یکشنبه ۲۹ دیساعت ۱۰:۵۱Jan 2020 19

جدیدترین‌های «شورای عالی استان ها»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۹:۲۰    
انتشار فیلمی از بازدید مدیر کل بنیاد مسکن استان سیستان و بلوچستان از مناطق سیل زده و نحوه برخورد او با رئیس شورای شهرستان فنوج با واکنش هایی مواجه شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۹    
نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها از نحوه برخورد مدیرکل بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان با عضو شورای شهر فنوج انتقاد کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۲    
نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها با اشاره به اهمیت کمک رسانی به مردم سیل زده این استان گفت: آنچه بیش از همه اهمیت دارد اقدامات بعد از سیل به مردم فقیر و محروم استان است که تمام زندگی شان را در سیل از دست داده اند.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۶    
به گزارش کردپرس، بعد از مخالفت شورای شهر مهاباد با حضور خبرنگاران در جلسات شورای این شهر و برگزاری جلسات به صورت غیر علنی، طی یک سال اخیر، تنها مسئول کمیسیون فرهنگی این شورا بود که به تلاش هایش برای برگزاری جلسات علنی شورا تاکید داشت و سعی می کرد تا از راه قانونی نسبت به برگزاری جلسات علنی شورای ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۶    
رئیس کمیسیون پژوهش شورای عالی استان ها گفت: شیوه نامه نحوه انتشار دسترسی آزاد به اطلاعات شوراها و شهرداری ها پس از تصویب اعضای شورای عالی به شهرهای مراکز استان های کشور ابلاغ خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها گفت: بعد از پیام مقام معظم رهبری، کمک رسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستانی سرعت بیشتری گرفته است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها معتقد است مردم درخصوص آگاهی از دلایل سقوط هواپیمای اوکراینی، مورد بی مهری قرار گرفته و در این باره باید خون گریست.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها گفت: کمک رسانی به 110 روستای محاصره شده در سیل اخیر که مسیر ارتباطی شان هنوز قطع است، از طریق قایق و بالگرد صورت می گیرد.
ثمره نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم استان هرمزگان در شورای عالی استان ها بابیان اینکه شرق استان هرمزگان درگیر سیل است گفت: گروه های ارزیابی برای بررسی خسارت سیل به شرق هرمزگان اعزام شده اند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها از برگزاری جلسه شورای اداری سیستان و بلوچستان در چابهار خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان ها گفت: ورود پسماندها و فضولات حیوانی به داخل رودخانه بولاغلار فاجعه زیست محیطی را رقم زده که با همکاری امور آب و شبکه بهداشت باید بساط این معضل برچیده شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۹    
نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها با اشاره به وضعیت بحران سیل در این استان گفت: سرما و گرسنگی روستائیان مناطق سیل زده را تهدید می کند و متاسفانه هنوز از وضعیت برخی مناطق اطلاعی در دست نیست.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها گفت: مردم در روستاها به وسیله سیل محاصره شده و نیازمند آب آشامیدنی و مواد غذایی هستند؛ بسیاری از راه ها زیر سیل مانده و دسترسی زمینی وجود ندارد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۵    
کسب و کار نیوز:نماینده مردم سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها با تاکید بر لزوم امدادرسانی هوایی و تامین بالگرد برای آسیب دیدگان سیل استان سیستان و بلوچستان گفت: امیدوارم بالگردهای از استان های همجوار و تهران برای امدادرسانی و رساندن آذوقه به مردم این استان اعزام شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها با تاکید بر لزوم امدادرسانی هوایی و تامین بالگرد برای آسیب دیدگان سیل استان سیستان و بلوچستان گفت: امیدوارم بالگردهای از استان های همجوار و تهران برای امدادرسانی و رساندن آذوقه به مردم این استان اعزام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای عالی استان ها گفت: در حال حاضر شورای عالی استان ها هیأت رئیسه قانونی ندارد و انتخابات آن باید دوباره بر اساس اعلام وزارت کشور برگزار شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۷    
