سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۱۹:۵۱Feb 2020 25

جدیدترین‌های «کمیسیون»

اقتصاد نیوز   ۳۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز سه شنبه در آستانه برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام گفت: همه به طور جمعی وظیفه داریم تا توافق هسته ای ایران را حفظ کنیم.
ایلنا   ۳۶ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
طرح "هم پیوندی" کلانشهرها با شهرهای استان سیستان و بلوچستان در سی و هشتمین نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی کلانشهرها به تصویب رسید.
پانا   ۵۹ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بررسی گزارش کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در خصوص بودجه سال 1399 از امروز در صحن علنی مجلس آغاز شد. نمایندگان موافق در مجلس شورای اسلامی دلایل موافقت خود را با مفاد پیش بینی شده در لایحه بودجه سال آینده اعلام کردند. ...
زریان   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان- مسئول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مهاباد از مصوب شدن جایزه سالیانه ادبی استاد هیمن موکریانی در این شهر خبر داد و گفت: از سال آینده این برنامه اجرا می شود.
نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی ایران و گروه 1+4 فردا (چهارشنبه) در وین برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی از برگزاری 16 جلسه کمیسیون معاملات در این استان خبر داد ...
بهارستانه   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دشمن قصد دارد با ایجاد تفرقه و اختلاف در کشور نفوذ کند و لذا حفظ و تقویت وحدت یکی از ضروریاتی است که باید در اولویت مجلس آتی باشد.
جام جم   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در آستانه برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام تاکید کرد که حفظ برجام مسئولیت مشترک همه طرفها است.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجازه ریاست بازنشسته ها بر فدراسیون فوتبال را نمی دهیم، گفت: انتخابات فدراسیون فوتبال نباید از جانب وزارت ورزش مهندسی شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران–ایرنا– کمیسیون اروپا از بیم شیوع ویروس کرونا در ایتالیا، به کارمندان خود توصیه کرد از سفر به منطقه لمباردی در شمال ایتالیا خودداری کنند.
شعار سال   ۲ ساعت پیش    
کلیات لایحه بودجه کل کشور سال 99 در دستور جلسه علنی روز دوشنبه پنجم اسفند ماه مجلس شورای اسلامی قرار گرفت و نمایندگان با کلیات بودجه مخالفت کردند. آنها معتقدند بودجه غیر واقعی بوده است. این برای اولین بار است که بودجه نه در کمیسیون تلفیق که در صحن علنی رد می شود.
ایانا   ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم تبریز و عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: خاوازی فردی علمی است و سابقه کار در وزارت جهاد کشاورزی دارد.
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که با وجود تعطیلی مدارس و دانشگاه ها مردم باید از سفر رفتن و ترددهای غیر ضروری پرهیز کنند.
اقتصاد نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره لزوم قرنطینه شهر قم اظهار کرد: در حال حاضر قم قرنطینه نسبی است و شاید به قرنطینه کامل نیاز نباشد. در هر صورت باید از حضور آحاد در اجتماعات پرهیز شود.
خبرگزاری تابناک   ۲ ساعت پیش    
کلیات لایحه بودجه 99 در روز گذشته و در حالی که 90 نماینده غایب بودند، رد شد. از دیروز و با استناد به یک تبصره از آیین نامه داخلی جدید مجلس، زمزمه هایی در مورد بازگشت لایحه بودجه 99 به دولت جهت اصلاح کلیات شنیده شد ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه با اشاره به نشست کمیسیون مشترک برجام اعلام کرد که این نشست برای تداوم نظارت بر اجرای توافق هسته ای برگزار می شود.
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در آستانه برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام تاکید کرد که حفظ برجام مسئولیت مشترک همه طرفها است.
عصر شهروند   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش بودجه عمرانی وزارت آموزش و پرورش، همسان سازی حقوق بازنشستگان، همسان سازی حقوق و مزایای فرهنگیان را از دیگر نکات مثبت کمیسیون تلفیق دانست و تاکید کرد: همچنین کمیسیون تلفیق اعتبارات دانشگاه ها را نیز به میزان قابل قبولی افزایش داده است.
افق تازه   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
لایحه بودجه 1399 در شرایطی با تائید از کمیسیون تلفیق خارج شد که در نهایت نمایندگان آن را نپذیرفتند و برگشت خورد؛ اتفاقی که گفته می شود در کنار ایرادات اقتصادی و اجتماعی وارده به بودجه، مواضع سیاسی در رابطه با این تصمیم بی تاثیر نیست ...
اقتصادگردان   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته نمایندگان مجلس کلیات لایحه بودجه 99 را رد کردند؛ لایحه ای که از ابتدا نقدهایی درباره وضعیت منابع آن مطرح بود. برخی می گفتند منابعی که دولت پیش بینی کرده قابلیت تحقق ندارد و دولت در تهیه این لایحه اهمال کرده است ...
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اندیمشک- رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مناصب امانت و مرهون خون شهدا دانست و گفت: دستگاه قضایی تعرض به پدر شهید حبیب رحیمی منش را پیگیری کند.
فرارو   ۳ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
فرارو- محمود صادقی نماینده مجلس در صفحه ی توییتر خود از ابتلایش به کرونا خبر داد. ابتلای محمود صادقی به کرونا در حالی روی داد که صبح امروز رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ابتلای چهار نماینده به ویروس کرونا را تکذیب کرده بود. ...
برترین ها / خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۶   + ۴۳ سایت دیگر  
خانه ملت: علی نوبخت حقیقی، رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در تشریح دستور کار امروز ( یک شنبه، 5 اسفندماه ) کمیسیون بهداشت از حضور معاونان وزیر بهداشت در این نشست فوق العاده برای بررسی اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا خبر داد و گفت: در این جلسه سه ساعته با حضور معاونان بهداشت، درمان ...
ایستنا   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تنظیم بازار انجمن واردکنندگان موبایل گفت: فعلا در بازار کمبود موبایل نداریم و به طور کلی شیوع بیماری کرونا تاثیر بیش از 10 درصدی در بازار موبایل ندارد. ...
دفتر هیئت دولت   ۳ ساعت پیش    
موضوعات مورد بررسی - اصلاح آیین نامه اجرایی حمایت از صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی موضوع تصویب نامه شماره 27057/ 40527 مورخ 89/2/8. - تسعیر دارایی ها و بدهی های ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران. ...
نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال 99 با بیان اینکه این کمیسیون اصلاحاتی را در بخش معیشت، یارانه ها، مالیات و حقوق ها در بودجه اعمال می کند گفت که احتمالا گزارش جدید کمیسیون تلفیق یکشنبه آینده در صحن مجلس مطرح خواهد شد.
می متالز   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 99 کل کشور گفت: اکثریت نمایندگان با پیشنهاد بررسی مجدد لایحه بودجه سال آینده در کمیسیون تلفیق موافقت کردند و بنابراین اکنون ما اولین جلسه را برای اصلاح لایحه بودجه برگزار کردیم.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
لندن–ایرنا– معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز سه شنبه در آستانه برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام گفت: همه به طور جمعی وظیفه داریم تا توافق هسته ای ایران را حفظ کنیم.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس جزئیات جلسه امروز این کمیسیون برای بررسی صلاحیت کاظم خاوازی وزیر پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی را تشریح کرد.
ایانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: به گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت جهادکشاورزی رای مثبت می دهم .
قم فردا   ۳ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر قم با اشاره به اینکه مردم در خصوص آب گرفتگی معابر از شهرداری مطالبه داشته باشند گفت: نباید در شهر قم آب گرفتگی داشته باشیم زیرا میزان بارندگی قم نسبت به شهرهای مرطوب پایین تر است.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: کمیسیون یهداشت مسئول نظارت بر اجرای کامل و دقیق پروتکل های جهانی استاندارد شده برخورد با بیماری کرونا شده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: علیرغم گرانی های پنهانی موجود در جامعه، یارانه مردم 50 درصد کاهش یافته و قرار است که ادغام یارانه معیشتی و نقدی باعث افزایش فشار به قشر محروم می شود. ...
شفاف نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه با ابراز امیدواری به اینکه نشست آتی کمیسیون برجام تشدید اوضاع را متوقف کند، گفت: ایران با پایبندی به تعهدات قانونی خود، مجبور به پاسخگویی به اقدامات مخرب آمریکا و بی تفاوتی طرف های اروپایی شده است.
نصف جهان: وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به اینکه آیا تعطیلی مدارس تا 15 فروردین صحت دارد؟ اظهار کرد: نخیر، ما در تعطیلات، تابع سیاست ها و صلاح دید وزارت بهداشت هستیم و اگر در منطقه و استانی وزارت بهداشت تشخیص بدهد که تعطیلی ضرورت دارد ما حتماً این کار را انجام خواهیم داد ...
میزان   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 کل کشور گفت: کمیته ای متشکل از اعضای هیئت رئیسه تلفیق و یک نفر از هر کمیسیون کار اصلاحات بودجه را امروز عصر بررسی می کند. تاریخ انتشار: 15:53 - 06 اسفند 1398 - کد خبر: 600317
قدس آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس با بیان اینکه به جای آنکه 191 نماینده در جلسه رسمی مجلس حضور داشته باشند اما فقط 172 نماینده درصحن بودند گفت: ارجاع اصلاحات بودجه به کمیسیون تلفیق بهانه لاریجانی برای عدم رسمیت جلسه بود.
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: بدترین نوع خدمت به آسیب دیدگان در زمان بحران، تصمیمات هیجانی و احساسی و دست و پاگیرشدن برای مدیریت واحد بحران است، بگذاریم شهرداری تهران بر اساس وظایف قانونی خود عمل کند.
بازتاب   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وو شیایو لی رییس این کمیسیون در مصاحبه با رسانه ها گفت : از میان 80 هزار و 239 نفر مبتلا در جهان 77 هزار و 658 نفر در چین هستند که تاکنون 2 هزار و 705 نفر از کرونا جان باخته اند و 2 هزار و 663 نفرشان در چین بوده اند. ...
میزان   ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه روسیه می گوید نشست کمیسیون برجام در وین می تواند فرصتی برای رفع تنش ها در مورد توافق هسته ای ایران باشد. تاریخ انتشار: 15:40 - 06 اسفند 1398 - کد خبر: 600291
سلام نو   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، وو شیایو لی رییس این کمیسیون در مصاحبه با رسانه ها گفت : از میان 80 هزار و 239 نفر مبتلا در جهان 77 هزار و 658 نفر در چین هستند که تاکنون 2 هزار و 705 نفر از کرونا جان باخته اند و 2 هزار و 663 نفرشان در چین بوده اند. ...
ایران آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: با واقعی کردن درآمدها در کمیسیون تلفیق نظر و ایجاد تعادل در درآمدها و هزینه ها، بودجه 99 پیش از آغاز سال جدید نهایی می شود.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، مدعی شد: قرار گرفتن ایران در لیست سیاه FATF ثاثیری در مراودات مالی کشور ایجاد نمی کند.
یک کارشناس اقتصادی با تاکید بر اینکه مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس برای پرداخت 72 هزار تومانی هیچ منطقی ندارد، گفت: اتفاقی که با این کار می افتد این است که یارانه 60 میلیون نفر نیازمند کاهش می یابد.
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 گفت: دولت و کمیسیون تلفیق برای اصلاح لایحه بودجه سال 99 باید راه حل روشن و اجرایی ارائه کنند تا نمایندگان قانع شوند.
گام خبر   ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
گام خبر: سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: طبق مشاهداتی که داشتیم این بیماری در برخی شهرهای که اوج گرفته بود اکنون طبق نمودارها افت کرده است.
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجایی که خاوازی رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی بوده و در مباحث دانش بنیان تجربه دارد، این مسئله می تواند برای آینده کشاورزی ایران مفید باشد. ...
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس مطرح کرد: با توجه به اینکه گزینه پیشنهادی، شخصیتی دانشگاهی است و به دلیل آنکه مسئولیت پژوهشی در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی داشته، به بخش های مختلف کشاورزی آگاهی دارد و می تواند گزینه مناسبی برای مدیریت وزارت جهاد کشاورزی باشد. ...
ملیت   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه روسیه نشست آتی کمیسیون مشترک برجام را فرصتی برای رفع تنش ها پیرامون این توافق برشمرد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون تلفیق گفت: کارگروهی متشکل از اعضای کمیسیون های تخصصصی مجلس برای اعمال نظر درباره موضوعات مختلف بودجه تشکیل شد.