یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۷:۱۳Dec 2018 16

جدیدترین‌های «کشورهای اسلامی»

حوزه   ۸ دقیقه پیش    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری در سخنرانی خود در کنفرانس بین المللی حمایت از فلسطین گفت: بعضی از کشورهای اسلامی دنبال دوستی با رژیم صهیونیستی هستند و اینها مانع اصلی آزادی فلسطین هستند.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۴۶    
محمدحسن موحدی، قاری اعزامی از جمهوری اسلامی ایران، مقام دوم رشته قرائت و تجوید مسابقات بین المللی قرآن کریم تونس را کسب کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، آیین اختتامیه و مراسم اهدای جوایز مسابقات بین المللی قرآن کریم تونس ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۲    
قم- ایرنا- مدیر حوزه های علمیه بر ضرورت ارائه الگوی قانون گذاری جمهوری اسلامی که مبتنی بر شریعت و فقه می باشد به کشورهای اسلامی تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۱    
نمایندگان کشورهای اسلامی در نشست استانبول اقدام آمریکا در به رسمیت شناختن قدس بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۹    
زبرجد، از تقدیر بیش از 40 نفر از محققین فارس خبر داد و گفت: دانشگاه شیراز توانسته است رتبه 25 دانشگاه ها و موسسه های تحقیقاتی کشورهای اسلامی را کسب کند.
رسا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۱    
رییس انجمن بین المللی اسلامی ترکیه اعلام کرد که سومین نمایشگاه بین المللی مجامع بهداشتی اسلامی با هدف افزایش همکاری اقتصادی میان ترکیه و کشورهای اسلامی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۶:۲۹    
امام جمعه شهرستان سمیرم گفت : نباید منتظر قوانین بین المللی باشیم و کشورهای اسلامی باید خودشان قانون داشته باشند.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۰۸:۱۱    
حوزه/ احزاب سیاسی و مذهبی پاکستان ضمن قدردانی از میانجیگری دولت پاکستان در مسئله یمن؛ تاکید کردند کشورهای اسلامی باید روابط خو را با رژیم صهیونیستی قطع کنند .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۹    
معاون تحقیقات وفناوری وزارت بهداشت گفت: دانشگاه زاهدان با تولید 400 مقاله در سال 97 نقش موثری در تولید علم کشور خصوصا در رشته های بالینی، علوم پایه، وبهداشت داشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۷:۱۵    
مرتضی صفاری نطنزی با اشاره به اظهارات رئیس جمهور در کنفرانس وحدت اسلامی مبنی بر حمایت از عربستان گفت: این اظهارات به معنای تمسخر و طعنه نبود و فقط برای حفظ آبروی اسلام مطرح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۱    
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت: حاکمان بسیاری از کشورهای اسلامی اراده ای از خود ندارند که عربستان سعودی نمونه ای از همین جوامع است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۶    
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: استکبار جهانی با حربه ایران هراسی 800 میلیارد دلار اسلحه در منطقه فروخت و منابع کشورهای اسلامی را غارت کرد.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۳    
حوزه/ استاد حوزه گفت: با نگاهی به تحولات در کشورهای اسلامی به ویژه در ایران متوجه تاثیر این قشر از جامعه می شویم، و باید گفت که ایستادگی در برابر استبداد و خودکامگی ویژگی روحانیون و علمای اسلام است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۰    
مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی اطلاعیه ای منتشر و از مدیران بیمارستان های خصوصی و شرکت های تجهیزات پزشکی که علاقه مند به حضور در کنفرانس و نشست B2B پزشکی استانبول هستند دعوت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۰    
تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: استکبار جهانی با حربه ایران هراسی 800 میلیارد دلار اسلحه در منطقه فروخت و منابع کشورهای اسلامی را غارت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
مبلغ دینی مسلمان شده آمریکایی با اشاره به اینکه با وجود حجاب کامل در کشورهای اسلامی احساس معنویت و امنیت حاکم است، گفت: امنیت را در پوشش زنان مسلمان دیدم که به چشم من خیلی زیبا آمد و به نظرم زیبایی اصلی با حجاب مشخص می شود.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۱:۲۴    
به گزارش ایرنا، محمدحسن قدیری ابیانه دوشنبه شب در سلسله نشست های 40 سالگی انقلاب اسلامی با عنوان چهل سال ایستادگی و چهل سال پیشرفت در فرهنگسرای شهرکرد افزود : تا پیش از انقلاب اسلامی ایران، روند جهانی شدن به سمت دین زدایی بود که با پیروزی انقلاب اسلامی این روند تغییر کرد. ...
ابنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۲    
دکتر ولایتی در نخستین نشست شورای مرکزی کنگره جهانی محبان اهل بیت علیهم السلام تاکید کرد: پایان دادن به خونریزی میان مسلمانان امری واجب و وظیفه ای اسلامی و انسانی است، فتنه ای که گروه های تکفیری با جنگ های نیابتی به راه انداختند برای تضعیف و تجزیه کشورهای اسلامی است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۲۶    
مشاور مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی معتقد است: برگزاری و حضور در رویدادهای بین المللی گردشگری سلامت می تواند تبادل بیمار و نیروی متخصص و معرفی خدمات سلامت ایران اسلامی را به دنبال داشته باشد.
فانوس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۳۶    
رئیس قوه قضاییه با اشاره به اعتراضات گسترده در فرانسه،گفت: رهبر معظم انقلاب سال ها قبل پیش بینی کرده بودند که موج بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی ساکن نخواهد ماند و به اروپا نیز سرایت خواهد کرد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۴۷    
آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به فرمایش های مقام معظم رهبری در خصوص موج بیداری اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب سال ها قبل پیش بینی کرده بودند که موج بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی ساکن نخواهد ماند و به اروپا نیز سرایت می کند.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۱۲    
عالم برجسته اهل سنت جمهوری آذربایجان تأکید کرد که امام خامنه ای در دوره کنونی، روش ضداستکباری را احیا و مسیر حق از باطل را به کشورهای اسلامی نمایاندند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۶    
خبرگزاری ایلنا در راستای فعالیت های حرفه ای که برای توسعه گردشگری انجام داد، طبق تفاهم نامه ای که به امضای مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی رسید، کارگزار رسمی این نهاد بین المللی در حوزه رسانه شد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۶    
ولایتی گفت: پایان دادن به خونریزی میان مسلمانان امری واجب و وظیفه ای اسلامی و انسانی است، فتنه ای که گروه های تکفیری با جنگ های نیابتی به راه انداختند برای تضعیف و تجزیه کشورهای اسلامی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۹:۱۰    
تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) گفت: برخی از کشورهای اسلامی ثروت ملی و خدادادی خود را به دلیل بی تدبیری به جیب استکبار می ریزند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۳۰    
گروه اجتماعی- معاون بسیج امور استان های سازمان پدافند غیرعامل شکاف بین کشورهای اسلامی را از مهمترین اهداف دشمنان طی سال های اخیر دانست و افزود: آنها در این سال ها توطئه های بسیاری را در منطقه انجام داده تا به اهداف شومشان دست یابند.
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۹:۱۰    
بانک های ایرانی در کنار بانک های کشورهای اسلامی حوزه خلیج فارس، درخشش خاصی در آمار و سهم از بازار دارایی ها، سپرده ها، تسهیلات بانکداری اسلامی در جهان دارند
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۴    
در حاشیه چهارمین نشست تبادل تجربیات علم و فناوری در کشورهای اسلامی که در عمان در حال برگزاری است، نمایشگاه آشنایی صنایع با دستاوردهای دانشمندان جهان اسلام (EISA) برگزار شد. ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۹    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به موفقیت های به دست آمده در طول 40 سال انقلاب اسلامی، حج ایران را به عنوان الگویی برای کشورهای اسلامی دانست.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۲    
گروه بین الملل 53 پژوهش از محققان و اندیشمندان کشورهای اسلامی در دومین همایش بین المللی علوم اسلامی و نقش آن در تحکیم ارزش های اجتماعی در قاهره ارائه خواهد شد.
استانداری سیستان بلوچستان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۵    
استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی چابهار ضمن تسلیت به خانواده شهدای این حادثه و مردم استان اظهار داشت : دشمن در همه دنیا برای کشورهای اسلامی دسیسه می چیند و به دنبال این است که در منطقه مورد نظر اقداماتی را انجام دهد که در حوزه قومیت و مذهب موجب اختلاف و شکاف شود و ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۷    
مهدی کریمی گفت: مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی قصد دارد با رویکرد نوآورانه در حوزه گردشگری ارزان داخلی، فراخوان بزرگی در سطوح مختلف اجرا کند تا در آینده نزدیک شاهد رونق دفاتر با تغییر رویکرد به سمت نوآوری و فناوری با تشکیل استارتاپ ها باشیم ...
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۶    
چهارمین نشست تبادل تجربیات علم و فناوری در کشورهای اسلامی با هدف طراحی بستری به منظور تحقق اهداف جایزه مصطفی (ص) و همکاری و تعامل بین متخصصان و دانشمندان کشورهای اسلامی در عمان، برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۳    
بیش از 200 تن از اندیشمندان روسیه و کشورهای اسلامی، نمایندگان مجلس دوما در این مراسم حضور دارند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۱:۲۰    
یک عضو کمیسیون سیاسی جمعیت دفاع از ملت فلسطین با تاکید بر این که کشورهای اسلامی نقش بسزایی در مخالفت با طرح آمریکا در محکومیت حماس در سازمان ملل دارند ، گفت: قطعنامه های سازمان ملل به نفع فلسطین نشان می دهد که آمریکا و رژیم صهیونیستی در انزوا قرار گرفته اند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۸    
آبادان - ایرنا - رئیس شبکه دانشگاه های مجازی کشورهای اسلامی گفت: دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به عنوان نماینده شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام در استان خوزستان معرفی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۸    
تهران- ایرنا- چهارمین دوره نشست تبادل تجربیات علم و فناوری(STEP) در کشورهای اسلامی در برج نمادین دانشگاه سلطان قابوس در عمان به پایان رسید.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۰    
گروه بین الملل مایا مرسی، رئیس شورای ملی زنان مصر از برگزاری کنفرانس نقش زن در توسعه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در این کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۰    
تهران- ایرنا- مدیر بخش مهندسی آب و نوآوری پردازش دانشگاه سورِی انگلیس در چهارمین دوره از نشست تبادل تجربیات علم و فناوری (استپ 2018) در کشورهای اسلامی گفت: استفاده از جاذبه در تولید نیرو و آب آشامیدنی می تواند صنعت آب را متحول کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۰    
ایرنا نوشت: رئیس جمهوری گفت: آمریکا قادر نیست روابط تجاری ما را با منطقه و جهان قطع کند و باید بداند مردم ما با کشورهای منطقه و جهان روابط فرهنگی و اقتصادی و سیاسی را حفظ خواهند کرد و ارتباطات خود را با همسایگان و کشورهای اسلامی و جهان توسعه خواهیم داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۰    
تهران- ایرنا- معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گفت که این سازمان به دنبال حضور در مناظره های بین المللی و در تلاش برای برگزاری این مسابقات در سطح منطقه یا کشورهای اسلامی در ایران است.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۲    
قول ظریف به هنیه اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس طی تماس تلفنی با وزیر خارجه کشورمان با اشاره به تلاش آمریکا برای ارائه پیش نویس قطعنامه ای در مجمع عمومی برای محکومیت مقاومت فلسطین خواستار مخالفت ایران با این اقدام آمریکا شد. ...
آمریکا قادر نیست روابط تجاری ما را با منطقه و جهان قطع کند و باید بداند در سراسر این سرزمین مردم ما با کشورهای منطقه و جهان روابط فرهنگی و اقتصادی و سیاسی شان را حفظ خواهند کرد و ما ارتباطات خود را با همسایگان و کشورهای اسلامی و جهان توسعه خواهیم داد.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۶    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، دکتر حسن روحانی: آمریکا باید بداند سراسر این سرزمین مردم ما با ملت های منطقه و جهان روابط فرهنگی شان روابط اقتصادی شان و روابط سیاسی شان را حفظ خواهد کرد، ارتباطات مان را با همسایگانمان با کشورهای اسلامی و با جهان توسعه خواهیم داد. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۰    
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز سه شنبه در اجتماع بزرگ مردم شاهرود با تاکید بر اینکه ارتباط با همسایگان، کشورهای اسلامی و جهان را توسعه خواهیم داد ...
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۸    
ابراهیم موسی پور گفت: نویسنده معتقد است در بروز ملی گرایی در تاریخ نگاری سده بیستم دو مسئله بیش از سایر مسائل نقش داشته است. یکی از این مسائل مهم رویکرد استعماری کشورهای غربی نسبت به ایران از طریق ایجاد جدایی میان کشورهای اسلامی از طریق رواج ملی گرایی و قوم پرستی است ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۴    
رئیس جمهوری ایران اسلامی با بیان اینکه هیچ گاه آمریکا نمی تواند بین ما و کشورهای همسایه و کشورهای اسلامی تفرقه و نزاع و دشمنی ایجاد کند گفت: ما روابط مان را گسترش می دهیم.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۳    
مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی طی فراخوانی اعلام کرد که از استارتاپ های حوزه گردشگری و سلامت، حمایت مادی و معنوی می کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۵    
دبیر مسابقات مناظرات دانشجویی با بیان اینکه این مسابقات فرصتی برای تمرین گفت وگو، مطالعه، کار تیمی، فن بیان، ارائه نظرات در فرصتی کوتاه و شنیدن است گفت: به دنبال این هستیم که مسابقات بین المللی را در سطح منطقه یا در میان کشورهای اسلامی در ایران برگزار کنیم.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۸:۴۴    
به گزارش همسو نیوز به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه؛ پرورش اوریاخیل، معاون اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان و رئیس بخش خدمات توسعه تجارتی این نهاد در نمایشگاه بین المللی حلال اکسپو در استانبول ...