جمعه ۰۴ بهمنساعت ۱۴:۵۹Jan 2020 24

جدیدترین‌های «دانشگاه فردوسی»

ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد در رابطه با کاربردی سازی پایان نامه ها در این دانشگاه گفت: در رشته های فنی انتظار داریم 30 درصد پایان نامه ها در ارتباط با موضوعاتی که در جامعه وجود دارد تدوین شوند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی گفت: غربی ها چرا باید با ما بجنگند؟ آن ها نزدیک 7 تریلیون دلار در منطقه هزینه کردند و باید برای ایران نیز 10 تریلیون دلار هزینه کنند. غرب دنبال چنین چیزی نیست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: قرار نیست دیوار یا زمینی از دانشگاه جدا شود و عنوان "برداشته شدن دیوارها" به این معنی است که حائل میان مردم، جامعه و دانشگاه کمرنگ شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۳    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر پلی کلینیک روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: دولت باید بداند که مردم اکنون نگران هستند و تنها توقعی که از دولت دارند این است که با آن ها همدل باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دانشگاه فردوسی مشهد برای پذیرش بدون آزمون دانشجویان استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد فراخوان صادر کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه فردوسی مشهد به استناد آئین نامه پذیرش بدون آزمون استعداد های درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد، برای سال تحصیلی 1400-1399 از طریق آزمون سراسری دانشجو می پذیرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۶    
مقدم متین گفت: سومین کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی مشهد 2020 در روزهای 25 و 26 فروردین ماه سال 99 در دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۱    
نشست هم اندیشی روسای دانشگاه ها، روسای نهاد رهبری و مسئولین بسیج اساتید و دانشجویی دانشگاه های مشهد در دانشگاه فردوسی مشهد برگزارشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۱    
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد شماره 95 نشریه دانشجویی آیینه منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۲    
ایسنا/خراسان رضوی پلی کلینیک تخصصی خدمات روانشناسی و مشاوره دانشگاه فردوسی مشهد به افرادی که از سانحه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین دچار مشکلات روحی شده اند، به طور رایگان مشاوره ارائه می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
سومین کنگره بین المللی "سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی" در تاریخ 25 و 26 فروردین ماه سال آینده در محل سالن همایش های دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جمعی از دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد روز چهارشنبه به مناسبت هفتمین روز درگذشت جانباختگان سانحه هوایی، طی مراسمی یاد آنان را گرامی داشتند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۶:۴۵    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس گروه مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: وحدت مهمترین سلاح ماست و بیش از هر تفنگ و موشکی آینده ما را تضمین می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۸    
مدیر برنامه و بودجه و نظارت راهبردی دانشگاه فردوسی مشهد با بیان این که در دانشگاه فردوسی مشهد به مدل استقرار مسئولیت پذیری اجتماعی رسیدیم، تاکید کرد: کارآفرینی از جنس فرهنگ و یک تفکر است و دولت ها باید از اقدامات روبنایی و زودبازده برای تحقق آن دست بردارند ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۹    
مدیر برنامه، بودجه و نظارت راهبردی دانشگاه فردوسی مشهد باتاکید بر چگونگی تبدیل دانشگاه ها به مراکز علمی کارآفرین گفت: دانشگاه فردوسی مشهد به صورت پایلوت شهرک گلبهار و هولدینگ دانشگاه را در دست راه اندازی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه مفهوم کارآفرینی را پیش از آنکه برداشت واحدی از آن وجود داشته باشد عمومی سازی کردیم، گفت: در گلبهار (واقع در خراسان رضوی) پایلوتی برای کارآفرینی با نام "مرکز نوآوری و مهارت افزایی" دانشگاه ایجاد کردیم و انتظار داریم دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی استاد علوم سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به تاثیر نامطلوب شکاف های طبقاتی در کشور گفت: با هم بودن و همبستگی ملی مردم جزو مهم ترین منابع قدرتی است که یک کشور دارد.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۲۰:۵۷    
مقالات همایش ملی زن و توسعه گردشگری روستایی در تاریخ 24 دی 1398 در پایگاه سیویلیکا نمایه و منتشر شد. این رویداد در تاریخ 25 مهر 1398 تا 26 مهر 1398 توسط دانشگاه فردوسی مشهد و تحت حمایت سیویلیکا در شهر کاشمر- دانشگاه پیام نور واحد کاشمر برگزار شده است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دانشکده الهیات دانشگاه فردوسی مشهد گفت: متاسفانه در حال حاضر عمده مشکلات ما در جوامع اسلامی، عدم شناخت دقیق و عدم مراوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به همت کتابخانه عمومی شهید باهنر مشهد، معرفی و خوانش کتاب بچه های حاج قاسم با معرفی توسط استاد دانشگاه فردوسی مشهد به یاد و نام حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- آیین معنوی قرائت زیارت عاشورا به یاد جانباختگان سانحه هوایی اخیر در تهران، امروز 23 دی ماه از سوی استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه فردوسی در مشهد برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۶    
مشهد- ایرنا- آیین معنوی قرائت زیارت عاشورا به یاد جانباختگان سانحه هوایی اخیر در تهران، امروز 23 دی ماه از سوی استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه فردوسی در مشهد برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۹:۲۳    
مشهد- ایرنا- یک استاد دانشگاه فردوسی مشهد گفت: با توجه به نیازهای جدید در جامعه، رشته ها و گرایش های تازه ای در دانشگاه ها ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جمعی از دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد روز یکشنبه با تجمع و روشن کردن شمع در این دانشگاه یاد جانباختگان هواپیمای اوکراینی را گرامی داشتند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۳    
ایسنا/خراسان رضوی استاد دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: ارتباط دانشکده الهیات و ادبیات دانشگاه فردوسی نسبت به گذشته اندکی ضعیف شده است.
