سه شنبه ۲۳ مردادساعت ۱۵:۰۱Aug 2018 14

جدیدترین خبرهای «محیط زیست»

کبنا نیوز   ۳ دقیقه پیش    
در کنار نیروهای منابع طبیعی و محیط زیست و بسیج منطقه سادات محمودی ضمن بررسی مشکلات و نارسایی ها نظارت بر عملیات میدانی و پیگیری های لجستیکی حضور داشتند.
ایرنا   ۱۱ دقیقه پیش    
آستارا - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست آستارا گفت: آتش زنندگان کاه و کلش در شالیزارها به علت ایجاد آلودگی هوا و تهدید سلامت عمومی به محاکم قضایی معرفی می شوند و کشاورزان از این کار خودداری کنند.
تهران پرس   ۱۹ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به بازرسی مستمر از واحدهای صنعتی و کارگاهی سطح استان گفت: در این راستا 22 واحد آلاینده در 4 ماه ابتدایی امسال پلمپ شد.
تهران پرس   ۲۲ دقیقه پیش    
مرند - علی اسماعیلی به عنوان رئیس اداره محیط زیست شهرستان مرند منصوب شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۲۶ دقیقه پیش    
معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: فنس کشی جاده عباس آباد به دلیل تعلل وزارت راه و تشریفات طولانی به تاخیر افتاده است .
ایسنا   ۳۰ دقیقه پیش    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری گفت: طبق مطالعات 10 سال گذشته در استان بیش از 1400 گونه گیاهی و 294 گونه جانوری وجود دارد اما در دو سال گذشته بیش از 10 گونه جانوری جدید به هنگام احیای برخی اکو سیستم ها در استان، مشاهده و در مجامع جهانی ثبت و ضبط شده است.
تهران پرس   ۴۶ دقیقه پیش    
ساری - ایرنا - معاون محیط زیست دریایی سازمان محیط زیست کشور به متولیان شناگاههای سواحل دریای خزر سه هفته مهلت داد تا نسبت به نصب پرچم نشانگر سلامت در این شناگاهها اقدام کنند.
ایرنا   ۴۷ دقیقه پیش    
ساری - ایرنا - معاون محیط زیست دریایی سازمان محیط زیست کشور به متولیان شناگاههای سواحل دریای خزر سه هفته مهلت داد تا نسبت به نصب پرچم نشانگر سلامت در این شناگاهها اقدام کنند.
بلاغ مازندران   ۱ ساعت پیش    
معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: باید در هر سه استان شمالی پرچم ها در دریا با یک رنگ، سایز و طرح نصب شود و واقعا ضرورت دارد مردم بدانند پرچم چیست، رنگ ها به چه معنا است، چرا که اگر بدانند مطالبه گری می کنند و از سوی دیگر جز در مناطق با پرچم آبی در مناطق دیگر هم شنا نمی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت از محیط زیست: فاضلابها مهمترین عامل آلودگی سواحل جنوبی دریای خزر هستند.
شهر فردا   ۱ ساعت پیش    
مدیر منطقه 5 شهرداری اردبیل گفت: طی اقدامی محیط زیست دوستانه، درختان محله صیاد شیرازی که در وسط فعالیت های عمرانی و زیرسازی قرار گرفته بودند، حفظ و نگهداری شدند.
معدن24   ۱ ساعت پیش    
مهندس محمود نوریان مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو صبح امروز در گفت و گویی با اعلام این خبر افزود : پس از ماهها بررسی و برگزاری جلسات کارشناسی و رفع برخی دغدغه های کارشناسان سازمان محیط زیست ، با موافقت این سازمان کار نقشه برداری از پهنه معدنی D19 تا صدور مجوز نهایی آغاز شد . ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: ماجرای اعتراض به فراخوان استخدامی 200 نیرو با تخصص های غیر مرتبط با محیط زیست در سازمان محیط زیست هنوز پایان نیافته اما مدیران این سازمان این راه کج را ادامه می دهند.
جماران   ۱ ساعت پیش    
احمد زارعی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:به منظور تامین امنیت غذایی مردم و حفظ محیط زیست و جلوگیری از توزیع سموم شیمیایی از سوی فروشگاه های غیرمجاز ...
ربیع   ۱ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایسنا شینا انصاری اظهار کرد: با توجه به کمبود ایستگاه های پایش ذرات در استان های شرق و جنوب شرق کشور به زودی 16 ایستگاه پایش گرد و غبار در این منطقه استقرار می یابد. ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
درگز- رئیس اداره حفاظت محیط زیست درگز گفت: دامدارانی که از حملات پلنگ دچار ضرر مالی شده بودند جبران خسارت شدند.
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت:منطقه دربند مشکول به دلیل قابلیت های اکولو ژیکی آن، مورد توجه حفاظت محیط زیست استان بوده و یکی از زیستگاه های مهم استان اردبیل محسوب می شود.
تهران پرس   ۱ ساعت پیش    
کرج- ایرنا- یگان های حفاظت از عرصه های منابع طبیعی و محیط زیست استان البرز روز سه شنبه در منطقه ولایت رود واقع در حاشیه جاده کرج - چالوس مانور حفاظتی برگزار کردند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
مهاباد- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست بوکان گفت: سوزاندن کاه، کُلش و بقایای گیاهی پس از برداشت محصول جرم محسوب شده و با متخلفان برخورد قانونی می شود.
وانا   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه در پایش واحدهای صنعتی استان در چهار ماهه نخست امسال بیش از 1000 اخطاریه قانونی به واحدهای آلاینده ابلاغ شد از پیگیری پرونده های قضایی واحدهای متخلف تا پلمب این واحدها خبر داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کرج- ایرنا- یگان های حفاظت از عرصه های منابع طبیعی و محیط زیست استان البرز روز سه شنبه در منطقه ولایت رود واقع در حاشیه جاده کرج - چالوس مانور حفاظتی برگزار کردند.
دنیای سینما   ۱ ساعت پیش    
دنیای سینما: بحران محیط زیست و آب مساله ای است که امروز دغدغه همه مردم و مسئولان در کشور است و برنامه چراغ دوشنبه 22 مرداد به بررسی آخرین وضعیت آب و منابع آبی در کشور اختصاص داشت. ...
موج   ۱ ساعت پیش    
رئیس مرکز محیط زیست شهرداری تهران گفت: ما 4 برابر مصرف جهانی، انرژی مصرف می کنیم که با حمایت معاونت شهرسازی و با تاکید بر مبحث 19 باید این میزان کاهش یابد. ...
موج   ۱ ساعت پیش    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت:2.5 تن علوفه نذر وحوش در پناهگاه حیات وحش نائین شد. به گزاش خبرگزاری موج از اصفهان، مرتضی جمشیدیان بیان داشت: دوستداران محیط زیست 2.5 تن علوفه برای تغذیه حیوانات پناهگاه حیات وحش عباس آباد نائین نذر کردند. ...
شهر فردا   ۱ ساعت پیش    
رئیس مرکز مدیریت محیط زیست در نشست خبری صبح امروز از ایجاد کانون خبرنگاران حامی محیط زیست خبر داد.
وانا   ۲ ساعت پیش    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل محیط زیست استان سمنان از فقدان تجهیزات مکانیزه برای مهار آتش سوزی های احتمالی در منطقه حفاظت شده پرور خبر داد.
آخرین نیوز   ۲ ساعت پیش    
اظهارنظر معاون سازمان محیط زیست درباره جنگ آبی و فرصت 5ساله برای مقابله با آن در کنار برخی اخبار و اظهار نظرها سوژه صفحه امروز طنز بی قانون شده است.
آنا   ۲ ساعت پیش    
یکی از اصلی ترین اهداف رقابت علمی کنز، یافتن بهترین راه حل های علمی به منظور حل مشکلات جامعه در حوزه های سلامت، اقتصاد، فناوری ارتباطات و اطلاعات، آب و محیط زیست و انرژی است.
مقیم/ مدیر کل دفتر حیات وحش و آبزیان آبهای داخلی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: روند اقدامات درمانی روی یوز آسیب دیده بلافاصله پس از عمل جراحی و انتقال به پارک پردیسان با همکاری دامپزشک و کارشناسان مستقر در سایت یوز و نظارت مستمر کارشناسان حوزه معاونت محیط طبیعی تا کنون به طور کامل انجام گرفته است و ...
کیاپرس   ۲ ساعت پیش    
آمریکا و استرالیا خشکسالی سخت تر از ما را تجربه کردند و موفق بیرون آمدند : پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیا پرس: مسعود تجریشی معاون محیط زیست انسانی و مدیر دفتر برنامه ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه با حضور در کافه خبر وضعیت خشکسالی و بحران آب را در ایران تشریح کرد و از تمام ...