چهارشنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۱۶:۳۰Apr 2019 24

جدیدترین‌های «وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی»

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تبادل اندیشه و فرهنگ ها و همچنین تبادل تجربیات بین ایران و چین می تواند صنعت نشر دو کشور و حوزه های فرهنگی آنها را در یک ارتباط جدی تر و پویاتر قرار دهد.
دادستان کل کشور طی نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان صدا و سیما ضمن بیان جرم و مجازات تبلیغات بدون مجوز پیش فروش ساختمان در رسانه ها، از آنها خواست تا به رسانه هایی که اقدام اینچنینی می کنند تذکر جدی داده شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار 'خواندن توانستن است' روز گذشته (3 اردیبهشت) با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران، وزیر فرهنگ چین و سفرا و نمایندگان فرهنگی این کشور در مجموعه چهل سرای مصلای امام خمینی (ره) افتتاح شد.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با سفیر جمهوری خلق چین در ایران تاکید کرد که جاده ابریشم گرچه برای تبادل ابریشم بود اما در حقیقت جاده فرهنگ بوده است و ما باید دوباره جاده ابریشم را به عنوان جاده فرهنگ احیا کنیم.
ایکنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه ادب مراسم افتتاحیه غرفه چین در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صبح امروز، چهارم اردیبهشت ماه، با حضور سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سفیر جمهوری خلق چین در ایران برگزار شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
ایرنا-تهران- غرفه کشور چین به عنوان ششمین مهمان ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امروز چهارشنبه با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران و مقامات چینی افتتاح شد.*11*
کمالی زرکانی گفت: نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس دهم اردیبهشت ماه جاری با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندرعباس برگزار می شود.
پرس شیعه   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محسن جوادی در نشست نشست چیستی حکمت عملی گفت: اداره جامعه صرفاً با حکمت عملی شدنی نیست و یدالله یزدان پناه هم تأکید کرد: کمال حکمت در حکمت عملی است. به گزارش پرس شیعه ...
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
غرفه کشور چین به عنوان میهمان ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز به کار کرد.
شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
غرفه چین میهمان ویژه سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد.
برترین ها / ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایلنا: سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلای امام خمینی در حالی آغاز به کار کرد که 3 هزار و 200 ناشر داخلی و خارجی تازه ترین آثار خود را عرضه کردند.
ایبنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور برنامه ریزی از برپایی غرفه های پایتخت کتاب و روستاها و عشایر دوستدار کتاب در نمایشگاه امسال کتاب تهران خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۰:۱۰    
دنیای اقتصاد : سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روز گذشته با شعار خواندن توانستن است و بدون حضور رئیس جمهور گشایش یافت و مردم از امروز می توانند به مدت 11 روز از آثار 2400 ناشر داخلی و 800 ناشر خارجی در مصلای امام خمینی(ره) دیدن کنند ...
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
صالحی گفت: اگر از رونق تولید ملی سخن می گوییم نباید کتاب را فراموش کنیم و نقش صنعت نشر را در رونق تولید دست کم نگیریم. سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم افتتاحیه سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب با اشاره به اینکه خوشحالیم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روز سه شنبه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران، وزیر فرهنگ چین و سفرا و نمایندگان فرهنگی این کشور در مجموعه چهل سرای مصلای امام خمینی (ره) افتتاح شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۱۰    
مهر: سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب تهران تأکید کرد: اگر کسانی می خواهند ملت بزرگ و با تمدن ایران را منزوی کنند، این کتاب و ارتباط از طریق آن است که این خیال را از بین می برد. دیوار بی اعتمادی و تکفیر و تحریم با کتاب فرو می ریزد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۵۹    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی انتصاب حسین سلامی به عنوان فرمانده کل سپاه پاسدران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۳:۴۶    
سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صبح امروز سه شنبه با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصلی تهران گشایش یافت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۱    
سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صبح امروز سه شنبه با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصلی تهران گشایش یافت. عکس ها: مهر 67282
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۳:۰۰    
سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صبح سه شنبه با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصلی تهران گشایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون حقوقی و دستیار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور حقوق شهروندی بر رسالت این وزارتخانه در زمینه فرهنگ سازی حقوق شهروندی تاکید کرد و گفت: مسابقه حقوق شهروندی در نمایشگاه کتاب امسال برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت محسن جهانگیری پیشکسوت و استاد فلسفه و عرفان را تسلیت گفت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه از کتاب می توان به عنوان سفیر و سفارتخانه یاد کرد، گفت: دیوار بی اعتمادی، تکفیر و تحریم با کتاب فرو می ریزد و نابود می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح کرد ارتباط کتاب با تحریم در افتتاح نمایشگاه کتاب
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۳    
سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، سه شنبه 3 اردیبهشت ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم افتتاحیه سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بر نقش کتاب در فروریختن دیوار بی اعتمادی، تکفیر و تحریم تاکید کرد و گفت کتاب کمربند تحریم را بازتر و بازتر می کند.
الف   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد که از طریق کتاب باید کمربند تحریمی که بر دور خود داریم را بازتر کنیم چون دیوار بی اعتمادی، تکفیر و تحریم با کتاب فرو می ریزد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب گفت: دیوار بی اعتمادی تکفیر و تحریم با کتاب فرومی ریزد و نابود می شود.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گفته وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خط ارتباط وجودی ایران با ملل و خط ارتباط ملل با ایران از راه کتاب است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر بدخواهانی می کوشند که دیوارهای ارتباطی ما و جهان را بلندتر کنند، این دیپلماسی فرهنگی است که دیوارها را فرو می پاشد، دیوار بی اعتمادی و تکفیر و تحریم با کتاب فرومی ریزد و نابود می شود.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: مراسم افتتاحیه سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران آغاز شد. این مراسم با حضور سیدعباس صالحی - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی-، محسن جوادی- معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس نمایشگاه کتاب -، قادر آشنا - مدیرعامل مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی و قائم مقام نمایشگاه کتاب - ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روز سه شنبه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران، وزیر فرهنگ چین و سفرا و نمایندگان فرهنگی این کشور در مجموعه چهل سرای مصلای امام خمینی (ره) افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصلی تهران افتتاح شد.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۴۹ سایت دیگر  
سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهالی فرهنگ ساعت 8 صبح در مجموعه چهل سرا واقع در ضلع جنوبی مصلای امام خمینی (ره) افتتاح شد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، حضور حسن روحانی رئیس جمهور در مراسم افتتاحیه سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران لغو شد. دکتر حسن روحانی که قرار بود در مراسم افتتاحیه سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران حضور یابد به دلیل برنامه پیش بینی نشده در این مراسم حضور نخواهد داشت. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۹:۰۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس از نحوه برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گزارش داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کیفیت را لازمه رونق تولید محصولات فرهنگی و هنری در کشور دانست و گفت: تکریم اصحاب فرهنگ و هنر اولویت مهم وزارت ارشاد است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۸:۵۱    
ذوالقدر با اشاره به حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی گفت: آقای صالحی در این جلسه گزارشی از تمهیدات وزارت ارشاد برای برگزاری نمایشگاه کتاب امسال ارائه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بخشی از مشکل اصلی ما رسانه ها خودمان هستیم چرا که خودمان را مطرح نمی کنیم و تخصص خود را واکاوی نمی کنیم و فقط به دستگاه های دیگر سرویس می دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به لزوم تغییر کارکرد رسانه ها در دنیای امروز گفت: ما در رسانه به نگاه نو، واکاوی و آسیب شناسی نیاز داریم زیرا رسانه ها باید دنیای جدید رسانه را بشناسند. ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت محسن جهانگیری پیشکسوت و استاد فلسفه و عرفان را تسلیت گفت.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، نشست نخست با سخنرانی کوروش کمالی سروستانی، رئیس مرکز سعدی شناسی در زمینه سعدی و نظریه اخلاق سیاست آغاز می شود. در ادامه استاد بازنشسته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه شیراز، جعفر موید شیرازی در زمینه شیراز سعدی سخنرانی می کند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۹    
نخست وزیر پاکستان وارد مشهد شد. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان عمران خوان نیازی، نخست وزیر پاکستان طی سفری دو روزه به دعوت دکتر روحانی، رئیس جمهور، وارد ایران شد. وی مورد استقبال استاندار خراسان رضوی قرار گرفت. وی سفر خود را از مشهد آغاز می کند و به زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) مشرف خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه کارگروه ساماندهی کاغذ را یک وظیفه نظارتی دانست و گفت :در آستانه شروع نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سعی کردیم همکاری بیشتری با ناشران داشته باشیم.
مرور نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره هفته هنر انقلاب با معرفی برگزیدگان در بخش های مختلف و با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان، مدیران و مسئولان فرهنگی در سالن سوره حوزه هنری تهران برگزار شد.