سه شنبه ۲۷ آذرساعت ۱۸:۳۷Dec 2018 18

جدیدترین‌های «وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۴۲ دقیقه پیش    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز در پنجمین نشست شورای سیاستگذاری ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم ...
شبستان   ۲ ساعت پیش    
نشست شورای سیاستگذاری ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد.
شما نیوز   ۵ ساعت پیش    
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالا و سرمایه ایرانی، از ظرفیت های بخش خصوصی در حوزه تبلیغات استفاده می شود.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از سفر دو روزه سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به 9 شهرستان استان خبر داد.
فرمانداری کاشان   ۹ ساعت پیش    
به گزارش ایرنا، سید عباس صالحی در آیین گشایش نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان افزود: شهرهایی کهن مانند کاشان با چند هزار سال پیشینه، اتصالی تاریخی دارند که هیچگاه این اتصال قطع نشده و پیوسته در فرهنگ و تمدن ایرانی نیز تاثیرگذار بوده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۲۰:۵۸    
تهران - ایرنا - معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر گسترش تعاملات و همکاری های رسانه ای ایران و افغانستان، توسعه دیپلماسی رسانه ای را اولویت ایران در حوزه فرهنگ عنوان کرد و گفت: منافع ملی دو کشور نباید قربانی جریان سازی های سیاسی شود.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۲:۵۷    
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه تاریخ نشان داده است شهر های پایدار از پشتوانه فرهنگی برخوردار هستند، گفت: فرهنگ و هنر موتور محرکه شهر های پایدار است.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۱:۱۶    
پول نیوز - معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با هیات رسانه ای افغانستان، ضمن تاکید بر گسترش تعاملات و همکاری های رسانه ای ایران و افغانستان، توسعه دیپلماسی رسانه ای را اولویت ایران در حوزه فرهنگ عنوان کرد و گفت: منافع ملی دو کشور قربانی جریان سازی های سیاسی نشود. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۳:۴۷    
کاشان - ایرنا - مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور برنامه ریزی گفت: فرهنگ و هنر موتور محرک شهرهای پایدار است و تاریخ نشان داده که شهرهای ماندگار از پشتوانه فرهنگی قوی برخوردار بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۰:۲۷    
نشان رسمی جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه این جشنواره در پایتخت کتاب ایران رونمایی شد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۰۳    
صحن علنی 25 آذر 1397 مجلس شورای اسلامی با حضور سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از زاویه دوربین خانه ملت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۲۹    
محمد مهدی احمدی مشاور وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین افتتاحیه نهمین نمایشگاه کتاب استان البرز با اشاره به شاخصه های کتاب و کتابخوانی اظهار کرد: یکی از شاخصه های جوامع متمدن از دیگر جوامع سرانه مطالعه و کتابخوانی در آن جوامع است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۸    
ایرنا-تهران- جلسه علنی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه به ریاست علی لاریجانی برگزار شد. سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای پاسخگویی به سوالاتی در مجلس حضور یافت. *23 * 6 *
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۲    
مدیرعامل خانه کتاب، مذاکرات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه برای استفاده از موقوفات بلااستفاده جهت فعالیت کتابفروشی با اجاره های پائین را مثبت ارزیابی کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۵۱    
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین افتتاح این نمایشگاه در کرج از رفع مشکل کمبود کاغذ برای ناشران با راه اندازی سامانه رصد واردات خبر داد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۷    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی ،صبح امروز به ریاست علی لاریجانی برگزار شد و سؤال کنندگان از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پاسخ وی قانع شدند.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۸    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به طرح سوال خود از وزیر فرهنگ در صحن علنی مجلس، اعلام کرد که محور این سوال، هزینه کردها و درآمدهای سازمان اوقاف و امور خیریه است. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۳    
در راستای برنامه های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اولین برنامه عصر کتاب استانی خانه کتاب به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با تجلیل از سه تن از پیشکسوتان مفاخر فرهنگ و ادب چهارمحال و بختیاری در شهرکرد برگزار شد
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۰۳    
با وجود آنکه بیش از دویست سینماگر در نامه ای خطاب به رئیس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار حذف پروانه ساخت شدند، گروه مخالف با این گشایش در نهایت صدای بلندتری دارند و آنگونه که سوابق نشان داده احتمالاً تیغ برنده تری نسبت به گروه موافق این تحول دارند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۰    
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل حوزه وزارتی گفت: معاونت فرهنگی وزارت ارشاد 47 میلیارد تومان برای توسعه فرهنگی در نظر گرفته است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۶    
گروه سیاسی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در صحن علنی مجلس در پاسخ به سؤالی درباره اقدامات مسئولان برای بهره برداری از ظرفیت های مراسم راهپیمایی اربعین گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۴    
کرج -ایرنا- مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با راه اندازی سامانه رصد واردات کاغذ مشکل ناشران کشور در این بخش مرتفع شد ه است .