علی رغم درخواست وزیر کشور مبنی بر به تعویق افتادن انتخابات هیئت رئیسه شورای عالی استان ها، این انتخابات برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از اعضای شورای عالس استان های طی نامه ای خطاب به وزیر کشور خواهان برگزاری مجدد و فوری انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استان ها شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای عالی استان ها گفت: وقوع سیل در قشم به دلیل جزیره ای بودن آن غیرممکن است، ولی به دلیل نبود زیرساخت های لازم، آبگرفتگی در محله های قدیمی داشته ایم که در حال حاضر نیز مشکل رفع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در شورای عالی استان ها با اشاره به عدم تکمین الویری به قانون، گفت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته پرونده قضایی برای تخلفات انتخابات هیئت رئیسه شورای عالی استان ها تشکیل شده و سازمان بازرسی کل کشور به این پرونده وارد شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- رییس شورای عالی استان ها از شهرداری های سراسر کشور خواست تا همانند تهران، معابر و اماکن مناسبی را به نام سردار سلیمانی این قهرمان سرافراز اختصاص دهند. تاریخ انتشار: 14:55 - 19 دی 1398 - کد خبر: 585040
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۲    
اعضای شورای عالی استان ها بیانیه خود را در حمایت از قانونی بودن انتخابات سال سوم هیئت رئیسه این شورا را قرائت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۴:۰۲    
رئیس شورای عالی استان ها درباره قانونی بودن یا نبودن انتخابات هیئت رئیسه این شورا توضیحاتی داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شریف اسدی گفت: اعتراض وزارت کشور به انتخابات هیئت رئیسه شورای عالی استان ها وجاهت قانونی ندارد و این انتخابات در شرایط سالمی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
الویری با اشاره به حواشی به وجود آمده برای انتخابات سال سوم هیئت رئیسه شورای عالی استان ها، استعفای خود را مشروط به اثبات یک ادعا کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس شورای عالی استان ها از شهرداری های سراسر کشور خواست تا همانند تهران، معابر و اماکن مناسبی را به نام سردار سلیمانی این قهرمان سرافراز اختصاص دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها گفت: اگر اعتراض وزارت کشور در خصوص انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استان ها در زمان مقرر به شورای عالی رسیده باشد از سمت خودم استعفا می دهم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای عالی استان ها نامه اعتراضی وزارت کشور در خصوص برگزاری انتخابات هیات رئیسه شورای عالی استان ها در سومین سال از پنجمین دوره این شورا را مورد بررسی قرار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای عالی استان ها گفت: هیأت رئیسه سال سوم شورای عالی استان ها وجاهت قانونی ندارد و نمی تواند هیچ جلسه ای را برگزار کند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها با انتقاد از نگاه شورای نگهبان به طرح درآمدهای پایدار شهرداری ها و دهیاری ها گفت: آنچه در نظر شورای نگهبان قانون اساسی در خصوص مصوبه درآمدهای پایدار آمده تقلیل نقش شوراها از یک نهاد مقررات گذار و ناظر به یک نهاد تشریفاتی است.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، حمزه قادری نماینده مردم سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها در نطق پیش از دستور اظهار داشت: بنده هم به نمایندگی از جامعه استان سیستان و بلوچستان درگذشت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به عموم آزادیخواهان جهان تبریک و تسلیت عرض می کنم و حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر آن شهید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم استان اصفهان در شورای عالی استان ها گفت: این استان از لحاظ زیست محیطی و آلایندگی متاسفانه رتبه اول کشور را دارد و از دولت می خواهیم تدابیر خاصی در این خصوص انجام دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها گفت: لایحه درآمد پایدار پس از 36 سال و با 21 ماده مورد تصویب مجلس شورای اسلامی قرار گرفت اما متأسفانه کلیات این لایحه از سوی شورای نگهبان رد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تحلیف سه نماینده استان خوزستان در بیست و هفتمین جلسه شورای عالی استان ها برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- شهردار تهران گفت: مطابق قانون، شورای عالی استان ها همطراز یک قوه دیده شد، ما باید از این ظرفیت به درستی استفاده کنیم و نشان دهیم، نتایج رای مستقیم مردم در انتخاب اعضای شورای شهر می تواند در ارتقای کیفیت زندگی شهروندان نقش بسیار موثری داشته باشد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد شهردار تهران با بیان این که شورای عالی استان ها در قانون همانند و هم طراز یک قوه دیده شده است، بر استفاده مطلوب از این ظرفیت تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز در رای گیری انتخاب روسای کمیسیون های تخصصی در شورای عالی استان ها، کیانوش جهانبخش توانست با اکثریت آرا به عنوان رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای عالی استان ها انتخاب شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد شهردار تهران با بیان اینکه در قانون برای شورای استان ها ظرفیتی همانند یک قوه دیده شده است، گفت: ایان ظرفیت نباید مورد غفلت قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۴    
شهردار تهران با بیان اینکه شهرداری ها چه بخواهند چه نخواهند سازمان اجتماعی هستند، گفت: در قانون شورای عالی استان ها شهرداری ها هم تراز یک قوه دیده شده اند.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۲۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر بندرعباس نسبت به پیامدهای منفی وضعیت فاضلاب بندرعباس هشدار داد و گفت: با ادامه بی توجهی به این موضوع، بندرعباس غیرقابل سکونت خواهد شد. کیانوش جهانبخش، افزود: حل مشکل فاضلاب بندرعباس یک مطالبه ملی است که به بحران امنیتی تبدیل شده است. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی شورای عالی استان ها پیام تسلیتی منتشر کرد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر دوگنبدان و نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان ها با ارسال پیامی شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت و تبریک گفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۸:۳۲    
ارومیه - ایرنا - مرتضی الویری، رییس شورای عالی استان ها روز گذشته، پنجشنبه در نقده حضور یافت و پس از بررسی ظرفیت های این شهرستان، نشستی با اعضای شورای اسلامی شهر و خبرنگاران برگزار کرد. عکاس: مهدی رهنورد
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی الویری گفت: درخواست وزارت کشور برای تعیین زمان انتخابات شورای عالی استان ها غیر قانونی بود.
اقتصاد آنلاین / اروم نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، علیرضا احمدی عضو شورای عالی استانها گفت: با نامه ای که از سوی وزارت کشور به شورای عالی استانها ارسال شده است انتخابات اخیر هیأت رئیسه شورای عالی استانها که الویری به عنوان رئیس انتخاب شد ابطال و مجدداً باید انتخابات هیأت رئیسه با نظارت وزارت کشور برگزار شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
الویری درباره موضوعیت ابطال انتخابات هئیت رئیسه و حواشی کیف هدیه شهردار تهران به اعضای شورای عالی استان ها توضیحاتی داد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۶:۳۸    
مرتضی الویری در حالی به عنوان رییس شورای عالی استان ها به ارومیه آمده که روز گذشته اخباری مبنی بر ابطال انتخابات این شورا و عدم وجاهت ریاست وی منتشر شد!
شورا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها نسبت به آنچه که تحت عنوان ابطال انتخابات اخیر شورای عالی استان ها مطرح شده است واکنش نشان داد. به گزارش شوراآنلاین، مرتضی الویری رئیس شورای عالی استان ها در تشریح آنچه که تحت عنوان ادعای ابطال انتخابات اخیر شورای عالی استان ها مطرح شده است گفت ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شوراآنلاین، نماینده قم در شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه وزارت کشور در تاریخ 20 آذر 98 به شورای عالی استان ها نامه زده بود که برای برگزاری انتخابات هیئت رئیسه صبر کنند تا نمایندگان خوزستان مشخص شده و در اجلاس حضور یابند اظهار کرد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
انتخابات اخیر هیئت رئیسه شورای عالی استان ها با نامه وزارت کشور باطل شد. بنا بر نامه ابطال وزارت کشور، سه عضو خوزستانی هم باید در انتخابات حاضر می بودند، ولی حضور نداشتند و همین موضوع سبب ابطال انتخابات هیئت رئیسه شورای عالی استان ها شد.