یکشنبه ۳۰ دیساعت ۱۶:۵۲Jan 2019 20
 

خبرگزاری علم و فرهنگ سینا - سینا (sinapress.ir)

خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 13 بهمن 1393 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 29 اسفند 1394 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 20 اسفند 1396 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 31 خرداد 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 1 تیر 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 2 مرداد 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 31 شهریور 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 30 مهر 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 30 آبان 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 30 آذر 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 1 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 2 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 3 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 4 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 5 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 6 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 7 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 8 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 9 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 10 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 11 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 12 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 13 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 14 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 15 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 16 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 17 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 18 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 19 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 20 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 21 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 22 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 23 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 24 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 25 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 26 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 27 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 28 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 29 دی 1397 خبرگزاری علم و فرهنگ سینا 30 دی 1397 
  ۳۵ دقیقه پیش    
ساختمان تئاتر ملی چین مانند یک جزیره در وسط دریاچه قرار گرفته است.
  ۱ ساعت پیش    
ربات Obsbot یک ربات دوربین هوشمند بوده که دارای یک دوربین 4K 60 FPS زاویه دار مکانیکی سه محور بوده و یک لنز زوم اپتیکال 3.5 برابر را به همراه خود دارد.
  ۱ ساعت پیش    
مطابق با اساطیرمایایی، درخت کاپوک نشانه تقدس بوده و در بین بلندترین درختان در دنیا به شمار می رود.
  ۲ ساعت پیش    
سیناپرس: کلمات کلیدی که محققان در سال 2018 در پایگاه های علمی اسکوپوس ، مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی و مرور گر گوگل جستجو کرده اند استخراج و اعلام شد .
  ۲ ساعت پیش    
یک شرکت در نیوزلند فقل ضد سرقت موتور سیکلت تولید کرده است.
  ۲ ساعت پیش    
سیناپرس: ثبت نام ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور از امروز یکشنبه 30 دی ماه از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی آغازwww.hrtc ...
  ۳ ساعت پیش    
نمایشگاه خودرو دیترویت DETROIT AUTO SHOW مهم ترین رویدادی خودرویی ایالات متحده است.
  ۷ ساعت پیش    
سیناپرس: به تازگی طرح بسیار جالبی برای بهبود شرایط پروازهای مسافری کلاس اقتصادی ارائه شده که به مسافران فضای بیشتری می دهد ...
  ۸ ساعت پیش    
سیناپرس: آلوده شدن مواد غذایی ممکن است در هر بخش از زنجیره تولید، توزیع و مصرف ایجاد شود. این عوامل باعث مسمومیت غذایی شده و فرد را دچار عفونت می کنند که این مشکل، خطرات خاص خود را در بر خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۷    
سومین موجودات عجیب خوک های دریایی هستند که اکثرا یا بر روی آب اقیانوس ها و آب های آزاد زندگی می کنند یا آنکه می توان آن ها را در بستر و کف این آب های آزاد یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۷    
ساختمان کتابخانه ملی بلاروس به شکل الماس است که نمایانگر گران بها بودن علم و دانش است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۷    
