکار اجتماعی ویروس کرونا پیامدها و تبعات روانی، اجتماعی و اقتصادی زیادی را به همراه داشت و افراد زیادی با شیوع این ویروس مشکلات عدیده ای را در زندگی خود تجربه کرده و می کنند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۵:۰۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی طی جلسه ای با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و رئیس و معاونان سازمان جهاددانشگاهی استان، روند اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار آذربایجان شرقی بررسی شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان خراسان رضوی گفت: فعالیت های مشاوره ای و مددکاری به منظور تلاش برای کاهش طلاق در سطح استان که به عنوان یک زنگ خطر برای افزایش زنان سرپرست خانوار مطرح است، در دستور کار ویژه قرار گرفته است.
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، ناهید خداکرمی درباره میزان ابتلا به ویروس کرونا در کلانشهر تهران اظهار کرد: متأسفانه خبرها حاکی از این است که بخش آی سی یوی برخی بیمارستان ها مملو از بیماران کرونایی شده و میزان مراجعان سرپایی نیز افزایش یافته است. ...
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- رئیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان استان ایلام گفت: 17 هزار نفر از سرپرستان خانوارهای روستایی و عشایری ایلام فاقد هر گونه بیمه هستند و پوشش بیمه ای آنان در دستور کار صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان استان قرار دارد. ...
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 19 از برپایی غرفه های عرضه محصولات دستی و حجاب و عفاف در مجموعه شهربانوی بوستان ولایت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۳:۵۹    
رئیس بهزیستی خاش گفت: براساس برنامه ششم توسعه جهت تأمین مسکن مناسب برای معلولین و زنان سرپرست خانوار تعداد 29 واحد مسکونی در مناطق شهری و روستایی خاش احداث می شود.
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اصغر سماواتی گفت: با توجه به فراغت بانوان، اقدام به راه اندازی یک شرکت صنایع دستی در روستای علیصدر کردیم که بانوان سرپرست خانوار نیز بکارگیری شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان با اشاره به توانمندسازی حدود 1000 زن سرپرست خانوار در سال گذشته، گفت: آموزش های مهارتی با هدف توانمندسازی زنان سرپرست خانوار به منظور تامین معیشت آن ها ارائه می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۶:۳۵   + ۶۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به آسیب های اجتماعی شهر تهران افزود: موضوعاتی همچون مواد مخدر، طلاق و زنان سرپرست خانوار سه اولویتی است که باید برای کاهش آسیب های اجتماعی به آنها پرداخته شود.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۶:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه، در مرحله چهارم که آخرین مرحله یارانه معیشتی خانوار در سال گذشته بود، 19 میلیون و 283 هزار و 245 سرپرست خانوار مشمول، سبد حمایت معیشتی دریافت کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۴:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان گفت: توانمندسازی و تربیت نیروی کار ماهر درحوزه بانوان سبب گسترش فرهنگ مهارت آموزی و خودباوری زنان برای ارتقای سطح فعالیت های اجتماعی و حرفه ای می شود.