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۷:۱۸    
گرامیداشت یاد جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی در دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا: در پی جان باختن تعدادی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور در سانحه هوایی روز چهارشنبه پرواز تهران-کی یف، عصر امروز 21 دیماه، دانشجویان دانشگاه فردوسی با تجمع در دانشکده مهندسی دانشگاه و روشن کردن شمع، یاد درگذشتگان این پرواز را گرامی داشتند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جمعی از دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد شنبه شب با تجمع و روشن کردن شمع در این دانشگاه یاد جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی را گرامی داشتند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۶    
دانشگاه فردوسی مشهد در مقطع کارشناسی ارشد براساس سوابق تحصیلی بدون آزمون برای سال تحصیلی 99-98 دانشجو می پذیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۵    
مدیر مراکز رشد دانشگاه فردوسی گفت: دانشگاه فردوسی در عرصه ایده پردازی آموزش نخبگان تولید دانش و تجاری سازی فناوری درسال های اخیر سرآمد است.
پانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در نشست و دیدار با هتلدار بزرگ مشهدی از قول ساخت یک بیمارستان مخصوص دانش آموزان با نیازهای ویژه در طرقبه توسط او خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مراسم معرفی کتاب آمارنامه سال 97 شهرداری مشهد و راه اندازی وبگاه آمار و داده های شهر مشهد در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۹    
ایسنا/خراسان رضوی استاد علوم سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: دوستداران دوآتشه سردار سلیمانی در منطقه نیز بیکار نخواهند نشست و احتمالا تحرکاتی برای انتقام از سوی آنها نیز اتفاق بیفتد.
بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس در دانشگاه فردوسی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دانشجویان عراقی دانشگاه فردوسی مشهد روز سه شنبه طی مراسمی به مناسبت ایام فاطمیه و همچنین شهادت سپهبد سلیمانی یاد این سردار شهید اسلام را گرامی داشتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا- تحلیل گر سیاسی و استاد دانشگاه فردوسی مشهد گفت: ترور سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمله به فرد نبود بلکه حمله به یک مکتب بود.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی اظهار داشت: ریشه های یک درخت تمدنی نمی تواند با میوه هایش در تضاد باشد. میوه دینی از علوم انسانی با ریشه فلسفی سکولار نمی توان گرفت. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد کاظم راشد یزدی دوشنبه شب در اجتماع دانشگاهیان مشهد در دانشگاه فردوسی افزود: اکنون جهان به بلوغی رسیده است که بیش از 150 کشور حرکت نابخردانه آمریکا در به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی را محکوم می کنند و می توان استنباط کرد که جهان در حال آماده شدن برای پذیرش حکومت عدل الهی به ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه های مشهد مراسم بزرگداشت شهادت سپهبد سلیمانی و شهیدان جبهه مقاومت را در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار کردند و یاد و خاطره این شهیدان را گرامی داشتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۰۹:۳۰    
مشهد- ایرنا- فضای دانشگاه فردوسی مشهد، در بُهتی غریب فرو رفته است و از کنار هر دانشکده ای که عبور می کنی تصاویر سردار قاسم سلیمانی را می بینی که با لبخندی پر اُبهت به تو و دیگران می نگرد و داغ دلت تازه تر می شود از نبودنش.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی اجتماع بزرگ دانشگاهیان مشهد در پی شهادت سردار سلیمانی 16 دیماه در دانشگاه فردوسی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- سمینار آشنایی با بورس زعفران و قرادادهای آتی آن به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد و با حضور بازرگانان، تاجران و استادان حوزه اقتصاد برگزار شد.
در جریان سفر رییس و معاونین دانشگاه قاضی نذرالاسلام بنگلادش به ایران، توافقنامه همکاری های مشترک علمی و آموزشی و پژوهشی با دانشگاه فردوسی به مشهد امضاء شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان عراقی دانشگاه های مشهد مقدس مراسم بزرگداشت سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را امروز، 15 دی ماه برگزار می کنند.
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، اصل در اسلام را ازدواج تک همسری برشمرد و گفت: تنها در مواردی که مردان به بن بست خورده اند می توانند ازدواج موقت داشته باشند که آن هم قانون و شرایط خاص خودش را دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد که قرار بود از امروز آغاز شود به دلیل تعطیلی فعالیت های آموزشی دانشگاه تغییر کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی به مناسبت مراسم تشییع پیکر شهید قاسم سلیمانی در این دانشگاه موکب برپا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۲۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه فردوسی مشهد بعدازظهر یکشنبه به منظور حضور دانشگاهیان در مراسم تشییع و وداع با پیکر پاک شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تعطیل است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دانشگاه فردوسی مشهد طی اطلاعیه ای و به دلیل برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار حاج قاسم سلیمانی در مشهد، فردا، 15 دی ماه غیبت دانشجویان را در نوبت عصر موجه اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۷:۴۲    
بنا بر تصمیم رئیس دانشگاه فردوسی مشهد برای تمام دانشجویان شرکت کننده در مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی روز یکشنبه 15 دی غیبت موجه در نظر گرفته می شود.