ربات Bread Bot یک ربات نانوا هوشمند بوده که قادر است به تنهایی مواد اولیه نان را مورد استفاده قرار داده، نان بپزد و درست مانند دستگاه کوچک فروش خودکار، نان ها را برای خرید مشتریان عرضه کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۷    
بارش شدید برف باعث ایجاد وزن برف بر روی بال هواپیما شد و آن را به سمت پایین کشید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۷    
یک شرکت تولید محصولات کشاورزی در آنتالیای ترکیه، پس از دوسال تحقیق توانسته هندوانه هایی را تولید و به بازار عرضه کند که به اندازه یک زیتون است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۱    
سیناپرس: یافته های یک مطالعه که در نشریه ای علمی پژوهشی از جهاد دانشگاهی منتشر شده اند نشان از آن دارند که طرح تحول نظام سلامت، علیرغم اجرایی شدن در کشور ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۱    
سیناپرس: برنامه تلویزیونی پرسشگر شب گذشته با موضوع چالش های بودجه 98 وزارت علوم به روی آنتن شبکه آموزش سیما رفت .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۵    
سیناپرس: ثبت نام ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور از روز یکشنبه 30 دی ماه 1397 از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۹    
سیناپرس: علوم انسانی به منزله علوم آگاهی بخش و جهت دهنده به افکار عمومی به شمار می رود که مقصد و اهداف یک جامعه را طرح ریزی و تبیین می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۸    
سیناپرس: بررسی ها و تحقیقات پژوهشگران مشخص می کند که علاوه بر دلایلی چون سبک زندگی غلط، رژیم غذایی بد و نداشتن فعالیت بدنی که باعث چاقی می شوند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۲۲:۴۱    
سیناپرس: نتایج تجزیه وتحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط نقشه بردار معدن شناسی ماه ناسا (Moon Mineralogy Mapper) که به اختصار (M3) نامیده می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۷    
این ساختمان متعلق به کمپانی معروف آمریکایی است که سبد تولید می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۷    
شایعاتی درباره ظاهر شدن گوشی گلکسی ای 40 در بنچمارک به همراه مشخصات آن و همچنین اطلاعاتی درباره مکانی که قرار است گوشی معرفی شود، مشخص شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۷    
فورد اکسپلورر هیبریدی (Ford Explorer Hybrid) در نمایشگاه خودرو دیترویت 2019 رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۷    
در جشنواره ای سنتی در اسپانیا، اسب ها را از میان آتش می گذرانند تا آنها را از بلایای سال جدید حفظ کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۷    
یک رودخانه در آمریکا به شکل عجیب و جالبی یخ بسته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۱    
سیناپرس: جدول تناوبی عناصر شیمیایی که یکی از مهم ترین سرفصل های آموزشی و یافته های علمی بشر است در سال 2019 به 150 سالگی خود رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۱    
سیناپرس: نمایشگاه بین المللی خودرو در آمریکا به میزبانی شهر دیترویت در حال برگزاری است و میزان اهمیت آن به اندازه ای است که مدیران ارشد بیشتر شرکت های خودروساز مشهور جهان، شخصاً در آن حضور یافته اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۷:۴۸    
سیناپرس: در حال حاضر همکاری بین المللی در سطح جهانی مطرح است که مسائل سیاسی و اقتصادی در به وقوع پیوستن یا نپیوستن آن دخیل است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۱    
سیناپرس: جلسه نقد و بررسی مستند تخت سلیمان ، توسط انجمن ترویج علم ایران و با حضور جمعی از مستند سازان، مدیران رسانه و فعالان حوزه علم و فناوری، امروز(27 دی ماه) در مجتمع شرکت های دانش بنیان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۷    
سایگا، جانوری است با بینی بزرگ که برای زیستن کمک بسیاری به این نوع جانور می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۷    
سونی آلفا 6400 (Sony a6400) به عنوان جدیدترین مدل از دوربین های بدون آینه APS-C با سیستم لنز قابل تعویض معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۷    
با پیشرفت سریع سخت افزار گوشی های هوشمند و حضور استودیوهای توانمند در حوزه ساخت بازی های موبایل، در این پلتفرم شاهد عرضه آثاری AAA، جذاب و متفاوت بوده ایم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۷    
بزرگ ترین خودروی کیا شاسی بلند تلوراید 2020، مجهز به پیشرانه 6 سیلندر در نمایشگاه خودروی دیترویت 2019 رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۷    
ماه نورد چانگ ای 4 موفق به پرورش گیاه کتان بر روی ماه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۸    
سیناپرس: پژوهشگران دانشگاه کمبریج در جدیدترین کاوش خود موفق به کشف تقریباً 100 نمونه ردپای دایناسورها در سواحل هستینگز کشور انگلستان شدند که بررسی آن ها اطلاعات مهمی را در اختیار محققان قرار خواهد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۱    
سیناپرس: یافته های پژوهشگران نشان می دهد بسیاری از رده بندی های اینترنتی و ستاره هایی که به کیفیت یک محصول و یا خدمات ارائه می شود توسط روبات ها ایجادشده و حتی نظرات مطرح شده در زیر مطالب نیز قابل ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۱    
سیناپرس: روزنامه نگاران و ناشران برای اینکه مطالب علمیشان دیده شده و بیشتر خوانده شوند از سر تیترهای اغراق آمیز استفاده می کنند که حاوی اظهارات و حرف های جسورانه ای است که به راحتی قابل رد شدن هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۱    
سیناپرس: اصطلاح علوم فرا طبیعی، عبارتی است که به تازگی از سوی گروهی از دانشمندان برای توصیف موضوعاتی جدید مانند ویرایش ژنتیکی، تغییرات اقلیمی و ... به کاررفته و نیازمند وضع قوانین جدیدی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۷    
گوشی هوشمند نوکیا 9 از دوربین پنج گانه و قابلیت پیور ویو (PureView) استفاده می کند، همچنین حالت شبانه هم وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۷    
اردک ماندارین اردکی متعلق به شرق آسیا است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۷    
گرانترین املت دنیا با قیمت 2000 دلار به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۷    
اولین شاسی بلند تمام الکتریکی کادیلاک رونمایی شد
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۱    
سیناپرس: وزیر ارتباطات در رابطه با طرح تشخیص زودهنگام هشدار حوادث گفت: این طرح از امروز(سه شنبه) وارد فاز اجرایی می شود و طی 9 ماه آینده به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۷    
چینی ها در ژانویه 2019 ساخت بزرگترین پل بتنی چاپ سه بعدی جهان واقع در منطقه باوشان شانگهای را به پایان رساندند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۱    
سیناپرس: ماهواره پیام که قرار بود بامداد امروز(سه شنبه) پرتاب شود و در مدار قرار بگیرد شکست خورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۵    
سیناپرس: نشست تحول نگرش نسبت به جایگاه کره زمین در عالم: درک فرآیندهای شکل گیری ستارگان و سیاره ها با حضور فیزیکدان برجسته جهان در دانشگاه تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۲    
سیناپرس: در طول تاریخ علم شاهد وجود تصاویری هستیم که به نوعی تکرار نشدنی بوده و بیانگر لحظاتی بسیار مهم از دنیای علم محسوب می شود. در این گزارش به بررسی برخی از مشهورترین این تصاویر می پردازیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۷:۴۷    
سیناپرس: بسیاری از اشیا و وسایلی که در طول روز با آن ها سروکار داریم، آلوده بوده و می تواند به طور بالقوه ای خطرناک باشند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۷    
آی .آی ، هشتمین جانور عجیب جهان، نوعی میمون پوزه دار است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۷    
بیست و سومین نمایشگاه سالانه CES نیز با معرفی شمار زیادی محصول کامپیوتری، الکترونیکی، الکتریکی و همچنین گجت جدید به کار خود در لاس وگاس پایان داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۷    
همه روزه بسیاری از مردم از مشاهده شی پرنده یا یوفو در آسمان خبر می دهند؛ ولی در اغلب موارد، چیزی که آنها دیده اند یک بشقاب پرنده نبوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۷    
یکی از مهم ترین آیتم ها در طراحی خودرو زیبایی آن است و این تنها محدود به طراحی خودروهای مفهومی نمی شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۷    
هنوز هم کسانی هستند که بدون توجه به منفعت و سودآوری، کتابخانه های کوچکی در سرتاسر جهان ایجاد می کنند که بر مبنای صداقت و امانت داری کتاب ها به طور رایگان در میان مردم دست به دست می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۷    
سیناپرس: دریاچه آرال که پیش ازاین جزء یکی از چهار دریاچه بزرگ جهان بوده، در اثر برنامه غلط شوروی سابق با تغییر مسیر دادن دو رودخانه بزرگ تأمین کننده آب این دریاچه، برای آبیاری زمین های کشاورزی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۷    
سیناپرس: تیمی از پژوهشگران دانشگاه کالیفرنیا و مرکز مطالعات سرطان مورس در سن دیگو با روش درمانی موسوم به پزشکی فرد محور و با رویکرد درمان فردی، موفق شدند بیماران حاد سرطانی را درمان کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۷    