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۱۸    
نماینده مردم زابل در بیان پرسش خود از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر زوار از من نمی خواستند شاید این سوال را در اینجا مطرح نمی کردم، اما این وظیفه بر گردنم نهاده شد و مجبور شدم به آنها عرض ارادتی داشته باشم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۱۵    
تهران- ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این که باید ماهیت مردمی اربعین را حفظ کنیم، گفت: در ایام اربعین و بعد از آن باید نگاه و فضای فرهنگی این مراسم را منتقل کنیم و ما در این مسیر به جلو پیش می رویم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۱۴    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،بر حفظ ماهیت مردمی اربعین تاکید کرد و گفت: زیارت اربعین تبدیل به فرصتی برای همگرایی منطقه ای و ملی شدن است که باید از آن حداکثر استفاده را برد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۱۱    
نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره پیاده روی اربعین قانع شد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۰۸    
نماینده مردم زابل از پاسخ های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره راهپیمایی اربعین قانع شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۰۵    
به گزارش ایسنا، حبیب الله دهمرده در جلسه علنی امروز (یکشنبه) از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی این سوال را مطرح کرد که در رابطه با مسائل فرهنگی به ویژه راهپیمایی اربعین حسینی جه اقدام اساسی انجام داده اید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۰۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: زیارت اربعین فرصتی برای همگرایی ملی و منطقه ای است که باید از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۹    
به گزارش ایسنا، حبیب الله دهمرده در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس در توضیح سوالش از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره ی اقدامات انجام شده در بعد مسائل فرهنگی در راهپیمایی اربعین گفت: راهپیمایی اربعین یک ظرفیت منحصر به فردی است که در اختیار ما گذاشته شده است ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۹    
نماینده مردم زابل از پاسخ های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قانع شد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: زیارت اربعین فرصت بزرگی برای همگرایی ملت های منطقه است و ما تلاش کردیم از این ظرفیت استفاده حداکثری داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۳    
نماینده مردم زابل از پاسخ های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد اقدامات فرهنگی این وزارتخانه در مراسم پیاده روی اربعین قانع شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۲    
گروه جامعه عضو هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن در یادداشتی خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: در شرایطی که اساتید دانشگاهی نمی توانند برنامه های معرفت بخش بی حاشیه داشته باشند و حمایت نمی شوند، آیا می توانند وظایف خود را در قبال تربیت جوانان به درستی انجام دهند؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه باید دیپلماسی فرهنگی بر مبنای اربعین بین تمامی دستگاه ها و نهادهای ایرانی و عراقی توسعه یابد گفت: هم افزایی همگان می تواند منجر به بهره برداری حداکثری از موضوع اربعین شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۰    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت حفظ ماهیت مردمی اربعین تاکید کرد.
کودک پرس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۴۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین افتتاحیه نخستین جشنواره کتاب کودک کاشان گفت: کتاب به عنوان نافذترین رسانه بشری و کودکان به عنوان آینده سازان و عضو موثر خانواده تلاقی خاصی دارند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۰۳    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: میانگین سن ازدواج کنونی در کشور برای جامعه ما که یک جامعه ارزش مدار و فرهنگ مدار است علامت خوبی نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۱    
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جامعه نگری و مسئله شناسی درست، لازمه قانونگذاری کارآمد در حوزه پیام رسانهای اجتماعی است.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۹:۳۵    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با دستور کار سوال از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۷    
جلسه علنی مجلس دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی آغاز شد و در دستور کار امروز سوال از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۹:۱۶    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با دستور کار سوال از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۳:۵۰    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : جوهره انقلاب اسلامی، حوزه فرهنگ بود و این امر نقطه تمایز انقلاب ایران با سایر انقلاب ها در جهان است .
چاپ و زندگی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۰:۱۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اقدام بیمارستان آیت الله یثربی کاشان در درمان رایگان اهل قلم را یک اتفاق خوب دانست.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۴۲    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایرنا، سید عباس صالحی پنجشنبه شب در نخستین همایش تجلیل از حامیان خانواده در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: بر اساس آمارها و پیمایش های این وزارتخانه ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۹    
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی احکام جداگانه ای اعضای هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی را منصوب کرد.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۸    
سید عباس صالحی در بدو ورود به کاشان با حضور در آرامستان دارالسلام گلابچی به مقام شامخ شهدا و امام جمعه فقید شهرستان با نثار گل و قرائت فاتحه ادای احترام کرد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۷    
مدیرکل حوزه وزارتی فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از اثرات مهم برگزاری نمایشگاه کتاب در مراکز استان یا شهرستان ها جریان سازی فرهنگی است.
سازمان امور سینمایی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۲    
سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ساختمان در حال احداث انجمن سینمای جوانان کاشان بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان ...