پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۲:۰۲Oct 2019 17

جدیدترین‌های «کمیسیون»

پارسینه   ۲۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
بار ها طرح هایی برای اعمال تغییر در روز های تعطیلی و کاری هفته مطرح شده و هنوز به نتیجه نرسیده است، زمانی تعطیلی شنبه ها مورد توجه قرار داشت و اخیرا هم پنج شنبه ها. ...
خبرگزاری تسنیم   ۲۳ دقیقه پیش    
کمیسیون جدید اروپایی به ریاست "اورزولا فون در لاین" آلمانی به دلیل رد برخی نامزدهای پیشنهادی اش برای حضور در این نهاد اروپایی از طرف پارلمان این اتحادیه نمی تواند در موعد مقرر کار خود را آغاز کند.
اقتصاد آنلاین   ۳۸ دقیقه پیش    
اقتصادآنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ محمدرضا منصوری در گفت وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به افرایش تعرفه صادرات مواد معدنی تا 25درصد، اظهار کرد: پرداخت مالیات و افزایش تعرفه دو راه جبران کمبود بودجه و درآمد های نفتی است و دولت در شرایط فعلی هر دو روش را در پیش گرفته و چاره ای جز این کار ندارد. ...
خانه ملت   ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه پرواز دو خلبان زن افتخاری بزرگ برای کشور محسوب می شود تاکید کرد که این خبر نشان می دهد برغم تبلیغات منفی برخی رسانه های معاند هیچ محدودیتی در کشور برای حضور زنان در عرصه های مختلف وجود ندارد.
شهدای ایران   ۴۳ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ؛ این روزها هنرمندان روی فرش قرمز با لباس های آنچنانی و نامتعارف، خودنمایی می کنند و دیگر خبری از نمایش قدرت هنری شان جلوی دوربین نیست ...
ایرنا   ۴۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون امنیتی مجلس شورای اسلامی گفت: ترک ها دغدغه اساسی شان تهدیدهای امنتیتی کردها و مسئله پژاک است. اما باید به آنها فهماند که چنین تهدید امنیتی با لشگرکشی نظامی حل نخواهد شد. چرا که در این شرایط کردها هم عکس العمل نشان خواهند داد و طبیعتا بحران عمیق تر می شود.
ایلنا   ۴۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: ساعات آموزش زبان در مدارس بسیار کم است ما باید این ساعت را افزایش دهیم، همین کمبود وقت باعث شده است که مطالب آموزشی به خوبی تدریس نشود.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کاتب در نطق میان دستور: به گزارش سلام نو، نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی گفت:در روزهای اخیر شاهد نارضایتی های مردم، نمایندگان مجلس و رئیس مجلس از برخی برنامه های صداوسیمای جمهوری اسلامی بودیم، ...
اقتصاد آنلاین   ۵۲ دقیقه پیش    
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری، افت چشمگیر تعداد معاملات خریدوفروش در بازار مسکن و کاهش 15درصدی انعقاد قرارداد اجاره مسکونی، کسب وکار صنف مشاوران املاک را کساد کرده تا جایی که برخی واحدهای صنفی حتی معادل هزینه های جاری خود نیز کاسب نیستند و در این میان برخی بنگاه داران به دنبال دریافت حق ...
شعار سال   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس می گوید: همه امورات اقتصادی کشور تحت تاثیر تحریم ها و محدودیت های اقتصادی است. نمی شود عملکرد وزرایی را که مرتبط با مباحث اقتصادی هستند قضاوت صد در صدی کرد، اما تصورم بر این است که بهتر بود فرد برنده تر و قوی تر و پیگیرتری برای وزارت صمت پیشنهاد می شد.
اسفندیار نظری با اشاره به دستور شورای عالی آموزش و پرورش گفت: مجوز برگزاری امتحان مجدد در 3 عنوان درسی شاخه های فنی وحرفه ای و کاردانش تا پایان مهر، برای قبول شدگان در دانشگاه ها صادر شد. ...
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: همان زمانی که شستا می خواست شفاف سازی کند، افرادی از هر طیف جلوی آن می ایستادند این ها می خواهند شفاف سازی نشود چراکه منفعت شان به خطر می افتد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رئیس کمیسیون هماهنگی بانک های خراسان شمالی گفت: منابع ارزی بانک های استان در نیمه نخست امسال نسبت به مجموع سال گذشته رشد 85 درصدی داشته و به رقم یک میلیون و 500 هزار دلار رسیده است.
جماران   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، شهرام ملکی در جلسه کمیسیون ایمنی راههای استان کردستان اظهار داشت: تعطیلی کارگاه های جاده ای محل تردد زائرین اربعین صرفا در جهت بالا بردن امنیت تردد و جلوگیری از ایجاد حوادث اتخاذ شده و بعد از اتمام و مراجعه زائرین فعالیت ها به حالت عادی باز خواهد گشت. ...
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در گام دوم انقلاب باید میدان را به جوانان داد تا بتوانند با ابتکار، خلاقیت و نخبگی که دارند میدان مدیریت را بهتر از گذشتگان به دست بگیرند.
پارسینه   ۱ ساعت پیش    
ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد و عضو کمیسیون شورا ها و امور داخلی کشور در گفتگو با خبرنگار پارسینه ، در پاسخ به رسشی پبرامون ترکیب مجلس یازدهم، گفت: برای پیش بینی در خصوص ترکیب مجلس آینده زود است. در حال حاضر فضای انتخابات سرد است. ...
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: ابتکارات صنعت آب و فاضلاب در تولید داخل هم اکنون به ثمر نشسته و بخش زیادی از نیازمندی های کشور توسط متخصصان داخلی تولید می شود.
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: طی ماه های گذشته عملا ثابت شد که اروپایی ها هیچ اقدامی را نمی توانند انجام دهند و سخنانی که بیان می کنند صرفا بر اساس تلف کردن وقت است.
عیار آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به توسعه چشمگیر بندر چابهار در مسیر شکوفایی، گفت:برای اجرای خط آهن 32 کیلومتری بیرجند قائن 3000 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
دانا   ۱ ساعت پیش    
محمدعلی وکیلی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص چاپ کتاب مروج فرقه کابالا (صهیونیستی) توسط انتشارات فرهنگی هنری گفت: طبیعتا کار وزارت ارشاد ممیزی است و باید نظارت بر آثار فرهنگی و هنری داشته باشد؛ اگر قرار باشد در انجام این وظیفه کاهلی کند حتما مشکل دارد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، عفت بلوسی با اشاره به اینکه در حوزه محتوایی با توجه به نظرات کارشناسی، چالش ها و آسیب های کمتری وجود دارد، تصریح کرد: بیشترین چالش ها در زبان آموزشی در حوزه اجرا است. ...
کمیسیون فدرال انتخابات آمریکا با انتشار آماری از افزایش هزینه های انتخاباتی جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 خبر داد.
تین نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نزدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکمنستان امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه در وزارت امور خارجه ترکمنستان برگزار شد و وزرا و مسئولان حاضر در کمیسیون مشترک اقتصادی، با اشاره به فرصت ها و مزایای اقتصادی روابط دو کشور، از آمادگی ایران و ترکمنستان برای گسترش همکاری دو جانبه خبر دادند.
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درباره برخی صحبت ها مبنی بر اینکه بودجه سال 99 و 1400 به صورت دوساله به مجلس ارسال می شود، گفت: بودجه به صورت دو ساله به مجلس ارسال نمی شود ...
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دستگیری روح الله زم مدیر شبکه آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه اقتدار اطلاعاتی جمهوری اسلامی را به رخ دنیا کشید.
عضو کمیسیون آموزش مجلس درباره مصوبه اخیر مجلس مبنی بر حذف تنوع مدارس گفت: این مصوبه نیازمند بررسی کارشناسی بیشتری بود و باید مدارسی که برای توسعه علمی کشور لازم است را حذف نکنیم.
توسعه   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از تدوین طرحی برای تعیین مصادیق جرم سیاسی در مجلس خبر داد و گفت: در این طرح تشخیص امنیتی یا سیاسی بودن جرایم را از دایره تشخیص رئیس محکمه یا رئیس دادگاه خارج کردیم.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
گرگان- نائب رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه هزینه های تحول در بخش کشاورزی بر دوش کشاورزان است، گفت: دولتی ها بیشتر شعار می دهند و در عرصه عمل کمتر کار می کنند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه استقراض دولت از بانک مرکزی، اعطای تسهیلات به دیگران را با مشکل مواجه کرده است گفت: این اقدامات منجر به تعطیلی کارخانجات و تعدیل نیروهایشان شده است.
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به حادثه لردگان گفت: تیم 3 نفره این کمیسیون از نزدیک وضعیت را ملاحظه کرده و قرار است گزارشی را ارائه کنند ضمن اینکه با درمان ها و نظام دارویی فعلی، قریب به 100 درصد بیماران بهبود پیدا خواهند کرد.
در چهارمین جلسه کمیسیون توسعه و بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان بر توجه به بازار سرمایه و خصوصی سازی به عنوان عوامل موثر در رونق کسب و کار تاکید شد ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - رییس کمیسیون امنیت شورای استان نجف اعلام کرد استفاده از هر گونه شعار یا پلاکارد فرقه گرایانه و نژادپرستانه در مراسم پیاده روی اربعین حسینی (ع) در مسیر نجف تا کربلا ممنوع است و با متخلفان برخورد خواهد شد.
رئیس کمیسیون هماهنگی کمیته بین المللی المپیک از کمیته سازماندهی بازی های 2020 توکیو به خاطر تصمیم ناگهانی برای انتقال دوی ماراتن به ساپورو عذرخواهی کرد.
شعار سال   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یکی از کارگران هفت تپه درباره دیدار روز گذشته با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، می گوید: نمایندگان مجلس کارگروهی تشکیل داده اند و قرار است که ظرف مدت 10 روز در مورد اینکه کارفرمای هفت تپه صلاحیت دارد یا نه گزارشی ارائه بدهند.
سیمان خبر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سیمان خبر ، هم زمان با برگزاری پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ترکمنستان، هیات تجاری اتاق ایران به سرپرستی حسین سلاح ورزی نایب رئیس اتاق ایران همراه با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به عشق آباد پایتخت ترکمنستان سفر کرده است. ...
شعار سال   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارگر کارخانه نیشکر هفت تپه گفت: فعالان کارگری منتخب کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه روز گذشته، 22 مهرماه با نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
آنا   ۲ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون در قبال واقعه روستای چنار محمود لردگان بسیار فعال است و اعضا برای مداخلات درست و ایجاد شرایط اجتماعی مناسب در منطقه آماده اند.
برترین ها / اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی دولت را برای اصلاح قیمت حامل های انرژی، دارای اختیار قانونی دانست. غلامرضا تاجگردون ، با بیان این که سناریوهای زیادی در مورد نحوه پرداخت یارانه و اصلاح قیمت حامل های انرژی وجود دارد ...
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس ضمن اعلام مخالفت شدید خود با اولویت اجرای طرح انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی ایران گفت: دولت و سازمان محیط زیست به جای چنین طرح هایی بهتر است شمال کشور را از کوه زباله نجات دهند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه، بر ضرورت جلوگیری از ساخت وسازهای غیرمجاز در شهرها تاکید کرد و گفت: انتظار می رود که کمیسیون ماده 99 فعالتر باشد و مانع ساخت وسازهای غیرمجاز در شهرستان ها شود.
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون مناطق حاشیه ای و کم برخوردار شورای شهر مشهد از کمبود حداقل 4 گرمخانه برای پناه دادن افراد بی خانمان در فصل سرما خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: افرادی که به لایحه قانون تجارت واکنش منفی نشان می دهند، آن را به درستی مطالعه نکرده اند. محمدعلی پورمختار عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره لایحه قانون تجارت ...
اکو فارس   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اکوفارس: نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از واردات توتون و مواد اولیه تولید سیگار تا واردات لوازم آرایشی با ارز 4 هزار و 200 تومانی خبر داد و گفت: به علت نبود یک سیستم نظارتی جامع، به جای واردات دارو کالاهای غیراساسی وارد کشور شد.
سلام نو / پارسینه   ۲ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
تماس با 118 در برهه ای از زمان رایگان بود، اما از چندی پیش، تماس با کدهای سه رقمی غیراضطراری، از جمله 118 مشمول هزینه برای تماس گیرنده شده است. به گزارش سلام نو، اخیرا برای برخی از مشترکان این سوال ایجاد شده که چرا با تماس با سامانه 118 از اعتبار تلفن شان کسر می شود ...
خلیج فارس   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس گفت: اگر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در سالجاری صورت نگیرد، گزارش می دهیم و استنکاف دولت از اجرای قانون را به قوه قضائیه می فرستیم.
ملیت   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: برای شناسایی سکه تقلبی از اصل باید به هنگام خرید سراغ طلافروشان معتبر دارای جوازکسب بروید.
رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق بازرگانی کرمان گفت: برای ارائه سریعتر خدمات به فعالان اقتصادی در زمینه حمل محموله های صادراتی، تفویض اختیار صدور کارنه آ.ت.آ به اتاق کرمان پیگیری می شود.
ملیت   ۳ ساعت پیش    
چهاردهمین نشست کمیسیون مشترک جمهوری اسلامی ایران و آفریقای جنوبی با سخنرانی وزیر امور خارجه کشورمان و وزیر روابط و همکاری های بین المللی آفریقای جنوبی در تهران برگزار شد.
ملیت   ۳ ساعت پیش   + ۹۶ سایت دیگر  
چهاردهمین نشست کمیسیون مشترک جمهوری اسلامی ایران و آفریقای جنوبی با سخنرانی دکتر محمد جواد وزیر وزیر امور خارجه و خانم دکتر نالدی پاندور وزیر روابط و همکاری های بین المللی آفریقای جنوبی در تهران برگزار شد.