در آمریکا سازه های وارانه بسیاری ساخته شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۷    
خودروسازی مرسدس بنز محصول جدیدی ارایه کرده که یک خودروی پوشیده شده از طلای ناب است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۷    
این جانور از خویشاوندان نزدیک بیوه سیاه است که در جنگل های بارانی هاوایی یافت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۷    
یک رستوران در نپال از چندین ربات به عنوان پیشخدمت استفاده می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۷    
شرکت اَکیو (Aquio) برای نخستین بار محصولی تولید کرده که ترکیبی از اسپیکر بلوتوثی و قمقمه است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۷    
سیناپرس: تحقیقات اخیر پژوهشگران نیوزلندی نشان می دهند که مصرف غذاهای غنی از فیبر، یعنی مصرف بیش از 30 گرم فیبر در طول روز باعث می شود تا خطر مرگ و بروز بیماری های غیرقابل انتقال کاهش چشمگیری پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۸:۰۶    
سیناپرس: وب سایت نشنال جئوگرافی در گزارش اخیر خود اقدام به معرفی فناوری های نوین پزشکی کرده است که می توانند آینده دنیای این حوزه از علم را تغییر داده و به کمک آن ها گام های بلندی در درمان بسیاری از ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۷    
سال 2018 را باستان شناسان به خطر خواهند سپرد زیرا سالی مملو از کشفیات باستان شناسی بود و سالی که در آن یافته های جدید باستان شناسان را شگفت زده کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۷    
این سازه بسیار زیبا در شهر بروکسل و پایتخت اتحادیه اروپا واقع شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۷    
هواپیماهای دریایی معمولا برای انتقال مسافرین از فرودگاه به مقصد انتخابی تعطیلات شان در مالدیو استفاده می شوند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۷    
بعد از عرضه موبایل های ناچ استایل و گوشی هایی با نمایشگر تمام صفحه، ظاهرا حالا نوبت به عرضه گوشی های انعطاف پذیر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۷    
شرکت Kohler در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی در لاس وگاس از توالت جدیدی رونمایی کرده که مجهز به دستیار صوتی الکسا است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۰    
سیناپرس: همه ما می دانیم که اقیانوس ها زیر فشار بی سابقه ای از جریان های گرمایش، اسیدی شدن، ماهیگیری بیش ازحد و آلودگی های پلاستیکی قرار دارند که هر یک از آن ها چالشی جدی برای اکوسیستم آبی کره زمین ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۰    
سیناپرس: داوود دومیری گنجی، متولد گنج افروز از توابع شهرستان بابل رئیس دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل و رییس سابق بنیاد ملی نخبگان استان مازندران و استاد تمام دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۷    
سیناپرس: در پی شیوع آنفلوانزا در برخی از کشورها، پژوهشگران به بررسی دلایل این موضوع پرداخته و دریافتند میزان درگیری و مرگ ومیر کودکان بر اثر آنفولانزا نسبت به بزرگ سالان بیشتر بوده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۵    
سیناپرس: تهیه کننده و کارگردان : پژمان مظاهری پور تدوین:مریم حق پناه گفتار متن: شهرام درخشان تهیه شده در شبکه مستند سیما
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۷    
سیناپرس: برنج پخته شده یکی از بهترین گزینه ها برای رشد باکتری ها محسوب می شود که باید در زمان کوتاهی پس از پخت مصرف شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۷:۱۶    
کاج وولمی، درختان مخروطی شکلی هستند که از آنها با عنوان فسیل های زنده یاد می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۶    
شرکت ال جی(LG) یک پروژکتور لیزری با قابلیت نمایش تصاویر 4K را به CES آورده که قادر است تصاویر را با ابعاد بزرگ در کمترین فاصله با دیوار یا پرده به نمایش درآورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۵    
در نمایشگاه CES 2019، اچ پی کروم بوک جدید خود را با بهره گیری از پردازنده شرکت AMD معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۵    
خودروساز آلمانی "اوپل" اولین تصاویر از خودروی لوکس جدیدش (Opel Zafira Life _ 2020 ) را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۵    
دست ها اجزای مورد توجه هنرمندان در خلق آثار مختلف اند زیرا برخی معتقدند هر انسانی با دست هایش هم حرف می زند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۸:۵۹    
سیناپرس: تحقیقات اخیر محققان آمریکایی نشان می دهند که سالخوردگان نسبت به افراد جوان تر بیشتر اخبار جعلی را در شبکه های اجتماعی چون فیس بوک بازنشر کرده و به اشتراک می گذارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۷:۴۷    
سیناپرس: مطالعه یک لوحه باستانی متعلق به مصر باستان نشان می دهد این لوحه سرمشق یک پسربچه در قرن دوم میلادی بوده که در آن بر رونویسی از متن تأکید شده و درعین حال برخی پیام های اخلاقی نیز منتقل شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۲۸    
سیناپرس: سومین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت، با محوریت بررسی حوزه گردشگری ومعنویت براساس آخرین مطالعات و تحقیقات علمی انجام شده، با حضور اساتید و کارشناسان این حوزه، امروز(پنجشنبه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۵    
ربات Stevie یک ربات همیار هوشمند بوده که برای تسهیل انجام امور و کمک به سالمندان و افراد ناتوان طراحی و ساخته شده است. ربات Stevie یک ربات دوستانه با ویژگی های انسانی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۵    
یکی از جاذبه های گردشگری چین جشنواره یخ و برف هاربین چین است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۴۵    
یکی از رونمایی های جالب توجه امسال در لاس وگاس CES 2019 خودروی عنکبوتی هیوندای بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۲۹    
سیناپرس: تقلب علمی به ساختگی بودن اثر، جعلی بودن اثر یا وجود سرقت علمی در آن اشاره دارد. امری که در سراسر تاریخ علم رخ داده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۵    
کهنسال ترین چنار ایران در قم است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۵    
این ساحل زیبا که به ساحل سرخ شهرت دارد در جنوب ایران و در سواحل آب های نیلگون خلیج فارس قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۴    
سیناپرس: پژوهش های انجام شده جدید توسط محققان دانشگاه ایالتی تگزاس نشان می دهند که رفتارهای غلط در شبکه های اجتماعی همچون مقایسه کردن ظاهر زندگی دیگران با خود، با اختلال افسردگی عمده همراه است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۸:۲۴    
سیناپرس: بسیاری از کارشناسان به هوش مصنوعی به عنوان یک عامل اصلی تهدیدکننده جهان، نگریسته و آن را خطری جدی برای بشریت می دانند. این موضوع ایجاب می کند تا قوانین جامع و مناسبی در این حوزه وضع شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۷:۱۵    
ربات MobiLimb یک انگشت رباتیک هوشمند بوده که یکی از جدیدترین گجت هایی است که با اتصال به موبایل یا تبلت، قادر به انجام طیف گسترده ای از کارها مثل نوازش دست، باخبر کردن کاربر، حرکت موبایل و ... است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۷:۱۵    
رقابت های رالی داکار در صحرای پرو آغاز شده است. فصل 2019 داکار از 16 دی آغاز شده و تا 28 دی ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۶:۱۵    
هجوم صدها هزار ملخ به مکه مکرمه برای زائران خانه خدا دردسرساز شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۵:۴۵    
بی ام و مدل جدیدی با نام ETA 02 معرفی کرده که در حقیقت یک مدل 135i با ظاهری شبیه بی ام و2002 کلاسیک است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۵:۱۵    
امروزه انسان ها برای رفع بسیاری از نیازهای خود و تسریع روند کار و زندگی خود، بسیاری از فعالیت ها را به زیرزمین برده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۵    
سیناپرس: نخستین جشنواره تقدیر از صنایع بهره مند از پروژه های علوم انسانی به همت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی وهمکاری انجمت مدیریت ایران برگزار می گردد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۴    
سیناپرس: بررسی ها و تحقیقات تحلیلگران صنعت دارویی از روند افزایشی قیمت داروهای قدیمی و جدید در طیف داروهای عمومی و تخصصی خبر می دهند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۲۴    
سیناپرس: پیش بینی موسسه niemanlab نشان می دهد چشم انداز آینده رسانه ها بسیار مسموم بوده و اطلاعات منتشرشده به دلیل شکستن ساختار سیستم های فعلی، چندان قابل اعتماد نیستند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۵    
این سرویس مدرسه از یک موتور جت برای حرکت استفاده می کند و به راحتی به سرعت 590 کیلومتر بر ساعت می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۶:۴۵    
یک عکاس لهستانی تاثیر فعالیت های بشر بر کره زمین را سوژه عکس های خود کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱۵    
ارتفاع برف در برخی از شهرهای اتریش به دو متر رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۵    
شرکت لکسوس وابسته به کمپانی تویوتا این کشتی تفریحی لوکس را که 42 فوت بوده و توسط مارکی-کارور در ویسکانسین ساخته شده، طراحی کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...