چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۹:۳۷Apr 2020 1

جدیدترین‌های «افزایش بودجه»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۵۶    
تهران - ایرنا - وزیر خارجه اسپانیا روز سه شنبه پیشنهاد کرد که اتحادیه اروپا بودجه اختصاص یافته برای مقابله با شیوع ویروس کرونا را افزایش دهد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس گفت: توجه به توسعه معادن و صنایع معدنی کارگاهی و کوچک، حمایت از تحقیق، توسعه و افزایش بودجه های تحقیقاتی در صنعت و معدن و حمایت از تولید ماشین آلات و تجهیزات معدنی و فرآوری در داخل کشور، با توجه به گران بودن اقلام وارداتی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نژاد بهرام گفت: بودجه تخصیصی برای مناسب سازی معابر در سال 99 کافی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تربیت مدرس از 2 برابر شدن تعداد شرکت های فناور دانشگاه و همچنین افزایش بودجه آن ها برای تحقق شعار رونق تولید ملی در سال 98 خبر داد.
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به افزایش بودجه مبارزه با کرونا خطاب به مسئولان علوم پزشکی گفت: پوشش کامل چتر حفاظتی برای نیروهای خط مقدم مبارزه با این بیماری ضروری بوده و هر امکاناتی لازم است مهیا شود تا شاهد از دست دادن هیچ کدام از کادر بهداشت و درمان نباشیم .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۶    
تهران - ایرنا - آمریکا با ادامه دادن به سیاست غیر انسانی و مخرب خود از طریق اعمال تحریم ها و افزایش بودجه نظامی خود به جای لغو تحریم ها و اختصاص بودجه برای کمک به بحران بهداشت عمومی اقدامی ظالمانه انجام می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۴:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران از افزایش بودجه مناسب سازی معابر برای افراد کم توان در سال 99خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده شورای شهر تهران در ستاد بازآفرینی کلانشهر تهران از افزایش 10 برابری بودجه مرتبط با بازآفرینی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهر تهران در سال 99 خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سرجمع بودجه هزینه ای و تملک دارایی سرمایه ای (عمرانی) وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال 1399 نسبت به سال 1398معادل 55.65درصد افزایش را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
منتخب مردم شیراز در مجلس یازدهم گفت: دولت اگر به دنبال افزایش درآمدهای مالیاتی خود است باید امروز از تولیدکنندگان حمایت کند، افزایش بودجه با فشارهای مالیاتی در شرایط فعلی کار غلطی است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد در نامه ای اعلام کرد: طرح خرید خدمات آموزشی ضربه بزرگی بر پیکره نظام آموزشی وارد می کند. به گزارش خبرگزاری فارس از یزد ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۰۸:۳۴    
شهردار زرقان گفت: بودجه زرقان در سال آینده با توجه به شهرستان شدن افزایش می یابد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در جریان بررسی بودجه شهرداری تهران در سال 99 در حوزه حمل و نقل 1800 میلیارد تومان یعنی بیش از 50 درصد افزایش بودجه اتفاق افتاده که حرکت بسیار خوبی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۵    
شورای تبیین بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی در نامه ای اعلام کرد: بودجه طرح خرید خدمات آموزشی در سال 99، دو برابر شده و این نشانگر مغایرت رویکرد های آموزش و پرورش با تاکیدات مرجع قانون گذار کشور است.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۳:۲۱    
سرهنگ پویامنش عنوان کرد: فعالیت این رسانه ها رابطه مستقیمی با بودجه های نجومی رژیم سعود و انگلیس دارد و انتشار و بزرگنمایی اخبار کذب از سوی این رسانه ها موجب افزایش بودجه به آنها می شود
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۸    
تهران- ایرنا- فرماندهی مرکزی ارتش امریکا از کنگره درخواست 21 میلیون دلار بودجه بیشتر برای توسعه بندر راهبردی دقم عمان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
حاجی میرزایی گفت: آموزش ها بر روی آنتن سیما افزایش یافته اما نیازمند افزایش بودجه بندی زمانی تدریس زنده سیما هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شرکت خودروسازی تویوتا ژاپن، در یک شرکت استارت آپ هدایت خودران، سرمایه گذاری قابل توجهی کرده تا در زمینه خودروهای خودران از رقبای خود جا نماند. شرکت پونی ای ، استارت آپ خودروهای خودران اعلام کرده 701 میلیون دلار افزایش بودجه تولید داشته که 607 میلیون دلار آن توسط تویوتا تامین شده است ...
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بودجه فضای سبز همدان برای کاشت گل و گیاه در سطح شهر همدان برای سال 99 افزایش یافت. رییس شورای اسلامی شهر همدان در نشست بررسی نهایی بودجه سال 99 شهرداری همدان اظهار داشت: بر اساس رای حداکثری اعضای شورای اسلامی شهر همدان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از افزایش بودجه شهرداری در حوزه حمل و نقل عمومی خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۰۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عباسعلی پوربافرانی گفت: موثرترین اقدام در مواجهه با اقدامات ضد انسانی آمریکایی ها و مزدوران آن ها، توجه ویژه به بودجه دفاعی کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۰:۳۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر؛ رئیس ستاد مشترک نیرو های مسلح آمریکا گفت: نیرو های مسلح از کنگره انتظار دارند منابع مالی مناسبی برای ادامه فعالیت آن ها در نظر گرفته شود. ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش بودجه عمرانی وزارت آموزش و پرورش، همسان سازی حقوق بازنشستگان، همسان سازی حقوق و مزایای فرهنگیان را از دیگر نکات مثبت کمیسیون تلفیق دانست و تاکید کرد: همچنین کمیسیون تلفیق اعتبارات دانشگاه ها را نیز به میزان قابل قبولی افزایش داده است.
رئیس جمهور کره جنوبی امروز اعلام کرد: دولت این کشور باید بررسی افزایش بودجه مکمل را در آستانه تاثیرات شیوع ویروس کرونا در این کشور را آغاز کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی افزایش بودجه عمرانی وزارت آموزش و پرورش را از مزایای بودجه سال آینده عنوان کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دستگاه اجرایی ترامپ افزایش بودجه ی هنگفتی برای ناسا به خاطر برنامه ی ماه-به-مریخ درخواست می کند. رئیس جمهور ترامپ درخواست افزایش 12درصدی در بودجه ی ناسا برای سال آینده به منظور کمک به برنامه ی ناسا برای فرستادن انسان ها به ماه تا سال 2024 دارد. این افزایش بودجه، 25 ...
صدا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
میزان افزایش بودجه نظامی ایالات متحده برابر با 4/ 53 تریلیون دلار بوده است که نزدیک به کل بودجه نظامی 54 تریلیون دلاری یک سال بریتانیا است.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسایل اقتصادی افزایش 60 درصدی بودجه سال 99 شهرداری نسبت به بودجه مصوب امسال را به دلیل متغیرها و تخلیه شوک های اقتصادی قابل توجیه می داند اما معتقد است: افزایش بودجه عمرانی باید در جهت رفع نیازهای واقعی شهر باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران در دفاع از بودجه پیشنهادی شهرداری تهران برای سال 99 گفت: افزایش بودجه برای سال 99 متناسب با تورم و اهداف برنامه سوم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: افزایش بودجه سال 99 شهرداری متناسب با تورم است و سهم پرداخت دیون و پروژه های تملک سرمایه ای در آن پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد امام جمعه یزد با بیان این که توسعه فرهنگی مهمترین نیاز توسعه اجتماعی است، گفت: نمایندگان باید نسبت به هزینه کرد در حوزه فرهنگ بکوشند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهوری در حاشیه اجرای ارکستر ملی در شب پایانی جشنواره سی و پنجم موسیقی فجر در جمع خبرنگاران گفت: هنر به ویژه موسیقی ابزار خوبی برای معرفی فرهنگ واقعی ایرانی به دیگر ملل دنیا و افزایش تعاملات فرهنگی با جهان است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۴    
مدیرکل دفتر آموزش پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش افزایش اعتبارات را لازمه ایجاد تحول و افزایش پذیرش نوآموزان در مناطق محروم دانست.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور در جمع خبرنگاران درباره تصمیم های آینده برای حوزه موسیقی، تاثیر آن روی مردم و ارتباط با دنیا صحبت کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش جماران، حسام الدین آشنا در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: قهر با صندوق قهر با دولت یا شورای نگهبان نیست بلکه در عمل یعنی: افزایش تحریم و فشار حداکثری، افزایش احتمال هجوم نظامی، افزایش عملیات تخریبی منافقین، افزایش بودجه رسانه های مزدور، کاهش تاب آوری ملی، کاهش قدرت چانه زنی سیاسی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از پیش بینی تخصیص 39 هزار میلیارد تومان اعتبار به بخش درمان این سازمان در سال 99 خبر داد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: برای سال آینده حدود 39 هزار میلیارد تومان برای بخش درمان سازمان بودجه در نظر گرفته شده است.
