جمعه ۲۷ مهرساعت ۰۸:۴۳Oct 2018 19

جدیدترین خبرهای «کمیسیون»

خانه ملت   ۷ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون آئین نامه داخلی و رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی می گوید: جذب سرمایه گذاری خارجی در کشور بیش از هر چیز مستلزم ثبات اقتصادی است و این امر حتی از ایجاد انگیزه برای سرمایه گذاری هم مهم تر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخصیص اعتبارات لازم جهت بازسازی اماکن آسیب دیده ناشی از سیل گفت: اعتباری بالغ بر 50 میلیارد تومان به صورت تنخواه جهت بازسازی مکان های آسیب دیده ناشی از سیل استان گیلان مصوب شده است و مسئولان باید هرچه سریع مشکلات ایجاد شده ناشی از خسارت های سیل را ...
خانه ملت   ۱۴ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید وزارت کار و سازمان برنامه و بودجه دو طرح مختلف برای بسته حمایتی دارند که تلفیق آن در هیئت وزیران بررسی و تصویب می شود.
خانه ملت   ۱۵ دقیقه پیش    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، گفت: اعتماد کردن به کالای ایرانی و دستیابی به فرهنگ اعتماد به کالای تولید داخل، مشکل شناسایی و مطرح شدن کالاهای ایرانی به عنوان برند را در داخل و خارج از کشور مرتفع می کند.
خانه ملت   ۱۶ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش تنها 10 درصد به صورت سالانه برای قیمت اجاره به هیچ وجه با اقتصاد کنونی کشور همخوانی ندارد.
خانه ملت   ۱۹ دقیقه پیش    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت:پیمان سپاری ارزی باعث بلوکه شدن سرمایه در گردش واحدهای تولیدی می شود.
خانه ملت   ۲۱ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: متأسفانه دولت با گذشته حدود دو سال از برنامه ششم توسعه، به هیچ کدام از تعهدات خود در نوسازی بافت فرسوده عمل نکرده است.
خانه ملت   ۲۲ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اعطای وام از سوی بانک ها و ارایه دیگر تسهیلات بانکی و حتی کاهش روند بروکراسی اداری می تواند بخش خصوصی را به سرمایه گذاری روی پروژه های نیمه تمام سوق دهد.
ایکنا   ۲۲ دقیقه پیش    
گروه فعالیت های قرآنی طی این هفته رویدادهایی چون برپایی جلسه کمیسیون آموزش عمومی و تبلیغ و ترویج در یک روز، فراخوان جمع آوری نذورات برای تهیه قرآن و ادعیه به خط بریل، اعلام زمان و مکان برگزاری مجمع عمومی اتحادیه واحد کشوری و تصویب شیوه نامه آن، تکذیب انحلال دارالقرآن وزارت نفت ...
خانه ملت   ۲۳ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تأکید دارد اخلالگران ارز در خانه ها هستند و دستگیری دلالان خرد در خیابان تأثیر موقتی دارد.
خانه ملت   ۲۶ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش میزان وام مسکن قطعا راه حل اساسی و اساسی تأمین خانه برای اقشار مختلف جامعه نیست و افزایش وام، مُسکنی موقت برای بیماری گرانی مسکن است.
خانه ملت   ۳۱ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید مردم باید بدانند با ورود به بازار ارز به نوعی خود زنی می کنند و کاهش ارزش پول ملی را رقم می زنند.
خانه ملت   ۳۴ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، با بیان اینکه در گذشته مردم به پست مراجعه کرده و درخواست کارت سوخت می دادند، گفت: احتمالا روند در آینده نیز به همین صورت است و اطلاعات تکمیلی در این زمینه توسط دولت و وزارت نفت اعلام می شود.
میزان   ۳۸ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- مجلس در هفته ای که گذشت اخبار مختلفی داشت؛ از گزارش کمیسیون اجتماعی مجلس درباره آسیب های اجتماعی تا جزئیات تازه طرح محاسبه حقوق کارمندان بر اساس نرخ تورم ماهیانه .
حسین اعتمادی عنوان کرد: با رای کمیسیون ماده استان 12 ، دو شرکت حمل بار به دلیل صدور بارنامه صوری و عدم تطبیق مندرجات بارنامه با موضوعیت صدور ، به مدت یک ماه تعطیل شدند .
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از نبود فرماندهی واحد برای مبارزه با مواد مخدر گفت: دستگاه های اجرایی برای مبارزه با مواد مخدر به صورت پراکنده اما عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر به صورت هماهنگ عمل می کنند.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
عضو هیات رییسه کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر لزوم تشکیل وزارت محیط زیست گفت: محیط زیست باید مقتدر و قوی باشد تا بتواند بر سایر دستگاه ها اعمال ضابطه و مقررات کند.
تیتر20   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی معتقد است که دونرخی کردن بنزین از سوی دولت ممنوع است.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی ها در کشور تلفنی بین خودشان از 100 تا 500 میلیارد تومان ارز خریدند، اما هیچ ارزی مبادله نشد و برای مردم و بازار التهاب ایجاد کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ؛ نمایندگان پارلمان کوزوو حمایت خود را از تغییر وضعیت نیروهای امنیتی این کشور به ارتش اعلام کردند. 120 نفر از نمایندگان پارلمان کوزوو ضمن استقبال از پیشنهادات دولت با ارجاع آنها به کمیسیون های مربوطه برای بحث و تبادل نظر پیش از تصویب قانونی آن موافقت ...
شعار سال   ۲ ساعت پیش    
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص عدم اهتمام وزارت آموزش و پرورش به اختصاص شیر در مدارس در سال جاری تحصیلی گفت: از محل هدفمندی یارانه بخش اعظمی برای تامین شیر مدارس برای آموزش و پرورش تخصیص داده شده ولی آنچه مشاهده می شود کم کاری از جانب وزارت آموزش و پرورش است که ...
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی، باید سیستم آموزشی خود را تغییر دهد، بعضی از واحدهای خود را منظم تر کند، آموزش ها را تخصصی کند، توجه بیشتری را به امر پژوهش، به نسبت آموزش معطوف سازد.
موج   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی چاره ای به غیر از سهمیه بندی بنزین نداریم. علی ادیانی راد در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج اظهار داشت: با توجه به افزایش قیمت ارز و تفاوت فاحشی که بین قیمت بنزین و انواع سوخت در داخل با کشورهای خارجی ایجاد شده ...
شعار سال   ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پاسخ به این سوال که منابع لازم برای اختصاص 12 هزار میلیارد تومان جهت تخصیص سبد کالا قرار است از کجا تامین شود؟ می گوید: منابع اجرای این طرح از فروش ارزهایی است که گران شده است.
پارس نیوز   ۵ ساعت پیش    
دستور جلسات هفته آینده کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی منتشر شد.
شعار سال   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلام گفت: هنوز خبر دقیقی از مکان گروگان های مرزبانی ایران به دست نیامده است.
شعار سال   ۵ ساعت پیش    
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: قراردادهای خارجی تعداد زیادی از شرکت های خارجی معطل و بر زمین مانده است، باید دیپلماسی اقتصادی در این زمینه فعال شود.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
به دنبال حادثه مرگبار برخورد دو اتوبوس در محور قم-تهران و سوختن 44 مسافر در سال 1392 طرح "تحقیق ملی شماره مشترک امداد اضطراری" از سوی مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایا وابسته به دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، پیشنهاد و با استقبال کمیسیون ایمنی راه مواجه شد ...
هارپی نیوز   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران گفت: قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.
جماران   ۷ ساعت پیش    
به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی مشیرالحق عابدی در نشست کمیسیون تنظیم بازار استان افزود: در این کمیسیون تلاش می کنیم با استفاده از اطلاعات درست و دقیق و شناخت وضعیت موجود برای حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اقدام لازم انجام شود. ...