جمعه ۰۱ تیرساعت ۰۰:۵۴Jun 2018 22
 

جدیدترین خبرهای «کشورهای اسلامی»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
الجزیره - ایرنا - اتحادیه ائمه جماعت تونس با بیان اینکه عربستان درامد حاصل از مناسک حج را صرف تجاوز به دیگر کشورهای اسلامی می کند، از مفتی این کشور خواست حج امسال را تعطیل اعلام کند.
تهران پرس   ۲ ساعت پیش    
الجزیره - ایرنا - اتحادیه ائمه جماعت تونس با بیان اینکه عربستان درامد حاصل از مناسک حج را صرف تجاوز به دیگر کشورهای اسلامی می کند، از مفتی این کشور خواست حج امسال را تعطیل اعلام کند.
شعار سال   ۲ ساعت پیش    
تعطیلات عید فطر در کشورهای اسلامی را در این اینفوگرافیک مشاهده کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۶:۰۱    
ساختار نظام قضا در کشورهای اسلامی معاصر مبتنی بر الگوهای مدرن جهانی شکل گرفته ، ولی به دلیل اقتضای ماهیت فردی و اجتماعی نظام حقوقی اسلام و اهتمام مسلمانان بر اجرای آن، عمدتاً متأثر از شریعت اسلامی بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۱۶    
کابل - ایرنا - جمعی از علمای افغانستان به نمایندگی از جامعه علمای این کشور روز چهارشنبه با برگزاری نشستی مطبوعاتی در شهر کابل از گروه طالبان خواستند که به تمدید آتش بس با نیروهای دولت تن دهند و از کشورهای اسلامی نیز خواستند که در این راستا افغانستان را کمک کنند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۱۵    
کابل - ایرنا - جمعی از علمای افغانستان به نمایندگی از جامعه علمای این کشور روز چهارشنبه با برگزاری نشستی مطبوعاتی در شهر کابل از گروه طالبان خواستند که به تمدید آتش بس با نیروهای دولت تن دهند و از کشورهای اسلامی نیز خواستند که در این راستا افغانستان را کمک کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۴۰    
رهبر گفت: بسیج اساتید با تیزبینی زیست بومی را طراحی کرده اندکه امروز در تمام کشورهای اسلامی راه خود را پیدا کرده است.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۷    
استاد دانشگاه شهید بهشتی گفت:عربستان در حال حاضر نوکری آمریکا را می کند و اتخاذ چنین رویکردی سبب می شود تا این کشور قدرت بر هم زدن معادلات اوپک را داشته باشد؛ در حالی که متأسفانه اقدامات این رژیم بر علیه منافع کشورهای اسلامی است.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۲    
خبرگزاری شبستان: استاد برجسته دانشگاه الازهر مصر با اشاره به این که گفتمان حاکم بر عربستان سعودی ترویج دهنده تنفر و انزجار است، مدیریت جمعی اماکن مقدس اسلامی در مکه و مدینه را توسط کشورهای اسلامی خواستار شد.
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۸:۲۰    
هم اکنون بسیاری از کشورهای اسلامی درگیر جنگ های داخلی و کودتا هستند. به همین دلیل نیزهمه این مسائل نیاز به بررسی و تأمل توسط روشنفکران دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۰:۰۰    
رهبر کبیر انقلاب همواره تأکید داشتند اطاعت اقلیتی از حکمرانان مسلمانان از مستکبران جهانی، باعث بسیاری از گرفتاری های کشورهای اسلامی می شود.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۱۷    
خبرگزاری شبستان: فدراسیون گردشگری روسیه پیش بینی می کند که پس از پایان جام جهانی 2018، تعداد گردشگر از کشورهای اسلامی به روسیه بیشتر خواهد شد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۵    
نصراللهی در این جلسه با تبریک به دانشگاه آزاد اسلامی برای انتخاب موضوعات بدیع و توجه به نیازهای کلان کشور، یکی از جدی ترین اهداف بازی های دیجیتال را پیگیری و آماده کردن شرایط برای نفوذ نرم در کشورهای اسلامی اعلام کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۱۱    
سی و یکم خرداد ماه برابر با سالروز شهادت شهید مصطفی چمران است که با درد و رنج محرومان و مظلومان کشورهای اسلامی آشنا بود. وی تمام عمر خود را صرف به مبارزه با ظلم کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۲۰:۵۲    
گروه رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) برای هفتمین سال متوالی، دانشگاه ها و موسسات پژوهشی کشور را بر اساس شاخص ها و معیارهای مصوب ششمین نشست فوق العاده وزرای آموزش عالی کشورهای اسلامی رتبه بندی کرد.
دفتر نشر آثار رهبری   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۶:۳۲    
به مناسبت عید سعید فطر، جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم، پیش از ظهر امروز (جمعه) در حسینیه ی امام خمینی با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR برش هایی از بیانات رهبر انقلاب را در این مجموعه سخن نگاشت منتشر می کند.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۵    
شفقنا- از سوی گروه رتبه بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نتایج رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی کشور سال 96-95 منتشر شد. گروه رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی کشور برای هفتمین سال متوالی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی را به صورت رسمی بر اساس شاخص ها و معیارهای مصوب ششمین نشست فوق ...
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۰:۱۴    
شفقنا- چگونه از کودکان در برابر آزار و خشونت جنسی مراقبت کنیم؟ کشورهای دیگر با فرهنگ مشابه چه تجربه ای دارند؟ به چه منبعی برای دریافت آموزش ها و اطلاعات اعتماد کنیم؟ این سوالات ذهن پدران و مادران زیادی را از دوران کودکی فرزندان شان مشغول می کند و به دنبال پاسخی برای آن می گردند. ...
طنین خاتم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۴۹    
به گزارش ط نین خاتم ، خانواده های دانشمندان شهید هسته ای پیش از ظهر روز جمعه، 25 خرداد ماه 97 مصادف با عید سعید فطر با رهبر انقلاب دیدار و گفتگو کردند ...
فولاد مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۴۵    
بیم و امید از تداوم رشد قیمت فولاد کاهش نسبی قیمت های جهانی در بازار فلزات پایه تاکنون تاثیر چندانی بر بازار فولاد نداشته و روند افزایشی و البته آرام رشد قیمت ها در این بازار را می توان باز هم مشاهده کرد. ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۵    
معاون اول رئیس جمهوری در پیام هایی جداگانه به همتایان خود در کشورهای اسلامی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر، این عید را عید خلوص و یکرنگی دل و اراده و سربلندی در آزمون بندگی حق تعالی توصیف و اظهار امیدواری کرد که به میمنت این عید سراسر مهر و رحمت و در پرتو طاعت ها و عبادت های ماه مبارک رمضان ...
ورزش 3   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۰    
برخلاف گمانه زنی ها و شائبه ها پیرامون دخالت اسپانسر در انتخاب بهترین بازیکن میدان فیفا برای احترام به قوانین کشورهای اسلامی تدابیر جالبی در نظر گرفته است.
بدر پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۹    
به گزارش بدرپرس: حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: مشکل رژیم صهیونیستی، عدم مشروعیت است و رژیمی که بر پایه باطل تشکیل شده باشد، به توفیق الهی و با همت ملت های مسلمان، قطعاً نابود خواهد شد و از بین خواهد رفت. ...
دنیای معدن   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۴    
دنیای معدن - کاهش نسبی قیمت های جهانی در بازار فلزات پایه تاکنون تاثیر چندانی بر بازار فولاد نداشته و روند افزایشی و البته آرام رشد قیمت ها در این بازار را می توان باز هم مشاهده کرد ...
حج   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۴    
رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی بر پایه ی باطل تشکیل شده است و از بین خواهد رفت.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۷    
به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر، مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و جمعی از اقشار مختلف مردم امروز جمعه 25 خرداد با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
حج   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۷:۵۴    
نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: زائران ایرانی در میان سایر زائران کشورهای اسلامی از ویژگی خاصی برخوردارند، حتی بسیاری از مسئولان سایر ملل اسلامی در دیدارهای که دارند این نظم جمهوری اسلامی ایران را تجلیل می کنند.
شرق   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۳:۳۲    
مقام معظم رهبری خطاب به مسئولان: ایسنا: مقام معظم رهبری یکی از مهم ترین عوامل و عناصر شرافت و کرامت جامعه و امت اسلامی را اتحاد و رفع اختلاف ها دانستند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۰:۰۱    
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری : حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در پیام های جداگانه ای عید سعید فطر، عید پاداش نیکوکاران و سرافرازی در آزمون بندگی در راه حق تعالی را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت ...