چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۱۳:۱۵Jul 2020 15

جدیدترین‌های «کمیسیون»

 
رکنا   ۳ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس عزم جدی برای حل مشکل گرانی خودرو دارد و برنامه اصلی کمیسیون صنایع مجلس ساماندهی بازار خودرو است.
خبرگزاری فارس   ۳ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مالیات بر عایدی املاک در کمیسیون اقتصادی مجلس تهیه و در مرحله نهایی شدن است.
ایرنا   ۶ دقیقه پیش    
اسلام آباد - ایرنا - رئیس کمیسیون روابط خارجی در مجلس سنای پاکستان، برنامه همکاری های راهبردی 25 ساله ایران و چین را خبر خوش برای کشورهای همسایه از جمله پاکستان توصیف کرد و گفت: این برنامه مصداق بارز موفقیت دیپلماسی تهران-پکن و تحکیم توازن قدرت در منطقه است.
خبرگزاری مهر   ۶ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
اولین نمایشگاه خوشنویسی میراث ماندگار با پیام دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو- ایران چهارشنبه 25 تیر به صورت آنلاین افتتاح می شود.
نصیر نیوز   ۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
احمد محرم زاده امروز چهارشنبه در نطق میان دستور با تاکید بر لزوم چاره اندیشی برای معیشت مردم گفت: مقام معظم رهبری روز یکشنبه مجلس یازدهم را مجلس امید و انتظار عنوان کردند. مردم از نمایندگان انتظار دارند آنچه گفتنی است را باید بگویند و آنچه عمل کردنی است باید به آن عمل کنند. عضو کمیسیون [...]
سلام نو   ۸ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به نقل از ایرنا، طبق رای گیری نمایندگان در جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی، اعضای ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار انتخاب شدند. در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی انتخاب یک نفر از کمیسیون اقتصادی و یک نفر از کمیسیون برنامه و بودجه در دستور کار قرار گرفت. ...
روز نو   ۸ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان و افزایش مستمری مددجویان بهزیستی از اقداماتی است که با حمایت متولیان امر رقم خورده ولی این میزان کار انجام شده کافی نیست و این وزارتخانه باید تلاش بیشتری در این حوزه داشته باشد. ...
وانا   ۱۰ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که برای ساماندهی بازار مسکن باید بسته ای ویژه و طرحی تخصصی دنبال شود و بیان شدن طرح های متعدد هدف اصلی را محقق نمی کند.
شبستان   ۱۱ دقیقه پیش    
نمایندگان مجلس با تشکیل کمیسیون ویژه فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال مخالفت کردند.
برترین ها / پانا   ۳۵ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس مجلس گفت: روزهای یکشنبه که نمایندگان از حوزه انتخابیه خود می آیند حتما از آن ها تست کرونا گرفته می شود. غلامرضا نوری قزلجه نماینده مردم بستان آباد در مجلس در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 25 تیرماه) قوه مقننه ...
ایستنا   ۱۱ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
رضاخواه، باقری و عباس پور به عنوان ناظران مجلس شورای اسلامی در شورای رقابت انتخاب شدند. احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز(چهارشنبه 25 تیرماه) مجلس شورای اسلامی محمد باقری بنایی عضو کمیسیون اقتصادی، مجتبی رضاخواه عضو کمیسیون برنامه ...
ساعت24   ۱۳ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ساعت 24- رئیس مجلس گفت: در برگزاری صحن علنی مجلس فاصله گذاری بین نمایندگان اجرا شده و پروتکل های بهداشتی مورد توجه قرار گرفته است.
خانه ملت   ۱۳ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از عملکرد هیات رئیسه درخصوص اداره مجلس اعتراض کرد.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل کمیسیون های تخصصی مجلس طبق مقررات انجام شد و اقدامی خلاف آیین نامه انجام نشده است.
ناطقان   ۱۴ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
نصرالله پژمان فر نماینده مردم مشهد با رای نمایندگان مجلس به عنوان رییس کمیسیون اصل 90 انتخاب شد.
پدال نیوز   ۱۵ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
پدال نیوز- یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، گفت: مالیات بستن بر دارندگان دو یا سه خودرو سبب از بین رفتن معضل احتکار خودرو نمی شود، مگر اینکه راهکاری بگذاریم که هر فردی بیش از یک خودرو نتواند ثبت نام کند.
خانه ملت   ۱۵ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون آموزش مجلس با تاکید بر اینکه مشکلات مردم فقط اقتصادی نیست بلکه تفاوت در پرداخت ها است، تصریح کرد: رسیدگی به اختلاس ها باید جدی تر شود و در مورد شفاف سازی در تمامی زمینه ها اقدامات اساسی صورت گیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۸ دقیقه پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رای خود نصرالله پژمانفر را به عنوان رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس انتخاب کردند.
شریعتی اندراتی، عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: راه اندازی بورس مسکن نتیجه ای جزء افزایش قیمت مسکن و گرانی بازار ندارد، بنابر این دولت باید نسبت به راه اندازی این موضوع تجدید نظر کند.
ایستنا   ۲۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از پیگیری چرایی گران فروشی بسته های اینترنت توسط برخی اپراتورها در این کمیسیون با حضور وزیر ارتباطات خبر داد. الله وردی دهقانی با انتقاد از گران فروشی و دزدی احتمالی از بسته های اینترنت توسط برخی اپراتورها ...
آنا   ۲۲ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه برای شناسایی خانه های خالی 3 سامانه اطلاعاتی فعال خواهند شد، گفت: در طرح جدید مجلس برای اخذ مالیات از خانه های خالی شفافیت اقتصادی بیشتر شده است.
خبرگزاری فارس   ۲۳ دقیقه پیش    
عضو هیأت رئیسه مجلس خواستار تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی، فناوری و اقتصاد دیجیتال شد و گفت: باید هر چه سریع تر دولت الکترونیک، شبکه ملی اطلاعات و بانک های اطلاعاتی را برای حکمرانی خوب تشکیل دهیم.
خانه ملت   ۲۵ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از عملکرد هیات رئیسه در اداره جلسات گفت: نمایندگان برای دفاع از حقوق مردم باید در جریان دستور کار و طرح و لوایح قرار گیرند.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: بیشترین حجم واردات نهاده های کشاورزی در بندر امام خمینی (ره) انجام می شود و باید مشکلات این حوزه رفع شوند.
کرمان فردا   ۲۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هدف از اصلاح قانون اخذ مالیات بر خانه های خالی افزایش درآمد مالیاتی نبوده بلکه آزادسازی خانه ها از دست مبتکران و برداشتن گامی در راستای شفافیت اطلاعات اقتصادی در اولویت ما قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۲۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی و اقتصاد دیجیتال مخالفت کردند.
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رای خود نصرالله پژمانفر را به عنوان رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس انتخاب کردند. در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با رای نمایندگان نصر الله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس یازدهم به عنوان رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی انتخاب ...
ایسنا   ۲۸ دقیقه پیش    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تشکیل کمیسیون ویژه فناوری اطلاعات، فضای مجازی و اقتصاد دیجیتال مخالفت کردند.
افکار نیوز   ۲۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ریاست کمیسیون اقتصادی معتقد است که سامانه املاک و اسکان با ثبت اطلاعات حوزه مسکن، اقتصاد کشور را شفاف می کند.
دفتر هیئت دولت   ۲۹ دقیقه پیش    
در جلسه اصلی روز یکشنبه 22 تیر کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست هیئت دولت به ریاست محمد اسلامی، بررسی و تصویب مجموعه ای از پیشنهادات سازمان های برنامه و بودجه و جمعیت هلال احمر و وزارت کشور در دستور کار قرار گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۲۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پیشنهاد اصلاح و بازنگری در آیین نامه شناسایی و صیانت از وسیله های نقلیه تاریخی را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب، به کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست دولت ارائه کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۲۹ دقیقه پیش    
نامزدهای نمایندگی در هیئت امنای صندوق توسعه ملی از سوی دو کمیسیون اقتصادی و برنامه و بودجه معرفی شدند.
اگرو فود نیوز   ۳۰ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: به دنبال این هستیم که مرغ نژاد آرین مجدد بتواند احیا و نقش خود را در بازار ایفا کند و مجلس این موضوع را تا رسیدن به یک سرانجام مطلوب و مقصود رها نخواهد کرد. ...
شهدای ایران   ۳۰ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
شهدای ایران: محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه25 تیر) در پاسخ به تذکر حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل مبنی بر اینکه سالن جلسات برخی کمیسیون ها کوچک بوده و در شرایط کرونایی امکان حضور میهمانان و دولتمردان در آنجا وجود ندارد ...
خبرگزاری صنایع   ۳۰ دقیقه پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس بر ضرورت استفاده از بازار سرمایه برای رشد اقتصادی تاکید کرد. *** بازار سرمایه برای رشد اقتصادی به گزارش خبرگزاری صنایع ، حسن قالیباف اصل در تشریح نشست با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: ...
خانه ملت   ۳۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با تشکیل کمیسیون ویژه فناوری اطلاعات، فضای مجازی و اقتصاد دیجیتال مخالفت کردند.
جام نیوز   ۳۱ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) پارلمان گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس در راستای طرح اصلاح ماده 54 مکرر قانون مالیات های مستقیم که مربوط به اخذ مالیات از خانه های خالی می شد را بررسی کردند.
خانه ملت   ۳۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس گفت: اگر از تمام امکانات، منابع و توانمندی ها برای تکالیف ملی استفاده نشود، لطمات بعدی بی تدبیری، صدمات جبران ناپذیری را برای کل کشور به بار می آورد.
ایرنا   ۳۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - طرح ارتقا و تبدیل بخش چوار به شهرستان در کمیسیون سیاسی، دفاعی هیأت دولت تصویب شد.
سلام نو / جام نیوز   ۵۹ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون طلا و جواهر اعلام کرد: شرایط بازار ارز و نقدینگی به گونه ای است که نرخ هر سکه با افزایش تقریبا 85 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به 10 میلیون و 885 هزار تومان رسیده است. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۴۰ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کردستان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کردستان از بازگشایی پاکت های مربوط به مناقصه نیروهای حفاظت فیزیکی استان کردستان با حضور اعضای کمیسیون معاملات استان خبر داد . ...
پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی گفت: مقرر شد؛ برنامه پیشنهادی سازمان بورس و اوراق بهادار درباره راهکارهای استفاده از فرصت های بورس و بهره مندی بیشتر از ظرفیت ها بازار سرمایه ظرف روزهای آینده به کمیسیون اقتصادی و مجلس ارائه شود.
نماینده مردم ارومیه معتقد است ادغام کمیسیون حقوقی با کمیسیون اصل 90 بر کارآمدی مجلس در حوزه نظارت اثر گذار است.
نمایندگان مجلس با عضویت امیرآبادی فراهانی، عضو کمیسیون اقتصادی به عنوان ناظر مجلس در صندوق تأمین خسارت های بدنی موافقت کردند.
ایسنا   ۴۲ دقیقه پیش    
نماینده دائم سوریه در دفتر سازمان ملل مخالفت خود را با گزارش کمیته بین المللی تحقیقات شورای حقوق بشر این سازمان اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۴۳ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: به زودی موضوع عدم واریز سود مجامع بورس توسط سامانه سجام را در کمیسیون بودجه مطرح و پیگیری خواهیم کرد.
شادا   ۴۴ دقیقه پیش    
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در شرایط کنونی وزارت اقتصاد متکفل تامین نود درصد منابع بودجه کل کشور است/در چهارده سال اخیر برای اولین بار، در سال 1398 میزان تحقق مالیات از میزان مصوب عبور کرد ...
برترین ها / آنا   ۲۵ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری آنا: نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: از مردادماه سال جاری حداقل دریافتی بازنشستگان 2 میلیون و 800 هزار تومان می شود. ولی اسماعیلی با اشاره به همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت ...
تدبیر و امید   ۴۴ دقیقه پیش   + ۱۰۷ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی ایران از دولت های جمهوری خلق چین و فدراسیون روسیه، به دلیل اقدامات و مواضع سازنده و توأم با حسن نیت آنها در سطح شورای امنیت، شورای حکام و کمیسیون مشترک برجام به منظور حفظ و اجرای برجام قدردانی می کند و امیداور است با تداوم این تلاش، زمینه لازم برای اجرای کامل برجام فراهم شود.