فرصت امروز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
برند پپسی در طول سال های اخیر فعالیت قابل توجهی در عرصه تبلیغات داشته است. آنها یکی از بهترین برندهای بین المللی در زمینه افزایش بودجه تبلیغاتی بوده اند ...
ساعت24   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24 -پولی که در سال 2019 در دنیا به بودجه دفاعی اختصاص داده شد چهار درصد بیشتر از سال 2018 بود، افزایش سالانه ای که در یک دهه گذشته بی سابقه بوده است.جزئیات این آمار در سالنامه "میلیتاری بالانس" منتشر شده است که توسط موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک چاپ می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از نامزد ها از افزایش بودجه زیرساخت ها حمایت می کنند ولی تعداد معدودی هستند که طرحی واقع گرایانه برای تامین هزینه های آن دارند و برخی نیز اصلا طرحی ندارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۳    
یک تحقیق در انگلیس نشان می دهد علی رغم حضور نیرو های آمریکایی در اروپا، کشور های این قاره به دلیل تردید درباره تعهدات واشنگتن در حال افزایش بودجه نظامی خود هستند.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: شک و تردید ها نسبت به تعهدات نظامی آمریکا موجب شده تا اروپایی ها بودجه دفاعی خود را افزایش دهند.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران در نامه ای به رئیس مجلس با اشاره به کاهش 10 درصدی بودجه آسیب های اجتماعی خواستار عدم تصویب بودجه پیشنهادی دولت در این زمینه شد. به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران؛ متن نامه دکتر سید حسن موسوی چلک، رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران به شرح زیر است: ...
تیتر ۱   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
براساس ارزیابی سالانه توسط مؤسسه بین المللی مطالعات استراتژیک، هزینه های نظامی در بین 170 کشور در سال 2019 با 4 درصد افزایش نسبت به سال قبل مواجه شد و کل این رقم به بالاترین سطح خود در یک دهه گذشته رسید. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، وزارت مالی چین اعلام کرد که 80.55 میلیارد یوآن (معادل 11.5 میلیارد دلار) دیگر را به مقابله با ویروس کرونا تخصیص داده است. مشاور وزیر مالی با بیان این مطلب در یک کنفرانس خبری گفت: پیش از این بیش از 41 میلیون یوآن از این پول پرداخت شده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
معلمان می گویند: 3 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان به شدت ناکافیست.
ساعت24   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ساعت 24-حجت نظری، عضو شورای شهر: افزایش بودجه اجتماعی- فرهنگی عمدتا خرج حقوق و دستمزدی خواهد شد که دیگر محلی برای پرداختش وجود ندارد و باید از همین افزایش پرداخت شود، در نتیجه رقمی برای پروژه های این حوزه باقی نمی ماند
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۱:۲۳    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 99 مجلس شورای اسلامی، از افزایش بودجه سال آینده شهرداری به عنوان عامل اجرای برنامه ها و بهبود ارائه خدمات حوزه شهری یاد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۴    
اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ حسن خلیل آبادی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا افزایش بودجه فرهنگی باعث افزایش کیفیت فعالیت های فرهنگی می شود یا نه به خبرنگار اقتصادآنلاین گفت: باید به این نکته توجه کنیم که قسمت عمده بودجه همه بخش های شهرداری نه صرفا فرهنگی صرف حقوق و دستمزد می شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۹:۰۱    
مسئولان دانشگاه فنی وحرفه ای که مدت هاست نسبت به بودجه ناکافی خود گلایه مند هستند، صدای اعتراض شان را برای تدبیری ویژه به گوش مسئولان رساندند.