سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۱:۱۲Feb 2020 25

جدیدترین‌های «وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی»

وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی با اشاره به کارکرد کتابخانه ها، گفت: تبدیل کتابخانه ها از فضایی سرد به باشگاه های کتاب خوانی گرم و چندمنظوره فرهنگی _ اجتماعی بسیار اتفاق خوبی است، این رویکرد می تواند محیط کتابخانه ها را شاداب کند و تلاش در این حوزه خوب است.
در جلسه شورای مدیران معاونت قرآن و عترت، کلیات طرح برنامه ملی "پایتخت نهج البلاغه جمهوری اسلامی" با حضور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
مدیران کانون های برتر استان یزد در طرح ملی فهما، جهت دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تهران اعزام می شوند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به پاس تلاشهای صورت گرفته در برگزاری نشست های گفتگو با مدیران و اصحاب فرهنگ و هنر شهرهای استان کرمانشاه تقدیر کرد.
فرتاک نیوز   ۸ ساعت پیش    
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی نامه ای از زحمات و تلاش ها و عملکرد بهرام فاضلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد کرمانشاه تقدیر به عمل آورد. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور در متن این نامه آورده که عملکرد ارشاد کرمانشاه شایسته تقدیر است و در راستای گفت وگو با مدیران شهرستان ها تابع استان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آخرین جلسه هیأت انتخاب و خرید کتاب در سال 1398 با حضور اعضای کارشناس این هیأت و معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و درباره اولویت های انتخاب و خرید کتاب در سال 1399 تصمیم گیری و مصوب شد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۵    
تهران (پانا) - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی در حساب کاربری توئیتر خود با اشاره به شیوع بیماری همه گیر در کشور به مردم توصیه کرد وحشت نکنند و با هم مهربان باشند. ...
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
سیدعباس صالحی در این پیام نوشته است: کرونا طاعون نیست، مراقبت را جدی بگیریم اما از آن وحشت نکنیم. ویروس کرونا از دی ماه گذشته تا کنون در جهان بیش از دو هزار قربانی گرفته است. تقریبا تمام جانباختگان از چین، کشوری که ویروس از آنجا شیوع پیدا کرد، هستند ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۷:۴۶    
کشور ما متاسفانه مردم با کتاب ها قهر بوده و به همین سبب سرانه مطالعه بسیار پایین و به اذعان سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در برنامه نگاه و در تاریخ 4 شهریور ماه سال گذشته حدود 12 دقیقه و نیم برای کتابخوانی و حدود 20 دقیقه سرانه مطالعه مجلات ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آخرین توئیت شخصی خود نوشت: کرونا پایان سال را هم می توان به مهر و همکاری زمین گیر کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی با تاکید براینکه کرونا طاعون نیست، نوشت: مراقبت را جدی بگیریم اما از آن وحشت نکنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی مدیران رسانه های کشور با حضور سخنگوی دولت، معاونان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی باموضوع شیوع ویروس کرونا برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول گفت: مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول براساس دستورالعمل ابلاغی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر لغو برنامه های هنری و سینمایی تعطیل شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: استاد محمدرضا شجریان ترنم باشکوه ایران است. اینک که در شرایط سخت بیماری است، دعای یک ملت بدرقه راه او باد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور در توییتی برای سلامتی محمدرضا شجریان دعا کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی ضمن آرزوی سلامتی برای محمدرضا شجریان، وی را ترنم باشکوه ایران دانست.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در صفحه رسمی خود در توییتر در واکنش به وضعیت جسمانی استاد شجریان نوشت: اینک که استاد شجریان در شرایط سخت بیماری است، دعای یک ملت بدرقه راه او باد.
سید عباس صالحی در آخرین توئیت خود در مورد استاد شجریان نوشت: اینک که استاد شجریان در شرایط سخت بیماری است، دعای یک ملت بدرقه راه او باد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم در گفت و گو با میزان عملکرد رسانه ها در مورد کرونا را بررسی کرده است. تاریخ انتشار: 08:32 - 03 اسفند 1398 - کد خبر: 598703
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حساب توئیتری خود نوشت: حضورمان در انتخابات وفای به عهد با سردار سلیمانی است. مبادا دشمنان را شادمان کنیم که سردار تنهاست.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
برترین ها: عطاالله مهاجرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت اصلاحات، با انتشار تصویر حضور سیدمحمد خاتمی در انتخابات امروز مجلس شورای اسلامی در توییتر خود نوشت: خاتمی همین بوده و هست و خواهد بود! حاضر در صحنه! کسانی که گمان می کنند آزار ها، بی عدالتی و بی انصافی ها ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتر خود پیامی را در واکنش به شیوع ویروس کرونا منتشر کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام توئیتری خود از مدیران مراکز مذهبی خواست تا توصیه های وزارت بهداشت را در مواجهه با کرونا در مراکز تحت تدبیر مبنا قرار دهند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام توئیتری خود حضور در انتخابات را وفای عهد به سردار سلیمانی خواند و نوشت: مباد دشمنان را شادمان کنیم که سردار تنهاست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۲:۵۸    
ایرنا- تهران -مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر شامگاه پنجشنبه در تالار وحدت با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد .
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه آمارها نشان می دهد زندگی ما هر روز با موسیقی عجین است، گفت: آخرین پیمایش های ملی در سال 98 نشان می دهد 92 درصد جمعیت بین 15 تا 29 سال ایران موسیقی گوش کرده اند ...
ساعت24   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ساعت 24 - آیین اختتامیه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر پنجشنبه اول اسفند ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت تهران برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تلاش ما این است که تا قبل از سال جدید شاهد اساسنامه نهایی و تثبیت آن برای ادغام موسسه قرآنی باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه آسمان نگاره ها گفت: هنرمندان نگارگر طی 40 سال از گذشت انقلاب از نظر کمی و کیفی رشد چشمگیری داشته اند و امروز شاهد تحول معنادار در فرم و مضمون نگارگری هستیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در هنر نگارگری جدید ایرانی پس از انقلاب علاوه بر فرم در مضمون هم شاهد تحولاتی هستیم، در واقع نگارگری جدید تنها به مضامین فرازمینی توجه ندارد بلکه با مضامین زمینی خود را درگیر و در عین حال فضای قدسی خود را حفظ کرده است ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
نمایشگاه آسمان نگاره ها شامل 90 اثر فاخر از 27 هنرمند نگارگر ایرانی از جمله محمدباقر آقامیری، خشایار قاضی زاده، محمدعلی رجبی و مینا صدری است که در گالری خانه حوزه هنری تا 4 اسفندماه در معرض دید عموم قرار گرفته است. صبح امروز نیز، سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از این نمایشگاه بازدید کرد.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در پی حوادث رخ داده هنرمندان ما در رشته های مختلف به نوعی رفتار کردند تا به رغم اختلاف سلیقه رویای بیگانگان در دو قطبی سازی و ایجاد جنگ داخلی بین آنها نقش بر آب شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از مواردی که همیشه در هنر ایرانی وجود داشته این است که همیشه با روح و فرهنگ مردم و مسائل و مشکلات مردم ایران سر و کار داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تاکید بر نقش بر آب شدن رویای مصادره کنندگان بحث تحریم جشنواره های فجر، از بازتاب حوادث سال جاری در آثار هنرمندان گفت.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تبلیغات غیرمتعارف برخی از نامزدهای انتخاباتی واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: ما در ماه اخیر و حتی در سال اخیر شاهد اتفاقات مختلفی بودیم و کاملا محسوس بود که جشنواره های فجر نقطه های تماس نزدیکی با این اتفاقات داشتند و به نوعی همراه با درد، رنج و مساله های مردم حرکت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - تالار مرکزی رشت که از اسفندماه سال گذشته در سفر رئیس جمهوری و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بهره برداری رسیده اینک بدلیل پاره ای مسائل قانونی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعطیل شده تا بار دیگر به مزایده گذاشته شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نوزدهمین جلسه کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رییس و اعضای کمیسیون در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اهمیت حوزه ارزیابی عملکرد گفت: دو حوزه تقویت یادگیری و مهارت و تقویت انگیزش و اراده کار حو زه های اصلی ارزیابی عملکرد است، در فضای ارزیابی باید ارزیابی روزانه، ماهانه و سالانه به موقع و دقیق داشته و ارزیابی را نباید به پایان سال محول کرد ...
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون هنری اش به دوازدهمین جشنواره تجسمی فجر پیام دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، پیامی را صادر کرد.
ملیت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست زنان خبرنگار؛ افق های پیش رو با تاکید بر اینکه مخاطب شناسی باید موضوع اصلی رسانه ها قرار گیرد، گفت: باید در رسانه ها میز مخاطب تشکیل و آنان تیتر یک روزنامه ها را تعیین کنند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در کشور ما متاسفانه مردم با کتاب ها قهر بوده و به همین سبب سرانه مطالعه بسیار پایین و به اذعان سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در برنامه نگاه و در تاریخ 4 شهریور ماه سال گذشته حدود 12 دقیقه و نیم برای کتابخوانی و حدود 20 دقیقه سرانه مطالعه مجلات ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سید عباس صالحی دوشنبه شب در این توئیت آورده است: دعوت به مشارکت ملی در انتخابات از سوی چهره های اصلاح طلب، شاخص از درک درست منافع ملی است . عضو کابینه دولت دوازدهم در عین حال تاکید کرد: می توان منتقد و یا معترض بود، اما ایران را نمی توان از یاد برد . ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در آیین جشن میلاد کوثر این وزارتخانه گفت: حضرت امام خمینی (ره) بر ارتقای جایگاه اجتماعی زنان تاکید داشتند و این انقلاب نقش اجتماعی زنان را باورپذیر کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه مدل ایرانی ترکیبی از هویت تاریخی و تنوعی متناسب با اقلیم، فرهنگ و روح ایرانی است، گفت: در حو زه طراحی ها ایده سازی های قابل توجهی داریم ...
سیتنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جامعه رسانه ای کشور را جامعه ای زنده و پویا توصیف کرد و در عین حال با اشاره به اهمیت مسئله مخاطب شناسی در رسانه ها، افزود: باید میز مخاطب در رسانه ها ایجاد شود و تیتر یک رسانه از این طریق انتخاب شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه هیئت همراه دقایقی پیش از بخش های مختلف نهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر بازدید کرد.