چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۶:۳۰Jul 2020 15

جدیدترین‌های «جشنواره ملی»

 
دبیر دومین جشنواره ملی داستان آب اعلام کرد اختتامیه این جشنواره 31 تیر و با تکیه بر فضای مجازی برگزار می شود. به گزارش ایسنا، سلمان باهنر درباره تصمیم به مجازی بودن اختتامیه جشنواره می گوید ...
سینما سینما   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهیه کننده فیلم تومان خبر داد که هنوز پروانه نمایش این فیلم صادر نشده است. به گزارش سینماسینما ، فیلم سینمایی تومان به تهیه کنندگی سعید سعدی و کارگردانی مرتضی فرشباف در سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر حضور داشت و مرتضی فرشباف اردیبهشت ماه در گفتگویی اعلام کرده بود که به زودی تومان را اکران ...
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش    
مهدی احمدی فر رئیس حوزه هنری استان اصفهان از انتشار فراخوان جشنواره ملی حماسه گویان به عنوان یک جشنواره مجازی در سایت حوزه هنری استان اصفهان و فضای مجازی خبر داد.
موسیقی ایرانیان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۴۵    
ایمران حیدری سازگر و نوازنده ساز عاشیقی در مورد فعالیت های خود در روزهای کرونا و فعالیتش در بخش موسیقی آذربایجان در چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۶    
گروه استان ها- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از انتشار فراخوان دومین دوره جشنواره ملی تئاتر سردار آسمانی خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۵    
احسانی گفت: برنامه های فرهنگ و هنر استان هیچگاه تعطیل نشده است و بسیاری از جشنواره ها و برنامه های فرهنگی در دوران کرونا به شکل مجازی شکل برگزار می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فهیمه پناه آذر_روزنامه نگار امسال همه جشنواره های هنری زیر سایه کرونا قرار گرفتند. جشنواره هایی که نتوانستند برگزار شوند و جشنواره هایی که به دنبال راه حلی برای اجرا هستند. چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان یکی از این جشنواره هاست ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
موهبتی از برگزاری بخش ویژه سومین دوره جشنواره سرود و نمایش احسان با عنوان خاطره گویی 112 ثانیه ای احسان در کرونا خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
فراخوان دومین دوره جشنواره ملی تئاتر سردار آسمانی به پاسداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی منتشر شد.
پایان تیرماه جاری آخرین مهلت شرکت در چهارمین جشنواره ملی بورس و رسانه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۵    
کرمان - ایرنا - محمد رئیسی بازیگر تئاتر کرمان پس از اعلام نتایج و برگزیدگان دومین جشنواره ملی سینمایش در بخش های تئاتر و بخش استعدادیابی بازیگری، توانست در بخش استعدادیابی بازیگری موفق به کسب رتبه برتر کشور شود.
سینما خانه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز 23 تیر ماه سازمان سینمایی در خبری از جلسه دبیران جشنواره های سینمایی زیرمجموعه این سازمان خبر داد که درباره احتمال برگزاری آنلاین جشنواره ها به دلیل شیوع کرونا صحبت و همفکری کنند اما آنچه در این خبر جلب توجه می کرد حضور ابراهیم داروغه زاده در جایگاه دبیر جشنواره ملی فیلم فجر بود. [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۱۴   + ۴۷ سایت دیگر  
بررسی برگزاری آنلاین پنج جشنواره مهم سازمان سینمایی در حالی در دستور کار قرار گرفته که این سوال مطرح می شود که آیا جشنواره ملی فیلم فجر هم، به شرط برگزاری، قرار است آنلاین شود؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
در دومین جلسه هماهنگی جشنواره های سازمان سینمایی از فردی به عنوان دبیر جشنواره ملی فیلم فجر نام برده شده که پیش از این اعلام کرده بود سمتی در سی و نهمین جشنوراه فیلم فجر قبول نمی کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دبیر استانی جشنواره ملی روایت جهاد در سیستان وبلوچستان گفت: جشنواره ملی روایت جهاد با محوریت کرونا برای نخستین بار در کشور در این استان می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴    
حیاتی از راهیابی فیلم کوتاه 1- هیچ به نویسندگی و کارگردانی مسلم آقاکوچک زاده به دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه آنلاین پاک کن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سعید نجاتی علاوه بر دبیری، به عنوان یکی از اعضای شورای سیاستگذاری چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی منصوب شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۲۲    
رئیس اداره فعالیت های دینی و قرآنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه تغییر هرساله میزبانی جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان باعث شد که اطلاعات ثبت شده در هر دوره به دوره بعد منتقل نشود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
علاقه مندان به شرکت در جشنواره ملی شعر طنز و داستان کوتاه اراک، می توانند تا 31 تیرماه آثار خود را به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۶:۱۳    
داوران جشنواره آقایان ناصر محمدی، محسن کابلی و امیرحسین کمالی، پس از داوری چندمرحله ای آثار، 48 اثر از 39 عکاس را در بخش تک عکس، 4 مجموعه از 4 عکاس و 9 اثر موبایلی از 8 عکاس را انتخاب کرده و این آثار به نمایشگاه راه یافتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان هیات داوران بخش های تئاتر و بخش استعدادیابی بازیگری دومین جشنواره ملی سینمایش برگزیدگان خود را معرفی کردند و گروه تئاتر ماتریوشکا توانست دو جایزه کارگردانی و بازیگری بخش تئاتر را به خود اختصاص دهد و در بخش استعدادیابی بازیگری نیز پنج نفر از بازیگران تئاتر خوزستان موفق به کسب رتبه شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - دانشجویان کشور برای شرکت در جشنواره سراسری شعر دانشجویی گرامیداشت دفاع مقدس با عنوان 40 سال "پایداری، حماسه و سرافرازی در حوزه دفاع مقدس" دعوت شدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
محمدرضا فیاض از فعالیت های اخیرش در ایام کرونا و داوری خود در این دوره از جشنواره ملی موسیقی جوان گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۲    
قم – ایرنا – دبیر اجرایی سومین جشنواره و مسابقه ملی فیلم نامه نویسی هشت نوشت با اشاره به ارسال 200 فیلم نامه از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره گفت: اختتامیه این جشنواره که قرار بود در خردادماه سال جاری برگزار شود به شهریورماه امسال موکول شد.
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۱:۰۳    
“می خواهم بنده بمانم” در “گلدسته ها” به گزارش نجف آباد نگار به مناسبت پذیرفته شدن “می خواهم بنده بمانم” در “ گلدسته ها ” اثر نمایشی “می خواهم بنده بمانم” حجت الاسلام حسام خدادادی طلبه نجف آبادی گروه تبلیغی هنری فانوس در جشنواره ملی گلدسته ها پذیرفته شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
عادله کشمیری، سهیلا عسکری، محمدعلی باشه آهنگر، بهروز شعیبی، علی ثابت نیا، محمدرضا بهشتی منفرد، آرش رصافی، مسعود امینی تیرانی و سعید نجاتی طی احکامی از سوی رییس چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری این رویداد معرفی شدند
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
صالحی گفت: همزمان با چهلمین سالگرد هشت سال دفاع مقدس ، جشنواره ملی نقش نماز و مهدویت در هشت سال دفاع مقدس به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۲    
دبیرخانه جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور وضعیتی مساعدتر از شرایط کرونایی فعلی برای به اشتراک گذاشتن 34 سال تولید محتوای قرآنی را نخواهد یافت؛ محتواهایی که اشتراک آن ها در فضای مجازی می تواند بخشی از عملکرد دستگاه های دانشگاهی در شرایط فراغت این قشر باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۸    
اختتامیه چهارمین جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر تحت عنوان طنزپهلو4 با داوری یک هزار و 23 اثر و 14 برگزیده در فومن برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تشرینی گفت: نمایش امیر سلامت زاده هنرمند آستارایی با عنوان شب گرد در بخش استعدادیابی بازیگری سینمایش دومین جشنواره ملی آنلاین وسکه، حائر مقام برتر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۶    
دبیر سومین جشنواره ملی جهادگران از آغاز فراخوان مسابقات جهادی با رویکر توانمندسازی جهادگران خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: هم اکنون به دلیل شرایط پیش آمده و اهمیت سلامتی شرکت کنندگان در پی شیوع ویروس کرونا، برگزاری اختتامیه جشنواره ملی رسانه، مرز و مرزنشینی به تعویق افتاده است.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
راشدانصاری(خالو راشد) شاعر و طنزپرداز دیده بانی در چهارمین جشنواره ملی و سراسری نگاهی به طنز معاصر با عنوان “طنز پهلو 4” در رشته نثر طنز به همراه دو نفر...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نشست آغاز به کار دبیرخانه سومین جشنواره احسان با حضور مدیرعامل و مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه و معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عکاس خبرگزاری فارس خوزستان، در جشنواره ملی عکاس شو به مقام دوم دست پیدا کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
چهارمین جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر با عنوان طنز پهلو 4 به مناسبت گرامیداشت کیومرث صابری فومنی طنز پرداز معروف ایران در فومن برگزار شد.
در جریان برگزاری چهارمین رخداد و جشنواره ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی که در سالن همایش های مرکز مدیریت صنعتی ایران و به دعوت موسسه کارگزار روابط عمومی و انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار شد، روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۲    
نعیم فرج پور: چهارمین جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر(طنزپهلو) با حضور بازیگر سینما مهران رجبی، رضا رفیع، ریحان صفت و حمید ابراهیمی و با اجرای دکتر رضا امیراحمدی درشهرستان فومن برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۶:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - چهارمین جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر با عنوان طنز پهلو4 پنجشنبه شب در شهرستان فومن برگزار و طی آن از طنزپردازان و هنرمندان برجسته کشوری تجلیل شد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۲:۰۹    
منطقه آزاد ماکو – ماکو – مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: اولین جشنواره ملی گردشگری ایرانی و پنجمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی آذربایجان غربی که از 29 مرداد ماه در مرکز استان آذربایجان غربی کار خود را آغاز کرده بودند، با استقبال بسیار خوب مردم همراه شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جشنواره ملی روایت جهاد گفت: این جشنواره به دنبال بررسی و ماندگار ساختن نقش و آثار مشاغل مختلف در مدیریت بیماری کرونا است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
فومن- چهارمین جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر طنز پهلو 4 با معرفی 14 برگزیده به کار خود پایان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
از برگزیدگان دومین جشنواره ملی عکس"از چشم دختران ببینیم" در رفسنجان تجلیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
دبیر جشنواره ملی رسانش از دریافت بیش از 4 هزار اثر رسانه ای از دانش آموزان کشور خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۲    
سلمان باهنر ، نویسنده و دبیر ادبی دومین جشنواره ملی داستان آب، هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد دغدغه در جامعه در زمینه مصرف آب برشمرد و احترام به آفرینش هنری آزاد و خلاق نویسندگان را درباره این موضوع، مهمترین رویکرد جشنواره دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- سرپرست تولیت شمس تبریزی گفت: تاکنون 232 گروه موسیقی سنتی برای شرکت در بخش موسیقی سومین جشنواره ملی شمس و مولانا ثبت نام کرده اند.
همزمان با روز ادبیات کودک و نوجوان مقارن با سالروز درگذشت پیر نیک اندیش ادبیات کودک و نوجوان مهدی آذریزدی، فراخوان نخستین جشنواره ملی بازآفرینی متون کلاسیک ادب فارسی جایزه ویژه مهدی آذریزدی با عنوان "جشنواره قصه های خوب" منتشر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - اختتامیه دومین جشنواره ملی " از چشم دختران ببینیم " همراه با افتتاح نمایشگاه برگزار شامگاه (چهارشنبه ) در رفسنجان شد و از برگزیدگان و منتخبان آثار ارسالی تجلیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۳:۱۹    
ایسنا/کرمان جشنواره ملی عکس از چشم دختران ببینیم با معرفی نفرات برتر به کار خود در رفسنجان پایان داد.